Liga mladších žáků "A" sk. 8 - Zlínská 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Čt 28.9.2023 10:30 Uherské Hradiště 1 HC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod11:6 (2:1, 4:2, 5:3)
So 30.9.2023 09:00 Uherský Brod 2 HC SPARTAK Uherský BrodHOKEJ Uherský Ostroh5:16 (0:4, 1:5, 4:7)
So 7.10.2023 10:00 Zlín 3 Tigers ZlínHC SPARTAK Uherský Brod11:7 (2:1, 6:3, 3:3)
Ne 8.10.2023 10:40 Hodonín 4 SHKM HodonínHC SPARTAK Uherský Brod3:6 (0:5, 1:1, 2:0)
St 11.10.2023 17:45 Uherský Brod 5 HC SPARTAK Uherský BrodHC Lvi Fosfa Břeclav1:10 (0:3, 1:3, 0:4)
So 21.10.2023 11:15 Zlín 6 Berani ZlínHC SPARTAK Uherský Brod11:2 (3:0, 4:1, 4:1)
Ne 22.10.2023 09:00 Uherský Brod 7 HC SPARTAK Uherský BrodHK Kroměříž2:17 (0:8, 1:4, 1:5)
So 28.10.2023 09:00 Uherský Brod 8 HC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště4:9 (1:2, 1:5, 2:2)
So 4.11.2023 10:15 Uherský Ostroh 9 HOKEJ Uherský OstrohHC SPARTAK Uherský Brod17:10 (6:4, 3:4, 8:2)
Ne 5.11.2023 09:00 Uherský Brod 10 HC SPARTAK Uherský BrodTigers Zlín3:19 (1:10, 2:6, 0:3)
So 11.11.2023 09:00 Uherský Brod 11 HC SPARTAK Uherský BrodSHKM Hodonín6:5 (1:1, 2:1, 3:3)
Pá 17.11.2023 14:15 Břeclav 12 HC Lvi Fosfa BřeclavHC SPARTAK Uherský Brod17:3 (7:0, 5:2, 5:1)
So 18.11.2023 10:15 Uherský Brod 13 HC SPARTAK Uherský BrodBerani Zlín2:9 (1:4, 0:3, 1:2)
So 25.11.2023 13:30 Kroměříž 14 HK KroměřížHC SPARTAK Uherský Brod11:3 (2:1, 5:1, 4:1)


Liga mladších žáků "A" - O umístění sk. "K" 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 16.12.2023 09:00 Uherský Brod 3 HC SPARTAK Uherský BrodHC Zubr Přerov0:15 (0:1, 0:4, 0:10)
So 6.1.2024 13:30 Prostějov 4 SK Prostějov 1913HC SPARTAK Uherský Brod8:3 (3:1, 1:0, 4:2)
So 20.1.2024 10:45 Uherské Hradiště 6 HC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod11:2 (4:1, 2:0, 5:1)
Ne 28.1.2024 09:00 Zlín 1 Tigers ZlínHC SPARTAK Uherský Brod25:3 (10:1, 7:1, 8:1)
So 3.2.2024 11:45 Uherský Brod 8 HC SPARTAK Uherský BrodTigers Zlín3:3 (1:1, 2:1, 0:1)
Pá 9.2.2024 17:15 Přerov 10 HC Zubr PřerovHC SPARTAK Uherský Brod21:1 (2:0, 12:0, 7:1)
St 14.2.2024 17:45 Uherský Brod 5 HC SPARTAK Uherský BrodHK Kroměříž0:16 (0:4, 0:7, 0:5)
Ne 3.3.2024 10:45 Uherský Brod 11 HC SPARTAK Uherský BrodSK Prostějov 19133:10 (1:3, 0:3, 2:4)
Ne 10.3.2024 12:00 Kroměříž 12 HK KroměřížHC SPARTAK Uherský Brod17:1 (3:0, 6:0, 8:1)
Ne 17.3.2024 11:45 Uherský Brod 13 HC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště4:12 (2:2, 1:6, 1:4)
Čt 21.3.2024 17:00 Uherský Brod 7 HC SPARTAK Uherský BrodHOKEJ Uherský Ostroh7:10 (0:3, 2:5, 5:2)
Ne 24.3.2024 12:00 Uherský Ostroh 14 HOKEJ Uherský OstrohHC SPARTAK Uherský Brod12:12 (9:2, 2:3, 1:7)
U zápasů bez přesného času je uvedené datum pouze orientační.


error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!