Liga mladších žáků "B"



Liga mladších žáků „B“ sk. 11 - Karlovarská 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 23.9.2023 14:00 Sokolov, Zimní stadion 1 HC Baník SokolovHC Meteor Třemošná B5:6 (0:0, 2:4, 3:2)
So 23.9.2023 09:00 Cheb, Zimní stadion 1 HC Stadion ChebHC Tachov0:19 (0:5, 0:8, 0:6)
So 23.9.2023 11:30 Ostrov 1 HC Čerti OstrovHC Rebel Město Nejdek3:4 (1:1, 0:2, 2:1)
Čt 28.9.2023 09:30 Tachov 2 HC TachovHC Čerti Ostrov8:1 (2:0, 3:0, 3:1)
Čt 28.9.2023 10:45 Třemošná 2 HC Meteor Třemošná BHC Stadion Cheb8:5 (2:0, 1:2, 5:3)
Čt 28.9.2023 09:00 Karlovy Vary 2 HC Energie Karlovy VaryHC Baník Sokolov7:7 (2:1, 3:3, 2:3)
So 30.9.2023 13:30 Ostrov 3 HC Čerti OstrovHC Meteor Třemošná B0:21 (0:11, 0:8, 0:2)
Ne 1.10.2023 11:45 Cheb, Zimní stadion 3 HC Stadion ChebHC Energie Karlovy Vary2:13 (0:5, 2:5, 0:3)
Ne 1.10.2023 09:00 Nejdek 3 HC Rebel Město NejdekHC Tachov3:7 (1:2, 2:0, 0:5)
So 7.10.2023 10:30 Třemošná 4 HC Meteor Třemošná BHC Rebel Město Nejdek4:2 (2:0, 2:0, 0:2)
Ne 8.10.2023 16:00 Karlovy Vary 4 HC Energie Karlovy VaryHC Čerti Ostrov11:3 (4:0, 3:0, 4:3)
Ne 8.10.2023 11:30 Sokolov, Zimní stadion 4 HC Baník SokolovHC Stadion Cheb10:6 (4:0, 3:3, 3:3)
So 14.10.2023 14:15 Ostrov 5 HC Čerti OstrovHC Baník Sokolov3:16 (1:4, 1:6, 1:6)
So 14.10.2023 13:30 Nejdek 5 HC Rebel Město NejdekHC Energie Karlovy Vary5:10 (0:2, 1:3, 4:5)
So 14.10.2023 11:30 Tachov 5 HC TachovHC Meteor Třemošná B9:3 (4:0, 4:2, 1:1)
Ne 15.10.2023 09:00 Karlovy Vary 6 HC Energie Karlovy VaryHC Tachov4:18 (2:2, 1:7, 1:9)
Ne 15.10.2023 15:00 Sokolov, Zimní stadion 6 HC Baník SokolovHC Rebel Město Nejdek6:4 (2:2, 1:2, 3:0)
Ne 15.10.2023 13:15 Cheb, Zimní stadion 6 HC Stadion ChebHC Čerti Ostrov10:6 (3:1, 1:2, 6:3)
So 21.10.2023 10:00 Tachov 7 HC TachovHC Baník Sokolov12:4 (2:1, 6:2, 4:1)
Ne 22.10.2023 09:00 Nejdek 7 HC Rebel Město NejdekHC Stadion Cheb8:2 (5:1, 0:0, 3:1)
Ne 22.10.2023 11:45 Třemošná 7 HC Meteor Třemošná BHC Energie Karlovy Vary1:12 (0:4, 0:4, 1:4)
Čt 26.10.2023 10:00 Tachov 8 HC TachovHC Stadion Cheb9:4 (1:2, 6:0, 2:2)
So 28.10.2023 10:30 Třemošná 8 HC Meteor Třemošná BHC Baník Sokolov24:0 (6:0, 12:0, 6:0)
So 28.10.2023 13:30 Nejdek 8 HC Rebel Město NejdekHC Čerti Ostrov4:5 (1:2, 1:1, 2:2)
So 4.11.2023 11:30 Ostrov 9 HC Čerti OstrovHC Tachov2:8 (0:2, 0:3, 2:3)
So 4.11.2023 09:00 Cheb, Zimní stadion 9 HC Stadion ChebHC Meteor Třemošná B2:11 (1:5, 0:3, 1:3)
Ne 5.11.2023 12:30 Sokolov, Zimní stadion 9 HC Baník SokolovHC Energie Karlovy Vary9:6 (3:1, 3:2, 3:3)
St 8.11.2023 17:15 Tachov 16 HC TachovHC Čerti Ostrov10:3 (1:1, 4:0, 5:2)
So 11.11.2023 12:15 Karlovy Vary 10 HC Energie Karlovy VaryHC Stadion Cheb9:5 (3:0, 1:4, 5:1)
So 11.11.2023 12:00 Tachov 10 HC TachovHC Rebel Město Nejdek4:2 (1:0, 0:0, 3:2)
Ne 12.11.2023 13:30 Třemošná 10 HC Meteor Třemošná BHC Čerti Ostrov2:5 (0:1, 1:0, 1:4)
Pá 17.11.2023 11:00 Nejdek 11 HC Rebel Město NejdekHC Meteor Třemošná B5:2 (1:1, 2:1, 2:0)
Pá 17.11.2023 09:00 Cheb, Zimní stadion 11 HC Stadion ChebHC Baník Sokolov1:13 (0:3, 0:7, 1:3)
So 18.11.2023 10:45 Sokolov, Zimní stadion 12 HC Baník SokolovHC Čerti Ostrov11:3 (2:1, 4:1, 5:1)
Ne 19.11.2023 09:00 Karlovy Vary 12 HC Energie Karlovy VaryHC Rebel Město Nejdek4:6 (2:3, 1:1, 1:2)
Ne 19.11.2023 12:30 Třemošná 12 HC Meteor Třemošná BHC Tachov3:8 (2:3, 1:4, 0:1)
St 22.11.2023 17:00 Ostrov 11 HC Čerti OstrovHC Energie Karlovy Vary4:12 (3:2, 1:6, 0:4)
Pá 24.11.2023 17:15 Nejdek 17 HC Rebel Město NejdekHC Tachov1:6 (1:1, 0:2, 0:3)
So 25.11.2023 11:00 Tachov 13 HC TachovHC Energie Karlovy Vary7:4 (5:2, 2:1, 0:1)
So 25.11.2023 11:00 Nejdek 13 HC Rebel Město NejdekHC Baník Sokolov3:6 (0:2, 2:3, 1:1)
So 25.11.2023 14:15 Ostrov 13 HC Čerti OstrovHC Stadion Cheb6:3 (2:1, 3:2, 1:0)
Čt 30.11.2023 18:00 Cheb, Zimní stadion 15 HC Stadion ChebHC Tachov0:18 (0:6, 0:6, 0:6)
So 2.12.2023 10:00 Cheb, Zimní stadion 14 HC Stadion ChebHC Rebel Město Nejdek5:5 (2:3, 0:1, 3:1)
So 2.12.2023 11:30 Sokolov, Zimní stadion 14 HC Baník SokolovHC Tachov8:10 (4:4, 3:2, 1:4)
So 9.12.2023 14:15 Sokolov, Zimní stadion 15 HC Baník SokolovHC Meteor Třemošná B10:3 (2:3, 4:0, 4:0)
So 9.12.2023 11:30 Ostrov 15 HC Čerti OstrovHC Rebel Město Nejdek2:7 (2:2, 0:3, 0:2)
Ne 10.12.2023 11:00 Karlovy Vary 14 HC Energie Karlovy VaryHC Meteor Třemošná B7:8 (3:4, 2:1, 2:3)
St 13.12.2023 17:00 Ostrov 19 HC Čerti OstrovHC Baník Sokolov6:8 (2:4, 3:1, 1:3)
So 16.12.2023 17:30 Karlovy Vary 16 HC Energie Karlovy VaryHC Baník Sokolov9:5 (1:2, 3:0, 5:3)
Ne 17.12.2023 09:15 Třemošná 16 HC Meteor Třemošná BHC Stadion Cheb9:2 (6:0, 1:1, 2:1)
So 6.1.2024 12:00 Třemošná 18 HC Meteor Třemošná BHC Rebel Město Nejdek4:1 (3:0, 1:1, 0:0)
So 6.1.2024 15:15 Sokolov, Zimní stadion 18 HC Baník SokolovHC Stadion Cheb8:4 (2:2, 4:1, 2:1)
Ne 7.1.2024 09:00 Karlovy Vary 18 HC Energie Karlovy VaryHC Čerti Ostrov6:3 (1:0, 3:3, 2:0)
Ne 7.1.2024 10:00 Tachov 19 HC TachovHC Meteor Třemošná B10:2 (3:0, 1:1, 6:1)
Čt 11.1.2024 18:00 Cheb, Zimní stadion 17 HC Stadion ChebHC Energie Karlovy Vary0:10 (0:2, 0:5, 0:3)
So 13.1.2024 12:15 Karlovy Vary 20 HC Energie Karlovy VaryHC Tachov7:4 (3:1, 2:2, 2:1)
So 13.1.2024 13:30 Sokolov, Zimní stadion 20 HC Baník SokolovHC Rebel Město Nejdek12:1 (3:1, 5:0, 4:0)
So 13.1.2024 09:00 Cheb, Zimní stadion 20 HC Stadion ChebHC Čerti Ostrov3:4 (2:1, 1:3, 0:0)
Čt 18.1.2024 16:30 Nejdek 19 HC Rebel Město NejdekHC Energie Karlovy Vary2:11 (0:3, 2:1, 0:7)
So 20.1.2024 09:30 Nejdek 21 HC Rebel Město NejdekHC Stadion Cheb4:5 (1:2, 3:1, 0:2)
So 20.1.2024 11:00 Tachov 21 HC TachovHC Baník Sokolov11:4 (3:0, 5:2, 3:2)
So 20.1.2024 10:30 Třemošná 21 HC Meteor Třemošná BHC Energie Karlovy Vary2:6 (0:1, 2:4, 0:1)
Ne 21.1.2024 13:00 Ostrov 17 HC Čerti OstrovHC Meteor Třemošná B4:8 (1:3, 3:4, 0:1)
So 27.1.2024 10:30 Třemošná 22 HC Meteor Třemošná BHC Baník Sokolov9:5 (1:1, 5:1, 3:3)
So 27.1.2024 11:00 Tachov 22 HC TachovHC Stadion Cheb17:5 (7:3, 2:1, 8:1)
So 27.1.2024 11:30 Nejdek 22 HC Rebel Město NejdekHC Čerti Ostrov4:6 (3:1, 1:0, 0:5)
Po 29.1.2024 17:00 Ostrov 23 HC Čerti OstrovHC Tachov1:13 (0:8, 1:5, 0:0)
Pá 2.2.2024 15:00 Cheb, Zimní stadion 23 HC Stadion ChebHC Meteor Třemošná B4:4 (0:1, 2:1, 2:2)
Ne 4.2.2024 10:00 Sokolov, Zimní stadion 23 HC Baník SokolovHC Energie Karlovy Vary10:9 (1:1, 8:5, 1:3)
So 10.2.2024 12:15 Karlovy Vary 24 HC Energie Karlovy VaryHC Stadion Cheb5:9 (3:4, 0:5, 2:0)
So 10.2.2024 10:30 Třemošná 24 HC Meteor Třemošná BHC Čerti Ostrov10:1 (2:0, 1:1, 7:0)
Ne 11.2.2024 13:00 Tachov 27 HC TachovHC Energie Karlovy Vary6:5 (0:4, 4:1, 2:0)
So 17.2.2024 11:30 Nejdek 25 HC Rebel Město NejdekHC Meteor Třemošná B3:3 (1:2, 0:0, 2:1)
So 17.2.2024 15:15 Ostrov 25 HC Čerti OstrovHC Energie Karlovy Vary3:13 (1:3, 0:6, 2:4)
Ne 18.2.2024 11:15 Cheb, Zimní stadion 25 HC Stadion ChebHC Baník Sokolov8:6 (2:3, 2:1, 4:2)
Ne 18.2.2024 09:15 Třemošná 26 HC Meteor Třemošná BHC Tachov15:3 (3:1, 9:2, 3:0)
So 24.2.2024 12:15 Karlovy Vary 26 HC Energie Karlovy VaryHC Rebel Město Nejdek7:2 (4:0, 3:1, 0:1)
Ne 25.2.2024 10:00 Sokolov, Zimní stadion 26 HC Baník SokolovHC Čerti Ostrov16:2 (8:0, 2:1, 6:1)
So 2.3.2024 14:15 Nejdek 27 HC Rebel Město NejdekHC Baník Sokolov5:5 (1:0, 1:2, 3:3)
Ne 3.3.2024 13:00 Ostrov 27 HC Čerti OstrovHC Stadion Cheb5:2 (2:0, 2:2, 1:0)
So 9.3.2024 11:00 Karlovy Vary 28 HC Energie Karlovy VaryHC Meteor Třemošná B5:10 (1:3, 2:1, 2:6)
Ne 10.3.2024 11:15 Cheb, Zimní stadion 28 HC Stadion ChebHC Rebel Město Nejdek3:4 (2:0, 1:1, 0:3)
Pá 15.3.2024 17:00 Tachov 24 HC TachovHC Rebel Město Nejdek16:2 (6:0, 6:1, 4:1)
So 16.3.2024 13:30 Sokolov, Zimní stadion 28 HC Baník SokolovHC Tachov9:4 (3:0, 2:2, 4:2)


Liga mladších žáků „B“ sk. 18 - Středočeská I. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 23.9.2023 09:00 Beroun 1 HC Berounští MedvědiRytíři Kladno B6:7 (2:2, 3:3, 1:2)
So 23.9.2023 11:30 Černošice 1 SK ČernošiceHC Smíchov 191310:3 (3:1, 4:1, 3:1)
Čt 28.9.2023 13:30 Kladno 1 Rytíři KladnoTatran Sedlčany13:0 (3:0, 2:0, 8:0)
Čt 28.9.2023 12:30 Příbram 1 HC PříbramHK LEV Slaný B1:25 (1:9, 0:7, 0:8)
Čt 28.9.2023 09:25 Kralupy nad Vltavou 1 HK Kralupy n.VltavouHK LEV Slaný3:7 (1:1, 2:3, 0:3)
Čt 28.9.2023 09:00 Hořovice 1 HC Spartak ŽebrákHC Hvězda Praha4:13 (1:5, 1:4, 2:4)
Čt 28.9.2023 11:15 Praha, Zimní stadion HC Kobra 1 HC Kobra PrahaHC Rakovník9:10 (3:3, 5:3, 1:4)
So 30.9.2023 12:35 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 2 HC Hvězda PrahaHC Kobra Praha7:2 (4:0, 2:0, 1:2)
So 30.9.2023 12:30 Slaný, Zimní stadion 2 HK LEV SlanýHC Spartak Žebrák19:1 (6:0, 5:0, 8:1)
So 30.9.2023 11:15 Sedlčany 2 Tatran SedlčanyHC Berounští Medvědi5:4 (2:0, 3:1, 0:3)
So 30.9.2023 11:10 Kralupy nad Vltavou 5 HK Kralupy n.VltavouHC Sparta Praha1:22 (1:6, 0:5, 0:11)
Ne 1.10.2023 09:15 Rakovník 2 HC RakovníkSK Černošice8:2 (2:1, 2:1, 4:0)
Ne 1.10.2023 07:45 Slaný, Zimní stadion 2 HK LEV Slaný BHK Kralupy n.Vltavou21:1 (5:0, 4:0, 12:1)
Ne 1.10.2023 10:00 Kladno 2 Rytíři Kladno BHC Příbram13:8 (4:1, 5:6, 4:1)
Ne 1.10.2023 08:30 Praha 2 HC Sparta PrahaRytíři Kladno7:4 (0:1, 5:1, 2:2)
So 7.10.2023 09:00 Beroun 3 HC Berounští MedvědiHC Sparta Praha0:17 (0:6, 0:8, 0:3)
So 7.10.2023 09:15 Příbram 3 HC PříbramTatran Sedlčany5:7 (1:1, 2:2, 2:4)
So 7.10.2023 11:10 Kralupy nad Vltavou 3 HK Kralupy n.VltavouRytíři Kladno B4:5 (3:2, 0:2, 1:1)
So 7.10.2023 10:00 Praha, Zimní stadion HC Kobra 3 HC Kobra PrahaHK LEV Slaný4:9 (0:2, 3:1, 1:6)
So 7.10.2023 14:00 Praha - Strašnice 3 HC Smíchov 1913HC Rakovník3:10 (0:5, 2:2, 1:3)
Ne 8.10.2023 14:00 Hořovice 3 HC Spartak ŽebrákHK LEV Slaný B16:5 (4:4, 6:0, 6:1)
Ne 8.10.2023 09:15 Černošice 3 SK ČernošiceHC Hvězda Praha6:5 (1:2, 2:2, 3:1)
So 14.10.2023 13:30 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 4 HC Hvězda PrahaHC Smíchov 191315:1 (5:0, 4:0, 6:1)
So 14.10.2023 11:45 Slaný, Zimní stadion 4 HK LEV SlanýSK Černošice14:3 (4:2, 5:0, 5:1)
So 14.10.2023 13:45 Slaný, Zimní stadion 4 HK LEV Slaný BHC Kobra Praha5:9 (2:2, 1:2, 2:5)
So 14.10.2023 09:00 Kladno 4 Rytíři Kladno BHC Spartak Žebrák19:3 (6:0, 7:1, 6:2)
So 14.10.2023 09:00 Sedlčany 4 Tatran SedlčanyHK Kralupy n.Vltavou19:3 (3:1, 6:1, 10:1)
So 14.10.2023 12:45 Praha 4 HC Sparta PrahaHC Příbram9:0 (3:0, 1:0, 5:0)
So 14.10.2023 16:00 Kladno 4 Rytíři KladnoHC Berounští Medvědi20:0 (4:0, 6:0, 10:0)
Ne 15.10.2023 11:00 Příbram 5 HC PříbramRytíři Kladno1:18 (0:7, 0:4, 1:7)
Ne 15.10.2023 12:45 Hořovice 5 HC Spartak ŽebrákTatran Sedlčany21:10 (7:3, 7:1, 7:6)
Ne 15.10.2023 16:45 Praha, Zimní stadion HC Kobra 5 HC Kobra PrahaRytíři Kladno B1:7 (0:3, 1:0, 0:4)
Ne 15.10.2023 09:15 Černošice 5 SK ČernošiceHK LEV Slaný B7:8 (1:3, 5:4, 1:1)
Ne 15.10.2023 10:15 Praha - Strašnice 5 HC Smíchov 1913HK LEV Slaný2:17 (1:6, 1:4, 0:7)
Ne 15.10.2023 13:45 Rakovník 5 HC RakovníkHC Hvězda Praha3:12 (2:8, 0:2, 1:2)
So 21.10.2023 10:45 Slaný, Zimní stadion 6 HK LEV SlanýHC Rakovník9:1 (3:1, 3:0, 3:0)
So 21.10.2023 09:00 Slaný, Zimní stadion 6 HK LEV Slaný BHC Smíchov 19136:4 (3:1, 1:2, 2:1)
So 21.10.2023 09:00 Sedlčany 6 Tatran SedlčanyHC Kobra Praha5:4 (2:2, 3:2, 0:0)
Ne 22.10.2023 12:15 Kladno 6 Rytíři Kladno BSK Černošice2:4 (0:1, 2:1, 0:2)
Ne 22.10.2023 10:15 Praha 6 HC Sparta PrahaHC Spartak Žebrák30:1 (8:1, 12:0, 10:0)
Ne 22.10.2023 10:00 Kladno 6 Rytíři KladnoHK Kralupy n.Vltavou16:3 (8:3, 4:0, 4:0)
Ne 22.10.2023 15:00 Beroun 6 HC Berounští MedvědiHC Příbram7:6 (4:0, 1:2, 2:4)
Pá 27.10.2023 17:30 Hořovice 7 HC Spartak ŽebrákRytíři Kladno2:12 (2:0, 0:7, 0:5)
So 28.10.2023 10:00 Praha, Zimní stadion HC Kobra 7 HC Kobra PrahaHC Sparta Praha2:12 (1:3, 1:6, 0:3)
So 28.10.2023 09:00 Černošice 7 SK ČernošiceTatran Sedlčany6:3 (3:1, 2:0, 1:2)
So 28.10.2023 13:00 Velké Popovice, Zimní stadion 7 HC Smíchov 1913Rytíři Kladno B1:13 (1:6, 0:4, 0:3)
So 28.10.2023 13:45 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 7 HC Hvězda PrahaHK LEV Slaný5:3 (2:0, 3:2, 0:1)
Ne 29.10.2023 11:25 Kralupy nad Vltavou 7 HK Kralupy n.VltavouHC Berounští Medvědi8:9 (3:2, 4:6, 1:1)
Ne 29.10.2023 10:45 Rakovník 7 HC RakovníkHK LEV Slaný B7:2 (3:1, 3:0, 1:1)
Pá 3.11.2023 17:30 Hořovice 9 HC Spartak ŽebrákHC Příbram5:12 (3:2, 0:5, 2:5)
So 4.11.2023 13:00 Slaný, Zimní stadion 8 HK LEV Slaný BHC Hvězda Praha7:0 (3:0, 3:0, 1:0)
So 4.11.2023 13:30 Kladno 8 Rytíři Kladno BHC Rakovník12:6 (4:3, 4:1, 4:2)
So 4.11.2023 09:00 Sedlčany 8 Tatran SedlčanyHC Smíchov 191313:11 (1:2, 3:5, 9:4)
So 4.11.2023 09:00 Praha 8 HC Sparta PrahaSK Černošice15:2 (5:0, 3:2, 7:0)
So 4.11.2023 11:15 Kladno 8 Rytíři KladnoHC Kobra Praha13:1 (4:0, 4:0, 5:1)
So 4.11.2023 09:00 Beroun 8 HC Berounští MedvědiHC Spartak Žebrák7:3 (0:0, 3:2, 4:1)
So 4.11.2023 11:30 Příbram 8 HC PříbramHK Kralupy n.Vltavou7:3 (4:2, 2:1, 1:0)
Ne 5.11.2023 12:45 Beroun 9 HC Berounští MedvědiHC Kobra Praha5:5 (3:3, 0:1, 2:1)
Ne 5.11.2023 09:15 Černošice 9 SK ČernošiceRytíři Kladno3:10 (0:4, 0:3, 3:3)
Ne 5.11.2023 09:00 Praha - Strašnice 9 HC Smíchov 1913HC Sparta Praha3:22 (1:9, 1:8, 1:5)
Ne 5.11.2023 11:30 Rakovník 9 HC RakovníkTatran Sedlčany9:5 (0:1, 2:3, 7:1)
Ne 5.11.2023 09:35 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 9 HC Hvězda PrahaRytíři Kladno B4:4 (2:1, 2:0, 0:3)
Ne 5.11.2023 12:00 Slaný, Zimní stadion 9 HK LEV SlanýHK LEV Slaný B7:3 (1:1, 4:1, 2:1)
So 11.11.2023 12:00 Kladno 10 Rytíři Kladno BHK LEV Slaný1:9 (0:2, 1:2, 0:5)
So 11.11.2023 10:30 Sedlčany 10 Tatran SedlčanyHC Hvězda Praha3:8 (1:2, 1:1, 1:5)
So 11.11.2023 11:30 Praha 10 HC Sparta PrahaHC Rakovník14:1 (6:0, 4:1, 4:0)
So 11.11.2023 09:45 Kladno 10 Rytíři KladnoHC Smíchov 191321:0 (6:0, 7:0, 8:0)
So 11.11.2023 09:00 Beroun 10 HC Berounští MedvědiSK Černošice8:9 (1:5, 3:2, 4:2)
So 11.11.2023 11:30 Příbram 10 HC PříbramHC Kobra Praha7:8 (2:4, 2:3, 3:1)
So 11.11.2023 10:40 Kralupy nad Vltavou 10 HK Kralupy n.VltavouHC Spartak Žebrák7:9 (3:1, 3:5, 1:3)
Ne 12.11.2023 17:00 Praha, Zimní stadion HC Kobra 11 HC Kobra PrahaHK Kralupy n.Vltavou18:1 (6:1, 9:0, 3:0)
Ne 12.11.2023 10:45 Černošice 11 SK ČernošiceHC Příbram7:3 (3:0, 2:1, 2:2)
Ne 12.11.2023 09:00 Praha - Strašnice 11 HC Smíchov 1913HC Berounští Medvědi3:7 (1:1, 0:3, 2:3)
Ne 12.11.2023 09:15 Rakovník 11 HC RakovníkRytíři Kladno1:15 (1:6, 0:4, 0:5)
Ne 12.11.2023 12:05 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 11 HC Hvězda PrahaHC Sparta Praha2:9 (1:2, 0:4, 1:3)
Ne 12.11.2023 09:30 Slaný, Zimní stadion 11 HK LEV SlanýTatran Sedlčany18:2 (9:0, 5:0, 4:2)
Ne 12.11.2023 11:30 Slaný, Zimní stadion 11 HK LEV Slaný BRytíři Kladno B5:5 (1:1, 3:1, 1:3)
Pá 17.11.2023 10:00 Sedlčany 12 Tatran SedlčanyHK LEV Slaný B4:2 (0:1, 1:1, 3:0)
Pá 17.11.2023 16:30 Praha 12 HC Sparta PrahaHK LEV Slaný6:5 (4:1, 0:2, 2:2)
Pá 17.11.2023 10:00 Kladno 12 Rytíři KladnoHC Hvězda Praha9:2 (3:1, 3:1, 3:0)
Pá 17.11.2023 09:00 Beroun 12 HC Berounští MedvědiHC Rakovník5:8 (1:3, 1:2, 3:3)
Pá 17.11.2023 10:00 Příbram 12 HC PříbramHC Smíchov 19137:5 (1:3, 4:1, 2:1)
Pá 17.11.2023 09:25 Kralupy nad Vltavou 12 HK Kralupy n.VltavouSK Černošice0:17 (0:4, 0:5, 0:8)
Pá 17.11.2023 09:00 Hořovice 12 HC Spartak ŽebrákHC Kobra Praha3:10 (1:4, 1:2, 1:4)
So 18.11.2023 09:00 Černošice 13 SK ČernošiceHC Spartak Žebrák15:3 (10:1, 3:1, 2:1)
So 18.11.2023 12:45 Velké Popovice, Zimní stadion 13 HC Smíchov 1913HK Kralupy n.Vltavou3:3 (2:0, 1:3, 0:0)
So 18.11.2023 12:20 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 13 HC Hvězda PrahaHC Berounští Medvědi4:2 (0:0, 2:0, 2:2)
So 18.11.2023 11:00 Slaný, Zimní stadion 13 HK LEV Slaný BHC Sparta Praha1:12 (1:1, 0:6, 0:5)
Ne 19.11.2023 10:45 Rakovník 13 HC RakovníkHC Příbram5:3 (2:1, 3:1, 0:1)
Ne 19.11.2023 10:00 Kladno 13 Rytíři KladnoHK LEV Slaný6:6 (2:2, 2:4, 2:0)
Ne 19.11.2023 09:00 Kladno 13 Rytíři Kladno BTatran Sedlčany4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
So 25.11.2023 10:15 Kladno 14 Rytíři KladnoHK LEV Slaný B3:6 (1:2, 0:2, 2:2)
So 25.11.2023 09:00 Hořovice 14 HC Spartak ŽebrákHC Smíchov 191310:3 (4:1, 2:0, 4:2)
So 25.11.2023 09:45 Praha, Zimní stadion HC Kobra 14 HC Kobra PrahaSK Černošice8:8 (4:3, 1:1, 3:4)
So 25.11.2023 11:30 Sedlčany 15 Tatran SedlčanyHC Sparta Praha2:7 (0:2, 2:2, 0:3)
Ne 26.11.2023 12:45 Praha 14 HC Sparta PrahaRytíři Kladno B7:1 (1:0, 2:1, 4:0)
Ne 26.11.2023 12:45 Příbram 14 HC PříbramHC Hvězda Praha2:10 (0:4, 0:3, 2:3)
Ne 26.11.2023 11:25 Kralupy nad Vltavou 14 HK Kralupy n.VltavouHC Rakovník2:10 (0:4, 0:3, 2:3)
So 2.12.2023 10:00 Praha 5 15 HC Smíchov 1913HC Kobra Praha5:6 (3:3, 1:2, 1:1)
So 2.12.2023 12:15 Rakovník 15 HC RakovníkHC Spartak Žebrák6:9 (1:2, 1:4, 4:3)
So 2.12.2023 12:20 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 15 HC Hvězda PrahaHK Kralupy n.Vltavou24:5 (9:1, 9:2, 6:2)
So 2.12.2023 09:00 Kladno 15 Rytíři Kladno BRytíři Kladno6:13 (1:5, 3:3, 2:5)
Ne 3.12.2023 10:45 Slaný, Zimní stadion 15 HK LEV SlanýHC Příbram11:2 (2:1, 3:1, 6:0)
Ne 3.12.2023 13:00 Slaný, Zimní stadion 15 HK LEV Slaný BHC Berounští Medvědi2:9 (0:3, 1:4, 1:2)
So 9.12.2023 09:15 Sedlčany 16 Tatran SedlčanyRytíři Kladno4:20 (0:9, 1:6, 3:5)
So 9.12.2023 14:15 Kladno 16 Rytíři Kladno BHC Berounští Medvědi16:0 (8:0, 4:0, 4:0)
So 9.12.2023 12:20 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 16 HC Hvězda PrahaHC Spartak Žebrák17:2 (10:0, 4:1, 3:1)
So 9.12.2023 12:15 Rakovník 16 HC RakovníkHC Kobra Praha8:3 (3:0, 2:1, 3:2)
So 9.12.2023 10:00 Praha 5 16 HC Smíchov 1913SK Černošice3:12 (0:6, 2:0, 1:6)
Ne 10.12.2023 09:15 Černošice 17 SK ČernošiceHC Rakovník6:8 (2:1, 1:5, 3:2)
Ne 10.12.2023 09:45 Praha, Zimní stadion HC Kobra 17 HC Kobra PrahaHC Hvězda Praha5:9 (1:1, 2:3, 2:5)
Ne 10.12.2023 12:45 Hořovice 17 HC Spartak ŽebrákHK LEV Slaný4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
Ne 10.12.2023 11:25 Kralupy nad Vltavou 17 HK Kralupy n.VltavouHK LEV Slaný B1:8 (0:3, 0:3, 1:2)
Ne 10.12.2023 09:30 Příbram 17 HC PříbramRytíři Kladno B5:6 (1:2, 1:1, 3:3)
Ne 10.12.2023 11:15 Beroun 17 HC Berounští MedvědiTatran Sedlčany11:3 (7:1, 2:0, 2:2)
Ne 10.12.2023 09:00 Kladno 17 Rytíři KladnoHC Sparta Praha6:7 (2:3, 1:3, 3:1)
Čt 14.12.2023 16:30 Slaný, Zimní stadion 16 HK LEV SlanýHK Kralupy n.Vltavou15:0 (7:0, 5:0, 3:0)
So 16.12.2023 13:15 Slaný, Zimní stadion 16 HK LEV Slaný BHC Příbram1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
So 16.12.2023 11:15 Praha 18 HC Sparta PrahaHC Berounští Medvědi19:6 (8:2, 4:2, 7:2)
So 16.12.2023 13:15 Kladno 18 Rytíři Kladno BHK Kralupy n.Vltavou13:1 (4:0, 5:0, 4:1)
So 16.12.2023 11:30 Slaný, Zimní stadion 18 HK LEV SlanýHC Kobra Praha6:1 (3:0, 3:1, 0:0)
Ne 17.12.2023 11:30 Sedlčany 18 Tatran SedlčanyHC Příbram12:2 (3:1, 4:0, 5:1)
Ne 17.12.2023 10:45 Slaný, Zimní stadion 18 HK LEV Slaný BHC Spartak Žebrák1:8 (1:2, 0:0, 0:6)
Ne 17.12.2023 09:35 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 18 HC Hvězda PrahaSK Černošice11:2 (0:1, 6:0, 5:1)
Ne 17.12.2023 11:30 Rakovník 18 HC RakovníkHC Smíchov 19139:3 (4:0, 4:0, 1:3)
So 6.1.2024 12:00 Černošice 19 SK ČernošiceHK LEV Slaný5:3 (0:2, 2:0, 3:1)
So 6.1.2024 15:00 Hořovice 19 HC Spartak ŽebrákRytíři Kladno B1:7 (0:1, 0:5, 1:1)
So 6.1.2024 09:00 Příbram 19 HC PříbramHC Sparta Praha0:14 (0:4, 0:5, 0:5)
So 6.1.2024 13:00 Beroun 19 HC Berounští MedvědiRytíři Kladno2:8 (1:0, 1:6, 0:2)
Ne 7.1.2024 08:45 Praha 5 19 HC Smíchov 1913HC Hvězda Praha5:11 (1:2, 1:3, 3:6)
Ne 7.1.2024 09:45 Praha, Zimní stadion HC Kobra 19 HC Kobra PrahaHK LEV Slaný B7:2 (0:1, 4:0, 3:1)
Ne 7.1.2024 11:25 Kralupy nad Vltavou 19 HK Kralupy n.VltavouTatran Sedlčany1:10 (0:1, 0:4, 1:5)
So 13.1.2024 09:15 Sedlčany 20 Tatran SedlčanyHC Spartak Žebrák8:13 (4:4, 0:2, 4:7)
So 13.1.2024 12:45 Slaný, Zimní stadion 20 HK LEV Slaný BSK Černošice10:2 (5:1, 2:1, 3:0)
So 13.1.2024 11:00 Slaný, Zimní stadion 20 HK LEV SlanýHC Smíchov 191313:0 (5:0, 4:0, 4:0)
So 13.1.2024 12:20 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 20 HC Hvězda PrahaHC Rakovník10:4 (2:0, 6:2, 2:2)
Ne 14.1.2024 11:15 Kladno 20 Rytíři KladnoHC Příbram20:3 (1:0, 9:1, 10:2)
Ne 14.1.2024 09:00 Praha 20 HC Sparta PrahaHK Kralupy n.Vltavou22:0 (5:0, 6:0, 11:0)
Ne 14.1.2024 13:30 Kladno 20 Rytíři Kladno BHC Kobra Praha5:5 (0:2, 3:0, 2:3)
So 20.1.2024 12:15 Rakovník 21 HC RakovníkHK LEV Slaný5:7 (2:2, 2:1, 1:4)
So 20.1.2024 09:45 Praha 5 21 HC Smíchov 1913HK LEV Slaný B7:2 (1:0, 2:1, 4:1)
So 20.1.2024 09:00 Černošice 21 SK ČernošiceRytíři Kladno B2:7 (2:3, 0:1, 0:3)
So 20.1.2024 11:30 Příbram 21 HC PříbramHC Berounští Medvědi13:5 (5:4, 4:1, 4:0)
Ne 21.1.2024 11:00 Praha, Zimní stadion HC Kobra 21 HC Kobra PrahaTatran Sedlčany10:4 (5:2, 4:1, 1:1)
Ne 21.1.2024 12:45 Hořovice 21 HC Spartak ŽebrákHC Sparta Praha2:11 (1:2, 0:3, 1:6)
Ne 21.1.2024 11:25 Kralupy nad Vltavou 21 HK Kralupy n.VltavouRytíři Kladno1:19 (0:7, 0:5, 1:7)
So 27.1.2024 09:00 Beroun 22 HC Berounští MedvědiHK Kralupy n.Vltavou7:4 (2:1, 4:1, 1:2)
So 27.1.2024 11:00 Kladno 22 Rytíři KladnoHC Spartak Žebrák16:2 (6:0, 5:2, 5:0)
So 27.1.2024 08:15 Praha 22 HC Sparta PrahaHC Kobra Praha5:3 (2:1, 2:1, 1:1)
So 27.1.2024 09:15 Sedlčany 22 Tatran SedlčanySK Černošice5:5 (3:2, 2:3, 0:0)
Ne 28.1.2024 11:15 Kladno 22 Rytíři Kladno BHC Smíchov 19135:0 (2:0, 1:0, 2:0)
Ne 28.1.2024 14:15 Slaný, Zimní stadion 22 HK LEV Slaný BHC Rakovník4:5 (2:1, 1:2, 1:2)
So 3.2.2024 13:30 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 23 HC Hvězda PrahaHK LEV Slaný B6:4 (1:1, 4:1, 1:2)
So 3.2.2024 09:45 Praha 5 23 HC Smíchov 1913Tatran Sedlčany2:6 (1:5, 0:1, 1:0)
So 3.2.2024 10:30 Černošice 23 SK ČernošiceHC Sparta Praha6:9 (3:6, 0:0, 3:3)
Ne 4.2.2024 11:30 Rakovník 23 HC RakovníkRytíři Kladno B1:5 (0:1, 1:1, 0:3)
Ne 4.2.2024 11:40 Kralupy nad Vltavou 23 HK Kralupy n.VltavouHC Příbram0:10 (0:3, 0:3, 0:4)
So 10.2.2024 12:00 Kladno 24 Rytíři KladnoSK Černošice8:0 (0:0, 6:0, 2:0)
So 10.2.2024 09:15 Sedlčany 24 Tatran SedlčanyHC Rakovník8:4 (5:2, 3:0, 0:2)
Ne 11.2.2024 17:00 Praha, Zimní stadion HC Kobra 24 HC Kobra PrahaHC Berounští Medvědi5:7 (2:3, 0:0, 3:4)
Ne 11.2.2024 13:30 Kladno 24 Rytíři Kladno BHC Hvězda Praha6:8 (1:1, 3:5, 2:2)
Ne 11.2.2024 12:00 Slaný, Zimní stadion 24 HK LEV Slaný BHK LEV Slaný2:12 (1:7, 1:2, 0:3)
