Regionální liga juniorů



Regionální liga juniorů 2023/24 sk. 5-6


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Ne 17.9.2023 10:10 Soběslav 22. Spartak SoběslavHC DDM Č.Budějovice1:4 (1:0, 0:1, 0:3)
Pá 22.9.2023 20:00 Poděbrady 21. HC PoděbradySC Kolín5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
So 23.9.2023 20:00 Benátky nad Jizerou 21. HC Benátky n.J.HC Rytíři Vlašim4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
So 23.9.2023 12:30 Praha, ICE ARENA 21. HC Letci LetňanySK Sršni Kutná Hora15:1 (5:1, 5:0, 5:0)
So 23.9.2023 13:10 Soběslav 21. Spartak SoběslavHC Lední medvědi Pelhřimov14:3 (4:2, 8:0, 2:1)
Ne 24.9.2023 17:25 České Budějovice 21. HC DDM Č.BudějoviceHC Tábor3:7 (0:1, 1:2, 2:4)
Ne 24.9.2023 12:15 Strakonice 21. HC StrakoniceHC Střelci Jindřichův Hradec1:7 (0:2, 0:3, 1:2)
Pá 29.9.2023 17:45 Vlašim 22. HC Rytíři VlašimSC Kolín1:4 (0:0, 0:3, 1:1)
Pá 29.9.2023 20:00 Kutná Hora 22. SK Sršni Kutná HoraHC Poděbrady5:11 (1:0, 2:8, 2:3)
So 30.9.2023 12:15 Benátky nad Jizerou 22. HC Benátky n.J.HC Letci Letňany3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
So 30.9.2023 13:30 Pelhřimov, Zimní stadion 22. HC Lední medvědi PelhřimovHC Střelci Jindřichův Hradec4:8 (4:1, 0:4, 0:3)
So 30.9.2023 18:15 Tábor, Zimní stadion 22. HC TáborHC Strakonice20:1 (5:0, 10:0, 5:1)
Ne 1.10.2023 13:30 Praha, ICE ARENA 23. HC Letci LetňanyHC Rytíři Vlašim15:3 (7:2, 5:0, 3:1)
Ne 1.10.2023 17:15 Poděbrady 23. HC PoděbradyHC Benátky n.J.4:1 (0:0, 1:1, 3:0)
Ne 1.10.2023 13:00 Kolín, Zimní stadion 23. SC KolínSK Sršni Kutná Hora10:1 (5:0, 3:1, 2:0)
Ne 1.10.2023 18:40 České Budějovice 23. HC DDM Č.BudějoviceHC Lední medvědi Pelhřimov11:0 (6:0, 4:0, 1:0)
Ne 1.10.2023 13:15 Strakonice 23. HC StrakoniceSpartak Soběslav5:6n (2:1, 3:0, 0:4, 0:0, 0:1)
Ne 1.10.2023 16:10 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 23. HC Střelci Jindřichův HradecHC Tábor3:4 (0:0, 2:1, 1:3)
So 7.10.2023 12:25 Soběslav 24. Spartak SoběslavHC Střelci Jindřichův Hradec8:9n (4:2, 0:4, 4:2, 0:0, 0:1)
Ne 8.10.2023 17:00 Vlašim 24. HC Rytíři VlašimSK Sršni Kutná Hora8:4 (2:1, 2:2, 4:1)
Ne 8.10.2023 12:00 Praha, ICE ARENA 24. HC Letci LetňanyHC Poděbrady9:2 (2:1, 2:1, 5:0)
Ne 8.10.2023 14:15 Pelhřimov, Zimní stadion 24. HC Lední medvědi PelhřimovHC Tábor0:9 (0:2, 0:3, 0:4)
Ne 8.10.2023 18:40 České Budějovice 24. HC DDM Č.BudějoviceHC Strakonice6:3 (1:1, 2:1, 3:1)
So 14.10.2023 15:15 Benátky nad Jizerou 24. HC Benátky n.J.SC Kolín3:2n (0:0, 1:2, 1:0, 0:0, 1:0)
So 14.10.2023 13:30 Praha, ICE ARENA 25. HC Letci LetňanyHC Tábor4:2 (0:2, 0:0, 4:0)
So 14.10.2023 17:15 Kutná Hora 25. SK Sršni Kutná HoraHC DDM Č.Budějovice3:6 (2:2, 0:3, 1:1)
Ne 15.10.2023 14:30 Benátky nad Jizerou 25. HC Benátky n.J.HC Lední medvědi Pelhřimov8:1 (0:0, 4:0, 4:1)
Ne 15.10.2023 13:45 Poděbrady 25. HC PoděbradyHC Střelci Jindřichův Hradec7:4 (3:1, 2:2, 2:1)
Ne 15.10.2023 12:00 Kolín, Zimní stadion 25. SC KolínHC Strakonice7:3 (5:0, 1:0, 1:3)
Ne 15.10.2023 17:00 Vlašim 25. HC Rytíři VlašimSpartak Soběslav7:4 (3:1, 2:0, 2:3)
Pá 20.10.2023 19:15 Tábor, Zimní stadion 26. HC TáborHC Poděbrady5:3 (0:1, 2:1, 3:1)
So 21.10.2023 12:00 Pelhřimov, Zimní stadion 26. HC Lední medvědi PelhřimovHC Letci Letňany2:17 (1:6, 0:2, 1:9)
So 21.10.2023 18:40 České Budějovice 26. HC DDM Č.BudějoviceHC Rytíři Vlašim2:6 (2:1, 0:1, 0:4)
So 21.10.2023 14:30 Strakonice 26. HC StrakoniceSK Sršni Kutná Hora4:3 (2:2, 2:0, 0:1)
So 21.10.2023 14:40 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 26. HC Střelci Jindřichův HradecSC Kolín4:8 (2:2, 1:3, 1:3)
So 21.10.2023 12:25 Soběslav 26. Spartak SoběslavHC Benátky n.J.1:6 (0:2, 0:2, 1:2)
Ne 22.10.2023 16:30 Poděbrady 27. HC PoděbradyHC Rytíři Vlašim7:4 (1:0, 2:1, 4:3)
Ne 22.10.2023 14:15 Kolín, Zimní stadion 27. SC KolínHC Letci Letňany4:3 (2:0, 1:3, 1:0)
Ne 22.10.2023 12:00 Kutná Hora 27. SK Sršni Kutná HoraHC Benátky n.J.3:8 (1:4, 1:2, 1:2)
Ne 22.10.2023 14:30 Strakonice 27. HC StrakoniceHC Lední medvědi Pelhřimov9:4 (1:2, 6:1, 2:1)
Ne 22.10.2023 17:15 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 27. HC Střelci Jindřichův HradecHC DDM Č.Budějovice6:7n (1:2, 4:1, 1:3)
Ne 22.10.2023 17:00 Tábor, Zimní stadion 27. HC TáborSpartak Soběslav4:0 (1:0, 0:0, 3:0)
Pá 27.10.2023 18:45 Poděbrady 28. HC PoděbradyHC Lední medvědi Pelhřimov11:2 (5:0, 4:2, 2:0)
Pá 27.10.2023 19:45 Benátky nad Jizerou 28. HC Benátky n.J.HC DDM Č.Budějovice6:5n (1:1, 4:2, 0:2, 0:0, 1:0)
So 28.10.2023 14:00 Praha, ICE ARENA 28. HC Letci LetňanySpartak Soběslav5:3 (1:0, 0:2, 4:1)
Ne 29.10.2023 12:45 Kolín, Zimní stadion 28. SC KolínHC Tábor3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Ne 29.10.2023 17:00 Vlašim 28. HC Rytíři VlašimHC Strakonice7:3 (1:1, 2:1, 4:1)
Pá 3.11.2023 17:45 Vlašim 29. HC Rytíři VlašimHC Benátky n.J.4:5n (1:2, 1:2, 2:0, 0:0, 0:1)
Pá 3.11.2023 19:15 Tábor, Zimní stadion 29. HC TáborHC DDM Č.Budějovice7:3 (2:0, 2:3, 3:0)
So 4.11.2023 17:30 Kutná Hora 29. SK Sršni Kutná HoraHC Letci Letňany2:19 (0:7, 2:4, 0:8)
So 4.11.2023 13:15 Kolín, Zimní stadion 29. SC KolínHC Poděbrady5:8 (2:3, 3:2, 0:3)
So 4.11.2023 13:00 Pelhřimov, Zimní stadion 29. HC Lední medvědi PelhřimovSpartak Soběslav5:3 (0:0, 1:1, 4:2)
So 4.11.2023 13:40 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 29. HC Střelci Jindřichův HradecHC Strakonice4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
Ne 5.11.2023 12:45 Kolín, Zimní stadion 210. SC KolínHC Rytíři Vlašim4:5 (0:2, 3:1, 1:2)
Ne 5.11.2023 16:00 Poděbrady 210. HC PoděbradySK Sršni Kutná Hora6:1 (2:1, 2:0, 2:0)
Ne 5.11.2023 12:00 Praha, ICE ARENA 210. HC Letci LetňanyHC Benátky n.J.5:4n (2:2, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0)
Ne 5.11.2023 15:55 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 210. HC Střelci Jindřichův HradecHC Lední medvědi Pelhřimov9:4 (4:0, 3:1, 2:3)
Ne 5.11.2023 15:45 Strakonice 210. HC StrakoniceHC Tábor2:6 (0:2, 1:2, 1:2)
Ne 5.11.2023 18:40 České Budějovice 210. HC DDM Č.BudějoviceSpartak Soběslav2:6 (1:3, 0:0, 1:3)
So 11.11.2023 18:00 Pelhřimov, Zimní stadion 211. HC Lední medvědi PelhřimovSC Kolín3:8 (0:2, 1:5, 2:1)
So 11.11.2023 11:25 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 211. HC Střelci Jindřichův HradecHC Rytíři Vlašim7:0 (3:0, 3:0, 1:0)
So 11.11.2023 18:40 České Budějovice 211. HC DDM Č.BudějoviceHC Letci Letňany0:6 (0:1, 0:2, 0:3)
Ne 12.11.2023 12:45 Strakonice 211. HC StrakoniceHC Benátky n.J.7:6n (3:2, 2:2, 1:2, 0:0, 1:0)
Ne 12.11.2023 17:00 Tábor, Zimní stadion 211. HC TáborSK Sršni Kutná Hora10:0 (4:0, 5:0, 1:0)
Ne 12.11.2023 11:10 Soběslav 211. Spartak SoběslavHC Poděbrady3:10 (1:5, 1:4, 1:1)
Pá 17.11.2023 16:30 Kutná Hora 28. SK Sršni Kutná HoraHC Střelci Jindřichův Hradec1:11 (0:2, 0:3, 1:6)
Pá 17.11.2023 20:00 Benátky nad Jizerou 212. HC Benátky n.J.HC Poděbrady6:0 (1:0, 2:0, 3:0)
So 18.11.2023 12:15 Pelhřimov, Zimní stadion 212. HC Lední medvědi PelhřimovHC DDM Č.Budějovice2:8 (0:5, 0:2, 2:1)
Ne 19.11.2023 17:00 Vlašim 212. HC Rytíři VlašimHC Letci Letňany0:8 (0:1, 0:3, 0:4)
Ne 19.11.2023 17:30 Kutná Hora 212. SK Sršni Kutná HoraSC Kolín2:8 (0:3, 1:2, 1:3)
Ne 19.11.2023 10:40 Soběslav 212. Spartak SoběslavHC Strakonice3:2 (0:0, 1:1, 2:1)
Ne 19.11.2023 16:15 Tábor, Zimní stadion 212. HC TáborHC Střelci Jindřichův Hradec9:2 (3:1, 3:0, 3:1)
Pá 24.11.2023 19:15 Tábor, Zimní stadion 213. HC TáborHC Lední medvědi Pelhřimov18:2 (4:0, 5:2, 9:0)
Pá 24.11.2023 18:40 České Budějovice 213. HC DDM Č.BudějoviceHC Strakonice5:2 (1:1, 3:0, 1:1)
So 25.11.2023 11:45 Kutná Hora 213. SK Sršni Kutná HoraHC Rytíři Vlašim3:6 (0:1, 1:2, 2:3)
So 25.11.2023 13:15 Kolín, Zimní stadion 213. SC KolínHC Benátky n.J.0:5 (0:3, 0:1, 0:1)
So 25.11.2023 11:30 Poděbrady 213. HC PoděbradyHC Letci Letňany3:7 (0:1, 0:4, 3:2)
So 25.11.2023 13:40 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 213. HC Střelci Jindřichův HradecSpartak Soběslav5:8 (0:1, 3:4, 2:3)
Ne 26.11.2023 12:00 Kutná Hora 214. SK Sršni Kutná HoraHC Lední medvědi Pelhřimov5:6n (2:2, 0:2, 3:1, 0:0, 0:1)
Ne 26.11.2023 16:00 Benátky nad Jizerou 214. HC Benátky n.J.HC Střelci Jindřichův Hradec3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
Ne 26.11.2023 17:00 Vlašim 214. HC Rytíři VlašimHC Tábor3:9 (0:1, 1:5, 2:3)
Ne 26.11.2023 12:00 Praha, ICE ARENA 214. HC Letci LetňanyHC Strakonice10:5 (3:1, 3:1, 4:3)
Ne 26.11.2023 13:45 Poděbrady 214. HC PoděbradyHC DDM Č.Budějovice4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
Čt 30.11.2023 17:40 Soběslav 215. Spartak SoběslavHC Tábor1:6 (0:4, 0:2, 1:0)
So 2.12.2023 15:45 Praha, ICE ARENA 215. HC Letci LetňanySC Kolín8:2 (5:0, 1:0, 2:2)
Ne 3.12.2023 12:40 Benátky nad Jizerou 215. HC Benátky n.J.SK Sršni Kutná Hora4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
Ne 3.12.2023 18:40 České Budějovice 215. HC DDM Č.BudějoviceHC Střelci Jindřichův Hradec4:6 (0:1, 1:0, 3:5)
So 9.12.2023 18:00 Praha, ICE ARENA 216. HC Letci LetňanySK Sršni Kutná Hora12:0 (6:0, 4:0, 2:0)
So 9.12.2023 18:40 České Budějovice 216. HC DDM Č.BudějoviceHC Tábor3:17 (2:4, 1:6, 0:7)
So 9.12.2023 14:00 Strakonice 216. HC StrakoniceHC Střelci Jindřichův Hradec6:8 (3:3, 1:1, 2:4)
Ne 10.12.2023 16:25 Soběslav 216. Spartak SoběslavHC Lední medvědi Pelhřimov8:4 (4:2, 3:1, 1:1)
Pá 15.12.2023 17:45 Vlašim 217. HC Rytíři VlašimSC Kolín0:6 (0:0, 0:3, 0:3)
Pá 15.12.2023 20:00 Poděbrady 218. HC PoděbradyHC Benátky n.J.0:6 (0:2, 0:1, 0:3)
So 16.12.2023 17:30 Kutná Hora 217. SK Sršni Kutná HoraHC Poděbrady7:3 (2:1, 2:2, 3:0)
So 16.12.2023 18:30 Benátky nad Jizerou 217. HC Benátky n.J.HC Letci Letňany4:2 (4:0, 0:0, 0:2)
So 16.12.2023 13:30 Pelhřimov, Zimní stadion 217. HC Lední medvědi PelhřimovHC Střelci Jindřichův Hradec3:6 (1:1, 1:2, 1:3)
So 16.12.2023 12:15 Tábor, Zimní stadion 217. HC TáborHC Strakonice12:2 (2:1, 5:1, 5:0)
So 16.12.2023 15:55 Soběslav 217. Spartak SoběslavHC DDM Č.Budějovice2:5 (2:0, 0:4, 0:1)
Ne 17.12.2023 13:30 Praha, ICE ARENA 218. HC Letci LetňanyHC Rytíři Vlašim6:1 (0:1, 1:0, 5:0)
Ne 17.12.2023 15:00 Kolín, Zimní stadion 218. SC KolínSK Sršni Kutná Hora12:2 (3:1, 7:0, 2:1)
Ne 17.12.2023 17:40 České Budějovice 218. HC DDM Č.BudějoviceHC Lední medvědi Pelhřimov5:6n (3:1, 2:3, 0:1, 0:0, 0:1)
Ne 17.12.2023 14:00 Strakonice 218. HC StrakoniceSpartak Soběslav4:3n (1:1, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0)
Ne 17.12.2023 13:25 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 218. HC Střelci Jindřichův HradecHC Tábor2:5 (0:1, 1:2, 1:2)
Út 19.12.2023 18:00 Vlašim 215. HC Rytíři VlašimHC Poděbrady2:5 (0:4, 1:1, 1:0)
Pá 22.12.2023 18:30 Kolín, Zimní stadion 214. SC KolínSpartak Soběslav4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
Pá 5.1.2024 20:00 Poděbrady 216. HC PoděbradySC Kolín4:6 (1:1, 1:2, 2:3)
So 6.1.2024 17:00 Praha, ICE ARENA 219. HC Letci LetňanyHC Poděbrady5:4 (1:1, 3:2, 1:1)
So 6.1.2024 16:15 Pelhřimov, Zimní stadion 219. HC Lední medvědi PelhřimovHC Tábor3:11 (1:3, 2:3, 0:5)
So 6.1.2024 12:25 Soběslav 219. Spartak SoběslavHC Střelci Jindřichův Hradec7:4 (1:1, 4:1, 2:2)
So 6.1.2024 13:30 Strakonice 219. HC StrakoniceHC DDM Č.Budějovice3:7 (1:2, 2:2, 0:3)
Ne 7.1.2024 16:15 Pelhřimov, Zimní stadion 215. HC Lední medvědi PelhřimovHC Strakonice3:4 (0:0, 2:1, 1:2)
Ne 7.1.2024 17:00 Vlašim 219. HC Rytíři VlašimSK Sršni Kutná Hora7:3 (4:0, 1:2, 2:1)
Pá 12.1.2024 18:45 Poděbrady 220. HC PoděbradyHC Rytíři Vlašim6:0 (1:0, 1:0, 4:0)
So 13.1.2024 12:15 Kolín, Zimní stadion 220. SC KolínHC Letci Letňany5:2 (1:0, 1:0, 3:2)
So 13.1.2024 11:45 Kutná Hora 220. SK Sršni Kutná HoraHC Benátky n.J.2:5 (0:1, 1:1, 1:3)
So 13.1.2024 14:30 Strakonice 220. HC StrakoniceHC Lední medvědi Pelhřimov10:2 (2:0, 1:2, 7:0)
So 13.1.2024 13:55 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 220. HC Střelci Jindřichův HradecHC DDM Č.Budějovice5:4n (0:0, 2:0, 2:4, 0:0, 1:0)
So 13.1.2024 13:00 Tábor, Zimní stadion 220. HC TáborSpartak Soběslav19:1 (7:0, 6:0, 6:1)
Ne 14.1.2024 16:30 Pelhřimov, Zimní stadion 221. HC Lední medvědi PelhřimovHC Rytíři Vlašim3:4n (2:1, 1:2, 0:0, 0:0, 0:1)
Ne 14.1.2024 11:40 Soběslav 221. Spartak SoběslavSK Sršni Kutná Hora7:4 (3:1, 1:2, 3:1)
Ne 14.1.2024 13:10 České Budějovice 221. HC DDM Č.BudějoviceSC Kolín2:7 (1:1, 0:5, 1:1)
Ne 14.1.2024 14:30 Strakonice 221. HC StrakoniceHC Poděbrady4:10 (3:4, 1:3, 0:3)
Ne 14.1.2024 14:15 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 221. HC Střelci Jindřichův HradecHC Letci Letňany2:7 (0:4, 0:3, 2:0)
Ne 14.1.2024 16:15 Tábor, Zimní stadion 221. HC TáborHC Benátky n.J.7:0 (5:0, 0:0, 2:0)
Pá 19.1.2024 20:00 Benátky nad Jizerou 219. HC Benátky n.J.SC Kolín3:8 (1:1, 1:3, 1:4)
Ne 21.1.2024 17:00 Vlašim 222. HC Rytíři VlašimHC Benátky n.J.4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
Ne 21.1.2024 12:00 Kutná Hora 222. SK Sršni Kutná HoraHC Letci Letňany1:17 (0:8, 1:6, 0:3)
Ne 21.1.2024 16:15 Pelhřimov, Zimní stadion 222. HC Lední medvědi PelhřimovSpartak Soběslav2:6 (1:1, 0:3, 1:2)
Ne 21.1.2024 16:45 Tábor, Zimní stadion 222. HC TáborHC DDM Č.Budějovice7:0 (2:0, 0:0, 5:0)
Čt 25.1.2024 19:50 České Budějovice 223. HC DDM Č.BudějoviceSpartak Soběslav4:2 (0:1, 2:0, 2:1)
So 27.1.2024 11:30 Kolín, Zimní stadion 223. SC KolínHC Rytíři Vlašim8:3 (2:1, 2:1, 4:1)
So 27.1.2024 15:15 Poděbrady 223. HC PoděbradySK Sršni Kutná Hora9:1 (4:0, 3:1, 2:0)
So 27.1.2024 15:30 Praha, ICE ARENA 223. HC Letci LetňanyHC Benátky n.J.3:1 (0:0, 0:0, 3:1)
So 27.1.2024 17:55 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 223. HC Střelci Jindřichův HradecHC Lední medvědi Pelhřimov6:2 (4:0, 0:1, 2:1)
So 27.1.2024 14:30 Strakonice 223. HC StrakoniceHC Tábor0:10 (0:1, 0:4, 0:5)
Ne 28.1.2024 15:45 Benátky nad Jizerou 224. HC Benátky n.J.HC Poděbrady2:3n (0:0, 2:1, 0:1, 0:0, 0:1)
Ne 28.1.2024 17:30 Kutná Hora 224. SK Sršni Kutná HoraSC Kolín1:14 (0:5, 1:3, 0:6)
Ne 28.1.2024 16:15 Pelhřimov, Zimní stadion 224. HC Lední medvědi PelhřimovHC DDM Č.Budějovice3:4 (0:3, 0:1, 3:0)
Ne 28.1.2024 11:40 Soběslav 224. Spartak SoběslavHC Strakonice5:4 (3:2, 0:1, 2:1)
Ne 28.1.2024 16:45 Tábor, Zimní stadion 224. HC TáborHC Střelci Jindřichův Hradec11:1 (3:0, 4:0, 4:1)
Pá 2.2.2024 18:45 Poděbrady 225. HC PoděbradyHC Letci Letňany2:6 (1:1, 1:3, 0:2)
So 3.2.2024 11:45 Kutná Hora 225. SK Sršni Kutná HoraHC Rytíři Vlašim5:6n (1:3, 3:2, 1:0, 0:0, 0:1)
So 3.2.2024 18:00 Kolín, Zimní stadion 225. SC KolínHC Benátky n.J.6:1 (3:0, 3:0, 0:1)
So 3.2.2024 13:40 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 225. HC Střelci Jindřichův HradecSpartak Soběslav5:6n (2:0, 1:2, 2:3, 0:0, 0:1)
So 3.2.2024 13:45 Strakonice 225. HC StrakoniceHC DDM Č.Budějovice0:6 (0:1, 0:1, 0:3)
Ne 4.2.2024 17:45 Tábor, Zimní stadion 225. HC TáborHC Lední medvědi Pelhřimov15:3 (5:1, 4:1, 6:1)
Po 5.2.2024 18:45 Kolín, Zimní stadion 222. SC KolínHC Poděbrady7:5 (2:1, 4:3, 1:1)
Čt 8.2.2024 17:55 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 222. HC Střelci Jindřichův HradecHC Strakonice3:8 (0:4, 2:0, 1:4)
Pá 9.2.2024 19:44 Benátky nad Jizerou 216. HC Benátky n.J.HC Rytíři Vlašim2:3n (1:0, 0:1, 1:1, 0:0, 0:1)
Pá 9.2.2024 17:40 Soběslav 226. Spartak SoběslavHC Tábor0:9 (0:4, 0:2, 0:3)
So 10.2.2024 17:00 Vlašim 224. HC Rytíři VlašimHC Letci Letňany0:5 (0:4, 0:0, 0:0)
So 10.2.2024 19:00 Benátky nad Jizerou 226. HC Benátky n.J.SK Sršni Kutná Hora10:1 (5:0, 2:0, 3:1)
So 10.2.2024 15:30 Pelhřimov, Zimní stadion 226. HC Lední medvědi PelhřimovHC Strakonice6:11 (2:3, 0:5, 4:3)
Ne 11.2.2024 17:00 Vlašim 226. HC Rytíři VlašimHC Poděbrady0:5 (0:2, 0:3, 0:0)
Ne 11.2.2024 13:30 Praha, ICE ARENA 226. HC Letci LetňanySC Kolín5:0
Ne 11.2.2024 18:10 České Budějovice 226. HC DDM Č.BudějoviceHC Střelci Jindřichův Hradec5:3 (1:0, 3:1, 1:2)


