Liga mladších žáků „B“ sk. 22 - Zlínská 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Čt 28.9.2023 15:10 Zlín 1 Tigers ZlínHC SPARTAK Uherský Brod17:7 (6:2, 5:2, 6:3)
Ne 1.10.2023 09:00 Uherský Brod 2 HC SPARTAK Uherský BrodHOKEJ Uherský Ostroh13:7 (5:1, 4:3, 4:3)
So 7.10.2023 12:00 Uherské Hradiště 3 HC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod11:3 (3:1, 5:1, 3:1)
Ne 15.10.2023 12:30 Prostějov 4 SK Prostějov 1913HC SPARTAK Uherský Brod9:4 (3:2, 4:1, 2:1)
So 21.10.2023 11:45 Uherský Brod 5 HC SPARTAK Uherský BrodHC Černí Vlci4:19 (2:6, 0:8, 2:5)
So 28.10.2023 15:45 Olomouc 6 HC OlomoucHC SPARTAK Uherský Brod5:3 (1:0, 1:1, 3:2)
So 4.11.2023 11:45 Uherský Brod 7 HC SPARTAK Uherský BrodHC Zubr Přerov14:7 (6:0, 4:4, 4:3)
So 11.11.2023 15:10 Uničov 8 HC UničovHC SPARTAK Uherský Brod7:6 (2:1, 1:2, 4:3)
Pá 17.11.2023 09:00 Uherský Brod 9 HC SPARTAK Uherský BrodBerani Zlín7:10 (0:2, 1:5, 6:3)
Ne 26.11.2023 17:00 Vsetín 10 Valašský hokejový klubHC SPARTAK Uherský Brod5:3 (2:1, 1:0, 2:2)
So 2.12.2023 11:45 Uherský Brod 11 HC SPARTAK Uherský BrodHK Kroměříž3:10 (0:3, 1:4, 2:3)
So 9.12.2023 11:45 Valašské Meziříčí 12 HC Bobři Val. MeziříčíHC SPARTAK Uherský Brod10:5 (4:1, 2:3, 4:1)
Ne 17.12.2023 10:15 Uherský Brod 13 HC SPARTAK Uherský BrodHC Brumov-Bylnice1:4 (0:3, 1:0, 0:1)
Pá 5.1.2024 15:00 Uherský Brod 14 HC SPARTAK Uherský BrodTigers Zlín4:8 (0:1, 2:4, 2:3)
So 6.1.2024 10:15 Uherský Ostroh 15 HOKEJ Uherský OstrohHC SPARTAK Uherský Brod7:9 (3:3, 1:2, 3:4)
So 13.1.2024 09:00 Uherský Brod 16 HC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště4:3 (0:1, 0:1, 4:1)
Ne 21.1.2024 11:45 Uherský Brod 17 HC SPARTAK Uherský BrodSK Prostějov 19138:3 (3:0, 2:1, 3:2)
So 27.1.2024 11:45 Rožnov pod Radhoštěm 18 HC Černí VlciHC SPARTAK Uherský Brod7:3 (0:1, 5:0, 2:2)
Ne 4.2.2024 16:15 Uherský Brod 19 HC SPARTAK Uherský BrodHC Olomouc2:12 (1:4, 0:5, 1:3)
Ne 11.2.2024 14:15 Přerov 20 HC Zubr PřerovHC SPARTAK Uherský Brod7:2 (3:0, 2:1, 2:1)
Ne 25.2.2024 10:30 Zlín 22 Berani ZlínHC SPARTAK Uherský Brod7:6 (2:3, 2:1, 3:2)
So 2.3.2024 09:00 Uherský Brod 23 HC SPARTAK Uherský BrodValašský hokejový klub3:6 (1:3, 1:1, 1:2)
So 9.3.2024 09:30 Kroměříž 24 HK KroměřížHC SPARTAK Uherský Brod1:13 (0:5, 0:3, 1:5)
So 16.3.2024 11:00 Uherský Brod 25 HC SPARTAK Uherský BrodHC Bobři Val. Meziříčí15:10 (8:4, 4:2, 3:4)
Pá 22.3.2024 16:30 Uherský Brod 21 HC SPARTAK Uherský BrodHC Uničov2:7 (0:1, 0:3, 2:3)
Po 25.3.2024 16:30 Brumov-Bylnice 26 HC Brumov-BylniceHC SPARTAK Uherský Brod13:4 (2:1, 5:2, 6:1)
U zápasů bez přesného času je uvedené datum pouze orientační.


error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!