Ne 11.2.2024 17:00 Hořovice 25 HC Spartak ŽebrákHK Kralupy n.Vltavou15:6 (2:3, 8:1, 5:2)
So 17.2.2024 10:30 Slaný, Zimní stadion 25 HK LEV SlanýRytíři Kladno B10:0 (4:0, 5:0, 1:0)
So 17.2.2024 09:45 Praha 5 25 HC Smíchov 1913Rytíři Kladno4:12 (0:2, 2:4, 2:6)
So 17.2.2024 10:30 Černošice 25 SK ČernošiceHC Berounští Medvědi6:10 (4:2, 1:3, 1:5)
Ne 18.2.2024 12:45 Hořovice 23 HC Spartak ŽebrákHC Berounští Medvědi9:4 (1:1, 5:2, 3:1)
Ne 18.2.2024 09:35 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 25 HC Hvězda PrahaTatran Sedlčany6:7 (3:1, 2:3, 1:3)
Ne 18.2.2024 10:45 Rakovník 25 HC RakovníkHC Sparta Praha8:12 (3:4, 4:6, 1:2)
Ne 18.2.2024 17:00 Praha, Zimní stadion HC Kobra 25 HC Kobra PrahaHC Příbram9:3 (2:1, 4:1, 3:1)
Út 20.2.2024 17:45 Praha 24 HC Sparta PrahaHC Smíchov 191319:4 (7:1, 3:1, 9:2)
So 24.2.2024 09:00 Beroun 26 HC Berounští MedvědiHC Smíchov 19139:5 (0:1, 3:2, 6:2)
So 24.2.2024 14:30 Kladno 26 Rytíři KladnoHC Rakovník9:3 (6:0, 3:0, 0:3)
So 24.2.2024 09:15 Sedlčany 26 Tatran SedlčanyHK LEV Slaný2:11 (1:1, 1:3, 0:7)
Ne 25.2.2024 09:00 Příbram 26 HC PříbramSK Černošice9:3 (3:1, 4:0, 2:2)
Út 27.2.2024 17:45 Praha 26 HC Sparta PrahaHC Hvězda Praha7:7 (3:2, 4:1, 0:4)
So 2.3.2024 09:50 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 27 HC Hvězda PrahaRytíři Kladno2:8 (0:3, 1:1, 1:4)
So 2.3.2024 09:45 Praha 5 27 HC Smíchov 1913HC Příbram4:7 (3:2, 1:1, 0:4)
So 2.3.2024 12:15 Praha, Zimní stadion HC Kobra 27 HC Kobra PrahaHC Spartak Žebrák14:8 (4:2, 5:4, 5:2)
Ne 3.3.2024 16:40 Kralupy nad Vltavou 26 HK Kralupy n.VltavouHC Kobra Praha1:11 (1:3, 0:2, 0:6)
Ne 3.3.2024 Slaný, Zimní stadion 27 HK LEV Slaný BTatran Sedlčany
Ne 3.3.2024 Slaný, Zimní stadion 27 HK LEV SlanýHC Sparta Praha
Ne 3.3.2024 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 27 HC Hvězda PrahaRytíři Kladno
Ne 3.3.2024 Rakovník 27 HC RakovníkHC Berounští Medvědi
Ne 3.3.2024 Praha - Nikolajka 27 HC Smíchov 1913HC Příbram
Ne 3.3.2024 Černošice 27 SK ČernošiceHK Kralupy n.Vltavou
Ne 3.3.2024 Praha, Zimní stadion HC Kobra 27 HC Kobra PrahaHC Spartak Žebrák
Ne 3.3.2024 10:00 Slaný, Zimní stadion 27 HK LEV Slaný BTatran Sedlčany8:10 (2:4, 4:5, 2:1)
Ne 3.3.2024 11:45 Slaný, Zimní stadion 27 HK LEV SlanýHC Sparta Praha5:8 (2:4, 3:1, 0:3)
Ne 3.3.2024 10:45 Rakovník 27 HC RakovníkHC Berounští Medvědi5:4 (2:0, 2:2, 1:2)
St 6.3.2024 15:30 Příbram 24 HC PříbramHC Spartak Žebrák10:3 (2:1, 2:0, 6:2)
Pá 8.3.2024 17:30 Hořovice 28 HC Spartak ŽebrákSK Černošice3:14 (1:4, 1:6, 1:4)
So 9.3.2024 14:00 Černošice 27 SK ČernošiceHK Kralupy n.Vltavou11:2 (1:0, 4:0, 6:2)
So 9.3.2024 09:00 Beroun 28 HC Berounští MedvědiHC Hvězda Praha6:5 (2:4, 1:1, 3:0)
So 9.3.2024 10:45 Slaný, Zimní stadion 28 HK LEV SlanýRytíři Kladno6:6 (2:2, 3:2, 1:2)
So 9.3.2024 09:00 Praha 28 HC Sparta PrahaHK LEV Slaný B19:1 (9:0, 7:0, 3:1)
So 9.3.2024 09:15 Sedlčany 28 Tatran SedlčanyRytíři Kladno B8:8 (4:2, 3:3, 1:3)
Ne 10.3.2024 13:15 Slaný, Zimní stadion 22 HK LEV SlanýHC Hvězda Praha7:1 (3:1, 1:0, 3:0)
Ne 10.3.2024 17:00 Praha, Zimní stadion HC Kobra 23 HC Kobra PrahaRytíři Kladno2:11 (0:4, 0:4, 2:3)
Ne 10.3.2024 Hořovice 28 HC Spartak ŽebrákSK Černošice
Ne 10.3.2024 Kralupy nad Vltavou 28 HK Kralupy n.VltavouHC Smíchov 1913
Ne 10.3.2024 Příbram 28 HC PříbramHC Rakovník
Ne 10.3.2024 Beroun 28 HC Berounští MedvědiHC Hvězda Praha
Ne 10.3.2024 Slaný, Zimní stadion 28 HK LEV SlanýRytíři Kladno
Ne 10.3.2024 Praha, Tipsport arena Praha 28 HC Sparta PrahaHK LEV Slaný B
Ne 10.3.2024 Sedlčany 28 Tatran SedlčanyRytíři Kladno B
Ne 10.3.2024 16:40 Kralupy nad Vltavou 28 HK Kralupy n.VltavouHC Smíchov 19132:14 (1:3, 0:3, 1:8)
So 16.3.2024 10:05 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 29 HC Hvězda PrahaHC Příbram13:1 (2:0, 7:0, 4:1)
So 16.3.2024 09:00 Černošice 29 SK ČernošiceHC Kobra Praha10:6 (5:1, 3:3, 2:2)
Ne 17.3.2024 Kladno 29 Rytíři Kladno BHC Sparta Praha
Ne 17.3.2024 Slaný, Zimní stadion 29 HK LEV Slaný BRytíři Kladno
Ne 17.3.2024 Slaný, Zimní stadion 29 HK LEV SlanýHC Berounští Medvědi
Ne 17.3.2024 Praha, Zimní stadion HC Hvězda 29 HC Hvězda PrahaHC Příbram
Ne 17.3.2024 Rakovník 29 HC RakovníkHK Kralupy n.Vltavou
Ne 17.3.2024 Praha - Nikolajka 29 HC Smíchov 1913HC Spartak Žebrák
Ne 17.3.2024 Černošice 29 SK ČernošiceHC Kobra Praha
Ne 17.3.2024 13:30 Kladno 29 Rytíři Kladno BHC Sparta Praha1:9 (0:4, 0:4, 1:1)
Ne 17.3.2024 14:35 Slaný, Zimní stadion 29 HK LEV Slaný BRytíři Kladno2:21 (1:6, 1:8, 0:7)
Ne 17.3.2024 12:45 Slaný, Zimní stadion 29 HK LEV SlanýHC Berounští Medvědi15:2 (1:1, 9:1, 5:0)
Ne 17.3.2024 10:45 Rakovník 29 HC RakovníkHK Kralupy n.Vltavou25:0 (5:0, 9:0, 11:0)
St 20.3.2024 16:45 Beroun 14 HC Berounští MedvědiHK LEV Slaný5:4 (0:2, 2:1, 3:1)
Pá 22.3.2024 17:30 Hořovice 30 HC Spartak ŽebrákHC Rakovník13:11 (3:4, 7:3, 3:4)
So 23.3.2024 10:00 Praha, Zimní stadion HC Kobra 30 HC Kobra PrahaHC Smíchov 191310:2 (3:0, 5:2, 2:0)
So 23.3.2024 11:30 Příbram 30 HC PříbramHK LEV Slaný2:11 (1:5, 0:3, 1:3)
So 23.3.2024 09:00 Beroun 30 HC Berounští MedvědiHK LEV Slaný B4:2 (3:2, 1:0, 0:0)
So 23.3.2024 10:45 Kladno 30 Rytíři KladnoRytíři Kladno B11:1 (4:1, 3:0, 4:0)
So 23.3.2024 09:00 Praha 30 HC Sparta PrahaTatran Sedlčany28:4 (10:0, 6:2, 12:2)
Ne 24.3.2024 13:30 Kladno 26 Rytíři Kladno BHK LEV Slaný B9:3 (3:0, 3:1, 3:2)
Ne 24.3.2024 16:00 Praha 5 29 HC Smíchov 1913HC Spartak Žebrák6:18 (1:7, 3:4, 2:7)
Ne 24.3.2024 16:40 Kralupy nad Vltavou 30 HK Kralupy n.VltavouHC Hvězda Praha1:15 (0:2, 0:6, 1:7)
Čt 28.3.2024 16:15 Příbram 28 HC PříbramHC Rakovník2:8 (0:2, 1:3, 1:3)
St 24.4.2024 Praha, Zimní stadion HC Kobra 30 HC Kobra PrahaHC Smíchov 1913
St 24.4.2024 Hořovice 30 HC Spartak ŽebrákHC Rakovník
St 24.4.2024 Kralupy nad Vltavou 30 HK Kralupy n.VltavouHC Hvězda Praha
St 24.4.2024 Příbram 30 HC PříbramHK LEV Slaný
St 24.4.2024 Beroun 30 HC Berounští MedvědiHK LEV Slaný B
St 24.4.2024 Kladno 30 Rytíři KladnoRytíři Kladno B
St 24.4.2024 Praha, Tipsport arena Praha 30 HC Sparta PrahaTatran Sedlčany


Liga mladších žáků „B“ sk. 22 - Zlínská 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 23.9.2023 12:15 Uherské Hradiště 14 HC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh7:3 (3:1, 2:1, 2:1)
St 27.9.2023 15:45 Uherský Ostroh 1 HOKEJ Uherský OstrohHC Uherské Hradiště7:4 (3:2, 4:2, 0:0)
Čt 28.9.2023 09:30 Zlín 1 Berani ZlínSK Prostějov 19139:20 (3:4, 6:7, 0:9)
Čt 28.9.2023 13:00 Vsetín 1 Valašský hokejový klubHC Uničov20:5 (8:1, 6:1, 6:3)
Čt 28.9.2023 09:00 Kroměříž 1 HK KroměřížHC Zubr Přerov0:5 (1:1, 3:5, 3:1)
Čt 28.9.2023 09:15 Valašské Meziříčí 1 HC Bobři Val. MeziříčíHC Olomouc3:25 (1:6, 0:10, 2:9)
Čt 28.9.2023 16:30 Brumov-Bylnice 1 HC Brumov-BylniceHC Černí Vlci12:3 (4:1, 5:1, 3:1)
Čt 28.9.2023 15:10 Zlín 1 Tigers ZlínHC SPARTAK Uherský Brod17:7 (6:2, 5:2, 6:3)
So 30.9.2023 10:00 Rožnov pod Radhoštěm 2 HC Černí VlciTigers Zlín5:17 (2:6, 0:8, 3:3)
So 30.9.2023 09:45 Uničov 2 HC UničovHK Kroměříž8:7 (2:4, 3:0, 3:3)
So 30.9.2023 10:45 Zlín 2 Berani ZlínValašský hokejový klub7:7 (4:3, 2:3, 1:1)
Ne 1.10.2023 11:00 Prostějov 2 SK Prostějov 1913HC Uherské Hradiště7:4 (2:1, 3:2, 2:1)
Ne 1.10.2023 09:00 Uherský Brod 2 HC SPARTAK Uherský BrodHOKEJ Uherský Ostroh13:7 (5:1, 4:3, 4:3)
Ne 1.10.2023 16:00 Olomouc 2 HC OlomoucHC Brumov-Bylnice3:3 (0:1, 3:1, 0:1)
Ne 1.10.2023 10:30 Přerov 2 HC Zubr PřerovHC Bobři Val. Meziříčí5:5 (2:0, 2:3, 1:2)
So 7.10.2023 09:30 Kroměříž 3 HK KroměřížBerani Zlín5:4 (2:0, 3:1, 0:3)
So 7.10.2023 10:00 Valašské Meziříčí 3 HC Bobři Val. MeziříčíHC Uničov14:8 (6:4, 6:1, 2:3)
So 7.10.2023 10:00 Brumov-Bylnice 3 HC Brumov-BylniceHC Zubr Přerov15:1 (3:0, 4:0, 8:1)
So 7.10.2023 14:15 Uherský Ostroh 3 HOKEJ Uherský OstrohHC Černí Vlci6:11 (0:4, 3:5, 3:2)
So 7.10.2023 12:00 Uherské Hradiště 3 HC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod11:3 (3:1, 5:1, 3:1)
Ne 8.10.2023 11:45 Vsetín 3 Valašský hokejový klubSK Prostějov 191310:4 (5:2, 1:1, 4:1)
Ne 8.10.2023 09:00 Zlín 3 Tigers ZlínHC Olomouc2:6 (0:0, 2:3, 0:3)
So 14.10.2023 10:00 Rožnov pod Radhoštěm 4 HC Černí VlciHC Uherské Hradiště8:7 (1:3, 3:1, 4:3)
So 14.10.2023 12:15 Uničov 4 HC UničovHC Brumov-Bylnice5:12 (2:3, 0:4, 3:5)
Ne 15.10.2023 12:30 Prostějov 4 SK Prostějov 1913HC SPARTAK Uherský Brod9:4 (3:2, 4:1, 2:1)
Ne 15.10.2023 13:30 Olomouc 4 HC OlomoucHOKEJ Uherský Ostroh14:1 (5:1, 5:0, 4:0)
Ne 15.10.2023 10:30 Přerov 4 HC Zubr PřerovTigers Zlín5:0 (2:3, 1:8, 0:9)
Ne 15.10.2023 13:45 Zlín 4 Berani ZlínHC Bobři Val. Meziříčí17:6 (7:2, 5:3, 5:1)
Ne 15.10.2023 11:15 Vsetín 4 Valašský hokejový klubHK Kroměříž14:3 (7:1, 3:0, 4:2)
So 21.10.2023 11:15 Valašské Meziříčí 5 HC Bobři Val. MeziříčíValašský hokejový klub3:15 (2:4, 0:7, 1:4)
So 21.10.2023 15:00 Brumov-Bylnice 5 HC Brumov-BylniceBerani Zlín16:5 (7:2, 2:0, 7:3)
So 21.10.2023 10:15 Uherský Ostroh 5 HOKEJ Uherský OstrohHC Zubr Přerov10:9 (2:3, 2:3, 6:3)
So 21.10.2023 11:45 Uherský Brod 5 HC SPARTAK Uherský BrodHC Černí Vlci4:19 (2:6, 0:8, 2:5)
Ne 22.10.2023 14:30 Kroměříž 5 HK KroměřížSK Prostějov 19137:20 (0:5, 1:6, 6:9)
Ne 22.10.2023 09:00 Zlín 5 Tigers ZlínHC Uničov7:14 (4:1, 3:6, 0:7)
Ne 22.10.2023 12:15 Uherské Hradiště 5 HC Uherské HradištěHC Olomouc3:9 (2:5, 0:3, 1:1)
Po 23.10.2023 16:20 Zlín 6 Tigers ZlínBerani Zlín12:5 (4:1, 3:1, 5:3)
So 28.10.2023 13:15 Prostějov 6 SK Prostějov 1913HC Černí Vlci4:8 (2:2, 1:4, 1:2)
So 28.10.2023 15:45 Olomouc 6 HC OlomoucHC SPARTAK Uherský Brod5:3 (1:0, 1:1, 3:2)
So 28.10.2023 09:50 Uničov 6 HC UničovHOKEJ Uherský Ostroh5:17 (3:3, 1:6, 1:8)
So 28.10.2023 14:15 Kroměříž 6 HK KroměřížHC Bobři Val. Meziříčí11:10 (5:4, 4:4, 2:2)
Ne 29.10.2023 10:30 Přerov 6 HC Zubr PřerovHC Uherské Hradiště4:5 (2:1, 0:1, 2:3)
Ne 29.10.2023 09:00 Vsetín 6 Valašský hokejový klubHC Brumov-Bylnice4:10 (1:5, 1:1, 2:4)
So 4.11.2023 09:00 Brumov-Bylnice 7 HC Brumov-BylniceHK Kroměříž17:6 (5:2, 9:1, 3:3)
So 4.11.2023 11:15 Zlín 7 Tigers ZlínValašský hokejový klub7:8 (2:3, 2:3, 3:2)
So 4.11.2023 11:45 Uherský Brod 7 HC SPARTAK Uherský BrodHC Zubr Přerov14:7 (6:0, 4:4, 4:3)
So 4.11.2023 09:45 Rožnov pod Radhoštěm 7 HC Černí VlciHC Olomouc3:5 (2:2, 1:2, 0:1)
Ne 5.11.2023 09:00 Valašské Meziříčí 7 HC Bobři Val. MeziříčíSK Prostějov 19137:14 (1:4, 3:4, 3:6)
Ne 5.11.2023 10:00 Uherský Ostroh 7 HOKEJ Uherský OstrohBerani Zlín3:16 (0:6, 1:8, 2:2)
Ne 5.11.2023 12:15 Uherské Hradiště 7 HC Uherské HradištěHC Uničov9:1 (2:0, 3:1, 4:0)
So 11.11.2023 12:15 Prostějov 8 SK Prostějov 1913HC Olomouc3:5 (1:2, 1:2, 1:1)
So 11.11.2023 15:10 Uničov 8 HC UničovHC SPARTAK Uherský Brod7:6 (2:1, 1:2, 4:3)
So 11.11.2023 10:30 Zlín 8 Berani ZlínHC Uherské Hradiště8:3 (2:0, 3:2, 3:1)
So 11.11.2023 15:00 Vsetín 8 Valašský hokejový klubHOKEJ Uherský Ostroh22:6 (5:3, 6:1, 11:2)
So 11.11.2023 09:15 Kroměříž 8 HK KroměřížTigers Zlín6:21 (2:6, 2:10, 2:5)
Ne 12.11.2023 13:45 Přerov 8 HC Zubr PřerovHC Černí Vlci7:15 (2:5, 4:6, 1:4)
Ne 12.11.2023 09:00 Valašské Meziříčí 8 HC Bobři Val. MeziříčíHC Brumov-Bylnice4:21 (1:9, 1:9, 2:3)
Pá 17.11.2023 11:15 Brumov-Bylnice 9 HC Brumov-BylniceSK Prostějov 191313:0 (4:0, 3:0, 6:0)
Pá 17.11.2023 11:20 Zlín 9 Tigers ZlínHC Bobři Val. Meziříčí16:3 (6:2, 3:1, 7:0)
Pá 17.11.2023 09:00 Uherský Ostroh 9 HOKEJ Uherský OstrohHK Kroměříž6:2 (0:1, 3:0, 3:1)
Pá 17.11.2023 15:00 Uherské Hradiště 9 HC Uherské HradištěValašský hokejový klub3:9 (1:2, 2:3, 0:4)
Pá 17.11.2023 09:00 Uherský Brod 9 HC SPARTAK Uherský BrodBerani Zlín7:10 (0:2, 1:5, 6:3)
Pá 17.11.2023 10:00 Rožnov pod Radhoštěm 9 HC Černí VlciHC Uničov15:6 (8:1, 3:3, 4:2)
Pá 17.11.2023 15:30 Olomouc 9 HC OlomoucHC Zubr Přerov19:1 (5:0, 7:1, 7:0)
Čt 23.11.2023 16:00 Uničov 14 HC UničovValašský hokejový klub3:6 (1:0, 1:3, 1:3)
So 25.11.2023 11:00 Prostějov 10 SK Prostějov 1913HC Zubr Přerov4:6 (2:2, 1:2, 1:2)
So 25.11.2023 09:55 Uničov 10 HC UničovHC Olomouc1:12 (0:2, 0:7, 1:3)
So 25.11.2023 11:15 Kroměříž 10 HK KroměřížHC Uherské Hradiště4:5 (2:1, 1:3, 1:1)
So 25.11.2023 10:00 Valašské Meziříčí 10 HC Bobři Val. MeziříčíHOKEJ Uherský Ostroh11:4 (4:0, 3:2, 4:2)
So 25.11.2023 09:00 Brumov-Bylnice 10 HC Brumov-BylniceTigers Zlín6:4 (2:0, 1:3, 3:1)
Ne 26.11.2023 10:30 Zlín 10 Berani ZlínHC Černí Vlci6:12 (1:4, 2:2, 3:6)
Ne 26.11.2023 17:00 Vsetín 10 Valašský hokejový klubHC SPARTAK Uherský Brod5:3 (2:1, 1:0, 2:2)
Pá 1.12.2023 17:15 Přerov 14 HC Zubr PřerovHK Kroměříž8:11 (1:3, 5:5, 2:3)
So 2.12.2023 11:15 Zlín 11 Tigers ZlínSK Prostějov 191315:6 (5:2, 5:3, 5:1)
So 2.12.2023 15:15 Uherské Hradiště 11 HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí12:5 (2:0, 4:2, 6:3)
So 2.12.2023 11:45 Uherský Brod 11 HC SPARTAK Uherský BrodHK Kroměříž3:10 (0:3, 1:4, 2:3)
So 2.12.2023 10:00 Rožnov pod Radhoštěm 11 HC Černí VlciValašský hokejový klub9:5 (3:2, 4:3, 2:0)
Ne 3.12.2023 14:00 Olomouc 11 HC OlomoucBerani Zlín3:10 (0:3, 0:2, 3:5)
Ne 3.12.2023 10:30 Přerov 11 HC Zubr PřerovHC Uničov6:8 (1:3, 3:3, 2:2)
So 9.12.2023 13:15 Prostějov 12 SK Prostějov 1913HC Uničov13:4 (4:1, 4:2, 5:1)
So 9.12.2023 11:45 Kroměříž 12 HK KroměřížHC Černí Vlci6:12 (4:2, 1:5, 1:5)
So 9.12.2023 11:45 Valašské Meziříčí 12 HC Bobři Val. MeziříčíHC SPARTAK Uherský Brod10:5 (4:1, 2:3, 4:1)
So 9.12.2023 09:30 Zlín 12 Tigers ZlínHOKEJ Uherský Ostroh17:7 (5:2, 9:2, 3:3)
Ne 10.12.2023 12:15 Zlín 12 Berani ZlínHC Zubr Přerov11:1 (2:0, 5:1, 4:0)
Ne 10.12.2023 16:45 Vsetín 12 Valašský hokejový klubHC Olomouc4:1 (1:1, 3:0, 0:0)
Út 12.12.2023 17:15 Uherský Ostroh 11 HOKEJ Uherský OstrohHC Brumov-Bylnice13:2 (4:1, 3:1, 6:0)
So 16.12.2023 10:15 Uherský Ostroh 13 HOKEJ Uherský OstrohSK Prostějov 19132:24 (0:11, 1:7, 1:6)
So 16.12.2023 16:00 Rožnov pod Radhoštěm 13 HC Černí VlciHC Bobři Val. Meziříčí14:6 (4:3, 6:2, 4:1)
So 16.12.2023 14:30 Přerov 13 HC Zubr PřerovValašský hokejový klub8:2 (3:1, 1:0, 4:1)
So 16.12.2023 09:55 Uničov 13 HC UničovBerani Zlín6:6 (4:1, 1:3, 1:2)
Ne 17.12.2023 10:15 Uherský Brod 13 HC SPARTAK Uherský BrodHC Brumov-Bylnice1:4 (0:3, 1:0, 0:1)
Ne 17.12.2023 14:45 Olomouc 13 HC OlomoucHK Kroměříž3:4 (1:2, 0:0, 2:2)
Út 19.12.2023 16:45 Olomouc 14 HC OlomoucHC Bobři Val. Meziříčí13:3 (4:0, 8:2, 1:1)
Pá 22.12.2023 17:30 Brumov-Bylnice 12 HC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště11:5 (5:1, 3:2, 3:2)
Pá 22.12.2023 16:45 Prostějov 14 SK Prostějov 1913Berani Zlín7:6 (2:1, 3:1, 2:4)
Pá 5.1.2024 15:00 Uherský Brod 14 HC SPARTAK Uherský BrodTigers Zlín4:8 (0:1, 2:4, 2:3)
So 6.1.2024 15:00 Uherské Hradiště 15 HC Uherské HradištěSK Prostějov 19136:1 (2:0, 1:1, 3:0)
So 6.1.2024 10:15 Uherský Ostroh 15 HOKEJ Uherský OstrohHC SPARTAK Uherský Brod7:9 (3:3, 1:2, 3:4)
So 6.1.2024 11:00 Brumov-Bylnice 15 HC Brumov-BylniceHC Olomouc9:0 (4:0, 3:0, 2:0)
So 6.1.2024 09:15 Valašské Meziříčí 15 HC Bobři Val. MeziříčíHC Zubr Přerov4:6 (1:1, 1:2, 2:3)
Ne 7.1.2024 10:00 Zlín 15 Tigers ZlínHC Černí Vlci11:3 (3:0, 4:1, 4:2)
Ne 7.1.2024 09:15 Kroměříž 15 HK KroměřížHC Uničov5:6 (4:2, 1:4, 0:0)
So 13.1.2024 11:00 Prostějov 16 SK Prostějov 1913Valašský hokejový klub4:6 (0:1, 1:1, 3:4)
So 13.1.2024 10:30 Zlín 16 Berani ZlínHK Kroměříž5:0 (1:3, 1:5, 0:2)
So 13.1.2024 19:00 Olomouc 16 HC OlomoucTigers Zlín2:14 (1:3, 1:2, 0:9)
So 13.1.2024 10:00 Rožnov pod Radhoštěm 16 HC Černí VlciHOKEJ Uherský Ostroh14:6 (5:2, 5:2, 4:2)
So 13.1.2024 09:00 Uherský Brod 16 HC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště4:3 (0:1, 0:1, 4:1)
Ne 14.1.2024 11:30 Uničov 16 HC UničovHC Bobři Val. Meziříčí9:3 (2:0, 3:1, 4:2)
Ne 14.1.2024 10:30 Přerov 16 HC Zubr PřerovHC Brumov-Bylnice6:9 (1:2, 3:4, 2:3)
So 20.1.2024 15:00 Uherské Hradiště 17 HC Uherské HradištěHC Černí Vlci2:4 (0:2, 2:2, 0:0)
So 20.1.2024 10:00 Zlín 17 Tigers ZlínHC Zubr Přerov13:2 (5:0, 5:0, 3:2)
So 20.1.2024 13:00 Brumov-Bylnice 17 HC Brumov-BylniceHC Uničov15:2 (4:1, 3:0, 8:1)
So 20.1.2024 11:15 Kroměříž 17 HK KroměřížValašský hokejový klub3:12 (2:4, 1:1, 0:7)
Ne 21.1.2024 11:45 Uherský Brod 17 HC SPARTAK Uherský BrodSK Prostějov 19138:3 (3:0, 2:1, 3:2)
Ne 21.1.2024 09:30 Valašské Meziříčí 17 HC Bobři Val. MeziříčíBerani Zlín6:19 (1:6, 4:6, 1:7)
St 24.1.2024 17:15 Vsetín 15 Valašský hokejový klubBerani Zlín8:8 (0:3, 3:2, 5:3)
So 27.1.2024 13:15 Prostějov 18 SK Prostějov 1913HK Kroměříž5:4 (0:0, 3:0, 2:4)
So 27.1.2024 10:30 Zlín 18 Berani ZlínHC Brumov-Bylnice3:12 (0:4, 2:4, 1:4)
So 27.1.2024 11:45 Rožnov pod Radhoštěm 18 HC Černí VlciHC SPARTAK Uherský Brod7:3 (0:1, 5:0, 2:2)
Ne 28.1.2024 10:30 Rožnov pod Radhoštěm 14 HC Černí VlciHC Brumov-Bylnice5:8 (1:2, 2:3, 2:3)
Ne 28.1.2024 11:45 Vsetín 18 Valašský hokejový klubHC Bobři Val. Meziříčí16:1 (2:0, 7:1, 7:0)
Ne 28.1.2024 09:10 Uničov 18 HC UničovTigers Zlín7:14 (1:4, 3:5, 3:5)
Ne 28.1.2024 11:15 Olomouc 18 HC OlomoucHC Uherské Hradiště8:1 (4:0, 1:1, 3:0)
Čt 1.2.2024 17:15 Zlín 19 Berani ZlínTigers Zlín5:8 (0:2, 3:3, 2:3)
So 3.2.2024 10:00 Rožnov pod Radhoštěm 19 HC Černí VlciSK Prostějov 19134:5 (1:2, 2:2, 1:1)
So 3.2.2024 12:00 Uherské Hradiště 19 HC Uherské HradištěHC Zubr Přerov4:4 (2:0, 1:2, 1:2)
So 3.2.2024 10:15 Uherský Ostroh 19 HOKEJ Uherský OstrohHC Uničov13:5 (5:1, 5:1, 3:3)
So 3.2.2024 09:15 Valašské Meziříčí 19 HC Bobři Val. MeziříčíHK Kroměříž1:12 (0:4, 1:4, 0:4)
Ne 4.2.2024 16:15 Uherský Brod 19 HC SPARTAK Uherský BrodHC Olomouc2:12 (1:4, 0:5, 1:3)
Ne 4.2.2024 09:00 Brumov-Bylnice 19 HC Brumov-BylniceValašský hokejový klub17:4 (3:1, 7:1, 7:2)
St 7.2.2024 17:30 Valašské Meziříčí 22 HC Bobři Val. MeziříčíTigers Zlín1:18 (0:4, 0:7, 1:7)
Pá 9.2.2024 18:30 Zlín 20 Berani ZlínHOKEJ Uherský Ostroh9:8 (2:1, 2:5, 5:2)
So 10.2.2024 12:30 Prostějov 20 SK Prostějov 1913HC Bobři Val. Meziříčí15:2 (3:1, 5:0, 7:1)
So 10.2.2024 09:15 Kroměříž 20 HK KroměřížHC Brumov-Bylnice3:24 (0:10, 2:7, 1:7)
So 10.2.2024 12:15 Uničov 20 HC UničovHC Uherské Hradiště15:8 (7:3, 3:3, 5:2)
So 10.2.2024 11:15 Olomouc 20 HC OlomoucHC Černí Vlci3:3 (0:0, 2:0, 1:3)
Ne 11.2.2024 14:30 Vsetín 20 Valašský hokejový klubTigers Zlín2:9 (0:1, 0:3, 2:5)
Ne 11.2.2024 14:15 Přerov 20 HC Zubr PřerovHC SPARTAK Uherský Brod7:2 (3:0, 2:1, 2:1)
So 17.2.2024 13:45 Uherské Hradiště 21 HC Uherské HradištěBerani Zlín12:7 (5:3, 3:1, 4:3)
So 17.2.2024 09:00 Brumov-Bylnice 21 HC Brumov-BylniceHC Bobři Val. Meziříčí24:1 (9:0, 6:0, 9:1)
Ne 18.2.2024 11:15 Olomouc 21 HC OlomoucSK Prostějov 191314:2 (3:0, 7:0, 4:2)
Ne 18.2.2024 10:00 Uherský Ostroh 21 HOKEJ Uherský OstrohValašský hokejový klub2:20 (0:6, 0:7, 2:7)
So 24.2.2024 12:45 Přerov 18 HC Zubr PřerovHOKEJ Uherský Ostroh18:10 (9:3, 6:3, 3:4)
So 24.2.2024 13:00 Prostějov 22 SK Prostějov 1913HC Brumov-Bylnice4:12 (0:5, 2:3, 2:4)
So 24.2.2024 13:45 Vsetín 22 Valašský hokejový klubHC Uherské Hradiště10:4 (2:0, 5:1, 3:3)
So 24.2.2024 09:45 Uničov 22 HC UničovHC Černí Vlci11:5 (1:1, 6:1, 4:3)
Ne 25.2.2024 11:45 Kroměříž 22 HK KroměřížHOKEJ Uherský Ostroh8:2 (2:0, 3:2, 3:0)
Ne 25.2.2024 10:30 Zlín 22 Berani ZlínHC SPARTAK Uherský Brod7:6 (2:3, 2:1, 3:2)
Ne 25.2.2024 10:15 Přerov 22 HC Zubr PřerovHC Olomouc14:1 (4:0, 3:1, 7:0)
So 2.3.2024 10:00 Rožnov pod Radhoštěm 23 HC Černí VlciBerani Zlín14:4 (4:0, 6:1, 4:3)
So 2.3.2024 09:00 Uherský Brod 23 HC SPARTAK Uherský BrodValašský hokejový klub3:6 (1:3, 1:1, 1:2)
So 2.3.2024 13:15 Uherské Hradiště 23 HC Uherské HradištěHK Kroměříž3:10 (0:3, 1:5, 2:2)
So 2.3.2024 09:15 Zlín 23 Tigers ZlínHC Brumov-Bylnice7:7 (0:4, 2:2, 5:1)
Ne 3.3.2024 12:15 Uherské Hradiště 13 HC Uherské HradištěTigers Zlín0:4 (0:0, 0:1, 0:3)
Ne 3.3.2024 12:00 Přerov 23 HC Zubr PřerovSK Prostějov 19134:4 (0:0, 2:3, 2:1)
Ne 3.3.2024 10:00 Uherský Ostroh 23 HOKEJ Uherský OstrohHC Bobři Val. Meziříčí12:2 (5:2, 1:0, 6:0)
Čt 7.3.2024 17:30 Rožnov pod Radhoštěm 21 HC Černí VlciHC Zubr Přerov10:7 (4:1, 2:0, 4:6)
So 9.3.2024 09:00 Brumov-Bylnice 24 HC Brumov-BylniceHOKEJ Uherský Ostroh10:2 (2:0, 5:1, 3:1)
So 9.3.2024 09:30 Kroměříž 24 HK KroměřížHC SPARTAK Uherský Brod1:13 (0:5, 0:3, 1:5)
So 9.3.2024 10:50 Uničov 24 HC UničovHC Zubr Přerov8:10 (1:3, 2:2, 5:5)
Ne 10.3.2024 09:00 Valašské Meziříčí 24 HC Bobři Val. MeziříčíHC Uherské Hradiště11:4 (2:0, 6:0, 3:4)
Út 12.3.2024 16:00 Prostějov 24 SK Prostějov 1913Tigers Zlín3:6 (0:5, 3:0, 0:1)
St 13.3.2024 16:45 Olomouc 23 HC OlomoucHC Uničov4:4 (0:1, 2:1, 2:2)
St 13.3.2024 17:15 Vsetín 24 Valašský hokejový klubHC Černí Vlci6:4 (1:3, 3:0, 2:1)
So 16.3.2024 12:15 Olomouc 25 HC OlomoucValašský hokejový klub1:15 (0:4, 0:6, 1:5)
So 16.3.2024 16:00 Rožnov pod Radhoštěm 25 HC Černí VlciHK Kroměříž8:8 (1:3, 3:2, 4:3)
So 16.3.2024 11:00 Uherský Brod 25 HC SPARTAK Uherský BrodHC Bobři Val. Meziříčí15:10 (8:4, 4:2, 3:4)
So 16.3.2024 11:00 Uherské Hradiště 25 HC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice1:14 (0:5, 0:5, 1:4)
So 16.3.2024 10:15 Uherský Ostroh 25 HOKEJ Uherský OstrohTigers Zlín5:19 (1:5, 1:7, 3:7)
Ne 17.3.2024 09:00 Uničov 25 HC UničovSK Prostějov 19138:1 (1:0, 3:1, 4:0)
Ne 17.3.2024 13:30 Valašské Meziříčí 26 HC Bobři Val. MeziříčíHC Černí Vlci6:15 (2:3, 2:7, 2:5)
Út 19.3.2024 16:30 Uherský Ostroh 17 HOKEJ Uherský OstrohHC Olomouc3:9 (2:2, 1:5, 0:2)
St 20.3.2024 17:30 Zlín 21 Tigers ZlínHK Kroměříž10:3 (1:2, 4:0, 5:1)
St 20.3.2024 17:15 Přerov 25 HC Zubr PřerovBerani Zlín6:12 (3:4, 1:4, 2:4)
Čt 21.3.2024 17:00 Zlín 24 Berani ZlínHC Olomouc5:7 (3:1, 2:1, 0:5)
Pá 22.3.2024 16:30 Uherský Brod 21 HC SPARTAK Uherský BrodHC Uničov2:7 (0:1, 0:3, 2:3)
So 23.3.2024 14:45 Prostějov 26 SK Prostějov 1913HOKEJ Uherský Ostroh14:1 (3:0, 4:1, 7:0)
So 23.3.2024 09:30 Kroměříž 26 HK KroměřížHC Olomouc5:9 (1:2, 2:2, 2:5)
So 23.3.2024 14:30 Vsetín 26 Valašský hokejový klubHC Zubr Přerov5:5 (1:1, 2:2, 2:2)
So 23.3.2024 12:45 Zlín 26 Berani ZlínHC Uničov11:7 (1:1, 3:1, 7:5)
Po 25.3.2024 16:30 Brumov-Bylnice 26 HC Brumov-BylniceHC SPARTAK Uherský Brod13:4 (2:1, 5:2, 6:1)
St 27.3.2024 17:30 Zlín 26 Tigers ZlínHC Uherské Hradiště10:1 (0:0, 6:0, 4:1)


Liga mladších žáků „B“ sk. 23 - Moravskoslezská 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Ne 24.9.2023 13:30 Frýdek - Místek 1 HC Frýdek-MístekHC AZ Havířov 20105:3 (1:1, 2:1, 2:1)
Čt 28.9.2023 09:00 Orlová 1 MSK OrlováHK Karviná11:3 (2:0, 3:1, 6:2)