Regionální liga juniorů 2023/24 sk. 1-2


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Pá 22.9.2023 19:00 Bílina, Zimní stadion 01. HC Draci BílinaHC Stadion Litoměřice5:4n (2:1, 2:1, 0:2, 0:0, 1:0)
So 23.9.2023 12:30 Rakovník 01. HC RakovníkHC Energie Karlovy Vary B0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
So 23.9.2023 12:30 Louny, Zimní stadion 01. HC Slovan LounyMOSTEČTÍ LVI2:12 (1:7, 1:4, 0:1)
Ne 24.9.2023 13:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 01. HC Tygři Klášterec nad OhříHC Čerti Ostrov5:1 (3:0, 1:1, 1:0)
Pá 29.9.2023 19:40 Cheb, Zimní stadion 02. HC Stadion ChebHC Tygři Klášterec nad Ohří1:16 (0:4, 1:4, 0:8)
Pá 29.9.2023 18:30 Ústí nad Labem, Zimní stadion 02. Slovan Ústí n.LabemHC Draci Bílina8:3 (3:1, 1:1, 4:1)
So 30.9.2023 12:00 Sokolov, Zimní stadion 03. HC Energie Karlovy Vary BHC Čerti Ostrov5:1 (0:0, 4:0, 1:1)
Ne 1.10.2023 12:00 Rakovník 03. HC RakovníkHC Stadion Cheb7:0 (4:0, 1:0, 2:0)
Ne 1.10.2023 11:30 Most, Zimní stadion 03. MOSTEČTÍ LVIHC Stadion Litoměřice8:4 (1:0, 4:1, 3:3)
Pá 6.10.2023 19:30 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 04. HC Tygři Klášterec nad OhříHC Rakovník3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
So 7.10.2023 12:00 Ostrov 02. HC Čerti OstrovHC Rakovník3:4n (1:0, 1:2, 1:1, 0:0, 0:1)
Ne 8.10.2023 18:40 Cheb, Zimní stadion 04. HC Stadion ChebHC Energie Karlovy Vary B1:10 (1:3, 0:2, 0:5)
Ne 8.10.2023 14:45 Ústí nad Labem, Zimní stadion 04. Slovan Ústí n.LabemMOSTEČTÍ LVI1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
So 14.10.2023 15:00 Ústí nad Labem, Zimní stadion 05. Slovan Ústí n.LabemHC Čerti Ostrov8:2 (1:0, 6:1, 1:1)
Ne 15.10.2023 13:30 Most, Zimní stadion 05. MOSTEČTÍ LVIHC Energie Karlovy Vary B2:4 (1:1, 1:3, 0:0)
Ne 15.10.2023 15:30 Litoměřice, Kalich Arena Litom 05. HC Stadion LitoměřiceHC Stadion Cheb7:2 (2:1, 4:0, 1:1)
Ne 15.10.2023 15:00 Bílina, Zimní stadion 07. HC Draci BílinaHC Rakovník6:5n (2:0, 2:1, 1:4, 0:0, 1:0)
Pá 20.10.2023 19:00 Sokolov, Zimní stadion 06. HC Energie Karlovy Vary BHC Tygři Klášterec nad Ohří3:4n (0:0, 2:2, 1:1, 0:0, 0:1)
So 21.10.2023 17:00 Ostrov 06. HC Čerti OstrovHC Stadion Cheb2:3n (2:1, 0:0, 0:1, 0:0, 0:1)
So 21.10.2023 13:15 Litoměřice, Kalich Arena Litom 06. HC Stadion LitoměřiceSlovan Ústí n.Labem5:2 (1:0, 0:0, 4:2)
So 21.10.2023 10:00 Most, Zimní stadion 06. MOSTEČTÍ LVIHC Draci Bílina11:2 (2:0, 6:2, 3:0)
Ne 22.10.2023 13:00 Ostrov 07. HC Čerti OstrovMOSTEČTÍ LVI4:5 (2:0, 0:2, 2:3)
Ne 22.10.2023 14:15 Sokolov, Zimní stadion 07. HC Energie Karlovy Vary BHC Stadion Litoměřice5:3 (3:2, 1:1, 1:0)
So 28.10.2023 18:00 Sokolov, Zimní stadion 08. HC Energie Karlovy Vary BHC Rakovník10:1 (4:0, 3:1, 3:0)
So 28.10.2023 15:45 Ostrov 08. HC Čerti OstrovHC Tygři Klášterec nad Ohří1:5 (1:3, 0:1, 0:1)
Ne 29.10.2023 18:40 Cheb, Zimní stadion 08. HC Stadion ChebSlovan Ústí n.Labem1:10 (0:5, 1:1, 0:4)
Ne 29.10.2023 12:15 Litoměřice, Kalich Arena Litom 08. HC Stadion LitoměřiceHC Draci Bílina6:0 (1:0, 3:0, 2:0)
Pá 3.11.2023 19:45 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 09. HC Tygři Klášterec nad OhříHC Stadion Cheb11:2 (7:0, 2:2, 2:0)
Pá 3.11.2023 19:00 Bílina, Zimní stadion 09. HC Draci BílinaSlovan Ústí n.Labem0:10 (0:5, 0:1, 0:4)
Ne 5.11.2023 12:45 Hořovice 09. HC RakovníkHC Čerti Ostrov4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
Čt 9.11.2023 19:15 Litoměřice, Kalich Arena Litom 010. HC Stadion LitoměřiceHC Tygři Klášterec nad Ohří5:2 (1:2, 4:0, 0:0)
Pá 10.11.2023 19:30 Most, Zimní stadion 010. MOSTEČTÍ LVIHC Rakovník4:3n (1:2, 2:0, 0:1, 0:0, 1:0)
Ne 12.11.2023 18:40 Cheb, Zimní stadion 011. HC Stadion ChebHC Rakovník4:1 (4:1, 0:0, 0:0)
Ne 12.11.2023 16:30 Litoměřice, Kalich Arena Litom 011. HC Stadion LitoměřiceMOSTEČTÍ LVI5:2 (2:2, 1:0, 2:0)
Pá 17.11.2023 10:00 Ostrov 011. HC Čerti OstrovHC Energie Karlovy Vary B0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
Pá 17.11.2023 17:30 Rakovník 012. HC RakovníkHC Tygři Klášterec nad Ohří8:4 (2:2, 1:0, 5:2)
Pá 17.11.2023 18:30 Most, Zimní stadion 012. MOSTEČTÍ LVISlovan Ústí n.Labem4:3 (3:2, 1:0, 0:1)
So 18.11.2023 15:00 Bílina, Zimní stadion 010. HC Draci BílinaHC Čerti Ostrov4:3 (1:1, 1:0, 2:2)
Ne 19.11.2023 19:00 Sokolov, Zimní stadion 012. HC Energie Karlovy Vary BHC Stadion Cheb13:1 (5:0, 5:0, 3:1)
Ne 26.11.2023 13:00 Ostrov 013. HC Čerti OstrovHC Stadion Litoměřice1:8 (0:2, 1:3, 0:3)
Ne 26.11.2023 13:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 013. HC Tygři Klášterec nad OhříMOSTEČTÍ LVI3:7 (1:4, 1:1, 1:2)
Čt 30.11.2023 18:15 Ústí nad Labem, Zimní stadion 010. Slovan Ústí n.LabemHC Energie Karlovy Vary B2:3 (0:0, 0:1, 2:2)
Pá 1.12.2023 19:30 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 014. HC Tygři Klášterec nad OhříHC Energie Karlovy Vary B5:3 (2:1, 0:1, 3:1)
Pá 1.12.2023 19:00 Bílina, Zimní stadion 014. HC Draci BílinaMOSTEČTÍ LVI2:5 (0:2, 1:2, 1:1)
So 2.12.2023 14:40 Cheb, Zimní stadion 014. HC Stadion ChebHC Čerti Ostrov7:6n (2:3, 2:2, 2:1, 0:0, 1:0)
Ne 3.12.2023 16:00 Rakovník 015. HC RakovníkHC Energie Karlovy Vary B2:5 (0:2, 2:3, 0:0)
Ne 3.12.2023 15:00 Bílina, Zimní stadion 015. HC Draci BílinaHC Stadion Litoměřice1:8 (0:0, 1:4, 0:4)
St 6.12.2023 19:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 015. HC Tygři Klášterec nad OhříHC Čerti Ostrov6:2 (4:1, 1:1, 1:0)
Pá 8.12.2023 19:40 Cheb, Zimní stadion 016. HC Stadion ChebHC Tygři Klášterec nad Ohří5:3 (0:0, 1:3, 4:0)
Ne 10.12.2023 14:45 Ústí nad Labem, Zimní stadion 016. Slovan Ústí n.LabemHC Draci Bílina14:2 (3:0, 6:1, 5:1)
Pá 15.12.2023 19:30 Most, Zimní stadion 017. MOSTEČTÍ LVIHC Stadion Litoměřice4:3 (0:1, 2:0, 2:2)
So 16.12.2023 11:30 Sokolov, Zimní stadion 017. HC Energie Karlovy Vary BHC Čerti Ostrov6:0 (3:0, 0:0, 3:0)
So 16.12.2023 10:15 Hořovice 017. HC RakovníkHC Stadion Cheb7:2 (1:0, 3:1, 3:1)
Ne 17.12.2023 13:00 Ústí nad Labem, Zimní stadion 018. Slovan Ústí n.LabemMOSTEČTÍ LVI7:1 (3:0, 2:0, 2:1)
Čt 21.12.2023 18:15 Ústí nad Labem, Zimní stadion 014. Slovan Ústí n.LabemHC Stadion Litoměřice1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Pá 5.1.2024 19:00 Bílina, Zimní stadion 013. HC Draci BílinaHC Stadion Cheb7:4 (0:2, 3:2, 4:0)
Pá 5.1.2024 19:00 Sokolov, Zimní stadion 019. HC Energie Karlovy Vary BHC Tygři Klášterec nad Ohří3:4 (2:0, 0:3, 1:1)
Ne 7.1.2024 13:00 Ostrov 019. HC Čerti OstrovHC Stadion Cheb3:11 (0:5, 1:3, 2:3)
Ne 7.1.2024 15:45 Litoměřice, Kalich Arena Litom 019. HC Stadion LitoměřiceSlovan Ústí n.Labem6:3 (2:1, 2:1, 2:1)
Ne 7.1.2024 11:30 Most, Zimní stadion 019. MOSTEČTÍ LVIHC Draci Bílina10:0 (2:0, 4:0, 4:0)
Pá 12.1.2024 18:30 Hořovice 020. HC RakovníkHC Stadion Litoměřice3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Pá 12.1.2024 18:30 Ústí nad Labem, Zimní stadion 020. Slovan Ústí n.LabemHC Tygři Klášterec nad Ohří4:7 (1:1, 0:4, 3:2)
So 13.1.2024 11:00 Sokolov, Zimní stadion 020. HC Energie Karlovy Vary BHC Draci Bílina5:2 (1:0, 0:1, 4:1)
Ne 14.1.2024 16:15 Sokolov, Zimní stadion 021. HC Energie Karlovy Vary BHC Rakovník5:1 (2:1, 1:0, 2:0)
Ne 14.1.2024 13:00 Ostrov 021. HC Čerti OstrovHC Tygři Klášterec nad Ohří0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
Ne 14.1.2024 12:46 Litoměřice, Kalich Arena Litom 021. HC Stadion LitoměřiceHC Draci Bílina6:3 (2:3, 1:0, 3:0)
Pá 19.1.2024 19:15 Bílina, Zimní stadion 022. HC Draci BílinaSlovan Ústí n.Labem2:13 (1:4, 0:3, 1:6)
So 20.1.2024 12:45 Ostrov 016. HC Čerti OstrovHC Rakovník5:3 (3:0, 1:2, 1:1)
Ne 21.1.2024 18:10 Cheb, Zimní stadion 018. HC Stadion ChebHC Energie Karlovy Vary B1:6 (0:1, 0:0, 1:5)
Ne 21.1.2024 11:00 Rakovník 022. HC RakovníkHC Čerti Ostrov5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
Pá 26.1.2024 18:30 Hořovice 024. HC RakovníkHC Tygři Klášterec nad Ohří4:6 (1:2, 2:1, 1:3)
So 27.1.2024 15:30 Ostrov 023. HC Čerti OstrovHC Energie Karlovy Vary B1:13 (0:3, 0:4, 1:6)
So 27.1.2024 16:15 Litoměřice, Kalich Arena Litom 023. HC Stadion LitoměřiceMOSTEČTÍ LVI5:4n (0:1, 3:2, 1:1, 0:0, 1:0)
Ne 28.1.2024 10:15 Sokolov, Zimní stadion 024. HC Energie Karlovy Vary BHC Stadion Cheb8:1 (4:0, 3:1, 1:0)
Ne 28.1.2024 11:30 Most, Zimní stadion 024. MOSTEČTÍ LVISlovan Ústí n.Labem3:5 (2:0, 1:3, 0:2)
Pá 2.2.2024 19:30 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 025. HC Tygři Klášterec nad OhříHC Energie Karlovy Vary B2:5 (2:2, 0:2, 0:1)
So 3.2.2024 10:10 Cheb, Zimní stadion 025. HC Stadion ChebHC Čerti Ostrov2:9 (1:1, 1:4, 0:4)
So 3.2.2024 11:45 Bílina, Zimní stadion 025. HC Draci BílinaMOSTEČTÍ LVI2:11 (2:4, 0:2, 0:5)
Ne 4.2.2024 13:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 018. HC Tygři Klášterec nad OhříHC Rakovník5:6 (2:2, 0:4, 3:0)
Ne 4.2.2024 14:30 Ústí nad Labem, Zimní stadion 025. Slovan Ústí n.LabemHC Stadion Litoměřice2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
St 7.2.2024 19:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 022. HC Tygři Klášterec nad OhříHC Stadion Cheb7:2 (2:1, 1:1, 4:0)
Pá 9.2.2024 18:55 Cheb, Zimní stadion 026. HC Stadion ChebMOSTEČTÍ LVI7:10 (2:4, 2:3, 3:3)
So 10.2.2024 17:00 Rakovník 026. HC RakovníkSlovan Ústí n.Labem1:7 (0:2, 0:2, 1:3)
Ne 11.2.2024 11:25 Cheb, Zimní stadion 023. HC Stadion ChebHC Rakovník1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Po 12.2.2024 18:45 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 026. HC Tygři Klášterec nad OhříHC Draci Bílina5:0


