Liga starších žáků "B"



Liga starších žáků "B" sk. 19 – Středočeská II. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Ne 10.9.2023 14:25 Kralupy nad Vltavou 1 HK Kralupy n.VltavouSK Černošice9:9 (1:1, 4:4, 4:4)
So 23.9.2023 09:00 Černošice 14 SK ČernošiceHC Rakovník1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
Ne 24.9.2023 11:10 Kralupy nad Vltavou 2 HK Kralupy n.Vltavou BSK Černošice2:9 (0:2, 0:6, 2:1)
Čt 28.9.2023 13:30 Praha, Zimní stadion HC Kobra 1 HC Kobra PrahaHK Kralupy n.Vltavou B11:0 (3:0, 3:0, 5:0)
Čt 28.9.2023 15:30 Velké Popovice, Zimní stadion 1 Slavoj Vel.PopoviceHC Rakovník2:9 (0:4, 0:1, 2:4)
Ne 1.10.2023 16:40 Kralupy nad Vltavou 2 HK Kralupy n.VltavouSlavoj Vel.Popovice6:6 (1:1, 2:3, 3:2)
Ne 1.10.2023 11:15 Praha, Zimní stadion Eden 2 HC Slavia PrahaHC Kobra Praha31:2 (7:1, 12:0, 12:1)
So 7.10.2023 09:00 Černošice 3 SK ČernošiceHC Slavia Praha1:10 (0:5, 1:4, 0:1)
So 7.10.2023 11:15 Velké Popovice, Zimní stadion 3 Slavoj Vel.PopoviceHK Kralupy n.Vltavou B16:4 (6:0, 6:3, 4:1)
So 7.10.2023 12:15 Rakovník 3 HC RakovníkHK Kralupy n.Vltavou11:3 (3:0, 6:1, 2:2)
Ne 8.10.2023 11:25 Kralupy nad Vltavou 4 HK Kralupy n.Vltavou BHC Rakovník2:13 (1:4, 1:5, 0:4)
Ne 8.10.2023 11:30 Praha, Zimní stadion Eden 4 HC Slavia PrahaSlavoj Vel.Popovice23:3 (5:1, 7:1, 11:1)
Ne 8.10.2023 10:00 Praha, Zimní stadion HC Kobra 4 HC Kobra PrahaSK Černošice14:2 (3:1, 6:1, 5:0)
So 14.10.2023 09:00 Velké Popovice, Zimní stadion 5 Slavoj Vel.PopoviceHC Kobra Praha8:4 (0:0, 4:3, 4:1)
So 14.10.2023 11:10 Kralupy nad Vltavou 5 HK Kralupy n.VltavouHK Kralupy n.Vltavou B12:3 (4:1, 5:1, 3:1)
So 21.10.2023 15:30 Praha, Zimní stadion Eden 6 HC Slavia PrahaHK Kralupy n.Vltavou27:4 (8:2, 7:1, 12:1)
So 21.10.2023 10:00 Praha, Zimní stadion HC Kobra 6 HC Kobra PrahaHC Rakovník1:12 (0:5, 0:5, 1:2)
So 21.10.2023 09:00 Černošice 6 SK ČernošiceSlavoj Vel.Popovice8:6 (1:1, 5:2, 2:3)
Ne 22.10.2023 10:45 Rakovník 7 HC RakovníkSK Černošice12:0 (4:0, 3:0, 5:0)
Ne 22.10.2023 11:25 Kralupy nad Vltavou 7 HK Kralupy n.VltavouHC Kobra Praha4:5 (1:2, 1:1, 2:2)
Ne 22.10.2023 16:40 Kralupy nad Vltavou 7 HK Kralupy n.Vltavou BHC Slavia Praha2:40 (0:15, 0:11, 2:14)
Čt 26.10.2023 17:00 Rakovník 5 HC RakovníkHC Slavia Praha4:17 (0:6, 0:4, 4:7)
So 28.10.2023 09:25 Kralupy nad Vltavou 8 HK Kralupy n.Vltavou BHC Kobra Praha4:10 (2:2, 1:1, 1:7)
Ne 29.10.2023 11:30 Černošice 8 SK ČernošiceHK Kralupy n.Vltavou6:5 (1:1, 2:4, 3:0)
Ne 29.10.2023 12:45 Rakovník 8 HC RakovníkSlavoj Vel.Popovice13:2 (7:0, 4:0, 2:2)
So 4.11.2023 09:00 Velké Popovice, Zimní stadion 9 Slavoj Vel.PopoviceHK Kralupy n.Vltavou6:5 (2:2, 1:1, 3:2)
So 4.11.2023 09:00 Černošice 9 SK ČernošiceHK Kralupy n.Vltavou B8:1 (1:1, 3:0, 4:0)
So 4.11.2023 07:45 Praha, Zimní stadion HC Kobra 9 HC Kobra PrahaHC Slavia Praha2:23 (0:9, 1:9, 1:5)
Ne 5.11.2023 11:15 Praha, Zimní stadion Eden 10 HC Slavia PrahaSK Černošice12:6 (2:0, 4:3, 6:3)
Ne 5.11.2023 11:10 Kralupy nad Vltavou 10 HK Kralupy n.VltavouHC Rakovník3:10 (2:5, 1:2, 0:3)
So 11.11.2023 12:15 Rakovník 11 HC RakovníkHK Kralupy n.Vltavou B13:0 (2:0, 4:0, 7:0)
So 11.11.2023 10:30 Velké Popovice, Zimní stadion 11 Slavoj Vel.PopoviceHC Slavia Praha4:14 (4:6, 0:3, 0:5)
So 11.11.2023 10:30 Černošice 11 SK ČernošiceHC Kobra Praha19:3 (5:1, 7:2, 7:0)
Ne 12.11.2023 11:10 Kralupy nad Vltavou 10 HK Kralupy n.Vltavou BSlavoj Vel.Popovice3:8 (0:2, 1:3, 2:3)
So 18.11.2023 09:45 Praha, Zimní stadion HC Kobra 12 HC Kobra PrahaSlavoj Vel.Popovice10:4 (7:1, 3:2, 0:1)
So 18.11.2023 16:15 Praha, Zimní stadion Eden 12 HC Slavia PrahaHC Rakovník6:1 (3:0, 1:0, 2:1)
So 18.11.2023 10:40 Kralupy nad Vltavou 12 HK Kralupy n.Vltavou BHK Kralupy n.Vltavou1:11 (0:4, 0:2, 1:5)
Ne 19.11.2023 11:25 Kralupy nad Vltavou 13 HK Kralupy n.VltavouHC Slavia Praha6:10 (3:4, 1:2, 2:4)
Ne 19.11.2023 12:45 Rakovník 13 HC RakovníkHC Kobra Praha11:1 (2:1, 2:0, 7:0)
Ne 19.11.2023 11:45 Velké Popovice, Zimní stadion 13 Slavoj Vel.PopoviceSK Černošice3:8 (1:1, 1:3, 1:4)
Ne 26.11.2023 17:00 Praha, Zimní stadion HC Kobra 14 HC Kobra PrahaHK Kralupy n.Vltavou6:7 (1:3, 1:1, 4:3)
Ne 26.11.2023 11:30 Praha, Zimní stadion Eden 14 HC Slavia PrahaHK Kralupy n.Vltavou B30:0 (5:0, 12:0, 13:0)


Liga starších žáků "B" sk. 26 – Moravskoslezská 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Ne 10.9.2023 13:00 Kopřivnice, Zimní stadion 6 HC KopřivniceMetropolia Silesia7:5 (3:1, 1:1, 3:3)
Pá 15.9.2023 16:30 Kopřivnice, Zimní stadion 2 HC KopřivniceHC Vítkovice RIDERA2:21 (0:7, 1:8, 1:6)
So 16.9.2023 10:15 Nový Jičín, Zimní stadion 1 HK Nový JičínHC Kopřivnice8:2 (3:1, 1:0, 4:1)
So 16.9.2023 10:00 Ostrava 1 HC Vítkovice RIDERAHC Oceláři Třinec4:2 (3:1, 0:1, 1:0)
So 16.9.2023 10:30 Český Těšín, Zimní stadion 1 HC Vlci Český TěšínHC Frýdek-Místek1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
So 16.9.2023 11:10 Karviná, Zimní stadion 1 HK KarvináHC RT Torax Poruba1:1 (1:0, 0:1, 0:0)
Ne 17.9.2023 10:00 Frýdek - Místek 2 HC Frýdek-MístekHK Karviná4:10 (2:1, 1:7, 1:2)
Ne 17.9.2023 11:15 Třinec 2 HC Oceláři TřinecHC Vlci Český Těšín13:1 (6:0, 3:0, 4:1)
Ne 17.9.2023 09:00 Havířov, Zimní stadion 2 HC AZ Havířov 2010HK Nový Jičín4:4 (0:1, 1:0, 3:3)
St 20.9.2023 16:30 Orlová 1 MSK OrlováMetropolia Silesia9:6 (5:2, 3:3, 1:1)
So 23.9.2023 09:15 Český Těšín, Zimní stadion 3 HC Vlci Český TěšínHC Kopřivnice4:7 (1:1, 0:1, 3:5)
So 23.9.2023 11:10 Karviná, Zimní stadion 3 HK KarvináHC Oceláři Třinec4:9 (0:3, 1:2, 3:4)
So 23.9.2023 09:30 Orlová 3 MSK OrlováHC Frýdek-Místek1:10 (1:3, 0:4, 0:3)
So 23.9.2023 10:15 Bohumín 3 Metropolia SilesiaHC RT Torax Poruba8:5 (3:2, 2:0, 3:3)
Ne 24.9.2023 15:15 Frýdek - Místek 4 HC Frýdek-MístekMetropolia Silesia6:2 (1:0, 2:1, 3:1)
St 27.9.2023 16:30 Orlová 2 MSK OrlováHC RT Torax Poruba9:3 (3:1, 3:1, 3:1)
Čt 28.9.2023 10:00 Třinec 4 HC Oceláři TřinecMSK Orlová11:0 (7:0, 3:0, 1:0)
Čt 28.9.2023 10:30 Havířov, Zimní stadion 4 HC AZ Havířov 2010HC Vlci Český Těšín5:6 (1:1, 3:3, 1:2)
Čt 28.9.2023 09:00 Nový Jičín, Zimní stadion 4 HK Nový JičínHC Vítkovice RIDERA2:10 (1:4, 0:5, 1:1)
So 30.9.2023 09:15 Český Těšín, Zimní stadion 5 HC Vlci Český TěšínHK Nový Jičín3:5 (2:0, 1:2, 0:3)
So 30.9.2023 13:25 Karviná, Zimní stadion 5 HK KarvináHC AZ Havířov 20109:4 (3:0, 5:1, 1:3)
So 30.9.2023 09:30 Orlová 5 MSK OrlováHC Kopřivnice13:4 (5:1, 5:0, 3:3)
So 30.9.2023 12:30 Bohumín 5 Metropolia SilesiaHC Oceláři Třinec3:10 (2:1, 1:7, 0:2)
So 30.9.2023 15:00 Frýdek - Místek 5 HC Frýdek-MístekHC RT Torax Poruba8:2 (2:1, 4:1, 2:0)
Ne 1.10.2023 11:30 Třinec 6 HC Oceláři TřinecHC RT Torax Poruba11:0 (2:0, 5:0, 4:0)
Ne 1.10.2023 09:00 Orlová 6 MSK OrlováHC AZ Havířov 20105:6 (3:0, 1:2, 1:4)
Ne 1.10.2023 10:15 Nový Jičín, Zimní stadion 6 HK Nový JičínHK Karviná6:10 (1:2, 4:3, 1:5)
So 7.10.2023 11:00 Karviná, Zimní stadion 7 HK KarvináHC Vítkovice RIDERA4:4 (3:1, 1:2, 0:1)
Ne 8.10.2023 09:00 Orlová 7 MSK OrlováHK Nový Jičín5:3 (2:0, 1:2, 2:1)
Ne 8.10.2023 14:30 Frýdek - Místek 7 HC Frýdek-MístekHC Oceláři Třinec3:10 (1:2, 1:4, 1:4)
St 11.10.2023 17:15 Kopřivnice, Zimní stadion 7 HC KopřivniceHC RT Torax Poruba1:21 (1:8, 0:4, 0:9)
So 14.10.2023 12:45 Kopřivnice, Zimní stadion 8 HC KopřivniceHC Frýdek-Místek0:28 (0:5, 0:9, 0:14)
So 14.10.2023 12:45 Havířov, Zimní stadion 8 HC AZ Havířov 2010HC RT Torax Poruba4:9 (2:2, 0:3, 1:4)
So 14.10.2023 10:15 Nový Jičín, Zimní stadion 8 HK Nový JičínMetropolia Silesia1:14 (0:6, 0:5, 1:3)
So 14.10.2023 10:00 Ostrava 8 HC Vítkovice RIDERAMSK Orlová11:1 (4:1, 4:0, 3:0)
So 14.10.2023 10:30 Český Těšín, Zimní stadion 8 HC Vlci Český TěšínHK Karviná1:12 (0:4, 1:4, 0:4)
Ne 15.10.2023 09:30 Orlová 9 MSK OrlováHC Vlci Český Těšín5:1 (3:0, 2:0, 0:1)
Ne 15.10.2023 10:15 Nový Jičín, Zimní stadion 9 HK Nový JičínHC RT Torax Poruba5:11 (0:1, 2:6, 3:4)
Ne 15.10.2023 10:00 Frýdek - Místek 9 HC Frýdek-MístekHC AZ Havířov 20108:4 (3:1, 3:1, 2:2)
Ne 15.10.2023 15:45 Třinec 9 HC Oceláři TřinecHC Kopřivnice22:0 (7:0, 5:0, 10:0)
Pá 20.10.2023 16:30 Kopřivnice, Zimní stadion 4 HC KopřivniceHK Karviná0:15 (0:6, 0:5, 0:4)
So 21.10.2023 12:30 Nový Jičín, Zimní stadion 10 HK Nový JičínHC Frýdek-Místek5:7 (1:1, 1:3, 3:3)
So 21.10.2023 17:45 Ostrava 10 HC Vítkovice RIDERAHC RT Torax Poruba10:2 (1:1, 5:0, 4:1)
So 21.10.2023 11:30 Český Těšín, Zimní stadion 10 HC Vlci Český TěšínMetropolia Silesia5:4 (1:3, 2:0, 2:1)
Ne 22.10.2023 11:30 Ostrava, Multifunkční hala 9 Metropolia SilesiaHC Vítkovice RIDERA6:12 (2:7, 1:3, 3:2)
Ne 22.10.2023 12:00 Havířov, Zimní stadion 10 HC AZ Havířov 2010HC Oceláři Třinec5:22 (3:10, 2:6, 0:6)
Čt 26.10.2023 18:00 Jastrzebie 7 Metropolia SilesiaHC AZ Havířov 201010:4 (4:1, 3:1, 3:2)
Čt 26.10.2023 14:10 Karviná, Zimní stadion 10 HK KarvináMSK Orlová3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
Pá 27.10.2023 16:30 Kopřivnice, Zimní stadion 12 HC KopřivniceHK Nový Jičín1:12 (1:4, 0:5, 0:3)
So 28.10.2023 10:15 Bohumín 11 Metropolia SilesiaHK Karviná4:8 (1:2, 2:5, 1:1)
So 28.10.2023 11:30 Český Těšín, Zimní stadion 11 HC Vlci Český TěšínHC RT Torax Poruba5:12 (1:4, 3:3, 1:5)
So 28.10.2023 11:15 Frýdek - Místek 11 HC Frýdek-MístekHC Vítkovice RIDERA3:13 (2:2, 0:6, 1:5)
So 28.10.2023 15:45 Třinec 11 HC Oceláři TřinecHK Nový Jičín13:2 (6:0, 1:2, 6:0)
So 28.10.2023 12:15 Kopřivnice, Zimní stadion 11 HC KopřivniceHC AZ Havířov 20100:16 (0:1, 0:5, 0:10)
Ne 29.10.2023 11:00 Třinec 12 HC Oceláři TřinecHC Vítkovice RIDERA4:7 (2:2, 1:2, 1:3)
Ne 29.10.2023 11:45 Frýdek - Místek 12 HC Frýdek-MístekHC Vlci Český Těšín9:1 (2:1, 3:0, 4:0)
Ne 29.10.2023 13:30 Jastrzebie 12 Metropolia SilesiaMSK Orlová10:5 (4:2, 3:1, 3:2)
St 1.11.2023 17:15 Kopřivnice, Zimní stadion 14 HC KopřivniceHC Vlci Český Těšín13:10 (7:5, 2:4, 4:1)
Pá 3.11.2023 15:30 Nový Jičín, Zimní stadion 13 HK Nový JičínHC AZ Havířov 20103:4 (0:2, 1:1, 2:1)
So 4.11.2023 11:10 Karviná, Zimní stadion 13 HK KarvináHC Frýdek-Místek2:11 (0:3, 1:2, 1:6)
So 4.11.2023 10:30 Český Těšín, Zimní stadion 13 HC Vlci Český TěšínHC Oceláři Třinec1:19 (1:4, 0:9, 0:6)
Ne 5.11.2023 09:00 Havířov, Zimní stadion 14 HC AZ Havířov 2010HC Vítkovice RIDERA1:16 (1:4, 0:5, 0:7)
Ne 5.11.2023 14:00 Třinec 14 HC Oceláři TřinecHK Karviná5:4 (0:0, 3:1, 2:3)
Ne 5.11.2023 10:00 Frýdek - Místek 14 HC Frýdek-MístekMSK Orlová17:5 (4:0, 5:2, 8:3)
Pá 10.11.2023 19:00 Orlová 15 MSK OrlováHC Oceláři Třinec5:8 (1:3, 3:1, 1:4)
So 11.11.2023 14:25 Karviná, Zimní stadion 15 HK KarvináHC Kopřivnice13:4 (3:2, 6:2, 4:0)
So 11.11.2023 11:30 Český Těšín, Zimní stadion 15 HC Vlci Český TěšínHC AZ Havířov 20105:4 (0:3, 2:0, 3:1)
So 11.11.2023 13:15 Ostrava 15 HC Vítkovice RIDERAHK Nový Jičín8:5 (2:1, 3:2, 3:2)
St 15.11.2023 16:30 Orlová 13 HC RT Torax PorubaMSK Orlová4:11 (0:4, 1:4, 3:3)
St 15.11.2023 17:15 Kopřivnice, Zimní stadion 17 Metropolia SilesiaHC Kopřivnice3:13 (0:3, 3:4, 0:6)
Pá 17.11.2023 10:00 Nový Jičín, Zimní stadion 16 HK Nový JičínHC Vlci Český Těšín2:6 (0:3, 1:0, 1:3)
Pá 17.11.2023 10:30 Havířov, Zimní stadion 16 HC AZ Havířov 2010HK Karviná4:12 (1:4, 2:5, 1:3)
Pá 17.11.2023 10:00 Kopřivnice, Zimní stadion 16 HC KopřivniceMSK Orlová0:16 (0:2, 0:4, 0:10)
Pá 17.11.2023 18:00 Třinec 16 HC Oceláři TřinecMetropolia Silesia10:3 (2:1, 3:0, 5:2)
Pá 17.11.2023 09:00 Ostrava 16 HC RT Torax PorubaHC Frýdek-Místek3:10 (2:3, 0:4, 1:3)
So 18.11.2023 15:00 Ostrava 17 HC RT Torax PorubaHC Oceláři Třinec0:5 (0:0, 0:3, 0:2)
So 18.11.2023 11:45 Havířov, Zimní stadion 17 HC AZ Havířov 2010MSK Orlová1:3 (0:2, 1:1, 0:0)
So 18.11.2023 11:10 Karviná, Zimní stadion 17 HK KarvináHK Nový Jičín4:3 (2:1, 0:0, 2:2)
So 18.11.2023 10:30 Český Těšín, Zimní stadion 17 HC Vlci Český TěšínHC Vítkovice RIDERA3:14 (0:3, 2:4, 1:7)
Ne 19.11.2023 11:30 Ostrava 13 HC Vítkovice RIDERAHC Kopřivnice32:1 (9:1, 7:0, 16:0)
So 25.11.2023 12:30 Nový Jičín, Zimní stadion 18 HK Nový JičínMSK Orlová4:5 (0:3, 4:1, 0:1)
So 25.11.2023 09:00 Havířov, Zimní stadion 18 HC AZ Havířov 2010Metropolia Silesia5:2 (0:2, 3:0, 2:0)
So 25.11.2023 15:45 Třinec 18 HC Oceláři TřinecHC Frýdek-Místek12:3 (3:0, 7:0, 2:3)
Ne 26.11.2023 17:15 Ostrava 14 HC RT Torax PorubaMetropolia Silesia9:4 (2:3, 4:0, 3:1)
Ne 26.11.2023 11:00 Ostrava 18 HC Vítkovice RIDERAHK Karviná8:2 (4:1, 1:1, 3:0)
Pá 1.12.2023 16:30 Ostrava 3 HC Vítkovice RIDERAHC AZ Havířov 201013:3 (4:2, 4:0, 5:1)
So 2.12.2023 11:15 Frýdek - Místek 19 HC Frýdek-MístekHC Kopřivnice23:1 (4:1, 12:0, 7:0)
So 2.12.2023 12:30 Bohumín 19 Metropolia SilesiaHK Nový Jičín7:3 (3:1, 2:1, 2:1)
So 2.12.2023 11:10 Karviná, Zimní stadion 19 HK KarvináHC Vlci Český Těšín17:2 (4:2, 8:0, 5:0)
Ne 3.12.2023 17:30 Ostrava 19 HC RT Torax PorubaHC AZ Havířov 201010:2 (4:1, 3:1, 3:0)
Ne 3.12.2023 09:00 Orlová 19 MSK OrlováHC Vítkovice RIDERA1:10 (0:4, 0:3, 1:3)
St 6.12.2023 18:00 Ostrava 6 HC Vítkovice RIDERAHC Vlci Český Těšín8:2 (4:0, 0:1, 4:1)
Čt 7.12.2023 17:30 Jastrzebie 15 Metropolia SilesiaHC Frýdek-Místek10:8 (6:1, 2:3, 2:4)
So 9.12.2023 11:30 Český Těšín, Zimní stadion 20 HC Vlci Český TěšínMSK Orlová3:4 (0:2, 1:1, 2:1)
So 9.12.2023 15:00 Ostrava 20 HC RT Torax PorubaHK Nový Jičín4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
So 9.12.2023 09:45 Havířov, Zimní stadion 20 HC AZ Havířov 2010HC Frýdek-Místek1:7 (0:2, 0:3, 1:2)
Čt 14.12.2023 15:00 Ostrava 18 HC RT Torax PorubaHC Kopřivnice6:3 (1:1, 4:1, 1:1)
Pá 15.12.2023 15:30 Nový Jičín, Zimní stadion 22 HK Nový JičínHC Oceláři Třinec6:6 (0:2, 3:1, 3:3)
So 16.12.2023 10:45 Kopřivnice, Zimní stadion 20 HC KopřivniceHC Oceláři Třinec2:24 (0:9, 0:13, 2:2)
So 16.12.2023 15:00 Frýdek - Místek 21 HC Frýdek-MístekHK Nový Jičín8:4 (0:2, 5:2, 3:0)
So 16.12.2023 11:15 Ostrava 21 HC RT Torax PorubaHC Vítkovice RIDERA3:5 (0:2, 1:1, 2:2)
So 16.12.2023 12:15 Bohumín 21 Metropolia SilesiaHC Vlci Český Těšín8:7 (3:3, 4:2, 1:2)
So 16.12.2023 09:00 Orlová 21 MSK OrlováHK Karviná5:8 (1:1, 1:2, 3:5)
Ne 17.12.2023 10:00 Ostrava 20 HC Vítkovice RIDERAMetropolia Silesia16:2 (6:1, 4:1, 6:0)
Ne 17.12.2023 16:00 Třinec 21 HC Oceláři TřinecHC AZ Havířov 201010:1 (5:1, 2:0, 3:0)
Čt 21.12.2023 13:45 Ostrava 12 HC RT Torax PorubaHK Karviná4:6 (2:1, 0:2, 2:3)


Liga starších žáků "B" sk. 21 – Středočeská IV. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 16.9.2023 10:45 Poděbrady 3 HC PoděbradyHC Lev Benešov7:5 (4:3, 2:2, 1:0)
So 23.9.2023 10:30 Benešov 10 HC Lev BenešovHC Poděbrady12:3 (4:1, 7:1, 1:1)
Čt 28.9.2023 16:00 Kolín, Zimní stadion 1 SC KolínHC Lev Benešov B4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
Čt 28.9.2023 09:00 Poděbrady 1 HC PoděbradyHokejový klub Čáslav11:5 (2:0, 3:2, 6:3)
Čt 28.9.2023 17:00 Kutná Hora 1 SK Sršni Kutná HoraHC Rytíři Vlašim3:7 (1:1, 1:3, 1:3)
So 30.9.2023 09:10 Benešov 2 HC Lev Benešov BHC Poděbrady8:8 (3:3, 2:3, 3:2)
Ne 1.10.2023 12:30 Čáslav 2 Hokejový klub ČáslavSK Sršni Kutná Hora10:3 (1:2, 4:1, 5:0)
So 7.10.2023 09:15 Kutná Hora 3 SK Sršni Kutná HoraHC Lev Benešov B3:6 (1:3, 0:1, 2:2)
So 7.10.2023 12:00 Vlašim 3 HC Rytíři VlašimHokejový klub Čáslav6:4 (3:1, 2:3, 1:0)
Ne 8.10.2023 09:20 Benešov 4 HC Lev Benešov BHC Rytíři Vlašim2:5 (0:3, 2:2, 0:0)
Ne 8.10.2023 11:50 Benešov 4 HC Lev BenešovSK Sršni Kutná Hora13:5 (3:0, 5:1, 5:4)
Ne 8.10.2023 11:00 Kolín, Zimní stadion 4 SC KolínHC Poděbrady6:9 (2:4, 3:2, 1:3)
So 14.10.2023 11:30 Kutná Hora 5 SK Sršni Kutná HoraSC Kolín2:4 (0:2, 0:1, 2:1)
So 14.10.2023 09:30 Čáslav 5 Hokejový klub ČáslavHC Lev Benešov B7:5 (5:3, 2:1, 0:1)
Ne 15.10.2023 12:00 Vlašim 5 HC Rytíři VlašimHC Lev Benešov3:12 (2:5, 1:2, 0:5)
So 21.10.2023 11:30 Benešov 6 HC Lev BenešovHokejový klub Čáslav7:3 (1:2, 4:0, 2:1)
So 21.10.2023 14:30 Kolín, Zimní stadion 6 SC KolínHC Rytíři Vlašim5:1 (1:0, 0:1, 4:0)
So 21.10.2023 11:00 Poděbrady 6 HC PoděbradySK Sršni Kutná Hora19:2 (7:0, 6:1, 6:1)
Ne 22.10.2023 12:00 Vlašim 7 HC Rytíři VlašimHC Poděbrady4:5 (2:1, 1:3, 1:1)
Ne 22.10.2023 09:45 Čáslav 7 Hokejový klub ČáslavSC Kolín3:3 (0:1, 3:2, 0:0)
Ne 22.10.2023 11:30 Benešov 7 HC Lev Benešov BHC Lev Benešov7:7 (1:3, 3:3, 3:1)
So 28.10.2023 09:10 Benešov 8 HC Lev Benešov BSC Kolín1:4 (0:4, 0:0, 1:0)
So 28.10.2023 09:45 Čáslav 8 Hokejový klub ČáslavHC Poděbrady3:15 (1:9, 2:4, 0:2)
Ne 29.10.2023 10:00 Vlašim 8 HC Rytíři VlašimSK Sršni Kutná Hora10:2 (4:0, 4:2, 2:0)
So 4.11.2023 11:20 Benešov 2 HC Lev BenešovSC Kolín9:8 (1:3, 5:4, 3:1)
Ne 5.11.2023 10:30 Kolín, Zimní stadion 9 SC KolínHC Lev Benešov2:6 (1:1, 0:1, 1:4)
Ne 5.11.2023 11:30 Benešov 10 HC Lev Benešov BSK Sršni Kutná Hora5:4 (1:1, 1:1, 3:2)
Ne 5.11.2023 12:15 Čáslav 10 Hokejový klub ČáslavHC Rytíři Vlašim16:2 (6:0, 4:2, 6:0)
So 11.11.2023 10:00 Vlašim 11 HC Rytíři VlašimHC Lev Benešov B7:4 (2:1, 3:1, 2:2)
So 11.11.2023 09:00 Poděbrady 11 HC PoděbradySC Kolín5:5 (2:0, 1:3, 2:2)
Ne 12.11.2023 09:30 Kutná Hora 11 SK Sršni Kutná HoraHC Lev Benešov11:3 (4:1, 7:1, 0:1)
Út 14.11.2023 17:30 Kutná Hora 9 SK Sršni Kutná HoraHokejový klub Čáslav4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
Pá 17.11.2023 10:15 Vlašim 13 HC Rytíři VlašimSC Kolín8:3 (0:3, 2:0, 6:0)
So 18.11.2023 12:45 Kolín, Zimní stadion 12 SC KolínSK Sršni Kutná Hora4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
So 18.11.2023 09:00 Benešov 12 HC Lev BenešovHC Rytíři Vlašim6:4 (3:2, 1:0, 2:2)
So 18.11.2023 11:10 Benešov 12 HC Lev Benešov BHokejový klub Čáslav5:13 (0:5, 2:3, 3:5)
Ne 19.11.2023 12:30 Čáslav 13 Hokejový klub ČáslavHC Lev Benešov3:9 (1:1, 1:5, 1:3)
Ne 19.11.2023 11:30 Kutná Hora 13 SK Sršni Kutná HoraHC Poděbrady0:15 (0:5, 0:4, 0:6)
Pá 24.11.2023 17:00 Poděbrady 9 HC PoděbradyHC Lev Benešov B16:2 (10:2, 1:0, 5:0)
So 25.11.2023 11:00 Kolín, Zimní stadion 14 SC KolínHokejový klub Čáslav10:2 (3:0, 3:2, 4:0)
Ne 26.11.2023 11:30 Poděbrady 14 HC PoděbradyHC Rytíři Vlašim6:4 (3:1, 0:3, 3:0)
Ne 26.11.2023 09:40 Benešov 14 HC Lev BenešovHC Lev Benešov B6:3 (3:1, 2:1, 1:1)


Liga starších žáků "B" sk. 9 – Karlovarská 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 23.9.2023 11:00 Cheb, Zimní stadion 1 HC Stadion ChebHC Tachov4:8 (1:1, 2:4, 1:3)
Čt 28.9.2023 11:30 Tachov 2 HC TachovHC Čerti Ostrov12:10 (6:4, 1:3, 5:3)
Čt 28.9.2023 11:00 Mariánské Lázně 2 HC Mariánské LázněHC Stadion Cheb4:11 (1:5, 2:4, 1:2)
Čt 28.9.2023 16:00 Karlovy Vary 2 HC Energie Karlovy VaryHC Baník Sokolov8:2 (3:0, 2:2, 3:0)
So 30.9.2023 11:30 Ostrov 3 HC Čerti OstrovHC Mariánské Lázně4:4 (0:2, 1:1, 3:1)
Ne 1.10.2023 13:45 Cheb, Zimní stadion 3 HC Stadion ChebHC Energie Karlovy Vary1:5 (1:1, 0:1, 0:3)
Ne 1.10.2023 13:00 Nejdek 3 HC Rebel Město NejdekHC Tachov2:11 (0:6, 1:4, 1:1)
So 7.10.2023 09:00 Mariánské Lázně 4 HC Mariánské LázněHC Rebel Město Nejdek6:8 (3:2, 2:4, 1:2)
So 7.10.2023 11:00 Karlovy Vary 4 HC Energie Karlovy VaryHC Čerti Ostrov4:6 (3:2, 1:1, 0:3)
Ne 8.10.2023 14:00 Sokolov, Zimní stadion 4 HC Baník SokolovHC Stadion Cheb4:6 (0:4, 4:1, 0:1)
Pá 13.10.2023 16:15 Ostrov 5 HC Čerti OstrovHC Baník Sokolov9:2 (2:0, 2:1, 5:1)
So 14.10.2023 15:15 Nejdek 5 HC Rebel Město NejdekHC Energie Karlovy Vary3:10 (1:6, 1:3, 1:1)
Ne 15.10.2023 11:00 Karlovy Vary 6 HC Energie Karlovy VaryHC Tachov7:2 (1:0, 3:0, 3:2)
Ne 15.10.2023 12:30 Sokolov, Zimní stadion 6 HC Baník SokolovHC Rebel Město Nejdek4:4 (1:2, 0:1, 3:1)
Ne 15.10.2023 15:15 Cheb, Zimní stadion 6 HC Stadion ChebHC Čerti Ostrov5:10 (1:4, 2:4, 2:2)
Pá 20.10.2023 16:15 Ostrov 1 HC Čerti OstrovHC Rebel Město Nejdek17:2 (8:0, 5:1, 4:1)
So 21.10.2023 12:00 Tachov 7 HC TachovHC Baník Sokolov6:4 (1:1, 3:2, 2:1)
So 21.10.2023 11:30 Mariánské Lázně 7 HC Mariánské LázněHC Energie Karlovy Vary1:14 (0:1, 0:3, 1:10)
Ne 22.10.2023 13:00 Nejdek 7 HC Rebel Město NejdekHC Stadion Cheb1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
Čt 26.10.2023 12:00 Tachov 8 HC TachovHC Stadion Cheb7:4 (3:3, 2:1, 2:0)
So 28.10.2023 13:45 Sokolov, Zimní stadion 8 HC Baník SokolovHC Mariánské Lázně3:5 (2:2, 1:1, 0:2)
So 28.10.2023 11:30 Nejdek 8 HC Rebel Město NejdekHC Čerti Ostrov0:5 (0:0, 0:2, 0:3)
St 1.11.2023 17:30 Tachov 5 HC TachovHC Mariánské Lázně9:1 (3:0, 3:1, 3:0)
Pá 3.11.2023 17:15 Nejdek 17 HC Rebel Město NejdekHC Tachov2:15 (0:4, 1:6, 1:5)
So 4.11.2023 13:30 Ostrov 9 HC Čerti OstrovHC Tachov4:6 (0:0, 2:4, 2:2)
So 4.11.2023 11:00 Cheb, Zimní stadion 9 HC Stadion ChebHC Mariánské Lázně3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
Ne 5.11.2023 10:00 Sokolov, Zimní stadion 9 HC Baník SokolovHC Energie Karlovy Vary3:6 (1:1, 2:3, 0:2)
Pá 10.11.2023 16:15 Ostrov 11 HC Čerti OstrovHC Energie Karlovy Vary5:11 (1:1, 2:4, 2:6)
So 11.11.2023 14:15 Karlovy Vary 10 HC Energie Karlovy VaryHC Stadion Cheb6:1 (3:1, 1:0, 2:0)
So 11.11.2023 10:00 Tachov 10 HC TachovHC Rebel Město Nejdek4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
So 11.11.2023 12:00 Mariánské Lázně 1 HC Mariánské LázněHC Baník Sokolov3:6
Čt 16.11.2023 18:30 Mariánské Lázně 12 HC Mariánské LázněHC Tachov7:8 (0:2, 4:3, 3:3)
Pá 17.11.2023 11:00 Cheb, Zimní stadion 11 HC Stadion ChebHC Baník Sokolov3:2 (0:0, 1:1, 2:1)
So 18.11.2023 13:15 Sokolov, Zimní stadion 12 HC Baník SokolovHC Čerti Ostrov6:14 (0:4, 2:7, 4:3)
Ne 19.11.2023 11:00 Karlovy Vary 12 HC Energie Karlovy VaryHC Rebel Město Nejdek15:1 (3:0, 5:1, 7:0)
St 22.11.2023 17:15 Tachov 16 HC TachovHC Čerti Ostrov6:9 (1:1, 3:5, 2:3)
So 25.11.2023 09:00 Tachov 13 HC TachovHC Energie Karlovy Vary5:3 (0:1, 3:0, 2:2)
So 25.11.2023 09:00 Nejdek 13 HC Rebel Město NejdekHC Baník Sokolov5:6 (0:4, 2:2, 3:0)
So 2.12.2023 12:00 Cheb, Zimní stadion 14 HC Stadion ChebHC Rebel Město Nejdek6:2 (5:1, 1:1, 0:0)
Út 5.12.2023 16:55 Nejdek 11 HC Rebel Město NejdekHC Mariánské Lázně4:3 (2:0, 0:2, 2:1)
Pá 8.12.2023 16:15 Ostrov 13 HC Čerti OstrovHC Stadion Cheb3:3 (1:1, 0:0, 2:2)
So 9.12.2023 13:30 Ostrov 15 HC Čerti OstrovHC Rebel Město Nejdek16:3 (6:1, 5:0, 5:2)
Ne 10.12.2023 09:00 Karlovy Vary 16 HC Energie Karlovy VaryHC Baník Sokolov8:1 (2:0, 3:1, 3:0)
Út 12.12.2023 16:30 Ostrov 19 HC Čerti OstrovHC Baník Sokolov14:2 (6:0, 2:2, 6:0)
So 16.12.2023 15:15 Sokolov, Zimní stadion 14 HC Baník SokolovHC Tachov2:3 (0:0, 0:1, 2:2)
So 16.12.2023 10:00 Mariánské Lázně 16 HC Mariánské LázněHC Stadion Cheb4:5 (2:1, 1:2, 1:2)
St 20.12.2023 17:00 Ostrov 17 HC Čerti OstrovHC Mariánské Lázně9:5 (2:3, 6:2, 1:0)
Čt 21.12.2023 18:00 Cheb, Zimní stadion 15 HC Stadion ChebHC Tachov5:3 (1:1, 3:0, 1:2)
So 6.1.2024 09:45 Mariánské Lázně 18 HC Mariánské LázněHC Rebel Město Nejdek7:3 (3:0, 4:0, 0:3)
So 6.1.2024 17:45 Sokolov, Zimní stadion 18 HC Baník SokolovHC Stadion Cheb5:6 (2:3, 1:1, 2:2)
Ne 7.1.2024 11:00 Karlovy Vary 18 HC Energie Karlovy VaryHC Čerti Ostrov3:5 (1:2, 1:1, 1:2)
Út 9.1.2024 16:30 Nejdek 19 HC Rebel Město NejdekHC Energie Karlovy Vary1:15 (0:3, 1:10, 0:2)
Čt 11.1.2024 17:15 Mariánské Lázně 10 HC Mariánské LázněHC Čerti Ostrov4:19 (1:4, 1:4, 2:11)
Pá 12.1.2024 16:00 Cheb, Zimní stadion 17 HC Stadion ChebHC Energie Karlovy Vary2:3 (2:1, 0:0, 0:2)
So 13.1.2024 14:15 Karlovy Vary 20 HC Energie Karlovy VaryHC Tachov6:2 (2:1, 2:0, 2:1)
So 13.1.2024 11:00 Cheb, Zimní stadion 20 HC Stadion ChebHC Čerti Ostrov2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
Út 16.1.2024 18:15 Tachov 19 HC TachovHC Mariánské Lázně4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
St 17.1.2024 16:30 Sokolov, Zimní stadion 20 HC Baník SokolovHC Rebel Město Nejdek9:2 (2:0, 2:2, 5:0)
Čt 18.1.2024 17:15 Mariánské Lázně 14 HC Mariánské LázněHC Energie Karlovy Vary1:10 (0:2, 0:4, 1:4)
So 20.1.2024 11:30 Nejdek 21 HC Rebel Město NejdekHC Stadion Cheb0:5
So 20.1.2024 13:00 Tachov 21 HC TachovHC Baník Sokolov12:3 (2:1, 5:0, 5:2)
So 20.1.2024 14:15 Karlovy Vary 21 HC Energie Karlovy VaryHC Mariánské Lázně12:3 (3:1, 7:0, 2:2)
Ne 21.1.2024 15:30 Sokolov, Zimní stadion 15 HC Baník SokolovHC Mariánské Lázně15:8 (5:0, 5:3, 5:5)