Čt 28.9.2023 12:30 Třinec 1 HC Oceláři TřinecHK MD Šumperk13:2 (4:0, 7:0, 2:2)
Čt 28.9.2023 12:15 Ostrava 1 HC Vítkovice RIDERATJ Horní Benešov10:2 (0:1, 3:0, 7:1)
Čt 28.9.2023 11:15 Nový Jičín, Zimní stadion 1 HK Nový JičínHK Krnov mládež0:8 (0:2, 0:2, 0:4)
Čt 28.9.2023 14:00 Studénka 1 HC StudénkaHC Kopřivnice7:10 (1:3, 4:5, 2:2)
So 30.9.2023 11:00 Karviná, Zimní stadion 2 HK KarvináHC Kopřivnice5:11 (1:0, 1:6, 3:5)
So 30.9.2023 10:00 Havířov, Zimní stadion 2 HC AZ Havířov 2010HC Studénka15:2 (7:1, 1:0, 7:1)
So 30.9.2023 12:15 Krnov 2 HK Krnov mládežHC Frýdek-Místek2:9 (1:2, 0:1, 1:6)
So 30.9.2023 10:15 Bohumín 2 Metropolia SilesiaHK Nový Jičín6:7 (2:4, 2:0, 2:3)
So 30.9.2023 11:30 Český Těšín, Zimní stadion 2 HC Vlci Český TěšínTJ Horní Benešov1:10 (0:3, 1:1, 0:6)
So 30.9.2023 10:45 Opava 2 Hokejový klub Opava s.r.o.HC Oceláři Třinec5:22 (1:11, 2:5, 2:6)
So 30.9.2023 12:00 Orlová 2 MSK OrlováHC RT Torax Poruba2:3 (0:0, 2:1, 0:2)
Ne 1.10.2023 13:45 Opava 1 Hokejový klub Opava s.r.o.HC RT Torax Poruba1:22 (0:5, 1:8, 0:9)
Ne 1.10.2023 10:45 Český Těšín, Zimní stadion 1 HC Vlci Český TěšínMetropolia Silesia1:5 (0:1, 0:1, 1:3)
So 7.10.2023 12:30 Třinec 3 HC Oceláři TřinecMSK Orlová4:9 (2:4, 1:2, 1:3)
So 7.10.2023 15:45 Český Těšín, Zimní stadion 3 HC Vlci Český TěšínHK MD Šumperk6:6 (1:1, 4:2, 1:3)
So 7.10.2023 10:00 Studénka 3 HC StudénkaHK Krnov mládež2:16 (1:2, 1:4, 0:10)
So 7.10.2023 10:00 Kopřivnice, Zimní stadion 3 HC KopřivniceHC AZ Havířov 20109:6 (0:1, 4:3, 5:2)
Ne 8.10.2023 09:10 Karviná, Zimní stadion 3 HK KarvináHC RT Torax Poruba0:13 (0:4, 0:5, 0:4)
Ne 8.10.2023 11:15 Ostrava 3 HC Vítkovice RIDERAHokejový klub Opava s.r.o.16:2 (7:1, 3:1, 6:0)
Ne 8.10.2023 10:15 Nový Jičín, Zimní stadion 3 HK Nový JičínTJ Horní Benešov8:4 (2:2, 4:1, 2:1)
So 14.10.2023 12:30 Krnov 4 HK Krnov mládežHC Kopřivnice7:9 (2:1, 3:4, 2:4)
So 14.10.2023 14:30 Šumperk, Zimní stadion 4 HK MD ŠumperkHK Nový Jičín9:7 (3:3, 4:2, 2:2)
So 14.10.2023 12:30 Orlová 4 MSK OrlováHC Vítkovice RIDERA1:13 (0:1, 0:4, 1:8)
Ne 15.10.2023 12:25 Karviná, Zimní stadion 4 HK KarvináHC AZ Havířov 20104:6 (1:0, 1:5, 2:1)
Ne 15.10.2023 10:00 Studénka 4 Metropolia SilesiaHC Studénka10:7 (3:5, 6:2, 1:0)
Ne 15.10.2023 10:00 Horní Benešov 4 TJ Horní BenešovHC Frýdek-Místek2:7 (0:3, 2:2, 0:2)
Ne 15.10.2023 12:30 Opava 4 Hokejový klub Opava s.r.o.HC Vlci Český Těšín7:7 (4:2, 2:2, 1:3)
Pá 20.10.2023 17:00 Horní Benešov 6 TJ Horní BenešovHC Kopřivnice7:4 (5:2, 1:1, 1:1)
So 21.10.2023 15:45 Třinec 5 HC Oceláři TřinecHK Karviná14:8 (5:2, 3:1, 6:5)
So 21.10.2023 15:45 Ostrava 5 HC Vítkovice RIDERAHC RT Torax Poruba7:1 (0:0, 4:0, 3:1)
So 21.10.2023 09:15 Český Těšín, Zimní stadion 5 HC Vlci Český TěšínMSK Orlová2:10 (0:3, 0:2, 2:5)
So 21.10.2023 10:15 Nový Jičín, Zimní stadion 5 HK Nový JičínHokejový klub Opava s.r.o.14:2 (4:0, 4:0, 6:2)
So 21.10.2023 10:15 Frýdek - Místek 5 HC Frýdek-MístekHK MD Šumperk13:5 (3:1, 7:2, 3:2)
So 21.10.2023 10:00 Studénka 5 HC StudénkaTJ Horní Benešov3:8 (0:1, 1:2, 2:5)
So 21.10.2023 12:15 Kopřivnice, Zimní stadion 5 HC KopřivniceMetropolia Silesia10:3 (5:2, 2:1, 3:0)
So 21.10.2023 12:30 Krnov 5 HK Krnov mládežHC AZ Havířov 201011:5 (5:2, 3:0, 3:3)
Ne 22.10.2023 09:10 Karviná, Zimní stadion 6 HK KarvináHK Krnov mládež4:11 (2:4, 2:5, 0:2)
Ne 22.10.2023 10:00 Havířov, Zimní stadion 6 HC AZ Havířov 2010Metropolia Silesia8:7 (3:3, 3:2, 2:2)
Ne 22.10.2023 15:15 Šumperk, Zimní stadion 6 HK MD ŠumperkHC Studénka11:3 (1:0, 6:0, 4:3)
Ne 22.10.2023 12:30 Opava 6 Hokejový klub Opava s.r.o.HC Frýdek-Místek4:15 (0:3, 0:6, 4:6)
Ne 22.10.2023 09:00 Orlová 6 MSK OrlováHK Nový Jičín5:2 (2:2, 2:0, 1:0)
Ne 22.10.2023 16:15 Český Těšín, Zimní stadion 6 HC Vlci Český TěšínHC RT Torax Poruba11:8 (2:5, 4:1, 5:2)
Ne 22.10.2023 12:15 Třinec 6 HC Oceláři TřinecHC Vítkovice RIDERA3:6 (0:3, 2:1, 1:2)
Čt 26.10.2023 16:00 Šumperk, Zimní stadion 2 HK MD ŠumperkHC Vítkovice RIDERA6:3 (3:2, 1:0, 2:1)
So 28.10.2023 09:15 Český Těšín, Zimní stadion 7 HC Vlci Český TěšínHC Oceláři Třinec6:14 (2:2, 3:5, 1:7)
So 28.10.2023 10:15 Nový Jičín, Zimní stadion 7 HK Nový JičínHC RT Torax Poruba1:9 (0:2, 1:5, 0:2)
So 28.10.2023 13:00 Frýdek - Místek 7 HC Frýdek-MístekMSK Orlová3:5 (2:2, 1:1, 0:2)
So 28.10.2023 10:00 Studénka 7 HC StudénkaHokejový klub Opava s.r.o.10:9 (5:5, 2:1, 3:3)
So 28.10.2023 10:00 Kopřivnice, Zimní stadion 7 HC KopřivniceHK MD Šumperk13:6 (5:2, 2:1, 6:3)
So 28.10.2023 12:30 Krnov 7 HK Krnov mládežMetropolia Silesia12:2 (3:1, 7:1, 2:0)
Ne 29.10.2023 10:00 Frýdek - Místek 3 HC Frýdek-MístekMetropolia Silesia11:4 (6:0, 2:3, 3:1)
Ne 29.10.2023 11:15 Ostrava 7 HC Vítkovice RIDERAHK Karviná25:1 (8:0, 7:1, 10:0)
Ne 29.10.2023 13:30 Havířov, Zimní stadion 7 HC AZ Havířov 2010TJ Horní Benešov6:2 (1:1, 4:1, 1:0)
So 4.11.2023 10:00 Horní Benešov 8 TJ Horní BenešovHK Krnov mládež3:5 (1:2, 1:2, 1:1)
So 4.11.2023 10:45 Opava 8 Hokejový klub Opava s.r.o.HC Kopřivnice5:12 (3:3, 0:4, 2:5)
So 4.11.2023 15:15 Třinec 8 HC Oceláři TřinecHK Nový Jičín10:10 (3:1, 4:2, 3:7)
Ne 5.11.2023 09:10 Karviná, Zimní stadion 8 HK KarvináMetropolia Silesia7:3 (3:0, 2:2, 2:1)
Ne 5.11.2023 11:00 Šumperk, Zimní stadion 8 HK MD ŠumperkHC AZ Havířov 20106:6 (2:1, 3:3, 1:2)
Ne 5.11.2023 09:00 Orlová 8 MSK OrlováHC Studénka13:4 (4:3, 4:1, 5:0)
Ne 5.11.2023 12:00 Ostrava 8 HC Vítkovice RIDERAHC Vlci Český Těšín23:5 (4:0, 5:1, 14:4)
So 11.11.2023 09:15 Český Těšín, Zimní stadion 9 HC Vlci Český TěšínHK Karviná4:8 (2:1, 1:3, 1:4)
So 11.11.2023 10:15 Nový Jičín, Zimní stadion 9 HK Nový JičínHC Vítkovice RIDERA8:9 (3:6, 2:2, 3:1)
So 11.11.2023 14:00 Frýdek - Místek 9 HC Frýdek-MístekHC Oceláři Třinec8:7 (2:1, 0:3, 6:3)
So 11.11.2023 10:00 Studénka 9 HC StudénkaHC RT Torax Poruba1:12 (0:4, 1:2, 0:6)
So 11.11.2023 10:00 Kopřivnice, Zimní stadion 9 HC KopřivniceMSK Orlová6:4 (1:0, 2:1, 3:3)
So 11.11.2023 10:00 Havířov, Zimní stadion 9 HC AZ Havířov 2010Hokejový klub Opava s.r.o.7:5 (1:0, 2:4, 4:1)
So 11.11.2023 12:30 Krnov 9 HK Krnov mládežHK MD Šumperk5:4 (1:2, 1:1, 3:1)
So 11.11.2023 10:15 Bohumín 9 Metropolia SilesiaTJ Horní Benešov3:4 (0:0, 1:3, 2:1)
Ne 12.11.2023 09:10 Karviná, Zimní stadion 10 HK KarvináTJ Horní Benešov2:9 (1:3, 0:4, 1:2)
Ne 12.11.2023 11:15 Šumperk, Zimní stadion 10 HK MD ŠumperkMetropolia Silesia6:7 (1:3, 4:0, 1:4)
Ne 12.11.2023 16:00 Opava 10 Hokejový klub Opava s.r.o.HK Krnov mládež1:14 (0:3, 0:5, 1:6)
Ne 12.11.2023 09:00 Orlová 10 MSK OrlováHC AZ Havířov 201010:5 (5:1, 3:0, 2:4)
Ne 12.11.2023 15:00 Třinec 10 HC Oceláři TřinecHC Studénka15:7 (4:2, 6:2, 5:3)
Ne 12.11.2023 09:00 Ostrava 10 HC Vítkovice RIDERAHC Frýdek-Místek9:7 (1:4, 5:3, 3:0)
Ne 12.11.2023 12:00 Český Těšín, Zimní stadion 10 HC Vlci Český TěšínHK Nový Jičín9:3 (3:1, 5:2, 1:0)
Pá 17.11.2023 12:15 Nový Jičín, Zimní stadion 11 HK Nový JičínHK Karviná9:1 (4:1, 3:0, 2:0)
Pá 17.11.2023 12:00 Frýdek - Místek 11 HC Frýdek-MístekHC Vlci Český Těšín22:0 (9:0, 7:0, 6:0)
Pá 17.11.2023 15:30 Studénka 11 HC StudénkaHC Vítkovice RIDERA1:19 (0:7, 1:5, 0:7)
Pá 17.11.2023 12:30 Havířov, Zimní stadion 11 HC AZ Havířov 2010HC RT Torax Poruba2:6 (1:2, 1:2, 0:2)
So 18.11.2023 12:45 Kopřivnice, Zimní stadion 11 HC KopřivniceHC Oceláři Třinec6:10 (1:4, 3:2, 2:4)
So 18.11.2023 12:30 Krnov 11 HK Krnov mládežMSK Orlová12:3 (5:2, 4:1, 3:0)
So 18.11.2023 13:30 Jastrzebie 11 Metropolia SilesiaHokejový klub Opava s.r.o.13:5 (0:3, 7:2, 6:0)
So 18.11.2023 10:00 Horní Benešov 11 TJ Horní BenešovHK MD Šumperk6:2 (1:0, 2:0, 3:2)
Ne 19.11.2023 14:00 Třinec 4 HC Oceláři TřinecHC RT Torax Poruba9:8 (4:2, 4:3, 1:3)
So 25.11.2023 10:45 Opava 12 Hokejový klub Opava s.r.o.TJ Horní Benešov5:7 (0:2, 1:2, 4:3)
So 25.11.2023 12:15 Třinec 12 HC Oceláři TřinecHC AZ Havířov 201010:6 (2:4, 4:0, 4:2)
So 25.11.2023 15:45 Český Těšín, Zimní stadion 12 HC Vlci Český TěšínHC Studénka3:3 (0:1, 3:1, 0:1)
So 25.11.2023 10:15 Nový Jičín, Zimní stadion 12 HK Nový JičínHC Frýdek-Místek2:17 (2:9, 0:3, 0:5)
Ne 26.11.2023 10:25 Karviná, Zimní stadion 12 HK KarvináHK MD Šumperk3:10 (0:5, 2:1, 1:4)
Ne 26.11.2023 15:00 Ostrava 12 HC RT Torax PorubaHK Krnov mládež9:9 (1:2, 7:0, 1:7)
Ne 26.11.2023 09:00 Ostrava 12 HC Vítkovice RIDERAHC Kopřivnice4:6 (1:0, 2:2, 1:4)
So 2.12.2023 13:00 Frýdek - Místek 13 HC Frýdek-MístekHK Karviná34:1 (10:0, 11:1, 13:0)
So 2.12.2023 10:00 Studénka 13 HC StudénkaHK Nový Jičín1:4 (0:1, 0:3, 1:0)
So 2.12.2023 10:00 Kopřivnice, Zimní stadion 13 HC KopřivniceHC Vlci Český Těšín22:4 (8:2, 8:2, 6:0)
So 2.12.2023 12:30 Krnov 13 HK Krnov mládežHC Oceláři Třinec6:12 (2:3, 1:5, 3:4)
So 2.12.2023 17:30 Šumperk, Zimní stadion 13 HK MD ŠumperkHokejový klub Opava s.r.o.15:3 (6:2, 3:1, 6:0)
Ne 3.12.2023 08:00 Havířov, Zimní stadion 13 HC AZ Havířov 2010HC Vítkovice RIDERA3:3 (1:0, 1:2, 1:1)
Pá 8.12.2023 16:30 Kopřivnice, Zimní stadion 15 HC KopřivniceHC Frýdek-Místek5:4 (1:1, 2:1, 2:2)
So 9.12.2023 11:10 Karviná, Zimní stadion 14 HK KarvináHokejový klub Opava s.r.o.2:6 (0:0, 0:4, 2:2)
So 9.12.2023 12:00 Orlová 14 MSK OrlováHK MD Šumperk5:6 (3:0, 1:5, 1:1)
So 9.12.2023 17:15 Ostrava 14 HC RT Torax PorubaTJ Horní Benešov3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
So 9.12.2023 12:15 Třinec 14 HC Oceláři TřinecMetropolia Silesia14:4 (4:2, 7:2, 3:0)
So 9.12.2023 09:15 Český Těšín, Zimní stadion 14 HC Vlci Český TěšínHC AZ Havířov 20102:6 (1:2, 0:0, 1:4)
So 9.12.2023 10:15 Nový Jičín, Zimní stadion 14 HK Nový JičínHC Kopřivnice5:10 (3:4, 1:3, 1:3)
So 9.12.2023 11:15 Frýdek - Místek 14 HC Frýdek-MístekHC Studénka22:3 (8:0, 7:1, 7:2)
Ne 10.12.2023 10:00 Studénka 15 HC StudénkaHK Karviná6:4 (2:2, 2:1, 2:1)
Ne 10.12.2023 09:15 Havířov, Zimní stadion 15 HC AZ Havířov 2010HK Nový Jičín5:7 (0:2, 2:1, 3:4)
Ne 10.12.2023 09:00 Krnov 15 HK Krnov mládežHC Vlci Český Těšín7:12 (3:3, 3:5, 1:4)
Ne 10.12.2023 10:00 Horní Benešov 15 TJ Horní BenešovHC Oceláři Třinec6:8 (3:5, 2:2, 1:1)
Ne 10.12.2023 15:00 Šumperk, Zimní stadion 15 HK MD ŠumperkHC RT Torax Poruba9:8 (3:2, 1:3, 5:3)
Ne 10.12.2023 10:15 Opava 15 Hokejový klub Opava s.r.o.MSK Orlová4:4 (2:2, 0:1, 2:1)
So 16.12.2023 09:00 Ostrava 16 HC RT Torax PorubaHokejový klub Opava s.r.o.21:1 (8:1, 4:0, 9:0)
So 16.12.2023 10:00 Horní Benešov 16 TJ Horní BenešovHC Vítkovice RIDERA2:15 (1:2, 0:6, 1:7)
So 16.12.2023 10:15 Bohumín 16 Metropolia SilesiaHC Vlci Český Těšín15:3 (5:0, 7:1, 3:2)
So 16.12.2023 12:00 Krnov 16 HK Krnov mládežHK Nový Jičín8:4 (3:1, 2:3, 3:0)
Ne 17.12.2023 09:10 Karviná, Zimní stadion 16 HK KarvináMSK Orlová2:18 (1:8, 0:2, 1:8)
Ne 17.12.2023 10:15 Nový Jičín, Zimní stadion 17 HK Nový JičínMetropolia Silesia12:7 (4:3, 3:1, 5:3)
Út 19.12.2023 16:00 Havířov, Zimní stadion 16 HC AZ Havířov 2010HC Frýdek-Místek3:6 (3:2, 0:2, 0:2)
St 20.12.2023 17:30 Orlová 12 MSK OrlováMetropolia Silesia13:3 (2:0, 4:3, 7:0)
Pá 22.12.2023 11:30 Frýdek - Místek 17 HC Frýdek-MístekHK Krnov mládež9:6 (4:0, 3:2, 2:4)
So 6.1.2024 15:30 Ostrava 18 HC RT Torax PorubaHK Karviná22:2 (5:0, 8:0, 9:2)
So 6.1.2024 11:30 Orlová 18 MSK OrlováHC Oceláři Třinec1:5 (0:2, 0:2, 1:1)
So 6.1.2024 10:45 Opava 18 Hokejový klub Opava s.r.o.HC Vítkovice RIDERA2:17 (0:5, 0:4, 2:8)
So 6.1.2024 11:15 Šumperk, Zimní stadion 18 HK MD ŠumperkHC Vlci Český Těšín10:2 (2:2, 3:0, 5:0)
So 6.1.2024 10:00 Horní Benešov 18 TJ Horní BenešovHK Nový Jičín4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
So 6.1.2024 10:15 Bohumín 18 Metropolia SilesiaHC Frýdek-Místek5:13 (2:3, 0:4, 3:6)
So 6.1.2024 10:30 Krnov 18 HK Krnov mládežHC Studénka13:3 (3:0, 4:1, 6:2)
So 6.1.2024 09:45 Havířov, Zimní stadion 18 HC AZ Havířov 2010HC Kopřivnice8:8 (4:1, 2:2, 2:5)
Ne 7.1.2024 09:00 Havířov, Zimní stadion 19 HC AZ Havířov 2010HK Karviná13:2 (1:0, 8:2, 4:0)
Ne 7.1.2024 10:00 Kopřivnice, Zimní stadion 19 HC KopřivniceHK Krnov mládež5:3 (1:0, 3:2, 1:1)
Ne 7.1.2024 10:00 Studénka 19 HC StudénkaMetropolia Silesia3:6 (0:2, 1:3, 2:1)
Ne 7.1.2024 11:00 Frýdek - Místek 19 HC Frýdek-MístekTJ Horní Benešov14:5 (9:2, 2:0, 3:3)
Ne 7.1.2024 10:15 Nový Jičín, Zimní stadion 19 HK Nový JičínHK MD Šumperk4:6 (2:4, 1:2, 1:0)
Ne 7.1.2024 16:15 Český Těšín, Zimní stadion 19 HC Vlci Český TěšínHokejový klub Opava s.r.o.20:3 (4:0, 5:3, 11:0)
Ne 7.1.2024 09:00 Ostrava 19 HC Vítkovice RIDERAMSK Orlová13:3 (5:1, 4:2, 4:0)
Ne 7.1.2024 15:00 Ostrava 19 HC RT Torax PorubaHC Oceláři Třinec7:2 (2:0, 3:1, 2:1)
St 10.1.2024 16:00 Šumperk, Zimní stadion 16 HK MD ŠumperkHC Oceláři Třinec5:2 (1:0, 1:0, 3:2)
St 10.1.2024 17:30 Kopřivnice, Zimní stadion 16 HC KopřivniceHC Studénka4:4 (1:0, 0:2, 3:2)
So 13.1.2024 10:00 Ostrava 17 HC RT Torax PorubaMSK Orlová6:5 (1:1, 4:0, 1:4)
So 13.1.2024 11:10 Karviná, Zimní stadion 20 HK KarvináHC Oceláři Třinec3:10 (0:6, 0:3, 3:1)
So 13.1.2024 10:45 Opava 20 Hokejový klub Opava s.r.o.HK Nový Jičín3:10 (0:5, 2:2, 1:3)
So 13.1.2024 10:00 Horní Benešov 20 TJ Horní BenešovHC Studénka14:0 (2:0, 4:0, 8:0)
So 13.1.2024 10:15 Bohumín 20 Metropolia SilesiaHC Kopřivnice3:9 (0:3, 2:1, 1:5)
So 13.1.2024 12:30 Krnov 20 HC AZ Havířov 2010HK Krnov mládež2:5 (0:1, 0:1, 2:3)
Ne 14.1.2024 12:00 Ostrava 20 HC RT Torax PorubaHC Vítkovice RIDERA3:4 (1:1, 1:1, 1:2)
Ne 14.1.2024 12:00 Orlová 20 MSK OrlováHC Vlci Český Těšín3:5 (1:3, 2:1, 0:1)
Ne 14.1.2024 12:45 Šumperk, Zimní stadion 20 HK MD ŠumperkHC Frýdek-Místek5:12 (1:4, 2:2, 2:6)
Ne 14.1.2024 10:00 Horní Benešov 22 TJ Horní BenešovHC AZ Havířov 20105:2 (2:1, 2:0, 1:1)
So 20.1.2024 16:00 Ostrava, Multifunkční hala 15 Metropolia SilesiaHC Vítkovice RIDERA5:8 (2:4, 3:1, 0:3)
So 20.1.2024 12:30 Krnov 21 HK Krnov mládežHK Karviná14:2 (7:1, 1:0, 6:1)
So 20.1.2024 10:00 Kopřivnice, Zimní stadion 21 HC KopřivniceTJ Horní Benešov9:0 (4:0, 2:0, 3:0)
So 20.1.2024 10:00 Studénka 21 HC StudénkaHK MD Šumperk2:8 (1:2, 0:1, 1:5)
So 20.1.2024 10:15 Frýdek - Místek 21 HC Frýdek-MístekHokejový klub Opava s.r.o.31:0 (11:0, 12:0, 8:0)
So 20.1.2024 10:15 Nový Jičín, Zimní stadion 21 HK Nový JičínMSK Orlová4:6 (1:1, 2:3, 1:2)
So 20.1.2024 14:45 Ostrava 21 HC RT Torax PorubaHC Vlci Český Těšín12:1 (5:0, 3:0, 4:1)
Ne 21.1.2024 10:00 Horní Benešov 17 TJ Horní BenešovHC Vlci Český Těšín7:1 (2:0, 2:0, 3:1)
Ne 21.1.2024 10:15 Havířov, Zimní stadion 21 Metropolia SilesiaHC AZ Havířov 20104:11 (1:2, 2:5, 1:4)
Ne 21.1.2024 13:15 Ostrava 21 HC Vítkovice RIDERAHC Oceláři Třinec6:6 (2:1, 2:2, 2:3)
So 27.1.2024 11:10 Karviná, Zimní stadion 22 HK KarvináHC Vítkovice RIDERA0:16 (0:7, 0:1, 0:8)
So 27.1.2024 12:15 Třinec 22 HC Oceláři TřinecHC Vlci Český Těšín5:11 (2:5, 0:3, 3:3)
So 27.1.2024 13:15 Ostrava, Zimní stadion Ostrava 22 HC RT Torax PorubaHK Nový Jičín7:7 (1:1, 3:3, 3:3)
So 27.1.2024 09:00 Orlová 22 MSK OrlováHC Frýdek-Místek5:18 (1:8, 3:7, 1:3)
So 27.1.2024 10:45 Opava 22 Hokejový klub Opava s.r.o.HC Studénka5:7 (1:1, 2:4, 2:2)
So 27.1.2024 14:45 Šumperk, Zimní stadion 22 HK MD ŠumperkHC Kopřivnice1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
So 27.1.2024 10:15 Bohumín 22 Metropolia SilesiaHK Krnov mládež2:12 (1:1, 1:7, 0:4)
Ne 28.1.2024 13:30 Ostrava 14 HC Vítkovice RIDERAHK Krnov mládež11:3 (5:2, 3:0, 3:1)
Ne 28.1.2024 15:00 Třinec 17 HC Oceláři TřinecHokejový klub Opava s.r.o.5:4
So 3.2.2024 16:45 Bohumín 23 Metropolia SilesiaHK Karviná8:7 (3:3, 2:3, 3:1)
So 3.2.2024 12:45 Kopřivnice, Zimní stadion 23 HC KopřivniceHokejový klub Opava s.r.o.15:3 (5:2, 9:1, 1:0)
So 3.2.2024 10:30 Český Těšín, Zimní stadion 23 HC Vlci Český TěšínHC Vítkovice RIDERA2:14 (0:5, 2:4, 0:5)
Ne 4.2.2024 11:30 Havířov, Zimní stadion 23 HC AZ Havířov 2010HK MD Šumperk6:8 (4:4, 1:4, 1:0)
Ne 4.2.2024 10:00 Studénka 23 HC StudénkaMSK Orlová5:10 (2:3, 2:4, 1:3)
Út 6.2.2024 16:30 Opava 28 Hokejový klub Opava s.r.o.HK MD Šumperk7:11 (3:5, 2:2, 2:4)
St 7.2.2024 15:00 Nový Jičín, Zimní stadion 23 HK Nový JičínHC Oceláři Třinec6:10 (1:4, 2:4, 3:2)
Pá 9.2.2024 17:30 Kopřivnice, Zimní stadion 17 HC KopřivniceHK Karviná15:1 (6:0, 3:1, 6:0)
So 10.2.2024 11:10 Karviná, Zimní stadion 24 HK KarvináHC Vlci Český Těšín6:8 (3:3, 2:2, 1:3)
So 10.2.2024 09:00 Ostrava 24 HC Vítkovice RIDERAHK Nový Jičín7:4 (0:2, 2:2, 5:0)
So 10.2.2024 12:15 Třinec 24 HC Oceláři TřinecHC Frýdek-Místek6:9 (2:5, 3:1, 1:3)
So 10.2.2024 09:15 Orlová 24 MSK OrlováHC Kopřivnice5:13 (2:3, 1:5, 2:5)
So 10.2.2024 10:45 Opava 24 Hokejový klub Opava s.r.o.HC AZ Havířov 20103:14 (2:4, 0:4, 1:6)
So 10.2.2024 11:30 Šumperk, Zimní stadion 24 HK MD ŠumperkHK Krnov mládež3:14 (3:5, 0:6, 0:3)
So 10.2.2024 10:00 Horní Benešov 24 TJ Horní BenešovMetropolia Silesia7:1 (4:1, 3:0, 0:0)
Ne 11.2.2024 13:00 Ostrava 17 HC Vítkovice RIDERAHK MD Šumperk20:5 (8:1, 5:3, 7:1)
Ne 11.2.2024 15:45 Ostrava 24 HC RT Torax PorubaHC Studénka8:2 (2:0, 3:1, 3:1)
Ne 11.2.2024 12:00 Český Těšín, Zimní stadion 26 HC Vlci Český TěšínHC Frýdek-Místek6:9 (2:3, 3:5, 1:1)
Út 13.2.2024 16:45 Ostrava 13 Metropolia SilesiaHC RT Torax Poruba4:5 (1:0, 1:3, 2:2)
Út 13.2.2024 16:30 Opava 29 Hokejový klub Opava s.r.o.HK Karviná5:9 (2:2, 1:3, 2:4)
St 14.2.2024 17:30 Kopřivnice, Zimní stadion 27 HC KopřivniceHC Vítkovice RIDERA8:4 (5:0, 2:1, 1:3)
So 17.2.2024 10:00 Horní Benešov 25 TJ Horní BenešovHK Karviná11:0 (5:0, 3:0, 3:0)
So 17.2.2024 16:45 Bohumín 25 Metropolia SilesiaHK MD Šumperk3:6 (2:2, 1:2, 0:2)
So 17.2.2024 12:30 Krnov 25 HK Krnov mládežHokejový klub Opava s.r.o.26:0 (8:0, 8:0, 10:0)
So 17.2.2024 09:45 Havířov, Zimní stadion 25 HC AZ Havířov 2010MSK Orlová12:2 (5:1, 3:0, 4:1)
So 17.2.2024 10:00 Kopřivnice, Zimní stadion 25 HC KopřivniceHC RT Torax Poruba4:3 (1:2, 2:1, 1:0)
So 17.2.2024 10:00 Studénka 25 HC StudénkaHC Oceláři Třinec8:8 (3:1, 2:3, 3:4)
So 17.2.2024 13:30 Frýdek - Místek 25 HC Frýdek-MístekHC Vítkovice RIDERA7:5 (1:3, 3:1, 3:1)
So 17.2.2024 10:15 Nový Jičín, Zimní stadion 25 HK Nový JičínHC Vlci Český Těšín8:1 (0:0, 5:1, 3:0)
Ne 18.2.2024 12:25 Karviná, Zimní stadion 26 HK KarvináHK Nový Jičín2:8 (0:4, 1:4, 1:0)
Ne 18.2.2024 13:00 Ostrava 26 HC Vítkovice RIDERAHC Studénka10:1 (4:1, 5:0, 1:0)
Ne 18.2.2024 12:00 Ostrava 26 HC RT Torax PorubaHC AZ Havířov 20108:4 (3:2, 3:0, 2:2)
Ne 18.2.2024 10:00 Orlová 26 MSK OrlováHK Krnov mládež12:8 (6:3, 3:2, 3:3)
Ne 18.2.2024 10:15 Opava 26 Hokejový klub Opava s.r.o.Metropolia Silesia6:16 (1:4, 4:8, 1:4)
Ne 18.2.2024 09:15 Šumperk, Zimní stadion 26 HK MD ŠumperkTJ Horní Benešov2:8 (0:1, 1:2, 1:5)
Út 20.2.2024 14:30 Ostrava, Zimní stadion Ostrava 8 HC RT Torax PorubaHC Frýdek-Místek2:6 (1:3, 0:2, 1:1)
Út 20.2.2024 17:00 Třinec 26 HC Oceláři TřinecHC Kopřivnice6:6 (2:3, 1:2, 3:1)
St 21.2.2024 16:30 Orlová 30 MSK OrlováHokejový klub Opava s.r.o.11:2 (5:0, 3:1, 3:1)
Pá 23.2.2024 16:00 Bohumín 27 Metropolia SilesiaMSK Orlová1:32 (0:7, 0:11, 1:14)
So 24.2.2024 14:00 Šumperk, Zimní stadion 27 HK MD ŠumperkHK Karviná18:4 (6:2, 4:2, 8:0)
So 24.2.2024 10:00 Horní Benešov 27 TJ Horní BenešovHokejový klub Opava s.r.o.8:2 (3:0, 4:2, 1:0)
So 24.2.2024 12:30 Krnov 27 HK Krnov mládežHC RT Torax Poruba8:6 (2:2, 5:1, 1:3)
So 24.2.2024 10:00 Studénka 27 HC StudénkaHC Vlci Český Těšín4:7 (1:2, 1:3, 2:2)
Ne 25.2.2024 10:30 Krnov 23 HK Krnov mládežTJ Horní Benešov7:4 (2:0, 3:3, 2:1)
Ne 25.2.2024 09:00 Havířov, Zimní stadion 27 HC AZ Havířov 2010HC Oceláři Třinec1:4 (0:0, 0:2, 1:2)
Út 27.2.2024 18:00 Ostrava 10 HC RT Torax PorubaHC Kopřivnice7:4 (1:0, 3:2, 3:2)
Pá 1.3.2024 14:00 Frýdek - Místek 23 HC Frýdek-MístekHC RT Torax Poruba8:7 (3:2, 5:3, 0:2)
So 2.3.2024 10:00 Horní Benešov 13 TJ Horní BenešovMSK Orlová4:3 (0:1, 1:1, 3:1)
So 2.3.2024 11:10 Karviná, Zimní stadion 28 HK KarvináHC Frýdek-Místek4:19 (1:7, 0:8, 3:4)
So 2.3.2024 10:15 Nový Jičín, Zimní stadion 28 HK Nový JičínHC Studénka5:3 (0:1, 2:1, 3:1)
So 2.3.2024 09:15 Český Těšín, Zimní stadion 28 HC Vlci Český TěšínHC Kopřivnice2:15 (2:7, 0:6, 0:2)
So 2.3.2024 15:30 Ostrava 28 HC Vítkovice RIDERAHC AZ Havířov 201012:2 (5:0, 5:0, 2:2)
So 2.3.2024 12:15 Třinec 28 HC Oceláři TřinecHK Krnov mládež6:10 (2:3, 2:3, 2:4)
Ne 3.3.2024 09:00 Ostrava, Zimní stadion Ostrava 28 HC RT Torax PorubaMetropolia Silesia22:6 (7:1, 7:2, 8:3)
Ne 3.3.2024 09:00 Orlová 28 MSK OrlováTJ Horní Benešov2:9 (1:3, 1:2, 0:4)
So 9.3.2024 09:00 Šumperk, Zimní stadion 29 HK MD ŠumperkMSK Orlová3:8 (0:1, 2:2, 1:5)
So 9.3.2024 10:00 Horní Benešov 29 TJ Horní BenešovHC RT Torax Poruba2:6 (1:5, 0:1, 1:0)
So 9.3.2024 10:15 Bohumín 29 Metropolia SilesiaHC Oceláři Třinec2:17 (0:2, 1:8, 1:7)
So 9.3.2024 12:30 Krnov 29 HK Krnov mládežHC Vítkovice RIDERA4:3 (1:0, 1:1, 2:2)
So 9.3.2024 09:45 Havířov, Zimní stadion 29 HC AZ Havířov 2010HC Vlci Český Těšín19:2 (5:0, 4:2, 10:0)
So 9.3.2024 10:00 Kopřivnice, Zimní stadion 29 HC KopřivniceHK Nový Jičín10:3 (3:0, 5:1, 2:2)
So 9.3.2024 10:00 Studénka 29 HC StudénkaHC Frýdek-Místek0:13 (0:2, 0:4, 0:7)
Út 12.3.2024 16:30 Frýdek - Místek 27 HC Frýdek-MístekHK Nový Jičín11:3 (4:0, 2:0, 5:3)
St 13.3.2024 16:30 Studénka 17 HC StudénkaHC AZ Havířov 20103:4 (1:1, 1:1, 1:2)
So 16.3.2024 10:15 Frýdek - Místek 30 HC Frýdek-MístekHC Kopřivnice8:5 (3:2, 3:0, 2:3)
So 16.3.2024 13:45 Nový Jičín, Zimní stadion 30 HK Nový JičínHC AZ Havířov 20105:10 (2:2, 1:4, 2:4)
So 16.3.2024 09:15 Český Těšín, Zimní stadion 30 HC Vlci Český TěšínHK Krnov mládež1:13 (0:5, 1:2, 0:6)
So 16.3.2024 09:00 Ostrava 30 HC Vítkovice RIDERAMetropolia Silesia18:2 (5:2, 7:0, 6:0)
So 16.3.2024 12:15 Ostrava 30 HC RT Torax PorubaHK MD Šumperk3:3 (2:1, 0:1, 1:1)
Ne 17.3.2024 09:10 Karviná, Zimní stadion 30 HK KarvináHC Studénka3:4 (1:3, 1:0, 1:1)
Ne 17.3.2024 11:15 Třinec 30 HC Oceláři TřinecTJ Horní Benešov10:4 (3:1, 3:0, 4:3)


Liga mladších žáků „B“ sk. 21 - Jihomoravská 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Út 26.9.2023 15:00 Břeclav 1 HC Lvi Fosfa BřeclavHC Lvi Fosfa Břeclav B3:8 (1:3, 2:3, 0:2)
Čt 28.9.2023 16:00 Vyškov 1 MBK VyškovHCM Warriors Brno B9:3 (5:1, 2:0, 2:2)
Čt 28.9.2023 09:00 Kuřim 1 HC Mystery Kuřim z.s.HC Scorpions Brno8:4 (1:2, 3:0, 4:2)
Čt 28.9.2023 12:25 Brno 1 HCM Warriors BrnoSKMB Boskovice z.s.19:2 (6:1, 7:0, 6:1)
Čt 28.9.2023 14:00 Moutnice 1 HC Tygři MoutniceHC Orli Znojmo-mládež, z.s.7:3 (4:0, 1:1, 2:2)