Regionální liga juniorů 2023/24 sk. 3-4


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Pá 22.9.2023 18:30 Příbram 31. HC PříbramSK Černošice7:6n (3:4, 1:1, 2:1, 0:0, 1:0)
Pá 22.9.2023 18:45 Praha, Zimní stadion HC Kobra 31. HC Kobra PrahaHC Smíchov 19137:2 (4:0, 2:1, 1:1)
So 23.9.2023 13:10 Klatovy, Zimní stadion 31. HC KlatovyHC Berounští Medvědi3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
So 23.9.2023 11:00 Rokycany 31. HC Rokycany z.s.HC Domažlice7:1 (1:0, 2:0, 3:1, 1:0)
So 23.9.2023 16:35 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 31. HC Hvězda PrahaHK Kralupy n.Vltavou4:3n (0:0, 1:1, 2:2, 0:0, 1:0)
Čt 28.9.2023 17:00 Černošice 32. SK ČernošiceHC Domažlice4:3 (3:2, 0:0, 1:1)
Čt 28.9.2023 11:15 Beroun 32. HC Berounští MedvědiHC Rokycany z.s.4:5 (4:3, 0:1, 0:1)
Čt 28.9.2023 13:00 Slaný, Zimní stadion 32. HK LEV SlanýHC Smíchov 191313:3 (6:0, 4:2, 3:1)
Čt 28.9.2023 14:25 Kralupy nad Vltavou 32. HK Kralupy n.VltavouHC Kobra Praha2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
So 30.9.2023 12:10 Klatovy, Zimní stadion 33. HC KlatovySK Černošice1:9 (0:1, 0:3, 1:5)
So 30.9.2023 12:00 Velké Popovice, Zimní stadion 33. HC Smíchov 1913HK Kralupy n.Vltavou4:8 (1:4, 1:2, 2:2)
Ne 1.10.2023 12:30 Domažlice 33. HC DomažliceHC Berounští Medvědi6:3 (1:1, 1:1, 4:1)
Ne 1.10.2023 11:50 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 33. HC Hvězda PrahaHK LEV Slaný7:2 (3:0, 1:0, 3:2)
Pá 6.10.2023 18:50 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 34. HC Hvězda PrahaHC Kobra Praha2:4 (0:2, 0:1, 2:1)
So 7.10.2023 18:30 Černošice 34. SK ČernošiceHC Berounští Medvědi9:2 (4:1, 3:0, 2:1)
So 7.10.2023 12:45 Příbram 34. HC PříbramHC Domažlice8:2 (2:2, 5:0, 1:0)
So 7.10.2023 13:10 Klatovy, Zimní stadion 34. HC KlatovyHC Rokycany z.s.7:5 (2:1, 2:2, 3:2)
Ne 8.10.2023 13:45 Slaný, Zimní stadion 34. HK LEV SlanýHK Kralupy n.Vltavou1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
Pá 13.10.2023 18:30 Příbram 35. HC PříbramHK LEV Slaný4:7 (1:4, 3:0, 0:3)
Pá 13.10.2023 18:10 Klatovy, Zimní stadion 35. HC KlatovyHK Kralupy n.Vltavou1:4 (0:3, 1:0, 0:1)
Pá 13.10.2023 17:30 Rokycany 35. HC Rokycany z.s.HC Smíchov 19136:1 (2:1, 2:0, 2:0)
Pá 13.10.2023 17:30 Domažlice 35. HC DomažliceHC Kobra Praha5:3 (1:1, 4:1, 0:1)
Pá 13.10.2023 18:30 Beroun 35. HC Berounští MedvědiHC Hvězda Praha1:11 (0:5, 0:3, 1:3)
Ne 15.10.2023 18:00 Slaný, Zimní stadion 36. HK LEV SlanýHC Klatovy4:2 (1:0, 0:2, 3:0)
Ne 15.10.2023 11:50 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 36. HC Hvězda PrahaSK Černošice4:1 (0:0, 3:1, 1:0)
Ne 15.10.2023 12:00 Praha, Zimní stadion HC Kobra 36. HC Kobra PrahaHC Berounští Medvědi5:0 (5:0, 0:0, 0:0)
Ne 15.10.2023 13:00 Praha - Strašnice 36. HC Smíchov 1913HC Domažlice3:6 (0:1, 1:2, 2:3)
Ne 15.10.2023 16:40 Kralupy nad Vltavou 36. HK Kralupy n.VltavouHC Rokycany z.s.5:3 (3:0, 2:2, 0:1)
St 18.10.2023 18:00 Příbram 38. HC PříbramHC Hvězda Praha2:8 (0:2, 1:2, 1:4)
Pá 20.10.2023 18:45 Praha, Zimní stadion HC Kobra 37. HC Kobra PrahaHK LEV Slaný3:2 (0:0, 2:0, 1:2)
So 21.10.2023 12:30 Beroun 37. HC Berounští MedvědiHC Příbram3:2 (0:1, 0:1, 3:0)
So 21.10.2023 12:00 Velké Popovice, Zimní stadion 37. HC Smíchov 1913HC Hvězda Praha2:13 (1:5, 1:4, 0:4)
Ne 22.10.2023 12:00 Rokycany 37. HC Rokycany z.s.SK Černošice0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Ne 22.10.2023 12:30 Domažlice 37. HC DomažliceHC Klatovy2:9 (1:2, 1:3, 0:4)
Út 24.10.2023 18:15 Rokycany 33. HC Rokycany z.s.HC Příbram5:1 (3:0, 2:0, 0:1)
Pá 27.10.2023 17:30 Rokycany 38. HC Rokycany z.s.HK LEV Slaný4:6 (3:3, 0:2, 1:1)
Pá 27.10.2023 17:30 Domažlice 38. HC DomažliceHK Kralupy n.Vltavou3:7 (1:1, 1:3, 1:3)
Pá 27.10.2023 18:30 Beroun 38. HC Berounští MedvědiHC Smíchov 19139:0 (2:0, 3:0, 4:0)
Pá 27.10.2023 17:45 Černošice 38. SK ČernošiceHC Kobra Praha4:7 (1:0, 0:5, 3:2)
So 28.10.2023 13:15 Příbram 39. HC PříbramSK Černošice0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
So 28.10.2023 17:25 Kralupy nad Vltavou 39. HK Kralupy n.VltavouHC Hvězda Praha1:2n (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 0:1)
Ne 29.10.2023 12:30 Beroun 39. HC Berounští MedvědiHC Klatovy7:9 (3:2, 2:2, 2:5)
Ne 29.10.2023 12:30 Domažlice 39. HC DomažliceHC Rokycany z.s.2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
St 1.11.2023 18:00 Příbram 314. HC PříbramHC Smíchov 19134:3 (1:2, 1:1, 2:0)
Pá 3.11.2023 17:30 Domažlice 310. HC DomažliceSK Černošice5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
Pá 3.11.2023 17:30 Rokycany 310. HC Rokycany z.s.HC Berounští Medvědi9:3 (3:0, 1:1, 5:2)
Pá 3.11.2023 18:10 Klatovy, Zimní stadion 310. HC KlatovyHC Příbram6:7n (4:2, 1:2, 1:2, 0:0, 0:1)
Pá 3.11.2023 16:00 Praha - Strašnice 310. HC Smíchov 1913HK LEV Slaný4:5 (1:0, 2:4, 1:1)
Pá 3.11.2023 18:45 Praha, Zimní stadion HC Kobra 310. HC Kobra PrahaHK Kralupy n.Vltavou6:2 (4:1, 1:1, 1:0)
Ne 5.11.2023 14:15 Slaný, Zimní stadion 311. HK LEV SlanýHC Domažlice2:1n (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0)
Ne 5.11.2023 12:10 Praha, Zimní stadion HC Kobra 311. HC Kobra PrahaHC Příbram5:1 (1:0, 1:0, 3:1)
Ne 5.11.2023 13:30 Praha - Strašnice 311. HC Smíchov 1913SK Černošice2:7 (2:3, 0:2, 0:2)
Ne 5.11.2023 16:40 Kralupy nad Vltavou 311. HK Kralupy n.VltavouHC Berounští Medvědi6:1 (0:0, 4:1, 2:0)
Ne 5.11.2023 11:50 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 311. HC Hvězda PrahaHC Klatovy5:2 (0:0, 4:1, 1:1)
Pá 10.11.2023 17:45 Černošice 312. SK ČernošiceHC Klatovy7:2 (4:0, 1:1, 2:1)
Pá 10.11.2023 18:30 Příbram 312. HC PříbramHC Rokycany z.s.3:5 (3:0, 0:4, 0:1)
Pá 10.11.2023 18:30 Beroun 312. HC Berounští MedvědiHC Domažlice2:4 (1:1, 0:3, 1:0)
Pá 10.11.2023 19:00 Slaný, Zimní stadion 312. HK LEV SlanýHC Hvězda Praha0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
So 11.11.2023 13:00 Velké Popovice, Zimní stadion 312. HC Smíchov 1913HK Kralupy n.Vltavou3:5 (1:2, 1:0, 1:3)
Ne 12.11.2023 12:30 Beroun 313. HC Berounští MedvědiSK Černošice4:3n (0:1, 0:1, 3:1, 0:0, 1:0)
Ne 12.11.2023 12:30 Domažlice 313. HC DomažliceHC Příbram4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
Ne 12.11.2023 12:15 Rokycany 313. HC Rokycany z.s.HC Klatovy4:5 (0:2, 3:0, 1:3)
Ne 12.11.2023 16:40 Kralupy nad Vltavou 313. HK Kralupy n.VltavouHK LEV Slaný2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
Ne 12.11.2023 12:10 Praha, Zimní stadion HC Kobra 313. HC Kobra PrahaHC Hvězda Praha0:3 (0:0, 0:0, 0:3)
Pá 17.11.2023 15:50 Beroun 314. HC Berounští MedvědiHK LEV Slaný1:7 (0:3, 1:1, 0:3)
Pá 17.11.2023 17:45 Černošice 314. SK ČernošiceHK Kralupy n.Vltavou1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
Pá 17.11.2023 16:00 Klatovy, Zimní stadion 314. HC KlatovyHC Kobra Praha4:7 (1:2, 1:4, 2:1)
Pá 17.11.2023 17:30 Rokycany 314. HC Rokycany z.s.HC Hvězda Praha0:9 (0:4, 0:2, 0:3)
So 18.11.2023 10:45 Příbram 315. HC PříbramHC Berounští Medvědi2:4 (0:2, 2:1, 0:1)
Ne 19.11.2023 16:30 Černošice 315. SK ČernošiceHC Rokycany z.s.1:4 (0:0, 1:0, 0:4)
Ne 19.11.2023 13:55 Klatovy, Zimní stadion 315. HC KlatovyHC Domažlice2:11 (2:3, 0:2, 0:6)
Ne 19.11.2023 11:50 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 315. HC Hvězda PrahaHC Smíchov 19137:0 (2:0, 2:0, 3:0)
So 25.11.2023 16:30 Černošice 316. SK ČernošiceHC Příbram6:3 (1:3, 1:0, 4:0)
So 25.11.2023 13:10 Klatovy, Zimní stadion 316. HC KlatovyHC Berounští Medvědi4:3 (1:1, 3:2, 0:0)
So 25.11.2023 12:10 Praha, Zimní stadion HC Kobra 316. HC Kobra PrahaHC Smíchov 191316:1 (4:1, 4:0, 8:0)
Pá 1.12.2023 18:30 Příbram 317. HC PříbramHC Klatovy4:7 (2:0, 1:5, 1:2)
So 2.12.2023 11:15 Beroun 317. HC Berounští MedvědiHC Rokycany z.s.5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
Ne 3.12.2023 16:30 Černošice 317. SK ČernošiceHC Domažlice5:2 (3:1, 2:0, 0:1)
Ne 3.12.2023 15:30 Slaný, Zimní stadion 317. HK LEV SlanýHC Smíchov 191313:2 (4:1, 3:0, 6:1)
Ne 3.12.2023 16:40 Kralupy nad Vltavou 317. HK Kralupy n.VltavouHC Kobra Praha1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
So 9.12.2023 12:10 Klatovy, Zimní stadion 318. HC KlatovySK Černošice5:4 (3:1, 1:1, 1:2)
So 9.12.2023 17:05 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 318. HC Hvězda PrahaHK LEV Slaný2:4 (0:1, 0:2, 2:1)
Ne 10.12.2023 10:15 Slaný, Zimní stadion 315. HK LEV SlanýHC Kobra Praha5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
Ne 10.12.2023 12:30 Domažlice 318. HC DomažliceHC Berounští Medvědi3:5 (0:1, 3:0, 0:4)
Ne 10.12.2023 16:40 Kralupy nad Vltavou 318. HK Kralupy n.VltavouHC Smíchov 19135:2 (3:0, 1:1, 1:1)
So 16.12.2023 17:05 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 319. HC Hvězda PrahaHC Kobra Praha4:2 (2:1, 0:1, 2:0)
Ne 17.12.2023 11:00 Černošice 319. SK ČernošiceHC Berounští Medvědi7:3 (1:2, 4:0, 2:1)
Ne 17.12.2023 18:10 Klatovy, Zimní stadion 319. HC KlatovyHC Rokycany z.s.2:4 (1:2, 1:0, 0:2)
Ne 17.12.2023 18:15 Slaný, Zimní stadion 319. HK LEV SlanýHK Kralupy n.Vltavou1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
Čt 21.12.2023 17:45 Příbram 32. HC PříbramHC Klatovy6:2 (3:1, 1:1, 2:0)
So 6.1.2024 17:00 Praha 5 320. HC Smíchov 1913HC Hvězda Praha2:3 (2:0, 0:1, 0:2)
Ne 7.1.2024 12:30 Rokycany 320. HC Rokycany z.s.SK Černošice3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Ne 7.1.2024 11:15 Beroun 320. HC Berounští MedvědiHC Příbram4:5 (0:3, 2:1, 2:1)
Ne 7.1.2024 12:00 Praha, Zimní stadion HC Kobra 320. HC Kobra PrahaHK LEV Slaný3:2 (1:0, 1:2, 1:0)
Pá 12.1.2024 19:00 Slaný, Zimní stadion 321. HK LEV SlanýSK Černošice2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
Pá 12.1.2024 18:45 Praha, Zimní stadion HC Kobra 321. HC Kobra PrahaHC Rokycany z.s.6:1 (2:0, 4:1, 0:0)
Pá 12.1.2024 17:30 Praha 5 321. HC Smíchov 1913HC Klatovy3:6 (0:2, 2:0, 1:4)
Pá 12.1.2024 17:25 Kralupy nad Vltavou 321. HK Kralupy n.VltavouHC Příbram2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
So 13.1.2024 14:35 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 321. HC Hvězda PrahaHC Domažlice8:2 (2:0, 3:1, 3:1)
Ne 14.1.2024 16:30 Černošice 322. SK ČernošiceHC Příbram4:3 (1:1, 2:2, 1:0)
Ne 14.1.2024 13:30 Beroun 322. HC Berounští MedvědiHC Klatovy7:4 (2:0, 1:3, 4:1)
Ne 14.1.2024 12:45 Domažlice 322. HC DomažliceHC Rokycany z.s.7:6n (3:1, 2:4, 1:1, 0:0, 1:0)
Ne 14.1.2024 16:40 Kralupy nad Vltavou 322. HK Kralupy n.VltavouHC Hvězda Praha4:8 (2:0, 0:3, 2:5)
Ne 14.1.2024 15:30 Praha 5 322. HC Smíchov 1913HC Kobra Praha5:11 (0:4, 2:2, 3:5)
St 17.1.2024 17:45 Domažlice 320. HC DomažliceHC Klatovy10:5 (2:1, 5:2, 3:2)
Pá 19.1.2024 17:30 Rokycany 316. HC Rokycany z.s.HC Domažlice5:1 (1:0, 1:0, 3:1)
Pá 19.1.2024 18:10 Klatovy, Zimní stadion 323. HC KlatovyHC Příbram1:3 (0:2, 0:1, 1:0)
Pá 19.1.2024 18:45 Praha, Zimní stadion HC Kobra 323. HC Kobra PrahaHK Kralupy n.Vltavou3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
So 20.1.2024 17:05 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 316. HC Hvězda PrahaHK Kralupy n.Vltavou5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
So 20.1.2024 14:30 Praha 5 323. HC Smíchov 1913HK LEV Slaný6:7 (1:2, 4:2, 1:3)
Ne 21.1.2024 12:30 Domažlice 323. HC DomažliceSK Černošice4:7 (1:2, 1:1, 2:4)
Ne 21.1.2024 13:10 Rokycany 323. HC Rokycany z.s.HC Berounští Medvědi1:4 (0:1, 1:3, 0:0)
Pá 26.1.2024 17:30 Praha 5 39. HC Smíchov 1913HC Kobra Praha1:7 (1:3, 0:2, 0:2)
Pá 26.1.2024 17:45 Černošice 324. SK ČernošiceHC Klatovy8:0 (3:0, 2:0, 3:0)
Pá 26.1.2024 18:30 Příbram 324. HC PříbramHC Rokycany z.s.4:5 (1:1, 2:3, 1:1)
So 27.1.2024 13:45 Beroun 324. HC Berounští MedvědiHC Domažlice1:8 (0:3, 1:2, 0:3)
So 27.1.2024 15:30 Slaný, Zimní stadion 324. HK LEV SlanýHC Hvězda Praha2:4 (0:2, 2:1, 0:1)
St 31.1.2024 18:40 Kralupy nad Vltavou 324. HK Kralupy n.VltavouHC Smíchov 191311:2 (3:0, 4:0, 4:2)
So 3.2.2024 10:00 Praha, Zimní stadion HC Kobra 325. HC Kobra PrahaHC Hvězda Praha4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
Ne 4.2.2024 11:15 Beroun 325. HC Berounští MedvědiSK Černošice3:4 (1:0, 1:2, 1:2)
Ne 4.2.2024 12:30 Domažlice 325. HC DomažliceHC Příbram4:6 (2:2, 1:0, 1:4)
Ne 4.2.2024 13:00 Rokycany 325. HC Rokycany z.s.HC Klatovy5:2 (2:0, 1:1, 2:1)
Ne 4.2.2024 16:40 Kralupy nad Vltavou 325. HK Kralupy n.VltavouHK LEV Slaný3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
St 7.2.2024 18:00 Příbram 319. HC PříbramHC Domažlice6:3 (0:2, 1:0, 5:1)
Pá 9.2.2024 17:30 Rokycany 318. HC Rokycany z.s.HC Příbram8:5 (3:0, 1:4, 4:1)
So 10.2.2024 11:00 Černošice 326. SK ČernošiceHC Rokycany z.s.3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
So 10.2.2024 19:10 Klatovy, Zimní stadion 326. HC KlatovyHC Domažlice5:2 (3:1, 2:1, 0:0)
So 10.2.2024 12:45 Slaný, Zimní stadion 326. HK LEV SlanýHC Kobra Praha5:6 (2:3, 1:1, 2:1)
So 10.2.2024 14:35 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 326. HC Hvězda PrahaHC Smíchov 191319:2 (9:1, 4:0, 6:1)
Ne 11.2.2024 15:30 Příbram 326. HC PříbramHC Berounští Medvědi6:4 (3:0, 1:1, 2:3)