Liga starších žáků "B" sk. 14 – Liberecká 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Pá 22.9.2023 16:15 Liberec, Svijanská aréna 2 Bílí Tygři LiberecTJ HC Jablonec n/N.10:4 (6:3, 4:0, 0:1)
So 23.9.2023 17:15 Liberec, Svijanská aréna 1 Bílí Tygři LiberecBK Mladá Boleslav4:3 (0:0, 1:2, 3:1)
Čt 28.9.2023 11:00 Frýdlant 1 HC FrýdlantHC Turnov 19311:15 (1:2, 0:6, 0:7)
So 30.9.2023 12:00 Mladá Boleslav 2 BK Mladá BoleslavLomnice nad Popelkou15:2 (5:0, 4:2, 6:0)
So 30.9.2023 11:00 Turnov, Zimní stadion 2 HC Turnov 1931HC Česká Lípa5:7 (1:4, 2:2, 2:1)
So 30.9.2023 14:30 Varnsdorf, Zimní stadion 2 HC TS VarnsdorfHC Frýdlant8:11 (1:2, 4:5, 3:4)
So 7.10.2023 11:45 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 3 TJ HC Jablonec n/N.BK Mladá Boleslav6:11 (1:0, 3:6, 2:5)
So 7.10.2023 11:00 Frýdlant 3 HC FrýdlantBílí Tygři Liberec0:15 (0:2, 0:6, 0:6)
So 7.10.2023 12:30 Česká Lípa 3 HC Česká LípaHC TS Varnsdorf14:0 (5:0, 3:0, 6:0)
So 7.10.2023 12:30 Lomnice nad Popelkou 3 Lomnice nad PopelkouHC Turnov 19314:8 (2:3, 0:3, 2:2)
Ne 8.10.2023 11:00 Mladá Boleslav 4 BK Mladá BoleslavHC Turnov 19316:6 (1:3, 2:2, 3:1)
Ne 8.10.2023 14:15 Varnsdorf, Zimní stadion 4 HC TS VarnsdorfLomnice nad Popelkou5:11 (2:3, 0:3, 3:5)
Ne 8.10.2023 10:00 Liberec, Svijanská aréna 4 Bílí Tygři LiberecHC Česká Lípa7:2 (3:1, 4:0, 0:1)
Ne 8.10.2023 10:00 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 4 TJ HC Jablonec n/N.HC Frýdlant18:2 (9:1, 4:0, 5:1)
So 14.10.2023 13:00 Lomnice nad Popelkou 5 Lomnice nad PopelkouBílí Tygři Liberec0:10 (0:4, 0:4, 0:2)
So 14.10.2023 09:00 Turnov, Zimní stadion 5 HC Turnov 1931HC TS Varnsdorf12:1 (3:0, 4:1, 5:0)
Ne 15.10.2023 10:00 Frýdlant 5 HC FrýdlantBK Mladá Boleslav4:8 (3:3, 1:5, 0:0)
Ne 15.10.2023 10:30 Česká Lípa 5 HC Česká LípaTJ HC Jablonec n/N.8:1 (3:0, 2:1, 3:0)
So 21.10.2023 11:00 Mladá Boleslav 6 BK Mladá BoleslavHC TS Varnsdorf20:6 (5:2, 11:2, 4:2)
So 21.10.2023 11:15 Turnov, Zimní stadion 6 HC Turnov 1931Bílí Tygři Liberec1:12 (0:4, 0:3, 1:5)
So 21.10.2023 10:15 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 6 TJ HC Jablonec n/N.Lomnice nad Popelkou11:4 (3:3, 3:0, 5:1)
So 21.10.2023 09:00 Frýdlant 6 HC FrýdlantHC Česká Lípa1:14 (0:3, 1:6, 0:5)
Ne 22.10.2023 09:15 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 1 TJ HC Jablonec n/N.HC TS Varnsdorf16:5 (7:2, 6:0, 3:3)
Čt 26.10.2023 10:00 Česká Lípa 1 HC Česká LípaLomnice nad Popelkou12:2 (4:0, 3:0, 5:2)
So 28.10.2023 10:30 Česká Lípa 7 HC Česká LípaBK Mladá Boleslav5:8 (3:3, 1:2, 1:3)
So 28.10.2023 12:30 Lomnice nad Popelkou 7 Lomnice nad PopelkouHC Frýdlant12:4 (3:1, 4:0, 5:3)
So 28.10.2023 11:00 Turnov, Zimní stadion 7 HC Turnov 1931TJ HC Jablonec n/N.3:3 (2:2, 1:1, 0:0)
So 28.10.2023 14:30 Varnsdorf, Zimní stadion 7 HC TS VarnsdorfBílí Tygři Liberec2:20 (1:7, 1:6, 0:7)
Ne 29.10.2023 11:45 Mladá Boleslav 8 BK Mladá BoleslavBílí Tygři Liberec0:7 (0:2, 0:4, 0:1)
Ne 29.10.2023 12:30 Varnsdorf, Zimní stadion 8 HC TS VarnsdorfTJ HC Jablonec n/N.5:11 (3:4, 1:2, 1:5)
Ne 29.10.2023 13:00 Turnov, Zimní stadion 8 HC Turnov 1931HC Frýdlant18:1 (4:1, 7:0, 7:0)
Ne 29.10.2023 16:45 Lomnice nad Popelkou 8 Lomnice nad PopelkouHC Česká Lípa4:5 (2:1, 1:3, 1:1)
So 4.11.2023 14:00 Česká Lípa 9 HC Česká LípaHC Turnov 19316:4 (2:0, 2:2, 2:2)
So 4.11.2023 09:30 Frýdlant 9 HC FrýdlantHC TS Varnsdorf9:9 (5:2, 4:1, 0:6)
So 4.11.2023 09:15 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 9 TJ HC Jablonec n/N.Bílí Tygři Liberec0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
Ne 5.11.2023 12:00 Lomnice nad Popelkou 9 Lomnice nad PopelkouBK Mladá Boleslav2:15 (0:5, 1:8, 1:2)
So 11.11.2023 14:30 Mladá Boleslav 10 BK Mladá BoleslavTJ HC Jablonec n/N.8:4 (1:1, 4:3, 3:0)
So 11.11.2023 17:45 Liberec, Svijanská aréna 10 Bílí Tygři LiberecHC Frýdlant22:0 (8:0, 5:0, 9:0)
So 11.11.2023 12:30 Varnsdorf, Zimní stadion 10 HC TS VarnsdorfHC Česká Lípa3:16 (3:5, 0:5, 0:6)
So 11.11.2023 11:00 Turnov, Zimní stadion 10 HC Turnov 1931Lomnice nad Popelkou10:8 (4:2, 3:4, 3:2)
Ne 12.11.2023 12:00 Turnov, Zimní stadion 11 HC Turnov 1931BK Mladá Boleslav7:9 (3:3, 1:3, 3:3)
Ne 12.11.2023 09:15 Lomnice nad Popelkou 11 Lomnice nad PopelkouHC TS Varnsdorf16:7 (8:2, 3:2, 5:3)
Ne 12.11.2023 12:30 Česká Lípa 11 HC Česká LípaBílí Tygři Liberec3:7 (0:2, 2:1, 1:4)
Ne 12.11.2023 15:45 Frýdlant 11 HC FrýdlantTJ HC Jablonec n/N.1:21 (1:6, 0:9, 0:6)
Pá 17.11.2023 11:15 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 12 TJ HC Jablonec n/N.HC Česká Lípa12:10 (5:1, 2:5, 5:4)
Pá 17.11.2023 09:00 Liberec, Svijanská aréna 12 Bílí Tygři LiberecLomnice nad Popelkou14:0 (5:0, 7:0, 2:0)
So 18.11.2023 11:00 Mladá Boleslav 12 BK Mladá BoleslavHC Frýdlant17:1 (4:0, 5:1, 8:0)
So 18.11.2023 13:30 Varnsdorf, Zimní stadion 12 HC TS VarnsdorfHC Turnov 19312:9 (0:2, 2:5, 0:2)
So 25.11.2023 12:30 Varnsdorf, Zimní stadion 13 HC TS VarnsdorfBK Mladá Boleslav4:13 (0:3, 2:2, 2:8)
So 25.11.2023 12:00 Liberec 13 Bílí Tygři LiberecHC Turnov 19318:5 (4:2, 2:1, 2:2)
So 25.11.2023 10:30 Lomnice nad Popelkou 13 Lomnice nad PopelkouTJ HC Jablonec n/N.3:10 (2:7, 0:1, 1:2)
So 25.11.2023 14:45 Česká Lípa 13 HC Česká LípaHC Frýdlant16:1 (5:0, 5:0, 6:1)
So 2.12.2023 12:00 Mladá Boleslav 14 BK Mladá BoleslavHC Česká Lípa7:2 (3:0, 3:0, 1:2)
So 2.12.2023 10:00 Frýdlant 14 HC FrýdlantLomnice nad Popelkou6:8 (0:2, 2:5, 4:1)
So 2.12.2023 09:15 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 14 TJ HC Jablonec n/N.HC Turnov 19318:2 (3:1, 3:1, 2:0)
So 2.12.2023 11:15 Liberec, Svijanská aréna 14 Bílí Tygři LiberecHC TS Varnsdorf16:0 (7:0, 7:0, 2:0)


Liga starších žáků "B" sk. 17 – Pardubická 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Čt 28.9.2023 09:00 Hlinsko 1. HC HlinskoTJ Lanškroun12:3 (6:0, 2:3, 4:0)
Čt 28.9.2023 14:30 Pardubice 1. HC DYNAMO PARDUBICEHC Spartak Polička2:6 (0:2, 1:2, 1:2)
Čt 28.9.2023 11:00 Česká Třebová 1. Loko. Česká TřebováHC Litomyšl8:5 (3:1, 2:1, 3:3)
Čt 28.9.2023 11:00 Moravská Třebová 1. Slovan Morav.TřebováHC Chrudim22:0 (11:0, 4:0, 7:0)
So 30.9.2023 09:00 Litomyšl 2. HC LitomyšlSlovan Morav.Třebová3:14 (0:3, 2:6, 1:5)
So 30.9.2023 09:00 Polička 2. HC Spartak PoličkaLoko. Česká Třebová19:0 (7:0, 5:0, 7:0)
So 30.9.2023 11:30 Hlinsko 2. HC HlinskoHC DYNAMO PARDUBICE4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
So 7.10.2023 09:00 Pardubice 3. HC DYNAMO PARDUBICETJ Lanškroun16:1 (7:1, 5:0, 4:0)
So 7.10.2023 11:00 Česká Třebová 3. Loko. Česká TřebováHC Hlinsko11:5 (4:0, 3:4, 4:1)
So 7.10.2023 11:00 Moravská Třebová 3. Slovan Morav.TřebováHC Spartak Polička4:13 (1:5, 2:3, 1:5)
So 7.10.2023 13:00 Chrudim, Zimní stadion 3. HC ChrudimHC Litomyšl3:10 (2:1, 0:5, 1:4)
Ne 8.10.2023 10:00 Lanškroun 4. TJ LanškrounHC Litomyšl2:8 (0:1, 2:4, 0:3)
Ne 8.10.2023 09:00 Polička 4. HC Spartak PoličkaHC Chrudim39:0 (15:0, 11:0, 13:0)
Ne 8.10.2023 11:00 Hlinsko 4. HC HlinskoSlovan Morav.Třebová3:5 (2:2, 0:1, 1:2)
Ne 8.10.2023 14:30 Pardubice 4. HC DYNAMO PARDUBICELoko. Česká Třebová10:7 (6:1, 1:1, 3:5)
So 14.10.2023 09:45 Česká Třebová 5. Loko. Česká TřebováTJ Lanškroun12:2 (2:0, 7:2, 3:0)
So 14.10.2023 11:00 Moravská Třebová 5. Slovan Morav.TřebováHC DYNAMO PARDUBICE3:9 (1:1, 1:4, 1:4)
So 14.10.2023 11:00 Litomyšl 5. HC LitomyšlHC Spartak Polička7:22 (3:7, 1:8, 3:7)
Ne 15.10.2023 12:15 Chrudim, Zimní stadion 5. HC ChrudimHC Hlinsko11:1 (8:0, 2:1, 1:0)
So 21.10.2023 11:30 Lanškroun 6. TJ LanškrounHC Spartak Polička1:20 (0:2, 0:8, 1:10)
So 21.10.2023 11:30 Hlinsko 6. HC HlinskoHC Litomyšl11:4 (2:1, 5:1, 4:2)
Ne 22.10.2023 14:30 Pardubice 6. HC DYNAMO PARDUBICEHC Chrudim9:1 (1:0, 3:1, 5:0)
Ne 22.10.2023 09:00 Litomyšl 8. HC LitomyšlLoko. Česká Třebová3:6 (2:3, 0:2, 1:1)
St 25.10.2023 18:15 Lanškroun 2. TJ LanškrounHC Chrudim3:18 (1:3, 2:9, 0:6)
So 28.10.2023 11:00 Moravská Třebová 7. Slovan Morav.TřebováTJ Lanškroun24:2 (10:0, 5:1, 9:1)
So 28.10.2023 13:15 Chrudim, Zimní stadion 7. HC ChrudimLoko. Česká Třebová20:3 (3:1, 12:0, 5:2)
So 28.10.2023 11:00 Litomyšl 7. HC LitomyšlHC DYNAMO PARDUBICE5:11 (3:5, 2:3, 0:3)
So 28.10.2023 11:30 Polička 7. HC Spartak PoličkaHC Hlinsko13:3 (5:0, 6:0, 2:3)
Ne 29.10.2023 10:00 Lanškroun 8. TJ LanškrounHC Hlinsko3:13 (2:4, 0:5, 1:4)
Ne 29.10.2023 09:00 Polička 8. HC Spartak PoličkaHC DYNAMO PARDUBICE1:6 (1:1, 0:3, 0:2)
Ne 29.10.2023 09:00 Chrudim, Zimní stadion 8. HC ChrudimSlovan Morav.Třebová5:2 (2:1, 3:0, 0:1)
So 4.11.2023 10:45 Chrudim, Zimní stadion 9. HC ChrudimTJ Lanškroun4:5 (1:1, 2:2, 1:2)
So 4.11.2023 12:30 Česká Třebová 9. Loko. Česká TřebováHC Spartak Polička0:19 (0:6, 0:5, 0:8)
So 4.11.2023 09:00 Pardubice 9. HC DYNAMO PARDUBICEHC Hlinsko3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Ne 5.11.2023 11:00 Moravská Třebová 9. Slovan Morav.TřebováHC Litomyšl13:5 (3:2, 3:2, 7:1)
Po 6.11.2023 18:00 Česká Třebová 6. Loko. Česká TřebováSlovan Morav.Třebová5:13 (2:2, 3:7, 0:4)
So 11.11.2023 10:00 Lanškroun 10. TJ LanškrounHC DYNAMO PARDUBICE2:22 (0:6, 2:8, 0:8)
So 11.11.2023 11:30 Hlinsko 10. HC HlinskoLoko. Česká Třebová9:3 (4:2, 3:0, 2:1)
So 11.11.2023 09:00 Polička 10. HC Spartak PoličkaSlovan Morav.Třebová18:4 (4:1, 7:2, 7:1)
So 11.11.2023 09:00 Litomyšl 10. HC LitomyšlHC Chrudim18:2 (6:1, 3:1, 9:0)
Ne 12.11.2023 09:00 Litomyšl 11. HC LitomyšlTJ Lanškroun11:1 (3:1, 4:0, 4:0)
Ne 12.11.2023 11:45 Chrudim, Zimní stadion 11. HC ChrudimHC Spartak Polička0:12 (0:4, 0:4, 0:4)
Ne 12.11.2023 13:00 Moravská Třebová 11. Slovan Morav.TřebováHC Hlinsko4:4 (0:1, 4:1, 0:2)
Ne 12.11.2023 10:45 Česká Třebová 11. Loko. Česká TřebováHC DYNAMO PARDUBICE1:8 (0:4, 1:2, 0:2)
Pá 17.11.2023 09:00 Pardubice 12. HC DYNAMO PARDUBICESlovan Morav.Třebová6:9 (6:4, 0:2, 0:3)
So 18.11.2023 11:30 Lanškroun 12. TJ LanškrounLoko. Česká Třebová1:14 (0:3, 0:5, 1:6)
So 18.11.2023 13:30 Hlinsko 12. HC HlinskoHC Chrudim16:1 (4:0, 8:0, 4:1)
So 18.11.2023 11:30 Polička 12. HC Spartak PoličkaHC Litomyšl22:1 (7:0, 7:0, 8:1)
So 25.11.2023 10:45 Chrudim, Zimní stadion 13. HC ChrudimHC DYNAMO PARDUBICE1:3 (0:1, 0:2, 1:0)
So 25.11.2023 11:00 Moravská Třebová 13. Slovan Morav.TřebováLoko. Česká Třebová7:9 (4:4, 0:2, 3:3)
So 25.11.2023 09:00 Polička 13 HC Spartak PoličkaTJ Lanškroun38:0 (10:0, 13:0, 15:0)
Ne 26.11.2023 16:00 Litomyšl 13. HC LitomyšlHC Hlinsko3:7 (2:1, 0:1, 1:5)
Út 28.11.2023 18:00 Pardubice 14. HC DYNAMO PARDUBICEHC Litomyšl7:3 (2:0, 5:2, 0:1)
So 2.12.2023 14:30 Lanškroun 14. TJ LanškrounSlovan Morav.Třebová0:22 (0:7, 0:7, 0:8)
So 2.12.2023 09:45 Česká Třebová 14. Loko. Česká TřebováHC Chrudim5:3 (1:1, 0:0, 4:2)
So 2.12.2023 11:30 Hlinsko 14. HC HlinskoHC Spartak Polička3:7 (0:0, 3:3, 0:4)


Liga starších žáků "B" sk. 18 – Středočeská I. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 23.9.2023 11:15 Beroun 1 HC Berounští MedvědiHC Spartak Žebrák4:7 (1:3, 2:0, 1:4)
Čt 28.9.2023 15:45 Kladno 1 Rytíři KladnoHC Com-Sys Říčany8:4 (3:1, 2:2, 3:1)
Čt 28.9.2023 14:45 Příbram 1 HC PříbramHC Hvězda Praha4:1 (4:1, 0:0, 0:0)
So 30.9.2023 10:45 Říčany u Prahy 2 HC Com-Sys ŘíčanyHC Berounští Medvědi8:4 (6:1, 0:2, 2:1)
Ne 1.10.2023 14:15 Hořovice 2 HC Spartak ŽebrákHC Příbram5:5 (2:2, 2:0, 1:3)
Ne 1.10.2023 12:45 Praha 2 HC Sparta PrahaRytíři Kladno6:3 (1:2, 3:0, 2:1)
So 7.10.2023 11:10 Beroun 3 HC Berounští MedvědiHC Sparta Praha1:11 (0:2, 0:5, 1:4)
So 7.10.2023 11:30 Příbram 3 HC PříbramHC Com-Sys Říčany3:7 (0:3, 1:2, 2:2)
Ne 8.10.2023 08:30 Říčany u Prahy 4 HC Com-Sys ŘíčanyHC Hvězda Praha4:0 (1:0, 0:0, 3:0)
Ne 8.10.2023 10:00 Praha, Tipsport arena Praha 4 HC Sparta PrahaHC Příbram9:3 (3:1, 2:1, 4:1)
Ne 8.10.2023 10:00 Kladno 4 Rytíři KladnoHC Berounští Medvědi8:7 (2:2, 4:1, 2:4)
So 14.10.2023 14:30 Příbram 5 HC PříbramRytíři Kladno8:2 (5:0, 2:1, 1:1)
So 14.10.2023 15:50 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 5 HC Hvězda PrahaHC Sparta Praha3:5 (0:1, 0:3, 3:1)
So 14.10.2023 12:45 Hořovice 5 HC Spartak ŽebrákHC Com-Sys Říčany9:3 (3:0, 3:3, 3:0)
So 21.10.2023 12:45 Praha 6 HC Sparta PrahaHC Spartak Žebrák16:5 (5:1, 5:2, 6:2)
So 21.10.2023 09:00 Kladno 6 Rytíři KladnoHC Hvězda Praha5:5 (2:2, 3:3, 0:0)
So 21.10.2023 09:00 Beroun 6 HC Berounští MedvědiHC Příbram5:6 (2:3, 1:1, 2:2)
Ne 22.10.2023 09:35 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 7 HC Hvězda PrahaHC Berounští Medvědi6:2 (2:0, 4:1, 0:1)
Ne 22.10.2023 17:00 Hořovice 7 HC Spartak ŽebrákRytíři Kladno9:10 (2:5, 4:3, 3:2)
Ne 22.10.2023 13:35 Říčany u Prahy 7 HC Com-Sys ŘíčanyHC Sparta Praha3:9 (0:3, 2:2, 1:4)
Čt 26.10.2023 16:35 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 3 HC Hvězda PrahaHC Spartak Žebrák4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
Čt 26.10.2023 12:00 Říčany u Prahy 8 HC Com-Sys ŘíčanyRytíři Kladno14:2 (7:2, 3:0, 4:0)
So 28.10.2023 09:15 Hořovice 8 HC Spartak ŽebrákHC Berounští Medvědi5:7 (1:1, 3:3, 1:3)
So 4.11.2023 09:15 Příbram 9 HC PříbramHC Spartak Žebrák5:4 (2:0, 0:2, 3:2)
So 4.11.2023 11:10 Beroun 9 HC Berounští MedvědiHC Com-Sys Říčany2:10 (1:5, 0:3, 1:2)
So 4.11.2023 09:00 Kladno 9 Rytíři KladnoHC Sparta Praha6:12 (1:5, 3:5, 2:2)
Ne 5.11.2023 11:15 Praha 10 HC Sparta PrahaHC Berounští Medvědi15:0 (2:0, 6:0, 7:0)
Ne 5.11.2023 11:30 Říčany u Prahy 10 HC Com-Sys ŘíčanyHC Příbram2:2 (1:1, 0:0, 1:1)
Ne 5.11.2023 17:00 Hořovice 10 HC Spartak ŽebrákHC Hvězda Praha8:10 (2:2, 5:4, 1:4)
So 11.11.2023 10:00 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 11 HC Hvězda PrahaHC Com-Sys Říčany3:5 (0:3, 2:1, 1:1)
So 11.11.2023 13:45 Příbram 11 HC PříbramHC Sparta Praha2:7 (1:4, 0:3, 1:0)
So 11.11.2023 11:10 Beroun 11 HC Berounští MedvědiRytíři Kladno6:3 (1:1, 3:2, 2:0)
So 18.11.2023 09:00 Kladno 12 Rytíři KladnoHC Příbram5:8 (0:1, 1:2, 4:5)
So 18.11.2023 09:00 Praha 12 HC Sparta PrahaHC Hvězda Praha12:0 (3:0, 4:0, 5:0)
So 18.11.2023 14:15 Říčany u Prahy 12 HC Com-Sys ŘíčanyHC Spartak Žebrák9:3 (0:1, 6:0, 3:2)
Ne 19.11.2023 14:15 Hořovice 13 HC Spartak ŽebrákHC Sparta Praha6:9 (3:1, 1:3, 2:5)
Ne 19.11.2023 09:35 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 13 HC Hvězda PrahaRytíři Kladno4:4 (1:1, 2:1, 1:2)
Ne 19.11.2023 09:30 Příbram 13 HC PříbramHC Berounští Medvědi3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
Čt 23.11.2023 16:35 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 8 HC Hvězda PrahaHC Příbram2:5 (1:1, 1:3, 0:1)
So 25.11.2023 09:00 Beroun 14 HC Berounští MedvědiHC Hvězda Praha11:1 (4:0, 4:0, 3:1)
Ne 26.11.2023 11:15 Kladno 14 Rytíři KladnoHC Spartak Žebrák11:5 (3:1, 5:2, 3:2)
Ne 26.11.2023 10:30 Praha 14 HC Sparta PrahaHC Com-Sys Říčany13:4 (1:0, 7:1, 5:3)


Liga starších žáků "B" sk. 24 – Jihomoravská 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 23.9.2023 11:25 Brno 1 HCM Warriors BrnoHC Orli Znojmo-mládež, z.s.8:1 (3:0, 2:1, 3:0)
So 23.9.2023 09:30 Vyškov 1 MBK VyškovSHKM Hodonín6:5 (1:1, 2:4, 3:0)
So 23.9.2023 12:30 Břeclav 1 HC Lvi Fosfa BřeclavHC Scorpions Brno7:1 (3:0, 2:1, 2:0)
Ne 24.9.2023 15:00 Brno 1 HC KOMETA BRNOHC Tygři Moutnice6:1 (2:0, 3:1, 1:0)
Ne 24.9.2023 10:15 Rosice 1 HC Zastávka u BrnaHC Blansko0:20 (0:10, 0:5, 0:5)
Čt 28.9.2023 11:45 Moutnice 2 HC Tygři MoutniceHC Scorpions Brno22:1 (8:0, 7:0, 7:1)
Čt 28.9.2023 13:40 Hodonín 2 SHKM HodonínHC Lvi Fosfa Břeclav7:8 (4:5, 3:1, 0:2)
Čt 28.9.2023 11:45 Znojmo 2 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.MBK Vyškov14:4 (4:2, 3:0, 7:2)
Čt 28.9.2023 10:00 Blansko 2 HC BlanskoHCM Warriors Brno4:6 (0:0, 0:2, 4:4)
Čt 28.9.2023 12:15 Rosice 2 HC Zastávka u BrnaHC KOMETA BRNO0:31 (0:12, 0:11, 0:8)
So 30.9.2023 10:15 Rosice 3 HC Zastávka u BrnaHC Tygři Moutnice0:37 (0:11, 0:11, 0:15)
So 30.9.2023 11:25 Brno 3 HCM Warriors BrnoHC KOMETA BRNO4:9 (1:3, 1:3, 2:3)
So 30.9.2023 09:30 Vyškov 3 MBK VyškovHC Blansko2:3 (1:1, 0:0, 1:2)
So 30.9.2023 13:45 Brno 3 HC Scorpions BrnoSHKM Hodonín6:3 (2:1, 3:2, 1:0)
Ne 1.10.2023 12:30 Břeclav 3 HC Lvi Fosfa BřeclavHC Orli Znojmo-mládež, z.s.7:5 (3:4, 1:1, 3:0)
So 7.10.2023 11:00 Moutnice 4 HC Tygři MoutniceSHKM Hodonín14:0 (6:0, 3:0, 5:0)
So 7.10.2023 11:00 Znojmo 4 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Scorpions Brno17:4 (3:0, 8:3, 6:1)
So 7.10.2023 10:15 Blansko 4 HC BlanskoHC Lvi Fosfa Břeclav2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
So 7.10.2023 16:30 Brno 4 HC KOMETA BRNOMBK Vyškov19:2 (6:2, 8:0, 5:0)
So 7.10.2023 12:15 Rosice 4 HC Zastávka u BrnaHCM Warriors Brno1:27 (1:10, 0:9, 0:8)
So 14.10.2023 10:30 Vyškov 5 MBK VyškovHC Zastávka u Brna19:0 (9:0, 4:0, 6:0)
So 14.10.2023 13:45 Břeclav 5 HC Lvi Fosfa BřeclavHC KOMETA BRNO1:11 (0:3, 0:7, 1:1)
So 14.10.2023 15:00 Brno 5 HC Scorpions BrnoHC Blansko2:5 (1:2, 0:1, 1:2)
Ne 15.10.2023 12:10 Brno 5 HCM Warriors BrnoHC Tygři Moutnice2:7 (0:3, 1:2, 1:2)
Ne 15.10.2023 10:40 Hodonín 5 SHKM HodonínHC Orli Znojmo-mládež, z.s.3:5 (2:0, 0:4, 1:1)
Čt 19.10.2023 17:45 Brno 6 HC KOMETA BRNOHC Scorpions Brno22:1 (7:0, 7:1, 8:0)
So 21.10.2023 11:00 Moutnice 6 HC Tygři MoutniceHC Orli Znojmo-mládež, z.s.6:5 (1:1, 2:3, 3:1)
So 21.10.2023 10:15 Blansko 6 HC BlanskoSHKM Hodonín7:3 (2:1, 2:0, 3:2)
So 21.10.2023 12:15 Rosice 6 HC Zastávka u BrnaHC Lvi Fosfa Břeclav1:23 (0:8, 0:4, 1:11)
So 21.10.2023 11:25 Brno 6 HCM Warriors BrnoMBK Vyškov15:2 (3:1, 4:0, 8:1)
So 28.10.2023 09:00 Vyškov 7 MBK VyškovHC Tygři Moutnice2:13 (1:6, 0:2, 1:5)
So 28.10.2023 15:45 Břeclav 7 HC Lvi Fosfa BřeclavHCM Warriors Brno2:6 (0:0, 0:3, 2:3)
So 28.10.2023 12:30 Brno 7 HC Scorpions BrnoHC Zastávka u Brna15:1 (5:1, 4:0, 6:0)
Ne 29.10.2023 13:30 Znojmo 7 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Blansko6:3 (2:1, 1:0, 3:2)
So 4.11.2023 11:00 Moutnice 8 HC Tygři MoutniceHC Blansko5:1 (1:0, 1:1, 3:0)
So 4.11.2023 12:15 Rosice 8 HC Zastávka u BrnaSHKM Hodonín1:16 (1:5, 0:3, 0:8)
Ne 5.11.2023 09:55 Brno 8 HCM Warriors BrnoHC Scorpions Brno18:3 (6:0, 5:0, 7:3)
Ne 5.11.2023 10:30 Vyškov 8 MBK VyškovHC Lvi Fosfa Břeclav7:2 (2:0, 3:0, 2:2)
So 11.11.2023 12:25 Brno 9 HC Scorpions BrnoMBK Vyškov10:6 (3:2, 4:0, 3:4)
Ne 12.11.2023 13:15 Břeclav 9 HC Lvi Fosfa BřeclavHC Tygři Moutnice3:8 (0:2, 2:1, 1:5)
Ne 12.11.2023 15:25 Hodonín 9 SHKM HodonínHCM Warriors Brno3:7 (0:3, 1:2, 2:2)
Ne 12.11.2023 11:45 Znojmo 9 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Zastávka u Brna23:3 (8:0, 8:1, 7:2)
Ne 12.11.2023 10:15 Blansko 9 HC BlanskoHC KOMETA BRNO0:17 (0:5, 0:9, 0:3)
So 18.11.2023 11:00 Moutnice 10 HC Tygři MoutniceHC KOMETA BRNO5:8 (1:3, 3:3, 1:2)
So 18.11.2023 10:15 Blansko 10 HC BlanskoHC Zastávka u Brna24:1 (10:0, 7:1, 7:0)
So 18.11.2023 13:00 Znojmo 10 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HCM Warriors Brno2:5 (0:3, 1:1, 1:1)
So 18.11.2023 13:30 Hodonín 10 SHKM HodonínMBK Vyškov11:5 (7:2, 0:1, 4:2)
So 18.11.2023 15:35 Brno 10 HC Scorpions BrnoHC Lvi Fosfa Břeclav1:15 (0:5, 1:7, 0:3)
Ne 19.11.2023 12:00 Brno 8 HC KOMETA BRNOHC Orli Znojmo-mládež, z.s.6:3 (3:2, 2:1, 1:0)
So 25.11.2023 12:25 Brno 11 HC Scorpions BrnoHC Tygři Moutnice7:9 (1:4, 3:3, 3:2)
So 25.11.2023 13:45 Břeclav 11 HC Lvi Fosfa BřeclavSHKM Hodonín9:4 (1:0, 3:1, 5:3)
So 25.11.2023 09:30 Vyškov 11 MBK VyškovHC Orli Znojmo-mládež, z.s.5:7 (1:1, 2:2, 2:4)
So 25.11.2023 11:25 Brno 11 HCM Warriors BrnoHC Blansko5:4 (0:3, 2:0, 3:1)
So 25.11.2023 15:00 Brno 11 HC KOMETA BRNOHC Zastávka u Brna26:0 (5:0, 8:0, 13:0)
So 2.12.2023 13:15 Moutnice 12 HC Tygři MoutniceHC Zastávka u Brna36:0 (13:0, 7:0, 16:0)
So 2.12.2023 14:00 Hodonín 12 SHKM HodonínHC Scorpions Brno5:14 (0:4, 1:5, 4:5)
Ne 3.12.2023 15:00 Brno 12 HC KOMETA BRNOHCM Warriors Brno7:5 (3:4, 2:0, 2:1)
Ne 3.12.2023 10:15 Blansko 12 HC BlanskoMBK Vyškov11:2 (3:0, 2:0, 6:2)
So 9.12.2023 13:00 Hodonín 13 SHKM HodonínHC Tygři Moutnice4:19 (2:9, 2:4, 0:6)
So 9.12.2023 12:10 Brno 13 HC Scorpions BrnoHC Orli Znojmo-mládež, z.s.6:9 (1:3, 4:5, 1:1)
So 9.12.2023 11:15 Břeclav 13 HC Lvi Fosfa BřeclavHC Blansko4:4 (1:1, 3:2, 0:1)
So 9.12.2023 09:30 Vyškov 13 MBK VyškovHC KOMETA BRNO2:20 (0:6, 1:9, 1:5)
So 9.12.2023 09:10 Brno 13 HCM Warriors BrnoHC Zastávka u Brna7:0 (0:0, 4:0, 3:0)
Ne 10.12.2023 11:45 Znojmo 12 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Lvi Fosfa Břeclav3:8 (1:2, 2:3, 0:3)
So 16.12.2023 13:30 Moutnice 14 HC Tygři MoutniceHCM Warriors Brno8:6 (4:3, 1:1, 3:2)
So 16.12.2023 10:00 Rosice 14 HC Zastávka u BrnaMBK Vyškov1:7 (0:2, 0:1, 1:4)
So 16.12.2023 13:00 Blansko 14 HC BlanskoHC Scorpions Brno9:5 (2:3, 4:1, 3:1)
So 16.12.2023 13:45 Znojmo 14 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.SHKM Hodonín11:5 (3:1, 5:1, 3:3)
Ne 17.12.2023 16:00 Znojmo 15 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Tygři Moutnice4:11 (2:2, 2:4, 0:5)
Ne 17.12.2023 15:00 Hodonín 15 SHKM HodonínHC Blansko3:6 (1:1, 2:2, 0:3)
Ne 17.12.2023 09:25 Brno 15 HC Scorpions BrnoHC KOMETA BRNO1:10 (1:1, 0:7, 0:2)
Ne 17.12.2023 10:15 Břeclav 15 HC Lvi Fosfa BřeclavHC Zastávka u Brna15:2 (2:2, 6:0, 7:0)
Ne 17.12.2023 10:30 Vyškov 15 MBK VyškovHCM Warriors Brno4:7 (1:4, 1:1, 2:2)
Po 18.12.2023 17:15 Brno 14 HC KOMETA BRNOHC Lvi Fosfa Břeclav8:3 (1:1, 4:0, 3:2)
So 6.1.2024 11:00 Moutnice 16 HC Tygři MoutniceMBK Vyškov18:2 (4:1, 9:0, 5:1)
So 6.1.2024 10:00 Rosice 16 HC Zastávka u BrnaHC Scorpions Brno2:11 (1:6, 1:2, 0:3)
So 6.1.2024 17:45 Brno 16 HC KOMETA BRNOSHKM Hodonín19:6 (3:3, 7:1, 9:2)
So 6.1.2024 10:15 Blansko 16 HC BlanskoHC Orli Znojmo-mládež, z.s.4:3 (3:0, 0:2, 1:1)
Ne 7.1.2024 09:55 Brno 16 HCM Warriors BrnoHC Lvi Fosfa Břeclav6:1 (2:0, 1:1, 3:0)
Čt 11.1.2024 16:00 Hodonín 7 SHKM HodonínHC KOMETA BRNO3:6 (1:2, 1:3, 1:1)
Pá 12.1.2024 17:00 Břeclav 17 HC Lvi Fosfa BřeclavMBK Vyškov8:5 (2:1, 5:2, 1:2)
So 13.1.2024 11:00 Znojmo 17 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC KOMETA BRNO9:15 (1:2, 3:6, 5:7)
So 13.1.2024 12:25 Brno 17 HC Scorpions BrnoHCM Warriors Brno1:15 (0:3, 0:7, 1:5)
Ne 14.1.2024 10:15 Blansko 17 HC BlanskoHC Tygři Moutnice6:4 (2:2, 3:0, 1:2)
Ne 14.1.2024 15:10 Hodonín 17 SHKM HodonínHC Zastávka u Brna17:3 (6:1, 6:1, 5:1)
So 20.1.2024 11:00 Moutnice 18 HC Tygři MoutniceHC Lvi Fosfa Břeclav10:3 (4:0, 3:1, 3:2)
So 20.1.2024 09:30 Vyškov 18 MBK VyškovHC Scorpions Brno9:5 (4:2, 0:1, 5:2)
So 20.1.2024 10:00 Rosice 18 HC Zastávka u BrnaHC Orli Znojmo-mládež, z.s.0:5
Ne 21.1.2024 14:25 Brno 18 HCM Warriors BrnoSHKM Hodonín7:4 (2:2, 2:1, 3:1)
Ne 21.1.2024 12:15 Brno 18 HC KOMETA BRNOHC Blansko11:2 (5:2, 3:0, 3:0)


Liga starších žáků "B" sk. 23 – Zlínská 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Ne 24.9.2023 11:30 Vsetín 1 Valašský hokejový klubHK Kroměříž5:4 (1:1, 3:0, 1:3)
Čt 28.9.2023 09:00 Uherský Brod 1 HC SPARTAK Uherský BrodTigers Zlín4:16 (0:5, 2:6, 2:5)
Čt 28.9.2023 11:45 Zlín 1 Berani ZlínHC Bobři Val. Meziříčí14:4 (4:0, 5:2, 5:2)
So 30.9.2023 09:00 Valašské Meziříčí 2 HC Bobři Val. MeziříčíValašský hokejový klub7:13 (2:3, 3:5, 2:5)
So 30.9.2023 09:30 Brumov-Bylnice 2 HC Brumov-BylniceBerani Zlín10:5 (5:1, 3:3, 2:1)
So 30.9.2023 12:45 Uherské Hradiště 2 HC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod4:8 (2:1, 1:3, 1:4)
So 7.10.2023 12:15 Uherský Ostroh 3 HOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště10:2 (0:1, 4:1, 6:0)
So 7.10.2023 13:45 Kroměříž 3 HK KroměřížHC Bobři Val. Meziříčí4:3 (1:0, 3:3, 0:0)
Ne 8.10.2023 12:45 Zlín 3 Berani ZlínTigers Zlín6:2 (1:1, 2:0, 3:1)
Ne 8.10.2023 16:30 Vsetín 3 Valašský hokejový klubHC Brumov-Bylnice2:9 (1:4, 0:4, 1:1)
So 14.10.2023 13:30 Zlín 4 Tigers ZlínValašský hokejový klub18:0 (3:0, 9:0, 6:0)
So 14.10.2023 11:00 Uherské Hradiště 4 HC Uherské HradištěBerani Zlín2:12 (1:2, 1:6, 0:4)
So 14.10.2023 12:15 Uherský Ostroh 4 HOKEJ Uherský OstrohHC SPARTAK Uherský Brod4:8 (2:2, 0:4, 2:2)
Ne 15.10.2023 12:00 Brumov-Bylnice 4 HC Brumov-BylniceHK Kroměříž19:1 (6:0, 6:1, 7:0)
So 21.10.2023 10:30 Zlín 5 Berani ZlínHC SPARTAK Uherský Brod7:7 (2:2, 2:1, 3:4)
So 21.10.2023 13:45 Kroměříž 5 HK KroměřížTigers Zlín3:10 (1:3, 1:5, 1:2)
So 21.10.2023 09:00 Valašské Meziříčí 5 HC Bobři Val. MeziříčíHC Brumov-Bylnice6:10 (0:6, 4:1, 2:3)
Ne 22.10.2023 11:30 Vsetín 5 Valašský hokejový klubHC Uherské Hradiště2:10 (0:5, 2:1, 0:4)
Pá 27.10.2023 09:00 Uherský Brod 6 HC SPARTAK Uherský BrodValašský hokejový klub5:3 (2:3, 2:0, 1:0)
So 28.10.2023 13:15 Zlín 6 Tigers ZlínHC Bobři Val. Meziříčí12:2 (4:0, 1:1, 7:1)
So 28.10.2023 12:00 Uherské Hradiště 6 HC Uherské HradištěHK Kroměříž5:6 (0:5, 5:1, 0:0)
So 4.11.2023 11:30 Kroměříž 7 HK KroměřížHC SPARTAK Uherský Brod2:7 (0:4, 0:1, 2:2)
So 4.11.2023 11:00 Valašské Meziříčí 7 HC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště9:1 (1:0, 2:1, 6:0)
So 4.11.2023 11:15 Brumov-Bylnice 7 HC Brumov-BylniceTigers Zlín9:3 (2:0, 3:1, 4:2)
Ne 5.11.2023 11:15 Vsetín 7 Valašský hokejový klubHOKEJ Uherský Ostroh4:5 (2:2, 0:1, 2:2)
St 8.11.2023 16:00 Zlín 8 Berani ZlínValašský hokejový klub7:5 (3:2, 3:1, 1:2)
So 11.11.2023 13:00 Uherské Hradiště 8 HC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice4:13 (0:4, 2:6, 2:3)
So 11.11.2023 11:30 Uherský Brod 8 HC SPARTAK Uherský BrodHC Bobři Val. Meziříčí15:4 (2:1, 8:1, 5:2)
So 11.11.2023 12:15 Uherský Ostroh 8 HOKEJ Uherský OstrohHK Kroměříž16:1 (4:0, 5:0, 7:1)
Ne 12.11.2023 11:45 Kroměříž 9 HK KroměřížBerani Zlín2:4 (1:2, 1:1, 0:1)
Ne 12.11.2023 11:15 Valašské Meziříčí 9 HC Bobři Val. MeziříčíHOKEJ Uherský Ostroh3:10 (1:3, 2:2, 0:5)
Ne 12.11.2023 09:00 Uherský Brod 9 HC SPARTAK Uherský BrodHC Brumov-Bylnice4:4 (1:2, 2:1, 1:1)
Ne 12.11.2023 11:15 Zlín 9 Tigers ZlínHC Uherské Hradiště25:1 (4:0, 9:1, 12:0)
St 15.11.2023 17:45 Zlín 2 Tigers ZlínHOKEJ Uherský Ostroh16:4 (3:2, 4:1, 9:1)
Pá 17.11.2023 09:00 Zlín 10 Tigers ZlínHC SPARTAK Uherský Brod15:5 (4:2, 8:2, 3:1)
Pá 17.11.2023 09:00 Brumov-Bylnice 10 HC Brumov-BylniceHOKEJ Uherský Ostroh10:2 (2:1, 4:1, 4:0)
Pá 17.11.2023 09:15 Valašské Meziříčí 10 HC Bobři Val. MeziříčíBerani Zlín3:17 (1:6, 1:5, 1:6)
Pá 17.11.2023 11:00 Kroměříž 10 HK KroměřížValašský hokejový klub12:5 (2:4, 5:1, 5:0)
So 25.11.2023 15:30 Vsetín 11 Valašský hokejový klubHC Bobři Val. Meziříčí4:2 (0:1, 3:1, 1:0)
Ne 26.11.2023 13:00 Zlín 11 Berani ZlínHC Brumov-Bylnice7:8 (2:4, 0:2, 5:2)
Ne 26.11.2023 10:00 Uherský Ostroh 11 HOKEJ Uherský OstrohTigers Zlín5:14 (0:6, 3:5, 2:3)
Pá 1.12.2023 17:00 Zlín 15 Berani ZlínHOKEJ Uherský Ostroh5:9 (2:1, 2:2, 1:6)
So 2.12.2023 14:00 Brumov-Bylnice 12 HC Brumov-BylniceValašský hokejový klub10:1 (3:0, 3:1, 4:0)
So 2.12.2023 11:45 Valašské Meziříčí 12 HC Bobři Val. MeziříčíHK Kroměříž7:4 (3:0, 2:0, 2:4)
Ne 3.12.2023 12:15 Uherské Hradiště 12 HC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh5:9 (0:3, 3:4, 2:2)
Ne 3.12.2023 09:00 Zlín 12 Tigers ZlínBerani Zlín7:4 (5:1, 0:2, 2:1)
Út 5.12.2023 16:30 Uherský Brod 13 HC SPARTAK Uherský BrodHOKEJ Uherský Ostroh5:6 (3:0, 1:3, 1:3)
So 9.12.2023 13:30 Kroměříž 13 HK KroměřížHC Brumov-Bylnice2:23 (2:12, 0:8, 0:3)
So 9.12.2023 11:15 Zlín 13 Berani ZlínHC Uherské Hradiště8:6 (2:1, 1:3, 5:2)
Ne 10.12.2023 10:00 Uherský Ostroh 6 HOKEJ Uherský OstrohBerani Zlín6:7 (1:1, 3:2, 2:4)
Ne 10.12.2023 12:00 Lhota u Vsetína 13 Valašský hokejový klubTigers Zlín2:11 (0:1, 1:4, 1:6)
Po 11.12.2023 16:15 Kroměříž 14 Tigers ZlínHK Kroměříž10:4 (3:1, 5:2, 2:1)
So 16.12.2023 12:15 Uherský Ostroh 1 HOKEJ Uherský OstrohHC Brumov-Bylnice5:5 (1:1, 2:3, 2:1)
So 16.12.2023 11:30 Uherský Brod 14 HC SPARTAK Uherský BrodBerani Zlín9:9 (4:5, 2:2, 3:2)
So 16.12.2023 11:00 Uherské Hradiště 14 HC Uherské HradištěValašský hokejový klub6:6 (1:3, 1:2, 4:1)
Ne 17.12.2023 12:15 Brumov-Bylnice 14 HC Brumov-BylniceHC Bobři Val. Meziříčí13:2 (6:0, 3:2, 4:0)
Čt 21.12.2023 17:00 Valašské Meziříčí 15 HC Bobři Val. MeziříčíTigers Zlín2:18 (1:6, 1:7, 0:5)
Pá 5.1.2024 18:30 Vsetín 15 Valašský hokejový klubHC SPARTAK Uherský Brod12:3 (5:2, 3:0, 4:1)
Ne 7.1.2024 10:00 Uherský Ostroh 16 HOKEJ Uherský OstrohValašský hokejový klub5:4 (1:2, 4:1, 0:1)
Ne 7.1.2024 11:45 Uherský Brod 16 HC SPARTAK Uherský BrodHK Kroměříž14:1 (3:1, 6:0, 5:0)
Ne 7.1.2024 12:15 Uherské Hradiště 16 HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí11:2 (3:0, 3:1, 5:1)
Út 9.1.2024 17:30 Kroměříž 15 HK KroměřížHC Uherské Hradiště6:8 (4:2, 1:2, 1:4)
So 13.1.2024 09:00 Brumov-Bylnice 17 HC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště19:3 (8:0, 6:2, 5:1)
So 13.1.2024 11:00 Valašské Meziříčí 17 HC Bobři Val. MeziříčíHC SPARTAK Uherský Brod1:6 (0:3, 0:3, 1:0)
Ne 14.1.2024 09:30 Kroměříž 17 HK KroměřížHOKEJ Uherský Ostroh4:14 (0:2, 2:8, 2:4)
Po 15.1.2024 17:00 Uherský Brod 11 HC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště14:4 (4:1, 6:1, 4:2)
Pá 19.1.2024 17:30 Zlín 16 Tigers ZlínHC Brumov-Bylnice9:5 (0:1, 6:2, 3:2)
So 20.1.2024 11:30 Zlín 18 Berani ZlínHK Kroměříž7:1 (2:0, 2:0, 3:1)
So 20.1.2024 12:15 Uherský Ostroh 18 HOKEJ Uherský OstrohHC Bobři Val. Meziříčí12:5 (1:1, 6:1, 5:3)
So 20.1.2024 10:45 Brumov-Bylnice 18 HC Brumov-BylniceHC SPARTAK Uherský Brod9:2 (4:0, 3:0, 2:2)
So 20.1.2024 12:45 Uherské Hradiště 18 HC Uherské HradištěTigers Zlín4:6 (0:2, 2:3, 2:1)
Ne 21.1.2024 11:45 Vsetín 17 Valašský hokejový klubBerani Zlín7:4 (3:1, 2:2, 2:1)