Čt 28.9.2023 10:00 Rosice 1 HC Zastávka u BrnaHC KOMETA BRNO4:4 (0:0, 3:1, 1:3)
So 30.9.2023 13:00 Znojmo 2 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Zastávka u Brna5:5 (1:1, 2:2, 2:2)
So 30.9.2023 09:00 Boskovice 2 SKMB Boskovice z.s.HC Tygři Moutnice8:12 (3:2, 4:5, 1:5)
So 30.9.2023 10:15 Blansko 2 HC BlanskoHCM Warriors Brno6:15 (5:9, 0:3, 1:3)
So 30.9.2023 10:00 Břeclav 2 HC Lvi Fosfa Břeclav BHC Mystery Kuřim z.s.3:1 (0:0, 3:0, 0:1)
Ne 1.10.2023 12:40 Brno 2 HCM Warriors Brno BHC Lvi Fosfa Břeclav3:12 (0:3, 2:5, 1:4)
Ne 1.10.2023 09:40 Hodonín 2 SHKM HodonínMBK Vyškov4:19 (3:2, 1:6, 0:11)
So 7.10.2023 16:00 Kuřim 3 HC Mystery Kuřim z.s.HCM Warriors Brno B6:9 (2:3, 2:2, 2:4)
So 7.10.2023 09:10 Brno 3 HCM Warriors BrnoHC Scorpions Brno21:0 (9:0, 6:0, 6:0)
So 7.10.2023 13:15 Moutnice 3 HC Tygři MoutniceHC Blansko5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
So 7.10.2023 10:00 Rosice 3 HC Zastávka u BrnaSKMB Boskovice z.s.1:5 (1:0, 0:2, 0:3)
So 7.10.2023 13:30 Brno 3 HC KOMETA BRNOHC Orli Znojmo-mládež, z.s.2:6 (1:1, 0:2, 1:3)
Ne 8.10.2023 11:00 Břeclav 3 HC Lvi Fosfa BřeclavSHKM Hodonín18:4 (5:0, 6:1, 7:3)
So 14.10.2023 09:00 Boskovice 4 SKMB Boskovice z.s.HC KOMETA BRNO10:5 (5:1, 1:4, 4:0)
So 14.10.2023 10:15 Blansko 4 HC BlanskoHC Zastávka u Brna3:8 (1:3, 0:1, 2:4)
So 14.10.2023 13:10 Hodonín 4 SHKM HodonínHC Mystery Kuřim z.s.11:5 (5:2, 3:3, 3:0)
Ne 15.10.2023 09:15 Brno 4 HC Scorpions BrnoHC Tygři Moutnice4:11 (2:3, 0:3, 2:5)
Ne 15.10.2023 10:45 Břeclav 4 HC Lvi Fosfa Břeclav BHCM Warriors Brno0:20 (0:7, 0:5, 0:8)
Ne 15.10.2023 10:30 Vyškov 4 MBK VyškovHC Lvi Fosfa Břeclav8:6 (3:2, 4:3, 1:1)
So 21.10.2023 12:00 Kuřim 5 HC Mystery Kuřim z.s.MBK Vyškov5:15 (2:2, 3:5, 0:8)
So 21.10.2023 09:10 Brno 5 HCM Warriors BrnoHCM Warriors Brno B10:0 (3:0, 2:0, 5:0)
So 21.10.2023 13:15 Moutnice 5 HC Tygři MoutniceHC Lvi Fosfa Břeclav B2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
So 21.10.2023 10:00 Rosice 5 HC Zastávka u BrnaHC Scorpions Brno10:1 (6:0, 1:1, 3:0)
So 21.10.2023 12:00 Brno 5 HC KOMETA BRNOHC Blansko4:3 (1:0, 0:1, 3:2)
So 21.10.2023 11:00 Znojmo 5 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.SKMB Boskovice z.s.2:9 (1:4, 0:2, 1:3)
So 28.10.2023 10:15 Blansko 6 HC BlanskoHC Orli Znojmo-mládež, z.s.11:6 (3:2, 5:1, 3:3)
So 28.10.2023 10:45 Brno 6 HC Scorpions BrnoHC KOMETA BRNO7:8 (2:1, 3:3, 2:4)
So 28.10.2023 09:10 Brno 6 HCM Warriors Brno BHC Tygři Moutnice6:1 (1:0, 3:1, 2:0)
So 28.10.2023 13:00 Břeclav 6 HC Lvi Fosfa BřeclavHC Mystery Kuřim z.s.13:3 (2:1, 5:1, 6:1)
Ne 29.10.2023 09:00 Břeclav 6 HC Lvi Fosfa Břeclav BHC Zastávka u Brna2:6 (0:1, 1:4, 1:1)
Ne 29.10.2023 12:45 Hodonín 6 SHKM HodonínHCM Warriors Brno6:13 (1:4, 3:4, 2:5)
So 4.11.2023 09:10 Brno 7 HCM Warriors BrnoMBK Vyškov5:5 (1:1, 2:2, 1:2)
So 4.11.2023 13:15 Moutnice 7 HC Tygři MoutniceSHKM Hodonín15:3 (7:1, 5:1, 3:1)
So 4.11.2023 10:00 Rosice 7 HC Zastávka u BrnaHCM Warriors Brno B3:7 (1:4, 1:2, 1:1)
So 4.11.2023 11:00 Znojmo 7 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Scorpions Brno27:1 (9:0, 6:0, 12:1)
So 4.11.2023 09:00 Boskovice 7 SKMB Boskovice z.s.HC Blansko11:9 (6:4, 2:2, 3:3)
Ne 5.11.2023 10:30 Brno 7 HC KOMETA BRNOHC Lvi Fosfa Břeclav B7:1 (2:0, 2:1, 3:0)
So 11.11.2023 16:50 Brno 8 HC Scorpions BrnoSKMB Boskovice z.s.3:17 (1:6, 2:5, 0:6)
So 11.11.2023 09:10 Brno 8 HCM Warriors Brno BHC KOMETA BRNO4:7 (2:2, 1:4, 1:1)
So 11.11.2023 09:30 Vyškov 8 MBK VyškovHC Tygři Moutnice4:10 (2:6, 1:1, 1:3)
So 11.11.2023 11:15 Břeclav 8 HC Lvi Fosfa BřeclavHCM Warriors Brno4:6 (2:3, 0:2, 2:1)
Ne 12.11.2023 10:45 Břeclav 8 HC Lvi Fosfa Břeclav BHC Orli Znojmo-mládež, z.s.1:6 (0:1, 0:3, 1:2)
Ne 12.11.2023 13:00 Hodonín 8 SHKM HodonínHC Zastávka u Brna4:9 (1:5, 2:1, 1:3)
Čt 16.11.2023 17:15 Brno 9 HC KOMETA BRNOSHKM Hodonín12:9 (5:1, 3:4, 4:4)
Pá 17.11.2023 12:55 Brno 9 HCM Warriors BrnoHC Mystery Kuřim z.s.19:1 (7:0, 3:0, 9:1)
Pá 17.11.2023 15:45 Moutnice 9 HC Tygři MoutniceHC Lvi Fosfa Břeclav9:6 (1:3, 2:3, 6:0)
Pá 17.11.2023 10:00 Rosice 9 HC Zastávka u BrnaMBK Vyškov5:3 (1:1, 0:1, 4:1)
Pá 17.11.2023 11:45 Znojmo 9 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HCM Warriors Brno B1:11 (0:2, 0:4, 1:5)
Pá 17.11.2023 10:00 Boskovice 9 SKMB Boskovice z.s.HC Lvi Fosfa Břeclav B16:1 (5:0, 5:0, 6:1)
Pá 17.11.2023 10:00 Blansko 9 HC BlanskoHC Scorpions Brno14:5 (3:2, 4:1, 7:2)
So 18.11.2023 12:30 Břeclav 10 HC Lvi Fosfa Břeclav BHC Blansko0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
So 18.11.2023 09:40 Brno 10 HCM Warriors Brno BSKMB Boskovice z.s.3:13 (2:6, 1:2, 0:5)
So 18.11.2023 09:30 Vyškov 10 MBK VyškovHC KOMETA BRNO5:5 (2:2, 1:1, 2:2)
Ne 19.11.2023 12:45 Hodonín 10 SHKM HodonínHC Orli Znojmo-mládež, z.s.2:14 (2:3, 0:7, 0:4)
Ne 19.11.2023 10:30 Břeclav 10 HC Lvi Fosfa BřeclavHC Zastávka u Brna12:4 (4:2, 6:1, 2:1)
So 25.11.2023 10:00 Rosice 11 HC Zastávka u BrnaHC Mystery Kuřim z.s.10:3 (3:0, 3:2, 4:1)
So 25.11.2023 13:15 Brno 11 HC KOMETA BRNOHC Lvi Fosfa Břeclav4:9 (3:6, 0:2, 1:1)
So 25.11.2023 09:00 Boskovice 11 SKMB Boskovice z.s.SHKM Hodonín19:3 (6:0, 6:1, 7:2)
So 25.11.2023 10:15 Blansko 11 HC BlanskoHCM Warriors Brno B12:5 (7:1, 2:3, 3:1)
So 25.11.2023 14:35 Brno 11 HC Scorpions BrnoHC Lvi Fosfa Břeclav B10:1 (5:0, 2:1, 3:0)
Ne 26.11.2023 11:15 Kuřim 10 HC Mystery Kuřim z.s.HC Tygři Moutnice5:15 (0:7, 3:3, 2:5)
Ne 26.11.2023 11:30 Znojmo 11 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.MBK Vyškov5:4 (2:2, 1:1, 2:1)
So 2.12.2023 09:30 Vyškov 12 MBK VyškovSKMB Boskovice z.s.10:2 (3:1, 5:1, 2:0)
So 2.12.2023 13:45 Břeclav 12 HC Lvi Fosfa BřeclavHC Orli Znojmo-mládež, z.s.6:3 (2:2, 2:0, 2:1)
So 2.12.2023 12:00 Kuřim 12 HC Mystery Kuřim z.s.HC KOMETA BRNO1:21 (0:5, 0:6, 1:10)
Ne 3.12.2023 12:10 Brno 12 HCM Warriors Brno BHC Scorpions Brno8:7 (1:2, 5:0, 2:5)
Ne 3.12.2023 10:00 Hodonín 12 SHKM HodonínHC Blansko2:7 (2:1, 0:4, 0:2)
Ne 3.12.2023 09:55 Brno 12 HCM Warriors BrnoHC Tygři Moutnice15:4 (7:2, 7:0, 1:2)
So 9.12.2023 10:00 Rosice 13 HC Zastávka u BrnaHCM Warriors Brno4:25 (1:8, 1:12, 2:5)
So 9.12.2023 11:00 Znojmo 13 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Mystery Kuřim z.s.14:2 (5:1, 3:1, 6:0)
So 9.12.2023 10:00 Boskovice 13 SKMB Boskovice z.s.HC Lvi Fosfa Břeclav3:12 (2:2, 1:6, 0:4)
So 9.12.2023 10:15 Blansko 13 HC BlanskoMBK Vyškov9:7 (1:2, 6:2, 2:3)
So 9.12.2023 14:20 Brno 13 HC Scorpions BrnoSHKM Hodonín6:10 (2:2, 3:3, 1:5)
So 9.12.2023 09:00 Břeclav 13 HC Lvi Fosfa Břeclav BHCM Warriors Brno B2:10 (0:1, 1:4, 1:5)
Ne 10.12.2023 15:00 Hodonín 14 SHKM HodonínHC Lvi Fosfa Břeclav B2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Ne 10.12.2023 10:30 Vyškov 14 MBK VyškovHC Scorpions Brno9:9 (4:3, 4:1, 1:5)
Ne 10.12.2023 09:00 Břeclav 14 HC Lvi Fosfa BřeclavHC Blansko4:9 (1:3, 2:5, 1:1)
Ne 10.12.2023 14:40 Brno 14 HCM Warriors BrnoHC KOMETA BRNO7:1 (3:1, 1:0, 3:0)
Ne 10.12.2023 13:00 Moutnice 14 HC Tygři MoutniceHC Zastávka u Brna6:5 (0:2, 2:1, 4:2)
So 16.12.2023 14:45 Brno 15 HC KOMETA BRNOHC Tygři Moutnice6:8 (1:1, 3:4, 2:3)
So 16.12.2023 11:45 Znojmo 15 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HCM Warriors Brno5:6 (4:3, 0:1, 1:2)
So 16.12.2023 10:15 Blansko 15 HC BlanskoHC Mystery Kuřim z.s.11:5 (4:0, 3:3, 4:2)
So 16.12.2023 14:40 Brno 15 HC Scorpions BrnoHC Lvi Fosfa Břeclav2:25 (0:8, 2:11, 0:6)
So 16.12.2023 13:15 Břeclav 15 HC Lvi Fosfa Břeclav BMBK Vyškov0:10 (0:2, 0:3, 0:5)
So 16.12.2023 09:10 Brno 15 HCM Warriors Brno BSHKM Hodonín13:3 (0:0, 6:2, 7:1)
Ne 17.12.2023 12:45 Kuřim 14 HC Mystery Kuřim z.s.SKMB Boskovice z.s.10:8 (2:2, 4:3, 4:3)
So 6.1.2024 09:10 Brno 16 HCM Warriors Brno BMBK Vyškov6:7 (5:2, 1:2, 0:3)
So 6.1.2024 09:00 Břeclav 16 HC Lvi Fosfa Břeclav BHC Lvi Fosfa Břeclav2:11 (0:4, 0:5, 2:2)
So 6.1.2024 12:20 Brno 16 HC Scorpions BrnoHC Mystery Kuřim z.s.10:5 (2:2, 3:1, 5:2)
So 6.1.2024 14:00 Boskovice 16 SKMB Boskovice z.s.HCM Warriors Brno0:23 (0:6, 0:5, 0:12)
So 6.1.2024 16:45 Znojmo 16 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Tygři Moutnice10:0 (5:0, 3:0, 2:0)
Ne 7.1.2024 09:15 Brno 16 HC KOMETA BRNOHC Zastávka u Brna3:4 (1:1, 2:0, 0:3)
So 13.1.2024 10:00 Rosice 17 HC Zastávka u BrnaHC Orli Znojmo-mládež, z.s.7:7 (2:1, 3:5, 2:1)
So 13.1.2024 13:15 Moutnice 17 HC Tygři MoutniceSKMB Boskovice z.s.7:2 (2:1, 3:0, 2:1)
So 13.1.2024 11:25 Brno 17 HCM Warriors BrnoHC Blansko14:2 (1:1, 5:0, 8:1)
So 13.1.2024 12:00 Kuřim 17 HC Mystery Kuřim z.s.HC Lvi Fosfa Břeclav B3:3 (0:2, 2:0, 1:1)
So 13.1.2024 09:30 Vyškov 17 MBK VyškovSHKM Hodonín4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
Pá 19.1.2024 15:45 Znojmo 18 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC KOMETA BRNO11:2 (2:0, 4:2, 5:0)
So 20.1.2024 12:45 Hodonín 18 SHKM HodonínHC Lvi Fosfa Břeclav5:6 (1:2, 3:1, 1:3)
So 20.1.2024 09:10 Brno 18 HCM Warriors Brno BHC Mystery Kuřim z.s.5:3 (1:0, 3:0, 1:3)
So 20.1.2024 14:40 Brno 18 HC Scorpions BrnoHCM Warriors Brno1:22 (1:8, 0:4, 0:10)
So 20.1.2024 10:15 Blansko 18 HC BlanskoHC Tygři Moutnice8:3 (1:2, 4:0, 3:1)
So 20.1.2024 09:00 Boskovice 18 SKMB Boskovice z.s.HC Zastávka u Brna6:3 (1:1, 4:1, 1:1)
Ne 21.1.2024 09:15 Brno 19 HC KOMETA BRNOSKMB Boskovice z.s.6:6 (3:2, 2:1, 1:3)
Ne 21.1.2024 11:30 Rosice 19 HC Zastávka u BrnaHC Blansko6:8 (2:2, 2:2, 2:4)
Ne 21.1.2024 15:30 Moutnice 19 HC Tygři MoutniceHC Scorpions Brno3:3 (2:1, 0:1, 1:1)
Ne 21.1.2024 09:55 Brno 19 HCM Warriors BrnoHC Lvi Fosfa Břeclav B19:1 (9:0, 6:1, 4:0)
Ne 21.1.2024 10:00 Kuřim 19 HC Mystery Kuřim z.s.SHKM Hodonín6:7 (1:1, 1:2, 4:4)
Ne 21.1.2024 09:00 Břeclav 19 HC Lvi Fosfa BřeclavMBK Vyškov1:5 (1:4, 0:0, 0:1)
So 27.1.2024 09:00 Vyškov 20 MBK VyškovHC Mystery Kuřim z.s.14:2 (5:0, 7:1, 2:1)
So 27.1.2024 14:10 Brno 20 HCM Warriors Brno BHCM Warriors Brno1:20 (0:8, 0:6, 1:6)
So 27.1.2024 10:00 Břeclav 20 HC Lvi Fosfa Břeclav BHC Tygři Moutnice2:5 (0:2, 2:1, 0:2)
So 27.1.2024 14:35 Brno 20 HC Scorpions BrnoHC Zastávka u Brna4:4 (2:2, 0:0, 2:2)
So 27.1.2024 10:15 Blansko 20 HC BlanskoHC KOMETA BRNO7:6 (3:2, 2:1, 2:3)
So 27.1.2024 10:00 Boskovice 20 SKMB Boskovice z.s.HC Orli Znojmo-mládež, z.s.6:4 (2:0, 3:0, 1:4)
Pá 2.2.2024 13:15 Brno 21 HC KOMETA BRNOHC Scorpions Brno7:4 (2:0, 4:2, 1:2)
So 3.2.2024 11:00 Moutnice 21 HC Tygři MoutniceHCM Warriors Brno B7:4 (6:0, 0:0, 1:4)
So 3.2.2024 10:45 Kuřim 21 HC Mystery Kuřim z.s.HC Lvi Fosfa Břeclav5:11 (2:2, 2:2, 1:7)
Ne 11.2.2024 15:25 Brno 22 HCM Warriors Brno BHC Zastávka u Brna4:7 (0:2, 0:3, 4:2)
St 14.2.2024 16:00 Hodonín 22 SHKM HodonínHC Tygři Moutnice4:12 (2:2, 1:6, 1:4)
So 17.2.2024 09:00 Boskovice 23 SKMB Boskovice z.s.HC Scorpions Brno6:9 (2:5, 2:2, 2:2)
So 17.2.2024 11:00 Znojmo 23 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Lvi Fosfa Břeclav B12:1 (3:0, 4:1, 5:0)
So 17.2.2024 12:00 Brno 23 HC KOMETA BRNOHCM Warriors Brno B8:3 (2:0, 3:3, 3:0)
So 17.2.2024 10:00 Rosice 23 HC Zastávka u BrnaSHKM Hodonín6:2 (0:2, 1:0, 5:0)
So 17.2.2024 11:00 Moutnice 23 HC Tygři MoutniceMBK Vyškov6:11 (2:1, 2:6, 2:4)
So 17.2.2024 09:10 Brno 23 HCM Warriors BrnoHC Lvi Fosfa Břeclav8:6 (2:0, 4:1, 2:5)
Ne 18.2.2024 15:25 Brno 21 HCM Warriors BrnoSHKM Hodonín28:0 (11:0, 9:0, 8:0)
Po 19.2.2024 16:40 Břeclav 22 HC Lvi Fosfa Břeclav BHC KOMETA BRNO4:12 (2:1, 0:6, 2:5)
So 24.2.2024 09:30 Kuřim 24 HC Mystery Kuřim z.s.HCM Warriors Brno4:15 (2:7, 0:5, 2:3)
So 24.2.2024 12:15 Břeclav 24 HC Lvi Fosfa BřeclavHC Tygři Moutnice8:9 (3:3, 2:3, 3:3)
So 24.2.2024 09:30 Vyškov 24 MBK VyškovHC Zastávka u Brna7:1 (4:0, 1:0, 2:1)
So 24.2.2024 09:10 Brno 24 HCM Warriors Brno BHC Orli Znojmo-mládež, z.s.6:4 (1:1, 2:1, 3:2)
So 24.2.2024 10:00 Břeclav 24 HC Lvi Fosfa Břeclav BSKMB Boskovice z.s.2:14 (1:4, 0:4, 1:6)
So 24.2.2024 12:25 Brno 24 HC Scorpions BrnoHC Blansko4:8 (2:3, 2:1, 0:4)
Ne 25.2.2024 10:15 Blansko 25 HC BlanskoHC Lvi Fosfa Břeclav B13:1 (5:1, 4:0, 4:0)
Ne 25.2.2024 09:00 Boskovice 25 SKMB Boskovice z.s.HCM Warriors Brno B6:4 (3:0, 2:1, 1:3)
Ne 25.2.2024 11:30 Znojmo 25 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.SHKM Hodonín4:4 (2:0, 1:2, 1:2)
Ne 25.2.2024 09:15 Brno 25 HC KOMETA BRNOMBK Vyškov8:3 (2:0, 3:3, 3:0)
Ne 25.2.2024 10:00 Rosice 25 HC Zastávka u BrnaHC Lvi Fosfa Břeclav4:6 (0:3, 3:1, 1:2)
Pá 1.3.2024 17:00 Moutnice 25 HC Tygři MoutniceHC Mystery Kuřim z.s.16:6 (5:2, 4:4, 7:0)
So 2.3.2024 14:00 Brno 22 HC Scorpions BrnoHC Orli Znojmo-mládež, z.s.3:4 (0:1, 1:0, 2:3)
So 2.3.2024 12:00 Kuřim 26 HC Mystery Kuřim z.s.HC Zastávka u Brna3:5 (3:0, 0:3, 0:2)
So 2.3.2024 09:00 Hodonín 26 SHKM HodonínSKMB Boskovice z.s.5:4 (2:2, 1:2, 2:0)
Ne 3.3.2024 11:15 Břeclav 26 HC Lvi Fosfa BřeclavHC KOMETA BRNO6:5 (1:1, 3:3, 2:1)
Ne 3.3.2024 11:45 Vyškov 26 MBK VyškovHC Orli Znojmo-mládež, z.s.2:15 (0:3, 2:7, 0:5)
Ne 3.3.2024 12:10 Brno 26 HCM Warriors Brno BHC Blansko3:5 (1:1, 2:1, 0:3)
Ne 3.3.2024 09:00 Břeclav 26 HC Lvi Fosfa Břeclav BHC Scorpions Brno2:9 (0:4, 1:2, 1:3)
Po 4.3.2024 16:40 Břeclav 17 HC Lvi Fosfa BřeclavHCM Warriors Brno B2:3 (1:1, 1:0, 0:2)
St 6.3.2024 16:00 Hodonín 24 SHKM HodonínHC KOMETA BRNO5:7 (1:2, 2:3, 2:2)
Pá 8.3.2024 17:00 Znojmo 21 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Blansko10:2 (3:0, 2:0, 5:2)
So 9.3.2024 10:15 Blansko 27 HC BlanskoSHKM Hodonín13:2 (2:0, 4:1, 7:1)
So 9.3.2024 09:00 Boskovice 27 SKMB Boskovice z.s.MBK Vyškov0:11 (0:3, 0:4, 0:4)
So 9.3.2024 14:00 Znojmo 27 HC Orli Znojmo-mládež, z.s.HC Lvi Fosfa Břeclav7:2 (3:1, 1:1, 3:0)
So 9.3.2024 12:00 Brno 27 HC KOMETA BRNOHC Mystery Kuřim z.s.15:4 (6:1, 7:1, 2:2)
So 9.3.2024 13:15 Moutnice 27 HC Tygři MoutniceHCM Warriors Brno8:13 (2:5, 1:3, 5:5)
So 9.3.2024 11:25 Brno 28 HCM Warriors Brno BHC Lvi Fosfa Břeclav B11:3 (3:0, 3:2, 5:1)
Ne 10.3.2024 10:00 Kuřim 28 HC Mystery Kuřim z.s.HC Orli Znojmo-mládež, z.s.4:4 (1:3, 2:1, 1:0)
Ne 10.3.2024 09:00 Břeclav 28 HC Lvi Fosfa BřeclavSKMB Boskovice z.s.13:2 (2:0, 6:1, 5:1)
Ne 10.3.2024 10:30 Vyškov 28 MBK VyškovHC Blansko6:2 (4:0, 1:2, 1:0)
Ne 10.3.2024 13:00 Hodonín 28 SHKM HodonínHC Scorpions Brno3:7 (0:1, 2:4, 1:2)
St 13.3.2024 16:15 Rosice 21 HC Zastávka u BrnaHC Lvi Fosfa Břeclav B6:2 (0:1, 4:1, 2:0)
St 13.3.2024 17:00 Vyškov 22 MBK VyškovHCM Warriors Brno0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
St 13.3.2024 17:30 Boskovice 29 SKMB Boskovice z.s.HC Mystery Kuřim z.s.7:2 (3:2, 2:0, 2:0)
Pá 15.3.2024 16:35 Brno 27 HC Scorpions BrnoHCM Warriors Brno B4:11 (0:5, 2:3, 2:3)
So 16.3.2024 09:00 Břeclav 29 HC Lvi Fosfa Břeclav BSHKM Hodonín1:13 (0:7, 1:2, 0:4)
So 16.3.2024 09:00 Blansko 29 HC BlanskoHC Lvi Fosfa Břeclav6:9 (2:2, 2:4, 2:3)
So 16.3.2024 15:00 Brno 29 HC KOMETA BRNOHCM Warriors Brno0:18 (0:7, 0:8, 0:3)
So 16.3.2024 10:00 Rosice 29 HC Zastávka u BrnaHC Tygři Moutnice6:9 (1:2, 2:5, 3:2)
Ne 17.3.2024 09:00 Brno 29 HC Scorpions BrnoMBK Vyškov1:9 (0:5, 1:3, 0:1)
Po 18.3.2024 16:40 Brno 28 HCM Warriors BrnoHC Zastávka u Brna12:3 (4:0, 3:1, 5:2)
St 20.3.2024 17:00 Blansko 22 HC BlanskoSKMB Boskovice z.s.14:3 (3:2, 5:0, 6:1)
Pá 22.3.2024 16:00 Moutnice 30 HC Tygři MoutniceHC KOMETA BRNO7:7 (0:5, 3:1, 4:1)
So 23.3.2024 09:00 Brno 30 HCM Warriors BrnoHC Orli Znojmo-mládež, z.s.13:9 (4:1, 4:6, 5:2)
So 23.3.2024 12:00 Kuřim 30 HC Mystery Kuřim z.s.HC Blansko3:11 (1:2, 0:4, 2:5)
So 23.3.2024 09:00 Břeclav 30 HC Lvi Fosfa BřeclavHC Scorpions Brno2:2 (0:0, 0:1, 2:1)
So 23.3.2024 10:30 Hodonín 30 SHKM HodonínHCM Warriors Brno B6:7 (3:1, 2:4, 1:2)
Ne 24.3.2024 13:00 Vyškov 30 MBK VyškovHC Lvi Fosfa Břeclav B20:2 (7:0, 7:2, 6:0)


Liga mladších žáků „B“ sk. 12 - Ústecká 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Čt 28.9.2023 10:30 Ústí nad Labem, Zimní stadion 1 Slovan Ústí n.LabemSK Kadaň4:16 (0:6, 3:8, 1:2)
Čt 28.9.2023 09:00 Most, Zimní stadion 1 MOSTEČTÍ LVIHC Tygři Klášterec nad Ohří8:11 (1:2, 4:7, 3:2)
Čt 28.9.2023 09:00 Louny, Zimní stadion 1 HC Slovan LounyPiráti Chomutov20:3 (5:1, 10:1, 5:1)
Čt 28.9.2023 10:00 Litvínov 1 HC LitvínovHC Teplice9:11 (3:4, 4:3, 2:4)
Čt 28.9.2023 08:30 Bílina, Zimní stadion 1 HC Draci BílinaHC Stadion Litoměřice9:16 (4:7, 4:6, 1:3)
So 30.9.2023 10:45 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 2 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Slovan Louny3:15 (0:6, 3:5, 0:4)
So 30.9.2023 10:00 Ústí nad Labem, Zimní stadion 2 Slovan Ústí n.LabemMOSTEČTÍ LVI7:11 (2:5, 3:2, 2:4)
Ne 1.10.2023 10:00 Kadaň, Zimní stadion 2 SK KadaňHC Stadion Litoměřice13:5 (4:1, 2:3, 7:1)
Ne 1.10.2023 09:15 Teplice 2 HC TepliceHC Roudnice n.L.6:2 (4:1, 0:0, 2:1)
Ne 1.10.2023 09:30 Chomutov, Zimní stadion 2 Piráti ChomutovHC Litvínov8:13 (1:5, 4:6, 3:2)
So 7.10.2023 09:00 Louny, Zimní stadion 3 HC Slovan LounySlovan Ústí n.Labem16:6 (8:0, 4:2, 4:4)
So 7.10.2023 09:30 Roudnice nad Labem 3 HC Roudnice n.L.Piráti Chomutov5:8 (1:3, 1:3, 3:2)
Ne 8.10.2023 09:00 Most, Zimní stadion 3 MOSTEČTÍ LVISK Kadaň5:14 (1:7, 3:1, 1:6)
Ne 8.10.2023 10:00 Litvínov 3 HC LitvínovHC Tygři Klášterec nad Ohří16:7 (5:1, 3:1, 8:5)
Ne 8.10.2023 09:00 Bílina, Zimní stadion 3 HC Draci BílinaHC Teplice1:11 (0:2, 1:5, 0:4)
Ne 8.10.2023 11:15 Litoměřice, Kalich Arena Litom 3 HC Stadion LitoměřiceHC Děčín9:7 (4:4, 3:3, 2:0)
So 14.10.2023 10:00 Kadaň, Zimní stadion 4 SK KadaňHC Děčín10:12 (2:5, 4:3, 4:4)
So 14.10.2023 10:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 4 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Roudnice n.L.7:6 (0:1, 4:3, 3:2)
So 14.10.2023 10:00 Ústí nad Labem, Zimní stadion 4 Slovan Ústí n.LabemHC Litvínov9:19 (3:8, 4:6, 2:5)
Ne 15.10.2023 09:15 Teplice 4 HC TepliceHC Stadion Litoměřice11:3 (2:1, 2:1, 7:1)
Ne 15.10.2023 13:30 Chomutov, Zimní stadion 4 Piráti ChomutovHC Draci Bílina7:4 (2:2, 2:2, 3:0)
Ne 15.10.2023 09:00 Most, Zimní stadion 4 MOSTEČTÍ LVIHC Slovan Louny5:17 (3:6, 0:7, 2:4)
So 21.10.2023 10:00 Litvínov 5 HC LitvínovMOSTEČTÍ LVI14:3 (7:1, 4:0, 3:2)
So 21.10.2023 16:30 Roudnice nad Labem 5 HC Roudnice n.L.Slovan Ústí n.Labem5:4 (1:0, 1:4, 3:0)
So 21.10.2023 12:00 Děčín, Zimní stadion 5 HC DěčínHC Teplice3:11 (1:1, 0:6, 2:4)
Ne 22.10.2023 09:00 Bílina, Zimní stadion 5 HC Draci BílinaHC Tygři Klášterec nad Ohří8:8 (1:0, 4:5, 3:3)
Ne 22.10.2023 11:30 Litoměřice, Kalich Arena Litom 5 HC Stadion LitoměřicePiráti Chomutov11:5 (2:1, 4:3, 5:1)
St 25.10.2023 17:15 Děčín, Zimní stadion 2 HC DěčínHC Draci Bílina10:4 (3:0, 2:0, 5:4)
So 28.10.2023 10:00 Ústí nad Labem, Zimní stadion 6 Slovan Ústí n.LabemHC Draci Bílina4:6 (1:1, 2:2, 1:3)
So 28.10.2023 11:30 Most, Zimní stadion 6 MOSTEČTÍ LVIHC Roudnice n.L.3:5 (0:2, 1:2, 2:1)
So 28.10.2023 09:00 Louny, Zimní stadion 6 HC Slovan LounyHC Litvínov6:12 (3:2, 1:2, 2:8)
Ne 29.10.2023 11:30 Kadaň, Zimní stadion 6 SK KadaňHC Teplice7:15 (1:3, 3:7, 3:5)
Ne 29.10.2023 15:00 Chomutov, Zimní stadion 6 Piráti ChomutovHC Děčín5:4 (2:2, 1:0, 2:2)
Ne 29.10.2023 10:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 6 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Stadion Litoměřice9:14 (2:4, 4:6, 3:4)
So 4.11.2023 09:00 Roudnice nad Labem 7 HC Roudnice n.L.HC Slovan Louny2:11 (1:4, 0:5, 1:2)
Ne 5.11.2023 08:30 Bílina, Zimní stadion 7 HC Draci BílinaMOSTEČTÍ LVI7:8 (2:0, 3:3, 2:5)
Ne 5.11.2023 09:45 Litoměřice, Kalich Arena Litom 7 HC Stadion LitoměřiceSlovan Ústí n.Labem9:8 (4:4, 3:2, 2:2)
Ne 5.11.2023 11:00 Děčín, Zimní stadion 7 HC DěčínHC Tygři Klášterec nad Ohří15:7 (4:4, 5:3, 6:0)
Ne 5.11.2023 09:15 Teplice 7 HC TeplicePiráti Chomutov8:2 (2:1, 4:0, 2:1)
So 11.11.2023 12:00 Kadaň, Zimní stadion 8 SK KadaňPiráti Chomutov26:4 (9:0, 9:0, 8:4)
So 11.11.2023 09:00 Louny, Zimní stadion 8 HC Slovan LounyHC Draci Bílina6:0 (3:0, 2:0, 1:0)
So 11.11.2023 14:15 Litvínov 8 HC LitvínovHC Roudnice n.L.4:4 (1:1, 1:2, 2:1)
Ne 12.11.2023 10:45 Ústí nad Labem, Zimní stadion 8 Slovan Ústí n.LabemHC Děčín4:21 (1:10, 1:4, 2:7)
Ne 12.11.2023 14:45 Most, Zimní stadion 8 MOSTEČTÍ LVIHC Stadion Litoměřice4:5 (1:0, 1:3, 2:2)
St 15.11.2023 17:45 Roudnice nad Labem 1 HC Roudnice n.L.HC Děčín5:10 (4:3, 1:1, 0:6)
So 18.11.2023 16:00 Louny, Zimní stadion 5 HC Slovan LounySK Kadaň7:8 (2:3, 3:3, 2:2)
So 18.11.2023 13:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 8 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Teplice10:17 (5:5, 4:5, 1:7)
Ne 19.11.2023 10:00 Litvínov 7 HC LitvínovSK Kadaň9:15 (4:5, 3:6, 2:4)
So 25.11.2023 09:00 Roudnice nad Labem 9 HC Roudnice n.L.SK Kadaň2:6 (0:1, 2:3, 0:2)
So 25.11.2023 10:30 Bílina, Zimní stadion 9 HC Draci BílinaHC Litvínov3:10 (1:4, 2:2, 0:4)
So 25.11.2023 12:45 Litoměřice, Kalich Arena Litom 9 HC Stadion LitoměřiceHC Slovan Louny5:14 (0:6, 4:4, 1:4)
So 25.11.2023 14:00 Chomutov 9 Piráti ChomutovHC Tygři Klášterec nad Ohří7:8 (0:1, 5:4, 2:3)
Ne 26.11.2023 12:45 Děčín, Zimní stadion 9 HC DěčínMOSTEČTÍ LVI5:5 (1:2, 3:1, 1:2)
Ne 26.11.2023 12:00 Teplice 9 HC TepliceSlovan Ústí n.Labem14:1 (5:1, 6:0, 3:0)
So 2.12.2023 09:00 Ústí nad Labem, Zimní stadion 10 Slovan Ústí n.LabemPiráti Chomutov23:5 (7:2, 10:1, 6:2)
So 2.12.2023 10:00 Litvínov 10 HC LitvínovHC Stadion Litoměřice17:5 (6:2, 6:1, 5:2)
So 2.12.2023 09:00 Roudnice nad Labem 10 HC Roudnice n.L.HC Draci Bílina6:2 (2:0, 2:1, 2:1)
Ne 3.12.2023 12:30 Most, Zimní stadion 10 MOSTEČTÍ LVIHC Teplice4:8 (0:1, 2:5, 2:2)
So 9.12.2023 09:00 Teplice 11 HC TepliceHC Slovan Louny3:8 (0:0, 2:3, 1:5)
So 9.12.2023 12:30 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 11 HC Tygři Klášterec nad OhříSlovan Ústí n.Labem8:5 (3:1, 4:1, 1:3)
Ne 10.12.2023 10:00 Bílina, Zimní stadion 11 HC Draci BílinaSK Kadaň7:19 (1:5, 2:10, 4:4)
Ne 10.12.2023 11:15 Litoměřice, Kalich Arena Litom 11 HC Stadion LitoměřiceHC Roudnice n.L.11:6 (3:0, 4:2, 4:4)
Ne 10.12.2023 12:00 Děčín, Zimní stadion 11 HC DěčínHC Litvínov3:12 (2:3, 1:6, 0:3)
Ne 10.12.2023 12:30 Chomutov, Zimní stadion 11 Piráti ChomutovMOSTEČTÍ LVI12:7 (4:2, 4:3, 4:2)
Pá 15.12.2023 18:00 Teplice 12 HC TepliceHC Litvínov5:13 (2:2, 1:6, 2:5)
So 16.12.2023 09:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 12 HC Tygři Klášterec nad OhříMOSTEČTÍ LVI9:5 (3:2, 4:1, 2:2)