Regionální liga juniorů 2023/24 sk. 7-8


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Pá 22.9.2023 17:00 Lomnice nad Popelkou 41. Bílí Tygři Liberec BHC Frýdlant3:2 (0:1, 3:0, 0:1)
So 23.9.2023 Nová Paka 41. BK Nová PakaHC Česká Lípa
So 23.9.2023 Vrchlabí, Elektromont Aréna 41. HC Stadion VrchlabíTJ HC Jablonec n/N.
So 23.9.2023 Lomnice nad Popelkou 41. Bílí Tygři LiberecHC Frýdlant
So 23.9.2023 Opočno 41. HC OpočnoHC Dvůr Králové n.L.
So 23.9.2023 Náchod 41. HC NáchodStadion Nový Bydžov
So 23.9.2023 Jaroměř 41. HCM JaroměřSp.Nové Město n.Met.
So 23.9.2023 16:00 Náchod 41. HC NáchodHC Dvůr Králové n.L.15:2 (5:0, 5:1, 5:1)
So 23.9.2023 18:00 Jaroměř 41. HCM JaroměřStadion Nový Bydžov2:3n (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 0:1)
So 23.9.2023 17:00 Nová Paka 41. BK Nová PakaHC Česká Lípa4:6 (3:3, 0:2, 1:1)
So 23.9.2023 14:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 41. HC Stadion VrchlabíTJ HC Jablonec n/N.0:5 (0:3, 0:1, 0:1)
Pá 29.9.2023 Česká Lípa 42. HC Česká LípaHC Frýdlant
Pá 29.9.2023 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 42. TJ HC Jablonec n/N.Bílí Tygři Liberec
Pá 29.9.2023 Nová Paka 42. BK Nová PakaHC Stadion Vrchlabí
Pá 29.9.2023 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 42. HC Dvůr Králové n.L.Sp.Nové Město n.Met.
Pá 29.9.2023 Nový Bydžov 42. Stadion Nový BydžovHCM Jaroměř
Pá 29.9.2023 Opočno 42. HC OpočnoHC Náchod
Pá 29.9.2023 19:00 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 42. HC Dvůr Králové n.L.HCM Jaroměř1:12 (0:3, 1:4, 0:5)
Pá 29.9.2023 19:30 Opočno 42. HC OpočnoHC Náchod2:9 (1:5, 0:3, 1:1)
Pá 29.9.2023 17:45 Česká Lípa 42. HC Česká LípaHC Frýdlant10:2 (6:2, 1:0, 3:0)
Pá 29.9.2023 16:30 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 42. TJ HC Jablonec n/N.Bílí Tygři Liberec B8:4 (1:4, 5:0, 2:0)
Pá 29.9.2023 19:45 Nová Paka 42. BK Nová PakaHC Stadion Vrchlabí5:2 (1:1, 1:0, 3:1)
So 30.9.2023 Vrchlabí, Elektromont Aréna 43. HC Stadion VrchlabíHC Česká Lípa
So 30.9.2023 Lomnice nad Popelkou 43. Bílí Tygři LiberecBK Nová Paka
So 30.9.2023 Frýdlant 43. HC FrýdlantTJ HC Jablonec n/N.
So 30.9.2023 Náchod 43. HC NáchodHC Dvůr Králové n.L.
So 30.9.2023 Jaroměř 43. HCM JaroměřHC Opočno
So 30.9.2023 Nové Město nad Metují 43. Sp.Nové Město n.Met.Stadion Nový Bydžov
So 30.9.2023 18:00 Jaroměř 43. HCM JaroměřHC Opočno12:2 (3:0, 5:1, 4:1)
So 30.9.2023 16:45 Nový Bydžov 43. Stadion Nový BydžovHC Dvůr Králové n.L.8:0 (3:0, 4:0, 1:0)
So 30.9.2023 14:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 43. HC Stadion VrchlabíHC Česká Lípa5:7 (1:1, 2:3, 2:3)
So 30.9.2023 11:00 Frýdlant 43. HC FrýdlantTJ HC Jablonec n/N.4:5 (3:0, 0:2, 1:3)
Ne 1.10.2023 16:45 Lomnice nad Popelkou 43. Bílí Tygři Liberec BBK Nová Paka3:2n (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0)
Pá 6.10.2023 Česká Lípa 44. HC Česká LípaTJ HC Jablonec n/N.
Pá 6.10.2023 Nová Paka 44. BK Nová PakaHC Frýdlant
Pá 6.10.2023 Vrchlabí, Elektromont Aréna 44. HC Stadion VrchlabíBílí Tygři Liberec
Pá 6.10.2023 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 44. HC Dvůr Králové n.L.Stadion Nový Bydžov
Pá 6.10.2023 Opočno 44. HC OpočnoSp.Nové Město n.Met.
Pá 6.10.2023 Náchod 44. HC NáchodHCM Jaroměř
Pá 6.10.2023 19:30 Opočno 44. HC OpočnoStadion Nový Bydžov2:7 (0:1, 0:2, 2:4)
Pá 6.10.2023 20:00 Náchod 44. HC NáchodHCM Jaroměř6:5 (1:4, 3:1, 2:0)
Pá 6.10.2023 17:45 Česká Lípa 44. HC Česká LípaTJ HC Jablonec n/N.2:7 (0:0, 1:4, 1:3)
Pá 6.10.2023 20:00 Nová Paka 44. BK Nová PakaHC Frýdlant5:4n (0:1, 3:3, 1:0, 0:0, 1:0)
Pá 6.10.2023 20:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 44. HC Stadion VrchlabíBílí Tygři Liberec B4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
So 7.10.2023 Nová Paka 45. BK Nová PakaHC Dvůr Králové n.L.
So 7.10.2023 Vrchlabí, Elektromont Aréna 45. HC Stadion VrchlabíStadion Nový Bydžov
So 7.10.2023 Lomnice nad Popelkou 45. Bílí Tygři LiberecSp.Nové Město n.Met.
So 7.10.2023 Frýdlant 45. HC FrýdlantHCM Jaroměř
So 7.10.2023 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 45. TJ HC Jablonec n/N.HC Náchod
So 7.10.2023 Česká Lípa 45. HC Česká LípaHC Opočno
So 7.10.2023 16:00 Opočno 45. HC OpočnoHC Česká Lípa2:8 (1:4, 1:2, 0:2)
So 7.10.2023 15:00 Náchod 45. HC NáchodTJ HC Jablonec n/N.3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
So 7.10.2023 18:00 Jaroměř 45. HCM JaroměřHC Frýdlant12:2 (3:0, 1:0, 8:2)
So 7.10.2023 12:45 Nový Bydžov 45. Stadion Nový BydžovBílí Tygři Liberec B4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
So 7.10.2023 18:00 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 45. HC Dvůr Králové n.L.HC Stadion Vrchlabí2:7 (0:3, 1:1, 1:3)
Pá 13.10.2023 19:30 Lomnice nad Popelkou 46. Bílí Tygři Liberec BHC Dvůr Králové n.L.5:1 (2:0, 3:1, 0:0)
Pá 13.10.2023 20:00 Frýdlant 46. HC FrýdlantStadion Nový Bydžov2:4 (0:2, 0:2, 2:0)
Pá 13.10.2023 20:00 Nová Paka 46. BK Nová PakaHC Opočno5:4n (3:0, 2:1, 0:3, 0:0, 1:0)
So 14.10.2023 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 46. HC Dvůr Králové n.L.HC Stadion Vrchlabí
So 14.10.2023 Náchod 46. HC NáchodHC Česká Lípa
So 14.10.2023 Jaroměř 46. HCM JaroměřTJ HC Jablonec n/N.
So 14.10.2023 Nové Město nad Metují 46. Sp.Nové Město n.Met.HC Frýdlant
So 14.10.2023 Nový Bydžov 46. Stadion Nový BydžovBílí Tygři Liberec
So 14.10.2023 Opočno 46. HC OpočnoBK Nová Paka
So 14.10.2023 13:30 Česká Lípa 46. HC Česká LípaHC Náchod2:4 (0:0, 2:3, 0:1)
So 14.10.2023 17:45 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 46. TJ HC Jablonec n/N.HCM Jaroměř2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Pá 20.10.2023 19:00 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 47. HC Dvůr Králové n.L.HC Opočno4:5n (0:2, 2:1, 2:1, 0:0, 0:1)
Pá 20.10.2023 20:00 Frýdlant 47. HC FrýdlantHC Stadion Vrchlabí1:7 (0:2, 1:2, 0:3)
Pá 20.10.2023 17:30 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 47. TJ HC Jablonec n/N.BK Nová Paka9:3 (4:3, 4:0, 1:0)
So 21.10.2023 Lomnice nad Popelkou 47. Bílí Tygři LiberecHC Česká Lípa
So 21.10.2023 Frýdlant 47. HC FrýdlantHC Stadion Vrchlabí
So 21.10.2023 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 47. TJ HC Jablonec n/N.BK Nová Paka
So 21.10.2023 Jaroměř 47. HCM JaroměřHC Dvůr Králové n.L.
So 21.10.2023 Nové Město nad Metují 47. Sp.Nové Město n.Met.HC Náchod
So 21.10.2023 Nový Bydžov 47. Stadion Nový BydžovHC Opočno
So 21.10.2023 16:45 Nový Bydžov 47. Stadion Nový BydžovHC Náchod0:6 (0:2, 0:2, 0:2)
Pá 27.10.2023 20:00 Jaroměř 410. HCM JaroměřHC Dvůr Králové n.L.19:0 (7:0, 5:0, 7:0)
So 28.10.2023 Lomnice nad Popelkou 48. Bílí Tygři LiberecHC Dvůr Králové n.L.
So 28.10.2023 Nová Paka 48. BK Nová PakaHC Náchod
So 28.10.2023 Frýdlant 48. HC FrýdlantStadion Nový Bydžov
So 28.10.2023 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 48. TJ HC Jablonec n/N.Sp.Nové Město n.Met.
So 28.10.2023 Česká Lípa 48. HC Česká LípaHCM Jaroměř
So 28.10.2023 Vrchlabí, Elektromont Aréna 48. HC Stadion VrchlabíHC Opočno
So 28.10.2023 18:00 Jaroměř 48. HCM JaroměřHC Česká Lípa3:4n (1:0, 0:3, 2:0, 0:0, 0:1)
So 28.10.2023 16:50 Opočno 48. HC OpočnoHC Stadion Vrchlabí0:7 (0:2, 0:4, 0:1)
So 28.10.2023 16:45 Nový Bydžov 48. Stadion Nový BydžovTJ HC Jablonec n/N.3:2n (1:0, 0:1, 1:1, 0:0, 1:0)
So 28.10.2023 18:00 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 48. HC Dvůr Králové n.L.HC Frýdlant1:6 (1:2, 0:2, 0:2)
So 28.10.2023 16:45 Náchod 48. HC NáchodBK Nová Paka13:0 (7:0, 4:0, 2:0)
Pá 3.11.2023 Česká Lípa 49. HC Česká LípaBK Nová Paka
Pá 3.11.2023 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 49. TJ HC Jablonec n/N.HC Stadion Vrchlabí
Pá 3.11.2023 Frýdlant 49. HC FrýdlantBílí Tygři Liberec
Pá 3.11.2023 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 49. HC Dvůr Králové n.L.HC Opočno
Pá 3.11.2023 Nový Bydžov 49. Stadion Nový BydžovHC Náchod
Pá 3.11.2023 Nové Město nad Metují 49. Sp.Nové Město n.Met.HCM Jaroměř
Pá 3.11.2023 20:00 Nový Bydžov 49. Stadion Nový BydžovHCM Jaroměř1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
Pá 3.11.2023 17:45 Česká Lípa 49. HC Česká LípaBK Nová Paka8:1 (2:0, 3:0, 3:1)
Pá 3.11.2023 17:30 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 49. TJ HC Jablonec n/N.HC Stadion Vrchlabí1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
Pá 3.11.2023 19:00 Frýdlant 49. HC FrýdlantBílí Tygři Liberec B8:6 (2:4, 2:2, 4:0)
So 4.11.2023 Frýdlant 410. HC FrýdlantHC Česká Lípa
So 4.11.2023 Lomnice nad Popelkou 410. Bílí Tygři LiberecTJ HC Jablonec n/N.
So 4.11.2023 Vrchlabí, Elektromont Aréna 410. HC Stadion VrchlabíBK Nová Paka
So 4.11.2023 Nové Město nad Metují 410. Sp.Nové Město n.Met.HC Dvůr Králové n.L.
So 4.11.2023 Jaroměř 410. HCM JaroměřStadion Nový Bydžov
So 4.11.2023 Náchod 410. HC NáchodHC Opočno
So 4.11.2023 16:45 Náchod 410. HC NáchodHC Opočno21:0 (3:0, 9:0, 9:0)
So 4.11.2023 14:15 Vrchlabí, Elektromont Aréna 410. HC Stadion VrchlabíBK Nová Paka5:2 (0:1, 3:1, 2:0)
Ne 5.11.2023 16:45 Lomnice nad Popelkou 410. Bílí Tygři Liberec BTJ HC Jablonec n/N.3:6 (0:4, 0:1, 3:1)
Pá 10.11.2023 19:30 Lomnice nad Popelkou 47. Bílí Tygři Liberec BHC Česká Lípa2:8 (1:4, 1:1, 0:3)
Pá 10.11.2023 19:00 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 49. HC Dvůr Králové n.L.HC Náchod3:10 (1:3, 1:3, 1:4)
Pá 10.11.2023 20:00 Nová Paka 411. BK Nová PakaHCM Jaroměř1:4 (0:2, 0:2, 1:0)
So 11.11.2023 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 411. HC Dvůr Králové n.L.HC Frýdlant
So 11.11.2023 Jaroměř 411. HCM JaroměřBK Nová Paka
So 11.11.2023 Nové Město nad Metují 411. Sp.Nové Město n.Met.HC Česká Lípa
So 11.11.2023 Nový Bydžov 411. Stadion Nový BydžovTJ HC Jablonec n/N.
So 11.11.2023 Opočno 411. HC OpočnoBílí Tygři Liberec
So 11.11.2023 Náchod 411. HC NáchodHC Stadion Vrchlabí
So 11.11.2023 15:00 Česká Lípa 411. HC Česká LípaStadion Nový Bydžov4:3n (1:1, 2:1, 0:1, 0:0, 1:0)
So 11.11.2023 17:45 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 411. TJ HC Jablonec n/N.HC Dvůr Králové n.L.11:3 (4:2, 4:0, 3:1)
So 11.11.2023 15:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 411. HC Stadion VrchlabíHC Náchod1:6 (1:0, 0:5, 0:1)
Čt 16.11.2023 19:15 Opočno 412. HC OpočnoHCM Jaroměř0:9 (0:3, 0:4, 0:2)
Pá 17.11.2023 Česká Lípa 412. HC Česká LípaHC Stadion Vrchlabí
Pá 17.11.2023 Nová Paka 412. BK Nová PakaBílí Tygři Liberec
Pá 17.11.2023 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 412. TJ HC Jablonec n/N.HC Frýdlant
Pá 17.11.2023 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 412. HC Dvůr Králové n.L.HC Náchod
Pá 17.11.2023 Opočno 412. HC OpočnoHCM Jaroměř
Pá 17.11.2023 Nový Bydžov 412. Stadion Nový BydžovSp.Nové Město n.Met.
Pá 17.11.2023 19:00 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 412. HC Dvůr Králové n.L.Stadion Nový Bydžov1:5 (1:1, 0:3, 0:1)
Pá 17.11.2023 17:45 Česká Lípa 412. HC Česká LípaHC Stadion Vrchlabí2:3 (0:1, 2:0, 0:2)
Pá 17.11.2023 14:45 Nová Paka 412. BK Nová PakaBílí Tygři Liberec B1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
Pá 17.11.2023 17:00 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 412. TJ HC Jablonec n/N.HC Frýdlant7:2 (3:2, 2:0, 2:0)
Pá 17.11.2023 11:15 Jaroměř 413. HCM JaroměřHC Náchod5:4 (2:0, 1:2, 2:2)
So 18.11.2023 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 413. TJ HC Jablonec n/N.HC Česká Lípa
So 18.11.2023 Frýdlant 413. HC FrýdlantBK Nová Paka
So 18.11.2023 Lomnice nad Popelkou 413. Bílí Tygři LiberecHC Stadion Vrchlabí
So 18.11.2023 Nový Bydžov 413. Stadion Nový BydžovHC Dvůr Králové n.L.
So 18.11.2023 Nové Město nad Metují 413. Sp.Nové Město n.Met.HC Opočno
So 18.11.2023 Jaroměř 413. HCM JaroměřHC Náchod
So 18.11.2023 18:00 Nový Bydžov 413. Stadion Nový BydžovHC Opočno7:1 (2:0, 5:0, 0:1)
So 18.11.2023 17:45 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 413. TJ HC Jablonec n/N.HC Česká Lípa6:5 (1:1, 2:3, 3:1)
So 18.11.2023 12:00 Frýdlant 413. HC FrýdlantBK Nová Paka3:5 (3:2, 0:2, 0:1)
Ne 19.11.2023 16:45 Lomnice nad Popelkou 413. Bílí Tygři Liberec BHC Stadion Vrchlabí5:1 (1:0, 1:0, 3:1)
Pá 24.11.2023 19:00 Frýdlant 410. HC FrýdlantHC Česká Lípa7:2 (3:1, 2:1, 2:0)
Pá 24.11.2023 19:30 Lomnice nad Popelkou 411. Bílí Tygři Liberec BHC Opočno5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
So 25.11.2023 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 414. TJ HC Jablonec n/N.HC Dvůr Králové n.L.
So 25.11.2023 Nová Paka 414. BK Nová PakaSp.Nové Město n.Met.
So 25.11.2023 Česká Lípa 414. HC Česká LípaStadion Nový Bydžov
So 25.11.2023 Vrchlabí, Elektromont Aréna 414. HC Stadion VrchlabíHCM Jaroměř
So 25.11.2023 Frýdlant 414. HC FrýdlantHC Opočno
So 25.11.2023 Lomnice nad Popelkou 414. Bílí Tygři LiberecHC Náchod
So 25.11.2023 18:00 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 414. HC Dvůr Králové n.L.HC Česká Lípa1:13 (0:7, 1:4, 0:2)
So 25.11.2023 16:45 Opočno 414. HC OpočnoHC Frýdlant6:3 (4:1, 2:2, 0:0)
So 25.11.2023 18:00 Jaroměř 414. HCM JaroměřHC Stadion Vrchlabí1:3 (1:1, 0:2, 0:0)
Pá 1.12.2023 19:30 Opočno 415. HC OpočnoHC Dvůr Králové n.L.4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
Pá 1.12.2023 17:45 Česká Lípa 415. HC Česká LípaBílí Tygři Liberec B9:1 (5:1, 1:0, 3:0)
Pá 1.12.2023 20:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 415. HC Stadion VrchlabíHC Frýdlant9:2 (3:1, 3:1, 3:0)
Pá 1.12.2023 20:00 Nová Paka 415. BK Nová PakaTJ HC Jablonec n/N.1:8 (0:2, 1:2, 0:4)
So 2.12.2023 Česká Lípa 415. HC Česká LípaBílí Tygři Liberec
So 2.12.2023 Vrchlabí, Elektromont Aréna 415. HC Stadion VrchlabíHC Frýdlant
So 2.12.2023 Nová Paka 415. BK Nová PakaTJ HC Jablonec n/N.
So 2.12.2023 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 415. HC Dvůr Králové n.L.HCM Jaroměř
So 2.12.2023 Náchod 415. HC NáchodSp.Nové Město n.Met.
So 2.12.2023 Opočno 415. HC OpočnoStadion Nový Bydžov
So 2.12.2023 19:15 Náchod 415. HC NáchodStadion Nový Bydžov8:3 (2:0, 1:2, 5:1)
So 2.12.2023 17:45 Česká Lípa 419. HC Česká LípaTJ HC Jablonec n/N.2:5 (1:0, 1:1, 0:4)
Ne 3.12.2023 16:30 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 417. HC Dvůr Králové n.L.HCM Jaroměř1:10 (1:2, 0:3, 0:5)
Pá 8.12.2023 Nová Paka 416. BK Nová PakaHC Česká Lípa
Pá 8.12.2023 Vrchlabí, Elektromont Aréna 416. HC Stadion VrchlabíTJ HC Jablonec n/N.
Pá 8.12.2023 Lomnice nad Popelkou 416. Bílí Tygři LiberecHC Frýdlant
Pá 8.12.2023 Opočno 416. HC OpočnoHC Dvůr Králové n.L.
Pá 8.12.2023 Náchod 416. HC NáchodStadion Nový Bydžov
Pá 8.12.2023 Jaroměř 416. HCM JaroměřSp.Nové Město n.Met.
Pá 8.12.2023 20:00 Náchod 416. HC NáchodHC Dvůr Králové n.L.14:4 (4:1, 5:0, 5:3)
Pá 8.12.2023 20:00 Jaroměř 416. HCM JaroměřStadion Nový Bydžov6:4 (0:2, 5:0, 1:2)
Pá 8.12.2023 20:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 416. HC Stadion VrchlabíTJ HC Jablonec n/N.3:2 (2:2, 1:0, 0:0)
Pá 8.12.2023 17:00 Lomnice nad Popelkou 416. Bílí Tygři Liberec BHC Frýdlant6:4 (3:1, 2:2, 1:1)
So 9.12.2023 Česká Lípa 417. HC Česká LípaHC Frýdlant
So 9.12.2023 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 417. TJ HC Jablonec n/N.Bílí Tygři Liberec
So 9.12.2023 Nová Paka 417. BK Nová PakaHC Stadion Vrchlabí
So 9.12.2023 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 417. HC Dvůr Králové n.L.Sp.Nové Město n.Met.
So 9.12.2023 Nový Bydžov 417. Stadion Nový BydžovHCM Jaroměř
So 9.12.2023 Opočno 417. HC OpočnoHC Náchod
So 9.12.2023 17:00 Opočno 417. HC OpočnoHC Náchod3:8 (0:3, 2:3, 1:2)
So 9.12.2023 17:45 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 417. TJ HC Jablonec n/N.Bílí Tygři Liberec B4:0 (0:0, 3:0, 1:0)
So 9.12.2023 17:45 Nová Paka 417. BK Nová PakaHC Stadion Vrchlabí1:4 (1:1, 0:0, 0:3)
Pá 15.12.2023 Vrchlabí, Elektromont Aréna 418. HC Stadion VrchlabíHC Česká Lípa
Pá 15.12.2023 Lomnice nad Popelkou 418. Bílí Tygři LiberecBK Nová Paka
Pá 15.12.2023 Frýdlant 418. HC FrýdlantTJ HC Jablonec n/N.
Pá 15.12.2023 Náchod 418. HC NáchodHC Dvůr Králové n.L.
Pá 15.12.2023 Jaroměř 418. HCM JaroměřHC Opočno
Pá 15.12.2023 Nové Město nad Metují 418. Sp.Nové Město n.Met.Stadion Nový Bydžov
Pá 15.12.2023 20:00 Jaroměř 418. HCM JaroměřHC Opočno12:0 (3:0, 3:0, 6:0)
Pá 15.12.2023 20:00 Nový Bydžov 418. Stadion Nový BydžovHC Dvůr Králové n.L.4:2 (1:0, 1:0, 2:2)
Pá 15.12.2023 20:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 418. HC Stadion VrchlabíHC Česká Lípa5:3 (1:2, 2:1, 2:0)
So 16.12.2023 Česká Lípa 419. HC Česká LípaTJ HC Jablonec n/N.
So 16.12.2023 Nová Paka 419. BK Nová PakaHC Frýdlant
So 16.12.2023 Vrchlabí, Elektromont Aréna 419. HC Stadion VrchlabíBílí Tygři Liberec
So 16.12.2023 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 419. HC Dvůr Králové n.L.Stadion Nový Bydžov
So 16.12.2023 Opočno 419. HC OpočnoSp.Nové Město n.Met.
So 16.12.2023 Náchod 419. HC NáchodHCM Jaroměř
So 16.12.2023 16:45 Opočno 419. HC OpočnoStadion Nový Bydžov2:5 (1:3, 1:2, 0:0)
Ne 17.12.2023 16:30 Nová Paka 419. BK Nová PakaHC Frýdlant9:4 (4:1, 2:2, 3:1)
Čt 21.12.2023 20:00 Nový Bydžov 414. Stadion Nový BydžovBK Nová Paka1:2n (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1)
Pá 22.12.2023 19:00 Nová Paka 416. BK Nová PakaHC Česká Lípa3:5 (1:0, 2:2, 0:3)
St 27.12.2023 18:30 Opočno 424. HC OpočnoHCM Jaroměř3:15 (1:4, 2:5, 0:6)
Pá 29.12.2023 17:00 Náchod 414. HC NáchodBílí Tygři Liberec B9:2 (2:0, 2:2, 5:0)
Pá 5.1.2024 Lomnice nad Popelkou 420. Bílí Tygři LiberecHC Česká Lípa
Pá 5.1.2024 Frýdlant 420. HC FrýdlantHC Stadion Vrchlabí
Pá 5.1.2024 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 420. TJ HC Jablonec n/N.BK Nová Paka
Pá 5.1.2024 Jaroměř 420. HCM JaroměřHC Dvůr Králové n.L.
Pá 5.1.2024 Nové Město nad Metují 420. Sp.Nové Město n.Met.HC Náchod
Pá 5.1.2024 Nový Bydžov 420. Stadion Nový BydžovHC Opočno
Pá 5.1.2024 20:00 Nový Bydžov 420. Stadion Nový BydžovHC Náchod1:6 (0:3, 0:1, 1:2)
Pá 5.1.2024 19:00 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 420. HC Dvůr Králové n.L.HC Opočno7:2 (0:0, 3:2, 4:0)
Pá 5.1.2024 19:30 Lomnice nad Popelkou 420. Bílí Tygři Liberec BHC Česká Lípa1:4 (0:0, 0:3, 1:1)
Pá 5.1.2024 20:00 Frýdlant 420. HC FrýdlantHC Stadion Vrchlabí3:5 (1:0, 1:4, 1:1)
Pá 5.1.2024 17:30 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 420. TJ HC Jablonec n/N.BK Nová Paka7:2 (1:0, 4:1, 2:1)
So 6.1.2024 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 421. HC Dvůr Králové n.L.HC Česká Lípa
So 6.1.2024 Opočno 421. HC OpočnoTJ HC Jablonec n/N.
So 6.1.2024 Náchod 421. HC NáchodHC Frýdlant
So 6.1.2024 Jaroměř 421. HCM JaroměřBílí Tygři Liberec
So 6.1.2024 Nové Město nad Metují 421. Sp.Nové Město n.Met.HC Stadion Vrchlabí
So 6.1.2024 Nový Bydžov 421. Stadion Nový BydžovBK Nová Paka
So 6.1.2024 15:30 Vrchlabí, Elektromont Aréna 421. HC Stadion VrchlabíStadion Nový Bydžov2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
So 6.1.2024 17:30 Lomnice nad Popelkou 421. Bílí Tygři Liberec BHCM Jaroměř2:5 (1:1, 0:2, 1:2)
So 6.1.2024 13:00 Frýdlant 421. HC FrýdlantHC Náchod3:6 (0:2, 1:2, 2:2)
Pá 12.1.2024 19:00 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 422. HC Dvůr Králové n.L.HC Náchod3:14 (1:7, 1:3, 1:4)
Pá 12.1.2024 17:45 Česká Lípa 422. HC Česká LípaBK Nová Paka10:0 (3:0, 5:0, 2:0)
Pá 12.1.2024 17:30 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 422. TJ HC Jablonec n/N.HC Stadion Vrchlabí3:2 (0:0, 0:1, 3:1)
Pá 12.1.2024 19:00 Frýdlant 422. HC FrýdlantBílí Tygři Liberec B5:4 (0:1, 4:1, 1:2)
So 13.1.2024 Česká Lípa 422. HC Česká LípaBK Nová Paka
So 13.1.2024 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 422. TJ HC Jablonec n/N.HC Stadion Vrchlabí
So 13.1.2024 Frýdlant 422. HC FrýdlantBílí Tygři Liberec
So 13.1.2024 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 422. HC Dvůr Králové n.L.HC Opočno
So 13.1.2024 Nový Bydžov 422. Stadion Nový BydžovHC Náchod
So 13.1.2024 Nové Město nad Metují 422. Sp.Nové Město n.Met.HCM Jaroměř
Ne 14.1.2024 11:30 Lomnice nad Popelkou 418. Bílí Tygři Liberec BBK Nová Paka8:1 (3:1, 3:0, 2:0)
Pá 19.1.2024 Frýdlant 423. HC FrýdlantHC Česká Lípa
Pá 19.1.2024 Lomnice nad Popelkou 423. Bílí Tygři LiberecTJ HC Jablonec n/N.
Pá 19.1.2024 Vrchlabí, Elektromont Aréna 423. HC Stadion VrchlabíBK Nová Paka
Pá 19.1.2024 Nové Město nad Metují 423. Sp.Nové Město n.Met.HC Dvůr Králové n.L.
Pá 19.1.2024 Jaroměř 423. HCM JaroměřStadion Nový Bydžov
Pá 19.1.2024 Náchod 423. HC NáchodHC Opočno
Pá 19.1.2024 20:00 Jaroměř 423. HCM JaroměřHC Dvůr Králové n.L.13:0 (5:0, 3:0, 5:0)
Pá 19.1.2024 17:00 Lomnice nad Popelkou 423. Bílí Tygři Liberec BTJ HC Jablonec n/N.3:7 (1:1, 1:2, 1:4)
Pá 19.1.2024 20:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 423. HC Stadion VrchlabíBK Nová Paka6:1 (2:1, 2:0, 2:0)
So 20.1.2024 Česká Lípa 424. HC Česká LípaHC Stadion Vrchlabí
So 20.1.2024 Nová Paka 424. BK Nová PakaBílí Tygři Liberec
So 20.1.2024 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 424. TJ HC Jablonec n/N.HC Frýdlant
So 20.1.2024 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 424. HC Dvůr Králové n.L.HC Náchod
So 20.1.2024 Opočno 424. HC OpočnoHCM Jaroměř
So 20.1.2024 Nový Bydžov 424. Stadion Nový BydžovSp.Nové Město n.Met.
So 20.1.2024 17:45 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 424. HC Dvůr Králové n.L.Stadion Nový Bydžov1:8 (0:2, 0:2, 1:4)
So 20.1.2024 17:45 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 424. TJ HC Jablonec n/N.HC Frýdlant11:2 (4:0, 5:2, 2:0)
Ne 21.1.2024 16:00 Česká Lípa 424. HC Česká LípaHC Stadion Vrchlabí4:5n (0:0, 1:2, 3:2, 0:0, 0:1)
St 24.1.2024 18:00 Náchod 419. HC NáchodHCM Jaroměř3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Čt 25.1.2024 18:00 Frýdlant 418. HC FrýdlantTJ HC Jablonec n/N.1:6 (1:2, 0:1, 0:3)
Pá 26.1.2024 20:00 Jaroměř 425. HCM JaroměřHC Náchod2:5 (0:1, 0:2, 2:2)
So 27.1.2024 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 425. TJ HC Jablonec n/N.HC Česká Lípa
So 27.1.2024 Frýdlant 425. HC FrýdlantBK Nová Paka
So 27.1.2024 Lomnice nad Popelkou 425. Bílí Tygři LiberecHC Stadion Vrchlabí
So 27.1.2024 Nový Bydžov 425. Stadion Nový BydžovHC Dvůr Králové n.L.
So 27.1.2024 Nové Město nad Metují 425. Sp.Nové Město n.Met.HC Opočno
So 27.1.2024 Jaroměř 425. HCM JaroměřHC Náchod
So 27.1.2024 17:45 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 425. TJ HC Jablonec n/N.HC Česká Lípa8:2 (3:0, 4:1, 1:1)
Čt 1.2.2024 20:00 Nový Bydžov 422. Stadion Nový BydžovHCM Jaroměř0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
Čt 1.2.2024 18:00 Frýdlant 425. HC FrýdlantBK Nová Paka3:9 (2:1, 1:7, 0:1)
Pá 2.2.2024 17:45 Česká Lípa 417. HC Česká LípaHC Frýdlant12:2 (3:0, 1:1, 8:1)
Pá 2.2.2024 19:00 Nová Paka 421. BK Nová PakaHC Dvůr Králové n.L.12:1 (3:0, 2:0, 7:1)
Pá 2.2.2024 20:00 Náchod 423. HC NáchodHC Opočno8:1 (2:1, 3:0, 3:0)
Pá 2.2.2024 17:00 Lomnice nad Popelkou 425. Bílí Tygři Liberec BHC Stadion Vrchlabí2:4 (0:0, 1:1, 1:3)
So 3.2.2024 18:30 Vrchlabí, Elektromont Aréna 419. HC Stadion VrchlabíBílí Tygři Liberec B5:0
So 3.2.2024 17:45 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 421. TJ HC Jablonec n/N.HC Opočno11:2 (4:0, 2:2, 5:0)
Ne 4.2.2024 10:15 Nová Paka 424. BK Nová PakaBílí Tygři Liberec B3:2n (1:1, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0)
Čt 8.2.2024 18:00 Frýdlant 423. HC FrýdlantHC Česká Lípa2:14 (1:4, 0:6, 1:4)
Čt 8.2.2024 19:00 Nový Bydžov 425. Stadion Nový BydžovHC Opočno7:4 (2:2, 2:0, 3:2)
Pá 9.2.2024 20:00 Náchod 426. HC NáchodStadion Nový Bydžov11:1 (3:0, 2:1, 6:0)
Pá 9.2.2024 17:45 Česká Lípa 426. HC Česká LípaBílí Tygři Liberec B7:4 (3:1, 4:0, 0:3)
Pá 9.2.2024 20:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 426. HC Stadion VrchlabíHC Frýdlant5:0
Pá 9.2.2024 19:00 Nová Paka 426. BK Nová PakaTJ HC Jablonec n/N.0:5
So 10.2.2024 16:45 Opočno 426. HC OpočnoHC Dvůr Králové n.L.4:2 (1:1, 0:1, 3:0)
Ne 11.2.2024 Česká Lípa 426. HC Česká LípaBílí Tygři Liberec
Ne 11.2.2024 Vrchlabí, Elektromont Aréna 426. HC Stadion VrchlabíHC Frýdlant
Ne 11.2.2024 Nová Paka 426. BK Nová PakaTJ HC Jablonec n/N.
Ne 11.2.2024 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 426. HC Dvůr Králové n.L.HCM Jaroměř
Ne 11.2.2024 Náchod 426. HC NáchodSp.Nové Město n.Met.
Ne 11.2.2024 Opočno 426. HC OpočnoStadion Nový Bydžov