Liga starších žáků "B" sk. 10 – Ústecká 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Čt 28.9.2023 12:30 Ústí nad Labem, Zimní stadion 1 Slovan Ústí n.LabemSK Kadaň3:15 (1:6, 1:3, 1:6)
Čt 28.9.2023 11:00 Most, Zimní stadion 1 MOSTEČTÍ LVIHC Tygři Klášterec nad Ohří2:15 (2:5, 0:5, 0:5)
Čt 28.9.2023 11:00 Louny, Zimní stadion 1 HC Slovan LounyPiráti Chomutov1:13 (0:3, 0:4, 1:6)
Čt 28.9.2023 12:15 Litvínov 1 HC LitvínovHC Teplice13:3 (4:1, 5:1, 4:1)
Čt 28.9.2023 09:30 Roudnice nad Labem 1 HC Roudnice n.L.HC Děčín4:16 (1:5, 3:6, 0:5)
So 30.9.2023 12:00 Děčín, Zimní stadion 2 HC DěčínHC Draci Bílina13:5 (4:0, 3:3, 6:2)
So 30.9.2023 12:45 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 2 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Slovan Louny11:1 (5:0, 3:1, 3:0)
So 30.9.2023 12:00 Ústí nad Labem, Zimní stadion 2 Slovan Ústí n.LabemMOSTEČTÍ LVI14:11 (5:4, 3:5, 6:2)
Ne 1.10.2023 12:00 Kadaň, Zimní stadion 2 SK KadaňHC Stadion Litoměřice15:3 (5:0, 7:2, 3:1)
Ne 1.10.2023 11:45 Teplice 2 HC TepliceHC Roudnice n.L.2:7 (1:2, 1:2, 0:3)
Ne 1.10.2023 14:45 Chomutov, Zimní stadion 2 Piráti ChomutovHC Litvínov3:11 (0:2, 2:5, 1:4)
So 7.10.2023 11:00 Louny, Zimní stadion 3 HC Slovan LounySlovan Ústí n.Labem7:4 (2:0, 3:2, 2:2)
So 7.10.2023 11:30 Roudnice nad Labem 3 HC Roudnice n.L.Piráti Chomutov0:15 (0:7, 0:3, 0:5)
So 7.10.2023 08:30 Bílina, Zimní stadion 3 HC Draci BílinaHC Teplice6:7 (3:1, 2:2, 1:4)
Ne 8.10.2023 11:00 Most, Zimní stadion 3 MOSTEČTÍ LVISK Kadaň5:8 (2:5, 1:2, 2:1)
Ne 8.10.2023 12:00 Litvínov 3 HC LitvínovHC Tygři Klášterec nad Ohří4:4 (1:1, 2:0, 1:3)
Ne 8.10.2023 13:15 Litoměřice, Kalich Arena Litom 3 HC Stadion LitoměřiceHC Děčín7:9 (1:2, 1:4, 5:3)
So 14.10.2023 12:00 Kadaň, Zimní stadion 4 SK KadaňHC Děčín11:6 (1:3, 5:1, 5:2)
So 14.10.2023 12:30 Teplice 4 HC TepliceHC Stadion Litoměřice3:10 (1:3, 1:3, 1:4)
So 14.10.2023 15:00 Chomutov, Zimní stadion 4 Piráti ChomutovHC Draci Bílina16:1 (5:0, 6:1, 5:0)
So 14.10.2023 12:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 4 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Roudnice n.L.23:2 (10:1, 7:1, 6:0)
So 14.10.2023 12:00 Ústí nad Labem, Zimní stadion 4 Slovan Ústí n.LabemHC Litvínov6:7 (3:4, 3:2, 0:1)
So 14.10.2023 12:00 Most, Zimní stadion 4 MOSTEČTÍ LVIHC Slovan Louny16:3 (4:1, 5:1, 7:1)
Ne 15.10.2023 09:00 Louny, Zimní stadion 5 HC Slovan LounySK Kadaň0:11 (0:3, 0:2, 0:6)
Ne 15.10.2023 10:00 Litvínov 5 HC LitvínovMOSTEČTÍ LVI7:5 (0:0, 4:3, 3:2)
Ne 15.10.2023 09:00 Roudnice nad Labem 5 HC Roudnice n.L.Slovan Ústí n.Labem9:6 (2:1, 5:3, 2:2)
Ne 15.10.2023 11:00 Chomutov 5 HC Draci BílinaHC Tygři Klášterec nad Ohří1:20 (0:7, 0:6, 1:7)
Ne 15.10.2023 10:00 Litoměřice, Kalich Arena Litom 5 HC Stadion LitoměřicePiráti Chomutov4:5 (0:3, 3:1, 1:1)
Ne 15.10.2023 09:00 Děčín, Zimní stadion 5 HC DěčínHC Teplice7:4 (2:1, 1:1, 4:2)
So 21.10.2023 11:30 Kadaň, Zimní stadion 6 SK KadaňHC Teplice12:3 (2:1, 3:2, 7:0)
So 21.10.2023 11:00 Ústí nad Labem, Zimní stadion 6 Slovan Ústí n.LabemHC Draci Bílina10:3 (3:1, 3:1, 4:1)
So 21.10.2023 12:30 Most, Zimní stadion 6 MOSTEČTÍ LVIHC Roudnice n.L.5:3 (1:1, 1:0, 3:2)
So 21.10.2023 11:00 Louny, Zimní stadion 6 HC Slovan LounyHC Litvínov0:11 (0:5, 0:5, 0:1)
So 28.10.2023 10:00 Litvínov 7 HC LitvínovSK Kadaň7:3 (2:0, 4:2, 1:1)
So 28.10.2023 16:30 Roudnice nad Labem 7 HC Roudnice n.L.HC Slovan Louny9:6 (4:5, 3:0, 2:1)
So 28.10.2023 09:00 Bílina, Zimní stadion 7 HC Draci BílinaMOSTEČTÍ LVI7:16 (2:2, 2:8, 3:6)
So 28.10.2023 11:00 Litoměřice, Kalich Arena Litom 7 HC Stadion LitoměřiceSlovan Ústí n.Labem4:7 (1:1, 0:3, 3:3)
Ne 29.10.2023 12:00 Bílina, Zimní stadion 1 HC Draci BílinaHC Stadion Litoměřice3:13 (0:5, 2:5, 1:3)
Ne 29.10.2023 12:45 Teplice 7 HC TeplicePiráti Chomutov2:11 (1:2, 0:5, 1:4)
So 4.11.2023 10:00 Kadaň, Zimní stadion 8 SK KadaňPiráti Chomutov7:7 (2:1, 3:2, 2:4)
So 4.11.2023 10:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 8 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Teplice21:1 (4:0, 12:1, 5:0)
So 4.11.2023 10:00 Ústí nad Labem, Zimní stadion 8 Slovan Ústí n.LabemHC Děčín6:1 (2:0, 3:0, 1:1)
So 4.11.2023 12:30 Most, Zimní stadion 8 MOSTEČTÍ LVIHC Stadion Litoměřice7:11 (2:0, 3:5, 2:6)
So 4.11.2023 09:00 Louny, Zimní stadion 8 HC Slovan LounyHC Draci Bílina9:3 (5:0, 1:0, 3:3)
So 4.11.2023 12:00 Litvínov 8 HC LitvínovHC Roudnice n.L.7:0 (2:0, 1:0, 4:0)
Ne 5.11.2023 16:30 Roudnice nad Labem 9 HC Roudnice n.L.SK Kadaň1:12 (0:4, 1:5, 0:3)
Ne 5.11.2023 12:00 Litoměřice, Kalich Arena Litom 9 HC Stadion LitoměřiceHC Slovan Louny5:2 (1:0, 3:1, 1:1)
Ne 5.11.2023 10:30 Bílina, Zimní stadion 9 HC TepliceSlovan Ústí n.Labem4:5 (2:2, 1:1, 1:2)
Ne 5.11.2023 12:00 Chomutov, Zimní stadion 9 Piráti ChomutovHC Tygři Klášterec nad Ohří7:7 (3:2, 3:3, 1:2)
So 11.11.2023 10:00 Ústí nad Labem, Zimní stadion 10 Slovan Ústí n.LabemPiráti Chomutov4:10 (1:4, 1:3, 2:3)
So 11.11.2023 11:00 Louny, Zimní stadion 10 HC Slovan LounyHC Děčín2:9 (0:3, 0:0, 2:6)
Ne 12.11.2023 10:00 Kadaň, Zimní stadion 10 SK KadaňHC Tygři Klášterec nad Ohří2:7 (1:3, 1:2, 0:2)
Ne 12.11.2023 12:45 Most, Zimní stadion 10 MOSTEČTÍ LVIHC Teplice9:0 (5:0, 2:0, 2:0)
Ne 12.11.2023 12:30 Litvínov 10 HC LitvínovHC Stadion Litoměřice9:1 (2:0, 4:0, 3:1)
Ne 12.11.2023 11:30 Roudnice nad Labem 10 HC Roudnice n.L.HC Draci Bílina6:5 (1:0, 3:1, 2:4)
Pá 17.11.2023 10:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 6 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Stadion Litoměřice10:5 (4:2, 3:2, 3:1)
Pá 17.11.2023 10:00 Bílina, Zimní stadion 11 HC Draci BílinaSK Kadaň0:15 (0:3, 0:6, 0:6)
Pá 17.11.2023 13:15 Děčín, Zimní stadion 11 HC DěčínHC Litvínov2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
Pá 17.11.2023 11:30 Chomutov, Zimní stadion 11 Piráti ChomutovMOSTEČTÍ LVI3:7 (0:1, 2:2, 1:4)
So 18.11.2023 13:15 Litoměřice, Kalich Arena Litom 11 HC Stadion LitoměřiceHC Roudnice n.L.15:1 (3:0, 4:1, 8:0)
Ne 19.11.2023 16:00 Bílina, Zimní stadion 11 HC TepliceHC Slovan Louny6:6 (2:4, 2:0, 2:2)
Ne 19.11.2023 11:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 11 HC Tygři Klášterec nad OhříSlovan Ústí n.Labem8:1 (1:0, 3:1, 4:0)
So 25.11.2023 09:45 Kadaň, Zimní stadion 12 SK KadaňSlovan Ústí n.Labem11:14 (3:4, 5:3, 3:7)
So 25.11.2023 10:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 12 HC Tygři Klášterec nad OhříMOSTEČTÍ LVI16:2 (4:1, 8:0, 4:1)
So 25.11.2023 11:30 Chomutov 12 Piráti ChomutovHC Slovan Louny12:5 (3:1, 5:1, 4:3)
So 25.11.2023 12:30 Bílina, Zimní stadion 12 HC TepliceHC Litvínov1:23 (1:7, 0:6, 0:10)
So 25.11.2023 09:45 Děčín, Zimní stadion 12 HC DěčínHC Roudnice n.L.8:5 (1:1, 4:1, 3:3)
So 25.11.2023 16:15 Litoměřice, Kalich Arena Litom 12 HC Stadion LitoměřiceHC Draci Bílina12:3 (2:2, 6:1, 4:0)
Ne 26.11.2023 14:30 Litoměřice, Kalich Arena Litom 13 HC Stadion LitoměřiceSK Kadaň8:11 (1:3, 5:5, 2:3)
Ne 26.11.2023 09:00 Bílina, Zimní stadion 13 HC Draci BílinaHC Děčín4:16 (1:6, 1:5, 2:5)
Ne 26.11.2023 16:15 Roudnice nad Labem 13 HC Roudnice n.L.HC Teplice5:8 (2:1, 0:3, 3:4)
Ne 26.11.2023 10:00 Litvínov 13 HC LitvínovPiráti Chomutov12:1 (3:1, 4:0, 5:0)
Ne 26.11.2023 09:00 Louny, Zimní stadion 13 HC Slovan LounyHC Tygři Klášterec nad Ohří1:15 (0:3, 0:6, 1:6)
Ne 26.11.2023 12:00 Most, Zimní stadion 13 MOSTEČTÍ LVISlovan Ústí n.Labem8:10 (1:2, 4:4, 3:4)
So 2.12.2023 12:00 Kadaň, Zimní stadion 14 SK KadaňMOSTEČTÍ LVI3:3 (0:0, 2:1, 1:2)
So 2.12.2023 11:15 Ústí nad Labem, Zimní stadion 14 Slovan Ústí n.LabemHC Slovan Louny8:2 (1:0, 4:0, 3:2)
So 2.12.2023 10:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 14 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Litvínov4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
So 2.12.2023 12:45 Chomutov, Zimní stadion 14 Piráti ChomutovHC Roudnice n.L.19:0 (4:0, 7:0, 8:0)
So 2.12.2023 09:45 Děčín, Zimní stadion 14 HC DěčínHC Stadion Litoměřice7:13 (3:3, 1:6, 3:4)
So 9.12.2023 14:45 Litoměřice, Kalich Arena Litom 15 HC Stadion LitoměřiceHC Teplice11:5 (4:1, 4:3, 3:1)
So 9.12.2023 14:00 Chomutov 15 HC Draci BílinaPiráti Chomutov1:10 (1:1, 0:6, 0:3)
So 9.12.2023 09:00 Roudnice nad Labem 15 HC Roudnice n.L.HC Tygři Klášterec nad Ohří1:22 (0:9, 0:10, 1:3)
So 9.12.2023 12:00 Litvínov 15 HC LitvínovSlovan Ústí n.Labem9:1 (0:1, 4:0, 5:0)
So 9.12.2023 10:45 Louny, Zimní stadion 15 HC Slovan LounyMOSTEČTÍ LVI10:3 (4:2, 2:1, 4:0)
Ne 10.12.2023 12:00 Bílina, Zimní stadion 9 HC Draci BílinaHC Litvínov4:20 (0:5, 2:7, 2:8)
Ne 10.12.2023 09:45 Děčín, Zimní stadion 15 HC DěčínSK Kadaň12:7 (2:4, 3:1, 7:2)
So 16.12.2023 10:00 Kadaň, Zimní stadion 16 SK KadaňHC Slovan Louny11:2 (3:0, 3:0, 5:2)
So 16.12.2023 11:30 Most, Zimní stadion 16 MOSTEČTÍ LVIHC Litvínov2:17 (0:4, 1:5, 1:8)
So 16.12.2023 12:45 Ústí nad Labem, Zimní stadion 16 Slovan Ústí n.LabemHC Roudnice n.L.3:7 (0:3, 2:4, 1:0)
So 16.12.2023 14:30 Bílina, Zimní stadion 16 HC TepliceHC Děčín6:11 (3:4, 2:3, 1:4)
Ne 17.12.2023 13:30 Děčín, Zimní stadion 17 HC DěčínPiráti Chomutov3:9 (2:2, 0:3, 1:4)
Ne 17.12.2023 13:15 Litoměřice, Kalich Arena Litom 17 HC Stadion LitoměřiceHC Tygři Klášterec nad Ohří8:14 (3:5, 3:6, 2:3)
Ne 17.12.2023 09:30 Bílina, Zimní stadion 17 HC Draci BílinaSlovan Ústí n.Labem4:10 (3:2, 0:5, 1:3)
Ne 17.12.2023 16:15 Roudnice nad Labem 17 HC Roudnice n.L.MOSTEČTÍ LVI9:9 (4:4, 3:2, 2:3)
Ne 17.12.2023 10:00 Litvínov 17 HC LitvínovHC Slovan Louny15:1 (6:1, 4:0, 5:0)
So 6.1.2024 11:30 Kadaň, Zimní stadion 18 SK KadaňHC Litvínov2:8 (1:1, 1:6, 0:1)
So 6.1.2024 12:15 Ústí nad Labem, Zimní stadion 18 Slovan Ústí n.LabemHC Stadion Litoměřice8:10 (0:4, 4:3, 4:3)
So 6.1.2024 10:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 18 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Děčín14:0 (3:0, 6:0, 5:0)
Ne 7.1.2024 11:00 Louny, Zimní stadion 18 HC Slovan LounyHC Roudnice n.L.6:9 (2:4, 1:2, 3:3)
St 10.1.2024 17:15 Děčín, Zimní stadion 9 HC DěčínMOSTEČTÍ LVI8:8 (1:2, 6:3, 1:3)
Čt 11.1.2024 17:30 Děčín, Zimní stadion 7 HC DěčínHC Tygři Klášterec nad Ohří2:12 (2:3, 0:4, 0:5)
So 13.1.2024 12:45 Chomutov 19 Piráti ChomutovSK Kadaň4:5 (1:4, 1:1, 2:0)
So 13.1.2024 14:00 Bílina, Zimní stadion 19 HC TepliceHC Tygři Klášterec nad Ohří2:20 (2:5, 0:9, 0:6)
So 13.1.2024 09:45 Děčín, Zimní stadion 19 HC DěčínSlovan Ústí n.Labem6:1 (0:0, 2:1, 4:0)
So 13.1.2024 13:00 Litoměřice, Kalich Arena Litom 19 HC Stadion LitoměřiceMOSTEČTÍ LVI9:8 (3:4, 4:1, 2:3)
So 13.1.2024 09:00 Bílina, Zimní stadion 19 HC Draci BílinaHC Slovan Louny1:12 (0:4, 0:2, 1:6)
So 13.1.2024 11:30 Roudnice nad Labem 19 HC Roudnice n.L.HC Litvínov0:13 (0:3, 0:5, 0:5)
Ne 14.1.2024 11:45 Kadaň, Zimní stadion 20 SK KadaňHC Roudnice n.L.9:1 (2:0, 6:0, 1:1)
Ne 14.1.2024 09:00 Litvínov 20 HC LitvínovHC Draci Bílina16:3 (5:0, 7:1, 4:2)
Ne 14.1.2024 09:00 Louny, Zimní stadion 20 HC Slovan LounyHC Stadion Litoměřice5:10 (1:0, 2:7, 2:3)
Ne 14.1.2024 12:00 Most, Zimní stadion 20 MOSTEČTÍ LVIHC Děčín9:3 (1:1, 4:0, 4:2)
Ne 14.1.2024 12:00 Ústí nad Labem, Zimní stadion 20 Slovan Ústí n.LabemHC Teplice6:6 (1:4, 2:1, 3:1)
Ne 14.1.2024 10:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 20 HC Tygři Klášterec nad OhříPiráti Chomutov4:5 (0:1, 1:2, 3:2)
Po 15.1.2024 16:30 Bílina, Zimní stadion 14 HC TepliceHC Draci Bílina21:3 (9:0, 9:2, 3:1)
St 17.1.2024 17:30 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 16 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Draci Bílina18:0 (10:0, 4:0, 4:0)
Čt 18.1.2024 17:30 Děčín, Zimní stadion 6 Piráti ChomutovHC Děčín6:4 (1:1, 5:0, 0:3)
Čt 18.1.2024 17:45 Most, Zimní stadion 18 MOSTEČTÍ LVIHC Draci Bílina14:2 (4:0, 7:2, 3:0)
Pá 19.1.2024 18:30 Chomutov 16 Piráti ChomutovHC Stadion Litoměřice6:6 (3:3, 2:0, 1:3)
Pá 19.1.2024 18:00 Teplice 17 HC TepliceSK Kadaň11:6 (4:0, 5:4, 2:2)
So 20.1.2024 13:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 21 HC Tygři Klášterec nad OhříSK Kadaň21:1 (4:1, 13:0, 4:0)
So 20.1.2024 14:30 Chomutov 21 Piráti ChomutovSlovan Ústí n.Labem6:2 (1:1, 4:1, 1:0)
So 20.1.2024 08:00 Bílina, Zimní stadion 21 HC TepliceMOSTEČTÍ LVI6:9 (3:3, 2:1, 1:5)
So 20.1.2024 12:00 Děčín, Zimní stadion 21 HC DěčínHC Slovan Louny6:3 (0:1, 4:1, 2:1)
So 20.1.2024 13:00 Litoměřice, Kalich Arena Litom 21 HC Stadion LitoměřiceHC Litvínov6:10 (2:1, 3:5, 1:4)
So 20.1.2024 12:45 Bílina, Zimní stadion 21 HC Draci BílinaHC Roudnice n.L.1:8 (1:2, 0:5, 0:1)
Ne 21.1.2024 09:45 Kadaň, Zimní stadion 22 SK KadaňHC Draci Bílina5:0
Ne 21.1.2024 16:15 Roudnice nad Labem 22 HC Roudnice n.L.HC Stadion Litoměřice7:6 (2:4, 3:1, 2:1)
Ne 21.1.2024 12:00 Litvínov 22 HC LitvínovHC Děčín8:0 (3:0, 3:0, 2:0)
Ne 21.1.2024 11:00 Louny, Zimní stadion 22 HC Slovan LounyHC Teplice7:6 (1:2, 2:2, 4:2)
Ne 21.1.2024 12:30 Most, Zimní stadion 22 MOSTEČTÍ LVIPiráti Chomutov1:11 (0:7, 1:1, 0:3)
Ne 21.1.2024 11:00 Ústí nad Labem, Zimní stadion 22 Slovan Ústí n.LabemHC Tygři Klášterec nad Ohří1:11 (0:3, 0:3, 1:5)


Liga starších žáků "B" sk. 11 – Plzeňská 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Čt 28.9.2023 13:30 Plzeň - Košutka 1 HC Pilsen WolvesHC ŠKODA PLZEŇ1:14 (0:5, 1:3, 0:6)
Čt 28.9.2023 11:00 Rokycany 1 HC Rokycany z.s.HC Klatovy B1:19 (0:6, 0:5, 1:8)
So 30.9.2023 12:15 Plzeň - Košutka 2 HC Pilsen WolvesHC Domažlice5:7 (2:2, 2:3, 1:2)
Ne 1.10.2023 11:00 Plzeň 2 HC ŠKODA PLZEŇHC Klatovy B13:3 (4:1, 4:2, 5:0)
Ne 1.10.2023 12:00 Třemošná 2 HC Meteor TřemošnáHC Rokycany z.s.14:2 (2:0, 9:1, 3:1)
Pá 6.10.2023 17:30 Domažlice 1 HC DomažliceHC Meteor Třemošná4:9 (1:4, 2:2, 1:3)
So 7.10.2023 10:00 Domažlice 3 HC DomažliceHC ŠKODA PLZEŇ0:23 (0:6, 0:8, 0:9)
Ne 8.10.2023 09:45 Rokycany 3 HC Rokycany z.s.HC Pilsen Wolves2:21 (2:5, 0:6, 0:10)
Ne 8.10.2023 15:25 Klatovy, Zimní stadion 3 HC Klatovy BHC Meteor Třemošná1:23 (1:10, 0:8, 0:5)
So 14.10.2023 10:15 Plzeň - Košutka 4 HC Pilsen WolvesHC Klatovy B8:4 (4:1, 3:1, 1:2)
So 14.10.2023 10:00 Domažlice 4 HC DomažliceHC Rokycany z.s.11:1 (4:1, 3:0, 4:0)
Ne 15.10.2023 14:15 Plzeň 4 HC ŠKODA PLZEŇHC Meteor Třemošná9:5 (2:1, 3:0, 4:4)
So 21.10.2023 11:00 Rokycany 5 HC Rokycany z.s.HC ŠKODA PLZEŇ0:19 (0:8, 0:6, 0:5)
Ne 22.10.2023 10:55 Klatovy, Zimní stadion 5 HC Klatovy BHC Domažlice5:5 (1:4, 4:1, 0:0)
So 28.10.2023 12:30 Třemošná 6 HC Meteor TřemošnáHC Domažlice18:3 (2:0, 7:2, 9:1)
Ne 29.10.2023 09:25 Klatovy, Zimní stadion 6 HC Klatovy BHC Rokycany z.s.11:9 (3:3, 4:4, 4:2)
So 4.11.2023 11:00 Rokycany 7 HC Rokycany z.s.HC Meteor Třemošná1:18 (0:7, 1:4, 0:7)
Ne 5.11.2023 09:25 Klatovy, Zimní stadion 7 HC Klatovy BHC ŠKODA PLZEŇ3:12 (0:4, 1:3, 2:5)
So 11.11.2023 15:30 Plzeň 8 HC ŠKODA PLZEŇHC Domažlice17:2 (3:1, 9:1, 5:0)
So 11.11.2023 09:45 Plzeň - Košutka 8 HC Pilsen WolvesHC Rokycany z.s.9:1 (5:1, 1:0, 3:0)
Ne 12.11.2023 15:30 Třemošná 8 HC Meteor TřemošnáHC Klatovy B9:4 (2:1, 4:2, 3:1)
Po 13.11.2023 14:30 Plzeň 6 HC ŠKODA PLZEŇHC Pilsen Wolves12:4 (2:2, 4:0, 6:2)
Pá 17.11.2023 13:45 Třemošná 5 HC Meteor TřemošnáHC Pilsen Wolves7:2 (0:1, 2:0, 5:1)
So 18.11.2023 13:45 Třemošná 9 HC Meteor TřemošnáHC ŠKODA PLZEŇ5:5 (1:1, 0:2, 4:2)
So 18.11.2023 11:00 Rokycany 9 HC Rokycany z.s.HC Domažlice5:8 (3:5, 1:1, 1:2)
Ne 19.11.2023 11:40 Klatovy, Zimní stadion 9 HC Klatovy BHC Pilsen Wolves3:5 (2:2, 1:1, 0:2)
Čt 23.11.2023 16:45 Domažlice 7 HC DomažliceHC Pilsen Wolves4:7 (0:3, 1:3, 3:1)
So 25.11.2023 12:00 Plzeň 10 HC ŠKODA PLZEŇHC Rokycany z.s.13:3 (2:0, 6:1, 5:2)
Ne 26.11.2023 10:00 Domažlice 10 HC DomažliceHC Klatovy B7:3 (4:1, 0:2, 3:0)
Ne 26.11.2023 11:00 Plzeň - Košutka 10 HC Pilsen WolvesHC Meteor Třemošná0:5 (0:2, 0:0, 0:3)


Liga starších žáků "B" sk. 15 – Královéhradecká I. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Čt 28.9.2023 11:00 Hradec Králové 1 Mountfield HK, a.s.HC Wikov Hronov32:1 (14:1, 8:0, 10:0)
Čt 28.9.2023 11:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 1 HC Stadion VrchlabíSK Třebechovice p.O.6:1 (1:1, 4:0, 1:0)
Čt 28.9.2023 11:30 Jičín 1 Hokejový klub Autocentrum JičínHCM Jaroměř6:6 (2:2, 2:0, 2:4)
Čt 28.9.2023 12:15 Nová Paka 1 HC Nová Paka, z.s.HC Trutnov2:8 (1:2, 0:2, 1:4)
So 30.9.2023 09:00 Hronov 2 HC Wikov HronovHC Trutnov1:16 (1:6, 0:4, 0:6)
So 30.9.2023 09:30 Jaroměř 2 HCM JaroměřHC Nová Paka, z.s.12:3 (7:2, 2:1, 3:0)
So 30.9.2023 09:00 Třebechovice pod Orebem 2 SK Třebechovice p.O.Hokejový klub Autocentrum Jičín2:9 (2:2, 0:2, 0:5)
So 30.9.2023 11:30 Hradec Králové 2 Mountfield HK, a.s.HC Stadion Vrchlabí11:5 (7:2, 1:1, 3:2)
So 7.10.2023 11:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 3 HC Stadion VrchlabíHC Wikov Hronov11:2 (3:1, 6:1, 2:0)
So 7.10.2023 11:00 Jičín 3 Hokejový klub Autocentrum JičínMountfield HK, a.s.3:18 (0:5, 1:5, 2:8)
So 7.10.2023 16:30 Nová Paka 3 HC Nová Paka, z.s.SK Třebechovice p.O.19:1 (6:0, 6:0, 7:1)
So 7.10.2023 11:15 Trutnov, Zimní stadion 3 HC TrutnovHCM Jaroměř3:7 (1:4, 2:2, 0:1)
Ne 8.10.2023 09:00 Hronov 4 HC Wikov HronovHCM Jaroměř1:13 (0:2, 1:4, 0:7)
Ne 8.10.2023 09:30 Třebechovice pod Orebem 4 SK Třebechovice p.O.HC Trutnov3:12 (0:1, 1:6, 2:5)
Ne 8.10.2023 11:30 Hradec Králové 4 Mountfield HK, a.s.HC Nová Paka, z.s.25:0 (9:0, 10:0, 6:0)
Ne 8.10.2023 10:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 4 HC Stadion VrchlabíHokejový klub Autocentrum Jičín2:9 (0:3, 2:2, 0:4)
So 14.10.2023 10:30 Jičín 5 Hokejový klub Autocentrum JičínHC Wikov Hronov23:2 (7:2, 8:0, 8:0)
So 14.10.2023 09:00 Trutnov, Zimní stadion 5 HC TrutnovMountfield HK, a.s.5:20 (1:7, 1:7, 3:6)
So 14.10.2023 09:15 Jaroměř 5 HCM JaroměřSK Třebechovice p.O.11:3 (5:0, 6:3, 0:0)
Ne 15.10.2023 11:15 Nová Paka 5 HC Nová Paka, z.s.HC Stadion Vrchlabí10:5 (3:1, 2:3, 5:1)
So 21.10.2023 09:00 Hronov 6 HC Wikov HronovSK Třebechovice p.O.3:7 (0:2, 2:4, 1:1)
So 21.10.2023 14:45 Hradec Králové 6 Mountfield HK, a.s.HCM Jaroměř13:3 (4:1, 2:0, 7:2)
So 21.10.2023 09:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 6 HC Stadion VrchlabíHC Trutnov10:5 (3:1, 6:3, 1:1)
So 21.10.2023 11:00 Jičín 6 Hokejový klub Autocentrum JičínHC Nová Paka, z.s.3:10 (0:5, 3:0, 0:5)
So 28.10.2023 10:00 Nová Paka 7 HC Nová Paka, z.s.HC Wikov Hronov13:3 (5:2, 3:0, 5:1)
So 28.10.2023 09:00 Trutnov, Zimní stadion 7 HC TrutnovHokejový klub Autocentrum Jičín6:13 (1:3, 3:4, 2:6)
So 28.10.2023 09:30 Jaroměř 7 HCM JaroměřHC Stadion Vrchlabí6:8 (1:4, 1:2, 4:2)
So 28.10.2023 08:30 Třebechovice pod Orebem 7 SK Třebechovice p.O.Mountfield HK, a.s.1:20 (0:8, 1:8, 0:4)
Ne 29.10.2023 11:00 Hronov 8 HC Wikov HronovMountfield HK, a.s.1:21 (0:11, 1:10, 0:0)
Ne 29.10.2023 09:30 Třebechovice pod Orebem 8 SK Třebechovice p.O.HC Stadion Vrchlabí6:14 (4:4, 1:5, 1:5)
Ne 29.10.2023 09:30 Jaroměř 8 HCM JaroměřHokejový klub Autocentrum Jičín8:1 (3:0, 3:0, 2:1)
Ne 29.10.2023 09:00 Trutnov, Zimní stadion 8 HC TrutnovHC Nová Paka, z.s.4:5 (1:2, 1:2, 2:1)
So 4.11.2023 11:15 Trutnov, Zimní stadion 9 HC TrutnovHC Wikov Hronov16:0 (5:0, 6:0, 5:0)
So 4.11.2023 10:30 Jičín 9 Hokejový klub Autocentrum JičínSK Třebechovice p.O.13:6 (4:4, 3:0, 6:2)
So 4.11.2023 09:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 9 HC Stadion VrchlabíMountfield HK, a.s.1:10 (0:3, 0:1, 1:6)
Ne 5.11.2023 12:15 Nová Paka 9 HC Nová Paka, z.s.HCM Jaroměř2:4 (1:2, 1:1, 0:1)
So 11.11.2023 09:00 Hronov 10 HC Wikov HronovHC Stadion Vrchlabí2:20 (0:6, 2:13, 0:1)
So 11.11.2023 15:00 Hradec Králové 10 Mountfield HK, a.s.Hokejový klub Autocentrum Jičín8:5 (2:2, 4:3, 2:0)
So 11.11.2023 09:00 Třebechovice pod Orebem 10 SK Třebechovice p.O.HC Nová Paka, z.s.4:16 (0:4, 0:6, 4:6)
So 11.11.2023 12:30 Jaroměř 10 HCM JaroměřHC Trutnov7:3 (3:1, 2:2, 2:0)
Ne 12.11.2023 10:00 Jaroměř 11 HCM JaroměřHC Wikov Hronov10:3 (5:1, 2:0, 3:2)
Ne 12.11.2023 09:00 Trutnov, Zimní stadion 11 HC TrutnovSK Třebechovice p.O.13:7 (3:2, 5:2, 5:3)
Ne 12.11.2023 10:00 Nová Paka 11 HC Nová Paka, z.s.Mountfield HK, a.s.2:28 (0:18, 1:7, 1:3)
Ne 12.11.2023 11:00 Jičín 11 Hokejový klub Autocentrum JičínHC Stadion Vrchlabí2:6 (1:4, 0:0, 1:2)
Pá 17.11.2023 09:00 Hronov 12 HC Wikov HronovHokejový klub Autocentrum Jičín2:12 (0:5, 0:6, 2:1)
Pá 17.11.2023 09:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 12 HC Stadion VrchlabíHC Nová Paka, z.s.16:7 (3:2, 6:2, 7:3)
Pá 17.11.2023 10:00 Hradec Králové 12 Mountfield HK, a.s.HC Trutnov10:8 (2:4, 4:2, 4:2)
Pá 17.11.2023 11:15 Třebechovice pod Orebem 12 SK Třebechovice p.O.HCM Jaroměř2:9 (0:3, 1:3, 1:3)
So 25.11.2023 09:15 Jaroměř 13 HCM JaroměřMountfield HK, a.s.9:4 (3:2, 5:2, 1:0)
So 25.11.2023 11:15 Trutnov, Zimní stadion 13 HC TrutnovHC Stadion Vrchlabí9:13 (3:7, 4:2, 2:4)
So 25.11.2023 12:15 Nová Paka 13 HC Nová Paka, z.s.Hokejový klub Autocentrum Jičín13:8 (0:5, 5:0, 8:3)
So 2.12.2023 09:00 Hronov 14 HC Wikov HronovHC Nová Paka, z.s.2:24 (0:7, 1:8, 1:9)
So 2.12.2023 10:30 Jičín 14 Hokejový klub Autocentrum JičínHC Trutnov4:6 (0:0, 3:4, 1:2)
So 2.12.2023 09:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 14 HC Stadion VrchlabíHCM Jaroměř5:16 (1:5, 2:4, 2:7)
So 2.12.2023 12:15 Hradec Králové 14 Mountfield HK, a.s.SK Třebechovice p.O.14:1 (6:0, 4:1, 4:0)
Ne 3.12.2023 16:00 Třebechovice pod Orebem 13 SK Třebechovice p.O.HC Wikov Hronov5:4 (1:0, 2:2, 2:2)


Liga starších žáků "B" sk. 16 – Královéhradecká II. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Čt 28.9.2023 13:45 Náchod 1 HC NáchodHC Skuteč0:5 (0:1, 1:3, 5:1)
Čt 28.9.2023 09:00 Choceň, Zimní stadion 1 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHC Spartak Choceň1:9 (0:2, 1:4, 0:3)
Čt 28.9.2023 09:30 Nové Město nad Metují 1 Sp.Nové Město n.Met.Stadion Nový Bydžov2:7 (0:4, 1:3, 1:0)
Čt 28.9.2023 10:30 Opočno 1 HC OpočnoHC Dvůr Králové n.L.5:5 (1:3, 1:1, 3:1)
So 30.9.2023 15:30 Skuteč, Zimní stadion 2 HC SkutečHC Dvůr Králové n.L.3:2 (0:0, 2:0, 1:2)
So 30.9.2023 11:30 Nový Bydžov 2 Stadion Nový BydžovHC Opočno2:5 (0:3, 1:0, 1:2)
So 30.9.2023 11:00 Choceň, Zimní stadion 2 HC Spartak ChoceňSp.Nové Město n.Met.16:0 (7:0, 3:0, 6:0)
So 30.9.2023 10:00 Náchod 2 HC NáchodHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU0:5 (3:2, 3:0, 7:0)
So 7.10.2023 09:05 Rychnov nad Kněžnou 3 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHC Skuteč6:7 (1:3, 4:1, 1:3)
So 7.10.2023 08:30 Nové Město nad Metují 3 Sp.Nové Město n.Met.HC Náchod2:16 (0:3, 0:8, 2:5)
So 7.10.2023 10:30 Opočno 3 HC OpočnoHC Spartak Choceň2:14 (0:7, 1:3, 1:4)
So 7.10.2023 11:10 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 3 HC Dvůr Králové n.L.Stadion Nový Bydžov6:0 (1:0, 2:0, 3:0)
Ne 8.10.2023 16:45 Choceň, Zimní stadion 4 HC Spartak ChoceňHC Dvůr Králové n.L.10:1 (3:1, 5:0, 2:0)
Ne 8.10.2023 10:00 Náchod 4 HC NáchodHC Opočno3:6 (1:2, 1:2, 1:2)
Ne 8.10.2023 16:20 Rychnov nad Kněžnou 4 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUSp.Nové Město n.Met.7:3 (1:0, 5:2, 1:1)
So 14.10.2023 11:15 Nové Město nad Metují 5 Sp.Nové Město n.Met.HC Skuteč1:7 (1:4, 0:3, 0:0)
So 14.10.2023 11:00 Opočno 5 HC OpočnoHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU3:3 (2:0, 1:0, 0:3)
So 14.10.2023 11:30 Nový Bydžov 5 Stadion Nový BydžovHC Spartak Choceň0:9 (0:3, 0:2, 0:4)
So 21.10.2023 15:30 Skuteč, Zimní stadion 6 HC SkutečHC Spartak Choceň0:9 (0:2, 0:4, 0:3)
So 21.10.2023 11:30 Nový Bydžov 6 Stadion Nový BydžovHC Náchod1:9 (0:4, 1:0, 0:5)
So 21.10.2023 11:50 Rychnov nad Kněžnou 6 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHC Dvůr Králové n.L.11:10 (4:4, 4:2, 3:4)
So 21.10.2023 09:00 Nové Město nad Metují 6 Sp.Nové Město n.Met.HC Opočno3:13 (1:3, 1:7, 1:3)
Ne 22.10.2023 16:30 Skuteč, Zimní stadion 4 HC SkutečStadion Nový Bydžov7:4 (2:2, 4:1, 1:1)
Čt 26.10.2023 16:25 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 5 HC Dvůr Králové n.L.HC Náchod5:8 (2:2, 2:3, 1:3)
So 28.10.2023 15:10 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 7 HC Dvůr Králové n.L.Sp.Nové Město n.Met.17:0 (4:0, 7:0, 6:0)
So 28.10.2023 11:30 Nový Bydžov 7 Stadion Nový BydžovHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU3:3 (0:0, 1:2, 2:1)
Ne 29.10.2023 16:45 Choceň, Zimní stadion 8 HC Spartak ChoceňHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU9:2 (4:1, 4:1, 1:0)
Ne 29.10.2023 09:00 Nový Bydžov 8 Stadion Nový BydžovSp.Nové Město n.Met.4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
Ne 29.10.2023 09:55 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 8 HC Dvůr Králové n.L.HC Opočno6:4 (2:0, 2:4, 2:0)
Ne 5.11.2023 13:10 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 9 HC Dvůr Králové n.L.HC Skuteč9:4 (3:2, 2:2, 4:0)
Ne 5.11.2023 13:00 Opočno 9 HC OpočnoStadion Nový Bydžov4:4 (2:0, 2:2, 0:2)
Ne 5.11.2023 10:40 Rychnov nad Kněžnou 9 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHC Náchod4:8 (2:3, 2:3, 0:2)
So 11.11.2023 09:00 Skuteč, Zimní stadion 10 HC SkutečHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU4:5 (2:1, 1:3, 1:1)
So 11.11.2023 10:30 Choceň, Zimní stadion 10 HC Spartak ChoceňHC Opočno17:1 (5:0, 5:0, 7:1)
So 11.11.2023 11:30 Nový Bydžov 10 Stadion Nový BydžovHC Dvůr Králové n.L.5:2 (3:1, 1:1, 1:0)
Ne 12.11.2023 09:00 Nový Bydžov 11 Stadion Nový BydžovHC Skuteč5:3 (3:2, 0:1, 2:0)
Ne 12.11.2023 10:00 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 11 HC Dvůr Králové n.L.HC Spartak Choceň0:5 (0:2, 0:3, 0:0)
Ne 12.11.2023 11:00 Opočno 11 HC OpočnoHC Náchod2:7 (0:3, 0:2, 2:2)
Pá 17.11.2023 16:30 Choceň, Zimní stadion 7 HC Spartak ChoceňHC Náchod7:6 (3:2, 2:3, 2:1)
Pá 17.11.2023 09:00 Skuteč, Zimní stadion 12 HC SkutečSp.Nové Město n.Met.10:4 (4:1, 5:3, 1:0)
Pá 17.11.2023 11:20 Rychnov nad Kněžnou 12 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHC Opočno7:4 (2:1, 1:1, 4:2)
So 18.11.2023 13:30 Skuteč, Zimní stadion 8 HC SkutečHC Náchod2:6 (0:1, 0:3, 2:2)
So 18.11.2023 09:00 Choceň, Zimní stadion 12 HC Spartak ChoceňStadion Nový Bydžov15:1 (3:0, 4:0, 8:1)
Ne 19.11.2023 11:15 Nové Město nad Metují 11 Sp.Nové Město n.Met.HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU5:10 (1:1, 2:4, 2:5)
So 25.11.2023 09:00 Choceň, Zimní stadion 13 HC Spartak ChoceňHC Skuteč13:1 (2:0, 7:0, 4:1)
So 25.11.2023 11:30 Náchod 13 HC NáchodStadion Nový Bydžov9:1 (2:1, 2:0, 5:0)
So 25.11.2023 11:10 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 13 HC Dvůr Králové n.L.HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
So 25.11.2023 11:00 Opočno 13 HC OpočnoSp.Nové Město n.Met.15:3 (3:0, 7:1, 5:2)
Ne 26.11.2023 09:00 Opočno 7 HC OpočnoHC Skuteč4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
Ne 26.11.2023 09:30 Nové Město nad Metují 9 Sp.Nové Město n.Met.HC Spartak Choceň1:14 (0:5, 0:5, 1:4)
St 29.11.2023 17:30 Náchod 10 HC NáchodSp.Nové Město n.Met.9:1 (3:0, 0:0, 6:1)
So 2.12.2023 09:00 Skuteč, Zimní stadion 14 HC SkutečHC Opočno1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
So 2.12.2023 11:50 Rychnov nad Kněžnou 14 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUStadion Nový Bydžov9:2 (3:1, 1:0, 5:1)
So 2.12.2023 10:00 Náchod 14 HC NáchodHC Spartak Choceň0:6 (0:0, 0:2, 0:4)
So 2.12.2023 11:30 Nové Město nad Metují 14 Sp.Nové Město n.Met.HC Dvůr Králové n.L.4:4 (3:2, 1:2, 0:0)
Ne 3.12.2023 09:00 Náchod 12 HC NáchodHC Dvůr Králové n.L.10:3 (2:0, 3:2, 5:1)