Ne 17.12.2023 11:30 Kadaň, Zimní stadion 12 SK KadaňSlovan Ústí n.Labem28:10 (5:2, 3:5, 20:3)
Ne 17.12.2023 11:30 Chomutov, Zimní stadion 12 Piráti ChomutovHC Slovan Louny1:18 (0:6, 0:8, 1:4)
Ne 17.12.2023 11:15 Děčín, Zimní stadion 12 HC DěčínHC Roudnice n.L.8:0 (3:0, 3:0, 2:0)
Ne 17.12.2023 11:15 Litoměřice, Kalich Arena Litom 12 HC Stadion LitoměřiceHC Draci Bílina10:5 (4:0, 4:1, 2:4)
St 3.1.2024 17:30 Louny, Zimní stadion 10 HC Slovan LounyHC Děčín7:4 (5:1, 1:1, 1:2)
So 6.1.2024 10:30 Bílina, Zimní stadion 13 HC Draci BílinaHC Děčín4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
So 6.1.2024 09:00 Roudnice nad Labem 13 HC Roudnice n.L.HC Teplice1:6 (0:1, 0:2, 1:3)
So 6.1.2024 10:00 Most, Zimní stadion 13 MOSTEČTÍ LVISlovan Ústí n.Labem5:8 (1:1, 1:6, 3:1)
Ne 7.1.2024 11:15 Litoměřice, Kalich Arena Litom 13 HC Stadion LitoměřiceSK Kadaň5:16 (1:5, 2:5, 2:6)
Ne 7.1.2024 10:00 Litvínov 13 HC LitvínovPiráti Chomutov23:3 (8:1, 9:2, 6:0)
Ne 7.1.2024 09:00 Louny, Zimní stadion 13 HC Slovan LounyHC Tygři Klášterec nad Ohří7:3 (2:1, 2:0, 3:2)
Čt 11.1.2024 18:15 Kadaň, Zimní stadion 10 SK KadaňHC Tygři Klášterec nad Ohří14:3 (6:1, 4:1, 4:1)
So 13.1.2024 12:30 Kadaň, Zimní stadion 14 SK KadaňMOSTEČTÍ LVI16:5 (6:0, 7:0, 3:5)
So 13.1.2024 12:30 Ústí nad Labem, Zimní stadion 14 Slovan Ústí n.LabemHC Slovan Louny5:10 (1:2, 3:4, 1:4)
So 13.1.2024 09:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 14 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Litvínov3:6 (0:3, 1:1, 2:2)
So 13.1.2024 15:15 Chomutov, Zimní stadion 14 Piráti ChomutovHC Roudnice n.L.6:1 (1:0, 4:0, 1:1)
So 13.1.2024 14:15 Děčín, Zimní stadion 14 HC DěčínHC Stadion Litoměřice12:4 (4:1, 5:0, 3:3)
Ne 14.1.2024 11:45 Teplice 14 HC TepliceHC Draci Bílina6:5 (3:2, 3:0, 0:3)
So 20.1.2024 12:30 Louny, Zimní stadion 15 HC Slovan LounyMOSTEČTÍ LVI6:1 (2:0, 2:0, 2:1)
Ne 21.1.2024 13:45 Děčín, Zimní stadion 15 HC DěčínSK Kadaň6:12 (3:6, 0:2, 3:4)
Ne 21.1.2024 14:30 Litoměřice, Kalich Arena Litom 15 HC Stadion LitoměřiceHC Teplice2:8 (2:0, 0:2, 0:6)
Ne 21.1.2024 14:45 Bílina, Zimní stadion 15 HC Draci BílinaPiráti Chomutov5:4 (2:1, 1:0, 2:3)
Ne 21.1.2024 10:00 Litvínov 15 HC LitvínovSlovan Ústí n.Labem10:5 (6:4, 3:0, 1:1)
So 27.1.2024 12:00 Most, Zimní stadion 16 MOSTEČTÍ LVIHC Litvínov7:14 (2:6, 1:2, 4:6)
So 27.1.2024 09:00 Ústí nad Labem, Zimní stadion 16 Slovan Ústí n.LabemHC Roudnice n.L.11:3 (4:2, 2:1, 5:0)
So 27.1.2024 15:00 Chomutov, Zimní stadion 16 Piráti ChomutovHC Stadion Litoměřice5:10 (0:1, 2:6, 3:3)
Ne 28.1.2024 11:45 Teplice 16 HC TepliceHC Děčín10:5 (2:1, 4:2, 4:2)
Ne 4.2.2024 12:00 Teplice 17 HC TepliceSK Kadaň8:5 (2:0, 3:1, 3:4)
Ne 4.2.2024 13:30 Děčín, Zimní stadion 17 HC DěčínPiráti Chomutov6:6 (1:2, 0:2, 5:2)
Ne 4.2.2024 12:46 Litoměřice, Kalich Arena Litom 17 HC Stadion LitoměřiceHC Tygři Klášterec nad Ohří8:7 (3:2, 2:2, 3:3)
Ne 4.2.2024 09:30 Bílina, Zimní stadion 17 HC Draci BílinaSlovan Ústí n.Labem4:4 (0:0, 1:3, 3:1)
So 10.2.2024 11:30 Bílina, Zimní stadion 18 MOSTEČTÍ LVIHC Draci Bílina22:3 (4:0, 9:1, 9:2)
So 10.2.2024 11:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 18 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Děčín6:13 (2:3, 2:3, 2:7)
Ne 11.2.2024 13:00 Kadaň, Zimní stadion 18 SK KadaňHC Litvínov10:11 (3:4, 4:4, 3:3)
Ne 11.2.2024 09:00 Louny, Zimní stadion 18 HC Slovan LounyHC Roudnice n.L.15:4 (2:2, 6:1, 7:1)
Ne 11.2.2024 09:45 Ústí nad Labem, Zimní stadion 18 Slovan Ústí n.LabemHC Stadion Litoměřice8:7 (3:0, 3:3, 2:4)
Ne 11.2.2024 10:00 Chomutov, Zimní stadion 18 Piráti ChomutovHC Teplice0:10 (0:2, 0:5, 0:3)
St 14.2.2024 17:45 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 16 HC Tygři Klášterec nad OhříHC Draci Bílina4:3 (1:0, 2:2, 1:1)
So 17.2.2024 13:15 Litoměřice, Kalich Arena Litom 19 HC Stadion LitoměřiceMOSTEČTÍ LVI9:8 (4:2, 1:1, 4:5)
Ne 18.2.2024 09:00 Bílina, Zimní stadion 19 HC Draci BílinaHC Slovan Louny1:6 (1:1, 0:1, 0:4)
Ne 18.2.2024 09:30 Roudnice nad Labem 19 HC Roudnice n.L.HC Litvínov4:7 (1:1, 0:3, 3:3)
Út 20.2.2024 16:00 Kadaň, Zimní stadion 16 SK KadaňHC Slovan Louny1:11 (1:1, 0:3, 0:7)
St 21.2.2024 17:45 Roudnice nad Labem 17 HC Roudnice n.L.MOSTEČTÍ LVI8:15 (2:4, 4:3, 2:8)
So 24.2.2024 09:00 Litvínov 20 HC LitvínovHC Draci Bílina15:9 (7:3, 3:4, 5:2)
So 24.2.2024 09:00 Louny, Zimní stadion 20 HC Slovan LounyHC Stadion Litoměřice9:4 (3:2, 4:0, 2:2)
So 24.2.2024 09:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 20 HC Tygři Klášterec nad OhříPiráti Chomutov10:3 (2:2, 3:0, 5:1)
Ne 25.2.2024 11:45 Kadaň, Zimní stadion 20 SK KadaňHC Roudnice n.L.10:10 (5:5, 3:2, 2:3)
Ne 25.2.2024 09:00 Most, Zimní stadion 20 MOSTEČTÍ LVIHC Děčín4:7 (0:4, 1:3, 3:0)
Ne 25.2.2024 09:00 Ústí nad Labem, Zimní stadion 20 Slovan Ústí n.LabemHC Teplice5:8 (2:2, 1:2, 2:4)
St 28.2.2024 17:15 Litvínov 17 HC LitvínovHC Slovan Louny6:3 (1:1, 3:2, 2:0)
Čt 29.2.2024 17:45 Roudnice nad Labem 15 HC Roudnice n.L.HC Tygři Klášterec nad Ohří5:9 (1:3, 0:3, 4:3)
So 2.3.2024 10:00 Klášterec nad Ohří, Zimní stad 21 HC Tygři Klášterec nad OhříSK Kadaň7:17 (2:4, 2:6, 3:7)
So 2.3.2024 11:30 Chomutov 21 Piráti ChomutovSlovan Ústí n.Labem4:9 (1:2, 2:4, 1:3)
So 2.3.2024 09:45 Děčín, Zimní stadion 21 HC DěčínHC Slovan Louny1:10 (0:2, 1:4, 0:4)
So 2.3.2024 10:30 Bílina, Zimní stadion 21 HC Draci BílinaHC Roudnice n.L.6:9 (2:3, 1:2, 3:4)
Ne 3.3.2024 12:30 Teplice 21 HC TepliceMOSTEČTÍ LVI10:4 (4:0, 4:3, 2:1)
Po 4.3.2024 18:00 Teplice 19 HC TepliceHC Tygři Klášterec nad Ohří5:7 (0:1, 1:2, 4:4)
Út 5.3.2024 13:15 Chomutov 19 Piráti ChomutovSK Kadaň11:3 (1:2, 5:1, 5:0)
So 9.3.2024 17:45 Roudnice nad Labem 22 HC Roudnice n.L.HC Stadion Litoměřice6:4 (1:0, 4:2, 1:2)
So 9.3.2024 09:00 Louny, Zimní stadion 22 HC Slovan LounyHC Teplice6:5 (4:3, 2:0, 0:2)
Ne 10.3.2024 10:00 Most, Zimní stadion 22 MOSTEČTÍ LVIPiráti Chomutov14:11 (4:7, 7:3, 3:1)
Út 12.3.2024 17:00 Ústí nad Labem, Zimní stadion 22 Slovan Ústí n.LabemHC Tygři Klášterec nad Ohří6:11 (3:5, 1:2, 2:4)
Ne 17.3.2024 13:00 Litvínov 22 HC LitvínovHC Děčín21:5 (9:2, 5:2, 7:1)
Út 19.3.2024 15:30 Děčín, Zimní stadion 19 HC DěčínSlovan Ústí n.Labem8:6 (2:1, 2:2, 4:3)
So 23.3.2024 11:30 Kadaň, Zimní stadion 22 SK KadaňHC Draci Bílina14:14 (5:6, 6:3, 3:5)
Pá 29.3.2024 12:00 Litoměřice, Kalich Arena Litom 21 HC Stadion LitoměřiceHC Litvínov6:17 (2:5, 2:8, 2:4)


Liga mladších žáků „B“ sk. 13 - Plzeňská 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Čt 28.9.2023 10:00 Plzeň 1 HC ŠKODA PLZEŇHC Pilsen Wolves3:4 (1:2, 0:2, 2:0)
Čt 28.9.2023 08:30 Třemošná 1 HC Meteor TřemošnáHC Domažlice6:1 (2:0, 4:0, 0:1)
Čt 28.9.2023 14:40 Klatovy, Zimní stadion 1 HC KlatovyHC Rokycany z.s.6:10 (0:4, 2:3, 4:3)
So 30.9.2023 11:30 Domažlice 2 HC DomažliceHC Klatovy5:12 (2:1, 1:6, 2:5)
Ne 1.10.2023 13:15 Plzeň - Košutka 2 HC Pilsen WolvesHC Rokycany z.s.1:12 (0:2, 1:5, 0:5)
Ne 1.10.2023 09:00 Plzeň 2 HC ŠKODA PLZEŇHC Meteor Třemošná5:8 (0:3, 3:2, 2:3)
So 7.10.2023 12:45 Třemošná 3 HC Meteor TřemošnáHC Pilsen Wolves7:13 (1:5, 4:5, 2:3)
So 7.10.2023 11:00 Rokycany 3 HC Rokycany z.s.HC Domažlice14:2 (6:2, 4:0, 4:0)
Ne 8.10.2023 09:25 Klatovy, Zimní stadion 3 HC KlatovyHC ŠKODA PLZEŇ5:6 (1:3, 0:2, 4:1)
So 14.10.2023 14:45 Plzeň - Košutka 4 HC Pilsen WolvesHC Domažlice6:1 (0:0, 4:0, 2:1)
So 14.10.2023 10:15 Plzeň 4 HC ŠKODA PLZEŇHC Rokycany z.s.6:8 (1:5, 1:2, 4:1)
So 14.10.2023 14:45 Třemošná 4 HC Meteor TřemošnáHC Klatovy8:6 (2:2, 5:1, 1:3)
So 21.10.2023 10:55 Klatovy, Zimní stadion 5 HC KlatovyHC Pilsen Wolves0:11 (0:3, 0:4, 0:4)
So 21.10.2023 10:00 Domažlice 5 HC DomažliceHC ŠKODA PLZEŇ5:7 (3:3, 1:2, 1:2)
Ne 22.10.2023 09:45 Rokycany 5 HC Rokycany z.s.HC Meteor Třemošná6:3 (0:3, 3:0, 3:0)
So 28.10.2023 11:00 Rokycany 6 HC Rokycany z.s.HC Klatovy10:3 (3:0, 2:2, 5:1)
Ne 29.10.2023 12:30 Plzeň - Košutka 6 HC Pilsen WolvesHC ŠKODA PLZEŇ14:3 (5:1, 5:1, 4:1)
So 4.11.2023 09:25 Klatovy, Zimní stadion 7 HC KlatovyHC Domažlice14:2 (4:1, 7:0, 3:1)
Ne 5.11.2023 09:45 Rokycany 7 HC Rokycany z.s.HC Pilsen Wolves3:4 (0:2, 2:1, 1:1)
Ne 5.11.2023 10:45 Třemošná 7 HC Meteor TřemošnáHC ŠKODA PLZEŇ8:8 (2:2, 1:2, 5:4)
So 11.11.2023 13:30 Plzeň 8 HC ŠKODA PLZEŇHC Klatovy6:6 (2:1, 2:4, 2:1)
Ne 12.11.2023 10:15 Plzeň - Košutka 8 HC Pilsen WolvesHC Meteor Třemošná8:6 (2:2, 4:3, 2:1)
Ne 12.11.2023 15:30 Domažlice 8 HC DomažliceHC Rokycany z.s.2:14 (0:6, 1:4, 1:4)
So 18.11.2023 10:00 Domažlice 9 HC DomažliceHC Pilsen Wolves3:17 (1:7, 1:4, 1:6)
Ne 19.11.2023 09:45 Rokycany 9 HC Rokycany z.s.HC ŠKODA PLZEŇ5:6 (2:2, 2:1, 1:3)
Ne 19.11.2023 09:25 Klatovy, Zimní stadion 9 HC KlatovyHC Meteor Třemošná1:5 (0:0, 0:3, 1:2)
So 25.11.2023 10:00 Plzeň - Košutka 10 HC Pilsen WolvesHC Klatovy1:5 (0:3, 1:1, 0:0)
So 25.11.2023 10:30 Třemošná 10 HC Meteor TřemošnáHC Rokycany z.s.5:7 (3:0, 0:4, 2:3)
So 25.11.2023 14:00 Plzeň 10 HC ŠKODA PLZEŇHC Domažlice13:2 (5:1, 4:0, 4:1)
So 2.12.2023 11:45 Plzeň 11 HC ŠKODA PLZEŇHC Pilsen Wolves5:11 (1:7, 3:3, 1:1)
So 2.12.2023 10:30 Třemošná 11 HC Meteor TřemošnáHC Domažlice6:0 (1:0, 2:0, 3:0)
So 2.12.2023 09:25 Klatovy, Zimní stadion 11 HC KlatovyHC Rokycany z.s.5:11 (2:3, 2:5, 1:3)
So 9.12.2023 10:00 Plzeň - Košutka 12 HC Pilsen WolvesHC Rokycany z.s.5:5 (4:2, 0:2, 1:1)
So 9.12.2023 10:00 Domažlice 12 HC DomažliceHC Klatovy0:16 (0:4, 0:6, 0:6)
So 9.12.2023 12:30 Plzeň 12 HC ŠKODA PLZEŇHC Meteor Třemošná9:6 (1:2, 6:2, 2:2)
So 16.12.2023 10:30 Třemošná 13 HC Meteor TřemošnáHC Pilsen Wolves7:4 (2:0, 4:1, 1:3)
So 16.12.2023 09:25 Klatovy, Zimní stadion 13 HC KlatovyHC ŠKODA PLZEŇ8:5 (2:2, 2:1, 4:2)
So 16.12.2023 11:00 Rokycany 13 HC Rokycany z.s.HC Domažlice13:3 (7:2, 3:0, 3:1)
So 6.1.2024 10:00 Plzeň - Košutka 14 HC Pilsen WolvesHC Domažlice12:3 (4:0, 4:1, 4:2)
Ne 7.1.2024 11:00 Třemošná 14 HC Meteor TřemošnáHC Klatovy13:6 (2:1, 8:2, 3:3)
So 13.1.2024 10:55 Klatovy, Zimní stadion 15 HC KlatovyHC Pilsen Wolves2:13 (1:4, 0:7, 1:2)
So 13.1.2024 09:45 Rokycany 15 HC Rokycany z.s.HC Meteor Třemošná8:9 (2:4, 3:1, 3:4)
So 13.1.2024 10:00 Domažlice 15 HC DomažliceHC ŠKODA PLZEŇ4:9 (0:3, 1:4, 3:2)
Ne 14.1.2024 11:30 Plzeň 14 HC ŠKODA PLZEŇHC Rokycany z.s.7:9 (4:1, 1:5, 2:3)
So 20.1.2024 10:05 Plzeň - Košutka 16 HC Pilsen WolvesHC ŠKODA PLZEŇ4:7 (1:1, 1:3, 2:3)
So 20.1.2024 10:00 Domažlice 16 HC DomažliceHC Meteor Třemošná1:20 (1:4, 0:7, 0:9)
So 20.1.2024 09:00 Rokycany 16 HC Rokycany z.s.HC Klatovy10:6 (3:3, 5:1, 2:2)
So 27.1.2024 09:45 Rokycany 17 HC Rokycany z.s.HC Pilsen Wolves10:7 (6:0, 1:5, 3:2)
So 27.1.2024 09:25 Klatovy, Zimní stadion 17 HC KlatovyHC Domažlice11:1 (4:0, 4:0, 3:1)
So 27.1.2024 12:30 Třemošná 17 HC Meteor TřemošnáHC ŠKODA PLZEŇ10:4 (3:0, 3:2, 4:2)
So 3.2.2024 14:45 Plzeň 18 HC ŠKODA PLZEŇHC Klatovy12:5 (4:2, 4:0, 4:3)
So 3.2.2024 10:00 Domažlice 18 HC DomažliceHC Rokycany z.s.2:19 (0:5, 0:7, 2:7)
Ne 4.2.2024 14:20 Plzeň - Košutka 18 HC Pilsen WolvesHC Meteor Třemošná2:7 (0:2, 2:3, 0:2)
So 10.2.2024 10:00 Domažlice 19 HC DomažliceHC Pilsen Wolves1:16 (0:5, 0:5, 1:6)
So 10.2.2024 11:00 Rokycany 19 HC Rokycany z.s.HC ŠKODA PLZEŇ8:5 (2:1, 3:2, 3:2)
Ne 11.2.2024 12:55 Klatovy, Zimní stadion 19 HC KlatovyHC Meteor Třemošná6:7 (3:3, 1:2, 2:2)
So 17.2.2024 10:05 Plzeň - Košutka 20 HC Pilsen WolvesHC Klatovy7:4 (3:2, 2:1, 2:1)
So 17.2.2024 10:30 Třemošná 20 HC Meteor TřemošnáHC Rokycany z.s.4:7 (1:2, 1:3, 2:2)
So 17.2.2024 12:30 Plzeň 20 HC ŠKODA PLZEŇHC Domažlice13:3 (3:2, 6:0, 4:1)
So 24.2.2024 12:30 Třemošná 21 HC Meteor TřemošnáHC Domažlice16:4 (7:1, 6:1, 3:2)
Ne 25.2.2024 09:25 Klatovy, Zimní stadion 21 HC KlatovyHC Rokycany z.s.7:6 (2:1, 2:3, 3:2)
So 2.3.2024 13:35 Plzeň - Košutka 22 HC Pilsen WolvesHC Rokycany z.s.0:10 (0:2, 0:4, 0:4)
So 2.3.2024 10:00 Domažlice 22 HC DomažliceHC Klatovy5:7 (1:1, 3:4, 1:2)
So 2.3.2024 15:15 Plzeň 22 HC ŠKODA PLZEŇHC Meteor Třemošná1:6 (0:3, 0:1, 1:2)
Čt 7.3.2024 16:15 Plzeň 21 HC ŠKODA PLZEŇHC Pilsen Wolves5:0 (2:0, 0:0, 3:0)
Pá 8.3.2024 17:30 Rokycany 23 HC Rokycany z.s.HC Domažlice12:4 (6:1, 3:2, 3:1)
Ne 10.3.2024 09:15 Třemošná 23 HC Meteor TřemošnáHC Pilsen Wolves7:2 (1:0, 1:2, 5:0)
Čt 14.3.2024 15:30 Domažlice 6 HC DomažliceHC Meteor Třemošná7:5 (2:1, 4:3, 1:1)
So 16.3.2024 13:35 Plzeň - Košutka 24 HC Pilsen WolvesHC Domažlice5:4 (2:2, 3:2, 0:0)
So 16.3.2024 15:45 Plzeň 24 HC ŠKODA PLZEŇHC Rokycany z.s.7:8 (3:3, 4:3, 0:2)
So 16.3.2024 13:00 Třemošná 24 HC Meteor TřemošnáHC Klatovy12:3 (2:3, 2:0, 8:0)
Ne 17.3.2024 09:25 Klatovy, Zimní stadion 23 HC KlatovyHC ŠKODA PLZEŇ3:6 (0:3, 2:0, 1:3)
Út 19.3.2024 15:45 Rokycany 25 HC Rokycany z.s.HC Meteor Třemošná4:6 (1:0, 1:2, 2:4)
So 23.3.2024 10:00 Domažlice 25 HC DomažliceHC ŠKODA PLZEŇ12:11 (1:4, 5:3, 6:4)
Ne 24.3.2024 09:25 Klatovy, Zimní stadion 25 HC KlatovyHC Pilsen Wolves8:4 (2:3, 4:1, 2:0)


Liga mladších žáků „B“ sk. 15 - Liberecká 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Čt 28.9.2023 08:30 Liberec, Svijanská aréna 1 Bílí Tygři LiberecBílí Tygři Liberec B16:0 (2:0, 9:0, 5:0)
Čt 28.9.2023 09:00 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 1 TJ HC Jablonec n/N.TJ HC Jablonec n/N. B19:1 (4:1, 6:0, 9:0)
Čt 28.9.2023 09:00 Frýdlant 1 HC FrýdlantBK Mladá Boleslav4:10 (0:4, 2:3, 2:3)
Čt 28.9.2023 09:15 Česká Lípa 1 HC Česká LípaHC TS Varnsdorf1:19 (1:7, 0:3, 0:9)
So 30.9.2023 10:00 Mladá Boleslav 2 BK Mladá BoleslavHC Česká Lípa25:0 (6:0, 11:0, 8:0)
So 30.9.2023 15:45 Liberec, Svijanská aréna 2 Bílí Tygři LiberecTJ HC Jablonec n/N.6:6 (3:0, 1:4, 2:2)
Ne 1.10.2023 12:15 Turnov, Zimní stadion 2 HC Turnov 1931Bílí Tygři Liberec B4:16 (0:2, 4:7, 0:7)
Ne 1.10.2023 10:10 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 2 TJ HC Jablonec n/N. BHC Frýdlant6:6 (3:1, 0:4, 3:1)
So 7.10.2023 09:10 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 3 TJ HC Jablonec n/N.Bílí Tygři Liberec B7:9 (4:5, 3:3, 0:1)
So 7.10.2023 09:00 Frýdlant 3 HC FrýdlantBílí Tygři Liberec1:8 (0:3, 0:2, 1:3)
So 7.10.2023 10:30 Česká Lípa 3 HC Česká LípaTJ HC Jablonec n/N. B16:1 (6:1, 3:0, 7:0)
So 7.10.2023 10:30 Lomnice nad Popelkou 3 Lomnice nad PopelkouBK Mladá Boleslav5:3 (1:1, 1:0, 3:2)
Ne 8.10.2023 14:15 Turnov, Zimní stadion 3 HC Turnov 1931HC TS Varnsdorf14:16 (5:4, 6:6, 3:6)
So 14.10.2023 09:15 Liberec, Svijanská aréna 4 Bílí Tygři Liberec BHC TS Varnsdorf12:3 (3:0, 7:1, 2:2)
So 14.10.2023 11:00 Mladá Boleslav 4 BK Mladá BoleslavHC Turnov 19318:2 (3:0, 4:1, 1:1)
So 14.10.2023 11:15 Liberec, Svijanská aréna 4 Bílí Tygři LiberecHC Česká Lípa30:0 (7:0, 11:0, 12:0)
So 14.10.2023 09:10 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 4 TJ HC Jablonec n/N.HC Frýdlant14:4 (8:3, 4:0, 2:1)
Ne 15.10.2023 09:10 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 4 TJ HC Jablonec n/N. BLomnice nad Popelkou1:10 (1:3, 0:5, 0:2)
So 21.10.2023 11:00 Frýdlant 5 HC FrýdlantBílí Tygři Liberec B2:18 (0:4, 2:8, 0:6)
So 21.10.2023 10:30 Česká Lípa 5 HC Česká LípaTJ HC Jablonec n/N.0:16 (0:5, 0:5, 0:6)
So 21.10.2023 10:30 Lomnice nad Popelkou 5 Lomnice nad PopelkouBílí Tygři Liberec1:4 (0:2, 0:1, 1:1)
So 21.10.2023 09:00 Turnov, Zimní stadion 5 HC Turnov 1931TJ HC Jablonec n/N. B12:1 (5:1, 1:0, 6:0)
Čt 26.10.2023 17:00 Varnsdorf, Zimní stadion 2 HC TS VarnsdorfLomnice nad Popelkou6:1 (1:1, 2:0, 3:0)
So 28.10.2023 11:15 Liberec, Svijanská aréna 6 Bílí Tygři Liberec BBK Mladá Boleslav8:7 (0:2, 3:2, 5:3)
So 28.10.2023 13:30 Liberec, Svijanská aréna 6 Bílí Tygři LiberecHC Turnov 193125:1 (8:1, 10:0, 7:0)
So 28.10.2023 10:00 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 6 TJ HC Jablonec n/N.Lomnice nad Popelkou4:3 (2:0, 1:1, 1:2)
So 28.10.2023 10:00 Frýdlant 6 HC FrýdlantHC Česká Lípa6:2 (2:1, 3:1, 1:0)
Pá 3.11.2023 17:00 Lomnice nad Popelkou 1 Lomnice nad PopelkouHC Turnov 19314:8 (2:3, 1:2, 1:3)
So 4.11.2023 10:15 Lomnice nad Popelkou 7 Lomnice nad PopelkouHC Frýdlant4:1 (0:0, 4:1, 0:0)
So 4.11.2023 09:00 Turnov, Zimní stadion 7 HC Turnov 1931TJ HC Jablonec n/N.3:6 (1:1, 1:1, 1:4)
So 4.11.2023 10:00 Mladá Boleslav 7 BK Mladá BoleslavTJ HC Jablonec n/N. B13:0 (4:0, 3:0, 6:0)
Ne 5.11.2023 10:30 Česká Lípa 7 HC Česká LípaBílí Tygři Liberec B4:21 (0:8, 0:6, 4:7)
Ne 5.11.2023 10:00 Varnsdorf, Zimní stadion 7 HC TS VarnsdorfBílí Tygři Liberec3:9 (1:4, 1:3, 1:2)
So 11.11.2023 09:30 Liberec, Svijanská aréna 8 Bílí Tygři Liberec BTJ HC Jablonec n/N. B20:1 (8:1, 8:0, 4:0)
So 11.11.2023 15:30 Liberec, Svijanská aréna 8 Bílí Tygři LiberecBK Mladá Boleslav8:7 (4:2, 1:3, 3:2)
So 11.11.2023 09:00 Frýdlant 8 HC FrýdlantHC Turnov 19315:9 (2:1, 1:3, 2:5)
So 11.11.2023 10:30 Česká Lípa 8 HC Česká LípaLomnice nad Popelkou2:17 (0:7, 1:3, 1:7)
Ne 12.11.2023 09:15 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 8 TJ HC Jablonec n/N.HC TS Varnsdorf5:8 (1:5, 2:2, 2:1)
Pá 17.11.2023 11:00 Lomnice nad Popelkou 9 Lomnice nad PopelkouBílí Tygři Liberec B0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Pá 17.11.2023 13:15 Turnov, Zimní stadion 9 HC Turnov 1931HC Česká Lípa8:7 (2:3, 3:1, 3:3)
Pá 17.11.2023 14:30 Varnsdorf, Zimní stadion 9 HC TS VarnsdorfHC Frýdlant12:2 (7:0, 1:0, 4:2)
Pá 17.11.2023 09:30 Mladá Boleslav 9 BK Mladá BoleslavTJ HC Jablonec n/N.17:6 (6:0, 7:3, 4:3)
Pá 17.11.2023 09:00 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 9 TJ HC Jablonec n/N. BBílí Tygři Liberec0:23 (0:8, 0:8, 0:7)
So 18.11.2023 10:00 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 10 TJ HC Jablonec n/N. BTJ HC Jablonec n/N.4:13 (1:1, 2:6, 1:6)
So 18.11.2023 09:00 Mladá Boleslav 10 BK Mladá BoleslavHC Frýdlant4:4 (0:0, 2:2, 2:2)
So 18.11.2023 12:30 Turnov, Zimní stadion 10 HC Turnov 1931Lomnice nad Popelkou3:9 (1:2, 1:5, 1:2)
Pá 24.11.2023 16:15 Liberec, Svijanská aréna 10 Bílí Tygři Liberec BBílí Tygři Liberec1:8 (0:1, 1:0, 0:7)
So 25.11.2023 11:15 Liberec, Svijanská aréna 11 Bílí Tygři Liberec BHC Turnov 193113:6 (3:1, 5:1, 5:4)
So 25.11.2023 12:30 Lomnice nad Popelkou 11 Lomnice nad PopelkouHC TS Varnsdorf4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
So 25.11.2023 10:30 Česká Lípa 11 HC Česká LípaBK Mladá Boleslav1:10 (0:6, 1:2, 0:2)
So 25.11.2023 09:00 Frýdlant 11 HC FrýdlantTJ HC Jablonec n/N. B11:2 (5:0, 3:2, 3:0)
Ne 26.11.2023 12:30 Varnsdorf, Zimní stadion 5 HC TS VarnsdorfBK Mladá Boleslav6:3 (4:1, 1:2, 1:0)
Ne 26.11.2023 09:15 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 11 TJ HC Jablonec n/N.Bílí Tygři Liberec2:8 (1:1, 0:3, 1:4)
So 2.12.2023 09:30 Liberec, Svijanská aréna 12 Bílí Tygři Liberec BTJ HC Jablonec n/N.8:9 (4:3, 2:2, 2:4)
So 2.12.2023 11:45 Liberec, Svijanská aréna 12 Bílí Tygři LiberecHC Frýdlant30:0 (10:0, 10:0, 10:0)
So 2.12.2023 10:00 Mladá Boleslav 12 BK Mladá BoleslavLomnice nad Popelkou6:8 (1:1, 4:5, 1:2)
So 2.12.2023 12:30 Varnsdorf, Zimní stadion 12 HC TS VarnsdorfHC Turnov 193111:4 (3:0, 5:0, 3:4)
Ne 3.12.2023 09:15 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 12 TJ HC Jablonec n/N. BHC Česká Lípa5:7 (2:3, 0:1, 3:3)
So 9.12.2023 12:30 Varnsdorf, Zimní stadion 13 HC TS VarnsdorfBílí Tygři Liberec B7:5 (2:2, 2:3, 3:0)
So 9.12.2023 09:15 Turnov, Zimní stadion 13 HC Turnov 1931BK Mladá Boleslav4:13 (1:4, 0:2, 3:7)
So 9.12.2023 10:30 Česká Lípa 13 HC Česká LípaBílí Tygři Liberec0:9 (0:4, 0:3, 0:2)
So 9.12.2023 12:30 Frýdlant 13 HC FrýdlantTJ HC Jablonec n/N.5:4 (2:0, 2:2, 1:2)
Ne 10.12.2023 12:25 Varnsdorf, Zimní stadion 10 HC TS VarnsdorfHC Česká Lípa8:5 (2:3, 3:0, 3:2)
So 16.12.2023 12:15 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 6 TJ HC Jablonec n/N. BHC TS Varnsdorf4:24 (3:8, 0:8, 1:8)
So 16.12.2023 09:30 Liberec, Svijanská aréna 14 Bílí Tygři Liberec BHC Frýdlant18:3 (5:1, 8:1, 5:1)
So 16.12.2023 10:00 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 14 TJ HC Jablonec n/N.HC Česká Lípa5:10 (2:5, 2:2, 1:3)
So 16.12.2023 11:15 Liberec, Svijanská aréna 14 Bílí Tygři LiberecLomnice nad Popelkou5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
Ne 17.12.2023 10:00 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 14 TJ HC Jablonec n/N. BHC Turnov 19317:15 (2:5, 3:4, 2:6)
Ne 17.12.2023 10:00 Mladá Boleslav 14 BK Mladá BoleslavHC TS Varnsdorf4:13 (1:2, 1:4, 2:7)
St 20.12.2023 17:00 Lomnice nad Popelkou 13 Lomnice nad PopelkouTJ HC Jablonec n/N. B11:7 (4:5, 4:2, 3:0)
So 6.1.2024 10:00 Mladá Boleslav 15 BK Mladá BoleslavBílí Tygři Liberec B10:8 (2:3, 2:4, 6:1)
So 6.1.2024 12:30 Varnsdorf, Zimní stadion 15 HC TS VarnsdorfTJ HC Jablonec n/N. B23:4 (7:1, 10:1, 6:2)
So 6.1.2024 09:00 Turnov, Zimní stadion 15 HC Turnov 1931Bílí Tygři Liberec0:19 (0:3, 0:9, 0:7)
So 6.1.2024 10:15 Lomnice nad Popelkou 15 Lomnice nad PopelkouTJ HC Jablonec n/N.5:6 (2:1, 3:4, 0:1)
So 6.1.2024 10:30 Česká Lípa 15 HC Česká LípaHC Frýdlant1:1 (0:1, 1:0, 0:0)
So 13.1.2024 09:30 Liberec, Svijanská aréna 16 Bílí Tygři Liberec BHC Česká Lípa14:1 (4:1, 4:0, 6:0)
So 13.1.2024 09:00 Frýdlant 16 HC FrýdlantLomnice nad Popelkou4:3 (2:0, 2:2, 0:1)
So 13.1.2024 10:00 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 16 TJ HC Jablonec n/N.HC Turnov 19317:8 (1:3, 1:3, 5:2)
So 13.1.2024 17:00 Liberec, Svijanská aréna 16 Bílí Tygři LiberecHC TS Varnsdorf14:3 (3:1, 4:0, 7:2)
So 13.1.2024 12:00 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 16 TJ HC Jablonec n/N. BBK Mladá Boleslav0:13 (0:7, 0:2, 0:4)
So 20.1.2024 12:30 Varnsdorf, Zimní stadion 17 HC TS VarnsdorfTJ HC Jablonec n/N.9:6 (3:1, 2:2, 4:3)
So 20.1.2024 09:00 Turnov, Zimní stadion 17 HC Turnov 1931HC Frýdlant5:3 (2:0, 1:2, 2:1)
So 20.1.2024 12:30 Lomnice nad Popelkou 17 Lomnice nad PopelkouHC Česká Lípa8:6 (4:1, 1:2, 3:3)
Ne 21.1.2024 14:30 Mladá Boleslav 17 BK Mladá BoleslavBílí Tygři Liberec1:7 (1:2, 0:4, 0:1)
So 27.1.2024 13:30 Liberec, Svijanská aréna 18 Bílí Tygři Liberec BLomnice nad Popelkou6:1 (0:0, 1:1, 5:0)
So 27.1.2024 10:30 Česká Lípa 18 HC Česká LípaHC Turnov 19311:3 (0:2, 1:1, 0:0)
So 27.1.2024 09:00 Frýdlant 18 HC FrýdlantHC TS Varnsdorf10:14 (1:6, 7:5, 2:3)
So 27.1.2024 11:15 Liberec, Svijanská aréna 18 Bílí Tygři LiberecTJ HC Jablonec n/N. B25:0 (7:0, 12:0, 6:0)
Ne 28.1.2024 09:15 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 18 TJ HC Jablonec n/N.BK Mladá Boleslav7:8 (3:2, 1:3, 3:3)