Regionální liga juniorů 2023/24 sk. 9-10


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Pá 22.9.2023 19:30 Chotěboř 11. HC ChotěbořTJ Lanškroun1:2n (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 0:1)
Pá 22.9.2023 20:00 Choceň, Zimní stadion 11. HC Spartak ChoceňLoko. Česká Třebová8:4 (2:2, 1:1, 5:1)
Ne 24.9.2023 13:15 Břeclav 11. HC Lvi Fosfa BřeclavHHK Velké Meziříčí7:3 (4:0, 0:1, 3:2)
Ne 24.9.2023 14:25 Brno 11. HCM Warriors BrnoSK H.Slavia Třebíč1:6 (0:2, 0:2, 1:2)
Ne 24.9.2023 10:40 Hodonín 11. SHKM HodonínHC Orli Znojmo-mládež, z.s.4:3 (0:2, 3:1, 1:0)
Čt 28.9.2023 18:00 Lanškroun 12. TJ LanškrounHC Spartak Choceň1:6 (0:0, 0:3, 1:3)
Čt 28.9.2023 18:30 Znojmo 12. HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HHK Velké Meziříčí4:2 (3:1, 1:0, 0:1)
Čt 28.9.2023 17:30 Třebíč 12. SK H.Slavia TřebíčSHKM Hodonín9:1 (2:0, 3:0, 4:1)
Čt 28.9.2023 11:45 Břeclav 12. HC Lvi Fosfa BřeclavHCM Warriors Brno2:5 (0:2, 1:0, 1:3)
So 30.9.2023 16:45 Česká Třebová 13. Loko. Česká TřebováTJ Lanškroun3:7 (2:2, 0:3, 1:2)
So 30.9.2023 18:00 Znojmo 13. HC Orli Znojmo-mládež, z.s.SK H.Slavia Třebíč3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
Ne 1.10.2023 11:45 Choceň, Zimní stadion 13. HC Spartak ChoceňHC Hlinsko11:3 (3:1, 6:2, 2:0)
Ne 1.10.2023 14:55 Brno 13. HCM Warriors BrnoHHK Velké Meziříčí6:1 (1:1, 2:0, 3:0)
Ne 1.10.2023 17:10 Hodonín 13. SHKM HodonínHC Lvi Fosfa Břeclav3:2 (1:0, 2:0, 0:2)
Pá 6.10.2023 20:00 Hlinsko 14. HC HlinskoLoko. Česká Třebová2:6 (1:2, 0:2, 1:2)
Pá 6.10.2023 19:30 Chotěboř 14. HC ChotěbořHC Spartak Choceň3:6 (2:2, 1:2, 0:2)
Pá 6.10.2023 17:10 Brno 14. HCM Warriors BrnoSHKM Hodonín11:1 (2:0, 6:0, 3:1)
So 7.10.2023 19:00 Velké Meziříčí 14. HHK Velké MeziříčíSK H.Slavia Třebíč0:12 (0:3, 0:5, 0:4)
So 7.10.2023 10:45 Břeclav 14. HC Lvi Fosfa BřeclavHC Orli Znojmo-mládež, z.s.0:8 (0:2, 0:1, 0:5)
So 7.10.2023 17:00 Lanškroun 15. TJ LanškrounHCM Warriors Brno2:4 (0:1, 0:1, 2:2)
Ne 8.10.2023 14:00 Chotěboř 15. HC ChotěbořSK H.Slavia Třebíč0:17 (0:1, 0:7, 0:9)
Ne 8.10.2023 11:30 Choceň, Zimní stadion 15. HC Spartak ChoceňHC Orli Znojmo-mládež, z.s.5:6 (2:3, 0:3, 3:0)
Ne 8.10.2023 10:30 Česká Třebová 15. Loko. Česká TřebováSHKM Hodonín5:7 (2:1, 3:1, 0:5)
So 14.10.2023 13:45 Znojmo 16. HC Orli Znojmo-mládež, z.s.Loko. Česká Třebová1:2n (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 0:1)
Ne 15.10.2023 16:15 Velké Meziříčí 16. HHK Velké MeziříčíHC Chotěboř6:5 (2:1, 2:2, 2:2)
Ne 15.10.2023 16:40 Hodonín 16. SHKM HodonínTJ Lanškroun6:3 (1:1, 1:1, 4:1)
Ne 15.10.2023 15:15 Třebíč 16. SK H.Slavia TřebíčHC Spartak Choceň11:1 (3:1, 3:0, 5:0)
Ne 15.10.2023 13:15 Břeclav 16. HC Lvi Fosfa BřeclavHC Hlinsko8:3 (3:3, 4:0, 1:0)
Pá 20.10.2023 20:00 Česká Třebová 17. Loko. Česká TřebováHC Chotěboř6:5n (1:0, 2:2, 2:3, 0:0, 1:0)
Pá 20.10.2023 19:00 Lanškroun 17. TJ LanškrounHC Hlinsko7:2 (2:0, 3:1, 2:1)
Pá 20.10.2023 18:30 Znojmo 17. HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HCM Warriors Brno5:2 (1:1, 0:0, 4:1)
So 21.10.2023 15:40 Hodonín 17. SHKM HodonínHHK Velké Meziříčí5:1 (1:0, 1:0, 3:1)
So 21.10.2023 17:30 Hlinsko 18. HC HlinskoHCM Warriors Brno3:5 (0:2, 2:2, 1:1)
So 21.10.2023 17:00 Lanškroun 18. TJ LanškrounHC Orli Znojmo-mládež, z.s.4:3n (0:3, 1:0, 2:0, 0:0, 1:0)
Ne 22.10.2023 11:30 Choceň, Zimní stadion 18. HC Spartak ChoceňHHK Velké Meziříčí8:0 (5:0, 1:0, 2:0)
Ne 22.10.2023 10:30 Česká Třebová 18. Loko. Česká TřebováSK H.Slavia Třebíč2:11 (1:5, 1:3, 0:3)
Ne 22.10.2023 13:30 Chotěboř 18. HC ChotěbořHC Lvi Fosfa Břeclav5:10 (2:3, 2:5, 1:2)
Čt 26.10.2023 18:00 Hlinsko 12. HC HlinskoHC Chotěboř4:3 (2:0, 1:2, 1:1)
So 28.10.2023 17:00 Lanškroun 19. TJ LanškrounHC Chotěboř8:3 (3:1, 2:1, 3:1)
So 28.10.2023 16:45 Česká Třebová 19. Loko. Česká TřebováHC Spartak Choceň2:7 (0:3, 2:3, 0:1)
Ne 29.10.2023 12:15 Velké Meziříčí 19. HHK Velké MeziříčíHC Lvi Fosfa Břeclav0:6 (0:1, 0:4, 0:1)
Ne 29.10.2023 15:45 Třebíč 19. SK H.Slavia TřebíčHCM Warriors Brno6:2 (3:0, 2:2, 1:0)
Ne 29.10.2023 16:00 Znojmo 19. HC Orli Znojmo-mládež, z.s.SHKM Hodonín2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
Pá 3.11.2023 20:00 Choceň, Zimní stadion 110. HC Spartak ChoceňTJ Lanškroun7:1 (1:0, 2:1, 4:0)
Pá 3.11.2023 19:30 Chotěboř 110. HC ChotěbořHC Hlinsko3:5 (2:2, 0:0, 1:3)
Pá 3.11.2023 18:15 Znojmo 110. HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HHK Velké Meziříčí3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
Pá 3.11.2023 19:00 Hodonín 110. SHKM HodonínSK H.Slavia Třebíč1:5 (0:2, 1:2, 0:1)
So 4.11.2023 16:25 Brno 110. HCM Warriors BrnoHC Lvi Fosfa Břeclav11:1 (4:1, 3:0, 4:0)
Ne 5.11.2023 12:55 Hodonín 111. SHKM HodonínHC Hlinsko11:1 (3:1, 4:0, 4:0)
Ne 5.11.2023 17:00 Třebíč 111. SK H.Slavia TřebíčTJ Lanškroun10:1 (1:0, 5:1, 4:0)
Ne 5.11.2023 13:45 Břeclav 111. HC Lvi Fosfa BřeclavHC Spartak Choceň3:9 (0:3, 1:2, 2:4)
Ne 5.11.2023 12:10 Brno 111. HCM Warriors BrnoHC Chotěboř8:3 (2:1, 2:1, 4:1)
Pá 10.11.2023 20:00 Velké Meziříčí 111. HHK Velké MeziříčíLoko. Česká Třebová3:9 (1:3, 0:3, 2:3)
Pá 10.11.2023 20:00 Hlinsko 112. HC HlinskoHC Spartak Choceň5:9 (0:3, 4:4, 1:2)
Pá 10.11.2023 17:00 Břeclav 112. HC Lvi Fosfa BřeclavSHKM Hodonín8:7 (2:5, 4:1, 2:1)
Pá 10.11.2023 18:00 Třebíč 112. SK H.Slavia TřebíčHC Orli Znojmo-mládež, z.s.11:6 (2:3, 6:1, 3:2)
So 11.11.2023 17:00 Lanškroun 112. TJ LanškrounLoko. Česká Třebová6:2 (3:1, 0:0, 3:1)
Ne 12.11.2023 17:00 Třebíč 17. SK H.Slavia TřebíčHC Lvi Fosfa Břeclav6:2 (3:2, 0:0, 3:0)
Ne 12.11.2023 11:45 Velké Meziříčí 112. HHK Velké MeziříčíHCM Warriors Brno2:7 (0:1, 1:3, 1:3)
Pá 17.11.2023 17:45 Třebíč 113. SK H.Slavia TřebíčHHK Velké Meziříčí13:0 (6:0, 4:0, 3:0)
Pá 17.11.2023 16:45 Znojmo 113. HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Lvi Fosfa Břeclav5:7 (0:3, 3:4, 2:0)
So 18.11.2023 16:45 Česká Třebová 113. Loko. Česká TřebováHC Hlinsko9:2 (3:0, 3:0, 3:2)
So 18.11.2023 16:15 Choceň, Zimní stadion 113. HC Spartak ChoceňHC Chotěboř11:2 (3:0, 6:2, 2:0)
Ne 19.11.2023 10:10 Hodonín 113. SHKM HodonínHCM Warriors Brno3:4n (0:2, 1:0, 2:1, 0:0, 0:1)
Ne 19.11.2023 16:30 Česká Třebová 118. Loko. Česká TřebováTJ Lanškroun5:9 (2:4, 0:2, 3:3)
Pá 24.11.2023 19:00 Lanškroun 114. TJ LanškrounHHK Velké Meziříčí1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
Pá 24.11.2023 20:00 Hlinsko 114. HC HlinskoHC Orli Znojmo-mládež, z.s.1:6 (1:2, 0:0, 0:4)
Pá 24.11.2023 20:00 Choceň, Zimní stadion 114. HC Spartak ChoceňHCM Warriors Brno2:4 (0:1, 2:1, 0:2)
So 25.11.2023 16:45 Česká Třebová 114. Loko. Česká TřebováHC Lvi Fosfa Břeclav5:4 (3:0, 0:2, 2:2)
Ne 26.11.2023 13:00 Chotěboř 114. HC ChotěbořSHKM Hodonín3:4 (1:3, 2:1, 0:0)
Pá 1.12.2023 19:30 Chotěboř 115. HC ChotěbořLoko. Česká Třebová3:7 (2:1, 0:6, 1:0)
Pá 1.12.2023 17:10 Brno 115. HCM Warriors BrnoHC Orli Znojmo-mládež, z.s.4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
Pá 1.12.2023 17:00 Břeclav 115. HC Lvi Fosfa BřeclavSK H.Slavia Třebíč0:14 (0:4, 0:6, 0:4)
So 2.12.2023 17:00 Hlinsko 115. HC HlinskoTJ Lanškroun4:9 (1:4, 2:3, 1:2)
So 2.12.2023 15:00 Choceň, Zimní stadion 116. HC Spartak ChoceňLoko. Česká Třebová5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
Ne 3.12.2023 15:00 Chotěboř 116. HC ChotěbořTJ Lanškroun3:10 (0:3, 1:3, 2:4)
Ne 3.12.2023 13:15 Břeclav 116. HC Lvi Fosfa BřeclavHHK Velké Meziříčí4:3 (1:1, 2:2, 1:0)
Ne 3.12.2023 14:25 Brno 116. HCM Warriors BrnoSK H.Slavia Třebíč1:4 (0:2, 0:2, 1:0)
Ne 3.12.2023 17:40 Hodonín 116. SHKM HodonínHC Orli Znojmo-mládež, z.s.9:4 (2:2, 5:2, 2:0)
Pá 8.12.2023 18:45 Třebíč 117. SK H.Slavia TřebíčSHKM Hodonín11:2 (2:1, 3:1, 6:0)
So 9.12.2023 12:00 Velké Meziříčí 117. HHK Velké MeziříčíHC Orli Znojmo-mládež, z.s.2:12 (1:5, 0:3, 1:4)
So 9.12.2023 16:30 Břeclav 117. HC Lvi Fosfa BřeclavHCM Warriors Brno4:3n (2:1, 1:0, 0:2, 0:0, 1:0)
St 13.12.2023 17:00 Velké Meziříčí 115. HHK Velké MeziříčíSHKM Hodonín3:12 (0:3, 1:7, 2:2)
Pá 15.12.2023 20:00 Choceň, Zimní stadion 118. HC Spartak ChoceňHC Hlinsko9:1 (2:0, 2:1, 5:0)
Pá 15.12.2023 17:10 Uherský Ostroh 118. SHKM HodonínHC Lvi Fosfa Břeclav6:7n (4:3, 0:2, 2:1, 0:0, 0:1)
Pá 15.12.2023 18:30 Znojmo 118. HC Orli Znojmo-mládež, z.s.SK H.Slavia Třebíč1:13 (0:3, 0:3, 1:7)
So 16.12.2023 11:25 Brno 118. HCM Warriors BrnoHHK Velké Meziříčí13:0 (4:0, 8:0, 1:0)
Ne 17.12.2023 17:00 Velké Meziříčí 119. HHK Velké MeziříčíSK H.Slavia Třebíč0:9 (0:1, 0:5, 0:3)
Ne 17.12.2023 12:45 Břeclav 119. HC Lvi Fosfa BřeclavHC Orli Znojmo-mládež, z.s.7:8n (4:2, 3:0, 0:5, 0:0, 0:1)
Út 19.12.2023 19:00 Hodonín 119. SHKM HodonínHCM Warriors Brno1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
Pá 5.1.2024 20:00 Česká Třebová 120. Loko. Česká TřebováHC Chotěboř5:2 (2:1, 3:0, 0:1)
Pá 5.1.2024 19:00 Lanškroun 120. TJ LanškrounHC Hlinsko7:3 (3:0, 3:2, 1:1)
Pá 5.1.2024 19:00 Hodonín 120. SHKM HodonínHHK Velké Meziříčí11:1 (3:1, 6:0, 2:0)
Pá 5.1.2024 18:15 Znojmo 120. HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HCM Warriors Brno1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Pá 5.1.2024 17:05 Břeclav 120. HC Lvi Fosfa BřeclavSK H.Slavia Třebíč1:6 (0:2, 0:1, 1:3)
Ne 7.1.2024 17:30 Břeclav 121. HC Lvi Fosfa BřeclavTJ Lanškroun3:6 (1:2, 2:4, 0:0)
Ne 7.1.2024 12:10 Brno 121. HCM Warriors BrnoLoko. Česká Třebová5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
Ne 7.1.2024 17:10 Hodonín 121. SHKM HodonínHC Spartak Choceň6:3 (1:2, 0:1, 5:0)
Ne 7.1.2024 14:30 Znojmo 121. HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Chotěboř10:1 (2:0, 2:1, 6:0)
Ne 7.1.2024 12:00 Třebíč 121. SK H.Slavia TřebíčHC Hlinsko13:0 (8:0, 3:0, 2:0)
Pá 12.1.2024 20:00 Hlinsko 119. HC HlinskoLoko. Česká Třebová3:4n (0:1, 1:2, 2:0, 0:0, 0:1)
Pá 12.1.2024 19:30 Chotěboř 119. HC ChotěbořHC Spartak Choceň4:9 (2:5, 0:0, 2:4)
So 13.1.2024 17:00 Hlinsko 15. HC HlinskoHHK Velké Meziříčí3:4 (0:0, 2:2, 1:2)
So 13.1.2024 17:00 Lanškroun 122. TJ LanškrounHC Chotěboř8:1 (3:0, 2:0, 3:1)
So 13.1.2024 16:45 Česká Třebová 122. Loko. Česká TřebováHC Spartak Choceň2:4 (0:0, 2:1, 0:3)
Ne 14.1.2024 16:00 Velké Meziříčí 122. HHK Velké MeziříčíHC Lvi Fosfa Břeclav4:2 (2:1, 2:1, 0:0)
Ne 14.1.2024 14:15 Třebíč 122. SK H.Slavia TřebíčHCM Warriors Brno3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
Ne 14.1.2024 14:30 Znojmo 122. HC Orli Znojmo-mládež, z.s.SHKM Hodonín7:3 (4:0, 2:1, 1:2)
Pá 19.1.2024 19:30 Chotěboř 123. HC ChotěbořHC Hlinsko2:8 (1:4, 0:1, 1:3)
Pá 19.1.2024 19:00 Hodonín 123. SHKM HodonínSK H.Slavia Třebíč2:4 (1:3, 0:0, 1:1)
So 20.1.2024 11:00 Velké Meziříčí 123. HHK Velké MeziříčíHC Orli Znojmo-mládež, z.s.0:8 (0:4, 0:1, 0:3)
So 20.1.2024 14:10 Brno 123. HCM Warriors BrnoHC Lvi Fosfa Břeclav6:5 (2:1, 1:2, 3:2)
So 20.1.2024 17:00 Lanškroun 124. TJ LanškrounLoko. Česká Třebová3:5 (0:3, 2:0, 1:2)
Ne 21.1.2024 10:00 Hlinsko 124. HC HlinskoHC Spartak Choceň5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
Ne 21.1.2024 10:45 Velké Meziříčí 124. HHK Velké MeziříčíHCM Warriors Brno1:15 (1:5, 0:4, 0:6)
Ne 21.1.2024 13:45 Břeclav 124. HC Lvi Fosfa BřeclavSHKM Hodonín8:7n (2:4, 3:2, 2:1, 0:0, 1:0)
Ne 21.1.2024 15:15 Třebíč 124. SK H.Slavia TřebíčHC Orli Znojmo-mládež, z.s.6:3 (0:2, 2:1, 4:0)
Pá 26.1.2024 20:00 Choceň, Zimní stadion 125. HC Spartak ChoceňHC Chotěboř11:0 (4:0, 3:0, 4:0)
Pá 26.1.2024 18:45 Třebíč 125. SK H.Slavia TřebíčHHK Velké Meziříčí20:0 (7:0, 7:0, 6:0)
So 27.1.2024 16:15 Lanškroun 117. TJ LanškrounHC Spartak Choceň7:5 (2:1, 2:1, 3:3)
So 27.1.2024 12:15 Česká Třebová 125. Loko. Česká TřebováHC Hlinsko3:6 (3:1, 0:3, 0:2)
Ne 28.1.2024 14:15 Znojmo 125. HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Lvi Fosfa Břeclav8:1 (1:1, 4:0, 3:0)
Ne 28.1.2024 12:40 Brno 125. HCM Warriors BrnoSHKM Hodonín8:5 (3:2, 4:2, 1:1)
Pá 2.2.2024 20:00 Hlinsko 117. HC HlinskoHC Chotěboř9:1 (3:0, 2:0, 4:1)
So 3.2.2024 16:15 Choceň, Zimní stadion 123. HC Spartak ChoceňTJ Lanškroun9:3 (2:1, 5:1, 2:1)
Ne 4.2.2024 16:45 Třebíč 126. SK H.Slavia TřebíčHC Lvi Fosfa Břeclav9:0 (3:0, 3:0, 3:0)
Pá 9.2.2024 20:00 Hlinsko 126. HC HlinskoTJ Lanškroun3:6 (1:3, 2:1, 0:2)
Ne 11.2.2024 14:00 Chotěboř 126. HC ChotěbořLoko. Česká Třebová0:5
Ne 11.2.2024 17:45 Velké Meziříčí 126. HHK Velké MeziříčíSHKM Hodonín3:7 (3:2, 0:3, 0:2)
Ne 11.2.2024 09:55 Brno 126. HCM Warriors BrnoHC Orli Znojmo-mládež, z.s.5:2 (1:0, 2:1, 2:1)


