Liga starších žáků "B" sk. 23 – Zlínská 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Čt 28.9.2023 09:00 Uherský Brod 1 HC SPARTAK Uherský BrodTigers Zlín4:16 (0:5, 2:6, 2:5)
So 30.9.2023 12:45 Uherské Hradiště 2 HC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod4:8 (2:1, 1:3, 1:4)
So 14.10.2023 12:15 Uherský Ostroh 4 HOKEJ Uherský OstrohHC SPARTAK Uherský Brod4:8 (2:2, 0:4, 2:2)
So 21.10.2023 10:30 Zlín 5 Berani ZlínHC SPARTAK Uherský Brod7:7 (2:2, 2:1, 3:4)
Pá 27.10.2023 09:00 Uherský Brod 6 HC SPARTAK Uherský BrodValašský hokejový klub5:3 (2:3, 2:0, 1:0)
So 4.11.2023 11:30 Kroměříž 7 HK KroměřížHC SPARTAK Uherský Brod2:7 (0:4, 0:1, 2:2)
So 11.11.2023 11:30 Uherský Brod 8 HC SPARTAK Uherský BrodHC Bobři Val. Meziříčí15:4 (2:1, 8:1, 5:2)
Ne 12.11.2023 09:00 Uherský Brod 9 HC SPARTAK Uherský BrodHC Brumov-Bylnice4:4 (1:2, 2:1, 1:1)
Pá 17.11.2023 09:00 Zlín 10 Tigers ZlínHC SPARTAK Uherský Brod15:5 (4:2, 8:2, 3:1)
Út 5.12.2023 16:30 Uherský Brod 13 HC SPARTAK Uherský BrodHOKEJ Uherský Ostroh5:6 (3:0, 1:3, 1:3)
So 16.12.2023 11:30 Uherský Brod 14 HC SPARTAK Uherský BrodBerani Zlín9:9 (4:5, 2:2, 3:2)
Pá 5.1.2024 18:30 Vsetín 15 Valašský hokejový klubHC SPARTAK Uherský Brod12:3 (5:2, 3:0, 4:1)
Ne 7.1.2024 11:45 Uherský Brod 16 HC SPARTAK Uherský BrodHK Kroměříž14:1 (3:1, 6:0, 5:0)
So 13.1.2024 11:00 Valašské Meziříčí 17 HC Bobři Val. MeziříčíHC SPARTAK Uherský Brod1:6 (0:3, 0:3, 1:0)
Po 15.1.2024 17:00 Uherský Brod 11 HC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště14:4 (4:1, 6:1, 4:2)
So 20.1.2024 10:45 Brumov-Bylnice 18 HC Brumov-BylniceHC SPARTAK Uherský Brod9:2 (4:0, 3:0, 2:2)


Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 23 r. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Ne 4.2.2024 11:45 Uherský Brod 2 HC SPARTAK Uherský BrodValašský hokejový klub10:8 (4:3, 1:3, 5:2)
Ne 11.2.2024 12:15 Uherské Hradiště 3 HC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod10:5 (5:1, 3:3, 2:1)
Po 12.2.2024 17:00 Uherský Brod 4 HC SPARTAK Uherský BrodHK Kroměříž5:21 (1:7, 2:7, 2:7)
So 2.3.2024 10:15 Valašské Meziříčí 5 HC Bobři Val. MeziříčíHC SPARTAK Uherský Brod8:5 (2:0, 3:2, 3:3)
So 9.3.2024 12:15 Vsetín 7 Valašský hokejový klubHC SPARTAK Uherský Brod12:6 (6:1, 2:2, 4:3)
So 16.3.2024 08:45 Uherský Brod 8 HC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště8:9 (3:0, 1:6, 4:3)
Ne 17.3.2024 12:00 Kroměříž 9 HK KroměřížHC SPARTAK Uherský Brod10:1 (2:0, 6:1, 2:0)
So 23.3.2024 11:45 Uherský Brod 10 HC SPARTAK Uherský BrodHC Bobři Val. Meziříčí5:11 (2:5, 3:2, 0:4)
U zápasů bez přesného času je uvedené datum pouze orientační.


error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!