St 31.1.2024 16:00 Frýdlant 23 HC FrýdlantBílí Tygři Liberec B0:8 (0:2, 0:4, 0:2)
Čt 1.2.2024 18:00 Česká Lípa 26 HC Česká LípaLomnice nad Popelkou2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
So 3.2.2024 09:30 Liberec, Svijanská aréna 19 Bílí Tygři LiberecBílí Tygři Liberec B11:1 (1:0, 5:1, 5:0)
So 3.2.2024 09:00 Frýdlant 19 HC FrýdlantBK Mladá Boleslav2:11 (0:2, 1:3, 1:6)
So 3.2.2024 13:30 Česká Lípa 19 HC Česká LípaHC TS Varnsdorf7:8 (2:1, 1:3, 4:4)
So 3.2.2024 10:30 Lomnice nad Popelkou 19 Lomnice nad PopelkouHC Turnov 193110:2 (4:0, 2:0, 4:2)
Ne 4.2.2024 09:15 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 17 TJ HC Jablonec n/N. BBílí Tygři Liberec B0:16 (0:3, 0:7, 0:6)
So 10.2.2024 15:45 Liberec, Svijanská aréna 20 Bílí Tygři Liberec BHC Turnov 193120:2 (3:0, 10:1, 7:1)
So 10.2.2024 12:30 Varnsdorf, Zimní stadion 20 HC TS VarnsdorfLomnice nad Popelkou7:1 (4:0, 2:0, 1:1)
So 10.2.2024 09:00 Mladá Boleslav 20 BK Mladá BoleslavHC Česká Lípa18:1 (10:0, 3:1, 5:0)
So 10.2.2024 09:15 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 20 TJ HC Jablonec n/N. BHC Frýdlant1:9 (0:2, 1:5, 0:2)
So 10.2.2024 13:30 Liberec, Svijanská aréna 20 Bílí Tygři LiberecTJ HC Jablonec n/N.20:4 (8:2, 10:1, 2:1)
So 17.2.2024 10:00 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 21 TJ HC Jablonec n/N.Bílí Tygři Liberec B7:7 (0:2, 3:2, 4:3)
So 17.2.2024 10:30 Česká Lípa 21 HC Česká LípaTJ HC Jablonec n/N. B17:0 (2:0, 6:0, 9:0)
So 17.2.2024 10:30 Lomnice nad Popelkou 21 Lomnice nad PopelkouBK Mladá Boleslav3:15 (1:4, 2:6, 0:5)
So 17.2.2024 12:00 Turnov, Zimní stadion 21 HC Turnov 1931HC TS Varnsdorf7:11 (5:4, 2:3, 0:4)
Ne 18.2.2024 10:00 Frýdlant 21 HC FrýdlantBílí Tygři Liberec0:22 (0:7, 0:10, 0:5)
St 21.2.2024 17:00 Lomnice nad Popelkou 23 Lomnice nad PopelkouBílí Tygři Liberec1:4 (0:2, 0:0, 1:2)
St 21.2.2024 16:00 Frýdlant 24 HC FrýdlantHC Česká Lípa8:6 (2:4, 4:1, 2:1)
Pá 23.2.2024 17:00 Varnsdorf, Zimní stadion 27 HC TS VarnsdorfHC Frýdlant12:6 (1:3, 5:2, 6:1)
So 24.2.2024 15:45 Liberec, Svijanská aréna 22 Bílí Tygři Liberec BHC TS Varnsdorf10:12 (3:3, 5:4, 2:5)
So 24.2.2024 10:45 Mladá Boleslav 22 BK Mladá BoleslavHC Turnov 19314:4 (0:1, 1:1, 3:2)
So 24.2.2024 13:30 Liberec, Svijanská aréna 22 Bílí Tygři LiberecHC Česká Lípa15:1 (7:0, 6:1, 2:0)
So 24.2.2024 10:00 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 22 TJ HC Jablonec n/N.HC Frýdlant2:7 (1:3, 1:2, 0:2)
Út 27.2.2024 17:00 Frýdlant 26 HC FrýdlantHC Turnov 19312:18 (0:3, 0:9, 2:6)
So 2.3.2024 09:00 Turnov, Zimní stadion 23 HC Turnov 1931TJ HC Jablonec n/N. B8:2 (4:0, 3:0, 1:2)
Ne 3.3.2024 10:30 Varnsdorf, Zimní stadion 23 HC TS VarnsdorfBK Mladá Boleslav8:10 (3:3, 2:3, 3:4)
So 9.3.2024 14:15 Liberec 24 Bílí Tygři Liberec BBK Mladá Boleslav5:11 (0:3, 5:5, 0:3)
So 9.3.2024 16:30 Liberec 24 Bílí Tygři LiberecHC Turnov 193126:2 (9:0, 8:1, 9:1)
So 9.3.2024 09:15 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 24 TJ HC Jablonec n/N.Lomnice nad Popelkou7:2 (2:2, 2:0, 3:0)
Ne 10.3.2024 10:00 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 24 TJ HC Jablonec n/N. BHC TS Varnsdorf0:20 (0:6, 0:8, 0:6)
St 13.3.2024 17:00 Lomnice nad Popelkou 27 Lomnice nad PopelkouBílí Tygři Liberec B4:8 (2:1, 1:4, 1:3)
Čt 14.3.2024 17:15 Česká Lípa 23 HC Česká LípaTJ HC Jablonec n/N.7:4 (2:3, 2:1, 3:0)
So 16.3.2024 12:00 Česká Lípa 25 HC Česká LípaBílí Tygři Liberec B11:3 (3:0, 4:3, 4:0)
So 16.3.2024 09:00 Turnov, Zimní stadion 25 HC Turnov 1931TJ HC Jablonec n/N.6:15 (1:4, 2:4, 3:7)
So 16.3.2024 10:00 Mladá Boleslav 25 BK Mladá BoleslavTJ HC Jablonec n/N. B17:1 (3:0, 7:1, 7:0)
Ne 17.3.2024 09:15 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 19 TJ HC Jablonec n/N.TJ HC Jablonec n/N. B18:1 (2:0, 9:0, 7:1)
Ne 17.3.2024 12:00 Lomnice nad Popelkou 25 Lomnice nad PopelkouHC Frýdlant6:2 (2:0, 3:1, 1:1)
Ne 17.3.2024 13:30 Varnsdorf, Zimní stadion 25 HC TS VarnsdorfBílí Tygři Liberec6:11 (0:5, 3:3, 3:3)
Pá 22.3.2024 16:30 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 26 TJ HC Jablonec n/N.HC TS Varnsdorf4:10 (0:3, 1:5, 3:2)
So 23.3.2024 11:30 Liberec, Svijanská aréna 26 Bílí Tygři Liberec BTJ HC Jablonec n/N. B20:1 (7:0, 6:0, 7:1)
So 23.3.2024 09:30 Liberec, Svijanská aréna 26 Bílí Tygři LiberecBK Mladá Boleslav6:2 (2:1, 2:0, 2:1)
Ne 24.3.2024 10:00 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 22 TJ HC Jablonec n/N. BLomnice nad Popelkou0:11 (0:3, 0:4, 0:4)
Pá 29.3.2024 15:00 Mladá Boleslav 27 BK Mladá BoleslavTJ HC Jablonec n/N.15:3 (5:2, 8:0, 2:1)
Pá 29.3.2024 12:30 Jablonec nad Nisou, Zimní stad 27 TJ HC Jablonec n/N. BBílí Tygři Liberec0:5
So 30.3.2024 09:15 Turnov, Zimní stadion 27 HC Turnov 1931HC Česká Lípa13:1 (2:1, 6:0, 5:0)


Liga mladších žáků „B“ sk. 16 - Královéhradecká 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Čt 28.9.2023 09:00 Hradec Králové 1 Mountfield HK, a.s.HC Wikov Hronov33:0 (11:0, 13:0, 9:0)
Čt 28.9.2023 09:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 1 HC Stadion VrchlabíStadion Nový Bydžov4:12 (1:5, 1:3, 2:4)
Čt 28.9.2023 09:30 Jičín 1 Hokejový klub Autocentrum JičínHC Dvůr Králové n.L.12:5 (1:2, 4:1, 7:2)
Čt 28.9.2023 09:00 Trutnov, Zimní stadion 1 HC TrutnovSp.Nové Město n.Met.7:7 (2:2, 2:3, 3:2)
Čt 28.9.2023 09:00 Jaroměř 1 HCM JaroměřHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU43:0 (7:0, 20:0, 16:0)
Čt 28.9.2023 09:00 Třebechovice pod Orebem 1 SK Třebechovice p.O.HC Náchod6:15 (4:7, 2:5, 0:3)
So 30.9.2023 11:15 Hronov 2 HC Wikov HronovHC Náchod6:13 (3:5, 0:4, 3:4)
So 30.9.2023 09:30 Nové Město nad Metují 2 Sp.Nové Město n.Met.HCM Jaroměř5:5 (1:3, 3:2, 1:0)
So 30.9.2023 10:30 Opočno 2 HC OpočnoHC Trutnov5:9 (0:3, 3:2, 2:4)
So 30.9.2023 11:10 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 2 HC Dvůr Králové n.L.HC Nová Paka, z.s.2:10 (0:3, 1:0, 1:7)
So 30.9.2023 09:30 Nový Bydžov 2 Stadion Nový BydžovHokejový klub Autocentrum Jičín8:4 (3:3, 3:1, 2:0)
So 30.9.2023 09:30 Hradec Králové 2 Mountfield HK, a.s.HC Stadion Vrchlabí22:4 (2:1, 12:1, 8:2)
So 7.10.2023 09:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 3 HC Stadion VrchlabíHC Wikov Hronov19:5 (5:3, 7:1, 7:1)
So 7.10.2023 09:00 Jičín 3 Hokejový klub Autocentrum JičínMountfield HK, a.s.3:27 (1:11, 2:7, 0:9)
So 7.10.2023 10:00 Nová Paka 3 HC Nová Paka, z.s.Stadion Nový Bydžov14:0 (6:0, 3:0, 5:0)
So 7.10.2023 09:00 Trutnov, Zimní stadion 3 HC TrutnovHC Dvůr Králové n.L.19:3 (5:0, 6:1, 8:2)
So 7.10.2023 12:30 Jaroměř 3 HCM JaroměřHC Opočno18:4 (6:2, 6:1, 6:1)
So 7.10.2023 08:30 Třebechovice pod Orebem 3 SK Třebechovice p.O.Sp.Nové Město n.Met.4:13 (1:4, 2:5, 1:4)
So 7.10.2023 09:00 Náchod 3 HC NáchodHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU42:0 (16:0, 11:0, 15:0)
So 14.10.2023 09:00 Hronov 4 HC Wikov HronovHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU14:4 (4:0, 5:1, 5:3)
So 14.10.2023 09:15 Nové Město nad Metují 4 Sp.Nové Město n.Met.HC Náchod5:6 (3:2, 1:2, 1:2)
So 14.10.2023 09:00 Opočno 4 HC OpočnoSK Třebechovice p.O.13:5 (5:1, 5:3, 3:1)
So 14.10.2023 15:10 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 4 HC Dvůr Králové n.L.HCM Jaroměř2:20 (0:4, 1:9, 1:7)
So 14.10.2023 09:30 Nový Bydžov 4 Stadion Nový BydžovHC Trutnov6:7 (4:1, 1:1, 1:5)
So 14.10.2023 12:00 Hradec Králové 4 Mountfield HK, a.s.HC Nová Paka, z.s.10:3 (5:0, 2:2, 3:1)
So 14.10.2023 11:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 4 HC Stadion VrchlabíHokejový klub Autocentrum Jičín5:10 (1:0, 0:4, 4:6)
So 21.10.2023 09:00 Jičín 5 Hokejový klub Autocentrum JičínHC Wikov Hronov13:6 (7:2, 2:2, 4:2)
So 21.10.2023 16:30 Nová Paka 5 HC Nová Paka, z.s.HC Stadion Vrchlabí24:0 (6:0, 7:0, 11:0)
So 21.10.2023 09:00 Trutnov, Zimní stadion 5 HC TrutnovMountfield HK, a.s.1:18 (0:1, 0:9, 1:8)
So 21.10.2023 12:15 Jaroměř 5 HCM JaroměřStadion Nový Bydžov13:1 (8:0, 1:0, 4:1)
So 21.10.2023 09:35 Rychnov nad Kněžnou 5 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUSp.Nové Město n.Met.3:22 (1:8, 1:6, 1:8)
Ne 22.10.2023 09:00 Náchod 5 HC NáchodHC Opočno11:1 (4:0, 1:0, 6:1)
So 28.10.2023 09:00 Opočno 6 HC OpočnoHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU13:7 (4:1, 5:4, 4:2)
So 28.10.2023 13:10 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 6 HC Dvůr Králové n.L.HC Náchod0:16 (0:5, 0:2, 0:9)
So 28.10.2023 09:00 Hradec Králové 6 Mountfield HK, a.s.HCM Jaroměř9:2 (4:0, 1:1, 4:1)
So 28.10.2023 09:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 6 HC Stadion VrchlabíHC Trutnov9:7 (3:3, 3:2, 3:2)
So 28.10.2023 10:30 Jičín 6 Hokejový klub Autocentrum JičínHC Nová Paka, z.s.3:13 (1:2, 0:4, 2:7)
Ne 29.10.2023 09:00 Hronov 6 HC Wikov HronovSp.Nové Město n.Met.4:16 (1:6, 2:4, 1:6)
So 4.11.2023 09:00 Trutnov, Zimní stadion 7 HC TrutnovHokejový klub Autocentrum Jičín7:5 (0:3, 4:2, 3:0)
So 4.11.2023 09:15 Jaroměř 7 HCM JaroměřHC Stadion Vrchlabí14:3 (4:0, 7:1, 3:2)
So 4.11.2023 08:30 Třebechovice pod Orebem 7 SK Třebechovice p.O.Mountfield HK, a.s.1:27 (0:8, 0:10, 1:9)
So 4.11.2023 10:00 Náchod 7 HC NáchodStadion Nový Bydžov15:2 (6:0, 4:0, 5:2)
So 4.11.2023 09:05 Rychnov nad Kněžnou 7 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHC Dvůr Králové n.L.2:9 (0:3, 1:5, 1:1)
So 4.11.2023 09:30 Nové Město nad Metují 7 Sp.Nové Město n.Met.HC Opočno14:2p (5:0, 5:1, 4:1)
Ne 5.11.2023 11:00 Třebechovice pod Orebem 5 SK Třebechovice p.O.HC Dvůr Králové n.L.7:8 (5:3, 0:2, 2:3)
Ne 5.11.2023 10:00 Nová Paka 7 HC Nová Paka, z.s.HC Wikov Hronov10:4 (3:2, 5:2, 2:0)
So 11.11.2023 11:15 Hronov 8 HC Wikov HronovHC Opočno9:9 (1:2, 7:4, 1:3)
So 11.11.2023 11:10 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 8 HC Dvůr Králové n.L.Sp.Nové Město n.Met.1:15 (0:5, 1:4, 0:6)
So 11.11.2023 09:30 Nový Bydžov 8 Stadion Nový BydžovHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU15:5 (6:0, 2:5, 7:0)
So 11.11.2023 09:00 Hradec Králové 8 Mountfield HK, a.s.HC Náchod8:3 (3:0, 3:3, 2:0)
So 11.11.2023 12:15 Nová Paka 8 HC Nová Paka, z.s.HC Trutnov5:3 (0:0, 1:3, 4:0)
Ne 12.11.2023 12:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 8 HC Stadion VrchlabíSK Třebechovice p.O.5:8 (1:4, 1:4, 3:0)
Ne 12.11.2023 09:00 Jičín 8 Hokejový klub Autocentrum JičínHCM Jaroměř4:12 (1:2, 2:4, 1:6)
Pá 17.11.2023 09:00 Trutnov, Zimní stadion 9 HC TrutnovHC Wikov Hronov7:9 (1:3, 5:2, 1:4)
Pá 17.11.2023 09:00 Jaroměř 9 HCM JaroměřHC Nová Paka, z.s.4:7 (1:2, 1:3, 2:2)
Pá 17.11.2023 09:00 Třebechovice pod Orebem 9 SK Třebechovice p.O.Hokejový klub Autocentrum Jičín5:6 (2:2, 0:1, 3:3)
Pá 17.11.2023 09:05 Rychnov nad Kněžnou 9 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUMountfield HK, a.s.1:56 (0:12, 0:25, 1:19)
Pá 17.11.2023 10:30 Opočno 9 HC OpočnoHC Dvůr Králové n.L.6:10 (1:2, 2:3, 3:5)
So 18.11.2023 10:00 Náchod 9 HC NáchodHC Stadion Vrchlabí6:8 (1:2, 2:3, 3:3)
So 18.11.2023 09:30 Nové Město nad Metují 9 Sp.Nové Město n.Met.Stadion Nový Bydžov14:5 (4:3, 5:1, 5:1)
St 22.11.2023 18:00 Nový Bydžov 6 Stadion Nový BydžovSK Třebechovice p.O.3:17 (0:2, 2:9, 1:6)
So 25.11.2023 09:00 Hronov 10 HC Wikov HronovHC Dvůr Králové n.L.13:5 (2:2, 6:1, 5:2)
So 25.11.2023 09:30 Nový Bydžov 10 Stadion Nový BydžovHC Opočno5:12 (3:5, 0:4, 2:3)
So 25.11.2023 09:00 Hradec Králové 10 Mountfield HK, a.s.Sp.Nové Město n.Met.9:4 (3:1, 3:2, 3:1)
So 25.11.2023 11:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 10 HC Stadion VrchlabíHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU19:3 (6:1, 6:1, 7:1)
So 25.11.2023 10:30 Jičín 10 Hokejový klub Autocentrum JičínHC Náchod3:14 (1:3, 1:7, 1:4)
So 25.11.2023 10:00 Nová Paka 10 HC Nová Paka, z.s.SK Třebechovice p.O.13:7 (5:4, 5:1, 3:2)
So 25.11.2023 09:00 Trutnov, Zimní stadion 10 HC TrutnovHCM Jaroměř6:8 (4:2, 1:3, 1:3)
Ne 26.11.2023 10:50 Rychnov nad Kněžnou 2 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUSK Třebechovice p.O.6:10 (3:5, 3:4, 0:1)
So 2.12.2023 12:20 Jaroměř 11 HCM JaroměřHC Wikov Hronov16:2 (6:0, 5:1, 5:1)
So 2.12.2023 16:45 Náchod 11 HC NáchodHC Nová Paka, z.s.3:6 (1:2, 1:2, 1:2)
So 2.12.2023 09:05 Rychnov nad Kněžnou 11 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHokejový klub Autocentrum Jičín4:11 (1:2, 2:3, 1:6)
So 2.12.2023 09:30 Nové Město nad Metují 11 Sp.Nové Město n.Met.HC Stadion Vrchlabí14:3 (5:1, 7:1, 2:1)
So 2.12.2023 16:45 Opočno 11 HC OpočnoMountfield HK, a.s.2:25 (0:8, 1:8, 1:9)
So 2.12.2023 11:10 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 11 HC Dvůr Králové n.L.Stadion Nový Bydžov1:17 (0:9, 1:4, 0:4)
So 9.12.2023 09:00 Hronov 12 HC Wikov HronovStadion Nový Bydžov6:5 (3:3, 0:1, 3:1)
So 9.12.2023 13:30 Hradec Králové 12 Mountfield HK, a.s.HC Dvůr Králové n.L.35:1 (9:1, 14:0, 12:0)
So 9.12.2023 09:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 12 HC Stadion VrchlabíHC Opočno17:6 (7:2, 6:1, 4:3)
So 9.12.2023 09:00 Jičín 12 Hokejový klub Autocentrum JičínSp.Nové Město n.Met.3:12 (0:4, 1:5, 2:3)
So 9.12.2023 10:00 Nová Paka 12 HC Nová Paka, z.s.HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU29:1 (10:0, 12:1, 7:0)
So 9.12.2023 09:10 Jaroměř 12 HCM JaroměřSK Třebechovice p.O.15:1 (7:0, 5:0, 3:1)
Ne 10.12.2023 16:30 Nová Paka 15 HC Nová Paka, z.s.HC Dvůr Králové n.L.14:3 (3:2, 4:0, 7:1)
So 16.12.2023 16:30 Nová Paka 1 HC Nová Paka, z.s.HC Opočno22:4 (8:0, 9:0, 5:4)
So 6.1.2024 09:00 Náchod 13 HC NáchodHCM Jaroměř5:2 (3:0, 2:1, 0:1)
So 6.1.2024 09:05 Rychnov nad Kněžnou 13 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHC Trutnov2:12 (1:3, 0:4, 1:5)
So 6.1.2024 09:30 Nové Město nad Metují 13 Sp.Nové Město n.Met.HC Nová Paka, z.s.5:5 (2:3, 3:2, 0:0)
So 6.1.2024 11:00 Opočno 13 HC OpočnoHokejový klub Autocentrum Jičín6:5 (1:2, 4:1, 1:2)
So 6.1.2024 11:10 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 13 HC Dvůr Králové n.L.HC Stadion Vrchlabí5:21 (3:5, 0:6, 2:10)
So 6.1.2024 09:30 Nový Bydžov 13 Stadion Nový BydžovMountfield HK, a.s.1:22 (0:8, 1:4, 0:10)
Ne 7.1.2024 16:15 Třebechovice pod Orebem 13 SK Třebechovice p.O.HC Wikov Hronov3:8 (1:1, 0:3, 2:4)
So 13.1.2024 09:30 Nový Bydžov 14 Stadion Nový BydžovHC Stadion Vrchlabí4:3 (1:0, 1:3, 2:0)
So 13.1.2024 11:10 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 14 HC Dvůr Králové n.L.Hokejový klub Autocentrum Jičín6:10 (2:3, 1:3, 3:4)
So 13.1.2024 10:30 Opočno 14 HC OpočnoHC Nová Paka, z.s.4:11 (1:3, 2:5, 1:3)
So 13.1.2024 09:30 Nové Město nad Metují 14 Sp.Nové Město n.Met.HC Trutnov10:5 (1:1, 5:3, 4:1)
So 13.1.2024 09:30 Rychnov nad Kněžnou 14 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHCM Jaroměř1:26 (1:4, 0:10, 0:12)
Ne 14.1.2024 09:00 Hronov 14 HC Wikov HronovMountfield HK, a.s.2:14 (0:4, 1:4, 1:6)
Ne 14.1.2024 10:00 Náchod 14 HC NáchodSK Třebechovice p.O.17:0 (6:0, 7:0, 4:0)
So 20.1.2024 09:00 Náchod 15 HC NáchodHC Wikov Hronov10:0 (4:0, 5:0, 1:0)
So 20.1.2024 09:00 Třebechovice pod Orebem 15 SK Třebechovice p.O.HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU16:0 (7:0, 5:0, 4:0)
So 20.1.2024 12:30 Jaroměř 15 HCM JaroměřSp.Nové Město n.Met.5:3 (2:0, 0:2, 3:1)
So 20.1.2024 09:00 Trutnov, Zimní stadion 15 HC TrutnovHC Opočno11:8 (6:5, 3:1, 2:2)
So 20.1.2024 09:00 Jičín 15 Hokejový klub Autocentrum JičínStadion Nový Bydžov6:9 (2:6, 1:3, 3:0)
So 20.1.2024 09:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 15 HC Stadion VrchlabíMountfield HK, a.s.4:5 (1:3, 1:2, 2:0)
Ne 21.1.2024 09:00 Hronov 16 HC Wikov HronovHC Stadion Vrchlabí7:9 (3:3, 0:2, 4:4)
Ne 21.1.2024 12:00 Hradec Králové 16 Mountfield HK, a.s.Hokejový klub Autocentrum Jičín23:3 (5:0, 8:1, 10:2)
Ne 21.1.2024 12:30 Nový Bydžov 16 Stadion Nový BydžovHC Nová Paka, z.s.3:9 (1:4, 0:1, 2:4)
Ne 21.1.2024 10:10 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 16 HC Dvůr Králové n.L.HC Trutnov2:10 (0:6, 1:3, 1:1)
Ne 21.1.2024 10:00 Opočno 16 HC OpočnoHCM Jaroměř4:13 (4:4, 0:5, 0:4)
Ne 21.1.2024 08:45 Nové Město nad Metují 16 Sp.Nové Město n.Met.SK Třebechovice p.O.12:3 (4:0, 3:1, 5:2)
Ne 21.1.2024 16:25 Rychnov nad Kněžnou 16 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHC Náchod1:13 (0:4, 0:2, 1:7)
So 27.1.2024 09:40 Rychnov nad Kněžnou 17 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHC Wikov Hronov1:17 (1:4, 0:9, 0:4)
So 27.1.2024 09:00 Třebechovice pod Orebem 17 SK Třebechovice p.O.HC Opočno6:4 (3:1, 2:3, 1:0)
So 27.1.2024 09:30 Jaroměř 17 HCM JaroměřHC Dvůr Králové n.L.14:1 (5:1, 6:0, 3:0)
So 27.1.2024 10:30 Jičín 17 Hokejový klub Autocentrum JičínHC Stadion Vrchlabí3:21 (0:10, 1:7, 2:4)
Pá 2.2.2024 10:45 Třebechovice pod Orebem 11 SK Třebechovice p.O.HC Trutnov9:4 (5:1, 3:1, 1:2)
Pá 2.2.2024 12:30 Opočno 25 HC OpočnoHC Stadion Vrchlabí5:6 (0:4, 2:1, 3:1)
So 3.2.2024 09:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 18 HC Stadion VrchlabíHC Nová Paka, z.s.2:11 (0:3, 0:5, 2:3)
So 3.2.2024 15:00 Nový Bydžov 18 Stadion Nový BydžovHCM Jaroměř3:10 (0:4, 0:5, 3:1)
So 3.2.2024 14:25 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 18 HC Dvůr Králové n.L.SK Třebechovice p.O.3:17 (2:5, 0:5, 1:7)
So 3.2.2024 09:00 Opočno 18 HC OpočnoHC Náchod9:9 (2:4, 1:3, 6:2)
So 3.2.2024 08:45 Nové Město nad Metují 18 Sp.Nové Město n.Met.HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU12:2 (1:0, 5:1, 6:1)
St 7.2.2024 16:15 Nová Paka 17 HC Nová Paka, z.s.Mountfield HK, a.s.5:6 (1:2, 1:2, 3:2)
So 10.2.2024 09:40 Rychnov nad Kněžnou 19 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHC Opočno5:16 (3:5, 2:8, 0:3)
So 10.2.2024 11:30 Náchod 19 HC NáchodHC Dvůr Králové n.L.15:3 (5:2, 3:1, 7:0)
So 10.2.2024 08:30 Třebechovice pod Orebem 19 SK Třebechovice p.O.Stadion Nový Bydžov7:16 (0:5, 2:6, 5:5)
So 10.2.2024 09:30 Jaroměř 19 HCM JaroměřMountfield HK, a.s.5:9 (3:2, 1:2, 1:5)
So 10.2.2024 09:00 Trutnov, Zimní stadion 19 HC TrutnovHC Stadion Vrchlabí12:4 (5:3, 5:0, 2:1)
So 10.2.2024 10:00 Nová Paka 19 HC Nová Paka, z.s.Hokejový klub Autocentrum Jičín13:0 (3:0, 5:0, 5:0)
Ne 11.2.2024 12:15 Nová Paka 26 HC Nová Paka, z.s.Sp.Nové Město n.Met.10:9 (3:2, 3:0, 4:7)
So 17.2.2024 17:00 Jičín 20 Hokejový klub Autocentrum JičínHC Trutnov7:9 (2:2, 2:5, 3:2)
So 17.2.2024 09:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 20 HC Stadion VrchlabíHCM Jaroměř5:9 (3:2, 2:1, 0:6)
So 17.2.2024 09:30 Nový Bydžov 20 Stadion Nový BydžovHC Náchod3:20 (1:8, 1:7, 1:5)
So 17.2.2024 11:10 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 20 HC Dvůr Králové n.L.HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU11:5 (2:1, 5:0, 4:4)
So 17.2.2024 09:00 Opočno 20 HC OpočnoSp.Nové Město n.Met.6:6 (0:2, 3:3, 3:1)
So 24.2.2024 09:00 Opočno 21 HC OpočnoHC Wikov Hronov11:13 (4:4, 2:5, 5:4)
So 24.2.2024 09:15 Nové Město nad Metují 21 Sp.Nové Město n.Met.HC Dvůr Králové n.L.7:2 (1:0, 2:2, 4:0)
So 24.2.2024 09:40 Rychnov nad Kněžnou 21 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUStadion Nový Bydžov2:7 (0:2, 1:2, 1:3)
So 24.2.2024 09:00 Náchod 21 HC NáchodMountfield HK, a.s.1:13 (1:3, 0:6, 0:4)
So 24.2.2024 09:00 Třebechovice pod Orebem 21 SK Třebechovice p.O.HC Stadion Vrchlabí8:7 (2:2, 3:2, 3:3)
So 24.2.2024 09:00 Trutnov, Zimní stadion 21 HC TrutnovHC Nová Paka, z.s.6:12 (2:2, 2:3, 2:7)
Ne 25.2.2024 08:30 Nové Město nad Metují 19 Sp.Nové Město n.Met.HC Wikov Hronov15:3 (5:2, 7:0, 3:1)
Ne 25.2.2024 10:30 Jičín 24 Hokejový klub Autocentrum JičínHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU11:0 (2:0, 4:0, 5:0)
So 2.3.2024 10:00 Nová Paka 22 HC Nová Paka, z.s.HCM Jaroměř5:4 (1:2, 3:1, 1:1)
So 2.3.2024 09:00 Jičín 22 Hokejový klub Autocentrum JičínSK Třebechovice p.O.5:5 (1:0, 2:3, 2:2)
So 2.3.2024 09:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 22 HC Stadion VrchlabíHC Náchod6:6 (1:2, 3:2, 2:2)
So 2.3.2024 09:00 Hradec Králové 22 Mountfield HK, a.s.HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU11:0 (3:0, 3:0, 5:0)
So 2.3.2024 09:30 Nový Bydžov 22 Stadion Nový BydžovSp.Nové Město n.Met.3:4 (0:1, 3:3, 0:0)
So 2.3.2024 11:10 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 22 HC Dvůr Králové n.L.HC Opočno6:21 (2:6, 2:6, 2:9)
Ne 3.3.2024 09:00 Trutnov, Zimní stadion 12 HC TrutnovHC Náchod3:10 (1:3, 2:5, 0:2)
Ne 3.3.2024 14:45 Hradec Králové 20 Mountfield HK, a.s.SK Třebechovice p.O.21:1 (3:0, 11:1, 7:0)
Ne 3.3.2024 11:30 Jaroměř 21 HCM JaroměřHokejový klub Autocentrum Jičín7:2 (1:0, 1:1, 5:1)
So 9.3.2024 11:10 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 23 HC Dvůr Králové n.L.HC Wikov Hronov7:16 (2:4, 4:3, 1:9)
So 9.3.2024 10:30 Opočno 23 HC OpočnoStadion Nový Bydžov4:9 (0:4, 1:2, 3:3)
So 9.3.2024 11:55 Rychnov nad Kněžnou 23 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHC Stadion Vrchlabí6:5 (1:2, 1:3, 4:0)
So 9.3.2024 09:00 Náchod 23 HC NáchodHokejový klub Autocentrum Jičín11:1 (2:1, 4:0, 5:0)
So 9.3.2024 09:15 Jaroměř 23 HCM JaroměřHC Trutnov12:5 (5:2, 2:3, 5:0)
Ne 10.3.2024 11:45 Hronov 22 HC Wikov HronovHC Trutnov11:10 (6:4, 2:3, 3:3)
Ne 10.3.2024 11:15 Nové Město nad Metují 23 Sp.Nové Město n.Met.Mountfield HK, a.s.6:8 (1:3, 3:2, 2:3)
Ne 10.3.2024 08:45 Třebechovice pod Orebem 23 SK Třebechovice p.O.HC Nová Paka, z.s.4:13 (1:2, 1:6, 2:5)
Ne 10.3.2024 14:00 Nový Bydžov 24 Stadion Nový BydžovHC Dvůr Králové n.L.15:5 (3:1, 4:2, 8:2)
Ne 10.3.2024 09:00 Jaroměř 26 HCM JaroměřHC Náchod10:5 (5:1, 5:2, 0:2)
Čt 14.3.2024 17:00 Trutnov, Zimní stadion 17 HC TrutnovStadion Nový Bydžov9:5 (4:0, 2:4, 3:1)
Čt 14.3.2024 16:00 Hronov 20 HC Wikov HronovHC Nová Paka, z.s.6:9 (3:2, 2:6, 1:1)
So 16.3.2024 09:00 Hronov 24 HC Wikov HronovHCM Jaroměř2:7 (1:5, 1:2, 0:0)
So 16.3.2024 16:45 Nová Paka 24 HC Nová Paka, z.s.HC Náchod4:6 (2:4, 1:2, 1:0)
So 16.3.2024 09:00 Vrchlabí, Elektromont Aréna 24 HC Stadion VrchlabíSp.Nové Město n.Met.4:11 (0:4, 2:5, 2:2)
So 16.3.2024 16:00 Hradec Králové 24 Mountfield HK, a.s.HC Opočno40:0 (11:0, 14:0, 15:0)
Ne 17.3.2024 11:55 Rychnov nad Kněžnou 25 HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOUHC Nová Paka, z.s.3:18 (1:8, 0:4, 2:6)
Ne 17.3.2024 13:30 Vrchlabí, Elektromont Aréna 26 HC Stadion VrchlabíHC Dvůr Králové n.L.23:5 (9:0, 8:3, 6:2)