Regionální liga juniorů 2023/24 sk. 11-12


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Ne 24.9.2023 12:00 Orlová 51. MSK OrlováHC Studénka2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Ne 24.9.2023 11:00 Frýdek - Místek 51. HC Frýdek-MístekHK Nový Jičín3:2 (0:0, 1:2, 2:0)
Ne 24.9.2023 12:00 Valašské Meziříčí 51. HC Bobři Val. MeziříčíBerani Zlín5:9 (0:3, 2:3, 3:3)
Ne 24.9.2023 14:15 Prostějov 51. SK Prostějov 1913HK Kroměříž5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
Čt 28.9.2023 16:30 Studénka 52. HC StudénkaHC Frýdek-Místek6:3 (1:3, 4:0, 1:0)
Čt 28.9.2023 18:15 Opava 52. Hokejový klub Opava s.r.o.MSK Orlová5:0 (2:0, 0:0, 3:0)
Čt 28.9.2023 11:15 Uherský Brod 52. HC SPARTAK Uherský BrodHK Kroměříž5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
Čt 28.9.2023 18:30 Zlín 52. Berani ZlínSK Prostějov 19134:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Ne 1.10.2023 12:00 Frýdek - Místek 53. HC Frýdek-MístekHokejový klub Opava s.r.o.3:5 (1:1, 1:1, 1:3)
Ne 1.10.2023 12:30 Nový Jičín, Zimní stadion 53. HK Nový JičínHC Studénka4:13 (1:5, 2:4, 1:4)
Ne 1.10.2023 12:00 Valašské Meziříčí 53. HC Bobři Val. MeziříčíHC SPARTAK Uherský Brod9:2 (3:0, 4:1, 2:1)
Ne 1.10.2023 09:30 Kroměříž 53. HK KroměřížBerani Zlín2:9 (0:4, 1:3, 1:2)
Ne 8.10.2023 15:15 Opava 54. Hokejový klub Opava s.r.o.HK Nový Jičín8:5 (3:1, 3:1, 2:3)
Ne 8.10.2023 12:00 Orlová 54. MSK OrlováHC Frýdek-Místek3:6 (1:1, 1:3, 1:2)
Ne 8.10.2023 16:15 Uherský Brod 54. HC SPARTAK Uherský BrodBerani Zlín2:17 (1:5, 0:6, 1:6)
Ne 8.10.2023 12:00 Valašské Meziříčí 54. HC Bobři Val. MeziříčíSK Prostějov 19132:7 (1:1, 0:1, 1:5)
So 14.10.2023 16:00 Opava 55. Hokejový klub Opava s.r.o.HC SPARTAK Uherský Brod6:2 (3:2, 2:0, 1:0)
So 14.10.2023 16:30 Studénka 55. HC StudénkaHC Bobři Val. Meziříčí2:5 (1:1, 1:1, 0:3)
Ne 15.10.2023 12:00 Orlová 55. MSK OrlováBerani Zlín5:4n (0:1, 2:1, 2:2, 0:0, 1:0)
Ne 15.10.2023 12:10 Frýdek - Místek 55. HC Frýdek-MístekHK Kroměříž3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
Ne 15.10.2023 12:30 Nový Jičín, Zimní stadion 55. HK Nový JičínSK Prostějov 19133:6 (1:2, 0:4, 2:0)
Pá 20.10.2023 18:00 Prostějov 56. SK Prostějov 1913HC Studénka5:3 (0:0, 3:3, 2:0)
Ne 22.10.2023 16:15 Uherský Brod 56. HC SPARTAK Uherský BrodMSK Orlová0:4 (0:0, 0:4, 0:0)
Ne 22.10.2023 09:30 Kroměříž 56. HK KroměřížHK Nový Jičín9:1 (3:1, 2:0, 4:0)
Ne 22.10.2023 11:45 Zlín 56. Berani ZlínHC Frýdek-Místek5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
Pá 27.10.2023 19:15 Studénka 57. HC StudénkaHokejový klub Opava s.r.o.4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
So 28.10.2023 17:00 Nový Jičín, Zimní stadion 57. HK Nový JičínMSK Orlová9:6 (3:3, 2:3, 4:0)
So 28.10.2023 09:30 Kroměříž 57. HK KroměřížHC Bobři Val. Meziříčí1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Ne 29.10.2023 14:10 Frýdek - Místek 58. HC Frýdek-MístekHC SPARTAK Uherský Brod7:2 (1:0, 4:2, 2:0)
Ne 29.10.2023 15:15 Opava 58. Hokejový klub Opava s.r.o.HC Bobři Val. Meziříčí4:3 (2:1, 2:1, 0:1)
Ne 29.10.2023 15:00 Nový Jičín, Zimní stadion 58. HK Nový JičínBerani Zlín1:7 (0:2, 1:1, 0:4)
Ne 29.10.2023 12:00 Studénka 58. HC StudénkaHK Kroměříž7:3 (3:1, 4:1, 0:1)
So 4.11.2023 16:30 Studénka 59. HC StudénkaMSK Orlová2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
Ne 5.11.2023 15:00 Nový Jičín, Zimní stadion 59. HK Nový JičínHC Frýdek-Místek4:5n (2:3, 2:0, 0:1, 0:0, 0:1)
Ne 5.11.2023 13:45 Zlín 59. Berani ZlínHC Bobři Val. Meziříčí6:2 (2:2, 0:0, 4:0)
St 8.11.2023 17:30 Prostějov 57. SK Prostějov 1913HC SPARTAK Uherský Brod5:2 (1:0, 0:2, 4:0)
Pá 10.11.2023 17:55 Frýdek - Místek 510. HC Frýdek-MístekHC Studénka4:3n (0:0, 1:2, 2:1, 0:0, 1:0)
Ne 12.11.2023 12:00 Orlová 510. MSK OrlováHokejový klub Opava s.r.o.1:2n (1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
Ne 12.11.2023 09:30 Kroměříž 510. HK KroměřížHC SPARTAK Uherský Brod9:3 (1:3, 4:0, 4:0)
Út 14.11.2023 18:00 Kroměříž 59. HK KroměřížSK Prostějov 19133:4n (2:1, 0:0, 1:2, 0:0, 0:1)
Pá 17.11.2023 16:30 Prostějov 511. SK Prostějov 1913Hokejový klub Opava s.r.o.3:5 (1:3, 0:0, 2:2)
So 18.11.2023 18:15 Zlín 511. Berani ZlínHC Studénka5:2 (0:1, 3:0, 2:1)
Ne 19.11.2023 16:00 Opava 512. Hokejový klub Opava s.r.o.HC Frýdek-Místek5:3 (1:0, 2:2, 1:1)
Ne 19.11.2023 16:30 Studénka 512. HC StudénkaHK Nový Jičín4:2 (0:1, 1:0, 3:1)
Ne 19.11.2023 16:15 Uherský Brod 512. HC SPARTAK Uherský BrodHC Bobři Val. Meziříčí1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
St 22.11.2023 17:45 Valašské Meziříčí 511. HC Bobři Val. MeziříčíMSK Orlová5:4 (1:0, 3:2, 1:2)
St 22.11.2023 17:30 Zlín 512. Berani ZlínHK Kroměříž9:1 (0:0, 6:1, 3:0)
Pá 24.11.2023 17:55 Frýdek - Místek 513. HC Frýdek-MístekMSK Orlová2:3n (1:2, 0:0, 1:0)
Pá 24.11.2023 18:00 Prostějov 513. SK Prostějov 1913HC Bobři Val. Meziříčí1:4 (1:0, 0:4, 0:0)
Ne 26.11.2023 12:30 Nový Jičín, Zimní stadion 513. HK Nový JičínHokejový klub Opava s.r.o.3:5 (0:3, 3:1, 0:1)
Pá 1.12.2023 19:00 Studénka 514. HC StudénkaHC SPARTAK Uherský Brod5:2 (2:0, 1:2, 2:0)
Pá 1.12.2023 18:00 Opava 514. Hokejový klub Opava s.r.o.HK Kroměříž3:6 (0:1, 1:3, 2:2)
Pá 1.12.2023 19:00 Orlová 514. MSK OrlováSK Prostějov 19133:6 (1:2, 1:1, 1:3)
So 2.12.2023 16:30 Valašské Meziříčí 515. HC Bobři Val. MeziříčíHK Kroměříž4:3n (1:0, 2:2, 0:1, 0:0, 1:0)
Ne 3.12.2023 13:15 Opava 515. Hokejový klub Opava s.r.o.HC Studénka7:1 (1:0, 5:1, 1:0)
Ne 3.12.2023 16:15 Uherský Brod 515. HC SPARTAK Uherský BrodSK Prostějov 19130:5 (0:2, 0:1, 0:2)
St 6.12.2023 17:30 Prostějov 510. SK Prostějov 1913Berani Zlín1:9 (1:3, 0:3, 0:3)
St 6.12.2023 19:00 Frýdek - Místek 514. HC Frýdek-MístekHC Bobři Val. Meziříčí2:3 (0:0, 0:1, 2:2)
St 6.12.2023 17:30 Orlová 515. MSK OrlováHK Nový Jičín7:3 (3:0, 4:1, 0:2)
Pá 8.12.2023 17:30 Zlín 513. Berani ZlínHC SPARTAK Uherský Brod9:0 (4:0, 2:0, 3:0)
Ne 10.12.2023 12:00 Orlová 516. MSK OrlováHC Studénka2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
Ne 10.12.2023 10:00 Frýdek - Místek 516. HC Frýdek-MístekHK Nový Jičín7:2 (3:0, 4:2, 0:0)
Ne 10.12.2023 12:00 Valašské Meziříčí 516. HC Bobři Val. MeziříčíBerani Zlín2:4 (1:1, 0:1, 1:2)
Čt 14.12.2023 17:00 Zlín 517. Berani ZlínSK Prostějov 19136:1 (1:1, 3:0, 2:0)
Pá 15.12.2023 18:45 Studénka 517. HC StudénkaHC Frýdek-Místek3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Pá 15.12.2023 18:00 Opava 517. Hokejový klub Opava s.r.o.MSK Orlová3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
Pá 15.12.2023 16:00 Valašské Meziříčí 518. HC Bobři Val. MeziříčíHC SPARTAK Uherský Brod3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
Ne 17.12.2023 16:15 Uherský Brod 517. HC SPARTAK Uherský BrodHK Kroměříž1:5 (0:0, 0:2, 1:3)
Pá 22.12.2023 16:10 Frýdek - Místek 518. HC Frýdek-MístekHokejový klub Opava s.r.o.4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
Pá 22.12.2023 17:00 Kroměříž 518. HK KroměřížBerani Zlín6:5n (3:1, 2:3, 0:1, 0:0, 1:0)
Pá 5.1.2024 19:00 Orlová 519. MSK OrlováHC Frýdek-Místek3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Pá 5.1.2024 18:00 Uherský Brod 519. HC SPARTAK Uherský BrodBerani Zlín1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
Pá 5.1.2024 18:45 Valašské Meziříčí 519. HC Bobři Val. MeziříčíSK Prostějov 19130:5 (0:2, 0:1, 0:2)
Ne 7.1.2024 12:15 Studénka 520. HC StudénkaHokejový klub Opava s.r.o.2:3 (2:1, 0:1, 0:1)
Ne 7.1.2024 14:00 Prostějov 520. SK Prostějov 1913HC SPARTAK Uherský Brod4:1 (2:1, 2:0, 0:0)
Ne 7.1.2024 11:30 Kroměříž 520. HK KroměřížHC Bobři Val. Meziříčí3:4n (3:0, 0:2, 0:1, 0:0, 0:1)
St 10.1.2024 17:30 Prostějov 516. SK Prostějov 1913HK Kroměříž4:6 (2:0, 2:1, 0:5)
Pá 12.1.2024 18:30 Prostějov 521. SK Prostějov 1913HC Frýdek-Místek1:3 (1:1, 0:2, 0:0)
Ne 14.1.2024 12:00 Valašské Meziříčí 521. HC Bobři Val. MeziříčíHK Nový Jičín9:1 (5:1, 1:0, 3:0)
Ne 14.1.2024 11:45 Kroměříž 521. HK KroměřížMSK Orlová7:8 (3:2, 3:2, 1:4)
Ne 14.1.2024 15:00 Zlín 521. Berani ZlínHokejový klub Opava s.r.o.3:2 (1:2, 2:0, 0:0)
Čt 18.1.2024 18:00 Uherský Brod 511. HC SPARTAK Uherský BrodHK Nový Jičín4:3 (2:2, 0:0, 2:1)
So 20.1.2024 12:00 Zlín 522. Berani ZlínHC Bobři Val. Meziříčí4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
Ne 21.1.2024 12:00 Studénka 522. HC StudénkaMSK Orlová2:6 (1:2, 1:3, 0:1)
Ne 21.1.2024 12:30 Nový Jičín, Zimní stadion 522. HK Nový JičínHC Frýdek-Místek2:5 (0:1, 0:3, 2:1)
Ne 21.1.2024 11:45 Kroměříž 522. HK KroměřížSK Prostějov 19134:2 (0:1, 2:0, 2:1)
Čt 25.1.2024 15:00 Nový Jičín, Zimní stadion 518. HK Nový JičínHC Studénka5:4 (2:3, 2:0, 1:1)
Pá 26.1.2024 18:30 Prostějov 523. SK Prostějov 1913Berani Zlín1:9 (0:2, 1:5, 0:2)
Ne 28.1.2024 12:00 Orlová 523. MSK OrlováHokejový klub Opava s.r.o.7:4 (1:1, 3:2, 3:1)
Ne 28.1.2024 09:30 Kroměříž 523. HK KroměřížHC SPARTAK Uherský Brod8:1 (2:0, 4:1, 2:0)
St 31.1.2024 15:00 Nový Jičín, Zimní stadion 520. HK Nový JičínMSK Orlová2:4 (1:0, 1:3, 0:1)
Pá 2.2.2024 18:00 Opava 524. Hokejový klub Opava s.r.o.HC Frýdek-Místek4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
Pá 2.2.2024 16:30 Studénka 524. HC StudénkaHK Nový Jičín7:4 (2:2, 3:1, 2:1)
Pá 2.2.2024 17:00 Uherský Brod 524. HC SPARTAK Uherský BrodHC Bobři Val. Meziříčí4:7 (0:3, 1:3, 3:1)
Pá 2.2.2024 17:00 Zlín 524. Berani ZlínHK Kroměříž1:4 (1:0, 0:1, 0:3)
Ne 4.2.2024 16:30 Nový Jičín, Zimní stadion 525. HK Nový JičínHokejový klub Opava s.r.o.2:5 (0:1, 2:1, 0:3)
Ne 4.2.2024 14:40 Frýdek - Místek 525. HC Frýdek-MístekMSK Orlová1:5 (0:0, 1:2, 0:3)
Ne 4.2.2024 12:00 Zlín 525. Berani ZlínHC SPARTAK Uherský Brod8:1 (1:0, 1:1, 6:0)
Ne 4.2.2024 13:15 Prostějov 525. SK Prostějov 1913HC Bobři Val. Meziříčí0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Čt 8.2.2024 18:25 Frýdek - Místek 523. HC Frýdek-MístekHC Studénka2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
Pá 9.2.2024 18:00 Opava 519. Hokejový klub Opava s.r.o.HK Nový Jičín4:3n (1:0, 0:1, 2:2, 0:0, 1:0)
Ne 11.2.2024 09:15 Orlová 526. MSK OrlováHK Nový Jičín4:6 (0:4, 3:1, 1:1)
Ne 11.2.2024 16:30 Opava 526. Hokejový klub Opava s.r.o.HC Studénka1:3 (0:2, 0:1, 1:0)
Ne 11.2.2024 16:15 Uherský Brod 526. HC SPARTAK Uherský BrodSK Prostějov 19137:3 (1:1, 1:1, 5:1)
Ne 11.2.2024 12:00 Valašské Meziříčí 526. HC Bobři Val. MeziříčíHK Kroměříž2:3n (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1)