Liga starších žáků "B" sk. 20 – Středočeská III. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Čt 28.9.2023 10:00 Praha - Strašnice 1 HC Smíchov 1913HC Nymburský Lev, z.s.6:7 (3:0, 1:6, 2:1)
Čt 28.9.2023 12:00 Benátky nad Jizerou 1 HC Benátky n.J.HC Junior Mělník2:2 (0:0, 0:0, 2:2)
Čt 28.9.2023 13:45 Neratovice 1 HC Buldoci NeratoviceHK LEV Slaný6:5 (2:1, 3:2, 1:2)
So 30.9.2023 11:00 Mělník, Zimní stadion 2 HC Junior MělníkHC Buldoci Neratovice4:9 (0:3, 3:3, 1:3)
So 30.9.2023 10:30 Nymburk, Zimní stadion 2 HC Nymburský Lev, z.s.HC Benátky n.J.3:9 (0:4, 2:2, 1:3)
So 30.9.2023 11:15 Praha, ICE ARENA 2 HC Letci LetňanyHC Smíchov 191314:0 (2:0, 4:0, 8:0)
So 7.10.2023 09:00 Praha, ICE ARENA 3 HC Letci LetňanyHC Benátky n.J.5:1 (0:1, 2:0, 3:0)
So 7.10.2023 10:30 Neratovice 3 HC Buldoci NeratoviceHC Nymburský Lev, z.s.8:7 (1:3, 3:2, 4:2)
So 7.10.2023 13:15 Slaný, Zimní stadion 3 HK LEV SlanýHC Junior Mělník13:3 (4:2, 7:0, 2:1)
Ne 8.10.2023 10:30 Nymburk, Zimní stadion 4 HC Nymburský Lev, z.s.HK LEV Slaný4:10 (3:4, 0:4, 1:2)
Ne 8.10.2023 11:30 Praha, ICE ARENA 4 HC Letci LetňanyHC Buldoci Neratovice8:6 (2:1, 3:2, 3:3)
Ne 8.10.2023 10:00 Praha - Strašnice 4 HC Smíchov 1913HC Benátky n.J.3:6 (1:2, 0:0, 2:4)
So 14.10.2023 16:00 Slaný, Zimní stadion 5 HK LEV SlanýHC Letci Letňany6:12 (5:5, 0:3, 1:4)
So 14.10.2023 11:00 Mělník, Zimní stadion 5 HC Junior MělníkHC Nymburský Lev, z.s.7:2 (2:0, 5:1, 0:1)
Ne 15.10.2023 10:30 Neratovice 5 HC Buldoci NeratoviceHC Smíchov 191310:2 (4:0, 3:1, 3:1)
So 21.10.2023 12:30 Praha, ICE ARENA 6 HC Letci LetňanyHC Junior Mělník16:1 (5:1, 7:0, 4:0)
So 21.10.2023 14:30 Velké Popovice, Zimní stadion 6 HC Smíchov 1913HK LEV Slaný7:8 (1:2, 3:3, 3:3)
So 21.10.2023 17:45 Benátky nad Jizerou 6 HC Benátky n.J.HC Buldoci Neratovice3:3 (2:0, 1:2, 0:1)
Ne 22.10.2023 12:45 Slaný, Zimní stadion 7 HK LEV SlanýHC Benátky n.J.7:5 (4:1, 1:1, 2:3)
Ne 22.10.2023 10:15 Mělník, Zimní stadion 7 HC Junior MělníkHC Smíchov 191310:7 (3:3, 3:2, 4:2)
Ne 22.10.2023 10:00 Nymburk, Zimní stadion 7 HC Nymburský Lev, z.s.HC Letci Letňany2:22 (0:8, 2:8, 0:6)
So 28.10.2023 11:00 Mělník, Zimní stadion 8 HC Junior MělníkHC Benátky n.J.6:7 (3:2, 2:2, 1:3)
Ne 29.10.2023 10:00 Nymburk, Zimní stadion 8 HC Nymburský Lev, z.s.HC Smíchov 19135:9 (1:4, 4:1, 0:4)
Ne 29.10.2023 10:30 Slaný, Zimní stadion 8 HK LEV SlanýHC Buldoci Neratovice3:12 (0:5, 1:5, 2:2)
So 4.11.2023 16:45 Neratovice 9 HC Buldoci NeratoviceHC Junior Mělník11:2 (2:2, 4:0, 5:0)
So 4.11.2023 17:45 Benátky nad Jizerou 9 HC Benátky n.J.HC Nymburský Lev, z.s.10:4 (6:1, 3:1, 1:2)
So 4.11.2023 11:30 Velké Popovice, Zimní stadion 9 HC Smíchov 1913HC Letci Letňany1:13 (0:4, 1:4, 0:5)
Ne 5.11.2023 11:30 Benátky nad Jizerou 10 HC Benátky n.J.HC Letci Letňany2:6 (1:3, 0:2, 1:1)
Ne 5.11.2023 14:30 Nymburk, Zimní stadion 10 HC Nymburský Lev, z.s.HC Buldoci Neratovice3:13 (1:4, 1:6, 1:3)
Ne 5.11.2023 12:15 Mělník, Zimní stadion 10 HC Junior MělníkHK LEV Slaný6:11 (1:2, 1:4, 4:5)
So 11.11.2023 13:15 Slaný, Zimní stadion 11 HK LEV SlanýHC Nymburský Lev, z.s.13:4 (4:1, 1:1, 8:2)
So 11.11.2023 13:15 Neratovice 11 HC Buldoci NeratoviceHC Letci Letňany6:4 (1:1, 3:3, 2:0)
So 11.11.2023 15:30 Benátky nad Jizerou 11 HC Benátky n.J.HC Smíchov 191313:1 (5:0, 5:0, 3:1)
Čt 16.11.2023 18:15 Slaný, Zimní stadion 13 HK LEV SlanýHC Smíchov 19138:2 (1:0, 5:2, 2:0)
Pá 17.11.2023 15:30 Velké Popovice, Zimní stadion 12 HC Smíchov 1913HC Buldoci Neratovice1:13 (0:5, 0:5, 1:3)
So 18.11.2023 15:00 Praha, ICE ARENA 12 HC Letci LetňanyHK LEV Slaný9:3 (6:0, 3:1, 0:2)
So 18.11.2023 12:45 Nymburk, Zimní stadion 12 HC Nymburský Lev, z.s.HC Junior Mělník3:11 (0:2, 1:4, 2:5)
Ne 19.11.2023 10:15 Mělník, Zimní stadion 13 HC Junior MělníkHC Letci Letňany3:8 (1:4, 0:1, 2:3)
Ne 19.11.2023 09:00 Neratovice 13 HC Buldoci NeratoviceHC Benátky n.J.10:0 (3:0, 4:0, 3:0)
So 25.11.2023 10:00 Praha 5 14 HC Smíchov 1913HC Junior Mělník5:7 (2:2, 1:4, 2:1)
Ne 26.11.2023 11:00 Benátky nad Jizerou 14 HC Benátky n.J.HK LEV Slaný0:6 (0:0, 0:4, 0:2)
Ne 26.11.2023 14:00 Praha, ICE ARENA 14 HC Letci LetňanyHC Nymburský Lev, z.s.13:6 (7:1, 3:3, 3:2)


Liga starších žáků "B" sk. 22 – Vysočina 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Čt 28.9.2023 10:00 Chotěboř 1 HC ChotěbořBK Havlíčkův Brod4:8 (2:2, 2:3, 0:3)
Čt 28.9.2023 15:00 Třebíč 1 SK H.Slavia TřebíčRytíři z Telče11:2 (5:0, 4:0, 2:2)
Čt 28.9.2023 13:45 Žďár nad Sázavou 1 SKLH Žďár n. SázavouHC Lední medvědi Pelhřimov9:2 (2:1, 1:1, 6:0)
Čt 28.9.2023 11:10 Ledeč nad Sázavou 1 HC Ledeč nad SázavouHC Sp. Velká Bíteš6:13 (2:4, 2:3, 2:6)
Čt 28.9.2023 14:15 Humpolec 1 HC Humpolec, z.s.Náměšť nad Oslavou5:5 (2:2, 1:2, 2:1)
Čt 28.9.2023 11:00 Moravské Budějovice, Zimní sta 1 HC Žihadla Moravské BudějoviceHHK Velké Meziříčí11:1 (2:0, 4:1, 5:0)
So 30.9.2023 11:00 Velká Bíteš 2 HC Sp. Velká BítešHC Humpolec, z.s.12:3 (3:1, 3:1, 6:1)
So 30.9.2023 11:45 Telč, Zimní stadion 2 Rytíři z TelčeSKLH Žďár n. Sázavou5:5 (0:3, 3:1, 2:1)
So 30.9.2023 11:00 Chotěboř 2 HC ChotěbořSK H.Slavia Třebíč1:12 (1:2, 0:5, 0:5)
So 30.9.2023 16:30 Jihlava 2 HC Dukla JihlavaBK Havlíčkův Brod8:4 (3:0, 1:1, 4:3)
Ne 1.10.2023 12:00 Náměšť nad Oslavou 2 Náměšť nad OslavouHC Žihadla Moravské Budějovice5:4 (3:2, 1:1, 1:1)
Ne 1.10.2023 13:30 Pelhřimov, Zimní stadion 2 HC Lední medvědi PelhřimovHC Ledeč nad Sázavou6:3 (2:1, 2:1, 2:1)
Pá 6.10.2023 17:15 Moravské Budějovice, Zimní sta 3 HC Žihadla Moravské BudějoviceHC Sp. Velká Bíteš7:3 (4:1, 1:1, 2:1)
So 7.10.2023 13:15 Třebíč 3 SK H.Slavia TřebíčHC Dukla Jihlava4:12 (0:3, 4:4, 0:5)
So 7.10.2023 15:00 Žďár nad Sázavou 3 SKLH Žďár n. SázavouHC Chotěboř5:3 (0:2, 1:0, 4:1)
So 7.10.2023 11:00 Ledeč nad Sázavou 3 HC Ledeč nad SázavouRytíři z Telče4:2 (1:2, 0:0, 3:0)
So 7.10.2023 11:00 Velké Meziříčí 3 HHK Velké MeziříčíNáměšť nad Oslavou1:20 (0:10, 0:5, 1:5)
Ne 8.10.2023 12:15 Žďár nad Sázavou 22 SKLH Žďár n. SázavouHC Humpolec, z.s.10:6 (3:2, 2:2, 5:2)
Ne 8.10.2023 13:15 Třebíč 22 SK H.Slavia TřebíčHC Žihadla Moravské Budějovice9:2 (3:2, 4:0, 2:0)
Ne 8.10.2023 16:15 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 22 BK Havlíčkův BrodHHK Velké Meziříčí9:2 (4:1, 3:0, 2:1)
Ne 8.10.2023 11:15 Jihlava 22 HC Dukla JihlavaNáměšť nad Oslavou9:3 (1:0, 4:2, 4:1)
Ne 8.10.2023 09:00 Chotěboř 22 HC ChotěbořHC Sp. Velká Bíteš4:19 (0:10, 0:3, 4:6)
Ne 8.10.2023 12:00 Telč, Zimní stadion 22 Rytíři z TelčeHC Lední medvědi Pelhřimov23:2 (5:1, 6:0, 12:1)
So 14.10.2023 11:00 Velká Bíteš 4 HC Sp. Velká BítešHHK Velké Meziříčí12:7 (6:0, 4:2, 2:5)
So 14.10.2023 13:30 Pelhřimov, Zimní stadion 4 HC Lední medvědi PelhřimovHC Žihadla Moravské Budějovice0:20 (0:6, 0:6, 0:8)
So 14.10.2023 11:00 Chotěboř 4 HC ChotěbořHC Ledeč nad Sázavou8:5 (4:1, 4:1, 0:3)
Ne 15.10.2023 12:00 Telč, Zimní stadion 4 Rytíři z TelčeHC Humpolec, z.s.17:1 (1:1, 11:0, 5:0)
Ne 15.10.2023 09:30 Jihlava 4 HC Dukla JihlavaSKLH Žďár n. Sázavou5:6 (0:1, 2:3, 3:2)
Ne 15.10.2023 12:00 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 4 BK Havlíčkův BrodSK H.Slavia Třebíč2:10 (1:6, 1:1, 0:3)
Ne 15.10.2023 12:30 Chotěboř 6 HC ChotěbořHC Žihadla Moravské Budějovice2:9 (1:3, 0:2, 1:4)
So 21.10.2023 11:00 Ledeč nad Sázavou 5 HC Ledeč nad SázavouHC Dukla Jihlava0:15 (0:8, 0:5, 0:2)
So 21.10.2023 11:00 Moravské Budějovice, Zimní sta 5 HC Žihadla Moravské BudějoviceRytíři z Telče0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
So 21.10.2023 11:00 Velké Meziříčí 5 HHK Velké MeziříčíHC Lední medvědi Pelhřimov4:4 (0:1, 2:2, 2:1)
So 21.10.2023 12:00 Náměšť nad Oslavou 5 Náměšť nad OslavouHC Sp. Velká Bíteš4:3 (0:2, 1:0, 3:1)
Ne 22.10.2023 12:15 Žďár nad Sázavou 5 SKLH Žďár n. SázavouBK Havlíčkův Brod6:10 (1:4, 3:4, 2:2)
Ne 22.10.2023 12:45 Humpolec 5 HC Humpolec, z.s.HC Chotěboř10:1 (4:0, 4:1, 2:0)
St 25.10.2023 16:45 Humpolec 3 HC Humpolec, z.s.HC Lední medvědi Pelhřimov9:3 (3:0, 3:2, 3:1)
Pá 27.10.2023 15:00 Třebíč 6 SK H.Slavia TřebíčSKLH Žďár n. Sázavou9:6 (3:1, 4:4, 2:1)
So 28.10.2023 13:30 Pelhřimov, Zimní stadion 6 HC Lední medvědi PelhřimovNáměšť nad Oslavou5:7 (0:3, 2:2, 3:2)
So 28.10.2023 12:00 Telč, Zimní stadion 6 Rytíři z TelčeHHK Velké Meziříčí21:0 (8:0, 4:0, 9:0)
So 28.10.2023 14:30 Jihlava 6 HC Dukla JihlavaHC Humpolec, z.s.15:1 (8:0, 5:1, 2:0)
So 28.10.2023 11:00 Ledeč nad Sázavou 6 HC Ledeč nad SázavouBK Havlíčkův Brod3:8 (2:3, 0:3, 1:2)
So 4.11.2023 11:00 Ledeč nad Sázavou 7 HC Ledeč nad SázavouSK H.Slavia Třebíč0:9 (0:6, 0:1, 0:2)
So 4.11.2023 11:15 Humpolec 7 HC Humpolec, z.s.BK Havlíčkův Brod8:11 (5:3, 1:3, 2:5)
So 4.11.2023 11:00 Moravské Budějovice, Zimní sta 7 HC Žihadla Moravské BudějoviceHC Dukla Jihlava2:12 (0:7, 0:2, 2:3)
So 4.11.2023 11:00 Velké Meziříčí 7 HHK Velké MeziříčíHC Chotěboř5:9 (2:4, 2:2, 1:3)
So 4.11.2023 12:00 Náměšť nad Oslavou 7 Náměšť nad OslavouRytíři z Telče5:5 (2:2, 2:2, 1:1)
So 4.11.2023 11:00 Velká Bíteš 7 HC Sp. Velká BítešHC Lední medvědi Pelhřimov16:2 (3:1, 5:1, 8:0)
Ne 5.11.2023 14:00 Pelhřimov, Zimní stadion 23 HC Lední medvědi PelhřimovHC Chotěboř6:6 (2:2, 2:1, 2:3)
Ne 5.11.2023 13:00 Velká Bíteš 23 HC Sp. Velká BítešHC Dukla Jihlava3:14 (1:3, 0:4, 2:7)
Ne 5.11.2023 16:00 Náměšť nad Oslavou 23 Náměšť nad OslavouBK Havlíčkův Brod5:5 (1:3, 4:0, 0:2)
Ne 5.11.2023 11:00 Velké Meziříčí 23 HHK Velké MeziříčíSK H.Slavia Třebíč2:10 (0:1, 1:6, 1:3)
Ne 5.11.2023 10:30 Moravské Budějovice, Zimní sta 23 HC Žihadla Moravské BudějoviceSKLH Žďár n. Sázavou14:7 (5:2, 5:3, 4:2)
So 11.11.2023 11:00 Chotěboř 8 HC ChotěbořNáměšť nad Oslavou1:13 (1:6, 0:5, 0:2)
So 11.11.2023 14:00 Jihlava 8 HC Dukla JihlavaHHK Velké Meziříčí19:0 (4:0, 5:0, 10:0)
So 11.11.2023 12:00 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 8 BK Havlíčkův BrodHC Žihadla Moravské Budějovice6:9 (2:4, 3:2, 1:3)
So 11.11.2023 14:45 Třebíč 8 SK H.Slavia TřebíčHC Humpolec, z.s.6:0 (0:0, 3:0, 3:0)
So 11.11.2023 12:15 Žďár nad Sázavou 8 SKLH Žďár n. SázavouHC Ledeč nad Sázavou1:5 (0:1, 1:3, 0:1)
Ne 12.11.2023 12:00 Telč, Zimní stadion 8 Rytíři z TelčeHC Sp. Velká Bíteš15:2 (7:0, 4:0, 4:2)
Čt 16.11.2023 16:30 Chotěboř 24 HC ChotěbořRytíři z Telče1:16 (0:2, 1:7, 0:7)
So 18.11.2023 11:00 Velké Meziříčí 9 HHK Velké MeziříčíBK Havlíčkův Brod4:11 (1:5, 3:2, 0:4)
So 18.11.2023 12:00 Náměšť nad Oslavou 9 Náměšť nad OslavouHC Dukla Jihlava7:6 (2:2, 2:3, 3:1)
So 18.11.2023 11:00 Velká Bíteš 9 HC Sp. Velká BítešHC Chotěboř18:0 (5:0, 7:0, 6:0)
Ne 19.11.2023 10:00 Humpolec 9 HC Humpolec, z.s.SKLH Žďár n. Sázavou12:6 (3:1, 6:2, 3:3)
Ne 19.11.2023 11:00 Moravské Budějovice, Zimní sta 9 HC Žihadla Moravské BudějoviceSK H.Slavia Třebíč1:4 (1:2, 0:1, 0:1)
Ne 19.11.2023 13:30 Pelhřimov, Zimní stadion 9 HC Lední medvědi PelhřimovRytíři z Telče1:13 (0:6, 1:3, 0:4)
So 25.11.2023 11:00 Chotěboř 10 HC ChotěbořHC Lední medvědi Pelhřimov6:5 (2:0, 1:4, 3:1)
So 25.11.2023 16:30 Jihlava 10 HC Dukla JihlavaHC Sp. Velká Bíteš16:4 (6:0, 6:1, 4:3)
So 25.11.2023 14:00 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 10 BK Havlíčkův BrodNáměšť nad Oslavou6:3 (3:2, 1:0, 2:1)
So 25.11.2023 14:15 Třebíč 10 SK H.Slavia TřebíčHHK Velké Meziříčí13:2 (4:0, 4:1, 5:1)
So 25.11.2023 13:30 Žďár nad Sázavou 10 SKLH Žďár n. SázavouHC Žihadla Moravské Budějovice2:5 (0:2, 0:2, 2:1)
So 25.11.2023 11:00 Ledeč nad Sázavou 10 HC Ledeč nad SázavouHC Humpolec, z.s.3:13 (3:4, 0:4, 0:5)
Ne 26.11.2023 09:00 Ledeč nad Sázavou 24 HC Ledeč nad SázavouHC Žihadla Moravské Budějovice2:12 (0:4, 1:3, 1:5)
Ne 26.11.2023 13:30 Žďár nad Sázavou 24 SKLH Žďár n. SázavouHHK Velké Meziříčí9:7 (3:2, 3:3, 3:2)
Ne 26.11.2023 14:45 Třebíč 24 SK H.Slavia TřebíčNáměšť nad Oslavou6:5 (0:2, 2:3, 4:0)
Ne 26.11.2023 10:00 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 24 BK Havlíčkův BrodHC Sp. Velká Bíteš6:5 (2:2, 4:0, 0:3)
Ne 26.11.2023 17:30 Jihlava 24 HC Dukla JihlavaHC Lední medvědi Pelhřimov26:2 (10:1, 4:0, 12:1)
So 2.12.2023 12:00 Náměšť nad Oslavou 11 Náměšť nad OslavouSK H.Slavia Třebíč5:5 (4:3, 0:0, 1:2)
So 2.12.2023 10:00 Pelhřimov, Zimní stadion 11 HC Lední medvědi PelhřimovHC Dukla Jihlava1:17 (1:3, 0:4, 0:10)
So 2.12.2023 12:00 Telč, Zimní stadion 11 Rytíři z TelčeHC Chotěboř17:2 (6:1, 8:1, 3:0)
Ne 3.12.2023 12:15 Velké Meziříčí 11 HHK Velké MeziříčíSKLH Žďár n. Sázavou4:4 (1:3, 1:0, 2:1)
Čt 7.12.2023 16:30 Chotěboř 14 HC ChotěbořBK Havlíčkův Brod2:13 (0:3, 1:5, 1:5)
So 9.12.2023 13:45 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 12 BK Havlíčkův BrodHC Lední medvědi Pelhřimov8:2 (1:1, 2:1, 5:0)
So 9.12.2023 13:00 Třebíč 12 SK H.Slavia TřebíčHC Sp. Velká Bíteš7:6 (3:3, 2:1, 2:2)
So 9.12.2023 11:00 Ledeč nad Sázavou 12 HC Ledeč nad SázavouHHK Velké Meziříčí5:4 (3:1, 0:1, 2:2)
So 9.12.2023 11:15 Humpolec 12 HC Humpolec, z.s.HC Žihadla Moravské Budějovice7:2 (1:1, 4:0, 2:1)
Ne 10.12.2023 15:30 Jihlava 12 HC Dukla JihlavaRytíři z Telče10:4 (5:0, 1:2, 4:2)
So 16.12.2023 11:00 Velké Meziříčí 13 HHK Velké MeziříčíHC Humpolec, z.s.6:3 (1:2, 3:0, 2:1)
So 16.12.2023 12:00 Náměšť nad Oslavou 13 Náměšť nad OslavouHC Ledeč nad Sázavou14:3 (4:2, 4:0, 6:1)
So 16.12.2023 14:30 Velká Bíteš 13 HC Sp. Velká BítešSKLH Žďár n. Sázavou17:4 (12:3, 3:1, 2:0)
So 16.12.2023 11:00 Chotěboř 13 HC ChotěbořHC Dukla Jihlava1:22 (0:9, 0:8, 1:5)
Ne 17.12.2023 12:30 Moravské Budějovice, Zimní sta 11 HC Žihadla Moravské BudějoviceHC Ledeč nad Sázavou8:1 (4:0, 1:1, 3:0)
Ne 17.12.2023 16:15 Pelhřimov, Zimní stadion 13 HC Lední medvědi PelhřimovSK H.Slavia Třebíč0:13 (0:5, 0:4, 0:4)
Ne 17.12.2023 11:00 Telč, Zimní stadion 13 Rytíři z TelčeBK Havlíčkův Brod3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Čt 21.12.2023 17:00 Humpolec 23 HC Humpolec, z.s.HC Ledeč nad Sázavou11:2 (5:0, 3:1, 3:1)
So 6.1.2024 13:30 Pelhřimov, Zimní stadion 14 HC Lední medvědi PelhřimovSKLH Žďár n. Sázavou1:17 (1:4, 0:9, 0:4)
So 6.1.2024 10:00 Náměšť nad Oslavou 14 Náměšť nad OslavouHC Humpolec, z.s.3:17 (0:3, 3:7, 0:7)
St 10.1.2024 12:00 Telč, Zimní stadion 25 Rytíři z TelčeHC Dukla Jihlava6:7 (3:0, 0:2, 3:5)
Čt 11.1.2024 15:15 Telč, Zimní stadion 14 Rytíři z TelčeSK H.Slavia Třebíč17:0 (4:0, 5:0, 8:0)
So 13.1.2024 11:00 Moravské Budějovice, Zimní sta 15 HC Žihadla Moravské BudějoviceNáměšť nad Oslavou5:2 (2:0, 1:2, 2:0)
So 13.1.2024 12:15 Žďár nad Sázavou 15 SKLH Žďár n. SázavouRytíři z Telče4:11 (1:4, 1:2, 2:5)
So 13.1.2024 13:45 Třebíč 15 SK H.Slavia TřebíčHC Chotěboř15:2 (3:0, 5:0, 7:2)
So 13.1.2024 13:00 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 15 BK Havlíčkův BrodHC Dukla Jihlava4:6 (0:0, 2:3, 2:3)
Ne 14.1.2024 16:00 Velká Bíteš 25 HC Sp. Velká BítešSK H.Slavia Třebíč6:6 (4:2, 0:1, 2:3)
Ne 14.1.2024 10:40 Náměšť nad Oslavou 25 Náměšť nad OslavouSKLH Žďár n. Sázavou17:2 (5:0, 6:1, 6:1)
Ne 14.1.2024 11:30 Moravské Budějovice, Zimní sta 25 HC Žihadla Moravské BudějoviceHC Humpolec, z.s.6:2 (5:0, 1:1, 0:1)
So 20.1.2024 09:00 Chotěboř 16 HC ChotěbořSKLH Žďár n. Sázavou5:13 (0:4, 2:4, 3:5)
So 20.1.2024 11:00 Velká Bíteš 16 HC Sp. Velká BítešHC Žihadla Moravské Budějovice6:3 (1:2, 2:1, 3:0)
So 20.1.2024 12:00 Náměšť nad Oslavou 16 Náměšť nad OslavouHHK Velké Meziříčí5:3 (3:1, 0:1, 2:1)
Ne 21.1.2024 16:00 Velká Bíteš 11 HC Sp. Velká BítešBK Havlíčkův Brod8:4 (3:2, 1:2, 4:0)
Ne 21.1.2024 11:00 Telč, Zimní stadion 16 Rytíři z TelčeHC Ledeč nad Sázavou25:2 (9:0, 5:0, 11:2)
Ne 21.1.2024 08:45 Humpolec 26 HC Humpolec, z.s.HHK Velké Meziříčí8:4 (2:0, 6:1, 0:3)
So 27.1.2024 11:00 Velké Meziříčí 17 HHK Velké MeziříčíHC Sp. Velká Bíteš2:24 (0:5, 1:11, 1:8)
So 27.1.2024 11:00 Moravské Budějovice, Zimní sta 17 HC Žihadla Moravské BudějoviceHC Lední medvědi Pelhřimov17:2 (4:0, 5:0, 8:2)
So 27.1.2024 11:00 Ledeč nad Sázavou 17 HC Ledeč nad SázavouHC Chotěboř13:7 (6:2, 2:3, 5:2)
So 27.1.2024 12:15 Žďár nad Sázavou 17 SKLH Žďár n. SázavouHC Dukla Jihlava5:8 (1:3, 4:3, 0:2)
Čt 1.2.2024 16:30 Chotěboř 26 HC ChotěbořHC Dukla Jihlava1:19 (0:5, 1:9, 0:5)
Pá 2.2.2024 16:00 Velké Meziříčí 14 HHK Velké MeziříčíHC Žihadla Moravské Budějovice0:15 (0:4, 0:4, 0:7)
Pá 2.2.2024 14:30 Pelhřimov, Zimní stadion 25 HC Lední medvědi PelhřimovBK Havlíčkův Brod3:7 (0:3, 2:4, 1:0)
So 3.2.2024 11:00 Chotěboř 18 HC ChotěbořHC Humpolec, z.s.5:4 (0:4, 2:0, 3:0)
So 3.2.2024 12:00 Telč, Zimní stadion 18 Rytíři z TelčeHC Žihadla Moravské Budějovice7:2 (2:1, 3:0, 2:1)
So 3.2.2024 11:00 Velká Bíteš 18 HC Sp. Velká BítešNáměšť nad Oslavou10:3 (2:0, 4:3, 4:0)
Ne 4.2.2024 13:30 Pelhřimov, Zimní stadion 18 HC Lední medvědi PelhřimovHHK Velké Meziříčí4:9 (1:4, 2:2, 1:3)
Ne 4.2.2024 13:30 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 18 BK Havlíčkův BrodSKLH Žďár n. Sázavou14:2 (8:1, 2:1, 4:0)
Po 5.2.2024 17:00 Pelhřimov, Zimní stadion 16 HC Lední medvědi PelhřimovHC Humpolec, z.s.1:8 (0:2, 0:4, 1:2)
St 7.2.2024 18:15 Třebíč 17 SK H.Slavia TřebíčBK Havlíčkův Brod1:8 (1:2, 0:3, 0:3)
Čt 8.2.2024 16:00 Humpolec 19 HC Humpolec, z.s.HC Dukla Jihlava2:10 (1:4, 1:5, 0:1)
Čt 8.2.2024 16:30 Chotěboř 20 HC ChotěbořHHK Velké Meziříčí10:5 (4:1, 2:2, 4:2)
So 10.2.2024 12:00 Náměšť nad Oslavou 19 Náměšť nad OslavouHC Lední medvědi Pelhřimov15:3 (4:1, 6:2, 5:0)
So 10.2.2024 11:00 Velké Meziříčí 19 HHK Velké MeziříčíRytíři z Telče1:17 (1:7, 0:4, 0:6)
So 10.2.2024 11:00 Moravské Budějovice, Zimní sta 19 HC Žihadla Moravské BudějoviceHC Chotěboř23:4 (3:1, 8:0, 12:3)
So 10.2.2024 12:00 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 19 BK Havlíčkův BrodHC Ledeč nad Sázavou5:3 (1:3, 2:0, 2:0)
So 10.2.2024 12:15 Žďár nad Sázavou 19 SKLH Žďár n. SázavouSK H.Slavia Třebíč9:12 (1:1, 2:10, 6:1)
Ne 11.2.2024 10:15 Žďár nad Sázavou 26 SKLH Žďár n. SázavouHC Sp. Velká Bíteš2:6 (1:2, 1:2, 0:2)
Ne 11.2.2024 15:15 Třebíč 26 SK H.Slavia TřebíčHC Lední medvědi Pelhřimov14:3 (7:0, 1:0, 6:3)
Ne 11.2.2024 10:00 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 26 BK Havlíčkův BrodRytíři z Telče3:5 (0:2, 1:0, 2:3)
Pá 16.2.2024 12:15 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 20 BK Havlíčkův BrodHC Humpolec, z.s.13:1 (3:0, 6:0, 4:1)
So 17.2.2024 08:45 Humpolec 15 HC Humpolec, z.s.HC Sp. Velká Bíteš6:9 (1:4, 1:3, 4:2)
So 17.2.2024 16:15 Třebíč 20 SK H.Slavia TřebíčHC Ledeč nad Sázavou12:2 (6:0, 2:1, 4:1)
Ne 18.2.2024 12:00 Jihlava 20 HC Dukla JihlavaHC Žihadla Moravské Budějovice6:4 (1:1, 3:2, 2:1)
Ne 18.2.2024 11:00 Telč, Zimní stadion 20 Rytíři z TelčeNáměšť nad Oslavou3:4 (1:0, 2:2, 0:2)
Ne 18.2.2024 13:30 Pelhřimov, Zimní stadion 20 HC Lední medvědi PelhřimovHC Sp. Velká Bíteš3:14 (0:5, 1:6, 2:3)
Po 19.2.2024 17:15 Velká Bíteš 14 HC Sp. Velká BítešHC Ledeč nad Sázavou7:8 (3:2, 2:1, 2:5)
Út 20.2.2024 13:00 Ledeč nad Sázavou 18 HC Dukla JihlavaHC Ledeč nad Sázavou4:2 (1:0, 0:0, 3:2)
St 21.2.2024 18:00 Ledeč nad Sázavou 15 HC Ledeč nad SázavouHC Lední medvědi Pelhřimov10:3 (2:1, 4:1, 4:1)
Čt 22.2.2024 17:15 Žďár nad Sázavou 12 SKLH Žďár n. SázavouNáměšť nad Oslavou7:14 (2:4, 2:7, 3:3)
Čt 22.2.2024 14:30 Jihlava 16 HC Dukla JihlavaSK H.Slavia Třebíč5:5 (1:2, 1:1, 3:2)
Čt 22.2.2024 16:00 Humpolec 17 HC Humpolec, z.s.Rytíři z Telče3:11 (0:3, 2:4, 1:4)
Pá 23.2.2024 16:30 Velké Meziříčí 25 HHK Velké MeziříčíHC Ledeč nad Sázavou5:4 (0:0, 2:2, 3:2)
So 24.2.2024 11:00 Velká Bíteš 21 HC Sp. Velká BítešRytíři z Telče5:4 (1:1, 3:2, 1:1)
So 24.2.2024 12:00 Náměšť nad Oslavou 21 Náměšť nad OslavouHC Chotěboř13:3 (5:2, 5:1, 3:0)
So 24.2.2024 11:00 Velké Meziříčí 21 HHK Velké MeziříčíHC Dukla Jihlava2:18 (0:4, 1:4, 1:10)
So 24.2.2024 11:00 Ledeč nad Sázavou 21 HC Ledeč nad SázavouSKLH Žďár n. Sázavou5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
Ne 25.2.2024 10:45 Ledeč nad Sázavou 26 HC Ledeč nad SázavouNáměšť nad Oslavou0:13 (0:2, 0:5, 0:6)
Ne 25.2.2024 11:30 Moravské Budějovice, Zimní sta 21 HC Žihadla Moravské BudějoviceBK Havlíčkův Brod5:1 (0:0, 1:0, 4:1)
Ne 25.2.2024 11:15 Humpolec 21 HC Humpolec, z.s.SK H.Slavia Třebíč6:6 (1:1, 2:2, 3:3)


Liga starších žáků "B" sk. 25 – Olomoucká 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Čt 28.9.2023 15:00 Přerov 1 HC Zubr PřerovHC Černí Vlci9:3 (2:0, 4:2, 3:1)
Čt 28.9.2023 10:00 Šumperk, Zimní stadion 1 HK MD ŠumperkHokejový klub Opava s.r.o.6:3 (1:1, 2:1, 3:1)
Čt 28.9.2023 12:00 Prostějov 1 SK Prostějov 1913HC Uničov13:2 (3:0, 5:0, 5:2)
So 30.9.2023 Olomouc 2 HC OlomoucHC Uničov
So 30.9.2023 13:00 Opava 2 Hokejový klub Opava s.r.o.SK Prostějov 191310:8 (4:0, 5:4, 1:4)
So 30.9.2023 11:45 Rožnov pod Radhoštěm 2 HC Černí VlciHK MD Šumperk3:7 (1:1, 0:5, 2:1)
So 30.9.2023 13:15 Olomouc 2 HC OlomoucHC Zubr Přerov4:3 (0:1, 3:1, 1:1)
Ne 1.10.2023 11:00 Šumperk, Zimní stadion 3 HK MD ŠumperkHC Olomouc1:5 (0:2, 0:1, 1:2)
Ne 1.10.2023 15:30 Prostějov 3 SK Prostějov 1913HC Černí Vlci3:5 (3:0, 0:2, 0:3)
Ne 1.10.2023 12:00 Uničov 3 HC UničovHokejový klub Opava s.r.o.7:9 (1:1, 6:6, 0:2)
Pá 6.10.2023 18:00 Přerov 4 HC Zubr PřerovHK MD Šumperk7:2 (2:0, 5:1, 0:1)
So 7.10.2023 Olomouc 4 HC OlomoucSK Prostějov 1913
So 7.10.2023 11:45 Rožnov pod Radhoštěm 4 HC Černí VlciHC Uničov7:3 (4:1, 3:0, 0:2)
So 7.10.2023 16:00 Olomouc 4 HC OlomoucSK Prostějov 191313:3 (4:1, 3:2, 6:0)
Ne 8.10.2023 Prostějov 5 SK Prostějov 1913HC Uničov
Ne 8.10.2023 13:45 Prostějov 5 SK Prostějov 1913HC Zubr Přerov4:5 (1:0, 2:1, 1:4)
Ne 8.10.2023 09:00 Uničov 5 HC UničovHC Olomouc2:6 (1:3, 0:1, 1:2)
Ne 8.10.2023 10:15 Opava 5 Hokejový klub Opava s.r.o.HC Černí Vlci8:7 (4:0, 2:5, 2:2)
So 14.10.2023 12:15 Šumperk, Zimní stadion 6 HK MD ŠumperkSK Prostějov 19131:4 (0:0, 1:3, 0:1)
Ne 15.10.2023 15:45 Olomouc 6 HC OlomoucHokejový klub Opava s.r.o.6:6 (2:2, 1:3, 3:1)
Ne 15.10.2023 12:30 Přerov 6 HC Zubr PřerovHC Uničov3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
So 21.10.2023 09:55 Uničov 7 HC UničovHK MD Šumperk1:12 (0:3, 1:4, 0:5)
Ne 22.10.2023 10:15 Opava 7 Hokejový klub Opava s.r.o.HC Zubr Přerov8:5 (5:3, 0:2, 3:0)
Ne 22.10.2023 10:30 Rožnov pod Radhoštěm 7 HC Černí VlciHC Olomouc2:12 (0:2, 0:6, 2:4)
Pá 27.10.2023 16:00 Prostějov 9 SK Prostějov 1913Hokejový klub Opava s.r.o.2:7 (0:3, 1:1, 1:3)
So 28.10.2023 11:45 Rožnov pod Radhoštěm 8 HC Černí VlciHC Zubr Přerov6:12 (2:5, 3:4, 1:3)
So 28.10.2023 10:45 Opava 8 Hokejový klub Opava s.r.o.HK MD Šumperk7:2 (2:2, 2:0, 3:0)
So 28.10.2023 11:50 Uničov 8 HC UničovSK Prostějov 19139:4 (3:0, 3:4, 3:0)
Ne 29.10.2023 Uničov 9 HC UničovHC Olomouc
Ne 29.10.2023 15:00 Šumperk, Zimní stadion 9 HK MD ŠumperkHC Černí Vlci9:5 (0:1, 5:0, 4:4)
Ne 29.10.2023 14:30 Přerov 9 HC Zubr PřerovHC Olomouc2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
So 4.11.2023 11:30 Rožnov pod Radhoštěm 10 HC Černí VlciSK Prostějov 19134:7 (1:3, 2:2, 1:2)
So 4.11.2023 13:00 Opava 10 Hokejový klub Opava s.r.o.HC Uničov21:1 (6:0, 5:0, 10:1)
Ne 5.11.2023 Prostějov 11 SK Prostějov 1913HC Olomouc
Ne 5.11.2023 09:55 Uničov 11 HC UničovHC Černí Vlci5:8 (0:2, 2:4, 3:2)
Ne 5.11.2023 13:45 Prostějov 11 SK Prostějov 1913HC Olomouc7:6 (1:4, 4:2, 2:0)
Čt 9.11.2023 16:45 Olomouc 12 HC OlomoucHC Uničov15:1 (5:0, 4:0, 6:1)
So 11.11.2023 Uničov 12 HC UničovSK Prostějov 1913
So 11.11.2023 12:45 Přerov 12 HC Zubr PřerovSK Prostějov 19137:1 (2:0, 4:0, 1:1)
So 11.11.2023 16:00 Rožnov pod Radhoštěm 12 HC Černí VlciHokejový klub Opava s.r.o.3:9 (2:4, 0:0, 1:5)
Ne 12.11.2023 18:15 Opava 13 Hokejový klub Opava s.r.o.HC Olomouc6:9 (2:4, 0:1, 4:4)
Ne 12.11.2023 09:10 Uničov 13 HC UničovHC Zubr Přerov2:8 (0:3, 1:3, 1:2)
Ne 12.11.2023 13:45 Prostějov 13 SK Prostějov 1913HK MD Šumperk8:3 (3:1, 0:2, 5:0)
St 15.11.2023 18:00 Šumperk, Zimní stadion 11 HK MD ŠumperkHC Zubr Přerov3:3 (0:0, 3:2, 0:1)
Pá 17.11.2023 09:30 Šumperk, Zimní stadion 14 HK MD ŠumperkHC Uničov8:1 (4:0, 3:0, 1:1)
So 18.11.2023 11:15 Olomouc 14 HC OlomoucHC Černí Vlci8:1 (1:1, 2:0, 5:0)
So 25.11.2023 13:15 Prostějov 15 SK Prostějov 1913HC Uničov12:2 (3:1, 6:0, 3:1)
Ne 26.11.2023 14:00 Přerov 15 HC Zubr PřerovHC Černí Vlci3:5 (2:2, 1:3, 0:0)
Ne 26.11.2023 11:15 Olomouc 18 HC OlomoucSK Prostějov 19132:2 (0:1, 0:1, 2:0)
So 2.12.2023 Olomouc 16 HC OlomoucHC Uničov
So 2.12.2023 10:45 Opava 16 Hokejový klub Opava s.r.o.SK Prostějov 191311:7 (0:2, 5:2, 6:3)
So 2.12.2023 11:45 Rožnov pod Radhoštěm 16 HC Černí VlciHK MD Šumperk3:12 (1:4, 1:5, 1:3)
So 2.12.2023 11:15 Olomouc 16 HC OlomoucHC Zubr Přerov2:4 (0:3, 1:0, 1:1)
Ne 3.12.2023 11:00 Šumperk, Zimní stadion 17 HK MD ŠumperkHC Olomouc3:3 (2:0, 0:2, 1:1)
Ne 3.12.2023 11:00 Prostějov 17 SK Prostějov 1913HC Černí Vlci7:4 (1:1, 4:0, 2:3)
St 6.12.2023 17:30 Rožnov pod Radhoštěm 21 HC Černí VlciHC Olomouc3:5 (1:1, 2:2, 0:2)
So 9.12.2023 Olomouc 18 HC OlomoucSK Prostějov 1913
So 9.12.2023 11:15 Přerov 14 HC Zubr PřerovHokejový klub Opava s.r.o.11:9 (2:1, 2:5, 7:3)
So 9.12.2023 16:00 Rožnov pod Radhoštěm 18 HC Černí VlciHC Uničov14:1 (5:0, 3:0, 6:1)
Ne 10.12.2023 10:30 Přerov 18 HC Zubr PřerovHK MD Šumperk4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Út 12.12.2023 16:30 Opava 21 Hokejový klub Opava s.r.o.HC Zubr Přerov4:10 (1:3, 1:2, 2:5)
St 13.12.2023 16:00 Uničov 17 HC UničovHokejový klub Opava s.r.o.6:9 (4:2, 1:5, 1:2)
Pá 15.12.2023 16:45 Olomouc 10 HC OlomoucHK MD Šumperk4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
So 16.12.2023 Prostějov 19 SK Prostějov 1913HC Uničov
So 16.12.2023 13:45 Prostějov 19 SK Prostějov 1913HC Zubr Přerov7:6 (1:4, 4:1, 2:1)
So 16.12.2023 11:55 Uničov 19 HC UničovHC Olomouc3:15 (0:5, 0:5, 3:5)
So 16.12.2023 10:45 Opava 19 Hokejový klub Opava s.r.o.HC Černí Vlci5:8 (4:4, 0:3, 1:1)
Ne 17.12.2023 11:15 Olomouc 20 HC OlomoucHokejový klub Opava s.r.o.3:7 (0:4, 1:2, 2:1)
Ne 17.12.2023 12:15 Přerov 20 HC Zubr PřerovHC Uničov8:0 (1:0, 5:0, 2:0)
Ne 17.12.2023 10:15 Šumperk, Zimní stadion 20 HK MD ŠumperkSK Prostějov 19132:8 (0:1, 1:4, 1:3)
Út 19.12.2023 17:00 Uničov 21 HC UničovHK MD Šumperk1:10 (0:0, 1:4, 0:6)
St 20.12.2023 17:30 Šumperk, Zimní stadion 15 HK MD ŠumperkHokejový klub Opava s.r.o.3:10 (1:6, 1:1, 1:3)