Ne 17.3.2024 12:15 Hradec Králové 26 Mountfield HK, a.s.Stadion Nový Bydžov27:1 (9:1, 8:0, 10:0)
Po 18.3.2024 17:45 Jičín 26 Hokejový klub Autocentrum JičínHC Opočno9:10 (2:0, 4:6, 3:4)
Pá 22.3.2024 18:30 Nový Bydžov 25 Stadion Nový BydžovHC Wikov Hronov8:5 (3:0, 3:2, 2:3)
So 23.3.2024 11:10 Dvůr Králové nad Labem, Zimní 25 HC Dvůr Králové n.L.Mountfield HK, a.s.2:21 (1:6, 0:9, 1:6)
So 23.3.2024 09:15 Nové Město nad Metují 25 Sp.Nové Město n.Met.Hokejový klub Autocentrum Jičín3:3 (1:0, 1:2, 1:1)
So 23.3.2024 09:00 Náchod 25 HC NáchodHC Trutnov19:2 (8:0, 6:2, 5:0)
So 23.3.2024 09:00 Třebechovice pod Orebem 25 SK Třebechovice p.O.HCM Jaroměř9:5 (3:2, 2:0, 4:3)
Ne 24.3.2024 10:00 Náchod 17 HC NáchodSp.Nové Město n.Met.8:7 (3:2, 2:2, 3:3)
Ne 24.3.2024 11:30 Hronov 18 HC Wikov HronovHokejový klub Autocentrum Jičín3:11 (0:2, 2:5, 1:4)
Ne 24.3.2024 09:00 Trutnov, Zimní stadion 24 HC TrutnovSK Třebechovice p.O.10:11 (4:2, 4:5, 2:4)
St 27.3.2024 17:15 Hradec Králové 18 Mountfield HK, a.s.HC Trutnov20:5 (6:3, 9:2, 5:0)
Pá 29.3.2024 09:00 Hronov 26 HC Wikov HronovSK Třebechovice p.O.7:3 (3:2, 3:0, 1:1)
So 30.3.2024 16:30 Trutnov, Zimní stadion 26 HC TrutnovHC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU18:2 (5:1, 5:1, 8:0)


Liga mladších žáků „B“ sk. 17 - Pardubická 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Čt 28.9.2023 10:00 Pardubice 1. HC DYNAMO PARDUBICEHC Spartak Choceň22:6 (6:2, 8:2, 8:2)
Čt 28.9.2023 09:00 Česká Třebová 1. Loko. Česká TřebováSlovan Morav.Třebová B9:9 (0:4, 4:2, 5:3)
Čt 28.9.2023 09:00 Moravská Třebová 1. Slovan Morav.TřebováHC Skuteč14:5 (3:3, 8:0, 3:2)
Čt 28.9.2023 16:15 Chrudim, Zimní stadion 1. HC ChrudimTJ Lanškroun9:2 (3:0, 1:1, 5:1)
So 30.9.2023 09:30 Lanškroun 2. TJ LanškrounHC Litomyšl10:8 (1:2, 5:2, 4:4)
So 30.9.2023 09:00 Moravská Třebová 2. Slovan Morav.Třebová BSlovan Morav.Třebová6:11 (2:3, 3:1, 1:7)
So 30.9.2023 09:00 Choceň, Zimní stadion 2. HC Spartak ChoceňLoko. Česká Třebová6:9 (2:3, 2:2, 2:4)
So 30.9.2023 09:30 Hlinsko 2. HC HlinskoHC DYNAMO PARDUBICE5:11 (1:4, 1:2, 3:5)
Ne 1.10.2023 09:00 Litomyšl 1. HC LitomyšlHC Spartak Polička5:12 (1:3, 3:7, 1:2)
Ne 1.10.2023 16:30 Skuteč, Zimní stadion 2. HC SkutečHC Chrudim4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
So 7.10.2023 09:00 Česká Třebová 3. Loko. Česká TřebováHC Hlinsko4:9 (2:1, 0:4, 2:4)
So 7.10.2023 09:00 Moravská Třebová 3. Slovan Morav.TřebováHC Spartak Choceň20:11 (4:4, 10:4, 6:3)
So 7.10.2023 10:45 Chrudim, Zimní stadion 3. HC ChrudimSlovan Morav.Třebová B6:6 (2:2, 2:3, 2:1)
So 7.10.2023 09:00 Litomyšl 3. HC LitomyšlHC Skuteč13:7 (6:4, 2:2, 5:1)
So 7.10.2023 09:00 Polička 3. HC Spartak PoličkaTJ Lanškroun10:1 (1:0, 3:1, 6:0)
Ne 8.10.2023 09:00 Skuteč, Zimní stadion 4. HC SkutečHC Spartak Polička3:14 (1:4, 1:4, 1:6)
Ne 8.10.2023 09:00 Moravská Třebová 4. Slovan Morav.Třebová BHC Litomyšl6:5 (2:1, 1:1, 3:3)
Ne 8.10.2023 09:00 Choceň, Zimní stadion 4. HC Spartak ChoceňHC Chrudim4:11 (0:4, 2:4, 2:3)
Ne 8.10.2023 09:00 Hlinsko 4. HC HlinskoSlovan Morav.Třebová6:2 (1:0, 2:1, 3:1)
Ne 8.10.2023 12:30 Pardubice 4. HC DYNAMO PARDUBICELoko. Česká Třebová16:3 (6:2, 5:0, 5:1)
So 14.10.2023 09:00 Moravská Třebová 5. Slovan Morav.TřebováHC DYNAMO PARDUBICE6:6 (2:1, 3:3, 1:2)
So 14.10.2023 09:00 Litomyšl 5. HC LitomyšlHC Spartak Choceň7:11 (1:2, 4:4, 2:5)
Ne 15.10.2023 09:45 Chrudim, Zimní stadion 5. HC ChrudimHC Hlinsko5:3 (1:0, 2:3, 2:0)
Ne 15.10.2023 16:00 Polička 5. HC Spartak PoličkaSlovan Morav.Třebová B15:3 (4:1, 8:1, 3:1)
Ne 15.10.2023 12:30 Lanškroun 5. TJ LanškrounHC Skuteč9:5 (3:1, 2:2, 4:2)
So 21.10.2023 09:30 Hlinsko 6. HC HlinskoHC Litomyšl8:3 (2:1, 3:1, 3:1)
So 21.10.2023 09:00 Česká Třebová 6. Loko. Česká TřebováSlovan Morav.Třebová0:18 (0:6, 0:4, 0:8)
Ne 22.10.2023 09:00 Moravská Třebová 6. Slovan Morav.Třebová BTJ Lanškroun13:3 (2:2, 9:1, 2:0)
Ne 22.10.2023 09:00 Choceň, Zimní stadion 6. HC Spartak ChoceňHC Spartak Polička8:22 (3:5, 3:13, 2:4)
Ne 22.10.2023 12:30 Pardubice 6. HC DYNAMO PARDUBICEHC Chrudim6:8 (2:3, 2:3, 2:2)
Pá 27.10.2023 17:15 Skuteč, Zimní stadion 7. HC SkutečSlovan Morav.Třebová B4:8 (1:3, 3:3, 0:2)
So 28.10.2023 10:45 Chrudim, Zimní stadion 7. HC ChrudimLoko. Česká Třebová7:8 (2:3, 3:3, 2:2)
So 28.10.2023 09:00 Litomyšl 7. HC LitomyšlHC DYNAMO PARDUBICE3:12 (1:6, 2:2, 0:4)
So 28.10.2023 09:30 Polička 7. HC Spartak PoličkaHC Hlinsko5:2 (1:0, 1:1, 3:1)
So 28.10.2023 10:15 Lanškroun 7. TJ LanškrounHC Spartak Choceň4:13 (1:4, 2:4, 1:5)
Ne 29.10.2023 11:30 Choceň, Zimní stadion 8. HC Spartak ChoceňHC Skuteč8:1 (7:1, 1:0, 0:0)
Ne 29.10.2023 15:30 Hlinsko 8. HC HlinskoTJ Lanškroun9:6 (4:3, 3:1, 2:2)
Ne 29.10.2023 15:00 Pardubice 8. HC DYNAMO PARDUBICEHC Spartak Polička9:10 (2:2, 3:4, 4:4)
Ne 29.10.2023 09:15 Česká Třebová 8. Loko. Česká TřebováHC Litomyšl3:9 (2:4, 1:1, 0:4)
Ne 29.10.2023 09:00 Moravská Třebová 8. Slovan Morav.TřebováHC Chrudim8:9 (4:4, 2:4, 2:1)
So 4.11.2023 09:00 Litomyšl 9. HC LitomyšlSlovan Morav.Třebová5:4 (0:1, 3:0, 2:3)
So 4.11.2023 10:15 Lanškroun 9. TJ LanškrounHC DYNAMO PARDUBICE8:11 (4:3, 2:3, 2:5)
Ne 5.11.2023 09:00 Polička 9. HC Spartak PoličkaLoko. Česká Třebová18:1 (2:0, 7:1, 9:0)
Ne 5.11.2023 09:00 Moravská Třebová 9. Slovan Morav.Třebová BHC Spartak Choceň5:13 (2:3, 0:4, 3:6)
So 11.11.2023 09:30 Hlinsko 10. HC HlinskoSlovan Morav.Třebová B29:0 (4:0, 9:0, 16:0)
So 11.11.2023 09:00 Pardubice 10. HC DYNAMO PARDUBICEHC Skuteč22:5 (7:0, 10:1, 5:4)
So 11.11.2023 09:45 Česká Třebová 10. Loko. Česká TřebováTJ Lanškroun5:3 (0:1, 1:0, 4:2)
So 11.11.2023 09:00 Moravská Třebová 10. Slovan Morav.TřebováHC Spartak Polička11:5 (4:0, 5:3, 2:2)
So 11.11.2023 11:30 Chrudim, Zimní stadion 10. HC ChrudimHC Litomyšl9:3 (1:1, 4:0, 4:2)
Ne 12.11.2023 11:30 Polička 11. HC Spartak PoličkaHC Chrudim7:2 (1:1, 1:0, 5:1)
Ne 12.11.2023 09:30 Lanškroun 11. TJ LanškrounSlovan Morav.Třebová2:4 (0:1, 2:2, 0:1)
Ne 12.11.2023 09:00 Choceň, Zimní stadion 11. HC Spartak ChoceňHC Hlinsko4:16 (2:4, 2:5, 0:7)
Pá 17.11.2023 11:00 Choceň, Zimní stadion 12. HC Spartak ChoceňHC DYNAMO PARDUBICE8:15 (4:5, 4:5, 0:5)
So 18.11.2023 09:00 Moravská Třebová 12. Slovan Morav.Třebová BLoko. Česká Třebová10:3 (5:1, 4:2, 1:0)
So 18.11.2023 09:30 Lanškroun 12. TJ LanškrounHC Chrudim7:9 (2:2, 1:4, 4:3)
So 18.11.2023 09:30 Polička 12. HC Spartak PoličkaHC Litomyšl5:5 (2:2, 1:0, 2:3)
Ne 19.11.2023 09:00 Skuteč, Zimní stadion 12. HC SkutečSlovan Morav.Třebová2:16 (0:4, 0:7, 2:5)
Pá 24.11.2023 17:15 Skuteč, Zimní stadion 9. HC SkutečHC Hlinsko3:7 (0:1, 2:4, 1:2)
So 25.11.2023 09:00 Litomyšl 13. HC LitomyšlTJ Lanškroun7:2 (3:1, 1:1, 3:0)
So 25.11.2023 09:00 Moravská Třebová 13. Slovan Morav.TřebováSlovan Morav.Třebová B11:8 (3:2, 4:3, 4:3)
So 25.11.2023 09:45 Česká Třebová 13. Loko. Česká TřebováHC Spartak Choceň3:9 (0:1, 3:5, 0:3)
Ne 26.11.2023 10:45 Chrudim, Zimní stadion 13. HC ChrudimHC Skuteč15:2 (3:1, 6:1, 6:0)
Ne 26.11.2023 12:00 Pardubice 13. HC DYNAMO PARDUBICEHC Hlinsko17:5 (7:1, 6:3, 4:1)
Pá 1.12.2023 17:15 Skuteč, Zimní stadion 14. HC SkutečHC Litomyšl2:22 (0:3, 2:13, 0:6)
So 2.12.2023 09:30 Hlinsko 14. HC HlinskoLoko. Česká Třebová7:5 (2:1, 2:2, 3:2)
So 2.12.2023 12:30 Choceň, Zimní stadion 14. HC Spartak ChoceňSlovan Morav.Třebová7:7 (1:1, 3:2, 3:4)
So 2.12.2023 15:00 Moravská Třebová 14. Slovan Morav.Třebová BHC Chrudim12:9 (6:2, 2:4, 4:3)
So 2.12.2023 12:30 Lanškroun 14. TJ LanškrounHC Spartak Polička2:20 (0:3, 1:9, 1:8)
Ne 3.12.2023 09:00 Polička 15. HC Spartak PoličkaHC Skuteč10:1 (4:0, 2:0, 4:1)
Ne 3.12.2023 09:00 Litomyšl 15. HC LitomyšlSlovan Morav.Třebová B21:2 (9:0, 5:0, 7:2)
Ne 3.12.2023 12:15 Chrudim, Zimní stadion 15. HC ChrudimHC Spartak Choceň14:5 (1:3, 9:1, 4:1)
Ne 3.12.2023 09:00 Moravská Třebová 15. Slovan Morav.TřebováHC Hlinsko9:0 (1:0, 6:0, 2:0)
Ne 3.12.2023 11:00 Česká Třebová 15. Loko. Česká TřebováHC DYNAMO PARDUBICE4:8 (1:4, 2:2, 1:2)
So 9.12.2023 09:30 Hlinsko 16. HC HlinskoHC Chrudim8:4 (1:1, 4:1, 3:2)
So 9.12.2023 09:00 Choceň, Zimní stadion 16. HC Spartak ChoceňHC Litomyšl6:8 (2:2, 2:4, 2:2)
So 9.12.2023 09:00 Moravská Třebová 16. Slovan Morav.Třebová BHC Spartak Polička9:8 (2:2, 5:2, 2:4)
So 9.12.2023 09:00 Skuteč, Zimní stadion 16. HC SkutečTJ Lanškroun3:4 (0:2, 1:2, 2:0)
Ne 10.12.2023 12:30 Pardubice 16. HC DYNAMO PARDUBICESlovan Morav.Třebová9:8 (3:2, 2:2, 4:4)
Čt 14.12.2023 17:00 Litomyšl 17. HC LitomyšlHC Hlinsko6:1 (3:1, 3:0, 0:0)
So 16.12.2023 09:30 Lanškroun 17. TJ LanškrounSlovan Morav.Třebová B6:12 (5:3, 0:6, 1:3)
So 16.12.2023 11:45 Chrudim, Zimní stadion 17. HC ChrudimHC DYNAMO PARDUBICE10:10 (4:2, 2:2, 4:6)
So 16.12.2023 09:00 Moravská Třebová 17. Slovan Morav.TřebováLoko. Česká Třebová4:2 (2:1, 2:0, 0:1)
Ne 17.12.2023 09:00 Polička 17. HC Spartak PoličkaHC Spartak Choceň22:6 (9:1, 10:3, 3:2)
Pá 22.12.2023 17:15 Skuteč, Zimní stadion 11. HC SkutečLoko. Česká Třebová2:6 (0:0, 2:2, 0:4)
So 6.1.2024 12:30 Česká Třebová 18. Loko. Česká TřebováHC Chrudim4:2 (2:0, 2:1, 0:1)
So 6.1.2024 09:00 Pardubice 18. HC DYNAMO PARDUBICEHC Litomyšl11:9 (5:4, 3:3, 3:2)
So 6.1.2024 09:30 Hlinsko 18. HC HlinskoHC Spartak Polička4:3 (0:1, 2:2, 2:0)
So 6.1.2024 12:00 Choceň, Zimní stadion 18. HC Spartak ChoceňTJ Lanškroun12:6 (4:1, 5:1, 3:4)
So 6.1.2024 09:00 Moravská Třebová 18. Slovan Morav.Třebová BHC Skuteč9:3 (2:0, 4:1, 3:2)
Ne 7.1.2024 09:00 Skuteč, Zimní stadion 19. HC SkutečHC Spartak Choceň5:21 (1:4, 1:10, 3:7)
Ne 7.1.2024 09:30 Lanškroun 19. TJ LanškrounHC Hlinsko2:7 (0:2, 1:2, 1:3)
Ne 7.1.2024 09:00 Polička 19. HC Spartak PoličkaHC DYNAMO PARDUBICE16:6 (2:2, 10:1, 4:3)
Ne 7.1.2024 09:00 Litomyšl 19. HC LitomyšlLoko. Česká Třebová6:3 (2:3, 0:0, 4:0)
Ne 7.1.2024 10:45 Chrudim, Zimní stadion 19. HC ChrudimSlovan Morav.Třebová3:9 (0:4, 2:3, 1:2)
St 10.1.2024 17:15 Moravská Třebová 11. Slovan Morav.Třebová BHC DYNAMO PARDUBICE7:10 (2:2, 1:4, 4:4)
So 13.1.2024 09:00 Česká Třebová 20. Loko. Česká TřebováHC Spartak Polička1:12 (1:2, 0:2, 0:8)
So 13.1.2024 09:15 Pardubice 20. HC DYNAMO PARDUBICETJ Lanškroun15:3 (3:1, 7:2, 5:0)
So 13.1.2024 09:00 Choceň, Zimní stadion 20. HC Spartak ChoceňSlovan Morav.Třebová B6:11 (3:5, 2:0, 1:6)
Ne 14.1.2024 09:00 Moravská Třebová 20. Slovan Morav.TřebováHC Litomyšl1:7 (0:2, 0:5, 1:0)
Ne 14.1.2024 09:00 Hlinsko 20. HC HlinskoHC Skuteč8:1 (2:0, 0:0, 6:1)
So 20.1.2024 09:00 Skuteč, Zimní stadion 21. HC SkutečHC DYNAMO PARDUBICE5:18 (0:5, 3:8, 2:5)
So 20.1.2024 09:30 Lanškroun 21. TJ LanškrounLoko. Česká Třebová12:6 (4:0, 4:3, 4:3)
So 20.1.2024 09:00 Polička 21. HC Spartak PoličkaSlovan Morav.Třebová8:1 (4:0, 1:0, 3:1)
So 20.1.2024 09:00 Litomyšl 21. HC LitomyšlHC Chrudim0:5 (0:2, 0:0, 0:3)
Ne 21.1.2024 09:00 Moravská Třebová 21. Slovan Morav.Třebová BHC Hlinsko6:3 (0:1, 4:1, 2:1)
Pá 26.1.2024 18:00 Pardubice 22. HC DYNAMO PARDUBICESlovan Morav.Třebová B21:2 (8:1, 3:0, 10:1)
So 27.1.2024 10:45 Chrudim, Zimní stadion 22. HC ChrudimHC Spartak Polička1:10 (1:4, 0:2, 0:4)
So 27.1.2024 16:30 Moravská Třebová 22. Slovan Morav.TřebováTJ Lanškroun7:9 (1:3, 2:3, 4:3)
So 27.1.2024 09:45 Česká Třebová 22. Loko. Česká TřebováHC Skuteč13:2 (6:0, 5:2, 2:0)
Ne 28.1.2024 12:00 Pardubice 23. HC DYNAMO PARDUBICEHC Spartak Choceň13:13 (4:2, 4:4, 5:7)
Ne 28.1.2024 09:00 Česká Třebová 23. Loko. Česká TřebováSlovan Morav.Třebová B3:4 (1:2, 1:0, 1:2)
Ne 28.1.2024 11:00 Moravská Třebová 23. Slovan Morav.TřebováHC Skuteč14:11 (6:4, 5:3, 3:4)
Ne 28.1.2024 11:00 Chrudim, Zimní stadion 23. HC ChrudimTJ Lanškroun7:6 (3:2, 2:1, 2:3)
Út 30.1.2024 16:15 Litomyšl 23. HC LitomyšlHC Spartak Polička1:17 (1:3, 0:10, 0:4)
So 3.2.2024 09:00 Skuteč, Zimní stadion 24. HC SkutečHC Chrudim3:12 (0:1, 2:9, 1:2)
So 3.2.2024 09:00 Moravská Třebová 24. Slovan Morav.Třebová BSlovan Morav.Třebová8:14 (5:3, 2:3, 1:8)
So 3.2.2024 09:00 Choceň, Zimní stadion 24. HC Spartak ChoceňLoko. Česká Třebová10:6 (4:2, 2:3, 4:1)
So 3.2.2024 09:30 Hlinsko 24. HC HlinskoHC DYNAMO PARDUBICE6:9 (3:1, 1:5, 2:3)
So 10.2.2024 12:30 Česká Třebová 25. Loko. Česká TřebováHC Hlinsko5:4 (3:0, 1:1, 1:3)
So 10.2.2024 15:30 Moravská Třebová 25. Slovan Morav.TřebováHC Spartak Choceň11:8 (3:3, 3:2, 5:3)
So 10.2.2024 09:00 Polička 25. HC Spartak PoličkaTJ Lanškroun14:2 (3:0, 4:1, 7:1)
Ne 11.2.2024 11:00 Hlinsko 22. HC HlinskoHC Spartak Choceň10:6 (4:2, 4:4, 2:0)
Ne 11.2.2024 13:00 Chrudim, Zimní stadion 25. HC ChrudimSlovan Morav.Třebová B15:7 (4:1, 4:4, 7:2)
Ne 11.2.2024 09:00 Litomyšl 25. HC LitomyšlHC Skuteč9:5 (5:1, 2:2, 2:2)
So 17.2.2024 09:00 Skuteč, Zimní stadion 26. HC SkutečHC Spartak Polička4:13 (1:4, 0:7, 3:2)
So 17.2.2024 09:30 Hlinsko 26. HC HlinskoSlovan Morav.Třebová5:5 (0:1, 3:2, 2:2)
So 17.2.2024 09:00 Pardubice 26. HC DYNAMO PARDUBICELoko. Česká Třebová7:6 (4:2, 1:2, 2:2)
Ne 18.2.2024 09:00 Moravská Třebová 26. Slovan Morav.Třebová BHC Litomyšl4:10 (3:3, 1:5, 0:2)
Ne 18.2.2024 09:00 Choceň, Zimní stadion 26. HC Spartak ChoceňHC Chrudim13:13 (6:4, 2:6, 5:3)
Po 19.2.2024 16:30 Polička 33. HC Spartak PoličkaHC Chrudim8:3 (5:1, 1:1, 2:1)
So 24.2.2024 15:00 Moravská Třebová 27. Slovan Morav.TřebováHC DYNAMO PARDUBICE9:7 (1:4, 2:3, 6:0)
So 24.2.2024 09:00 Litomyšl 27. HC LitomyšlHC Spartak Choceň1:18 (0:8, 0:5, 1:5)
So 24.2.2024 09:30 Lanškroun 27. TJ LanškrounHC Skuteč11:4 (4:0, 6:1, 1:3)
Ne 25.2.2024 09:00 Chrudim, Zimní stadion 27. HC ChrudimHC Hlinsko16:4 (5:1, 5:2, 6:1)
Ne 25.2.2024 09:00 Polička 27. HC Spartak PoličkaSlovan Morav.Třebová B7:3 (5:1, 1:2, 1:0)
St 28.2.2024 18:30 Lanškroun 24. TJ LanškrounHC Litomyšl1:7 (1:2, 0:3, 0:2)
So 2.3.2024 16:15 Moravská Třebová 28. Slovan Morav.Třebová BTJ Lanškroun8:13 (4:3, 2:3, 2:7)
So 2.3.2024 09:00 Choceň, Zimní stadion 28. HC Spartak ChoceňHC Spartak Polička5:16 (3:6, 2:5, 0:5)
So 2.3.2024 09:30 Hlinsko 28. HC HlinskoHC Litomyšl8:11 (3:2, 0:3, 5:6)
So 2.3.2024 09:00 Pardubice 28. HC DYNAMO PARDUBICEHC Chrudim4:5 (2:2, 0:1, 2:2)
So 2.3.2024 09:00 Česká Třebová 28. Loko. Česká TřebováSlovan Morav.Třebová3:6 (2:2, 1:2, 0:2)
Ne 3.3.2024 14:30 Chrudim, Zimní stadion 29. HC ChrudimLoko. Česká Třebová6:6 (2:0, 1:4, 3:2)
Ne 3.3.2024 09:00 Litomyšl 29. HC LitomyšlHC DYNAMO PARDUBICE10:7 (1:1, 5:4, 4:2)
Ne 3.3.2024 09:00 Polička 29. HC Spartak PoličkaHC Hlinsko9:2 (3:2, 2:0, 4:0)
Ne 3.3.2024 09:30 Lanškroun 29. TJ LanškrounHC Spartak Choceň7:2 (4:0, 3:1, 0:1)
Ne 3.3.2024 09:00 Skuteč, Zimní stadion 29. HC SkutečSlovan Morav.Třebová B7:9 (4:4, 1:3, 2:2)
Pá 8.3.2024 17:15 Skuteč, Zimní stadion 33. HC SkutečLoko. Česká Třebová3:5 (1:2, 2:2, 0:1)
So 9.3.2024 12:30 Choceň, Zimní stadion 30. HC Spartak ChoceňHC Skuteč10:5 (1:4, 5:0, 4:1)
So 9.3.2024 09:30 Hlinsko 30. HC HlinskoTJ Lanškroun8:5 (3:1, 5:1, 0:3)
So 9.3.2024 12:15 Pardubice 30. HC DYNAMO PARDUBICEHC Spartak Polička7:4 (2:1, 3:0, 2:3)
So 9.3.2024 11:00 Moravská Třebová 30. Slovan Morav.TřebováHC Chrudim7:1 (2:0, 1:0, 4:1)
Ne 10.3.2024 09:00 Choceň, Zimní stadion 33. HC Spartak ChoceňHC Hlinsko5:10 (2:2, 2:4, 1:4)
So 16.3.2024 09:00 Polička 31. HC Spartak PoličkaLoko. Česká Třebová5:4 (3:1, 1:1, 1:2)
So 16.3.2024 09:45 Lanškroun 31. TJ LanškrounHC DYNAMO PARDUBICE2:17 (0:6, 1:4, 1:7)
Ne 17.3.2024 16:00 Litomyšl 31. HC LitomyšlSlovan Morav.Třebová6:6 (1:1, 3:2, 2:3)
Ne 17.3.2024 09:00 Skuteč, Zimní stadion 31. HC SkutečHC Hlinsko4:12 (1:5, 1:3, 2:4)
Ne 17.3.2024 09:00 Moravská Třebová 31. Slovan Morav.Třebová BHC Spartak Choceň13:10 (4:3, 5:6, 4:1)
Po 18.3.2024 18:15 Česká Třebová 30. Loko. Česká TřebováHC Litomyšl7:9 (2:5, 2:1, 3:3)
So 23.3.2024 09:00 Česká Třebová 32. Loko. Česká TřebováTJ Lanškroun6:4 (0:0, 4:1, 2:3)
So 23.3.2024 11:00 Chrudim, Zimní stadion 32. HC ChrudimHC Litomyšl4:4 (1:1, 2:1, 1:2)
Ne 24.3.2024 09:00 Hlinsko 32. HC HlinskoSlovan Morav.Třebová B3:9 (1:4, 0:1, 2:4)
Ne 24.3.2024 12:30 Pardubice 32. HC DYNAMO PARDUBICEHC Skuteč9:6 (2:2, 3:1, 4:3)
St 27.3.2024 17:15 Moravská Třebová 32. Slovan Morav.TřebováHC Spartak Polička4:17 (1:6, 1:3, 2:8)
So 30.3.2024 09:30 Lanškroun 33. TJ LanškrounSlovan Morav.Třebová6:6 (2:0, 3:3, 1:3)
Ne 31.3.2024 12:45 Moravská Třebová 33. Slovan Morav.Třebová BHC DYNAMO PARDUBICE8:9 (3:4, 4:2, 1:3)


Liga mladších žáků „B“ sk. 19 - Středočeská II. 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Čt 28.9.2023 11:30 Kolín, Zimní stadion 1 SC KolínHC Rytíři Vlašim B22:2 (10:0, 5:2, 7:0)
Čt 28.9.2023 11:00 Poděbrady 1 HC PoděbradyHC Lev Benešov20:1 (5:0, 6:1, 9:0)
Čt 28.9.2023 15:00 Kutná Hora 1 SK Sršni Kutná HoraHC Benátky n.J.0:17 (0:8, 0:4, 0:5)
Čt 28.9.2023 11:15 Vlašim 1 HC Rytíři VlašimHC Buldoci Neratovice21:5 (7:0, 5:4, 9:1)
Čt 28.9.2023 10:00 Čáslav 1 Hokejový klub ČáslavHC Junior Mělník9:5 (1:1, 4:3, 4:1)
Čt 28.9.2023 14:30 Nymburk, Zimní stadion 1 HC Nymburský Lev, z.s.HC Letci Letňany7:14 (2:5, 3:6, 2:3)
Čt 28.9.2023 08:00 Říčany u Prahy 1 HC Com-Sys ŘíčanySlavoj Vel.Popovice14:10 (2:3, 8:3, 4:4)
So 30.9.2023 09:00 Praha, ICE ARENA 2 HC Letci LetňanyHC Com-Sys Říčany27:1 (8:0, 9:0, 10:1)
So 30.9.2023 09:00 Mělník, Zimní stadion 2 HC Junior MělníkHC Nymburský Lev, z.s.5:4 (1:3, 3:0, 1:1)
So 30.9.2023 12:15 Neratovice 2 HC Buldoci NeratoviceHokejový klub Čáslav8:8 (3:2, 3:4, 2:2)
So 30.9.2023 14:45 Benátky nad Jizerou 2 HC Benátky n.J.HC Rytíři Vlašim4:3 (1:2, 0:0, 3:1)
Ne 1.10.2023 11:00 Benešov 2 HC Lev BenešovSK Sršni Kutná Hora5:10 (2:3, 1:4, 2:3)
Ne 1.10.2023 10:00 Vlašim 2 HC Rytíři Vlašim BHC Poděbrady3:25 (2:13, 1:8, 0:4)
Ne 1.10.2023 09:00 Praha, Zimní stadion Eden 2 HC Slavia PrahaSC Kolín8:8 (3:2, 3:5, 2:1)
So 7.10.2023 11:00 Poděbrady 3 HC PoděbradyHC Slavia Praha8:6 (4:2, 2:1, 2:3)
So 7.10.2023 12:00 Nymburk, Zimní stadion 3 HC Nymburský Lev, z.s.HC Buldoci Neratovice11:4 (3:3, 4:1, 4:0)
So 7.10.2023 14:20 Říčany u Prahy 3 HC Com-Sys ŘíčanyHC Junior Mělník5:11 (0:6, 2:3, 3:2)
So 7.10.2023 09:00 Velké Popovice, Zimní stadion 3 Slavoj Vel.PopoviceHC Letci Letňany3:18 (1:8, 1:4, 1:6)
Ne 8.10.2023 09:30 Kutná Hora 3 SK Sršni Kutná HoraHC Rytíři Vlašim B2:6 (0:1, 0:1, 2:4)
Ne 8.10.2023 10:00 Vlašim 3 HC Rytíři VlašimHC Lev Benešov32:2 (10:0, 8:1, 14:1)
Ne 8.10.2023 12:30 Čáslav 3 Hokejový klub ČáslavHC Benátky n.J.2:10 (0:3, 1:5, 1:2)
So 14.10.2023 09:00 Mělník, Zimní stadion 4 HC Junior MělníkSlavoj Vel.Popovice14:1 (5:0, 6:1, 3:0)
So 14.10.2023 09:00 Neratovice 4 HC Buldoci NeratoviceHC Com-Sys Říčany9:10 (4:2, 2:4, 3:4)
So 14.10.2023 09:10 Benátky nad Jizerou 4 HC Benátky n.J.HC Nymburský Lev, z.s.9:4 (2:2, 1:2, 6:0)
So 14.10.2023 09:10 Benešov 4 HC Lev BenešovHokejový klub Čáslav0:23 (0:7, 0:9, 0:7)
So 14.10.2023 10:00 Vlašim 4 HC Rytíři Vlašim BHC Rytíři Vlašim0:19 (0:4, 0:6, 0:9)
So 14.10.2023 11:15 Praha, Zimní stadion Eden 4 HC Slavia PrahaSK Sršni Kutná Hora30:1 (10:1, 8:0, 12:0)
So 14.10.2023 11:00 Kolín, Zimní stadion 4 SC KolínHC Poděbrady13:8 (5:1, 6:6, 2:1)
Ne 15.10.2023 09:30 Kutná Hora 5 SK Sršni Kutná HoraSC Kolín3:20 (0:9, 1:6, 2:5)
Ne 15.10.2023 10:00 Vlašim 5 HC Rytíři VlašimHC Slavia Praha2:9 (0:4, 1:1, 1:4)
Ne 15.10.2023 13:45 Čáslav 5 Hokejový klub ČáslavHC Rytíři Vlašim B33:3 (13:1, 9:0, 11:2)
Ne 15.10.2023 10:00 Nymburk, Zimní stadion 5 HC Nymburský Lev, z.s.HC Lev Benešov31:1 (8:0, 13:1, 10:0)
Ne 15.10.2023 09:50 Říčany u Prahy 5 HC Com-Sys ŘíčanyHC Benátky n.J.2:19 (0:7, 1:5, 1:7)
Ne 15.10.2023 12:45 Velké Popovice, Zimní stadion 5 Slavoj Vel.PopoviceHC Buldoci Neratovice7:3 (2:0, 3:2, 2:1)
Ne 15.10.2023 09:00 Praha, ICE ARENA 5 HC Letci LetňanyHC Junior Mělník3:6 (0:2, 2:2, 1:2)
So 21.10.2023 09:00 Neratovice 6 HC Buldoci NeratoviceHC Letci Letňany5:4 (2:3, 3:1, 0:0)
So 21.10.2023 09:10 Benešov 6 HC Lev BenešovHC Com-Sys Říčany0:12 (0:4, 0:4, 0:4)
So 21.10.2023 12:30 Kolín, Zimní stadion 6 SC KolínHC Rytíři Vlašim7:3 (2:0, 2:0, 3:3)
So 21.10.2023 09:00 Poděbrady 6 HC PoděbradySK Sršni Kutná Hora25:2 (7:1, 9:1, 9:0)
Ne 22.10.2023 13:40 Benátky nad Jizerou 6 HC Benátky n.J.Slavoj Vel.Popovice13:2 (2:1, 5:1, 6:0)
Ne 22.10.2023 10:00 Vlašim 6 HC Rytíři Vlašim BHC Nymburský Lev, z.s.1:23 (0:8, 0:9, 1:6)
Ne 22.10.2023 11:30 Praha, Zimní stadion Eden 6 HC Slavia PrahaHokejový klub Čáslav12:3 (3:1, 5:0, 4:2)
Čt 26.10.2023 09:00 Velké Popovice, Zimní stadion 7 Slavoj Vel.PopoviceHC Lev Benešov15:2 (6:1, 6:0, 3:1)
So 28.10.2023 10:00 Vlašim 7 HC Rytíři VlašimHC Poděbrady9:9 (2:4, 5:2, 2:3)
So 28.10.2023 10:30 Nymburk, Zimní stadion 7 HC Nymburský Lev, z.s.HC Slavia Praha7:6 (4:2, 0:1, 3:3)
So 28.10.2023 13:55 Říčany u Prahy 7 HC Com-Sys ŘíčanyHC Rytíři Vlašim B12:4 (4:3, 5:1, 3:0)
So 28.10.2023 09:00 Praha, ICE ARENA 7 HC Letci LetňanyHC Benátky n.J.9:5 (5:3, 3:0, 1:2)
So 28.10.2023 09:00 Mělník, Zimní stadion 7 HC Junior MělníkHC Buldoci Neratovice0:12 (0:1, 0:6, 0:5)
Ne 29.10.2023 13:30 Čáslav 7 Hokejový klub ČáslavSC Kolín5:7 (2:2, 1:2, 2:3)
Pá 3.11.2023 18:30 Praha, Zimní stadion Eden 8 HC Slavia PrahaHC Com-Sys Říčany28:1 (7:1, 9:0, 12:0)
So 4.11.2023 09:09 Benátky nad Jizerou 8 HC Benátky n.J.HC Junior Mělník8:0 (1:0, 1:0, 6:0)
So 4.11.2023 09:10 Benešov 8 HC Lev BenešovHC Letci Letňany0:20 (0:10, 0:5, 0:5)
So 4.11.2023 10:00 Vlašim 8 HC Rytíři Vlašim BSlavoj Vel.Popovice2:9 (1:2, 0:2, 1:5)
So 4.11.2023 11:00 Kolín, Zimní stadion 8 SC KolínHC Nymburský Lev, z.s.13:6 (4:3, 4:1, 5:2)
So 4.11.2023 10:45 Poděbrady 8 HC PoděbradyHokejový klub Čáslav11:4 (3:2, 6:2, 2:0)
So 4.11.2023 09:15 Kutná Hora 8 SK Sršni Kutná HoraHC Rytíři Vlašim4:5 (2:0, 1:3, 1:2)
Ne 5.11.2023 14:30 Čáslav 9 Hokejový klub ČáslavSK Sršni Kutná Hora11:2 (3:1, 2:1, 6:0)
Ne 5.11.2023 12:15 Nymburk, Zimní stadion 9 HC Nymburský Lev, z.s.HC Poděbrady7:8 (0:2, 3:5, 4:1)
Ne 5.11.2023 09:40 Říčany u Prahy 9 HC Com-Sys ŘíčanySC Kolín3:16 (0:8, 3:4, 0:4)
Ne 5.11.2023 12:45 Velké Popovice, Zimní stadion 9 Slavoj Vel.PopoviceHC Slavia Praha2:11 (0:3, 0:3, 2:5)
Ne 5.11.2023 09:00 Praha, ICE ARENA 9 HC Letci LetňanyHC Rytíři Vlašim B24:1 (7:0, 8:1, 9:0)
Ne 5.11.2023 10:15 Mělník, Zimní stadion 9 HC Junior MělníkHC Lev Benešov9:1 (3:0, 0:1, 6:0)
Ne 5.11.2023 09:00 Neratovice 9 HC Buldoci NeratoviceHC Benátky n.J.9:5 (4:1, 2:2, 3:2)
So 11.11.2023 09:10 Benešov 10 HC Lev BenešovHC Buldoci Neratovice2:16 (0:3, 0:9, 2:4)