Regionální liga juniorů - nadstavbová - sk. 14 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Čt 15.2.2024 18:00 Praha, Zimní stadion HC Kobra 61 HC Kobra PrahaSC Kolín4:3n (3:1, 0:0, 0:2, 0:0, 1:0)
Pá 16.2.2024 17:40 Rokycany 61 HC Rokycany z.s.HC Tábor1:10 (0:2, 1:4, 0:4)
Pá 16.2.2024 17:45 Černošice 61 SK ČernošiceHC DDM Č.Budějovice6:3 (1:1, 1:1, 4:1)
So 17.2.2024 14:10 Rokycany 62 HC Rokycany z.s.SK Černošice3:6 (1:2, 1:2, 1:2)
Ne 18.2.2024 12:30 Tábor, Zimní stadion 62 HC TáborSC Kolín5:3 (1:0, 1:3, 3:0)
Ne 18.2.2024 18:40 České Budějovice 62 HC DDM Č.BudějoviceHC Kobra Praha0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
Pá 23.2.2024 18:45 Praha, Zimní stadion HC Kobra 63 HC Kobra PrahaHC Rokycany z.s.16:5 (4:2, 3:1, 9:2)
So 24.2.2024 11:45 Černošice 63 SK ČernošiceHC Tábor3:6 (2:2, 0:2, 1:2)
So 24.2.2024 12:30 Kolín, Zimní stadion 63 SC KolínHC DDM Č.Budějovice7:5 (0:0, 6:3, 1:2)
Ne 25.2.2024 17:15 Tábor, Zimní stadion 64 HC TáborHC DDM Č.Budějovice11:0 (2:0, 3:0, 6:0)
Ne 25.2.2024 12:25 Rokycany 64 HC Rokycany z.s.SC Kolín2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Ne 25.2.2024 11:00 Černošice 64 SK ČernošiceHC Kobra Praha3:8 (1:3, 0:3, 2:2)
Pá 1.3.2024 18:45 Praha, Zimní stadion HC Kobra 65 HC Kobra PrahaHC Tábor2:3n (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 0:1)
Pá 1.3.2024 18:25 České Budějovice 65 HC DDM Č.BudějoviceHC Rokycany z.s.3:4 (0:0, 1:1, 2:3)
So 2.3.2024 15:45 Kolín, Zimní stadion 65 SC KolínSK Černošice6:2 (1:0, 1:1, 4:1)
Ne 3.3.2024 17:00 Tábor, Zimní stadion 66 HC TáborHC Rokycany z.s.12:0 (5:0, 5:0, 2:0)
Ne 3.3.2024 18:25 České Budějovice 66 HC DDM Č.BudějoviceSK Černošice4:3 (0:2, 2:1, 2:0)
Ne 3.3.2024 17:00 Kolín, Zimní stadion 66 SC KolínHC Kobra Praha3:4n (0:1, 2:0, 1:2, 0:0, 0:1)
Pá 8.3.2024 17:45 Černošice 67 SK ČernošiceHC Rokycany z.s.4:5 (2:1, 1:3, 1:1)
So 9.3.2024 14:00 Kolín, Zimní stadion 67 SC KolínHC Tábor3:4 (0:2, 2:1, 1:1)
So 9.3.2024 12:15 Praha, Zimní stadion HC Kobra 67 HC Kobra PrahaHC DDM Č.Budějovice5:1 (0:1, 0:0, 5:0)
Ne 10.3.2024 18:00 Tábor, Zimní stadion 68 HC TáborSK Černošice7:1 (4:0, 3:0, 0:1)
Ne 10.3.2024 14:25 Rokycany 68 HC Rokycany z.s.HC Kobra Praha3:12 (0:5, 0:6, 3:1)
Ne 10.3.2024 18:40 České Budějovice 68 HC DDM Č.BudějoviceSC Kolín4:2 (0:1, 3:0, 1:1)
Pá 15.3.2024 19:40 České Budějovice 69 HC DDM Č.BudějoviceHC Tábor1:9 (0:3, 1:3, 0:3)
Pá 15.3.2024 18:30 Kolín, Zimní stadion 69 SC KolínHC Rokycany z.s.4:6 (2:1, 1:0, 1:5)
Pá 15.3.2024 18:45 Praha, Zimní stadion HC Kobra 69 HC Kobra PrahaSK Černošice3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Ne 17.3.2024 19:00 Tábor, Zimní stadion 610 HC TáborHC Kobra Praha3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
Ne 17.3.2024 16:15 Černošice 610 SK ČernošiceSC Kolín3:2n (1:0, 0:1, 1:1, 0:0, 1:0)
Ne 17.3.2024 12:25 Rokycany 610 HC Rokycany z.s.HC DDM Č.Budějovice4:5 (4:1, 0:2, 0:2)


Regionální liga juniorů - nadstavbová - sk. 13 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Pá 16.2.2024 16:00 Sokolov, Zimní stadion 151 HC Energie Karlovy Vary BHC Letci Letňany4:3n (0:0, 0:2, 3:1, 0:0, 1:0)
Pá 16.2.2024 20:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 151 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Hvězda Praha1:11 (0:1, 0:6, 1:4)
Pá 16.2.2024 16:00 Most, Zimní stadion 151 MOSTEČTÍ LVIHC Stadion Litoměřice5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
Ne 18.2.2024 12:00 Praha, ICE ARENA 152 HC Letci LetňanyHC Stadion Litoměřice7:3 (6:1, 1:1, 0:1)
Ne 18.2.2024 14:10 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 152 HC Hvězda PrahaMOSTEČTÍ LVI6:3 (1:0, 5:1, 0:2)
Ne 18.2.2024 18:00 Sokolov, Zimní stadion 152 HC Energie Karlovy Vary BHC Tygři Klášterec nad Ohří7:1 (4:0, 1:1, 2:0)
Pá 23.2.2024 17:45 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 153 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Letci Letňany1:9 (1:3, 0:1, 0:5)
Pá 23.2.2024 16:00 Most, Zimní stadion 153 MOSTEČTÍ LVIHC Energie Karlovy Vary B2:5 (0:2, 2:1, 0:2)
Pá 23.2.2024 19:45 Litoměřice, Kalich Arena Litom 153 HC Stadion LitoměřiceHC Hvězda Praha3:4 (1:1, 0:3, 2:0)
Ne 25.2.2024 12:30 Praha, ICE ARENA 154 HC Letci LetňanyHC Hvězda Praha2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
Ne 25.2.2024 15:00 Sokolov, Zimní stadion 154 HC Energie Karlovy Vary BHC Stadion Litoměřice5:9 (3:2, 2:3, 0:4)
Ne 25.2.2024 17:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 154 HC Tygři Klášterec nad OhříMOSTEČTÍ LVI0:7 (0:2, 0:3, 0:2)
Pá 1.3.2024 18:15 Most, Zimní stadion 155 MOSTEČTÍ LVIHC Letci Letňany4:5 (1:1, 1:2, 2:2)
Pá 1.3.2024 19:45 Litoměřice, Kalich Arena Litom 155 HC Stadion LitoměřiceHC Tygři Klášterec nad Ohří5:3 (1:1, 2:0, 2:2)
Pá 1.3.2024 18:55 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 155 HC Hvězda PrahaHC Energie Karlovy Vary B5:2 (1:1, 3:1, 1:0)
So 2.3.2024 18:55 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 156 HC Hvězda PrahaHC Tygři Klášterec nad Ohří9:2 (3:0, 6:0, 0:2)
Ne 3.3.2024 12:00 Praha, ICE ARENA 156 HC Letci LetňanyHC Energie Karlovy Vary B4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
Ne 3.3.2024 13:15 Litoměřice, Kalich Arena Litom 156 HC Stadion LitoměřiceMOSTEČTÍ LVI2:5 (1:1, 0:1, 1:3)
Pá 8.3.2024 16:00 Most, Zimní stadion 157 MOSTEČTÍ LVIHC Hvězda Praha0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
Pá 8.3.2024 17:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 157 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Energie Karlovy Vary B2:8 (0:3, 2:2, 0:3)
Ne 10.3.2024 12:00 Praha, ICE ARENA 158 HC Letci LetňanyHC Tygři Klášterec nad Ohří6:2 (1:0, 2:1, 3:1)
Ne 10.3.2024 15:45 Sokolov, Zimní stadion 158 HC Energie Karlovy Vary BMOSTEČTÍ LVI4:1 (1:1, 3:0, 0:0)
Ne 10.3.2024 10:10 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 158 HC Hvězda PrahaHC Stadion Litoměřice6:1 (3:1, 0:0, 3:0)
Út 12.3.2024 15:45 Litoměřice, Kalich Arena Litom 157 HC Stadion LitoměřiceHC Letci Letňany4:5n (1:0, 2:4, 1:0, 0:0, 0:1)
Pá 15.3.2024 18:55 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 159 HC Hvězda PrahaHC Letci Letňany2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Pá 15.3.2024 20:15 Litoměřice, Kalich Arena Litom 159 HC Stadion LitoměřiceHC Energie Karlovy Vary B3:4 (1:2, 2:2, 0:0)
Pá 15.3.2024 18:45 Most, Zimní stadion 159 MOSTEČTÍ LVIHC Tygři Klášterec nad Ohří10:5 (4:0, 4:0, 2:5)
Ne 17.3.2024 12:00 Praha, ICE ARENA 1510 HC Letci LetňanyMOSTEČTÍ LVI4:2 (3:0, 0:1, 1:1)
Ne 17.3.2024 17:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 1510 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Stadion Litoměřice7:4 (3:1, 2:1, 2:2)
Ne 17.3.2024 13:45 Sokolov, Zimní stadion 1510 HC Energie Karlovy Vary BHC Hvězda Praha6:2 (2:0, 3:1, 1:1)


Regionální liga juniorů - nadstavbová - sk. 15 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Pá 16.2.2024 20:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 71 HC Stadion VrchlabíTJ Lanškroun5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
Pá 16.2.2024 18:00 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 71 TJ HC Jablonec n/N.HC Spartak Choceň1:2 (1:0, 0:0, 0:2)
Pá 16.2.2024 20:00 Náchod 71 HC NáchodHCM Jaroměř2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
So 17.2.2024 17:00 Lanškroun 72 TJ LanškrounHCM Jaroměř4:5n (0:2, 1:1, 3:1, 0:0, 0:1)
So 17.2.2024 12:00 Choceň, Zimní stadion 72 HC Spartak ChoceňHC Náchod5:8 (2:2, 0:3, 3:3)
Ne 18.2.2024 19:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 72 HC Stadion VrchlabíTJ HC Jablonec n/N.0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Pá 23.2.2024 17:30 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 73 TJ HC Jablonec n/N.TJ Lanškroun5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
Pá 23.2.2024 19:00 Náchod 73 HC NáchodHC Stadion Vrchlabí5:0 (3:0, 0:0, 2:0)
Ne 25.2.2024 16:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 74 HC Stadion VrchlabíHCM Jaroměř5:4n (1:2, 0:1, 3:1, 0:0, 1:0)
Ne 25.2.2024 15:00 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 74 TJ HC Jablonec n/N.HC Náchod6:5n (0:0, 2:3, 3:2, 0:0, 1:0)
Pá 1.3.2024 20:00 Náchod 75 HC NáchodTJ Lanškroun9:0 (5:0, 1:0, 3:0)
Pá 1.3.2024 18:30 Jaroměř 75 HCM JaroměřTJ HC Jablonec n/N.6:4 (1:2, 3:1, 2:1)
Ne 3.3.2024 16:45 Choceň, Zimní stadion 76 HC Spartak ChoceňTJ HC Jablonec n/N.1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Ne 3.3.2024 16:45 Jaroměř 76 HCM JaroměřHC Náchod4:7 (3:3, 1:3, 0:1)
St 6.3.2024 18:30 Choceň, Zimní stadion 75 HC Spartak ChoceňHC Stadion Vrchlabí6:7n (3:2, 2:3, 1:1, 0:0, 0:1)
Pá 8.3.2024 18:30 Jaroměř 77 HCM JaroměřTJ Lanškroun5:2 (1:0, 3:1, 1:1)
Pá 8.3.2024 20:00 Náchod 77 HC NáchodHC Spartak Choceň2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
Pá 8.3.2024 15:00 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 77 TJ HC Jablonec n/N.HC Stadion Vrchlabí8:0 (0:0, 3:0, 5:0)
So 9.3.2024 16:45 Jaroměř 73 HCM JaroměřHC Spartak Choceň4:2 (1:2, 3:0, 0:0)
So 9.3.2024 17:00 Lanškroun 78 TJ LanškrounTJ HC Jablonec n/N.4:5 (1:2, 2:1, 1:2)
Ne 10.3.2024 16:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 78 HC Stadion VrchlabíHC Náchod3:5 (2:3, 0:2, 1:0)
Ne 10.3.2024 18:15 Choceň, Zimní stadion 78 HC Spartak ChoceňHCM Jaroměř3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
St 13.3.2024 18:30 Lanškroun 74 TJ LanškrounHC Spartak Choceň3:4n (1:1, 2:0, 0:2, 0:0, 0:1)
Pá 15.3.2024 18:45 Choceň, Zimní stadion 79 HC Spartak ChoceňTJ Lanškroun4:3 (3:1, 0:1, 1:1)
Pá 15.3.2024 19:00 Jaroměř 79 HCM JaroměřHC Stadion Vrchlabí4:1 (0:1, 3:0, 1:0)
Pá 15.3.2024 19:00 Náchod 79 HC NáchodTJ HC Jablonec n/N.5:6n (2:3, 3:1, 0:1, 0:0, 0:1)
So 16.3.2024 17:00 Lanškroun 710 TJ LanškrounHC Náchod1:4 (1:1, 0:0, 0:3)
Ne 17.3.2024 17:45 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 710 TJ HC Jablonec n/N.HCM Jaroměř4:5n (1:1, 1:2, 2:1, 0:0, 0:1)
Ne 17.3.2024 16:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 710 HC Stadion VrchlabíHC Spartak Choceň5:1 (2:1, 0:0, 3:0)
St 20.3.2024 18:30 Lanškroun 76 TJ LanškrounHC Stadion Vrchlabí6:5n (5:3, 0:2, 0:0, 0:0, 1:0)


Regionální liga juniorů - nadstavbová - sk. 16 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Pá 16.2.2024 18:40 Brno 81 HCM Warriors BrnoBerani Zlín1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Pá 16.2.2024 17:45 Třebíč 81 SK H.Slavia TřebíčHC Bobři Val. Meziříčí4:0 (3:0, 0:0, 1:0)
Pá 16.2.2024 19:30 Opava 81 Hokejový klub Opava s.r.o.HC Studénka1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Ne 18.2.2024 13:30 Zlín 82 Berani ZlínHC Studénka4:7 (3:3, 1:1, 0:3)
Ne 18.2.2024 12:00 Valašské Meziříčí 82 HC Bobři Val. MeziříčíHokejový klub Opava s.r.o.6:4 (0:2, 3:1, 3:1)
Ne 18.2.2024 12:40 Brno 82 HCM Warriors BrnoSK H.Slavia Třebíč3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Pá 23.2.2024 18:00 Třebíč 83 SK H.Slavia TřebíčBerani Zlín2:3n (0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 0:1)
Pá 23.2.2024 19:30 Opava 83 Hokejový klub Opava s.r.o.HCM Warriors Brno0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
Pá 23.2.2024 19:00 Studénka 83 HC StudénkaHC Bobři Val. Meziříčí3:5 (2:2, 1:1, 0:2)
Ne 25.2.2024 15:15 Zlín 84 Berani ZlínHC Bobři Val. Meziříčí5:1 (1:0, 0:1, 4:0)
Ne 25.2.2024 14:55 Brno 84 HCM Warriors BrnoHC Studénka10:4 (2:2, 5:1, 3:1)
Ne 25.2.2024 14:45 Třebíč 84 SK H.Slavia TřebíčHokejový klub Opava s.r.o.7:1 (3:0, 0:0, 4:1)
Pá 1.3.2024 19:30 Opava 85 Hokejový klub Opava s.r.o.Berani Zlín1:7 (1:2, 0:3, 0:2)
Pá 1.3.2024 19:00 Studénka 85 HC StudénkaSK H.Slavia Třebíč1:8 (0:2, 1:4, 0:2)
Pá 1.3.2024 18:45 Valašské Meziříčí 85 HC Bobři Val. MeziříčíHCM Warriors Brno3:5 (1:2, 1:3, 1:0)
Ne 3.3.2024 18:30 Zlín 86 Berani ZlínHCM Warriors Brno0:5 (0:0, 0:2, 0:3)
Ne 3.3.2024 15:00 Valašské Meziříčí 86 HC Bobři Val. MeziříčíSK H.Slavia Třebíč0:6 (0:1, 0:3, 0:2)
Ne 3.3.2024 16:30 Studénka 86 HC StudénkaHokejový klub Opava s.r.o.0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
Pá 8.3.2024 19:00 Studénka 87 HC StudénkaBerani Zlín2:4 (1:1, 0:0, 1:3)
Pá 8.3.2024 18:00 Opava 87 Hokejový klub Opava s.r.o.HC Bobři Val. Meziříčí5:2 (0:0, 2:0, 3:2)
Pá 8.3.2024 18:00 Třebíč 87 SK H.Slavia TřebíčHCM Warriors Brno4:3n (1:0, 1:2, 1:1, 0:0, 1:0)
Ne 10.3.2024 12:00 Zlín 88 Berani ZlínSK H.Slavia Třebíč1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
Ne 10.3.2024 15:10 Brno 88 HCM Warriors BrnoHokejový klub Opava s.r.o.7:2 (3:0, 3:0, 1:2)
Ne 10.3.2024 13:00 Valašské Meziříčí 88 HC Bobři Val. MeziříčíHC Studénka6:7n (1:2, 3:4, 2:0, 0:0, 0:1)
Pá 15.3.2024 18:45 Valašské Meziříčí 89 HC Bobři Val. MeziříčíBerani Zlín1:8 (0:4, 1:0, 0:4)
Pá 15.3.2024 19:00 Studénka 89 HC StudénkaHCM Warriors Brno1:7 (0:1, 1:5, 0:1)
Pá 15.3.2024 19:30 Opava 89 Hokejový klub Opava s.r.o.SK H.Slavia Třebíč1:5 (0:0, 1:4, 0:1)
Ne 17.3.2024 15:00 Zlín 810 Berani ZlínHokejový klub Opava s.r.o.8:2 (1:0, 4:0, 3:2)
Ne 17.3.2024 18:00 Třebíč 810 SK H.Slavia TřebíčHC Studénka9:2 (3:0, 2:2, 4:0)
Ne 17.3.2024 14:55 Brno 810 HCM Warriors BrnoHC Bobři Val. Meziříčí8:1 (2:0, 2:1, 4:0)


Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 19 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Pá 16.2.2024 19:00 Frýdlant 91 HC FrýdlantBílí Tygři Liberec B3:7 (1:0, 1:2, 1:5)
Pá 16.2.2024 18:15 Ústí nad Labem, Zimní stadion 91 Slovan Ústí n.LabemHC Benátky n.J.0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
Pá 16.2.2024 17:45 Česká Lípa 91 HC Česká LípaHC Junior Mělník0:0 (0:0, 0:0, 0:0)
Ne 18.2.2024 16:45 Lomnice nad Popelkou 92 Bílí Tygři Liberec BHC Junior Mělník0:0 (0:0, 0:0, 0:0)
Ne 18.2.2024 16:10 Benátky nad Jizerou 92 HC Benátky n.J.HC Česká Lípa4:3n (2:1, 1:1, 0:1, 0:0, 1:0)
Ne 18.2.2024 16:15 Frýdlant 92 HC FrýdlantSlovan Ústí n.Labem0:9 (0:5, 0:2, 0:2)
Út 20.2.2024 18:15 Frýdlant 93 HC FrýdlantHC Česká Lípa1:7 (0:1, 0:3, 1:3)
Pá 23.2.2024 Mělník, Zimní stadion 93 HC Junior MělníkHC Benátky n.J.
Ne 25.2.2024 Frýdlant 94 HC FrýdlantHC Junior Mělník
Út 27.2.2024 18:45 Ústí nad Labem, Zimní stadion 93 Slovan Ústí n.LabemBílí Tygři Liberec B7:0 (2:0, 2:0, 3:0)
Pá 1.3.2024 17:45 Česká Lípa 95 HC Česká LípaBílí Tygři Liberec B7:1 (3:0, 3:1, 1:0)
Pá 1.3.2024 Mělník, Zimní stadion 95 HC Junior MělníkSlovan Ústí n.Labem
Pá 1.3.2024 19:00 Frýdlant 95 HC FrýdlantHC Benátky n.J.4:9 (3:3, 0:5, 1:1)
So 2.3.2024 17:45 Lomnice nad Popelkou 96 Bílí Tygři Liberec BHC Frýdlant7:4 (2:3, 3:1, 2:0)
Ne 3.3.2024 16:10 Benátky nad Jizerou 96 HC Benátky n.J.Slovan Ústí n.Labem0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
Ne 3.3.2024 Mělník, Zimní stadion 96 HC Junior MělníkHC Česká Lípa
Pá 8.3.2024 Mělník, Zimní stadion 97 HC Junior MělníkBílí Tygři Liberec B
Pá 8.3.2024 18:30 Ústí nad Labem, Zimní stadion 97 Slovan Ústí n.LabemHC Frýdlant10:1 (4:0, 4:0, 2:1)
Ne 10.3.2024 11:30 Lomnice nad Popelkou 98 Bílí Tygři Liberec BSlovan Ústí n.Labem1:5 (0:1, 1:1, 0:3)
Ne 10.3.2024 Benátky nad Jizerou 98 HC Benátky n.J.HC Junior Mělník
St 13.3.2024 18:00 Ústí nad Labem, Zimní stadion 94 Slovan Ústí n.LabemHC Česká Lípa8:5 (2:1, 3:2, 3:2)
Pá 15.3.2024 Mělník, Zimní stadion 99 HC Junior MělníkHC Frýdlant
Pá 15.3.2024 17:45 Česká Lípa 99 HC Česká LípaSlovan Ústí n.Labem4:5 (1:2, 2:1, 1:2)
So 16.3.2024 15:30 Benátky nad Jizerou 99 HC Benátky n.J.Bílí Tygři Liberec B7:4 (1:0, 3:1, 3:3)
Ne 17.3.2024 16:45 Lomnice nad Popelkou 910 Bílí Tygři Liberec BHC Česká Lípa5:7 (0:2, 4:4, 1:1)
Ne 17.3.2024 Ústí nad Labem, Zimní stadion 910 Slovan Ústí n.LabemHC Junior Mělník
Ne 17.3.2024 11:00 Benátky nad Jizerou 910 HC Benátky n.J.HC Frýdlant4:0 (4:0, 0:0, 0:0)
Út 19.3.2024 19:15 Česká Lípa 98 HC Česká LípaHC Frýdlant6:3 (2:0, 2:2, 2:1)
Pá 22.3.2024 17:45 Česká Lípa 97 HC Česká LípaHC Benátky n.J.6:2 (2:1, 3:1, 1:0)
So 23.3.2024 11:00 Lomnice nad Popelkou 94 Bílí Tygři Liberec BHC Benátky n.J.4:3 (0:1, 0:2, 4:0)


Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 21 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Pá 16.2.2024 18:45 Opočno 111 HC OpočnoStadion Nový Bydžov4:3n (2:0, 0:2, 1:1, 0:0, 1:0)
Pá 23.2.2024 19:00 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 112 HC Dvůr Králové n.L.Stadion Nový Bydžov3:5 (0:2, 1:2, 2:1)
Pá 23.2.2024 19:30 Nová Paka 112 BK Nová PakaHC Opočno5:0 (1:0, 3:0, 1:0)
Ne 25.2.2024 11:00 Nový Bydžov 113 Stadion Nový BydžovBK Nová Paka2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
Pá 1.3.2024 20:00 Nový Bydžov 114 Stadion Nový BydžovHC Opočno6:2 (2:1, 1:1, 3:0)
Pá 8.3.2024 18:45 Nový Bydžov 115 Stadion Nový BydžovHC Dvůr Králové n.L.5:0 (3:2, 0:2, 1:0)
Pá 8.3.2024 19:00 Opočno 115 HC OpočnoBK Nová Paka5:4n (0:2, 3:0, 1:2, 0:0, 1:0)
Pá 15.3.2024 20:15 Opočno 113 HC OpočnoHC Dvůr Králové n.L.7:2 (2:1, 2:1, 3:0)
Pá 15.3.2024 19:15 Nová Paka 116 BK Nová PakaStadion Nový Bydžov1:3 (1:1, 0:2, 0:0)
So 16.3.2024 19:15 Nová Paka 111 BK Nová PakaHC Dvůr Králové n.L.9:5 (4:1, 1:1, 4:3)
Pá 22.3.2024 19:00 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 114 HC Dvůr Králové n.L.BK Nová Paka3:6 (1:5, 1:1, 1:0)
Ne 24.3.2024 15:00 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 116 HC Dvůr Králové n.L.HC Opočno5:4n (1:2, 2:1, 1:1, 0:0, 1:0)


Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 24 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Pá 16.2.2024 18:00 Uherský Brod 141 HC SPARTAK Uherský BrodHC Frýdek-Místek1:10 (0:4, 0:2, 1:4)
So 17.2.2024 14:30 Nový Jičín, Zimní stadion 141 HK Nový JičínMSK Orlová1:5 (1:0, 0:1, 0:4)
Ne 18.2.2024 Orlová 142 MSK OrlováHC SPARTAK Uherský Brod5:0
Ne 18.2.2024 09:30 Kroměříž 142 HK KroměřížHK Nový Jičín7:2 (3:0, 2:0, 2:2)
Pá 23.2.2024 18:30 Kroměříž 143 HK KroměřížHC SPARTAK Uherský Brod14:1 (5:0, 6:0, 3:1)
Pá 23.2.2024 16:40 Frýdek - Místek 143 HC Frýdek-MístekMSK Orlová2:5 (0:1, 1:3, 1:1)
Ne 25.2.2024 13:45 Kroměříž 144 HK KroměřížHC Frýdek-Místek6:3 (1:1, 2:0, 3:2)
Ne 25.2.2024 10:15 Nový Jičín, Zimní stadion 144 HK Nový JičínHC SPARTAK Uherský Brod5:1 (2:1, 1:0, 2:0)
So 2.3.2024 13:45 Frýdek - Místek 145 HC Frýdek-MístekHK Nový Jičín6:4 (3:3, 1:0, 2:1)
So 2.3.2024 12:30 Orlová 145 MSK OrlováHK Kroměříž5:1 (0:0, 2:1, 3:0)
Ne 3.3.2024 11:30 Orlová 146 MSK OrlováHK Nový Jičín9:2 (6:0, 2:1, 1:1)
Ne 3.3.2024 13:55 Frýdek - Místek 146 HC Frýdek-MístekHC SPARTAK Uherský Brod5:0
Pá 8.3.2024 17:00 Uherský Brod 147 HC SPARTAK Uherský BrodMSK Orlová0:5
Ne 10.3.2024 16:15 Uherský Brod 148 HC SPARTAK Uherský BrodHK Kroměříž0:5
Ne 10.3.2024 09:15 Orlová 148 MSK OrlováHC Frýdek-Místek7:2 (2:0, 1:1, 4:1)
Po 11.3.2024 15:30 Nový Jičín, Zimní stadion 147 HK Nový JičínHK Kroměříž4:5 (1:2, 2:1, 1:2)
Pá 15.3.2024 16:30 Frýdek - Místek 149 HC Frýdek-MístekHK Kroměříž3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
Pá 15.3.2024 17:00 Uherský Brod 149 HC SPARTAK Uherský BrodHK Nový Jičín0:5
Ne 17.3.2024 11:15 Nový Jičín, Zimní stadion 1410 HK Nový JičínHC Frýdek-Místek4:10 (2:4, 1:2, 1:4)
Ne 17.3.2024 09:30 Kroměříž 1410 HK KroměřížMSK Orlová5:9 (2:5, 2:1, 1:3)


Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 18 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 17.2.2024 18:10 Klatovy, Zimní stadion 131 HC KlatovyHK LEV Slaný0:10 (0:2, 0:5, 0:3)
So 17.2.2024 16:30 Domažlice 131 HC DomažliceHK Kralupy n.Vltavou8:7n (3:5, 2:2, 2:0, 0:0, 1:0)
Ne 18.2.2024 16:00 Beroun 131 HC Berounští MedvědiHC Smíchov 19138:4 (1:1, 4:0, 3:3)
Pá 23.2.2024 18:30 Příbram 132 HC PříbramHC Klatovy5:4 (1:1, 4:1, 0:2)
So 24.2.2024 15:45 Slaný, Zimní stadion 132 HK LEV SlanýHC Domažlice6:3 (4:1, 1:1, 1:1)
St 28.2.2024 18:00 Příbram 136 HC PříbramHK Kralupy n.Vltavou1:6 (1:2, 0:3, 0:1)
Pá 1.3.2024 18:30 Beroun 133 HC Berounští MedvědiHK LEV Slaný6:7 (4:2, 1:2, 1:3)
So 2.3.2024 14:30 Praha 5 133 HC Smíchov 1913HK Kralupy n.Vltavou2:7 (0:2, 0:3, 2:2)
Ne 3.3.2024 16:15 Domažlice 133 HC DomažliceHC Příbram1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
Ne 3.3.2024 11:25 Kralupy nad Vltavou 137 HK Kralupy n.VltavouHC Klatovy12:2 (5:0, 4:0, 3:2)
Út 5.3.2024 18:10 Kralupy nad Vltavou 132 HK Kralupy n.VltavouHC Berounští Medvědi6:4 (3:1, 1:0, 2:3)
Pá 8.3.2024 17:15 Příbram 134 HC PříbramHC Berounští Medvědi4:6 (0:2, 4:2, 0:2)
Ne 10.3.2024 15:30 Slaný, Zimní stadion 134 HK LEV SlanýHC Smíchov 191314:3 (4:0, 2:2, 8:1)
Ne 10.3.2024 18:40 Klatovy, Zimní stadion 134 HC KlatovyHC Domažlice3:5 (1:0, 0:3, 2:2)
Pá 15.3.2024 18:30 Beroun 135 HC Berounští MedvědiHC Klatovy4:5n (2:1, 2:1, 0:2, 0:0, 0:1)
Pá 15.3.2024 17:30 Praha 5 137 HC Smíchov 1913HC Domažlice2:4 (0:0, 2:2, 0:2)
Pá 15.3.2024 19:00 Slaný, Zimní stadion 137 HK LEV SlanýHC Příbram13:2 (4:1, 4:1, 5:0)
Ne 17.3.2024 15:30 Praha 5 135 HC Smíchov 1913HC Příbram0:0 (0:0, 0:0, 0:0)
Ne 17.3.2024 16:40 Kralupy nad Vltavou 135 HK Kralupy n.VltavouHK LEV Slaný3:5 (2:4, 1:0, 0:1)
So 23.3.2024 15:40 Klatovy, Zimní stadion 136 HC KlatovyHC Smíchov 19135:14 (3:5, 0:5, 2:4)
Ne 24.3.2024 12:30 Domažlice 136 HC DomažliceHC Berounští Medvědi1:8 (0:3, 1:3, 0:2)
Ne 24.3.2024 Praha 5 135 HC Smíchov 1913HC Příbram0:5


Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 20 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 17.2.2024 15:55 Soběslav 101 Spartak SoběslavHC Lední medvědi Pelhřimov5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
Ne 18.2.2024 17:15 Pelhřimov, Zimní stadion 102 HC Lední medvědi PelhřimovHC Strakonice4:8 (2:4, 0:1, 2:3)
Pá 23.2.2024 19:00 Strakonice 103 HC StrakoniceHC Rytíři Vlašim6:3 (0:1, 3:2, 3:0)
So 24.2.2024 17:25 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 103 HC Střelci Jindřichův HradecHC Lední medvědi Pelhřimov7:2 (4:0, 2:1, 1:1)
So 24.2.2024 15:55 Soběslav 104 Spartak SoběslavHC Strakonice7:6 (2:1, 2:1, 3:4)
Ne 25.2.2024 17:00 Vlašim 104 HC Rytíři VlašimHC Střelci Jindřichův Hradec4:6 (1:1, 1:1, 2:4)
So 2.3.2024 13:55 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 105 HC Střelci Jindřichův HradecSpartak Soběslav1:3 (0:2, 0:1, 1:0)
So 2.3.2024 12:30 Pelhřimov, Zimní stadion 105 HC Lední medvědi PelhřimovHC Rytíři Vlašim7:10 (1:2, 2:4, 4:4)
Ne 3.3.2024 15:30 Pelhřimov, Zimní stadion 106 HC Lední medvědi PelhřimovSpartak Soběslav1:5 (0:2, 1:0, 0:3)
Ne 3.3.2024 16:40 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 106 HC Střelci Jindřichův HradecHC Strakonice9:1 (3:0, 5:0, 1:1)
Pá 8.3.2024 19:00 Strakonice 107 HC StrakoniceHC Lední medvědi Pelhřimov4:2 (0:1, 1:1, 3:0)
So 9.3.2024 17:00 Vlašim 108 HC Rytíři VlašimHC Strakonice6:3 (2:1, 2:2, 2:0)
Ne 10.3.2024 16:45 Pelhřimov, Zimní stadion 108 HC Lední medvědi PelhřimovHC Střelci Jindřichův Hradec3:14 (1:4, 2:4, 0:6)
Pá 15.3.2024 19:00 Strakonice 109 HC StrakoniceSpartak Soběslav7:6n (3:0, 3:4, 0:2, 0:0, 1:0)
So 16.3.2024 17:55 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 109 HC Střelci Jindřichův HradecHC Rytíři Vlašim5:2 (0:1, 2:0, 3:1)
Ne 17.3.2024 16:25 Soběslav 1010 Spartak SoběslavHC Střelci Jindřichův Hradec6:5 (1:1, 3:1, 2:3)
Ne 17.3.2024 17:00 Vlašim 1010 HC Rytíři VlašimHC Lední medvědi Pelhřimov8:4 (1:2, 3:2, 4:0)
Pá 22.3.2024 19:00 Vlašim 102 HC Rytíři VlašimSpartak Soběslav6:1 (2:0, 3:0, 1:1)
So 23.3.2024 14:30 Strakonice 101 HC StrakoniceHC Střelci Jindřichův Hradec1:10 (0:3, 1:3, 0:4)
Ne 24.3.2024 10:10 Soběslav 107 Spartak SoběslavHC Rytíři Vlašim5:1 (2:0, 3:0, 0:1)


Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 22 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 17.2.2024 13:00 Poděbrady 121. HC PoděbradyHC Hlinsko12:4 (2:3, 6:0, 4:1)
So 17.2.2024 17:30 Kutná Hora 121. SK Sršni Kutná HoraLoko. Česká Třebová2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
Pá 23.2.2024 18:40 Poděbrady 122. HC PoděbradySK Sršni Kutná Hora3:2n (1:1, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0)
So 2.3.2024 17:30 Kutná Hora 123. SK Sršni Kutná HoraHC Hlinsko4:8 (1:3, 0:2, 3:3)
So 2.3.2024 19:15 Česká Třebová 123. Loko. Česká TřebováHC Poděbrady3:9 (1:1, 2:4, 0:4)
Pá 8.3.2024 19:00 Kutná Hora 125. SK Sršni Kutná HoraHC Poděbrady0:5 (0:2, 0:1, 0:2)
So 9.3.2024 17:00 Hlinsko 124. HC HlinskoHC Poděbrady2:5 (0:1, 1:0, 1:4)
So 9.3.2024 16:45 Česká Třebová 124. Loko. Česká TřebováSK Sršni Kutná Hora6:5 (3:3, 2:2, 1:0)
So 16.3.2024 16:45 Česká Třebová 125. Loko. Česká TřebováHC Hlinsko6:7 (1:1, 4:5, 1:1)
Čt 21.3.2024 17:45 Hlinsko 122. HC HlinskoLoko. Česká Třebová5:0
So 23.3.2024 14:00 Hlinsko 126. HC HlinskoSK Sršni Kutná Hora5:1 (4:0, 1:0, 0:1)
Ne 24.3.2024 Poděbrady 126. HC PoděbradyLoko. Česká Třebová5:0


Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 23 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 17.2.2024 13:10 Hodonín 171 SHKM HodonínHC Lvi Fosfa Břeclav4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
Pá 23.2.2024 18:00 Prostějov 172 SK Prostějov 1913SHKM Hodonín5:6 (1:2, 0:3, 4:1)
Pá 23.2.2024 20:30 Velké Meziříčí 172 HHK Velké MeziříčíHC Orli Znojmo-mládež, z.s.3:7 (1:2, 0:3, 2:2)
So 24.2.2024 17:55 Hodonín 173 SHKM HodonínHHK Velké Meziříčí17:2 (3:1, 11:0, 3:1)
Ne 25.2.2024 16:15 Břeclav 173 HC Lvi Fosfa BřeclavSK Prostějov 19131:3 (0:2, 1:0, 0:1)
St 28.2.2024 17:30 Znojmo 174 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.SHKM Hodonín3:4n (1:1, 2:1, 0:1, 0:0, 0:1)
Pá 1.3.2024 20:00 Velké Meziříčí 174 HHK Velké MeziříčíHC Lvi Fosfa Břeclav3:8 (0:2, 1:4, 2:2)
So 2.3.2024 16:00 Prostějov 175 SK Prostějov 1913HHK Velké Meziříčí5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
Ne 3.3.2024 16:00 Břeclav 175 HC Lvi Fosfa BřeclavHC Orli Znojmo-mládež, z.s.2:4 (1:0, 1:2, 0:2)
St 6.3.2024 17:30 Znojmo 171 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.SK Prostějov 19133:2 (2:0, 1:0, 0:2)
St 6.3.2024 18:55 Břeclav 176 HC Lvi Fosfa BřeclavSHKM Hodonín2:3 (2:3, 0:0, 0:0)
Pá 8.3.2024 18:00 Prostějov 176 SK Prostějov 1913HC Orli Znojmo-mládež, z.s.5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
So 9.3.2024 16:40 Hodonín 177 SHKM HodonínSK Prostějov 19134:1 (2:0, 2:0, 0:1)
Ne 10.3.2024 14:00 Znojmo 177 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HHK Velké Meziříčí9:4 (3:1, 3:1, 3:2)
Pá 15.3.2024 18:00 Prostějov 178 SK Prostějov 1913HC Lvi Fosfa Břeclav4:6 (2:2, 2:0, 0:4)
So 16.3.2024 14:00 Břeclav 179 HC Lvi Fosfa BřeclavHHK Velké Meziříčí4:5 (1:1, 3:1, 0:3)
Ne 17.3.2024 15:40 Hodonín 179 SHKM HodonínHC Orli Znojmo-mládež, z.s.2:6 (0:2, 0:3, 2:1)
St 20.3.2024 18:15 Velké Meziříčí 178 HHK Velké MeziříčíSHKM Hodonín3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
So 23.3.2024 10:15 Znojmo 1710 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Lvi Fosfa Břeclav9:3 (5:0, 4:0, 0:3)
Ne 24.3.2024 12:30 Velké Meziříčí 1710 HHK Velké MeziříčíSK Prostějov 19136:5n (2:0, 1:3, 2:2, 0:0, 1:0)


Regionální liga juniorů - O umístění - sk. 17 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Ne 18.2.2024 17:10 Cheb, Zimní stadion 161 HC Stadion ChebHC Rakovník1:9 (1:1, 0:5, 0:3)
Ne 25.2.2024 13:30 Rakovník 162 HC RakovníkHC Draci Bílina4:6 (2:1, 1:2, 1:3)
Út 27.2.2024 18:15 Ostrov 161 HC Čerti OstrovHC Draci Bílina0:9 (0:2, 0:5, 0:2)
Pá 1.3.2024 19:15 Bílina, Zimní stadion 163 HC Draci BílinaHC Stadion Cheb11:3 (2:0, 4:2, 5:1)
Pá 8.3.2024 19:15 Bílina, Zimní stadion 164 HC Draci BílinaHC Čerti Ostrov5:4 (5:2, 0:2, 0:0)
Čt 14.3.2024 19:25 Cheb, Zimní stadion 162 HC Stadion ChebHC Čerti Ostrov4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
Pá 15.3.2024 19:15 Bílina, Zimní stadion 165 HC Draci BílinaHC Rakovník12:0 (4:0, 4:0, 4:0)
Pá 15.3.2024 17:00 Ostrov 165 HC Čerti OstrovHC Stadion Cheb5:4 (0:1, 3:0, 2:3)
Út 19.3.2024 18:15 Ostrov 163 HC Čerti OstrovHC Rakovník4:8 (3:3, 0:4, 1:1)
Ne 24.3.2024 16:30 Hořovice 166 HC RakovníkHC Čerti Ostrov10:3 (4:1, 4:1, 2:1)
Ne 24.3.2024 11:25 Cheb, Zimní stadion 166 HC Stadion ChebHC Draci Bílina1:15 (0:7, 0:6, 1:2)
St 27.3.2024 18:30 Rakovník 164 HC RakovníkHC Stadion Cheb14:1 (4:0, 5:1, 5:0)
U zápasů bez přesného času je uvedené datum pouze orientační.


error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!