Liga starších žáků "B" sk. 12 – Jihočeská I. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 30.9.2023 13:15 Bratislava 1 HC Motor České BudějoviceHC Klatovy5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
So 30.9.2023 11:00 Písek, Zimní stadion 1 IHC Králové PísekHC Milevsko 19344:3 (1:1, 1:0, 2:2)
Ne 1.10.2023 11:00 Strakonice 1 HC StrakoniceHC Vimperk1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Ne 1.10.2023 12:00 České Budějovice 2 HC Motor České BudějoviceIHC Králové Písek8:3 (1:0, 2:1, 5:2)
So 7.10.2023 10:55 Klatovy, Zimní stadion 2 HC KlatovyHC Vimperk16:1 (3:0, 9:1, 4:0)
So 7.10.2023 12:15 Milevsko 2 HC Milevsko 1934HC Strakonice3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
Ne 8.10.2023 10:00 Písek, Zimní stadion 3 IHC Králové PísekHC Klatovy6:12 (0:4, 4:3, 2:5)
Ne 8.10.2023 13:15 Strakonice 3 HC StrakoniceHC Motor České Budějovice6:2 (2:0, 3:2, 1:0)
Ne 8.10.2023 09:45 Vimperk 3 HC VimperkHC Milevsko 19343:10 (1:2, 0:3, 2:5)
So 14.10.2023 11:00 Písek, Zimní stadion 4 IHC Králové PísekHC Strakonice4:7 (1:0, 1:2, 2:5)
Ne 15.10.2023 14:40 Klatovy, Zimní stadion 4 HC KlatovyHC Milevsko 19349:1 (2:0, 5:1, 2:0)
Ne 15.10.2023 09:00 Bratislava 4 HC Motor České BudějoviceHC Vimperk7:7 (2:3, 2:3, 3:1)
So 21.10.2023 09:15 Strakonice 5 HC StrakoniceHC Klatovy0:10 (0:2, 0:5, 0:3)
So 21.10.2023 14:00 Vimperk 5 HC VimperkIHC Králové Písek4:10 (1:4, 2:4, 1:2)
So 21.10.2023 10:00 Milevsko 5 HC Milevsko 1934HC Motor České Budějovice1:11 (0:5, 0:2, 1:4)
So 28.10.2023 13:10 Klatovy, Zimní stadion 6 HC KlatovyHC Motor České Budějovice3:4 (3:0, 0:1, 0:3)
So 28.10.2023 10:01 Milevsko 6 HC Milevsko 1934IHC Králové Písek3:4 (1:2, 2:2, 0:0)
Ne 29.10.2023 12:00 Vimperk 6 HC VimperkHC Strakonice6:2 (1:1, 3:0, 2:1)
So 4.11.2023 15:30 Vimperk 7 HC VimperkHC Klatovy3:6 (1:1, 1:4, 1:1)
So 4.11.2023 09:15 Strakonice 7 HC StrakoniceHC Milevsko 19344:3 (0:0, 2:2, 2:1)
Ne 5.11.2023 09:00 Písek, Zimní stadion 7 IHC Králové PísekHC Motor České Budějovice4:5 (2:1, 2:2, 0:2)
So 11.11.2023 09:25 Klatovy, Zimní stadion 8 HC KlatovyIHC Králové Písek16:1 (6:0, 4:0, 6:1)
So 11.11.2023 09:45 České Budějovice 8 HC Motor České BudějoviceHC Strakonice6:3 (0:1, 2:2, 4:0)
So 11.11.2023 10:00 Milevsko 8 HC Milevsko 1934HC Vimperk16:8 (3:2, 6:3, 7:3)
So 18.11.2023 09:00 Milevsko 9 HC Milevsko 1934HC Klatovy3:8 (0:3, 0:4, 3:1)
So 18.11.2023 14:30 Strakonice 9 HC StrakoniceIHC Králové Písek7:5 (3:0, 1:3, 3:2)
Ne 19.11.2023 13:45 Vimperk 9 HC VimperkHC Motor České Budějovice4:14 (1:5, 2:6, 1:3)
So 25.11.2023 10:55 Klatovy, Zimní stadion 10 HC KlatovyHC Strakonice11:2 (3:1, 6:0, 2:1)
So 25.11.2023 12:00 Bratislava 10 HC Motor České BudějoviceHC Milevsko 193411:3 (3:1, 3:0, 5:2)
Ne 26.11.2023 09:00 Písek, Zimní stadion 10 IHC Králové PísekHC Vimperk6:3 (2:1, 2:1, 2:1)


Liga starších žáků "B" sk. 13 – Jihočeská II. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 30.9.2023 11:15 Český Krumlov, Zimní stadion 1 Slavoj Český KrumlovHC Tábor4:5 (2:2, 1:0, 1:3)
Ne 1.10.2023 09:50 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 1 HC Střelci Jindřichův HradecSpartak Soběslav3:11 (1:7, 1:3, 1:1)
Ne 1.10.2023 16:00 Veselí nad Lužnicí 1 Loko. Veselí n.Luž.HC MAD BULL9:3 (5:1, 3:0, 1:2)
So 7.10.2023 10:00 Soběslav 2 Spartak SoběslavHC MAD BULL16:5 (2:1, 8:2, 6:2)
So 7.10.2023 09:45 Tábor, Zimní stadion 2 HC TáborLoko. Veselí n.Luž.3:8 (0:3, 2:4, 1:1)
So 7.10.2023 12:00 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 2 HC Střelci Jindřichův HradecSlavoj Český Krumlov4:2 (0:1, 2:0, 2:1)
Ne 8.10.2023 11:00 Český Krumlov, Zimní stadion 3 Slavoj Český KrumlovSpartak Soběslav6:5 (1:1, 3:3, 2:1)
Ne 8.10.2023 12:30 Veselí nad Lužnicí 3 Loko. Veselí n.Luž.HC Střelci Jindřichův Hradec7:1 (2:0, 4:0, 1:1)
Ne 8.10.2023 13:15 České Budějovice 3 HC MAD BULLHC Tábor1:14 (0:4, 0:6, 1:4)
So 14.10.2023 10:00 Soběslav 4 Spartak SoběslavHC Tábor9:4 (4:0, 3:1, 2:3)
So 14.10.2023 12:30 Český Krumlov, Zimní stadion 4 Slavoj Český KrumlovLoko. Veselí n.Luž.3:7 (2:0, 1:3, 0:4)
Ne 15.10.2023 12:00 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 4 HC Střelci Jindřichův HradecHC MAD BULL2:4 (0:2, 2:2, 0:0)
So 21.10.2023 11:15 České Budějovice 5 HC MAD BULLSlavoj Český Krumlov3:9 (2:2, 0:1, 1:6)
So 21.10.2023 09:45 Tábor, Zimní stadion 5 HC TáborHC Střelci Jindřichův Hradec7:4 (2:1, 5:2, 0:1)
Ne 22.10.2023 12:30 Veselí nad Lužnicí 5 Loko. Veselí n.Luž.Spartak Soběslav10:3 (4:0, 4:2, 2:1)
So 28.10.2023 10:00 Soběslav 6 Spartak SoběslavHC Střelci Jindřichův Hradec17:0 (6:0, 6:0, 5:0)
So 28.10.2023 13:15 České Budějovice 6 HC MAD BULLLoko. Veselí n.Luž.2:15 (0:5, 1:4, 1:6)
Ne 29.10.2023 14:30 Tábor, Zimní stadion 6 HC TáborSlavoj Český Krumlov6:1 (1:0, 2:0, 3:1)
So 4.11.2023 11:15 České Budějovice 7 HC MAD BULLSpartak Soběslav5:8 (2:2, 2:3, 1:3)
So 4.11.2023 12:30 Český Krumlov, Zimní stadion 7 Slavoj Český KrumlovHC Střelci Jindřichův Hradec5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
Ne 5.11.2023 13:00 Veselí nad Lužnicí 7 Loko. Veselí n.Luž.HC Tábor7:1 (0:0, 3:1, 4:0)
So 11.11.2023 10:00 Soběslav 8 Spartak SoběslavSlavoj Český Krumlov8:3 (4:1, 3:1, 1:1)
Ne 12.11.2023 11:50 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 8 HC Střelci Jindřichův HradecLoko. Veselí n.Luž.5:8 (2:0, 1:5, 2:3)
Ne 12.11.2023 12:00 Tábor, Zimní stadion 8 HC TáborHC MAD BULL10:3 (3:0, 3:1, 4:2)
So 18.11.2023 12:15 Tábor, Zimní stadion 9 HC TáborSpartak Soběslav13:3 (5:0, 3:1, 5:2)
So 18.11.2023 15:30 České Budějovice 9 HC MAD BULLHC Střelci Jindřichův Hradec3:4 (2:1, 1:1, 0:2)
Ne 19.11.2023 13:00 Veselí nad Lužnicí 9 Loko. Veselí n.Luž.Slavoj Český Krumlov9:3 (2:0, 1:1, 6:2)
So 25.11.2023 10:00 Soběslav 10 Spartak SoběslavLoko. Veselí n.Luž.9:3 (3:3, 3:0, 3:0)
So 25.11.2023 12:30 Český Krumlov, Zimní stadion 10 Slavoj Český KrumlovHC MAD BULL6:0 (0:0, 4:0, 2:0)
Ne 26.11.2023 12:00 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 10 HC Střelci Jindřichův HradecHC Tábor8:8 (1:4, 2:3, 5:1)


Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 18 - 21 r. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 2.12.2023 12:45 Praha 1 HC Sparta PrahaSC Kolín11:0 (5:0, 2:0, 4:0)
So 2.12.2023 10:15 Příbram 1 HC PříbramHC Lev Benešov6:3 (2:1, 3:1, 1:1)
So 2.12.2023 10:30 Říčany u Prahy 1 HC Com-Sys ŘíčanyHC Poděbrady12:2 (3:1, 4:0, 5:1)
So 2.12.2023 19:00 Černošice 1 SK ČernošiceHC Letci Letňany4:13 (0:4, 4:6, 0:3)
Ne 3.12.2023 11:00 Praha, Zimní stadion Eden 1 HC Slavia PrahaHK LEV Slaný14:5 (5:2, 4:1, 5:2)
Ne 3.12.2023 15:00 Neratovice 1 HC Buldoci NeratoviceHC Rakovník5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
So 9.12.2023 11:00 Kolín, Zimní stadion 2 SC KolínHC Letci Letňany3:10 (1:3, 0:3, 2:4)
So 9.12.2023 11:15 Neratovice 2 HC Buldoci NeratoviceSK Černošice4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
So 9.12.2023 13:40 Benešov 2 HC Lev BenešovHC Com-Sys Říčany8:1 (1:0, 1:0, 6:1)
So 9.12.2023 09:00 Praha 2 HC Sparta PrahaHC Příbram8:3 (2:2, 5:0, 1:1)
So 9.12.2023 09:00 Poděbrady 3 HC PoděbradyHC Rakovník4:4 (1:1, 1:2, 2:1)
Ne 10.12.2023 17:30 Slaný, Zimní stadion 2 HK LEV SlanýHC Rakovník6:4 (2:1, 1:1, 3:2)
Ne 10.12.2023 10:00 Poděbrady 2 HC PoděbradyHC Slavia Praha1:11 (1:4, 0:5, 0:2)
Pá 15.12.2023 17:45 Praha, ICE ARENA 3 HC Letci LetňanyHC Buldoci Neratovice3:4 (0:2, 0:2, 3:0)
So 16.12.2023 14:30 Kolín, Zimní stadion 4 SC KolínHC Buldoci Neratovice0:12 (0:0, 0:8, 0:4)
So 16.12.2023 09:00 Slaný, Zimní stadion 4 HK LEV SlanýHC Letci Letňany0:7 (0:1, 0:4, 0:2)
So 16.12.2023 11:00 Poděbrady 4 HC PoděbradySK Černošice8:6 (2:1, 2:1, 4:4)
So 16.12.2023 09:10 Benešov 4 HC Lev BenešovHC Rakovník2:11 (0:1, 0:4, 2:6)
So 16.12.2023 09:00 Praha 4 HC Sparta PrahaHC Slavia Praha5:5 (1:2, 1:2, 3:1)
Ne 17.12.2023 12:00 Praha, Zimní stadion Eden 3 HC Slavia PrahaHC Lev Benešov19:4 (4:1, 8:1, 7:2)
Ne 17.12.2023 17:30 Černošice 3 SK ČernošiceHK LEV Slaný3:6 (0:1, 1:2, 2:3)
Pá 5.1.2024 17:00 Neratovice 5 HC Buldoci NeratoviceHK LEV Slaný12:0 (3:0, 3:0, 6:0)
So 6.1.2024 12:20 Říčany u Prahy 5 HC Com-Sys ŘíčanySC Kolín9:1 (1:0, 4:1, 4:0)
So 6.1.2024 11:15 Příbram 5 HC PříbramHC Slavia Praha7:15 (2:4, 4:4, 1:7)
So 6.1.2024 12:15 Rakovník 5 HC RakovníkHC Sparta Praha8:5 (1:1, 4:3, 3:1)
Ne 7.1.2024 09:30 Příbram 3 HC PříbramSC Kolín7:1 (1:0, 3:1, 3:0)
Ne 7.1.2024 10:45 Černošice 5 SK ČernošiceHC Lev Benešov4:8 (1:2, 2:4, 1:2)
Pá 12.1.2024 16:00 Říčany u Prahy 3 HC Com-Sys ŘíčanyHC Sparta Praha4:8 (0:2, 2:6, 2:0)
So 13.1.2024 10:00 Kolín, Zimní stadion 6 SC KolínHK LEV Slaný4:18 (1:5, 0:7, 3:6)
So 13.1.2024 11:00 Poděbrady 6 HC PoděbradyHC Buldoci Neratovice3:10 (2:2, 0:1, 1:7)
So 13.1.2024 09:00 Benešov 6 HC Lev BenešovHC Letci Letňany3:12 (0:3, 1:3, 2:6)
So 13.1.2024 09:00 Praha 6 HC Sparta PrahaSK Černošice16:1 (3:0, 6:0, 7:1)
So 13.1.2024 13:45 Příbram 6 HC PříbramHC Rakovník5:3 (0:1, 2:2, 3:0)
So 13.1.2024 14:40 Říčany u Prahy 6 HC Com-Sys ŘíčanyHC Slavia Praha0:6 (0:1, 0:3, 0:2)
Ne 14.1.2024 09:00 Praha, Zimní stadion Eden 7 HC Slavia PrahaSC Kolín18:2 (8:1, 2:1, 8:0)
Ne 14.1.2024 11:30 Rakovník 7 HC RakovníkHC Com-Sys Říčany5:8 (2:2, 0:2, 3:4)
Ne 14.1.2024 10:45 Černošice 7 SK ČernošiceHC Příbram4:5 (2:0, 1:2, 1:3)
Ne 14.1.2024 09:00 Praha, ICE ARENA 7 HC Letci LetňanyHC Sparta Praha1:5 (0:2, 0:2, 1:1)
Ne 14.1.2024 09:00 Neratovice 7 HC Buldoci NeratoviceHC Lev Benešov10:4 (3:2, 3:2, 4:0)
Ne 14.1.2024 11:15 Slaný, Zimní stadion 7 HK LEV SlanýHC Poděbrady5:11 (2:1, 2:7, 1:3)
So 20.1.2024 12:00 Praha, ICE ARENA 5 HC Letci LetňanyHC Poděbrady3:8 (1:1, 0:4, 2:3)
So 20.1.2024 09:00 Praha 8 HC Sparta PrahaHC Buldoci Neratovice5:1 (0:0, 2:0, 3:1)
So 20.1.2024 10:45 Říčany u Prahy 8 HC Com-Sys ŘíčanySK Černošice8:6 (2:1, 2:4, 4:1)
So 20.1.2024 15:30 Kolín, Zimní stadion 9 SC KolínHC Rakovník4:6 (2:1, 1:1, 1:4)
Ne 21.1.2024 13:15 Kolín, Zimní stadion 8 SC KolínHC Poděbrady3:9 (0:3, 0:3, 3:3)
Ne 21.1.2024 11:45 Příbram 8 HC PříbramHC Letci Letňany4:9 (1:5, 1:3, 2:1)
Ne 21.1.2024 14:45 Praha, Zimní stadion Eden 8 HC Slavia PrahaHC Rakovník9:6 (2:3, 4:2, 3:1)
St 24.1.2024 17:45 Příbram 4 HC PříbramHC Com-Sys Říčany6:3 (3:0, 2:2, 1:1)
So 27.1.2024 09:00 Černošice 9 SK ČernošiceHC Slavia Praha2:17 (1:4, 0:5, 1:8)
So 27.1.2024 13:15 Praha, ICE ARENA 9 HC Letci LetňanyHC Com-Sys Říčany9:1 (5:0, 1:0, 3:1)
So 27.1.2024 13:00 Slaný, Zimní stadion 9 HK LEV SlanýHC Sparta Praha2:9 (0:3, 0:2, 2:4)
So 27.1.2024 11:00 Poděbrady 9 HC PoděbradyHC Lev Benešov8:1 (3:0, 4:0, 1:1)
Ne 28.1.2024 12:45 Kolín, Zimní stadion 10 SC KolínHC Lev Benešov8:5 (1:1, 3:3, 4:1)
Ne 28.1.2024 10:15 Praha 10 HC Sparta PrahaHC Poděbrady6:6 (1:3, 3:0, 2:3)
Ne 28.1.2024 12:15 Příbram 10 HC PříbramHK LEV Slaný10:1 (1:0, 4:1, 5:0)
Ne 28.1.2024 13:35 Říčany u Prahy 10 HC Com-Sys ŘíčanyHC Buldoci Neratovice5:5 (1:2, 2:2, 2:1)
Ne 28.1.2024 08:00 Praha, Zimní stadion Eden 10 HC Slavia PrahaHC Letci Letňany3:7 (2:2, 1:3, 0:2)
Ne 28.1.2024 16:15 Černošice 10 SK ČernošiceHC Rakovník5:4 (1:1, 1:1, 3:2)
So 3.2.2024 09:00 Neratovice 11 HC Buldoci NeratoviceHC Slavia Praha3:5 (2:3, 0:2, 1:0)
Ne 4.2.2024 13:15 Praha, ICE ARENA 11 HC Letci LetňanyHC Rakovník2:8 (0:0, 1:3, 1:5)
Ne 4.2.2024 09:45 Slaný, Zimní stadion 11 HK LEV SlanýHC Com-Sys Říčany4:8 (1:2, 2:3, 1:3)
Ne 4.2.2024 14:00 Poděbrady 11 HC PoděbradyHC Příbram6:4 (2:3, 2:0, 2:1)
Ne 4.2.2024 11:20 Benešov 11 HC Lev BenešovHC Sparta Praha1:18 (0:5, 1:7, 0:6)
So 10.2.2024 14:45 Kolín, Zimní stadion 12 SC KolínHC Sparta Praha2:13 (1:3, 1:5, 0:5)
So 10.2.2024 09:00 Benešov 12 HC Lev BenešovHC Příbram6:8 (2:1, 2:3, 2:4)
So 10.2.2024 09:00 Poděbrady 12 HC PoděbradyHC Com-Sys Říčany4:7 (0:4, 3:1, 1:2)
So 10.2.2024 17:30 Slaný, Zimní stadion 12 HK LEV SlanýHC Slavia Praha5:14 (0:3, 2:7, 3:4)
So 10.2.2024 11:15 Praha, ICE ARENA 12 HC Letci LetňanySK Černošice3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
Ne 11.2.2024 11:15 Praha, ICE ARENA 13 HC Letci LetňanySC Kolín11:0 (1:0, 7:0, 3:0)
Ne 11.2.2024 10:45 Černošice 13 SK ČernošiceHC Buldoci Neratovice2:8 (0:2, 1:1, 1:5)
Ne 11.2.2024 13:00 Rakovník 13 HC RakovníkHK LEV Slaný7:2 (2:1, 2:1, 3:0)
Ne 11.2.2024 13:45 Praha, Zimní stadion Eden 13 HC Slavia PrahaHC Poděbrady16:3 (8:0, 5:2, 3:1)
Ne 11.2.2024 09:30 Příbram 13 HC PříbramHC Sparta Praha2:10 (0:8, 0:1, 2:1)
So 17.2.2024 12:30 Kolín, Zimní stadion 14 SC KolínHC Příbram1:12 (1:4, 0:3, 0:5)
So 17.2.2024 09:00 Praha 14 HC Sparta PrahaHC Com-Sys Říčany12:0 (4:0, 5:0, 3:0)
So 17.2.2024 13:40 Benešov 14 HC Lev BenešovHC Slavia Praha5:17 (2:7, 2:5, 1:5)
So 17.2.2024 12:15 Rakovník 14 HC RakovníkHC Poděbrady3:7 (2:1, 0:3, 1:3)
So 17.2.2024 15:15 Slaný, Zimní stadion 14 HK LEV SlanýSK Černošice5:2 (1:0, 4:2, 0:0)
Ne 18.2.2024 09:15 Černošice 15 SK ČernošiceHC Poděbrady8:4 (1:0, 4:2, 3:2)
Ne 18.2.2024 13:00 Rakovník 15 HC RakovníkHC Lev Benešov17:2 (6:0, 7:1, 4:1)
Ne 18.2.2024 14:30 Praha, Zimní stadion Eden 15 HC Slavia PrahaHC Sparta Praha5:7 (1:1, 1:4, 3:2)
Ne 18.2.2024 11:30 Říčany u Prahy 15 HC Com-Sys ŘíčanyHC Příbram2:12 (1:3, 0:5, 1:4)
Pá 23.2.2024 15:00 Černošice 11 SK ČernošiceSC Kolín2:8 (0:3, 2:1, 0:4)
So 24.2.2024 09:00 Benešov 8 HC Lev BenešovHK LEV Slaný7:10 (2:5, 3:1, 2:4)
So 24.2.2024 14:30 Praha, Zimní stadion Eden 16 HC Slavia PrahaHC Příbram13:2 (7:1, 1:1, 5:0)
Ne 25.2.2024 12:15 Kolín, Zimní stadion 16 SC KolínHC Com-Sys Říčany5:4 (0:2, 3:1, 2:1)
Ne 25.2.2024 11:40 Benešov 16 HC Lev BenešovSK Černošice2:12 (0:6, 1:2, 1:4)
Ne 25.2.2024 11:30 Poděbrady 16 HC PoděbradyHC Letci Letňany3:10 (1:3, 1:3, 1:4)
So 2.3.2024 15:00 Slaný, Zimní stadion 17 HK LEV SlanýSC Kolín9:3 (5:1, 2:1, 2:1)
So 2.3.2024 09:00 Praha, ICE ARENA 17 HC Letci LetňanyHC Lev Benešov11:3 (3:2, 5:1, 3:0)
So 2.3.2024 09:00 Černošice 17 SK ČernošiceHC Sparta Praha0:9 (0:2, 0:3, 0:4)
So 2.3.2024 12:15 Rakovník 17 HC RakovníkHC Příbram3:7 (2:1, 1:2, 0:4)
So 2.3.2024 18:00 Praha, Zimní stadion Eden 17 HC Slavia PrahaHC Com-Sys Říčany13:0 (4:0, 5:0, 4:0)
Ne 3.3.2024 12:30 Kolín, Zimní stadion 18 SC KolínHC Slavia Praha0:18 (0:8, 0:6, 0:4)
Ne 3.3.2024 12:00 Říčany u Prahy 18 HC Com-Sys ŘíčanyHC Rakovník6:13 (4:2, 0:7, 2:4)
Ne 3.3.2024 09:30 Příbram 18 HC PříbramSK Černošice7:4 (3:1, 2:1, 2:2)
Ne 3.3.2024 09:00 Praha 18 HC Sparta PrahaHC Letci Letňany16:1 (4:0, 6:1, 6:0)
Ne 3.3.2024 11:30 Benešov 18 HC Lev BenešovHC Buldoci Neratovice1:8 (0:2, 0:4, 1:2)
Ne 3.3.2024 10:00 Poděbrady 18 HC PoděbradyHK LEV Slaný7:4 (3:0, 2:2, 2:2)
So 9.3.2024 15:30 Slaný, Zimní stadion 19 HK LEV SlanýHC Lev Benešov8:4 (5:1, 3:0, 0:3)
So 9.3.2024 09:00 Neratovice 19 HC Buldoci NeratoviceHC Sparta Praha0:5 (0:0, 0:3, 0:2)
So 9.3.2024 09:00 Praha, ICE ARENA 19 HC Letci LetňanyHC Příbram6:5 (3:3, 2:2, 1:0)
So 9.3.2024 10:30 Černošice 19 SK ČernošiceHC Com-Sys Říčany4:2 (2:1, 0:1, 2:0)
Ne 10.3.2024 09:00 Neratovice 9 HC Buldoci NeratoviceHC Příbram8:4 (2:0, 2:2, 4:2)
Ne 10.3.2024 09:00 Praha, ICE ARENA 15 HC Letci LetňanyHK LEV Slaný8:1 (3:0, 4:1, 1:0)
Ne 10.3.2024 12:00 Poděbrady 19 HC PoděbradySC Kolín7:2 (2:0, 2:1, 3:1)
Ne 10.3.2024 11:30 Rakovník 19 HC RakovníkHC Slavia Praha2:6 (1:3, 0:1, 1:2)
Pá 15.3.2024 16:45 Neratovice 14 HC Buldoci NeratoviceHC Letci Letňany7:2 (2:1, 4:0, 1:1)
Pá 15.3.2024 15:50 Říčany u Prahy 22 HC Com-Sys ŘíčanyHK LEV Slaný11:1 (3:0, 5:1, 3:0)
So 16.3.2024 12:15 Rakovník 20 HC RakovníkSC Kolín10:1 (1:1, 6:0, 3:0)
So 16.3.2024 09:00 Říčany u Prahy 20 HC Com-Sys ŘíčanyHC Letci Letňany5:7 (3:2, 0:3, 2:2)
So 16.3.2024 09:00 Praha 20 HC Sparta PrahaHK LEV Slaný11:1 (6:1, 2:0, 3:0)
So 16.3.2024 11:20 Benešov 20 HC Lev BenešovHC Poděbrady5:9 (1:2, 2:1, 2:6)
Ne 17.3.2024 11:15 Praha, Zimní stadion Eden 20 HC Slavia PrahaSK Černošice14:4 (6:1, 4:0, 4:3)
Ne 17.3.2024 09:00 Příbram 20 HC PříbramHC Buldoci Neratovice5:8 (3:3, 2:4, 0:1)
Ne 17.3.2024 13:00 Rakovník 22 HC RakovníkHC Letci Letňany1:4 (1:2, 0:2, 0:0)
Út 19.3.2024 15:00 Neratovice 17 HC Buldoci NeratoviceHC Poděbrady6:4 (1:1, 2:2, 3:1)
Čt 21.3.2024 16:30 Neratovice 15 HC Buldoci NeratoviceSC Kolín10:1 (5:0, 1:1, 4:0)
Čt 21.3.2024 17:45 Praha 16 HC Sparta PrahaHC Rakovník8:0 (5:0, 2:0, 1:0)
Pá 22.3.2024 18:30 Kolín, Zimní stadion 22 SC KolínSK Černošice4:3 (2:0, 1:1, 1:2)
So 23.3.2024 09:00 Benešov 21 HC Lev BenešovSC Kolín3:7 (1:0, 1:3, 1:4)
So 23.3.2024 12:45 Slaný, Zimní stadion 21 HK LEV SlanýHC Příbram3:5 (0:2, 1:1, 2:2)
So 23.3.2024 09:00 Neratovice 21 HC Buldoci NeratoviceHC Com-Sys Říčany12:4 (4:0, 2:1, 6:3)
Ne 24.3.2024 11:30 Slaný, Zimní stadion 16 HK LEV SlanýHC Buldoci Neratovice3:11 (1:5, 2:5, 0:1)
Ne 24.3.2024 12:00 Poděbrady 21 HC PoděbradyHC Sparta Praha2:4 (1:2, 0:2, 1:0)
Ne 24.3.2024 09:15 Rakovník 21 HC RakovníkSK Černošice9:1 (4:1, 5:0, 0:0)
Út 26.3.2024 16:00 Praha, ICE ARENA 21 HC Letci LetňanyHC Slavia Praha12:8 (8:3, 2:2, 2:3)
Čt 28.3.2024 13:00 Příbram 22 HC PříbramHC Poděbrady9:4 (3:2, 4:1, 2:1)
Pá 29.3.2024 11:25 Říčany u Prahy 13 HC Com-Sys ŘíčanyHC Lev Benešov10:0 (1:0, 3:0, 6:0)
So 30.3.2024 16:15 Praha, Zimní stadion Eden 22 HC Slavia PrahaHC Buldoci Neratovice8:3 (5:3, 1:0, 2:0)
So 30.3.2024 09:00 Praha 22 HC Sparta PrahaHC Lev Benešov10:5 (5:1, 5:2, 0:2)
Ne 31.3.2024 11:30 Rakovník 12 HC RakovníkHC Buldoci Neratovice6:4 (0:0, 3:1, 3:3)


Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 18 - 21 r. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 2.12.2023 12:30 Kladno 1 Rytíři KladnoSK Sršni Kutná Hora11:2 (5:0, 4:0, 2:2)
So 2.12.2023 13:45 Beroun 1 HC Berounští MedvědiHokejový klub Čáslav9:7 (2:1, 3:3, 4:3)
So 2.12.2023 12:30 Velké Popovice, Zimní stadion 1 Slavoj Vel.PopoviceHC Smíchov 19135:7 (1:1, 1:3, 3:3)
So 2.12.2023 18:40 Kralupy nad Vltavou 1 HK Kralupy n.VltavouHC Junior Mělník6:2 (2:0, 4:2, 0:0)
So 2.12.2023 10:25 Kralupy nad Vltavou 1 HK Kralupy n.Vltavou BHC Benátky n.J.0:14 (0:6, 0:4, 0:4)
Ne 3.12.2023 14:00 Hořovice 1 HC Spartak ŽebrákHC Rytíři Vlašim7:3 (1:0, 4:2, 2:1)
Ne 3.12.2023 09:45 Praha, Zimní stadion HC Kobra 1 HC Kobra PrahaHC Nymburský Lev, z.s.13:4 (4:1, 4:2, 5:1)
So 9.12.2023 09:15 Kutná Hora 2 SK Sršni Kutná HoraHC Benátky n.J.1:15 (0:6, 0:3, 1:6)
So 9.12.2023 12:30 Čáslav 2 Hokejový klub ČáslavHC Spartak Žebrák2:19 (2:4, 0:8, 0:7)
So 9.12.2023 11:20 Benešov 2 HC Lev Benešov BHC Berounští Medvědi3:10 (0:2, 2:5, 1:3)
So 9.12.2023 09:15 Kladno 2 Rytíři KladnoHC Hvězda Praha11:0 (1:0, 6:0, 4:0)
Ne 10.12.2023 16:00 Praha 5 2 HC Smíchov 1913HK Kralupy n.Vltavou6:6 (3:1, 3:1, 0:4)
Čt 14.12.2023 17:00 Mělník, Zimní stadion 2 HC Junior MělníkHK Kralupy n.Vltavou B17:2 (4:1, 5:0, 8:1)
So 16.12.2023 12:30 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 3 HC Hvězda PrahaSK Sršni Kutná Hora6:0 (1:0, 2:0, 3:0)
So 16.12.2023 09:00 Beroun 3 HC Berounští MedvědiRytíři Kladno1:9 (1:2, 0:3, 0:4)
So 16.12.2023 16:30 Hořovice 3 HC Spartak ŽebrákHC Lev Benešov B16:2 (6:1, 5:1, 5:0)
So 16.12.2023 17:00 Praha, Zimní stadion HC Kobra 3 HC Kobra PrahaHokejový klub Čáslav19:6 (7:3, 5:1, 7:2)
Ne 17.12.2023 11:45 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 1 HC Hvězda PrahaHC Lev Benešov B12:2 (3:0, 5:1, 4:1)
Ne 17.12.2023 11:45 Velké Popovice, Zimní stadion 3 Slavoj Vel.PopoviceHC Rytíři Vlašim8:5 (4:1, 0:2, 4:2)
Ne 17.12.2023 11:25 Kralupy nad Vltavou 3 HK Kralupy n.Vltavou BHC Smíchov 19133:11 (2:3, 0:4, 1:4)
Ne 17.12.2023 09:40 Benátky nad Jizerou 3 HC Benátky n.J.HC Junior Mělník1:5 (0:1, 1:3, 0:1)
So 6.1.2024 11:30 Kutná Hora 4 SK Sršni Kutná HoraHC Junior Mělník4:7 (2:2, 2:3, 0:2)
So 6.1.2024 09:45 Praha 5 4 HC Smíchov 1913HC Benátky n.J.3:10 (2:3, 0:5, 1:2)
So 6.1.2024 10:30 Nymburk, Zimní stadion 4 HC Nymburský Lev, z.s.HK Kralupy n.Vltavou B12:5 (3:4, 6:0, 3:1)
So 6.1.2024 12:00 Vlašim 4 HC Rytíři VlašimHK Kralupy n.Vltavou2:5 (1:0, 0:3, 1:2)
So 6.1.2024 09:45 Čáslav 4 Hokejový klub ČáslavSlavoj Vel.Popovice7:11 (3:3, 2:3, 2:5)
So 6.1.2024 11:10 Benešov 4 HC Lev Benešov BHC Kobra Praha5:8 (1:4, 2:1, 2:3)
Ne 7.1.2024 16:40 Kralupy nad Vltavou 3 HK Kralupy n.VltavouHC Nymburský Lev, z.s.6:3 (0:1, 3:0, 3:2)
Ne 7.1.2024 13:30 Kladno 4 Rytíři KladnoHC Spartak Žebrák12:8 (5:3, 1:3, 6:2)
Ne 7.1.2024 09:35 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 4 HC Hvězda PrahaHC Berounští Medvědi5:1 (1:0, 3:1, 1:0)
So 13.1.2024 11:15 Velké Popovice, Zimní stadion 5 Slavoj Vel.PopoviceHC Lev Benešov B10:2 (5:0, 3:1, 2:1)
So 13.1.2024 12:10 Kralupy nad Vltavou 5 HK Kralupy n.VltavouHokejový klub Čáslav15:4 (2:1, 8:1, 5:2)
So 13.1.2024 09:00 Mělník, Zimní stadion 5 HC Junior MělníkHC Smíchov 19139:3 (3:1, 3:1, 3:1)
Ne 14.1.2024 11:15 Beroun 5 HC Berounští MedvědiSK Sršni Kutná Hora5:4 (2:1, 2:2, 1:1)
Ne 14.1.2024 17:00 Hořovice 5 HC Spartak ŽebrákHC Hvězda Praha7:3 (1:0, 2:1, 4:2)
Ne 14.1.2024 11:40 Kralupy nad Vltavou 5 HK Kralupy n.Vltavou BHC Rytíři Vlašim3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
Ne 14.1.2024 09:09 Benátky nad Jizerou 5 HC Benátky n.J.HC Nymburský Lev, z.s.16:4 (5:1, 5:1, 6:2)
So 20.1.2024 10:30 Nymburk, Zimní stadion 6 HC Nymburský Lev, z.s.HC Junior Mělník6:8 (2:4, 3:1, 1:3)
So 20.1.2024 12:00 Vlašim 6 HC Rytíři VlašimHC Benátky n.J.3:8 (0:4, 2:2, 1:2)
So 20.1.2024 11:10 Benešov 6 HC Lev Benešov BHK Kralupy n.Vltavou1:9 (1:4, 0:3, 0:2)
So 20.1.2024 11:30 Kladno 6 Rytíři KladnoSlavoj Vel.Popovice12:1 (5:0, 3:0, 4:1)
So 20.1.2024 12:20 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 6 HC Hvězda PrahaHC Kobra Praha9:2 (4:0, 3:0, 2:2)
So 20.1.2024 09:00 Beroun 6 HC Berounští MedvědiHC Spartak Žebrák7:5 (3:0, 0:4, 4:1)
Ne 21.1.2024 09:30 Kutná Hora 6 SK Sršni Kutná HoraHC Smíchov 19135:11 (0:3, 0:4, 5:4)
So 27.1.2024 10:00 Praha, Zimní stadion HC Kobra 7 HC Kobra PrahaHC Berounští Medvědi6:4 (3:0, 2:2, 1:2)
So 27.1.2024 11:15 Velké Popovice, Zimní stadion 7 Slavoj Vel.PopoviceHC Hvězda Praha2:4 (2:1, 0:2, 0:1)
So 27.1.2024 10:55 Kralupy nad Vltavou 7 HK Kralupy n.VltavouRytíři Kladno5:6 (2:2, 0:2, 3:2)
So 27.1.2024 09:00 Mělník, Zimní stadion 7 HC Junior MělníkHC Rytíři Vlašim5:2 (3:2, 2:0, 0:0)
So 27.1.2024 09:45 Praha 5 7 HC Smíchov 1913HC Nymburský Lev, z.s.7:7 (2:0, 2:3, 3:4)
Ne 28.1.2024 12:45 Hořovice 7 HC Spartak ŽebrákSK Sršni Kutná Hora20:1 (5:0, 7:1, 8:0)
Ne 28.1.2024 09:55 Kralupy nad Vltavou 7 HK Kralupy n.Vltavou BHC Lev Benešov B8:8 (1:3, 5:3, 1:3)
Ne 28.1.2024 09:30 Benátky nad Jizerou 7 HC Benátky n.J.Hokejový klub Čáslav13:3 (2:1, 6:0, 5:2)
Pá 2.2.2024 10:00 Praha, Zimní stadion HC Kobra 5 HC Kobra PrahaRytíři Kladno2:11 (2:3, 0:2, 0:6)
Pá 2.2.2024 15:00 Čáslav 6 Hokejový klub ČáslavHK Kralupy n.Vltavou B7:7 (2:4, 2:1, 3:2)
So 3.2.2024 09:45 Čáslav 8 Hokejový klub ČáslavHC Junior Mělník4:15 (2:2, 2:9, 0:4)
So 3.2.2024 11:40 Benešov 8 HC Lev Benešov BHC Benátky n.J.2:11 (0:3, 2:5, 0:3)
So 3.2.2024 14:30 Kladno 8 Rytíři KladnoHK Kralupy n.Vltavou B18:2 (7:1, 5:1, 6:0)
So 3.2.2024 15:45 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 8 HC Hvězda PrahaHK Kralupy n.Vltavou2:4 (1:1, 1:2, 0:1)
So 3.2.2024 09:00 Beroun 8 HC Berounští MedvědiSlavoj Vel.Popovice3:5 (0:2, 2:1, 1:2)
Ne 4.2.2024 17:00 Hořovice 8 HC Spartak ŽebrákHC Kobra Praha6:14 (0:2, 4:7, 2:5)
So 10.2.2024 09:45 Praha, Zimní stadion HC Kobra 9 HC Kobra PrahaSK Sršni Kutná Hora6:9 (2:3, 3:2, 1:4)
So 10.2.2024 11:15 Velké Popovice, Zimní stadion 9 Slavoj Vel.PopoviceHC Spartak Žebrák2:12 (1:4, 0:2, 1:6)
So 10.2.2024 11:00 Mělník, Zimní stadion 9 HC Junior MělníkHC Lev Benešov B23:1 (7:0, 5:1, 11:0)
Ne 11.2.2024 16:40 Kralupy nad Vltavou 9 HK Kralupy n.VltavouHC Berounští Medvědi8:3 (4:1, 3:0, 1:2)
Ne 11.2.2024 11:25 Kralupy nad Vltavou 9 HK Kralupy n.Vltavou BHC Hvězda Praha3:8 (1:1, 2:4, 0:3)
Ne 11.2.2024 11:30 Benátky nad Jizerou 9 HC Benátky n.J.Rytíři Kladno2:4 (0:0, 2:2, 0:2)
Ne 11.2.2024 09:45 Nymburk, Zimní stadion 9 HC Nymburský Lev, z.s.HC Rytíři Vlašim5:4 (2:0, 2:3, 1:1)
So 17.2.2024 09:45 Čáslav 10 Hokejový klub ČáslavHC Nymburský Lev, z.s.5:6 (1:3, 1:2, 3:1)
So 17.2.2024 14:30 Kladno 10 Rytíři KladnoHC Junior Mělník5:4 (0:2, 1:2, 4:0)
So 17.2.2024 16:30 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 10 HC Hvězda PrahaHC Benátky n.J.5:1 (0:0, 4:0, 1:1)
So 17.2.2024 10:30 Beroun 10 HC Berounští MedvědiHK Kralupy n.Vltavou B6:3 (0:1, 1:1, 5:1)
So 17.2.2024 09:00 Hořovice 10 HC Spartak ŽebrákHK Kralupy n.Vltavou7:4 (1:2, 4:1, 2:1)
Ne 18.2.2024 10:30 Benešov 10 HC Lev Benešov BHC Smíchov 19130:4 (0:0, 0:4, 0:0)
Ne 18.2.2024 09:30 Praha, Zimní stadion HC Kobra 10 HC Kobra PrahaSlavoj Vel.Popovice5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
St 21.2.2024 16:45 Kutná Hora 8 SK Sršni Kutná HoraHC Nymburský Lev, z.s.7:2 (1:1, 3:0, 3:1)
So 24.2.2024 11:15 Velké Popovice, Zimní stadion 11 Slavoj Vel.PopoviceSK Sršni Kutná Hora10:5 (4:2, 3:2, 3:1)
So 24.2.2024 09:45 Praha 5 11 HC Smíchov 1913Rytíři Kladno4:10 (2:1, 2:4, 0:5)
Ne 25.2.2024 11:11 Benátky nad Jizerou 11 HC Benátky n.J.HC Berounští Medvědi10:3 (3:0, 4:1, 3:2)
Ne 25.2.2024 12:15 Mělník, Zimní stadion 11 HC Junior MělníkHC Hvězda Praha7:7 (0:2, 3:3, 4:2)
Pá 1.3.2024 17:30 Hořovice 12 HC Spartak ŽebrákHC Benátky n.J.9:4 (3:1, 3:2, 3:1)
So 2.3.2024 09:00 Benešov 12 HC Lev Benešov BHC Rytíři Vlašim1:6 (1:3, 0:2, 0:1)
So 2.3.2024 14:30 Kladno 12 Rytíři KladnoHC Nymburský Lev, z.s.17:2 (7:1, 7:1, 3:0)
So 2.3.2024 11:45 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 12 HC Hvězda PrahaHC Smíchov 19135:2 (2:0, 1:1, 2:1)
So 2.3.2024 09:00 Beroun 12 HC Berounští MedvědiHC Junior Mělník5:6 (1:3, 3:3, 1:0)
So 2.3.2024 09:45 Praha, Zimní stadion HC Kobra 12 HC Kobra PrahaHK Kralupy n.Vltavou B13:1 (4:0, 3:1, 6:0)
So 2.3.2024 09:00 Velké Popovice, Zimní stadion 12 Slavoj Vel.PopoviceHK Kralupy n.Vltavou5:12 (2:5, 0:4, 3:3)
Ne 3.3.2024 10:00 Nymburk, Zimní stadion 2 HC Nymburský Lev, z.s.Slavoj Vel.Popovice3:7 (1:2, 1:4, 1:1)
Ne 3.3.2024 10:00 Vlašim 2 HC Rytíři VlašimHC Kobra Praha3:11 (2:4, 0:4, 1:3)
Ne 3.3.2024 15:30 Praha 5 9 HC Smíchov 1913Hokejový klub Čáslav3:5 (1:3, 1:1, 1:1)
Út 5.3.2024 17:30 Kutná Hora 10 SK Sršni Kutná HoraHC Rytíři Vlašim4:6 (0:1, 3:3, 1:2)
Pá 8.3.2024 18:00 Mělník, Zimní stadion 13 HC Junior MělníkHC Spartak Žebrák6:6 (1:5, 3:1, 2:0)
So 9.3.2024 10:55 Kralupy nad Vltavou 13 HK Kralupy n.VltavouSK Sršni Kutná Hora13:3 (4:0, 4:0, 5:3)
So 9.3.2024 09:45 Praha 5 13 HC Smíchov 1913HC Berounští Medvědi6:3 (3:1, 0:0, 3:2)
So 9.3.2024 13:00 Nymburk, Zimní stadion 13 HC Nymburský Lev, z.s.HC Hvězda Praha5:6 (1:3, 2:2, 2:1)
So 9.3.2024 10:15 Vlašim 13 HC Rytíři VlašimRytíři Kladno1:8 (0:2, 1:5, 0:1)
Ne 10.3.2024 11:00 Vlašim 8 HC Rytíři VlašimHC Smíchov 19133:22 (1:7, 0:7, 2:8)
Ne 10.3.2024 11:40 Kralupy nad Vltavou 13 HK Kralupy n.Vltavou BSlavoj Vel.Popovice3:10 (1:4, 1:1, 1:5)
Ne 10.3.2024 11:44 Benátky nad Jizerou 13 HC Benátky n.J.HC Kobra Praha5:8 (1:1, 1:2, 3:5)
Ne 10.3.2024 09:45 Čáslav 13 Hokejový klub ČáslavHC Lev Benešov B4:4 (0:1, 2:3, 2:0)
Pá 15.3.2024 17:10 Kralupy nad Vltavou 11 HK Kralupy n.VltavouHC Kobra Praha9:12 (2:3, 5:3, 2:6)
So 16.3.2024 14:30 Kladno 14 Rytíři KladnoHokejový klub Čáslav14:2 (5:1, 3:0, 6:1)
So 16.3.2024 14:15 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 14 HC Hvězda PrahaHC Rytíři Vlašim6:1 (4:0, 2:0, 0:1)
So 16.3.2024 12:30 Beroun 14 HC Berounští MedvědiHC Nymburský Lev, z.s.11:0 (4:0, 3:0, 4:0)
So 16.3.2024 09:45 Praha, Zimní stadion HC Kobra 14 HC Kobra PrahaHC Junior Mělník14:7 (5:1, 5:2, 4:4)
So 16.3.2024 09:00 Velké Popovice, Zimní stadion 14 Slavoj Vel.PopoviceHC Benátky n.J.5:8 (1:3, 1:4, 3:1)
Ne 17.3.2024 11:30 Kutná Hora 14 SK Sršni Kutná HoraHC Lev Benešov B2:5 (0:2, 1:2, 1:1)
Ne 17.3.2024 17:00 Hořovice 14 HC Spartak ŽebrákHC Smíchov 191310:4 (4:0, 5:2, 1:2)
Ne 17.3.2024 10:25 Kralupy nad Vltavou 14 HK Kralupy n.VltavouHK Kralupy n.Vltavou B10:0 (4:0, 2:0, 4:0)
So 23.3.2024 12:10 Kralupy nad Vltavou 15 HK Kralupy n.Vltavou BSK Sršni Kutná Hora4:2 (1:0, 1:2, 2:0)
So 23.3.2024 11:00 Mělník, Zimní stadion 15 HC Junior MělníkSlavoj Vel.Popovice5:3 (1:0, 0:1, 4:2)
So 23.3.2024 09:45 Praha 5 15 HC Smíchov 1913HC Kobra Praha8:8 (2:4, 4:1, 2:3)
So 23.3.2024 10:30 Nymburk, Zimní stadion 15 HC Nymburský Lev, z.s.HC Spartak Žebrák3:8 (0:5, 1:3, 2:0)
So 23.3.2024 10:15 Vlašim 15 HC Rytíři VlašimHC Berounští Medvědi4:5 (3:3, 0:2, 1:0)
So 23.3.2024 09:45 Čáslav 15 Hokejový klub ČáslavHC Hvězda Praha2:19 (1:5, 1:6, 0:8)
Ne 24.3.2024 11:40 Kralupy nad Vltavou 11 HK Kralupy n.Vltavou BHC Spartak Žebrák4:12 (1:1, 2:5, 1:6)
Ne 24.3.2024 17:00 Vlašim 11 HC Rytíři VlašimHokejový klub Čáslav5:8 (3:1, 1:4, 1:3)
Ne 24.3.2024 09:00 Benátky nad Jizerou 15 HC Benátky n.J.HK Kralupy n.Vltavou4:3 (1:2, 3:0, 0:1)
Ne 24.3.2024 10:30 Benešov 15 HC Lev Benešov BRytíři Kladno6:17 (1:5, 2:8, 3:4)
Út 26.3.2024 17:30 Kutná Hora 12 SK Sršni Kutná HoraHokejový klub Čáslav3:5 (1:4, 1:0, 1:1)
Pá 29.3.2024 10:00 Nymburk, Zimní stadion 11 HC Nymburský Lev, z.s.HC Lev Benešov B25:1 (5:1, 10:0, 10:0)


Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 11 - 13 r. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Ne 3.12.2023 11:15 České Budějovice 1 HC Motor České BudějoviceSpartak Soběslav7:6 (4:2, 1:2, 2:2)
So 9.12.2023 17:00 Plzeň 1 HC ŠKODA PLZEŇHC Pilsen Wolves12:4 (5:2, 3:1, 4:1)
So 9.12.2023 16:45 Třemošná 1 HC Meteor TřemošnáHC Tábor6:1 (3:0, 2:0, 1:1)
So 9.12.2023 14:55 Klatovy, Zimní stadion 1 HC KlatovyLoko. Veselí n.Luž.9:5 (4:1, 2:2, 3:2)
Ne 10.12.2023 09:00 Plzeň - Košutka 2 HC Pilsen WolvesLoko. Veselí n.Luž.4:9 (1:5, 0:3, 3:1)
Ne 10.12.2023 11:45 Soběslav 2 Spartak SoběslavHC Klatovy8:10 (5:3, 0:4, 3:3)
Ne 10.12.2023 13:45 Tábor, Zimní stadion 2 HC TáborHC Motor České Budějovice4:11 (1:3, 2:4, 1:4)
Ne 10.12.2023 11:45 Plzeň 2 HC ŠKODA PLZEŇHC Meteor Třemošná11:2 (5:1, 2:1, 4:0)
Pá 15.12.2023 17:45 Veselí nad Lužnicí 5 Loko. Veselí n.Luž.HC ŠKODA PLZEŇ2:10 (0:4, 1:3, 1:3)
Pá 15.12.2023 16:00 Soběslav 11 Spartak SoběslavHC Pilsen Wolves4:4 (0:0, 2:2, 2:2)
So 16.12.2023 09:00 Bratislava 3 HC Motor České BudějoviceHC ŠKODA PLZEŇ8:5 (4:0, 2:0, 2:5)
So 16.12.2023 11:40 Klatovy, Zimní stadion 3 HC KlatovyHC Tábor5:3 (1:2, 3:1, 1:0)
So 16.12.2023 11:00 Veselí nad Lužnicí 3 Loko. Veselí n.Luž.Spartak Soběslav4:11 (1:4, 1:5, 2:2)
Čt 21.12.2023 17:45 Soběslav 10 Spartak SoběslavLoko. Veselí n.Luž.3:3 (0:0, 2:2, 1:1)
So 6.1.2024 09:00 Tábor, Zimní stadion 4 HC TáborLoko. Veselí n.Luž.8:4 (1:0, 5:3, 2:1)
So 6.1.2024 15:00 Plzeň 4 HC ŠKODA PLZEŇHC Klatovy5:8 (0:3, 4:1, 1:4)
So 6.1.2024 14:00 Třemošná 4 HC Meteor TřemošnáHC Motor České Budějovice4:7 (0:2, 2:2, 2:3)
Ne 7.1.2024 11:15 České Budějovice 5 HC Motor České BudějoviceHC Pilsen Wolves12:0 (5:0, 4:0, 3:0)
Ne 7.1.2024 15:55 Klatovy, Zimní stadion 5 HC KlatovyHC Meteor Třemošná5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
Ne 7.1.2024 09:15 Soběslav 5 Spartak SoběslavHC Tábor11:8 (3:1, 7:4, 1:3)
Pá 12.1.2024 16:15 Třemošná 9 HC Meteor TřemošnáHC ŠKODA PLZEŇ5:2 (2:2, 0:0, 3:0)
So 13.1.2024 14:50 Plzeň - Košutka 6 HC Pilsen WolvesHC Tábor3:8 (1:3, 0:1, 2:4)
So 13.1.2024 14:45 Plzeň 6 HC ŠKODA PLZEŇSpartak Soběslav6:10 (5:3, 0:3, 1:4)
Ne 14.1.2024 12:15 Třemošná 6 HC Meteor TřemošnáLoko. Veselí n.Luž.6:3 (2:0, 2:0, 2:3)
Ne 14.1.2024 11:15 České Budějovice 6 HC Motor České BudějoviceHC Klatovy2:6 (0:2, 1:1, 1:3)
Út 16.1.2024 16:55 Klatovy, Zimní stadion 11 HC KlatovyHC ŠKODA PLZEŇ7:4 (2:0, 2:2, 3:2)
St 17.1.2024 17:15 Veselí nad Lužnicí 7 Loko. Veselí n.Luž.HC Motor České Budějovice3:2 (2:0, 0:2, 1:0)
So 20.1.2024 13:40 Klatovy, Zimní stadion 7 HC KlatovyHC Pilsen Wolves14:4 (3:0, 5:1, 6:3)
So 20.1.2024 11:00 Soběslav 7 Spartak SoběslavHC Meteor Třemošná3:3 (2:3, 1:0, 0:0)
So 20.1.2024 09:00 Tábor, Zimní stadion 7 HC TáborHC ŠKODA PLZEŇ2:11 (1:2, 1:4, 0:5)
Ne 21.1.2024 15:20 Plzeň - Košutka 8 HC Pilsen WolvesHC ŠKODA PLZEŇ3:8 (0:1, 2:2, 1:5)
Ne 21.1.2024 14:15 Tábor, Zimní stadion 8 HC TáborHC Meteor Třemošná5:2 (3:2, 1:0, 1:0)
Ne 21.1.2024 09:30 Soběslav 8 Spartak SoběslavHC Motor České Budějovice8:4 (6:0, 1:1, 1:3)
Ne 21.1.2024 13:00 Veselí nad Lužnicí 8 Loko. Veselí n.Luž.HC Klatovy4:5 (1:2, 1:2, 2:1)
Pá 26.1.2024 17:45 Soběslav 16 Spartak SoběslavHC Klatovy4:11 (0:7, 3:3, 1:1)
So 27.1.2024 10:00 Veselí nad Lužnicí 9 Loko. Veselí n.Luž.HC Pilsen Wolves6:3 (3:2, 1:1, 2:0)
So 27.1.2024 11:40 Klatovy, Zimní stadion 9 HC KlatovySpartak Soběslav6:6 (2:1, 2:3, 2:2)
So 27.1.2024 11:15 České Budějovice 9 HC Motor České BudějoviceHC Tábor8:3 (3:0, 3:2, 2:1)
St 31.1.2024 16:55 Klatovy, Zimní stadion 13 HC KlatovyHC Motor České Budějovice12:7 (4:3, 6:2, 2:2)
So 3.2.2024 11:50 Plzeň - Košutka 10 HC Pilsen WolvesHC Meteor Třemošná3:9 (0:2, 3:3, 0:4)
So 3.2.2024 12:30 Plzeň 10 HC ŠKODA PLZEŇHC Motor České Budějovice6:3 (2:2, 3:0, 1:1)
Ne 4.2.2024 15:15 Tábor, Zimní stadion 10 HC TáborHC Klatovy5:3 (4:2, 1:1, 0:0)
So 10.2.2024 13:30 Bratislava 11 HC Motor České BudějoviceHC Meteor Třemošná6:7 (1:3, 2:0, 3:4)
Ne 11.2.2024 13:20 Plzeň - Košutka 12 HC Pilsen WolvesHC Motor České Budějovice4:11 (2:3, 1:6, 1:2)
Ne 11.2.2024 11:45 Plzeň 12 HC ŠKODA PLZEŇLoko. Veselí n.Luž.7:1 (2:1, 2:0, 3:0)
St 14.2.2024 17:15 Veselí nad Lužnicí 11 Loko. Veselí n.Luž.HC Tábor7:4 (2:0, 2:3, 3:1)
So 17.2.2024 13:30 Soběslav 13 Spartak SoběslavHC ŠKODA PLZEŇ3:7 (2:4, 0:3, 1:0)
So 17.2.2024 13:00 Veselí nad Lužnicí 13 Loko. Veselí n.Luž.HC Meteor Třemošná1:7 (0:3, 1:2, 0:2)
St 21.2.2024 16:00 Veselí nad Lužnicí 17 Loko. Veselí n.Luž.Spartak Soběslav9:4 (4:3, 2:1, 3:0)
So 24.2.2024 10:00 Bratislava 14 HC Motor České BudějoviceLoko. Veselí n.Luž.11:3 (3:1, 4:0, 4:2)
So 24.2.2024 14:30 Třemošná 14 HC Meteor TřemošnáSpartak Soběslav7:4 (1:0, 4:4, 2:0)
Ne 25.2.2024 10:30 Třemošná 15 HC Meteor TřemošnáHC Tábor7:5 (2:0, 3:2, 2:3)
Ne 25.2.2024 09:00 České Budějovice 15 HC Motor České BudějoviceSpartak Soběslav7:7 (2:2, 4:1, 1:4)
Út 27.2.2024 12:30 Plzeň 14 HC ŠKODA PLZEŇHC Tábor9:2 (4:2, 3:0, 2:0)
Čt 29.2.2024 16:30 Soběslav 12 HC TáborSpartak Soběslav4:1 (3:1, 1:0, 0:0)
Pá 1.3.2024 17:30 Třemošná 12 HC Meteor TřemošnáHC Klatovy10:5 (3:2, 3:2, 4:1)
So 2.3.2024 11:20 Plzeň - Košutka 16 HC Pilsen WolvesLoko. Veselí n.Luž.8:9 (1:1, 5:2, 2:6)
So 2.3.2024 09:30 Tábor, Zimní stadion 16 HC TáborHC Motor České Budějovice5:6 (1:4, 0:1, 4:1)
So 2.3.2024 15:45 Plzeň 16 HC ŠKODA PLZEŇHC Meteor Třemošná1:6 (0:1, 1:2, 0:3)
Po 4.3.2024 14:15 Plzeň 15 HC ŠKODA PLZEŇHC Pilsen Wolves18:1 (2:1, 6:0, 10:0)
St 6.3.2024 17:15 Třemošná 3 HC Meteor TřemošnáHC Pilsen Wolves5:0 (1:0, 3:0, 1:0)
So 9.3.2024 10:30 Třemošná 17 HC Meteor TřemošnáHC Pilsen Wolves3:5 (1:1, 0:2, 2:2)
Ne 10.3.2024 14:50 Plzeň - Košutka 18 HC Pilsen WolvesSpartak Soběslav4:6 (0:1, 1:3, 3:2)
Ne 10.3.2024 12:00 Tábor, Zimní stadion 18 HC TáborLoko. Veselí n.Luž.2:5 (0:2, 1:1, 1:2)
Ne 10.3.2024 09:00 Plzeň 18 HC ŠKODA PLZEŇHC Klatovy10:5 (4:2, 2:1, 4:2)
Ne 10.3.2024 11:15 Třemošná 18 HC Meteor TřemošnáHC Motor České Budějovice12:2 (7:0, 3:0, 2:2)
So 16.3.2024 10:45 Bratislava 19 HC Motor České BudějoviceHC Pilsen Wolves9:7 (3:2, 4:1, 2:4)
So 16.3.2024 16:10 Klatovy, Zimní stadion 19 HC KlatovyHC Meteor Třemošná6:3 (1:0, 3:0, 2:3)
So 16.3.2024 11:30 Veselí nad Lužnicí 19 Loko. Veselí n.Luž.HC ŠKODA PLZEŇ8:8 (1:4, 4:3, 3:1)
So 16.3.2024 10:00 Soběslav 19 Spartak SoběslavHC Tábor2:4 (0:1, 0:0, 2:3)
Ne 17.3.2024 09:20 Plzeň - Košutka 4 HC Pilsen WolvesSpartak Soběslav2:12 (2:4, 0:6, 0:2)
Ne 17.3.2024 11:40 Klatovy, Zimní stadion 17 HC KlatovyHC Tábor16:0 (4:0, 5:0, 7:0)
St 20.3.2024 16:55 Klatovy, Zimní stadion 15 HC KlatovyLoko. Veselí n.Luž.4:7 (1:4, 1:2, 2:1)
So 23.3.2024 10:05 Plzeň - Košutka 14 HC Pilsen WolvesHC Klatovy2:7 (1:1, 1:4, 0:2)
So 23.3.2024 10:30 Plzeň 20 HC ŠKODA PLZEŇSpartak Soběslav12:6 (2:3, 6:0, 4:3)
So 23.3.2024 10:30 Třemošná 20 HC Meteor TřemošnáLoko. Veselí n.Luž.9:3 (3:0, 4:1, 2:2)
Ne 24.3.2024 12:20 Plzeň - Košutka 20 HC Pilsen WolvesHC Tábor4:7 (2:1, 0:4, 2:2)
Ne 24.3.2024 12:00 České Budějovice 20 HC Motor České BudějoviceHC Klatovy8:3 (2:0, 3:1, 3:2)
Po 25.3.2024 16:30 Veselí nad Lužnicí 21 Loko. Veselí n.Luž.HC Motor České Budějovice3:7 (1:5, 2:1, 0:1)
St 27.3.2024 17:15 Soběslav 21 Spartak SoběslavHC Meteor Třemošná2:8 (1:3, 1:1, 0:4)
Čt 28.3.2024 16:00 Bratislava 17 HC Motor České BudějoviceHC ŠKODA PLZEŇ2:11 (0:1, 2:5, 0:5)
Čt 28.3.2024 16:25 Klatovy, Zimní stadion 21 HC KlatovyHC Pilsen Wolves10:1 (2:0, 5:0, 3:1)
Pá 29.3.2024 16:00 Tábor, Zimní stadion 13 HC TáborHC Pilsen Wolves4:4 (0:1, 1:3, 3:0)
So 30.3.2024 12:00 Tábor, Zimní stadion 21 HC TáborHC ŠKODA PLZEŇ5:17 (1:7, 1:5, 3:5)


Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 14 - 17A r. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 9.12.2023 15:15 Hradec Králové 1 Mountfield HK, a.s.HC DYNAMO PARDUBICE7:4 (1:2, 2:2, 4:0)
So 9.12.2023 16:40 Jaroměř 1 HCM JaroměřHC Spartak Polička0:10 (0:4, 0:1, 0:5)
So 9.12.2023 12:00 Liberec 1 Bílí Tygři LiberecHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU16:1 (5:0, 6:1, 5:0)
So 9.12.2023 12:00 Mladá Boleslav 1 BK Mladá BoleslavHC Spartak Choceň6:2 (0:0, 4:1, 2:1)
So 16.12.2023 12:00 Pardubice 2 HC DYNAMO PARDUBICEHC Spartak Choceň3:7 (1:4, 0:3, 2:0)
So 16.12.2023 11:55 Rychnov nad Kněžnou 2 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUBK Mladá Boleslav4:7 (2:4, 2:2, 0:1)
Ne 17.12.2023 12:30 Mladá Boleslav 3 BK Mladá BoleslavHC Spartak Polička2:14 (1:1, 0:5, 1:8)
Ne 17.12.2023 12:00 Choceň, Zimní stadion 3 HC Spartak ChoceňHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU9:1 (1:0, 3:1, 5:0)
St 20.12.2023 16:15 Jaroměř 3 HCM JaroměřHC DYNAMO PARDUBICE2:7 (1:1, 1:2, 0:4)
So 6.1.2024 11:15 Pardubice 4 HC DYNAMO PARDUBICEHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU13:3 (3:0, 6:1, 4:2)
So 6.1.2024 09:45 Polička 4 HC Spartak PoličkaHC Spartak Choceň7:0 (2:0, 3:0, 2:0)
So 6.1.2024 09:30 Hradec Králové 4 Mountfield HK, a.s.BK Mladá Boleslav8:2 (3:0, 3:1, 2:1)
So 6.1.2024 09:30 Jaroměř 4 HCM JaroměřBílí Tygři Liberec2:5 (0:1, 1:2, 1:2)
So 13.1.2024 17:45 Liberec 5 Bílí Tygři LiberecHC DYNAMO PARDUBICE2:6 (1:1, 1:4, 0:1)
So 13.1.2024 12:15 Mladá Boleslav 5 BK Mladá BoleslavHCM Jaroměř3:9 (1:0, 1:3, 1:6)
So 13.1.2024 13:00 Choceň, Zimní stadion 5 HC Spartak ChoceňMountfield HK, a.s.4:2 (0:1, 0:1, 4:0)
So 13.1.2024 11:55 Rychnov nad Kněžnou 5 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHC Spartak Polička0:12 (0:5, 0:2, 0:5)
Ne 14.1.2024 12:00 Pardubice 6 HC DYNAMO PARDUBICEHC Spartak Polička3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
Ne 14.1.2024 10:00 Hradec Králové 6 Mountfield HK, a.s.HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU7:1 (2:0, 2:1, 3:0)
Ne 14.1.2024 10:30 Jaroměř 6 HCM JaroměřHC Spartak Choceň4:7 (1:2, 1:3, 2:2)
Ne 14.1.2024 10:00 Liberec, Svijanská aréna 6 Bílí Tygři LiberecBK Mladá Boleslav5:1 (1:1, 4:0, 0:0)
So 20.1.2024 11:00 Mladá Boleslav 7 BK Mladá BoleslavHC DYNAMO PARDUBICE3:6 (1:6, 2:0, 0:0)
So 20.1.2024 12:00 Choceň, Zimní stadion 7 HC Spartak ChoceňBílí Tygři Liberec2:7 (1:3, 0:1, 1:3)
So 20.1.2024 11:55 Rychnov nad Kněžnou 7 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHCM Jaroměř4:18 (0:9, 0:3, 4:6)
Ne 21.1.2024 10:00 Polička 7 HC Spartak PoličkaMountfield HK, a.s.6:4 (3:1, 1:1, 2:2)
Čt 25.1.2024 16:15 Liberec, Svijanská aréna 3 Bílí Tygři LiberecMountfield HK, a.s.6:5 (2:3, 0:2, 4:0)
So 27.1.2024 11:30 Polička 8 HC Spartak PoličkaHCM Jaroměř12:2 (3:0, 2:0, 7:2)
So 27.1.2024 11:55 Rychnov nad Kněžnou 8 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUBílí Tygři Liberec0:8 (0:3, 0:1, 0:4)
So 27.1.2024 12:30 Choceň, Zimní stadion 8 HC Spartak ChoceňBK Mladá Boleslav7:8 (2:3, 3:3, 2:2)
Ne 28.1.2024 12:00 Hradec Králové 2 Mountfield HK, a.s.HCM Jaroměř18:2 (6:2, 5:0, 7:0)
So 3.2.2024 11:30 Choceň, Zimní stadion 9 HC Spartak ChoceňHC DYNAMO PARDUBICE4:5 (0:2, 4:3, 0:0)
So 3.2.2024 11:15 Mladá Boleslav 9 BK Mladá BoleslavHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU16:1 (3:0, 4:0, 9:1)
So 3.2.2024 11:15 Liberec, Svijanská aréna 9 Bílí Tygři LiberecHC Spartak Polička4:4 (0:4, 3:0, 1:0)
So 3.2.2024 09:00 Jaroměř 9 HCM JaroměřMountfield HK, a.s.3:9 (0:5, 1:4, 2:0)
Ne 4.2.2024 12:00 Pardubice 10 HC DYNAMO PARDUBICEHCM Jaroměř9:3 (2:0, 2:3, 5:0)
Ne 4.2.2024 12:30 Hradec Králové 10 Mountfield HK, a.s.Bílí Tygři Liberec7:2 (1:1, 3:0, 3:1)
Ne 4.2.2024 11:30 Polička 10 HC Spartak PoličkaBK Mladá Boleslav12:2 (1:2, 5:0, 6:0)
Ne 4.2.2024 10:55 Rychnov nad Kněžnou 10 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHC Spartak Choceň2:6 (0:3, 2:2, 0:1)
Út 6.2.2024 18:00 Pardubice 8 HC DYNAMO PARDUBICEMountfield HK, a.s.6:8 (0:3, 4:4, 2:1)
So 10.2.2024 11:55 Rychnov nad Kněžnou 11 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHC DYNAMO PARDUBICE0:8 (0:1, 0:4, 0:3)
So 10.2.2024 09:00 Choceň, Zimní stadion 11 HC Spartak ChoceňHC Spartak Polička5:11 (2:5, 1:2, 2:4)
So 10.2.2024 13:30 Mladá Boleslav 11 BK Mladá BoleslavMountfield HK, a.s.7:9 (1:3, 3:3, 3:3)
So 10.2.2024 11:15 Liberec, Svijanská aréna 11 Bílí Tygři LiberecHCM Jaroměř8:5 (1:4, 3:1, 4:0)
Ne 11.2.2024 11:30 Polička 2 HC Spartak PoličkaBílí Tygři Liberec13:1 (5:0, 5:0, 3:1)
Út 13.2.2024 18:00 Pardubice 14 HC DYNAMO PARDUBICEBK Mladá Boleslav5:4 (2:0, 0:2, 3:2)
So 17.2.2024 11:15 Pardubice 12 HC DYNAMO PARDUBICEBílí Tygři Liberec2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
So 17.2.2024 09:00 Jaroměř 12 HCM JaroměřBK Mladá Boleslav4:5 (1:2, 1:1, 2:2)
So 17.2.2024 15:45 Hradec Králové 12 Mountfield HK, a.s.HC Spartak Choceň12:1 (3:0, 5:1, 4:0)
So 17.2.2024 11:30 Polička 12 HC Spartak PoličkaHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU11:4 (5:1, 1:2, 5:1)
So 24.2.2024 16:00 Polička 13 HC Spartak PoličkaHC DYNAMO PARDUBICE7:3 (3:1, 1:1, 3:1)
So 24.2.2024 11:55 Rychnov nad Kněžnou 13 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUMountfield HK, a.s.0:13 (0:5, 0:5, 0:3)
So 24.2.2024 12:00 Choceň, Zimní stadion 13 HC Spartak ChoceňHCM Jaroměř8:3 (2:2, 6:0, 0:1)
So 24.2.2024 13:30 Mladá Boleslav 13 BK Mladá BoleslavBílí Tygři Liberec5:4 (3:2, 2:2, 0:0)
Ne 25.2.2024 09:45 Liberec, Svijanská aréna 14 Bílí Tygři LiberecHC Spartak Choceň5:2 (1:0, 4:2, 0:0)
Ne 25.2.2024 10:00 Hradec Králové 14 Mountfield HK, a.s.HC Spartak Polička5:6 (3:2, 0:2, 2:2)


Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 11 - 13 r. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 9.12.2023 15:30 Domažlice 1 HC DomažliceHC MAD BULL10:2 (3:0, 5:0, 2:2)
Ne 10.12.2023 10:40 Klatovy, Zimní stadion 1 HC Klatovy BHC Střelci Jindřichův Hradec2:19 (0:7, 1:6, 1:6)
Ne 10.12.2023 14:45 Rokycany 1 HC Rokycany z.s.Slavoj Český Krumlov0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
Ne 10.12.2023 09:00 Písek, Zimní stadion 1 IHC Králové PísekHC Milevsko 19344:3 (0:1, 2:0, 2:2)
So 16.12.2023 15:15 České Budějovice 2 HC MAD BULLHC Milevsko 19344:2 (2:0, 1:1, 1:1)
So 16.12.2023 09:45 Vimperk 2 HC VimperkIHC Králové Písek1:9 (0:2, 1:0, 0:7)
So 16.12.2023 17:00 Český Krumlov, Zimní stadion 2 Slavoj Český KrumlovHC Strakonice2:2 (0:1, 2:1, 0:0)
So 16.12.2023 12:20 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 2 HC Střelci Jindřichův HradecHC Rokycany z.s.3:4 (0:0, 1:1, 2:3)
Ne 17.12.2023 13:10 Klatovy, Zimní stadion 3 HC Klatovy BHC MAD BULL10:3 (5:1, 2:0, 3:2)
Ne 17.12.2023 13:00 Rokycany 3 HC Rokycany z.s.HC Domažlice9:4 (2:2, 4:1, 3:1)
Ne 17.12.2023 16:30 Strakonice 3 HC StrakoniceHC Střelci Jindřichův Hradec4:1 (2:0, 2:1, 0:0)
Ne 17.12.2023 13:30 Písek, Zimní stadion 3 IHC Králové PísekSlavoj Český Krumlov3:5 (0:2, 1:1, 2:2)
Ne 17.12.2023 13:30 Milevsko 3 HC Milevsko 1934HC Vimperk4:10 (1:3, 2:5, 1:2)
Čt 21.12.2023 17:00 Domažlice 2 HC DomažliceHC Klatovy B5:2 (3:1, 2:0, 0:1)
So 6.1.2024 11:15 České Budějovice 4 HC MAD BULLHC Vimperk6:2 (3:1, 2:1, 1:0)
So 6.1.2024 10:00 Domažlice 4 HC DomažliceHC Strakonice5:7 (2:3, 1:1, 2:3)
So 6.1.2024 09:25 Klatovy, Zimní stadion 4 HC Klatovy BHC Rokycany z.s.2:11 (1:2, 0:5, 1:4)
Ne 7.1.2024 11:00 Český Krumlov, Zimní stadion 4 Slavoj Český KrumlovHC Milevsko 19347:3 (4:1, 0:2, 3:0)
Ne 7.1.2024 13:20 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 4 HC Střelci Jindřichův HradecIHC Králové Písek4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
So 13.1.2024 12:00 Rokycany 5 HC Rokycany z.s.HC MAD BULL7:4 (1:0, 3:3, 3:1)
So 13.1.2024 09:15 Strakonice 5 HC StrakoniceHC Klatovy B6:3 (2:1, 2:1, 2:1)
So 13.1.2024 11:15 Písek, Zimní stadion 5 IHC Králové PísekHC Domažlice5:7 (2:2, 3:3, 0:2)
So 13.1.2024 12:30 Milevsko 5 HC Milevsko 1934HC Střelci Jindřichův Hradec6:4 (1:0, 2:1, 3:3)
So 13.1.2024 09:45 Vimperk 5 HC VimperkSlavoj Český Krumlov8:10 (6:4, 0:2, 2:4)
Ne 14.1.2024 11:00 Český Krumlov, Zimní stadion 6 Slavoj Český KrumlovHC MAD BULL6:6 (1:2, 4:3, 1:1)
Ne 14.1.2024 09:50 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 6 HC Střelci Jindřichův HradecHC Vimperk3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Ne 14.1.2024 10:30 Domažlice 6 HC DomažliceHC Milevsko 19347:3 (4:1, 1:0, 2:2)
Ne 14.1.2024 09:15 Klatovy, Zimní stadion 6 HC Klatovy BIHC Králové Písek1:13 (1:5, 0:6, 0:2)
Ne 14.1.2024 13:00 Rokycany 6 HC Rokycany z.s.HC Strakonice1:5 (0:1, 1:1, 0:3)
So 20.1.2024 12:15 Český Krumlov, Zimní stadion 7 Slavoj Český KrumlovHC Střelci Jindřichův Hradec2:2 (1:0, 0:0, 1:2)
Ne 21.1.2024 15:15 České Budějovice 7 HC MAD BULLHC Strakonice4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
Ne 21.1.2024 10:00 Písek, Zimní stadion 7 IHC Králové PísekHC Rokycany z.s.12:7 (4:3, 4:2, 4:2)
Ne 21.1.2024 10:30 Vimperk 7 HC VimperkHC Domažlice1:7 (0:4, 0:2, 1:1)
So 27.1.2024 13:15 České Budějovice 8 HC MAD BULLHC Střelci Jindřichův Hradec7:3 (2:0, 3:1, 2:2)
So 27.1.2024 10:00 Domažlice 8 HC DomažliceSlavoj Český Krumlov4:6 (2:3, 0:2, 2:1)
So 27.1.2024 12:00 Rokycany 8 HC Rokycany z.s.HC Milevsko 19342:4 (2:0, 0:3, 0:1)
So 27.1.2024 09:15 Strakonice 8 HC StrakoniceIHC Králové Písek9:6 (3:2, 3:2, 3:2)
So 3.2.2024 13:30 Písek, Zimní stadion 9 IHC Králové PísekHC MAD BULL8:6 (4:2, 2:1, 2:3)
So 3.2.2024 11:30 Vimperk 9 HC VimperkHC Rokycany z.s.3:5 (1:1, 2:2, 0:2)
So 3.2.2024 12:15 Český Krumlov, Zimní stadion 9 Slavoj Český KrumlovHC Klatovy B9:0 (5:0, 2:0, 2:0)
So 3.2.2024 11:20 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 9 HC Střelci Jindřichův HradecHC Domažlice3:5 (1:1, 1:1, 1:3)
Ne 4.2.2024 14:00 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 10 HC Střelci Jindřichův HradecHC Klatovy B5:1 (0:0, 2:0, 3:1)
Ne 4.2.2024 12:30 Milevsko 10 HC Milevsko 1934IHC Králové Písek9:4 (3:1, 6:2, 0:1)
So 10.2.2024 12:30 Milevsko 11 HC Milevsko 1934HC MAD BULL7:4 (2:1, 3:1, 2:2)
So 10.2.2024 09:00 Písek, Zimní stadion 11 IHC Králové PísekHC Vimperk12:3 (1:1, 5:1, 6:1)
So 10.2.2024 15:15 Strakonice 11 HC StrakoniceSlavoj Český Krumlov3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
So 10.2.2024 13:15 Rokycany 11 HC Rokycany z.s.HC Střelci Jindřichův Hradec4:3 (3:1, 0:0, 1:2)
Ne 11.2.2024 11:00 Český Krumlov, Zimní stadion 10 Slavoj Český KrumlovHC Rokycany z.s.11:2 (4:1, 4:1, 3:0)
Ne 11.2.2024 10:40 Klatovy, Zimní stadion 11 HC Klatovy BHC Domažlice1:15 (1:2, 0:4, 0:9)
So 17.2.2024 13:00 České Budějovice 12 HC MAD BULLHC Klatovy B11:0 (3:0, 4:0, 4:0)
So 17.2.2024 14:00 Domažlice 12 HC DomažliceHC Rokycany z.s.7:6 (2:3, 3:3, 2:0)
So 17.2.2024 15:20 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 12 HC Střelci Jindřichův HradecHC Strakonice1:5 (0:2, 0:1, 1:2)
So 17.2.2024 12:00 Český Krumlov, Zimní stadion 12 Slavoj Český KrumlovIHC Králové Písek8:5 (3:2, 1:2, 4:1)
So 17.2.2024 12:00 Vimperk 12 HC VimperkHC Milevsko 19343:6 (2:1, 0:3, 1:2)
Ne 18.2.2024 09:15 Vimperk 13 HC VimperkHC MAD BULL5:9 (2:2, 3:4, 0:3)
Ne 18.2.2024 10:00 Milevsko 13 HC Milevsko 1934Slavoj Český Krumlov2:6 (1:1, 0:4, 1:1)
Ne 18.2.2024 13:15 Písek, Zimní stadion 13 IHC Králové PísekHC Střelci Jindřichův Hradec13:4 (4:1, 7:1, 2:2)
Ne 18.2.2024 11:30 Strakonice 13 HC StrakoniceHC Domažlice4:4 (0:2, 3:1, 1:1)
Ne 18.2.2024 09:45 Rokycany 13 HC Rokycany z.s.HC Klatovy B4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
St 21.2.2024 17:15 Milevsko 7 HC Milevsko 1934HC Klatovy B8:0 (2:0, 4:0, 2:0)
So 24.2.2024 11:15 České Budějovice 14 HC MAD BULLHC Rokycany z.s.4:10 (1:2, 2:4, 1:4)
So 24.2.2024 12:40 Klatovy, Zimní stadion 14 HC Klatovy BHC Strakonice0:3 (0:0, 0:3, 0:0)
So 24.2.2024 10:00 Domažlice 14 HC DomažliceIHC Králové Písek4:4 (1:3, 0:1, 3:0)
So 24.2.2024 12:00 Český Krumlov, Zimní stadion 14 Slavoj Český KrumlovHC Vimperk6:2 (1:0, 3:2, 2:0)
Ne 25.2.2024 11:15 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 14 HC Střelci Jindřichův HradecHC Milevsko 19348:3 (3:2, 3:0, 2:1)
St 28.2.2024 16:55 Klatovy, Zimní stadion 8 HC Klatovy BHC Vimperk1:6 (1:4, 0:2, 0:0)
So 2.3.2024 13:15 České Budějovice 15 HC MAD BULLSlavoj Český Krumlov1:7 (0:1, 1:1, 0:5)
So 2.3.2024 13:45 Vimperk 15 HC VimperkHC Střelci Jindřichův Hradec3:7 (2:2, 1:3, 0:2)
So 2.3.2024 09:30 Milevsko 15 HC Milevsko 1934HC Domažlice1:10 (1:1, 0:5, 0:4)
So 2.3.2024 11:30 Strakonice 15 HC StrakoniceHC Rokycany z.s.5:1 (3:0, 2:1, 0:0)
Ne 3.3.2024 12:45 Strakonice 1 HC StrakoniceHC Vimperk7:1 (5:1, 1:0, 1:0)
Ne 3.3.2024 13:15 České Budějovice 10 HC MAD BULLHC Domažlice4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
Ne 3.3.2024 13:15 Písek, Zimní stadion 15 IHC Králové PísekHC Klatovy B4:5 (1:2, 2:1, 1:2)
So 9.3.2024 10:00 Domažlice 16 HC DomažliceHC Vimperk12:1 (2:0, 6:0, 4:1)
Ne 10.3.2024 13:30 Strakonice 16 HC StrakoniceHC MAD BULL6:3 (1:0, 2:3, 3:0)
Ne 10.3.2024 12:00 Rokycany 16 HC Rokycany z.s.IHC Králové Písek4:5 (1:1, 3:1, 0:3)
Ne 10.3.2024 11:40 Klatovy, Zimní stadion 16 HC Klatovy BHC Milevsko 19344:12 (3:4, 1:4, 0:4)
St 13.3.2024 17:15 Milevsko 9 HC Milevsko 1934HC Strakonice2:10 (1:3, 0:4, 1:3)
So 16.3.2024 15:30 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 17 HC Střelci Jindřichův HradecHC MAD BULL11:0 (5:0, 2:0, 4:0)
So 16.3.2024 09:00 Písek, Zimní stadion 17 IHC Králové PísekHC Strakonice3:8 (0:1, 2:3, 1:4)
Ne 17.3.2024 11:00 Český Krumlov, Zimní stadion 17 Slavoj Český KrumlovHC Domažlice5:4 (2:2, 1:1, 2:1)
Ne 17.3.2024 15:15 Vimperk 17 HC VimperkHC Klatovy B9:4 (4:1, 2:2, 3:1)
Po 18.3.2024 16:45 Milevsko 17 HC Milevsko 1934HC Rokycany z.s.2:5 (2:2, 0:2, 0:1)
Út 19.3.2024 18:05 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 16 HC Střelci Jindřichův HradecSlavoj Český Krumlov2:8 (0:3, 0:3, 2:2)
St 20.3.2024 17:45 Vimperk 10 HC VimperkHC Strakonice5:5 (1:1, 3:3, 1:1)
Čt 21.3.2024 17:00 Strakonice 18 HC StrakoniceHC Milevsko 19344:1 (1:0, 3:0, 0:1)
So 23.3.2024 13:15 České Budějovice 18 HC MAD BULLIHC Králové Písek7:2 (2:0, 2:1, 3:1)
So 23.3.2024 12:00 Domažlice 18 HC DomažliceHC Střelci Jindřichův Hradec8:2 (2:1, 3:1, 3:0)
Ne 24.3.2024 11:40 Klatovy, Zimní stadion 18 HC Klatovy BSlavoj Český Krumlov0:10 (0:2, 0:4, 0:4)
Pá 29.3.2024 14:45 Rokycany 18 HC Rokycany z.s.HC Vimperk2:10 (0:3, 0:1, 2:6)


Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 14 - 17B r. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 9.12.2023 12:15 Nová Paka 1 HC Nová Paka, z.s.Lomnice nad Popelkou12:9 (5:6, 3:1, 4:2)
So 9.12.2023 11:15 Turnov, Zimní stadion 1 HC Turnov 1931Hokejový klub Autocentrum Jičín10:8 (3:3, 5:4, 2:1)
Ne 10.12.2023 13:00 Česká Lípa 1 HC Česká LípaHC TS Varnsdorf5:0 (4:0, 8:0, 5:3)
Ne 10.12.2023 10:00 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 1 TJ HC Jablonec n/N.HC Frýdlant17:3 (4:1, 5:0, 8:2)
So 16.12.2023 12:30 Varnsdorf, Zimní stadion 2 HC TS VarnsdorfHokejový klub Autocentrum Jičín2:17 (0:9, 1:3, 1:5)
So 16.12.2023 10:30 Lomnice nad Popelkou 2 Lomnice nad PopelkouHC Turnov 19314:13 (1:3, 2:6, 1:4)
So 16.12.2023 10:00 Frýdlant 2 HC FrýdlantHC Nová Paka, z.s.2:4 (1:1, 0:3, 1:0)
So 16.12.2023 10:30 Česká Lípa 2 HC Česká LípaTJ HC Jablonec n/N.10:2 (1:1, 6:1, 3:0)
Út 19.12.2023 17:00 Jičín 3 Hokejový klub Autocentrum JičínLomnice nad Popelkou5:4 (1:0, 3:3, 1:1)
So 6.1.2024 10:00 Nová Paka 3 HC Nová Paka, z.s.HC Česká Lípa4:8 (0:4, 2:1, 2:3)
So 6.1.2024 11:15 Turnov, Zimní stadion 3 HC Turnov 1931HC Frýdlant7:4 (3:0, 2:1, 2:3)
So 13.1.2024 14:30 Varnsdorf, Zimní stadion 4 HC TS VarnsdorfLomnice nad Popelkou4:4 (2:3, 1:0, 1:1)
So 13.1.2024 14:00 Česká Lípa 4 HC Česká LípaHC Turnov 19316:2 (2:1, 1:0, 3:1)
Ne 14.1.2024 16:45 Nová Paka 11 HC Nová Paka, z.s.TJ HC Jablonec n/N.9:7 (4:3, 1:2, 4:2)
So 20.1.2024 13:15 Turnov, Zimní stadion 5 HC Turnov 1931TJ HC Jablonec n/N.8:7 (2:2, 3:3, 3:2)
So 20.1.2024 11:00 Jičín 5 Hokejový klub Autocentrum JičínHC Česká Lípa3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
So 20.1.2024 10:30 Lomnice nad Popelkou 5 Lomnice nad PopelkouHC Frýdlant8:3 (2:0, 3:2, 3:1)
Ne 21.1.2024 10:00 Frýdlant 4 HC FrýdlantHokejový klub Autocentrum Jičín0:5 (0:1, 0:3, 0:1)
Ne 21.1.2024 12:15 Nová Paka 5 HC Nová Paka, z.s.HC TS Varnsdorf13:1 (2:0, 5:1, 6:0)
So 27.1.2024 12:30 Varnsdorf, Zimní stadion 6 HC TS VarnsdorfHC Frýdlant11:5 (2:1, 3:2, 6:2)
So 27.1.2024 12:30 Česká Lípa 6 HC Česká LípaLomnice nad Popelkou6:4 (1:2, 4:0, 1:2)
So 27.1.2024 12:15 Nová Paka 6 HC Nová Paka, z.s.HC Turnov 19312:3 (1:0, 0:2, 1:1)
Ne 28.1.2024 15:00 Česká Lípa 14 HC Česká LípaHC Frýdlant18:1 (6:1, 6:0, 6:0)
So 3.2.2024 12:00 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 6 TJ HC Jablonec n/N.Hokejový klub Autocentrum Jičín10:7 (4:0, 4:2, 2:5)
So 3.2.2024 09:00 Turnov, Zimní stadion 7 HC Turnov 1931HC TS Varnsdorf15:7 (4:3, 5:3, 6:1)
So 3.2.2024 11:00 Frýdlant 7 HC FrýdlantHC Česká Lípa4:7 (2:1, 2:3, 0:3)
Ne 4.2.2024 10:30 Jičín 7 Hokejový klub Autocentrum JičínHC Nová Paka, z.s.5:6 (3:1, 1:3, 1:2)
Ne 4.2.2024 12:30 Varnsdorf, Zimní stadion 8 HC TS VarnsdorfHC Česká Lípa6:13 (1:1, 1:9, 4:3)
Út 6.2.2024 17:00 Lomnice nad Popelkou 7 Lomnice nad PopelkouTJ HC Jablonec n/N.2:7 (0:2, 2:2, 0:3)
Út 6.2.2024 17:00 Jičín 8 Hokejový klub Autocentrum JičínHC Turnov 19310:9 (0:5, 0:1, 0:3)
So 10.2.2024 13:00 Frýdlant 8 HC FrýdlantTJ HC Jablonec n/N.2:5 (1:3, 1:1, 0:1)
So 10.2.2024 13:45 Turnov, Zimní stadion 9 HC Turnov 1931Lomnice nad Popelkou13:4 (4:1, 5:0, 4:3)
Ne 11.2.2024 09:15 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 4 TJ HC Jablonec n/N.HC Nová Paka, z.s.15:5 (8:1, 1:1, 6:3)
Pá 16.2.2024 17:00 Lomnice nad Popelkou 8 Lomnice nad PopelkouHC Nová Paka, z.s.7:12 (1:2, 3:5, 3:5)
So 17.2.2024 10:00 Nová Paka 9 HC Nová Paka, z.s.HC Frýdlant18:5 (3:1, 8:3, 7:1)
So 17.2.2024 14:00 Turnov, Zimní stadion 11 HC Turnov 1931HC Česká Lípa8:7 (3:3, 3:2, 2:2)
Ne 18.2.2024 15:30 Jičín 9 Hokejový klub Autocentrum JičínHC TS Varnsdorf4:8 (1:3, 2:1, 1:4)
Ne 18.2.2024 10:00 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 9 TJ HC Jablonec n/N.HC Česká Lípa4:4 (1:3, 2:0, 1:1)
So 24.2.2024 14:30 Varnsdorf, Zimní stadion 10 HC TS VarnsdorfTJ HC Jablonec n/N.6:9 (2:2, 3:5, 1:2)
So 24.2.2024 10:30 Česká Lípa 10 HC Česká LípaHC Nová Paka, z.s.3:5 (1:2, 2:1, 0:2)
So 24.2.2024 09:00 Frýdlant 10 HC FrýdlantHC Turnov 19312:7 (0:4, 1:3, 1:0)
So 24.2.2024 10:30 Lomnice nad Popelkou 10 Lomnice nad PopelkouHokejový klub Autocentrum Jičín5:6 (0:2, 3:2, 2:2)
Ne 25.2.2024 12:30 Varnsdorf, Zimní stadion 12 HC TS VarnsdorfHC Nová Paka, z.s.2:14 (0:4, 2:3, 0:7)
Ne 25.2.2024 10:00 Frýdlant 12 HC FrýdlantLomnice nad Popelkou2:6 (1:1, 1:2, 0:3)
Út 27.2.2024 16:00 Nová Paka 14 HC Nová Paka, z.s.Hokejový klub Autocentrum Jičín13:3 (5:1, 4:1, 4:1)
So 2.3.2024 10:30 Lomnice nad Popelkou 11 Lomnice nad PopelkouHC TS Varnsdorf4:3 (2:1, 1:2, 1:0)
So 2.3.2024 11:00 Jičín 11 Hokejový klub Autocentrum JičínHC Frýdlant5:6 (2:1, 2:3, 1:2)
Ne 3.3.2024 10:00 Frýdlant 13 HC FrýdlantHC TS Varnsdorf11:7 (3:2, 4:2, 4:3)
Ne 10.3.2024 12:00 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 12 TJ HC Jablonec n/N.HC Turnov 19314:7 (2:1, 1:2, 1:4)
Ne 10.3.2024 10:30 Česká Lípa 12 HC Česká LípaHokejový klub Autocentrum Jičín6:4 (2:1, 1:2, 3:1)
Čt 14.3.2024 18:00 Jičín 13 Hokejový klub Autocentrum JičínTJ HC Jablonec n/N.5:17 (1:5, 2:7, 2:5)
So 16.3.2024 10:30 Lomnice nad Popelkou 13 Lomnice nad PopelkouHC Česká Lípa2:6 (0:0, 0:3, 2:3)
So 16.3.2024 11:00 Turnov, Zimní stadion 13 HC Turnov 1931HC Nová Paka, z.s.5:6 (1:1, 3:3, 1:2)
Ne 17.3.2024 11:00 Varnsdorf, Zimní stadion 14 HC TS VarnsdorfHC Turnov 19314:11 (0:4, 2:1, 2:6)
So 23.3.2024 12:00 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 14 TJ HC Jablonec n/N.Lomnice nad Popelkou11:6 (3:3, 5:0, 3:3)
Ne 24.3.2024 12:00 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 3 TJ HC Jablonec n/N.HC TS Varnsdorf12:4 (2:1, 5:0, 5:3)


Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 14 - 17C r. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 9.12.2023 11:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 1 HC Stadion VrchlabíSp.Nové Město n.Met.9:1 (4:0, 1:0, 4:1)
So 9.12.2023 09:00 Trutnov, Zimní stadion 1 HC TrutnovHC Dvůr Králové n.L.11:7 (2:4, 3:1, 6:2)
So 9.12.2023 12:30 Opočno 1 HC OpočnoSK Třebechovice p.O.8:3 (1:0, 5:2, 2:1)
So 16.12.2023 08:30 Nové Město nad Metují 2 Sp.Nové Město n.Met.SK Třebechovice p.O.6:7 (2:4, 1:2, 3:1)
So 16.12.2023 09:00 Trutnov, Zimní stadion 2 HC TrutnovHC Wikov Hronov6:2 (2:0, 2:1, 2:1)
Ne 17.12.2023 17:40 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 2 HC Dvůr Králové n.L.HC Opočno4:5 (2:3, 0:0, 2:2)
So 6.1.2024 11:30 Náchod 3 HC NáchodSp.Nové Město n.Met.9:0 (1:0, 4:0, 4:0)
So 6.1.2024 09:00 Trutnov, Zimní stadion 3 HC TrutnovHC Stadion Vrchlabí10:3 (2:1, 2:0, 6:2)
So 6.1.2024 09:00 Opočno 3 HC OpočnoHC Wikov Hronov6:2 (2:1, 3:0, 1:1)
So 6.1.2024 18:45 Třebechovice pod Orebem 3 SK Třebechovice p.O.HC Dvůr Králové n.L.5:8 (1:2, 1:4, 3:2)
So 13.1.2024 09:00 Hronov 4 HC Wikov HronovSK Třebechovice p.O.3:5 (2:2, 1:2, 0:1)
So 13.1.2024 09:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 4 HC Stadion VrchlabíHC Opočno9:1 (1:0, 5:0, 3:1)
So 13.1.2024 10:00 Náchod 4 HC NáchodHC Trutnov7:5 (1:2, 2:3, 4:0)
Po 15.1.2024 17:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 2 HC Stadion VrchlabíHC Náchod13:7 (7:2, 3:1, 3:4)
So 20.1.2024 11:30 Trutnov, Zimní stadion 5 HC TrutnovSp.Nové Město n.Met.15:3 (5:0, 4:0, 6:3)
So 20.1.2024 17:30 Opočno 5 HC OpočnoHC Náchod5:2 (1:1, 1:1, 3:0)
So 20.1.2024 16:00 Třebechovice pod Orebem 5 SK Třebechovice p.O.HC Stadion Vrchlabí3:5 (1:1, 2:0, 0:4)
So 20.1.2024 11:10 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 5 HC Dvůr Králové n.L.HC Wikov Hronov5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
So 27.1.2024 11:15 Nové Město nad Metují 6 Sp.Nové Město n.Met.HC Wikov Hronov6:6 (3:2, 2:2, 1:2)
So 27.1.2024 09:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 6 HC Stadion VrchlabíHC Dvůr Králové n.L.8:3 (1:0, 2:1, 5:2)
So 27.1.2024 11:00 Náchod 6 HC NáchodSK Třebechovice p.O.14:0 (7:0, 4:0, 3:0)
So 27.1.2024 09:00 Trutnov, Zimní stadion 6 HC TrutnovHC Opočno9:4 (3:1, 3:2, 3:1)
So 3.2.2024 11:00 Opočno 7 HC OpočnoSp.Nové Město n.Met.9:6 (4:1, 2:0, 3:5)
So 3.2.2024 16:30 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 7 HC Dvůr Králové n.L.HC Náchod0:11 (0:4, 0:3, 0:4)
So 3.2.2024 11:00 Hronov 7 HC Wikov HronovHC Stadion Vrchlabí3:9 (1:3, 1:3, 1:3)
Ne 4.2.2024 08:00 Náchod 1 HC NáchodHC Wikov Hronov10:1 (3:0, 3:0, 4:1)
So 10.2.2024 16:30 Nové Město nad Metují 8 Sp.Nové Město n.Met.HC Stadion Vrchlabí5:8 (2:3, 2:3, 1:2)
So 10.2.2024 16:10 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 8 HC Dvůr Králové n.L.HC Trutnov4:7 (2:4, 1:2, 1:1)
So 10.2.2024 10:30 Třebechovice pod Orebem 8 SK Třebechovice p.O.HC Opočno4:6 (0:3, 2:3, 2:0)
So 17.2.2024 16:00 Třebechovice pod Orebem 9 SK Třebechovice p.O.Sp.Nové Město n.Met.4:4 (1:1, 1:0, 2:3)
So 17.2.2024 11:00 Opočno 9 HC OpočnoHC Dvůr Králové n.L.6:4 (0:0, 1:3, 5:1)
So 17.2.2024 11:00 Hronov 9 HC Wikov HronovHC Trutnov3:17 (0:5, 2:8, 1:4)
Ne 18.2.2024 11:15 Nové Město nad Metují 4 Sp.Nové Město n.Met.HC Dvůr Králové n.L.9:5 (2:3, 4:1, 3:1)
Ne 18.2.2024 12:30 Náchod 9 HC NáchodHC Stadion Vrchlabí4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
So 24.2.2024 11:15 Nové Město nad Metují 10 Sp.Nové Město n.Met.HC Náchod2:14 (1:4, 0:6, 1:4)
So 24.2.2024 11:10 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 10 HC Dvůr Králové n.L.SK Třebechovice p.O.5:6 (2:2, 1:2, 2:2)
So 2.3.2024 13:10 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 11 HC Dvůr Králové n.L.Sp.Nové Město n.Met.9:5 (2:3, 5:1, 2:1)
So 2.3.2024 16:00 Třebechovice pod Orebem 11 SK Třebechovice p.O.HC Wikov Hronov8:4 (2:2, 3:1, 3:1)
So 2.3.2024 16:45 Opočno 11 HC OpočnoHC Stadion Vrchlabí7:3 (5:1, 2:1, 0:1)
So 2.3.2024 09:00 Trutnov, Zimní stadion 11 HC TrutnovHC Náchod0:5
Čt 7.3.2024 17:20 Třebechovice pod Orebem 7 SK Třebechovice p.O.HC Trutnov4:9 (0:3, 2:3, 2:3)
So 9.3.2024 11:30 Náchod 12 HC NáchodHC Opočno2:5 (2:2, 0:0, 0:3)
So 9.3.2024 09:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 12 HC Stadion VrchlabíSK Třebechovice p.O.7:4 (2:0, 2:1, 3:3)
Ne 10.3.2024 10:30 Opočno 13 HC OpočnoHC Trutnov1:9 (0:6, 1:2, 0:1)
Pá 15.3.2024 17:45 Opočno 10 HC Wikov HronovHC Opočno1:7 (0:3, 0:2, 1:2)
So 16.3.2024 11:00 Hronov 13 HC Wikov HronovSp.Nové Město n.Met.9:1 (3:1, 4:0, 2:0)
So 16.3.2024 10:00 Třebechovice pod Orebem 13 SK Třebechovice p.O.HC Náchod3:19 (3:6, 0:7, 0:6)
Út 19.3.2024 18:00 Trutnov, Zimní stadion 12 Sp.Nové Město n.Met.HC Trutnov3:6 (1:1, 2:2, 0:3)
St 20.3.2024 17:10 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 13 HC Dvůr Králové n.L.HC Stadion Vrchlabí6:4 (1:0, 3:1, 2:3)
Čt 21.3.2024 16:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 10 HC Stadion VrchlabíHC Trutnov4:4 (1:0, 1:1, 2:3)
So 23.3.2024 11:15 Nové Město nad Metují 14 Sp.Nové Město n.Met.HC Opočno4:8 (1:2, 1:4, 2:2)
So 23.3.2024 09:00 Trutnov, Zimní stadion 14 HC TrutnovSK Třebechovice p.O.8:4 (4:2, 2:1, 2:1)
So 23.3.2024 11:30 Náchod 14 HC NáchodHC Dvůr Králové n.L.7:5 (1:0, 6:3, 0:2)
So 23.3.2024 09:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 14 HC Stadion VrchlabíHC Wikov Hronov6:4 (2:2, 2:1, 2:1)
Ne 24.3.2024 18:15 Hronov 8 HC Wikov HronovHC Náchod3:13 (3:7, 0:4, 0:2)
Út 26.3.2024 16:30 Hronov 12 HC Wikov HronovHC Dvůr Králové n.L.7:2 (3:2, 1:0, 3:0)


Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 14 - 17D r. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 9.12.2023 10:15 Lanškroun 1. TJ LanškrounLoko. Česká Třebová2:9 (2:2, 0:5, 0:2)
So 9.12.2023 10:45 Chrudim, Zimní stadion 1. HC ChrudimHC Litomyšl13:2 (2:0, 7:2, 4:0)
Ne 10.12.2023 12:30 Nový Bydžov 1. Stadion Nový BydžovHC Hlinsko1:10 (0:2, 0:6, 1:2)
Pá 15.12.2023 17:15 Skuteč, Zimní stadion 1. HC SkutečSlovan Morav.Třebová1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
So 16.12.2023 11:00 Moravská Třebová 2. Slovan Morav.TřebováHC Litomyšl9:4 (3:2, 4:1, 2:1)
So 16.12.2023 09:00 Skuteč, Zimní stadion 2. HC SkutečStadion Nový Bydžov3:6 (0:2, 0:3, 3:1)
Ne 17.12.2023 16:45 Česká Třebová 2. Loko. Česká TřebováHC Chrudim10:3 (3:0, 3:1, 4:2)
So 6.1.2024 11:30 Nový Bydžov 3. Stadion Nový BydžovSlovan Morav.Třebová5:14 (1:4, 1:3, 3:7)
So 6.1.2024 10:15 Lanškroun 3. TJ LanškrounHC Skuteč2:5 (0:0, 2:2, 0:3)
So 6.1.2024 11:00 Chrudim, Zimní stadion 3. HC ChrudimHC Hlinsko1:17 (0:8, 1:3, 0:6)
So 13.1.2024 13:45 Skuteč, Zimní stadion 4. HC SkutečHC Chrudim3:6 (1:1, 0:4, 2:1)
So 13.1.2024 11:30 Nový Bydžov 4. Stadion Nový BydžovTJ Lanškroun7:2 (3:0, 1:1, 3:1)
Ne 14.1.2024 11:00 Moravská Třebová 4. Slovan Morav.TřebováLoko. Česká Třebová8:7 (4:1, 1:2, 3:4)
St 17.1.2024 16:15 Litomyšl 3. HC LitomyšlLoko. Česká Třebová2:7 (0:4, 1:1, 1:2)
So 20.1.2024 11:30 Lanškroun 5. TJ LanškrounSlovan Morav.Třebová1:8 (1:0, 0:3, 0:5)
So 20.1.2024 13:00 Chrudim, Zimní stadion 5. HC ChrudimStadion Nový Bydžov1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
So 20.1.2024 11:00 Litomyšl 5. HC LitomyšlHC Skuteč12:1 (1:0, 4:1, 7:0)
So 20.1.2024 16:45 Česká Třebová 5. Loko. Česká TřebováHC Hlinsko2:6 (0:4, 1:0, 1:2)
Ne 21.1.2024 15:30 Hlinsko 2. HC HlinskoTJ Lanškroun24:2 (6:0, 12:1, 6:1)
So 27.1.2024 13:30 Skuteč, Zimní stadion 6. HC SkutečLoko. Česká Třebová0:13 (0:3, 0:5, 0:5)
So 27.1.2024 09:30 Nový Bydžov 6. Stadion Nový BydžovHC Litomyšl0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
Ne 28.1.2024 09:00 Moravská Třebová 6. Slovan Morav.TřebováHC Hlinsko6:8 (3:4, 1:2, 2:2)
So 3.2.2024 09:00 Litomyšl 7. HC LitomyšlTJ Lanškroun6:2 (1:0, 1:1, 4:1)
So 3.2.2024 17:00 Nový Bydžov 7. Stadion Nový BydžovLoko. Česká Třebová3:4 (1:1, 1:1, 1:2)
Ne 4.2.2024 09:00 Hlinsko 4. HC HlinskoHC Litomyšl4:2 (0:0, 2:2, 2:0)
So 10.2.2024 12:30 Moravská Třebová 8. Slovan Morav.TřebováHC Skuteč12:2 (4:0, 3:0, 5:2)
So 10.2.2024 16:00 Litomyšl 8. HC LitomyšlHC Chrudim6:2 (3:1, 3:1, 0:0)
Ne 11.2.2024 09:00 Hlinsko 8. HC HlinskoStadion Nový Bydžov6:1 (2:0, 1:0, 3:1)
Ne 11.2.2024 11:30 Česká Třebová 8. Loko. Česká TřebováTJ Lanškroun8:4 (2:0, 3:1, 3:3)
Ne 11.2.2024 11:00 Litomyšl 9. HC LitomyšlSlovan Morav.Třebová5:6 (0:2, 3:3, 2:1)
So 17.2.2024 13:00 Chrudim, Zimní stadion 9. HC ChrudimLoko. Česká Třebová6:13 (4:6, 1:1, 1:6)
So 17.2.2024 09:45 Lanškroun 9. TJ LanškrounHC Hlinsko3:14 (0:1, 2:5, 1:8)
So 17.2.2024 11:30 Nový Bydžov 9. Stadion Nový BydžovHC Skuteč9:1 (3:0, 2:0, 4:1)
Ne 18.2.2024 09:00 Hlinsko 7. HC HlinskoHC Skuteč14:0 (7:0, 1:0, 6:0)
So 24.2.2024 09:45 Česká Třebová 10. Loko. Česká TřebováHC Litomyšl7:8 (2:2, 2:3, 3:3)
Ne 25.2.2024 11:00 Moravská Třebová 10. Slovan Morav.TřebováStadion Nový Bydžov5:3 (1:0, 1:1, 3:2)
Ne 25.2.2024 09:00 Hlinsko 10. HC HlinskoHC Chrudim5:4 (2:1, 2:1, 1:2)
Pá 1.3.2024 17:15 Skuteč, Zimní stadion 14. HC SkutečHC Hlinsko3:12 (2:4, 0:6, 1:2)
So 2.3.2024 16:45 Česká Třebová 11. Loko. Česká TřebováSlovan Morav.Třebová5:9 (4:3, 0:2, 1:4)
So 2.3.2024 09:00 Litomyšl 11. HC LitomyšlHC Hlinsko4:9 (1:4, 3:3, 0:2)
So 2.3.2024 13:00 Chrudim, Zimní stadion 11. HC ChrudimHC Skuteč4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
So 2.3.2024 10:15 Lanškroun 11. TJ LanškrounStadion Nový Bydžov2:3 (0:0, 2:1, 0:2)
Ne 3.3.2024 11:30 Lanškroun 6. TJ LanškrounHC Chrudim3:6 (2:3, 1:2, 0:1)
Ne 3.3.2024 16:00 Litomyšl 13. HC LitomyšlStadion Nový Bydžov20:1 (5:1, 11:0, 4:0)
Út 5.3.2024 16:30 Skuteč, Zimní stadion 10. HC SkutečTJ Lanškroun8:2 (4:1, 1:1, 3:0)
Čt 7.3.2024 16:30 Hlinsko 12. HC HlinskoLoko. Česká Třebová7:3 (2:0, 3:2, 2:1)
So 9.3.2024 09:00 Moravská Třebová 12. Slovan Morav.TřebováTJ Lanškroun13:0 (3:0, 3:0, 7:0)
So 9.3.2024 09:00 Skuteč, Zimní stadion 12. HC SkutečHC Litomyšl0:17 (0:4, 0:8, 0:5)
Ne 10.3.2024 12:00 Nový Bydžov 12. Stadion Nový BydžovHC Chrudim2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
So 16.3.2024 10:30 Hlinsko 13. HC HlinskoSlovan Morav.Třebová5:4 (2:1, 0:1, 3:2)
So 16.3.2024 11:00 Chrudim, Zimní stadion 13. HC ChrudimTJ Lanškroun8:12 (1:3, 3:3, 4:6)
Ne 17.3.2024 10:45 Česká Třebová 13. Loko. Česká TřebováHC Skuteč12:3 (5:0, 4:0, 3:3)
St 20.3.2024 18:00 Chrudim, Zimní stadion 7. HC ChrudimSlovan Morav.Třebová10:7 (5:3, 2:2, 3:2)
Pá 22.3.2024 17:30 Moravská Třebová 14. Slovan Morav.TřebováHC Chrudim12:4 (1:2, 6:2, 5:0)
So 23.3.2024 09:45 Lanškroun 14. TJ LanškrounHC Litomyšl5:9 (2:4, 2:4, 1:1)
So 23.3.2024 11:30 Česká Třebová 14. Loko. Česká TřebováStadion Nový Bydžov8:5 (5:1, 2:2, 1:2)


Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 25 - 26 r. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 6.1.2024 16:00 Olomouc 1 HC OlomoucMSK Orlová6:2 (4:0, 1:1, 1:1)
So 6.1.2024 13:15 Ostrava 1 HC Vítkovice RIDERAHC Oceláři Třinec6:2 (1:2, 3:0, 2:0)
Ne 7.1.2024 14:00 Opava 1 Hokejový klub Opava s.r.o.HC Frýdek-Místek9:7 (4:3, 4:3, 1:1)
Út 9.1.2024 16:45 Olomouc 2 HC OlomoucHC Zubr Přerov8:1 (0:1, 6:0, 2:0)
Pá 12.1.2024 16:45 Přerov 1 HC Zubr PřerovHK Karviná1:4 (1:2, 0:0, 0:2)
Pá 12.1.2024 19:00 Orlová 2 MSK OrlováHC Oceláři Třinec4:13 (0:6, 4:4, 0:3)
So 13.1.2024 13:25 Karviná, Zimní stadion 2 HK KarvináHokejový klub Opava s.r.o.9:5 (2:2, 4:1, 3:2)
Ne 14.1.2024 12:00 Frýdek - Místek 2 HC Frýdek-MístekHC Vítkovice RIDERA2:13 (0:2, 0:5, 2:6)
So 20.1.2024 14:15 Opava 14 Hokejový klub Opava s.r.o.HC Oceláři Třinec3:9 (2:3, 1:5, 0:1)
Čt 25.1.2024 18:30 Přerov 3 HC Zubr PřerovMSK Orlová4:0 (1:0, 3:0, 0:0)
So 27.1.2024 13:00 Opava 3 Hokejový klub Opava s.r.o.HC Olomouc5:4 (1:2, 0:0, 4:2)
So 27.1.2024 13:15 Ostrava 3 HC Vítkovice RIDERAHK Karviná4:6 (2:2, 1:1, 1:3)
Ne 28.1.2024 12:30 Třinec 3 HC Oceláři TřinecHC Frýdek-Místek9:4 (3:0, 3:0, 3:4)
So 3.2.2024 09:00 Orlová 4 MSK OrlováHC Frýdek-Místek2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
So 3.2.2024 11:10 Karviná, Zimní stadion 4 HK KarvináHC Oceláři Třinec7:10 (0:2, 2:2, 5:6)
So 3.2.2024 13:45 Přerov 4 HC Zubr PřerovHokejový klub Opava s.r.o.14:3 (5:0, 5:1, 4:2)
Ne 4.2.2024 11:15 Olomouc 4 HC OlomoucHC Vítkovice RIDERA7:6 (3:1, 2:5, 2:0)
St 7.2.2024 17:15 Přerov 6 HC Zubr PřerovHC Oceláři Třinec2:7 (0:0, 1:3, 1:4)
So 10.2.2024 11:00 Ostrava 5 HC Vítkovice RIDERAHC Zubr Přerov9:1 (5:0, 2:1, 2:0)
So 10.2.2024 15:45 Třinec 5 HC Oceláři TřinecHC Olomouc2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
So 10.2.2024 11:30 Frýdek - Místek 5 HC Frýdek-MístekHK Karviná8:8 (2:2, 2:2, 4:4)
Ne 11.2.2024 14:00 Opava 5 Hokejový klub Opava s.r.o.MSK Orlová6:7 (2:2, 2:2, 2:3)
So 17.2.2024 09:00 Orlová 6 MSK OrlováHK Karviná2:4 (0:1, 1:3, 1:0)
So 17.2.2024 11:15 Olomouc 6 HC OlomoucHC Frýdek-Místek8:2 (3:1, 3:1, 2:0)
So 17.2.2024 10:45 Opava 6 Hokejový klub Opava s.r.o.HC Vítkovice RIDERA4:17 (2:4, 0:7, 2:6)
Pá 23.2.2024 16:40 Karviná, Zimní stadion 7 HK KarvináHC Olomouc7:5 (2:3, 3:2, 2:0)
So 24.2.2024 16:00 Ostrava 7 HC Vítkovice RIDERAMSK Orlová12:2 (4:0, 4:0, 4:2)
So 24.2.2024 15:30 Třinec 7 HC Oceláři TřinecHokejový klub Opava s.r.o.9:4 (4:0, 2:1, 3:3)
So 24.2.2024 11:15 Frýdek - Místek 7 HC Frýdek-MístekHC Zubr Přerov3:5 (1:1, 2:1, 0:3)
Ne 25.2.2024 09:00 Orlová 8 MSK OrlováHC Olomouc4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
Ne 25.2.2024 12:00 Karviná, Zimní stadion 8 HK KarvináHC Zubr Přerov5:1 (1:0, 3:1, 1:0)
Ne 25.2.2024 14:00 Frýdek - Místek 8 HC Frýdek-MístekHokejový klub Opava s.r.o.9:4 (1:2, 3:1, 5:1)
Ne 25.2.2024 12:15 Třinec 8 HC Oceláři TřinecHC Vítkovice RIDERA8:2 (3:1, 1:0, 4:1)
Čt 29.2.2024 16:30 Opava 11 Hokejový klub Opava s.r.o.HC Zubr Přerov4:4 (1:2, 2:1, 1:1)
Pá 1.3.2024 16:30 Ostrava 13 HC Vítkovice RIDERAHokejový klub Opava s.r.o.15:8 (5:1, 6:4, 4:3)
So 2.3.2024 15:45 Třinec 9 HC Oceláři TřinecMSK Orlová9:3 (4:0, 1:3, 4:0)
So 2.3.2024 17:30 Ostrava 9 HC Vítkovice RIDERAHC Frýdek-Místek8:2 (3:1, 1:0, 4:1)
So 2.3.2024 10:45 Opava 9 Hokejový klub Opava s.r.o.HK Karviná10:7 (3:1, 2:2, 5:4)
Ne 3.3.2024 16:00 Třinec 13 HC Oceláři TřinecHC Zubr Přerov12:4 (4:2, 7:1, 1:1)
So 9.3.2024 12:40 Karviná, Zimní stadion 10 HK KarvináHC Vítkovice RIDERA6:5 (1:3, 4:2, 1:0)
Ne 10.3.2024 12:30 Frýdek - Místek 10 HC Frýdek-MístekHC Oceláři Třinec1:13 (0:5, 1:6, 0:2)
St 13.3.2024 19:00 Frýdek - Místek 13 HC Frýdek-MístekHC Olomouc3:4 (1:0, 1:2, 1:2)
So 16.3.2024 12:15 Frýdek - Místek 11 HC Frýdek-MístekMSK Orlová3:3 (1:1, 1:1, 1:1)
So 16.3.2024 11:15 Třinec 11 HC Oceláři TřinecHK Karviná7:3 (1:1, 3:2, 3:0)
So 16.3.2024 11:00 Ostrava 11 HC Vítkovice RIDERAHC Olomouc10:3 (1:2, 4:0, 5:1)
Ne 17.3.2024 12:30 Orlová 12 MSK OrlováHokejový klub Opava s.r.o.7:5 (2:2, 2:2, 3:1)
Ne 17.3.2024 12:00 Přerov 12 HC Zubr PřerovHC Vítkovice RIDERA2:8 (1:3, 0:3, 1:2)
Ne 17.3.2024 11:15 Olomouc 12 HC OlomoucHC Oceláři Třinec5:3 (2:1, 3:0, 0:2)
Ne 17.3.2024 11:25 Karviná, Zimní stadion 12 HK KarvináHC Frýdek-Místek5:7 (1:3, 1:1, 3:3)
Út 19.3.2024 18:45 Orlová 10 MSK OrlováHC Zubr Přerov4:0 (0:0, 3:0, 1:0)
St 20.3.2024 19:00 Přerov 14 HC Zubr PřerovHC Frýdek-Místek6:2 (4:1, 1:1, 1:0)
Čt 21.3.2024 15:15 Orlová 14 MSK OrlováHC Vítkovice RIDERA1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
Pá 22.3.2024 17:30 Karviná, Zimní stadion 13 HK KarvináMSK Orlová8:6 (3:1, 1:3, 4:2)
Út 26.3.2024 18:30 Přerov 9 HC Zubr PřerovHC Olomouc1:7 (0:4, 1:3, 0:0)
St 27.3.2024 16:45 Olomouc 14 HC OlomoucHK Karviná3:2 (0:1, 0:1, 3:0)
Čt 28.3.2024 16:45 Olomouc 10 HC OlomoucHokejový klub Opava s.r.o.5:5 (2:3, 0:1, 3:1)


Liga starších žáků „B“ - o umístění skupin 25 - 26 r. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 6.1.2024 15:45 Prostějov 1 SK Prostějov 1913Metropolia Silesia7:2 (1:1, 3:1, 3:0)
So 6.1.2024 09:15 Šumperk, Zimní stadion 1 HK MD ŠumperkHC Kopřivnice12:1 (2:0, 7:0, 3:1)
So 6.1.2024 11:45 Rožnov pod Radhoštěm 1 HC Černí VlciHC Vlci Český Těšín7:4 (0:1, 4:1, 3:2)
So 6.1.2024 09:55 Uničov 1 HC UničovHK Nový Jičín0:12 (0:2, 0:4, 0:6)
So 6.1.2024 13:30 Ostrava 1 HC RT Torax PorubaHC AZ Havířov 20109:0 (2:0, 4:0, 3:0)
So 13.1.2024 13:30 Jastrzebie 2 Metropolia SilesiaHC AZ Havířov 20107:5 (4:2, 3:1, 0:2)
So 13.1.2024 10:30 Český Těšín, Zimní stadion 2 HC Vlci Český TěšínHC Uničov10:2 (1:1, 4:0, 5:1)
So 13.1.2024 12:45 Kopřivnice, Zimní stadion 2 HC KopřivniceHC Černí Vlci7:6 (1:1, 2:3, 4:2)
So 13.1.2024 13:15 Prostějov 2 SK Prostějov 1913HK MD Šumperk5:2 (1:2, 1:0, 3:0)
St 17.1.2024 17:30 Kopřivnice, Zimní stadion 4 HC KopřivniceHC RT Torax Poruba2:15 (1:2, 0:9, 1:4)
So 20.1.2024 11:45 Rožnov pod Radhoštěm 3 HC Černí VlciSK Prostějov 19133:3 (2:0, 1:0, 0:3)
So 20.1.2024 09:55 Uničov 3 HC UničovHC Kopřivnice7:7 (5:2, 1:2, 1:3)
So 20.1.2024 17:00 Ostrava 3 HC RT Torax PorubaHC Vlci Český Těšín7:5 (2:1, 2:2, 3:2)
So 20.1.2024 13:45 Havířov, Zimní stadion 3 HC AZ Havířov 2010HK Nový Jičín6:5 (1:2, 2:2, 3:1)
Ne 21.1.2024 16:15 Český Těšín, Zimní stadion 4 HC Vlci Český TěšínHC AZ Havířov 20106:6 (0:1, 3:2, 3:3)
Ne 21.1.2024 13:45 Prostějov 4 SK Prostějov 1913HC Uničov20:2 (7:1, 8:0, 5:1)
Ne 21.1.2024 12:00 Šumperk, Zimní stadion 4 HK MD ŠumperkHC Černí Vlci8:4 (2:0, 2:3, 4:1)
Po 22.1.2024 15:00 Nový Jičín, Zimní stadion 2 HK Nový JičínHC RT Torax Poruba3:5 (0:3, 3:1, 0:1)
St 24.1.2024 17:30 Rožnov pod Radhoštěm 5 HC Černí VlciMetropolia Silesia2:4 (1:2, 1:1, 0:1)
Pá 26.1.2024 15:00 Nový Jičín, Zimní stadion 5 HK Nový JičínHC Vlci Český Těšín11:4 (2:2, 4:2, 5:0)
So 27.1.2024 13:00 Nový Jičín, Zimní stadion 4 Metropolia SilesiaHK Nový Jičín2:4 (0:0, 2:2, 0:2)
So 27.1.2024 11:00 Ostrava, Zimní stadion Ostrava 5 HC RT Torax PorubaSK Prostějov 19133:5 (2:1, 0:2, 1:2)
So 27.1.2024 14:00 Havířov, Zimní stadion 5 HC AZ Havířov 2010HC Kopřivnice13:2 (6:1, 3:1, 4:0)
Ne 28.1.2024 12:00 Šumperk, Zimní stadion 3 HK MD ŠumperkMetropolia Silesia12:1 (5:1, 1:0, 6:0)
So 3.2.2024 15:30 Jastrzebie 6 Metropolia SilesiaHC Vlci Český Těšín6:3 (2:0, 2:2, 2:1)
So 3.2.2024 15:00 Kopřivnice, Zimní stadion 6 HC KopřivniceHK Nový Jičín2:12 (0:4, 2:7, 0:1)
So 3.2.2024 13:00 Prostějov 6 SK Prostějov 1913HC AZ Havířov 201012:2 (5:0, 3:0, 4:2)
So 3.2.2024 11:30 Šumperk, Zimní stadion 6 HK MD ŠumperkHC RT Torax Poruba2:6 (0:0, 2:2, 0:4)
So 3.2.2024 11:45 Rožnov pod Radhoštěm 6 HC Černí VlciHC Uničov8:2 (0:0, 3:0, 5:2)
Ne 4.2.2024 12:15 Uničov 7 HC UničovMetropolia Silesia0:17 (0:7, 0:4, 0:6)
Ne 4.2.2024 10:00 Ostrava 7 HC RT Torax PorubaHC Černí Vlci4:8 (1:2, 2:2, 1:4)
Ne 4.2.2024 13:30 Havířov, Zimní stadion 7 HC AZ Havířov 2010HK MD Šumperk2:2 (1:1, 1:0, 0:1)
Ne 4.2.2024 14:15 Nový Jičín, Zimní stadion 7 HK Nový JičínSK Prostějov 19136:3 (2:2, 2:0, 2:1)
Ne 4.2.2024 12:00 Český Těšín, Zimní stadion 7 HC Vlci Český TěšínHC Kopřivnice14:5 (6:2, 5:1, 3:2)
So 10.2.2024 13:30 Jastrzebie 8 Metropolia SilesiaHC Kopřivnice16:1 (5:0, 6:0, 5:1)
So 10.2.2024 14:45 Prostějov 8 SK Prostějov 1913HC Vlci Český Těšín9:1 (2:1, 5:0, 2:0)
So 10.2.2024 17:00 Rožnov pod Radhoštěm 8 HC Černí VlciHC AZ Havířov 20105:6 (3:2, 2:3, 0:1)
Ne 11.2.2024 11:15 Šumperk, Zimní stadion 8 HK MD ŠumperkHK Nový Jičín3:3 (1:1, 1:1, 1:1)
Ne 11.2.2024 11:00 Uničov 8 HC UničovHC RT Torax Poruba2:19 (1:7, 0:7, 1:5)
So 17.2.2024 11:30 Ostrava, Zimní stadion Ostrava 9 HC RT Torax PorubaMetropolia Silesia6:2 (1:2, 2:0, 3:0)
So 17.2.2024 13:45 Havířov, Zimní stadion 9 HC AZ Havířov 2010HC Uničov7:1 (2:0, 4:0, 1:1)
So 17.2.2024 12:15 Nový Jičín, Zimní stadion 9 HK Nový JičínHC Černí Vlci12:3 (5:3, 3:0, 4:0)
So 17.2.2024 11:45 Český Těšín, Zimní stadion 9 HC Vlci Český TěšínHK MD Šumperk0:13 (0:3, 0:7, 0:3)
So 17.2.2024 14:30 Kopřivnice, Zimní stadion 9 HC KopřivniceSK Prostějov 19132:9 (0:2, 1:4, 1:3)
Ne 18.2.2024 13:30 Jastrzebie 10 Metropolia SilesiaSK Prostějov 19134:7 (3:2, 0:3, 1:2)
Ne 18.2.2024 12:15 Kopřivnice, Zimní stadion 10 HC KopřivniceHK MD Šumperk2:7 (0:2, 1:1, 1:4)
Ne 18.2.2024 12:00 Český Těšín, Zimní stadion 10 HC Vlci Český TěšínHC Černí Vlci4:5 (1:1, 1:1, 2:3)
Ne 18.2.2024 10:15 Nový Jičín, Zimní stadion 10 HK Nový JičínHC Uničov3:9 (0:1, 2:3, 1:5)
St 21.2.2024 16:00 Uničov 5 HC UničovHK MD Šumperk4:7 (2:4, 1:3, 1:0)
So 24.2.2024 13:30 Jastrzebie 11 HC AZ Havířov 2010Metropolia Silesia10:5 (2:1, 4:1, 4:3)
So 24.2.2024 15:00 Ostrava, Zimní stadion Ostrava 11 HC RT Torax PorubaHK Nový Jičín6:7 (2:2, 3:2, 1:3)
So 24.2.2024 11:45 Rožnov pod Radhoštěm 11 HC Černí VlciHC Kopřivnice11:2 (4:0, 5:1, 2:1)
So 24.2.2024 12:00 Šumperk, Zimní stadion 11 HK MD ŠumperkSK Prostějov 19138:2 (2:1, 3:1, 3:0)
Ne 25.2.2024 11:20 Uničov 11 HC UničovHC Vlci Český Těšín7:2 (2:1, 3:1, 2:0)
Po 26.2.2024 15:30 Nový Jičín, Zimní stadion 17 HK Nový JičínHK MD Šumperk5:2 (4:1, 1:0, 0:1)
So 2.3.2024 11:00 Prostějov 12 SK Prostějov 1913HC Černí Vlci8:4 (5:1, 2:2, 1:1)
So 2.3.2024 10:00 Kopřivnice, Zimní stadion 12 HC KopřivniceHC Uničov14:1 (4:0, 8:0, 2:1)
So 2.3.2024 11:30 Český Těšín, Zimní stadion 12 HC Vlci Český TěšínHC RT Torax Poruba2:7 (1:3, 0:3, 1:1)
So 2.3.2024 12:30 Nový Jičín, Zimní stadion 12 HK Nový JičínHC AZ Havířov 20105:3 (3:1, 2:0, 0:2)
Ne 3.3.2024 10:15 Nový Jičín, Zimní stadion 13 HK Nový JičínMetropolia Silesia15:2 (7:0, 7:1, 1:1)
Ne 3.3.2024 09:00 Havířov, Zimní stadion 13 HC AZ Havířov 2010HC Vlci Český Těšín4:4 (1:4, 2:0, 1:0)
Ne 3.3.2024 11:15 Ostrava, Zimní stadion Ostrava 13 HC RT Torax PorubaHC Kopřivnice10:1 (1:0, 8:1, 1:0)
Ne 3.3.2024 09:00 Uničov 13 HC UničovSK Prostějov 19131:7 (0:3, 0:2, 1:2)
Ne 3.3.2024 13:45 Rožnov pod Radhoštěm 13 HC Černí VlciHK MD Šumperk4:4 (1:2, 0:1, 3:1)
St 6.3.2024 16:15 Havířov, Zimní stadion 10 HC AZ Havířov 2010HC RT Torax Poruba5:8 (1:5, 3:2, 1:1)
So 9.3.2024 10:00 Rožnov pod Radhoštěm 14 Metropolia SilesiaHC Černí Vlci13:3 (4:0, 4:1, 5:2)
So 9.3.2024 12:30 Šumperk, Zimní stadion 14 HK MD ŠumperkHC Uničov16:4 (7:0, 3:1, 6:3)
So 9.3.2024 12:15 Kopřivnice, Zimní stadion 14 HC KopřivniceHC AZ Havířov 20103:16 (2:3, 0:5, 1:8)
So 9.3.2024 11:45 Český Těšín, Zimní stadion 14 HC Vlci Český TěšínHK Nový Jičín4:3 (0:0, 1:1, 3:2)
St 13.3.2024 17:30 Kopřivnice, Zimní stadion 16 HC KopřivniceHC Vlci Český Těšín4:2 (2:1, 2:0, 0:1)
Pá 15.3.2024 14:15 Bohumín 12 Metropolia SilesiaHK MD Šumperk9:2 (4:1, 0:0, 5:1)
So 16.3.2024 11:30 Český Těšín, Zimní stadion 15 HC Vlci Český TěšínMetropolia Silesia8:11 (2:3, 3:3, 3:5)
So 16.3.2024 10:00 Ostrava, Zimní stadion Ostrava 15 HC RT Torax PorubaHK MD Šumperk6:3 (0:0, 0:3, 6:0)
So 16.3.2024 09:55 Uničov 15 HC UničovHC Černí Vlci4:5 (0:1, 4:1, 0:3)
Ne 17.3.2024 17:45 Rožnov pod Radhoštěm 16 HC Černí VlciHC RT Torax Poruba9:5 (2:0, 5:2, 2:3)
Ne 17.3.2024 13:45 Prostějov 16 SK Prostějov 1913HK Nový Jičín7:3 (2:1, 2:0, 3:2)
Po 18.3.2024 15:00 Nový Jičín, Zimní stadion 15 HK Nový JičínHC Kopřivnice13:2 (5:0, 5:0, 3:2)
St 20.3.2024 16:30 Uničov 18 HC UničovHC AZ Havířov 20104:10 (2:4, 2:4, 0:2)
Čt 21.3.2024 16:00 Šumperk, Zimní stadion 16 HK MD ŠumperkHC AZ Havířov 20104:10 (2:4, 0:2, 2:4)
Pá 22.3.2024 16:30 Bohumín 16 Metropolia SilesiaHC Uničov21:5 (3:0, 8:3, 10:2)
Pá 22.3.2024 17:30 Český Těšín, Zimní stadion 17 HC Vlci Český TěšínSK Prostějov 19134:9 (2:3, 2:3, 0:3)
So 23.3.2024 12:15 Prostějov 14 SK Prostějov 1913HC RT Torax Poruba6:3 (4:0, 1:0, 1:3)
So 23.3.2024 12:00 Havířov, Zimní stadion 17 HC AZ Havířov 2010HC Černí Vlci3:4 (0:0, 2:0, 1:4)
Ne 24.3.2024 10:00 Kopřivnice, Zimní stadion 17 HC KopřivniceMetropolia Silesia3:12 (0:4, 1:2, 2:6)
Ne 24.3.2024 09:00 Ostrava, Zimní stadion Ostrava 17 HC RT Torax PorubaHC Uničov14:3 (4:0, 8:1, 2:2)
Út 26.3.2024 17:15 Havířov, Zimní stadion 15 HC AZ Havířov 2010SK Prostějov 19135:9 (0:2, 3:3, 2:4)
St 27.3.2024 16:00 Šumperk, Zimní stadion 18 HK MD ŠumperkHC Vlci Český Těšín17:9 (3:2, 8:2, 6:5)
St 27.3.2024 16:15 Prostějov 18 SK Prostějov 1913HC Kopřivnice14:1 (6:0, 5:1, 3:0)
Pá 29.3.2024 11:45 Rožnov pod Radhoštěm 18 HC Černí VlciHK Nový Jičín6:5 (2:0, 1:1, 3:4)
So 30.3.2024 13:30 Jastrzebie 18 Metropolia SilesiaHC RT Torax Poruba9:14 (3:4, 1:7, 5:3)


Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 24 r. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Pá 26.1.2024 16:00 Znojmo 1 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.SHKM Hodonín10:6 (4:1, 2:2, 4:3)
So 27.1.2024 11:00 Vyškov 1 MBK VyškovHC Scorpions Brno4:3 (1:0, 1:1, 2:2)
Ne 28.1.2024 10:15 Blansko 1 HC BlanskoHC Zastávka u Brna20:1 (8:1, 7:0, 5:0)
Ne 11.2.2024 11:45 Rosice 2 HC Zastávka u BrnaMBK Vyškov1:22 (0:5, 0:7, 1:10)
Ne 11.2.2024 12:45 Blansko 2 HC BlanskoHC Orli Znojmo-mládež, z.s.17:3 (3:1, 7:1, 7:1)
So 17.2.2024 13:00 Znojmo 3 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Zastávka u Brna19:2 (7:0, 1:0, 11:2)
So 17.2.2024 12:25 Brno 3 HC Scorpions BrnoHC Blansko2:11 (0:1, 0:5, 2:5)
So 17.2.2024 09:00 Vyškov 3 MBK VyškovSHKM Hodonín7:5 (2:0, 1:3, 4:2)
Ne 18.2.2024 11:45 Rosice 4 HC Zastávka u BrnaSHKM Hodonín1:12 (0:2, 0:6, 1:4)
Ne 18.2.2024 10:15 Blansko 4 HC BlanskoMBK Vyškov11:4 (2:2, 3:1, 6:1)
Ne 18.2.2024 11:30 Znojmo 4 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Scorpions Brno4:1 (2:0, 2:0, 0:1)
So 24.2.2024 18:15 Rosice 5 HC Zastávka u BrnaHC Scorpions Brno2:7 (1:3, 0:2, 1:2)
So 24.2.2024 13:00 Blansko 10 HC BlanskoSHKM Hodonín6:3 (1:0, 4:1, 1:2)
Ne 25.2.2024 13:00 Vyškov 5 MBK VyškovHC Orli Znojmo-mládež, z.s.4:8 (2:1, 2:4, 0:3)
Ne 25.2.2024 12:45 Hodonín 5 SHKM HodonínHC Blansko3:9 (0:2, 1:4, 2:3)
Ne 3.3.2024 11:45 Rosice 6 HC Zastávka u BrnaHC Blansko0:15 (0:8, 0:4, 0:3)
Ne 3.3.2024 12:30 Hodonín 6 SHKM HodonínHC Orli Znojmo-mládež, z.s.8:12 (4:2, 2:4, 2:6)
Ne 3.3.2024 12:45 Brno 6 HC Scorpions BrnoMBK Vyškov7:4 (2:2, 3:1, 2:1)
Pá 8.3.2024 19:00 Rosice 8 HC Zastávka u BrnaHC Orli Znojmo-mládež, z.s.1:14 (0:3, 1:7, 0:4)
So 9.3.2024 10:30 Vyškov 7 MBK VyškovHC Zastávka u Brna15:4 (4:1, 4:0, 7:3)
So 9.3.2024 16:00 Znojmo 7 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Blansko4:5 (1:2, 2:2, 1:1)
Ne 10.3.2024 10:15 Blansko 8 HC BlanskoHC Scorpions Brno9:0 (3:0, 3:0, 3:0)
Ne 10.3.2024 15:15 Hodonín 8 SHKM HodonínMBK Vyškov7:4 (2:1, 2:1, 3:2)
Čt 14.3.2024 16:00 Hodonín 2 SHKM HodonínHC Scorpions Brno5:6 (0:1, 3:3, 2:2)
So 16.3.2024 09:00 Vyškov 9 MBK VyškovHC Blansko2:13 (1:4, 0:1, 1:8)
So 16.3.2024 10:30 Brno 9 HC Scorpions BrnoHC Orli Znojmo-mládež, z.s.6:10 (4:2, 2:4, 0:4)
Ne 17.3.2024 11:30 Hodonín 9 SHKM HodonínHC Zastávka u Brna19:0 (10:0, 3:0, 6:0)
St 20.3.2024 18:20 Brno 7 HC Scorpions BrnoSHKM Hodonín7:3 (1:0, 2:0, 4:3)
Pá 22.3.2024 17:10 Brno 10 HC Scorpions BrnoHC Zastávka u Brna15:1 (2:0, 6:1, 7:0)
Pá 22.3.2024 18:00 Znojmo 10 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.MBK Vyškov7:11 (2:3, 2:4, 3:4)


Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 23 - 24 r. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 27.1.2024 14:15 Brumov-Bylnice 1 HC Brumov-BylniceHCM Warriors Brno3:8 (0:1, 2:3, 1:4)
Ne 28.1.2024 13:15 Zlín 1 Tigers ZlínHC Lvi Fosfa Břeclav15:3 (7:1, 2:0, 6:2)
Ne 28.1.2024 12:15 Brno 1 HC KOMETA BRNOBerani Zlín18:4 (3:2, 8:1, 7:1)
Pá 2.2.2024 15:00 Břeclav 2 HC Lvi Fosfa BřeclavHOKEJ Uherský Ostroh5:5 (2:1, 1:3, 2:1)
Pá 2.2.2024 13:40 Brno 2 HCM Warriors BrnoHC Tygři Moutnice2:2 (0:0, 2:2, 0:0)
So 3.2.2024 13:00 Brumov-Bylnice 3 HC Brumov-BylniceTigers Zlín6:4 (0:1, 3:1, 3:2)
So 3.2.2024 13:30 Moutnice 3 HC Tygři MoutniceBerani Zlín8:4 (2:1, 2:1, 4:2)
Ne 4.2.2024 15:00 Zlín 2 Berani ZlínHC Brumov-Bylnice5:5 (2:2, 2:2, 1:1)
Pá 9.2.2024 18:15 Zlín 4 Berani ZlínHOKEJ Uherský Ostroh8:8 (3:1, 4:4, 1:3)
Ne 11.2.2024 10:30 Zlín 4 Tigers ZlínHC Tygři Moutnice6:3 (1:0, 1:1, 4:2)
Ne 11.2.2024 14:45 Brno 4 HC KOMETA BRNOHC Brumov-Bylnice6:7 (3:1, 2:2, 1:4)
Pá 16.2.2024 17:00 Břeclav 6 HC Lvi Fosfa BřeclavBerani Zlín5:14 (5:3, 0:8, 0:3)
Pá 16.2.2024 17:15 Brumov-Bylnice 6 HC Brumov-BylniceHC Tygři Moutnice7:3 (3:1, 3:1, 1:1)
So 17.2.2024 11:00 Brumov-Bylnice 5 HC Brumov-BylniceHC Lvi Fosfa Břeclav14:4 (5:1, 4:2, 5:1)
So 17.2.2024 10:15 Uherský Ostroh 5 HOKEJ Uherský OstrohTigers Zlín8:7 (2:4, 4:3, 2:0)
Ne 18.2.2024 11:45 Zlín 6 Tigers ZlínHCM Warriors Brno6:1 (0:1, 2:0, 4:0)
Ne 18.2.2024 18:30 Brno 6 HC KOMETA BRNOHOKEJ Uherský Ostroh17:2 (5:0, 4:0, 8:2)
St 21.2.2024 17:00 Brno 3 HC KOMETA BRNOHC Lvi Fosfa Břeclav19:0 (6:0, 5:0, 8:0)
So 24.2.2024 11:00 Moutnice 7 HC Tygři MoutniceHC Lvi Fosfa Břeclav13:2 (5:2, 7:0, 1:0)
Ne 25.2.2024 10:00 Uherský Ostroh 7 HOKEJ Uherský OstrohHC Brumov-Bylnice3:4 (1:1, 0:1, 2:2)
Ne 25.2.2024 09:55 Brno 7 HCM Warriors BrnoHC KOMETA BRNO1:11 (0:5, 1:3, 0:3)
Ne 25.2.2024 12:45 Zlín 7 Berani ZlínTigers Zlín9:4 (3:2, 4:0, 2:2)
So 2.3.2024 12:30 Břeclav 8 HC Lvi Fosfa BřeclavTigers Zlín4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
So 2.3.2024 10:30 Zlín 8 Berani ZlínHC KOMETA BRNO5:11 (2:2, 2:5, 1:4)
So 2.3.2024 16:10 Brno 8 HCM Warriors BrnoHC Brumov-Bylnice1:11 (0:7, 1:2, 0:2)
So 2.3.2024 10:15 Uherský Ostroh 8 HOKEJ Uherský OstrohHC Tygři Moutnice2:11 (1:2, 1:5, 0:4)
Ne 3.3.2024 12:00 Uherský Ostroh 9 HOKEJ Uherský OstrohHC Lvi Fosfa Břeclav11:8 (7:4, 1:3, 3:1)
Ne 3.3.2024 08:00 Moutnice 9 HC Tygři MoutniceHCM Warriors Brno10:3 (2:1, 7:2, 1:0)
Ne 3.3.2024 09:00 Brumov-Bylnice 9 HC Brumov-BylniceBerani Zlín2:6 (2:4, 0:2, 0:0)
Ne 3.3.2024 12:15 Brno 9 HC KOMETA BRNOTigers Zlín15:1 (4:1, 7:0, 4:0)
St 6.3.2024 17:30 Brumov-Bylnice 10 Tigers ZlínHC Brumov-Bylnice1:5 (0:2, 0:2, 1:1)
Pá 8.3.2024 17:30 Zlín 2 Tigers ZlínHC KOMETA BRNO2:12 (1:5, 1:3, 0:4)
So 9.3.2024 15:45 Zlín 10 Berani ZlínHC Tygři Moutnice8:8 (3:2, 3:3, 2:3)
Ne 10.3.2024 11:15 Břeclav 10 HC Lvi Fosfa BřeclavHC KOMETA BRNO1:10 (0:2, 1:4, 0:4)
Po 11.3.2024 16:00 Moutnice 1 HC Tygři MoutniceHOKEJ Uherský Ostroh11:1 (5:0, 4:0, 2:1)
So 16.3.2024 12:55 Brno 11 HCM Warriors BrnoHC Lvi Fosfa Břeclav7:5 (4:3, 2:2, 1:0)
So 16.3.2024 12:15 Uherský Ostroh 11 HOKEJ Uherský OstrohBerani Zlín5:6 (2:1, 2:2, 1:3)
So 16.3.2024 12:30 Moutnice 11 HC Tygři MoutniceTigers Zlín10:4 (1:0, 5:2, 4:2)
Ne 17.3.2024 12:00 Uherský Ostroh 3 HOKEJ Uherský OstrohHCM Warriors Brno10:9 (2:6, 3:2, 5:1)
Ne 17.3.2024 13:45 Brumov-Bylnice 11 HC Brumov-BylniceHC KOMETA BRNO5:10 (2:3, 1:4, 2:3)
Po 18.3.2024 16:40 Břeclav 4 HC Lvi Fosfa BřeclavHCM Warriors Brno2:6 (0:4, 2:1, 0:1)
Čt 21.3.2024 16:55 Brno 5 HCM Warriors BrnoBerani Zlín4:4 (1:3, 1:1, 2:0)
Pá 22.3.2024 16:00 Brno 12 HC KOMETA BRNOHC Tygři Moutnice7:2 (1:0, 4:1, 2:1)
So 23.3.2024 13:45 Břeclav 12 HC Lvi Fosfa BřeclavHC Brumov-Bylnice0:15 (0:8, 0:3, 0:4)
So 23.3.2024 12:15 Zlín 12 Tigers ZlínHOKEJ Uherský Ostroh7:5 (3:1, 1:3, 3:1)
So 23.3.2024 10:30 Zlín 12 Berani ZlínHCM Warriors Brno2:5 (0:1, 0:3, 2:1)
Ne 24.3.2024 12:45 Zlín 13 Berani ZlínHC Lvi Fosfa Břeclav13:4 (4:0, 5:2, 4:2)
Ne 24.3.2024 09:55 Brno 13 HCM Warriors BrnoTigers Zlín5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
Ne 24.3.2024 10:00 Uherský Ostroh 13 HOKEJ Uherský OstrohHC KOMETA BRNO0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Ne 24.3.2024 09:15 Moutnice 13 HC Tygři MoutniceHC Brumov-Bylnice1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
Po 25.3.2024 16:00 Brno 14 HC KOMETA BRNOHCM Warriors Brno4:2 (1:0, 0:1, 3:1)
Út 26.3.2024 16:00 Břeclav 14 HC Lvi Fosfa BřeclavHC Tygři Moutnice0:8 (0:3, 0:2, 0:3)
Út 26.3.2024 17:45 Brumov-Bylnice 14 HC Brumov-BylniceHOKEJ Uherský Ostroh10:4 (7:0, 3:2, 0:2)
Út 26.3.2024 16:00 Zlín 14 Tigers ZlínBerani Zlín4:11 (1:5, 1:3, 2:3)
Čt 28.3.2024 09:00 Brno 10 HCM Warriors BrnoHOKEJ Uherský Ostroh10:3 (2:2, 5:1, 3:0)
Pá 29.3.2024 17:00 Moutnice 5 HC Tygři MoutniceHC KOMETA BRNO1:8 (1:3, 0:3, 0:2)


Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 9 - 10 r. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 27.1.2024 15:00 Litvínov 1 HC LitvínovHC Tachov13:0 (4:0, 7:0, 2:0)
Ne 28.1.2024 14:15 Chomutov 1 Piráti ChomutovHC Energie Karlovy Vary4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
So 3.2.2024 15:15 Ostrov 2 HC Čerti OstrovPiráti Chomutov12:9 (4:3, 4:3, 4:3)
So 3.2.2024 14:00 Litvínov 2 HC LitvínovHC Tygři Klášterec nad Ohří0:7 (0:1, 0:4, 0:2)
So 10.2.2024 14:15 Karlovy Vary 3 HC Energie Karlovy VaryHC Čerti Ostrov8:3 (1:1, 5:1, 2:1)
So 17.2.2024 10:15 Tachov 2 HC TachovHC Energie Karlovy Vary7:7 (2:1, 1:3, 3:3)
Ne 18.2.2024 16:30 Tachov 8 HC TachovHC Tygři Klášterec nad Ohří5:9 (1:4, 0:3, 4:2)
St 21.2.2024 17:15 Tachov 4 HC TachovHC Čerti Ostrov9:5 (3:0, 4:2, 2:3)
So 24.2.2024 10:00 Tachov 5 HC TachovPiráti Chomutov7:6 (2:2, 4:3, 1:1)
Ne 25.2.2024 13:00 Ostrov 5 HC Čerti OstrovHC Litvínov4:15 (1:5, 1:3, 2:7)
Út 27.2.2024 16:45 Karlovy Vary 7 HC Energie Karlovy VaryHC Tachov7:7 (4:4, 1:3, 2:0)
St 28.2.2024 17:45 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 3 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Tachov21:0 (10:0, 4:0, 7:0)
So 2.3.2024 12:45 Ostrov 6 HC Čerti OstrovHC Tygři Klášterec nad Ohří4:8 (1:4, 2:2, 1:2)
Út 5.3.2024 16:45 Karlovy Vary 5 HC Energie Karlovy VaryHC Tygři Klášterec nad Ohří1:8 (1:5, 0:1, 0:2)
St 6.3.2024 17:00 Ostrov 8 HC Čerti OstrovHC Energie Karlovy Vary2:4 (1:0, 0:1, 1:3)
So 9.3.2024 09:00 Litvínov 8 HC LitvínovPiráti Chomutov14:2 (7:0, 2:1, 5:1)
St 13.3.2024 17:45 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 1 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Čerti Ostrov10:3 (3:1, 5:0, 2:2)
So 16.3.2024 12:00 Karlovy Vary, KV Arena 9 HC Energie Karlovy VaryHC Litvínov3:9 (1:5, 2:0, 0:4)
So 16.3.2024 11:45 Chomutov, Zimní stadion 9 Piráti ChomutovHC Tygři Klášterec nad Ohří0:9 (0:2, 0:4, 0:3)
Ne 17.3.2024 11:00 Litvínov 4 HC LitvínovHC Energie Karlovy Vary5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
Ne 17.3.2024 13:00 Ostrov 9 HC Čerti OstrovHC Tachov4:11 (0:3, 2:3, 2:5)
St 20.3.2024 18:15 Chomutov 3 Piráti ChomutovHC Litvínov2:8 (0:1, 1:4, 1:3)
St 20.3.2024 17:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 10 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Energie Karlovy Vary10:2 (5:1, 4:0, 1:1)
Pá 22.3.2024 17:00 Karlovy Vary 6 HC Energie Karlovy VaryPiráti Chomutov4:3 (2:0, 2:1, 0:2)
So 23.3.2024 13:15 Chomutov 10 Piráti ChomutovHC Tachov12:5 (4:1, 5:3, 3:1)
Ne 24.3.2024 10:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 4 HC Tygři Klášterec nad OhříPiráti Chomutov12:1 (2:0, 6:1, 4:0)
Po 25.3.2024 17:00 Tachov 6 HC TachovHC Litvínov0:7 (0:1, 0:4, 0:2)
So 30.3.2024 11:00 Litvínov 10 HC LitvínovHC Čerti Ostrov7:2 (3:0, 2:1, 2:1)
Ne 31.3.2024 10:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 7 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Litvínov4:5 (2:0, 0:3, 2:2)


Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 10 r. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 27.1.2024 15:45 Ústí nad Labem, Zimní stadion 1 Slovan Ústí n.LabemHC Roudnice n.L.7:4 (3:0, 3:4, 1:0)
Ne 28.1.2024 11:45 Děčín, Zimní stadion 1 HC DěčínHC Teplice14:2 (5:1, 5:1, 4:0)
Ne 28.1.2024 09:00 Most, Zimní stadion 1 MOSTEČTÍ LVIHC Slovan Louny11:3 (3:0, 4:3, 4:0)
St 31.1.2024 17:30 Louny, Zimní stadion 2 HC Slovan LounySlovan Ústí n.Labem4:2 (3:2, 0:0, 1:0)
So 3.2.2024 15:45 Bílina, Zimní stadion 2 HC TepliceMOSTEČTÍ LVI2:14 (0:2, 2:5, 0:7)
Ne 4.2.2024 11:45 Kadaň, Zimní stadion 2 SK KadaňHC Roudnice n.L.17:1 (2:0, 5:0, 10:1)
Ne 11.2.2024 13:45 Litoměřice, Kalich Arena Litom 1 HC Stadion LitoměřiceSK Kadaň15:5 (7:0, 4:3, 4:2)
Ne 11.2.2024 15:00 Ústí nad Labem, Zimní stadion 3 Slovan Ústí n.LabemHC Teplice11:1 (5:0, 4:0, 2:1)
So 17.2.2024 11:45 Kadaň, Zimní stadion 4 SK KadaňHC Slovan Louny10:5 (4:2, 2:0, 4:3)
So 17.2.2024 10:30 Bílina, Zimní stadion 4 HC TepliceHC Roudnice n.L.9:4 (2:1, 2:1, 5:2)
So 24.2.2024 12:15 Most, Zimní stadion 5 MOSTEČTÍ LVISK Kadaň12:7 (3:1, 5:2, 4:4)
So 24.2.2024 09:00 Ústí nad Labem, Zimní stadion 5 Slovan Ústí n.LabemHC Děčín6:5 (2:2, 0:2, 4:1)
So 24.2.2024 16:15 Roudnice nad Labem 5 HC Roudnice n.L.HC Stadion Litoměřice4:12 (1:1, 1:6, 2:5)
So 24.2.2024 16:15 Louny, Zimní stadion 5 HC Slovan LounyHC Teplice13:3 (3:0, 4:2, 6:1)
Ne 25.2.2024 12:00 Litoměřice, Kalich Arena Litom 2 HC Stadion LitoměřiceHC Děčín8:3 (4:2, 1:1, 3:0)
St 28.2.2024 17:00 Most, Zimní stadion 3 MOSTEČTÍ LVIHC Stadion Litoměřice2:6 (1:1, 1:3, 0:2)
St 28.2.2024 17:45 Roudnice nad Labem 3 HC Roudnice n.L.HC Slovan Louny5:5 (4:1, 1:1, 0:3)
So 2.3.2024 14:30 Litoměřice, Kalich Arena Litom 6 HC Stadion LitoměřiceHC Slovan Louny9:7 (2:3, 6:2, 1:2)
So 2.3.2024 12:00 Děčín, Zimní stadion 6 HC DěčínHC Roudnice n.L.5:7 (1:2, 4:2, 0:3)
So 2.3.2024 10:00 Most, Zimní stadion 6 MOSTEČTÍ LVISlovan Ústí n.Labem5:2 (3:0, 1:2, 1:0)
Ne 3.3.2024 11:45 Kadaň, Zimní stadion 6 SK KadaňHC Teplice6:3 (0:1, 4:1, 2:1)
Po 4.3.2024 17:30 Děčín, Zimní stadion 3 HC DěčínSK Kadaň11:3 (3:1, 5:1, 3:1)
St 6.3.2024 17:45 Roudnice nad Labem 7 HC Roudnice n.L.MOSTEČTÍ LVI1:8 (0:2, 0:3, 1:3)
Ne 10.3.2024 11:15 Ústí nad Labem, Zimní stadion 7 Slovan Ústí n.LabemSK Kadaň9:7 (3:0, 4:3, 2:4)
Ne 10.3.2024 09:00 Bílina, Zimní stadion 7 HC TepliceHC Stadion Litoměřice3:15 (1:10, 1:2, 1:3)
Út 12.3.2024 16:30 Děčín, Zimní stadion 4 HC DěčínMOSTEČTÍ LVI4:5 (1:1, 3:0, 0:4)
St 13.3.2024 17:30 Louny, Zimní stadion 7 HC Slovan LounyHC Děčín2:6 (0:1, 1:3, 1:2)
So 16.3.2024 13:00 Litoměřice, Kalich Arena Litom 4 HC Stadion LitoměřiceSlovan Ústí n.Labem13:2 (5:1, 5:0, 3:1)


Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 23 r. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Pá 2.2.2024 13:00 Lhota u Vsetína 1 Valašský hokejový klubHC Bobři Val. Meziříčí7:1 (4:1, 1:0, 2:0)
Pá 2.2.2024 13:30 Uherské Hradiště 1 HC Uherské HradištěHK Kroměříž4:5 (3:0, 1:2, 0:3)
Ne 4.2.2024 10:30 Valašské Meziříčí 2 HC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště3:6 (2:0, 0:2, 1:4)
Ne 4.2.2024 11:45 Uherský Brod 2 HC SPARTAK Uherský BrodValašský hokejový klub10:8 (4:3, 1:3, 5:2)
Ne 11.2.2024 12:15 Uherské Hradiště 3 HC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod10:5 (5:1, 3:3, 2:1)
Ne 11.2.2024 11:45 Kroměříž 3 HK KroměřížHC Bobři Val. Meziříčí5:3 (2:2, 1:0, 2:1)
Po 12.2.2024 17:00 Uherský Brod 4 HC SPARTAK Uherský BrodHK Kroměříž5:21 (1:7, 2:7, 2:7)
So 17.2.2024 14:45 Vsetín 4 Valašský hokejový klubHC Uherské Hradiště10:3 (3:0, 2:1, 5:2)
So 2.3.2024 10:15 Valašské Meziříčí 5 HC Bobři Val. MeziříčíHC SPARTAK Uherský Brod8:5 (2:0, 3:2, 3:3)
Ne 3.3.2024 11:15 Valašské Meziříčí 6 HC Bobři Val. MeziříčíValašský hokejový klub2:10 (1:5, 1:1, 0:4)
Ne 3.3.2024 12:00 Kroměříž 6 HK KroměřížHC Uherské Hradiště6:6 (2:2, 1:3, 3:1)
So 9.3.2024 14:15 Uherské Hradiště 7 HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí9:6 (5:3, 2:1, 2:2)
So 9.3.2024 12:15 Vsetín 7 Valašský hokejový klubHC SPARTAK Uherský Brod12:6 (6:1, 2:2, 4:3)
Po 11.3.2024 16:00 Kroměříž 5 HK KroměřížValašský hokejový klub4:11 (2:4, 2:3, 0:3)
St 13.3.2024 17:45 Valašské Meziříčí 8 HC Bobři Val. MeziříčíHK Kroměříž2:2 (0:0, 1:2, 1:0)
So 16.3.2024 08:45 Uherský Brod 8 HC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště8:9 (3:0, 1:6, 4:3)
Ne 17.3.2024 12:00 Kroměříž 9 HK KroměřížHC SPARTAK Uherský Brod10:1 (2:0, 6:1, 2:0)
Ne 17.3.2024 14:15 Uherské Hradiště 9 HC Uherské HradištěValašský hokejový klub4:11 (1:2, 0:4, 3:5)
So 23.3.2024 11:45 Uherský Brod 10 HC SPARTAK Uherský BrodHC Bobři Val. Meziříčí5:11 (2:5, 3:2, 0:4)
Ne 24.3.2024 12:00 Vsetín 10 Valašský hokejový klubHK Kroměříž4:8 (0:2, 3:3, 1:3)


Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 9 r. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Pá 2.2.2024 10:00 Cheb, Zimní stadion 2 HC Stadion ChebHC Baník Sokolov4:12 (1:3, 2:5, 1:4)
Ne 4.2.2024 13:00 Nejdek 2 HC Rebel Město NejdekHC Mariánské Lázně5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
So 10.2.2024 09:00 Nejdek 3 HC Rebel Město NejdekHC Stadion Cheb5:4 (1:0, 1:2, 3:2)
Ne 11.2.2024 17:15 Sokolov, Zimní stadion 3 HC Baník SokolovHC Mariánské Lázně9:3 (4:1, 2:1, 3:1)
So 24.2.2024 14:30 Nejdek 4 HC Rebel Město NejdekHC Baník Sokolov5:14 (0:5, 1:4, 4:5)
So 24.2.2024 10:00 Cheb, Zimní stadion 4 HC Stadion ChebHC Mariánské Lázně6:3 (1:0, 1:2, 4:1)
Čt 29.2.2024 17:30 Mariánské Lázně 1 HC Mariánské LázněHC Stadion Cheb5:11 (2:2, 2:5, 1:4)
So 2.3.2024 13:00 Sokolov, Zimní stadion 5 HC Baník SokolovHC Stadion Cheb10:4 (3:1, 2:1, 5:2)
Ne 10.3.2024 17:10 Mariánské Lázně 6 HC Mariánské LázněHC Baník Sokolov5:13 (1:4, 2:3, 2:6)
Ne 10.3.2024 13:15 Cheb, Zimní stadion 6 HC Stadion ChebHC Rebel Město Nejdek11:6 (4:1, 4:2, 3:3)
St 13.3.2024 16:30 Sokolov, Zimní stadion 1 HC Baník SokolovHC Rebel Město Nejdek19:4 (4:2, 10:0, 5:2)
Ne 24.3.2024 10:00 Mariánské Lázně 5 HC Mariánské LázněHC Rebel Město Nejdek7:10 (3:1, 2:2, 2:7)


Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 14 - 17A - o 1. až 4. místo r. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 2.3.2024 11:30 Polička 1 HC Spartak PoličkaHC DYNAMO PARDUBICE6:5 (2:0, 2:3, 2:2)
Pá 8.3.2024 17:30 Hradec Králové 1 Mountfield HK, a.s.Bílí Tygři Liberec2:3 (0:0, 2:2, 0:1)
So 9.3.2024 14:30 Pardubice 2 HC DYNAMO PARDUBICEBílí Tygři Liberec1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
So 9.3.2024 11:30 Polička 2 HC Spartak PoličkaMountfield HK, a.s.9:1 (3:1, 3:0, 3:0)
So 16.3.2024 11:30 Polička 3 HC Spartak PoličkaBílí Tygři Liberec5:3 (3:1, 1:2, 1:0)
Ne 17.3.2024 10:00 Liberec, Svijanská aréna 4 Bílí Tygři LiberecMountfield HK, a.s.3:8 (0:0, 1:3, 2:5)
St 20.3.2024 17:30 Pardubice 4 HC DYNAMO PARDUBICEHC Spartak Polička2:9 (1:2, 1:5, 0:2)
So 23.3.2024 13:00 Hradec Králové 5 Mountfield HK, a.s.HC Spartak Polička1:4 (1:2, 0:1, 0:1)
Ne 24.3.2024 10:00 Liberec, Svijanská aréna 5 Bílí Tygři LiberecHC DYNAMO PARDUBICE7:5 (2:2, 1:1, 4:2)
Út 26.3.2024 17:15 Hradec Králové 3 Mountfield HK, a.s.HC DYNAMO PARDUBICE4:4 (2:2, 1:2, 1:0)
So 30.3.2024 12:15 Pardubice 6 HC DYNAMO PARDUBICEMountfield HK, a.s.4:14 (1:2, 3:6, 0:6)
So 30.3.2024 11:15 Liberec, Svijanská aréna 6 Bílí Tygři LiberecHC Spartak Polička2:6 (0:3, 0:1, 2:2)


Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupin 14 - 17A - o 5. až 8. místo r. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 2.3.2024 16:45 Choceň, Zimní stadion 1 HC Spartak ChoceňHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
Ne 3.3.2024 12:30 Mladá Boleslav 1 BK Mladá BoleslavHCM Jaroměř8:4 (4:1, 1:2, 3:1)
Ne 10.3.2024 11:55 Rychnov nad Kněžnou 2 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHCM Jaroměř3:4 (2:1, 1:2, 0:1)
Ne 10.3.2024 11:30 Choceň, Zimní stadion 2 HC Spartak ChoceňBK Mladá Boleslav6:4 (2:1, 2:2, 2:1)
So 16.3.2024 12:30 Mladá Boleslav 3 BK Mladá BoleslavHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU7:4 (2:2, 5:1, 0:1)
So 16.3.2024 17:30 Jaroměř 3 HCM JaroměřHC Spartak Choceň6:7 (3:2, 2:3, 1:2)
Ne 17.3.2024 09:35 Rychnov nad Kněžnou 4 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHC Spartak Choceň2:3 (0:0, 0:1, 2:2)
Ne 17.3.2024 17:40 Jaroměř 4 HCM JaroměřBK Mladá Boleslav3:6 (2:4, 1:2, 0:0)
So 23.3.2024 11:55 Jaroměř 5 HCM JaroměřHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU5:0 (1:0, 3:0, 1:0)
So 23.3.2024 12:45 Mladá Boleslav 5 BK Mladá BoleslavHC Spartak Choceň4:6 (1:2, 1:2, 2:2)
Út 26.3.2024 17:15 Choceň, Zimní stadion 6 HC Spartak ChoceňHCM Jaroměř6:3 (2:2, 2:0, 2:1)
So 30.3.2024 11:55 Rychnov nad Kněžnou 6 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUBK Mladá Boleslav3:16 (0:5, 1:2, 2:9)


Liga starších žáků „B“ - nadstavba skupiny 22A r. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 2.3.2024 17:30 Třebíč 1 SK H.Slavia TřebíčHC Sp. Velká Bíteš6:2 (3:1, 1:0, 2:1)
So 2.3.2024 14:00 Telč, Zimní stadion 1 Rytíři z TelčeNáměšť nad Oslavou1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
Ne 3.3.2024 13:00 Velká Bíteš 2 HC Sp. Velká BítešRytíři z Telče4:3 (1:0, 1:3, 2:0)
Ne 3.3.2024 15:30 Jihlava 2 HC Dukla JihlavaSK H.Slavia Třebíč5:5 (1:2, 2:1, 2:2)
Čt 7.3.2024 16:30 Telč, Zimní stadion 3 Rytíři z TelčeHC Dukla Jihlava4:8 (3:3, 1:2, 0:3)
So 9.3.2024 12:25 Náměšť nad Oslavou 3 Náměšť nad OslavouHC Sp. Velká Bíteš10:3 (2:1, 3:2, 5:0)
Ne 10.3.2024 11:30 Třebíč 4 SK H.Slavia TřebíčRytíři z Telče4:1 (0:0, 1:1, 3:0)
So 16.3.2024 11:25 Náměšť nad Oslavou 5 Náměšť nad OslavouSK H.Slavia Třebíč4:7 (1:3, 2:1, 1:3)
So 16.3.2024 10:00 Velká Bíteš 5 HC Sp. Velká BítešHC Dukla Jihlava3:14 (1:3, 1:3, 1:8)
Ne 17.3.2024 16:30 Velká Bíteš 6 HC Sp. Velká BítešSK H.Slavia Třebíč6:6 (1:1, 3:2, 2:3)
St 20.3.2024 17:45 Náměšť nad Oslavou 6 Náměšť nad OslavouRytíři z Telče3:12 (0:4, 1:2, 2:6)
Čt 21.3.2024 17:00 Třebíč 7 SK H.Slavia TřebíčHC Dukla Jihlava1:6 (0:3, 0:2, 1:1)
So 23.3.2024 12:00 Telč, Zimní stadion 7 Rytíři z TelčeHC Sp. Velká Bíteš13:1 (4:0, 1:1, 8:0)
So 23.3.2024 12:00 Náměšť nad Oslavou 9 Náměšť nad OslavouHC Dukla Jihlava3:5 (1:2, 2:3, 0:0)
Ne 24.3.2024 13:15 Jihlava 8 HC Dukla JihlavaRytíři z Telče3:3 (3:2, 0:1, 0:0)
Ne 24.3.2024 13:00 Velká Bíteš 8 HC Sp. Velká BítešNáměšť nad Oslavou4:8 (1:4, 2:1, 1:3)
St 27.3.2024 17:30 Náměšť nad Oslavou 10 Náměšť nad OslavouSK H.Slavia Třebíč8:2 (3:0, 1:2, 4:0)
So 30.3.2024 10:00 Telč, Zimní stadion 9 Rytíři z TelčeSK H.Slavia Třebíč6:4 (2:2, 1:1, 3:1)
So 30.3.2024 11:15 Jihlava 10 HC Dukla JihlavaHC Sp. Velká Bíteš16:3 (1:2, 8:1, 7:0)
Ne 31.3.2024 16:15 Jihlava 4 HC Dukla JihlavaNáměšť nad Oslavou8:7 (2:3, 4:2, 2:2)


Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 22C r. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 2.3.2024 09:30 Ledeč nad Sázavou 1 HC Ledeč nad SázavouHC Lední medvědi Pelhřimov3:5 (1:0, 1:3, 1:2)
So 2.3.2024 10:00 Chotěboř 1 HC ChotěbořHHK Velké Meziříčí4:8 (3:2, 1:3, 0:3)
Ne 10.3.2024 11:30 Pelhřimov, Zimní stadion 2 HC Lední medvědi PelhřimovHHK Velké Meziříčí8:4 (3:0, 2:3, 3:1)
St 13.3.2024 16:30 Ledeč nad Sázavou 2 HC Ledeč nad SázavouHC Chotěboř9:3 (4:1, 3:1, 2:1)
So 16.3.2024 09:00 Velké Meziříčí 3 HHK Velké MeziříčíHC Ledeč nad Sázavou4:7 (1:1, 2:4, 1:2)
Ne 17.3.2024 14:00 Chotěboř 3 HC ChotěbořHC Lední medvědi Pelhřimov14:2 (5:0, 4:1, 5:1)
Čt 21.3.2024 16:30 Chotěboř 5 HC ChotěbořHC Ledeč nad Sázavou7:3 (3:0, 1:2, 3:1)
So 23.3.2024 13:30 Pelhřimov, Zimní stadion 4 HC Lední medvědi PelhřimovHC Ledeč nad Sázavou2:10 (0:1, 1:3, 1:6)
So 23.3.2024 11:15 Velké Meziříčí 4 HHK Velké MeziříčíHC Chotěboř2:7 (0:4, 1:2, 1:1)
Ne 24.3.2024 09:45 Velké Meziříčí 5 HHK Velké MeziříčíHC Lední medvědi Pelhřimov5:9 (1:1, 1:3, 3:5)
Pá 29.3.2024 09:30 Ledeč nad Sázavou 6 HC Ledeč nad SázavouHHK Velké Meziříčí9:1 (4:0, 2:0, 3:1)
Ne 31.3.2024 11:30 Pelhřimov, Zimní stadion 6 HC Lední medvědi PelhřimovHC Chotěboř2:8 (1:2, 1:3, 0:3)


Liga starších žáků „B“ - o umístění skupiny 22B r. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Po 4.3.2024 16:15 Moravské Budějovice, Zimní sta 1 HC Žihadla Moravské BudějoviceHC Humpolec, z.s.3:8 (0:0, 1:4, 2:4)
So 9.3.2024 12:15 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 2 BK Havlíčkův BrodHC Žihadla Moravské Budějovice4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
So 16.3.2024 09:00 Moravské Budějovice, Zimní sta 3 HC Žihadla Moravské BudějoviceSKLH Žďár n. Sázavou4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
So 16.3.2024 11:15 Humpolec 3 HC Humpolec, z.s.BK Havlíčkův Brod7:5 (2:0, 4:1, 1:4)
So 23.3.2024 Žďár nad Sázavou 4 SKLH Žďár n. SázavouBK Havlíčkův Brod0:0
So 23.3.2024 11:15 Humpolec 4 HC Humpolec, z.s.HC Žihadla Moravské Budějovice12:3 (6:1, 2:1, 4:1)
Ne 24.3.2024 12:45 Humpolec 5 HC Humpolec, z.s.SKLH Žďár n. Sázavou3:5 (0:2, 1:1, 2:2)
Ne 24.3.2024 14:45 Moravské Budějovice, Zimní sta 5 HC Žihadla Moravské BudějoviceBK Havlíčkův Brod3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
Út 26.3.2024 17:15 Žďár nad Sázavou 2 SKLH Žďár n. SázavouHC Humpolec, z.s.8:6 (1:2, 3:2, 4:2)
Čt 28.3.2024 13:45 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 1 BK Havlíčkův BrodSKLH Žďár n. Sázavou6:1 (2:0, 4:0, 0:1)
So 30.3.2024 12:45 Žďár nad Sázavou 6 SKLH Žďár n. SázavouHC Žihadla Moravské Budějovice3:5 (0:1, 3:0, 0:4)
Čt 4.4.2024 16:45 Humpolec 6 HC Humpolec, z.s.BK Havlíčkův Brod0:13 (0:3, 0:6, 0:4)
U zápasů bez přesného času je uvedené datum pouze orientační.