So 11.11.2023 12:00 Vlašim 10 HC Rytíři Vlašim BHC Junior Mělník2:18 (1:4, 0:6, 1:8)
So 11.11.2023 09:15 Kutná Hora 10 SK Sršni Kutná HoraHC Nymburský Lev, z.s.6:10 (1:3, 2:5, 3:2)
Ne 12.11.2023 07:45 Praha, Zimní stadion Eden 10 HC Slavia PrahaHC Letci Letňany4:6 (0:2, 2:4, 2:0)
Ne 12.11.2023 12:45 Kolín, Zimní stadion 10 SC KolínSlavoj Vel.Popovice28:9 (10:1, 8:6, 10:2)
Ne 12.11.2023 10:00 Poděbrady 10 HC PoděbradyHC Com-Sys Říčany9:3 (4:1, 3:1, 2:1)
Ne 12.11.2023 10:00 Vlašim 10 HC Rytíři VlašimHokejový klub Čáslav3:11 (0:3, 2:3, 1:5)
Pá 17.11.2023 09:30 Poděbrady 12 HC PoděbradyHC Letci Letňany7:8 (2:3, 3:2, 2:3)
So 18.11.2023 10:30 Nymburk, Zimní stadion 11 HC Nymburský Lev, z.s.HC Rytíři Vlašim19:9 (5:4, 7:3, 7:2)
So 18.11.2023 10:40 Říčany u Prahy 11 HC Com-Sys ŘíčanySK Sršni Kutná Hora5:3 (1:0, 2:3, 2:0)
So 18.11.2023 09:00 Velké Popovice, Zimní stadion 11 Slavoj Vel.PopoviceHC Poděbrady6:16 (1:5, 2:5, 3:6)
So 18.11.2023 12:45 Praha, ICE ARENA 11 HC Letci LetňanySC Kolín7:3 (0:0, 5:2, 2:1)
So 18.11.2023 09:00 Mělník, Zimní stadion 11 HC Junior MělníkHC Slavia Praha6:2 (3:0, 3:1, 0:1)
So 18.11.2023 09:00 Neratovice 11 HC Buldoci NeratoviceHC Rytíři Vlašim B15:1 (5:0, 7:0, 3:1)
So 18.11.2023 16:00 Benátky nad Jizerou 11 HC Benátky n.J.HC Lev Benešov14:2 (2:1, 5:0, 7:1)
Ne 19.11.2023 12:00 Vlašim 12 HC Rytíři Vlašim BHC Benátky n.J.2:16 (1:5, 0:3, 1:8)
Ne 19.11.2023 14:45 Praha, Zimní stadion Eden 12 HC Slavia PrahaHC Buldoci Neratovice3:7 (0:1, 1:4, 2:2)
Ne 19.11.2023 10:00 Kolín, Zimní stadion 12 SC KolínHC Junior Mělník7:2 (2:1, 4:0, 1:1)
Ne 19.11.2023 09:30 Kutná Hora 12 SK Sršni Kutná HoraSlavoj Vel.Popovice4:5 (0:2, 4:1, 0:2)
Ne 19.11.2023 10:00 Vlašim 12 HC Rytíři VlašimHC Com-Sys Říčany16:7 (3:3, 6:2, 7:2)
Ne 19.11.2023 09:45 Čáslav 12 Hokejový klub ČáslavHC Nymburský Lev, z.s.6:3 (2:0, 0:3, 4:0)
Pá 24.11.2023 16:30 Neratovice 13 HC Buldoci NeratoviceSC Kolín5:6 (1:2, 3:2, 1:2)
So 25.11.2023 12:40 Říčany u Prahy 13 HC Com-Sys ŘíčanyHokejový klub Čáslav1:14 (0:3, 0:5, 1:6)
So 25.11.2023 09:00 Velké Popovice, Zimní stadion 13 Slavoj Vel.PopoviceHC Rytíři Vlašim5:12 (0:4, 2:5, 3:3)
So 25.11.2023 09:00 Mělník, Zimní stadion 13 HC Junior MělníkHC Poděbrady9:6 (2:1, 2:4, 5:1)
So 25.11.2023 09:00 Benešov 13 HC Lev BenešovHC Rytíři Vlašim B6:1 (1:1, 3:0, 2:0)
Ne 26.11.2023 16:15 Praha, ICE ARENA 13 HC Letci LetňanySK Sršni Kutná Hora15:1 (6:0, 4:1, 5:0)
Ne 26.11.2023 09:00 Benátky nad Jizerou 13 HC Benátky n.J.HC Slavia Praha3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
So 2.12.2023 10:15 Praha, Zimní stadion Eden 14 HC Slavia PrahaHC Lev Benešov25:1 (7:1, 11:0, 7:0)
So 2.12.2023 11:00 Kolín, Zimní stadion 14 SC KolínHC Benátky n.J.4:8 (2:3, 1:3, 1:2)
So 2.12.2023 09:00 Poděbrady 14 HC PoděbradyHC Buldoci Neratovice19:6 (6:3, 8:2, 5:1)
So 2.12.2023 09:15 Kutná Hora 14 SK Sršni Kutná HoraHC Junior Mělník2:10 (1:5, 0:2, 1:3)
So 2.12.2023 10:00 Vlašim 14 HC Rytíři VlašimHC Letci Letňany7:4 (1:3, 3:1, 3:0)
So 2.12.2023 09:45 Čáslav 14 Hokejový klub ČáslavSlavoj Vel.Popovice12:1 (6:1, 4:0, 2:0)
So 9.12.2023 09:00 Velké Popovice, Zimní stadion 15 Slavoj Vel.PopoviceHC Nymburský Lev, z.s.6:9 (2:4, 1:2, 3:3)
So 9.12.2023 09:00 Praha, ICE ARENA 15 HC Letci LetňanyHokejový klub Čáslav5:3 (2:2, 2:0, 1:1)
So 9.12.2023 09:00 Neratovice 15 HC Buldoci NeratoviceSK Sršni Kutná Hora12:1 (4:0, 3:0, 5:1)
So 9.12.2023 11:00 Benátky nad Jizerou 15 HC Benátky n.J.HC Poděbrady12:4 (3:0, 5:1, 4:3)
So 9.12.2023 15:50 Benešov 15 HC Lev BenešovSC Kolín2:14 (0:3, 1:6, 1:5)
So 9.12.2023 10:00 Vlašim 15 HC Rytíři Vlašim BHC Slavia Praha1:20 (0:7, 1:4, 0:9)
Ne 10.12.2023 10:00 Vlašim 16 HC Rytíři Vlašim BSC Kolín3:23 (0:9, 2:6, 1:8)
Ne 10.12.2023 13:10 Benešov 16 HC Lev BenešovHC Poděbrady2:16 (1:5, 1:6, 0:5)
Ne 10.12.2023 09:10 Benátky nad Jizerou 16 HC Benátky n.J.SK Sršni Kutná Hora7:1 (2:0, 3:0, 2:1)
Ne 10.12.2023 14:45 Neratovice 16 HC Buldoci NeratoviceHC Rytíři Vlašim6:4 (3:0, 3:2, 0:2)
Ne 10.12.2023 10:15 Mělník, Zimní stadion 16 HC Junior MělníkHokejový klub Čáslav2:4 (1:3, 0:0, 1:1)
Ne 10.12.2023 11:00 Praha, ICE ARENA 16 HC Letci LetňanyHC Nymburský Lev, z.s.9:6 (2:0, 6:2, 1:4)
Ne 10.12.2023 14:30 Velké Popovice, Zimní stadion 16 Slavoj Vel.PopoviceHC Com-Sys Říčany8:5 (2:1, 4:1, 2:3)
Út 12.12.2023 17:00 Mělník, Zimní stadion 15 HC Junior MělníkHC Rytíři Vlašim9:7 (3:3, 4:2, 2:2)
So 16.12.2023 14:00 Říčany u Prahy 17 HC Com-Sys ŘíčanyHC Letci Letňany0:13 (0:3, 0:7, 0:3)
So 16.12.2023 10:00 Nymburk, Zimní stadion 17 HC Nymburský Lev, z.s.HC Junior Mělník4:4 (2:1, 0:0, 2:3)
So 16.12.2023 09:45 Čáslav 17 Hokejový klub ČáslavHC Buldoci Neratovice12:0 (5:0, 5:0, 2:0)
So 16.12.2023 12:00 Vlašim 17 HC Rytíři VlašimHC Benátky n.J.3:10 (1:1, 1:2, 1:7)
Ne 17.12.2023 11:30 Poděbrady 17 HC PoděbradyHC Rytíři Vlašim B17:1 (4:0, 2:0, 11:1)
Ne 17.12.2023 12:45 Kolín, Zimní stadion 17 SC KolínHC Slavia Praha6:10 (3:6, 1:1, 2:3)
Čt 21.12.2023 16:15 Nymburk, Zimní stadion 14 HC Nymburský Lev, z.s.HC Com-Sys Říčany2:11 (1:4, 1:1, 0:6)
So 6.1.2024 10:15 Praha, Zimní stadion Eden 18 HC Slavia PrahaHC Poděbrady8:4 (2:2, 3:1, 3:1)
So 6.1.2024 10:00 Vlašim 18 HC Rytíři Vlašim BSK Sršni Kutná Hora2:3 (2:0, 0:1, 0:2)
So 6.1.2024 09:00 Benešov 18 HC Lev BenešovHC Rytíři Vlašim4:15 (2:5, 1:3, 1:7)
So 6.1.2024 09:09 Benátky nad Jizerou 18 HC Benátky n.J.Hokejový klub Čáslav7:3 (2:1, 4:1, 1:1)
Ne 7.1.2024 09:00 Neratovice 18 HC Buldoci NeratoviceHC Nymburský Lev, z.s.7:10 (3:4, 1:3, 3:3)
Ne 7.1.2024 10:15 Mělník, Zimní stadion 18 HC Junior MělníkHC Com-Sys Říčany12:0 (4:0, 3:0, 5:0)
Ne 7.1.2024 09:00 Praha, ICE ARENA 18 HC Letci LetňanySlavoj Vel.Popovice8:0 (2:0, 3:0, 3:0)
So 13.1.2024 09:00 Velké Popovice, Zimní stadion 19 Slavoj Vel.PopoviceHC Junior Mělník2:11 (2:5, 0:2, 0:4)
So 13.1.2024 10:40 Říčany u Prahy 19 HC Com-Sys ŘíčanyHC Buldoci Neratovice15:5 (4:2, 6:1, 5:2)
So 13.1.2024 09:45 Čáslav 19 Hokejový klub ČáslavHC Lev Benešov17:1 (6:0, 6:0, 5:1)
So 13.1.2024 12:00 Vlašim 19 HC Rytíři VlašimHC Rytíři Vlašim B9:3 (1:1, 5:1, 3:1)
So 13.1.2024 09:15 Kutná Hora 19 SK Sršni Kutná HoraHC Slavia Praha3:6 (0:3, 3:2, 0:1)
So 13.1.2024 09:00 Poděbrady 19 HC PoděbradySC Kolín6:11 (1:3, 1:4, 4:4)
Ne 14.1.2024 09:45 Nymburk, Zimní stadion 19 HC Nymburský Lev, z.s.HC Benátky n.J.8:8 (4:2, 3:2, 1:4)
So 20.1.2024 11:00 Kolín, Zimní stadion 20 SC KolínSK Sršni Kutná Hora24:6 (8:1, 12:1, 4:4)
So 20.1.2024 12:30 Praha, Zimní stadion Eden 20 HC Slavia PrahaHC Rytíři Vlašim9:5 (3:1, 5:2, 1:2)
So 20.1.2024 10:00 Vlašim 20 HC Rytíři Vlašim BHokejový klub Čáslav1:8 (1:3, 0:3, 0:2)
So 20.1.2024 09:00 Benešov 20 HC Lev BenešovHC Nymburský Lev, z.s.2:15 (1:6, 0:2, 1:7)
So 20.1.2024 09:00 Neratovice 20 HC Buldoci NeratoviceSlavoj Vel.Popovice11:6 (4:2, 3:2, 4:2)
So 20.1.2024 09:00 Mělník, Zimní stadion 20 HC Junior MělníkHC Letci Letňany2:4 (2:1, 0:0, 0:3)
Ne 21.1.2024 16:15 Benátky nad Jizerou 20 HC Benátky n.J.HC Com-Sys Říčany9:0 (5:0, 1:0, 3:0)
So 27.1.2024 11:00 Praha, ICE ARENA 21 HC Letci LetňanyHC Buldoci Neratovice18:1 (5:0, 7:1, 6:0)
So 27.1.2024 09:00 Velké Popovice, Zimní stadion 21 Slavoj Vel.PopoviceHC Benátky n.J.3:24 (0:9, 3:10, 0:5)
So 27.1.2024 14:45 Říčany u Prahy 21 HC Com-Sys ŘíčanyHC Lev Benešov9:0 (1:0, 4:0, 4:0)
So 27.1.2024 09:45 Čáslav 21 Hokejový klub ČáslavHC Slavia Praha8:2 (2:0, 2:2, 4:0)
So 27.1.2024 10:30 Vlašim 21 HC Rytíři VlašimSC Kolín5:11 (1:2, 2:8, 2:1)
Ne 28.1.2024 09:45 Nymburk, Zimní stadion 21 HC Nymburský Lev, z.s.HC Rytíři Vlašim B15:4 (6:1, 1:1, 8:2)
Ne 28.1.2024 09:30 Kutná Hora 21 SK Sršni Kutná HoraHC Poděbrady2:17 (1:9, 0:4, 1:4)
So 3.2.2024 09:00 Poděbrady 22 HC PoděbradyHC Rytíři Vlašim9:7 (1:2, 3:3, 5:2)
So 3.2.2024 09:30 Praha, Zimní stadion Eden 22 HC Slavia PrahaHC Nymburský Lev, z.s.13:4 (6:1, 4:2, 3:1)
So 3.2.2024 10:00 Vlašim 22 HC Rytíři Vlašim BHC Com-Sys Říčany1:24 (0:8, 1:6, 0:10)
So 3.2.2024 14:00 Benešov 22 HC Lev BenešovSlavoj Vel.Popovice2:16 (1:6, 0:6, 1:4)
So 3.2.2024 11:15 Neratovice 22 HC Buldoci NeratoviceHC Junior Mělník4:5 (1:3, 2:2, 1:0)
Ne 4.2.2024 11:45 Kolín, Zimní stadion 22 SC KolínHokejový klub Čáslav11:3 (2:1, 2:0, 7:2)
Ne 4.2.2024 09:30 Benátky nad Jizerou 22 HC Benátky n.J.HC Letci Letňany3:4 (1:2, 2:0, 0:2)
Pá 9.2.2024 15:45 Poděbrady 24 HC PoděbradyHC Nymburský Lev, z.s.11:9 (7:4, 3:3, 1:2)
So 10.2.2024 09:00 Mělník, Zimní stadion 23 HC Junior MělníkHC Benátky n.J.1:9 (0:2, 0:6, 1:1)
So 10.2.2024 09:00 Velké Popovice, Zimní stadion 23 Slavoj Vel.PopoviceHC Rytíři Vlašim B9:4 (1:1, 6:3, 2:0)
So 10.2.2024 10:30 Nymburk, Zimní stadion 23 HC Nymburský Lev, z.s.SC Kolín5:9 (2:1, 2:3, 1:5)
So 10.2.2024 09:45 Čáslav 23 Hokejový klub ČáslavHC Poděbrady6:4 (0:0, 5:2, 1:2)
Ne 11.2.2024 09:00 Praha, ICE ARENA 23 HC Letci LetňanyHC Lev Benešov25:0 (9:0, 6:0, 10:0)
Ne 11.2.2024 11:35 Říčany u Prahy 23 HC Com-Sys ŘíčanyHC Slavia Praha1:10 (0:3, 1:2, 0:5)
Ne 11.2.2024 12:00 Vlašim 23 HC Rytíři VlašimSK Sršni Kutná Hora16:2 (3:0, 3:1, 10:1)
So 17.2.2024 15:00 Praha, Zimní stadion Eden 24 HC Slavia PrahaSlavoj Vel.Popovice25:1 (5:0, 8:1, 12:0)
So 17.2.2024 12:00 Vlašim 24 HC Rytíři Vlašim BHC Letci Letňany4:20 (0:8, 2:6, 2:6)
So 17.2.2024 09:00 Benešov 24 HC Lev BenešovHC Junior Mělník0:7 (0:3, 0:1, 0:3)
Ne 18.2.2024 09:30 Kutná Hora 24 SK Sršni Kutná HoraHokejový klub Čáslav0:7 (0:2, 0:3, 0:2)
Ne 18.2.2024 10:00 Kolín, Zimní stadion 24 SC KolínHC Com-Sys Říčany9:4 (5:2, 3:1, 1:1)
Ne 18.2.2024 11:11 Benátky nad Jizerou 24 HC Benátky n.J.HC Buldoci Neratovice7:6 (5:1, 2:3, 0:2)
So 24.2.2024 12:45 Neratovice 25 HC Buldoci NeratoviceHC Lev Benešov16:1 (1:0, 7:0, 8:1)
So 24.2.2024 09:00 Velké Popovice, Zimní stadion 25 Slavoj Vel.PopoviceSC Kolín9:18 (1:6, 5:7, 3:5)
So 24.2.2024 13:50 Říčany u Prahy 25 HC Com-Sys ŘíčanyHC Poděbrady5:12 (4:3, 0:5, 1:4)
Ne 25.2.2024 10:15 Mělník, Zimní stadion 25 HC Junior MělníkHC Rytíři Vlašim B24:2 (10:1, 6:0, 8:1)
Ne 25.2.2024 09:45 Nymburk, Zimní stadion 30 HC Nymburský Lev, z.s.Slavoj Vel.Popovice11:4 (0:3, 6:1, 5:0)
So 2.3.2024 10:30 Vlašim 26 HC Rytíři VlašimHC Nymburský Lev, z.s.5:14 (3:3, 0:6, 2:5)
So 2.3.2024 11:15 Kolín, Zimní stadion 26 SC KolínHC Letci Letňany5:6 (1:2, 3:2, 1:2)
So 2.3.2024 13:45 Praha, Zimní stadion Eden 26 HC Slavia PrahaHC Junior Mělník7:2 (3:0, 1:1, 4:0)
So 2.3.2024 11:10 Benešov 26 HC Lev BenešovHC Benátky n.J.2:17 (1:2, 0:10, 1:5)
Ne 3.3.2024 09:30 Kutná Hora 26 SK Sršni Kutná HoraHC Com-Sys Říčany1:15 (0:2, 0:8, 1:5)
Ne 3.3.2024 12:00 Poděbrady 26 HC PoděbradySlavoj Vel.Popovice23:1 (9:0, 7:0, 7:1)
Ne 3.3.2024 12:00 Vlašim 26 HC Rytíři Vlašim BHC Buldoci Neratovice5:18 (1:7, 3:4, 1:7)
Pá 8.3.2024 16:00 Praha, ICE ARENA 25 HC Letci LetňanyHC Slavia Praha2:4 (0:2, 2:0, 0:2)
Pá 8.3.2024 17:00 Čáslav 28 Hokejový klub ČáslavHC Com-Sys Říčany5:6 (1:2, 2:4, 2:0)
So 9.3.2024 11:45 Benátky nad Jizerou 27 HC Benátky n.J.HC Rytíři Vlašim B13:3 (3:1, 3:2, 7:0)
So 9.3.2024 13:15 Neratovice 27 HC Buldoci NeratoviceHC Slavia Praha3:7 (1:4, 0:2, 2:1)
So 9.3.2024 09:00 Mělník, Zimní stadion 27 HC Junior MělníkSC Kolín2:10 (2:2, 0:5, 0:3)
So 9.3.2024 13:30 Praha, ICE ARENA 27 HC Letci LetňanyHC Poděbrady8:3 (4:1, 2:1, 2:1)
So 9.3.2024 09:00 Velké Popovice, Zimní stadion 27 Slavoj Vel.PopoviceSK Sršni Kutná Hora4:3 (1:1, 1:0, 2:2)
So 9.3.2024 10:45 Nymburk, Zimní stadion 27 HC Nymburský Lev, z.s.Hokejový klub Čáslav9:9 (5:2, 3:4, 1:3)
Ne 10.3.2024 13:30 Říčany u Prahy 27 HC Com-Sys ŘíčanyHC Rytíři Vlašim20:5 (7:1, 7:3, 6:1)
Ne 10.3.2024 11:15 Kolín, Zimní stadion 28 SC KolínHC Buldoci Neratovice14:4 (7:0, 1:2, 6:2)
So 16.3.2024 11:15 Kutná Hora 28 SK Sršni Kutná HoraHC Letci Letňany2:17 (0:5, 1:3, 1:9)
So 16.3.2024 09:30 Praha, Zimní stadion Eden 28 HC Slavia PrahaHC Benátky n.J.4:2 (3:1, 0:1, 1:0)
Ne 17.3.2024 09:45 Nymburk, Zimní stadion 25 HC Nymburský Lev, z.s.SK Sršni Kutná Hora9:1 (3:1, 0:0, 6:0)
Ne 17.3.2024 10:00 Vlašim 28 HC Rytíři VlašimSlavoj Vel.Popovice2:5 (0:2, 1:3, 1:0)
Ne 17.3.2024 11:30 Poděbrady 28 HC PoděbradyHC Junior Mělník9:5 (4:0, 3:1, 2:4)
Ne 17.3.2024 09:45 Čáslav 30 Hokejový klub ČáslavHC Letci Letňany4:7 (2:2, 2:1, 0:4)
Út 19.3.2024 17:30 Kutná Hora 17 SK Sršni Kutná HoraHC Lev Benešov10:2 (2:1, 3:1, 5:0)
Čt 21.3.2024 18:00 Mělník, Zimní stadion 29 HC Junior MělníkSK Sršni Kutná Hora18:1 (6:0, 6:0, 6:1)
Pá 22.3.2024 17:00 Čáslav 25 Hokejový klub ČáslavHC Rytíři Vlašim17:0 (4:0, 6:0, 7:0)
So 23.3.2024 11:20 Benešov 29 HC Lev BenešovHC Slavia Praha0:15 (0:4, 0:6, 0:5)
So 23.3.2024 11:25 Benátky nad Jizerou 29 HC Benátky n.J.SC Kolín5:5 (2:2, 1:2, 2:1)
So 23.3.2024 13:15 Neratovice 29 HC Buldoci NeratoviceHC Poděbrady8:10 (4:1, 2:5, 2:4)
So 23.3.2024 09:00 Praha, ICE ARENA 29 HC Letci LetňanyHC Rytíři Vlašim10:2 (2:0, 3:2, 5:0)
So 23.3.2024 09:00 Velké Popovice, Zimní stadion 29 Slavoj Vel.PopoviceHokejový klub Čáslav3:13 (1:7, 0:2, 2:4)
Ne 24.3.2024 12:20 Říčany u Prahy 29 HC Com-Sys ŘíčanyHC Nymburský Lev, z.s.10:10 (2:5, 5:3, 3:2)
Ne 24.3.2024 10:00 Poděbrady 30 HC PoděbradyHC Benátky n.J.5:11 (2:3, 1:2, 2:6)
Po 25.3.2024 17:15 Vlašim 28 HC Rytíři Vlašim BHC Lev Benešov6:1 (4:0, 1:1, 1:0)
Pá 29.3.2024 17:30 Benešov 30 SC KolínHC Lev Benešov19:3 (5:1, 7:1, 7:1)
So 30.3.2024 11:30 Praha, Zimní stadion Eden 30 HC Slavia PrahaHC Rytíři Vlašim B18:0 (4:0, 6:0, 8:0)
Ne 31.3.2024 10:00 Vlašim 30 HC Rytíři VlašimHC Junior Mělník6:9 (1:1, 4:4, 1:4)
Ne 31.3.2024 09:30 Kutná Hora 30 SK Sršni Kutná HoraHC Buldoci Neratovice3:8 (0:0, 2:3, 1:5)


Liga mladších žáků „B“ sk. 20 - Vysočina 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
Čt 28.9.2023 Jihlava 1 HC Dukla JihlavaBK Zubři Bystřice n. Pernštejnem5:0
Čt 28.9.2023 08:00 Chotěboř 1 HC ChotěbořBK Havlíčkův Brod8:0 (2:0, 3:0, 3:0)
Čt 28.9.2023 13:00 Třebíč 1 SK H.Slavia TřebíčRytíři z Telče2:14 (1:4, 1:6, 0:4)
Čt 28.9.2023 11:45 Žďár nad Sázavou 1 SKLH Žďár n. SázavouHC Lední medvědi Pelhřimov10:5 (3:2, 3:1, 4:2)
Čt 28.9.2023 09:00 Ledeč nad Sázavou 1 HC Ledeč nad SázavouHC Sp. Velká Bíteš1:10 (0:2, 0:3, 1:5)
Čt 28.9.2023 09:00 Moravské Budějovice, Zimní sta 1 HC Žihadla Moravské BudějoviceHHK Velké Meziříčí8:4 (1:0, 4:1, 3:3)
Pá 29.9.2023 16:00 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 1 BK Havlíčkův BrodHC Dukla Jihlava B13:1 (2:1, 5:0, 6:0)
So 30.9.2023 14:00 Bystřice nad Pernštejnem, Zimn 2 BK Zubři Bystřice n. PernštejnemHHK Velké Meziříčí5:5 (3:2, 0:0, 2:3)
So 30.9.2023 09:00 Velká Bíteš 2 HC Sp. Velká BítešHC Světlá n. Sáz.4:5 (1:2, 2:1, 1:2)
So 30.9.2023 09:45 Telč, Zimní stadion 2 Rytíři z TelčeSKLH Žďár n. Sázavou13:3 (6:1, 3:2, 4:0)
So 30.9.2023 09:00 Chotěboř 2 HC ChotěbořSK H.Slavia Třebíč9:5 (4:3, 0:2, 5:0)
So 30.9.2023 14:30 Jihlava 2 HC Dukla JihlavaBK Havlíčkův Brod7:2 (2:0, 4:1, 1:1)
Ne 1.10.2023 10:00 Náměšť nad Oslavou 2 Náměšť nad OslavouHC Žihadla Moravské Budějovice6:11 (2:3, 3:5, 1:3)
Ne 1.10.2023 11:30 Pelhřimov, Zimní stadion 2 HC Lední medvědi PelhřimovHC Ledeč nad Sázavou23:1 (8:1, 8:0, 7:0)
Ne 1.10.2023 12:30 Jihlava 2 HC Dukla Jihlava BSK H.Slavia Třebíč0:13 (0:3, 0:3, 0:7)
So 7.10.2023 11:15 Třebíč 3 SK H.Slavia TřebíčHC Dukla Jihlava3:13 (3:3, 0:4, 0:6)
So 7.10.2023 13:00 Žďár nad Sázavou 3 SKLH Žďár n. SázavouHC Chotěboř4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
So 7.10.2023 09:00 Ledeč nad Sázavou 3 HC Ledeč nad SázavouRytíři z Telče6:5 (3:2, 2:2, 1:1)
So 7.10.2023 11:30 Světlá nad Sázavou, Zimní stad 3 HC Světlá n. Sáz.HC Lední medvědi Pelhřimov4:2 (1:0, 1:2, 2:0)
So 7.10.2023 09:00 Moravské Budějovice, Zimní sta 3 HC Žihadla Moravské BudějoviceHC Sp. Velká Bíteš8:10 (4:2, 2:2, 2:6)
So 7.10.2023 09:00 Velké Meziříčí 3 HHK Velké MeziříčíNáměšť nad Oslavou4:4 (1:3, 3:1, 0:0)
Ne 8.10.2023 10:00 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 3 BK Havlíčkův BrodBK Zubři Bystřice n. Pernštejnem6:5 (1:1, 1:2, 4:2)
Ne 8.10.2023 10:15 Žďár nad Sázavou 3 SKLH Žďár n. SázavouHC Dukla Jihlava B15:4 (4:2, 4:0, 7:2)
So 14.10.2023 09:00 Velká Bíteš 4 HC Sp. Velká BítešHHK Velké Meziříčí4:5 (2:2, 1:2, 1:1)
So 14.10.2023 11:30 Pelhřimov, Zimní stadion 4 HC Lední medvědi PelhřimovHC Žihadla Moravské Budějovice10:10 (2:3, 2:3, 6:4)
So 14.10.2023 09:00 Chotěboř 4 HC ChotěbořHC Ledeč nad Sázavou5:3 (0:1, 1:2, 4:0)
So 14.10.2023 17:45 Jihlava 4 HC Dukla JihlavaSKLH Žďár n. Sázavou12:1 (3:1, 3:0, 6:0)
Ne 15.10.2023 10:30 Bystřice nad Pernštejnem, Zimn 4 BK Zubři Bystřice n. PernštejnemNáměšť nad Oslavou3:2 (0:1, 2:1, 1:0)
Ne 15.10.2023 10:00 Telč, Zimní stadion 4 Rytíři z TelčeHC Světlá n. Sáz.30:3 (13:1, 10:1, 7:1)
Ne 15.10.2023 10:00 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 4 BK Havlíčkův BrodSK H.Slavia Třebíč16:4 (5:3, 2:1, 9:0)
Ne 15.10.2023 12:00 Jihlava 4 HC Dukla Jihlava BHC Ledeč nad Sázavou4:4 (1:2, 3:1, 0:1)
Ne 15.10.2023 10:30 Chotěboř 6 HC ChotěbořHC Žihadla Moravské Budějovice5:11 (1:3, 3:6, 1:2)
So 21.10.2023 16:15 Třebíč 5 SK H.Slavia TřebíčBK Zubři Bystřice n. Pernštejnem5:3 (2:1, 1:0, 2:2)
So 21.10.2023 09:00 Ledeč nad Sázavou 5 HC Ledeč nad SázavouHC Dukla Jihlava1:8 (1:2, 0:2, 0:4)
So 21.10.2023 11:30 Světlá nad Sázavou, Zimní stad 5 HC Světlá n. Sáz.HC Chotěboř4:9 (3:3, 0:3, 1:3)
So 21.10.2023 09:00 Moravské Budějovice, Zimní sta 5 HC Žihadla Moravské BudějoviceRytíři z Telče7:12 (3:4, 3:4, 1:4)
So 21.10.2023 09:00 Velké Meziříčí 5 HHK Velké MeziříčíHC Lední medvědi Pelhřimov1:12 (0:2, 0:5, 1:5)
So 21.10.2023 10:00 Náměšť nad Oslavou 5 Náměšť nad OslavouHC Sp. Velká Bíteš2:4 (1:3, 0:1, 1:0)
Ne 22.10.2023 10:15 Žďár nad Sázavou 5 SKLH Žďár n. SázavouBK Havlíčkův Brod4:2 (2:0, 2:1, 0:1)
Ne 22.10.2023 09:30 Světlá nad Sázavou, Zimní stad 5 HC Světlá n. Sáz.HC Dukla Jihlava B8:3 (1:1, 5:1, 2:1)
Pá 27.10.2023 13:00 Třebíč 6 SK H.Slavia TřebíčSKLH Žďár n. Sázavou5:6 (1:0, 2:3, 2:3)
So 28.10.2023 11:30 Pelhřimov, Zimní stadion 6 HC Lední medvědi PelhřimovNáměšť nad Oslavou4:7 (2:2, 2:3, 0:2)
So 28.10.2023 10:00 Telč, Zimní stadion 6 Rytíři z TelčeHHK Velké Meziříčí12:3 (3:1, 3:2, 6:0)
So 28.10.2023 12:30 Jihlava 6 HC Dukla JihlavaHC Světlá n. Sáz.4:5 (0:1, 2:1, 2:3)
So 28.10.2023 09:00 Ledeč nad Sázavou 6 HC Ledeč nad SázavouBK Havlíčkův Brod2:9 (0:1, 2:6, 0:2)
So 28.10.2023 09:00 Moravské Budějovice, Zimní sta 6 HC Dukla Jihlava BHC Žihadla Moravské Budějovice13:9 (3:4, 5:1, 5:4)
Ne 29.10.2023 12:15 Světlá nad Sázavou, Zimní stad 1 HC Světlá n. Sáz.Náměšť nad Oslavou0:7 (0:0, 0:4, 0:3)
Ne 29.10.2023 10:30 Bystřice nad Pernštejnem, Zimn 6 BK Zubři Bystřice n. PernštejnemHC Sp. Velká Bíteš8:3 (2:2, 2:1, 4:0)
So 4.11.2023 09:00 Ledeč nad Sázavou 7 HC Ledeč nad SázavouSK H.Slavia Třebíč1:16 (1:8, 0:1, 0:7)
So 4.11.2023 12:45 Světlá nad Sázavou, Zimní stad 7 HC Světlá n. Sáz.BK Havlíčkův Brod1:4 (0:0, 0:2, 1:2)
So 4.11.2023 09:00 Moravské Budějovice, Zimní sta 7 HC Žihadla Moravské BudějoviceHC Dukla Jihlava2:15 (0:6, 0:5, 2:4)
So 4.11.2023 09:00 Velké Meziříčí 7 HHK Velké MeziříčíHC Chotěboř3:12 (0:3, 1:2, 2:7)
So 4.11.2023 10:00 Náměšť nad Oslavou 7 Náměšť nad OslavouRytíři z Telče3:17 (1:5, 1:7, 1:5)
So 4.11.2023 09:00 Velká Bíteš 7 HC Sp. Velká BítešHC Lední medvědi Pelhřimov5:7 (0:0, 2:3, 3:4)
Ne 5.11.2023 12:45 Žďár nad Sázavou 7 SKLH Žďár n. SázavouBK Zubři Bystřice n. Pernštejnem8:3 (4:2, 3:1, 1:0)
Ne 5.11.2023 09:00 Velké Meziříčí 7 HHK Velké MeziříčíHC Dukla Jihlava B11:4 (2:1, 4:1, 5:2)
So 11.11.2023 09:00 Chotěboř 8 HC ChotěbořNáměšť nad Oslavou3:5 (0:2, 1:1, 2:2)
So 11.11.2023 12:00 Jihlava 8 HC Dukla JihlavaHHK Velké Meziříčí16:0 (5:0, 6:0, 5:0)
So 11.11.2023 10:00 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 8 BK Havlíčkův BrodHC Žihadla Moravské Budějovice8:3 (3:0, 3:2, 2:1)
So 11.11.2023 12:45 Třebíč 8 SK H.Slavia TřebíčHC Světlá n. Sáz.6:1 (1:1, 0:0, 5:0)
So 11.11.2023 10:15 Žďár nad Sázavou 8 SKLH Žďár n. SázavouHC Ledeč nad Sázavou4:1 (2:1, 2:0, 0:0)
Ne 12.11.2023 10:00 Telč, Zimní stadion 8 Rytíři z TelčeHC Sp. Velká Bíteš13:5 (4:1, 4:2, 5:2)
Ne 12.11.2023 11:15 Jihlava 8 HC Dukla Jihlava BNáměšť nad Oslavou4:4 (1:1, 0:1, 3:2)
So 18.11.2023 09:00 Ledeč nad Sázavou 9 HC Ledeč nad SázavouBK Zubři Bystřice n. Pernštejnem5:6 (1:1, 1:3, 3:2)
So 18.11.2023 11:30 Světlá nad Sázavou, Zimní stad 9 HC Světlá n. Sáz.SKLH Žďár n. Sázavou5:2 (4:0, 1:0, 0:2)
So 18.11.2023 09:00 Velké Meziříčí 9 HHK Velké MeziříčíBK Havlíčkův Brod1:12 (0:3, 1:5, 0:4)
So 18.11.2023 10:00 Náměšť nad Oslavou 9 Náměšť nad OslavouHC Dukla Jihlava0:18 (0:9, 0:5, 0:4)
So 18.11.2023 09:00 Velká Bíteš 9 HC Sp. Velká BítešHC Chotěboř5:10 (1:2, 1:2, 3:6)
Ne 19.11.2023 09:00 Moravské Budějovice, Zimní sta 9 HC Žihadla Moravské BudějoviceSK H.Slavia Třebíč11:2 (3:1, 3:0, 5:1)
Ne 19.11.2023 11:30 Pelhřimov, Zimní stadion 9 HC Lední medvědi PelhřimovRytíři z Telče6:9 (2:1, 2:4, 2:4)
Ne 19.11.2023 16:00 Velká Bíteš 9 HC Sp. Velká BítešHC Dukla Jihlava B7:7 (2:4, 3:2, 2:1)
So 25.11.2023 09:00 Chotěboř 10 HC ChotěbořHC Lední medvědi Pelhřimov4:13 (2:5, 1:1, 1:7)
So 25.11.2023 14:30 Jihlava 10 HC Dukla JihlavaHC Sp. Velká Bíteš17:3 (6:0, 8:1, 3:2)
So 25.11.2023 12:00 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 10 BK Havlíčkův BrodNáměšť nad Oslavou8:2 (2:0, 3:1, 2:1)
So 25.11.2023 12:15 Třebíč 10 SK H.Slavia TřebíčHHK Velké Meziříčí11:1 (4:0, 6:0, 1:1)
So 25.11.2023 11:30 Žďár nad Sázavou 10 SKLH Žďár n. SázavouHC Žihadla Moravské Budějovice5:4 (0:1, 4:2, 1:1)
Ne 26.11.2023 10:30 Bystřice nad Pernštejnem, Zimn 10 BK Zubři Bystřice n. PernštejnemRytíři z Telče3:3 (0:2, 1:1, 2:0)
Ne 26.11.2023 11:15 Ledeč nad Sázavou 10 HC Ledeč nad SázavouHC Světlá n. Sáz.2:3 (0:1, 1:0, 1:2)
Ne 26.11.2023 15:30 Jihlava 10 HC Dukla Jihlava BHC Lední medvědi Pelhřimov8:5 (3:2, 2:0, 3:3)
So 2.12.2023 10:00 Náměšť nad Oslavou 11 Náměšť nad OslavouSK H.Slavia Třebíč6:6 (3:2, 3:2, 0:2)
So 2.12.2023 08:00 Pelhřimov, Zimní stadion 11 HC Lední medvědi PelhřimovHC Dukla Jihlava3:14 (0:8, 1:5, 2:1)
So 2.12.2023 10:00 Telč, Zimní stadion 11 Rytíři z TelčeHC Chotěboř7:6 (1:4, 3:1, 3:1)
Ne 3.12.2023 10:15 Velké Meziříčí 11 HHK Velké MeziříčíSKLH Žďár n. Sázavou2:5 (0:2, 1:2, 1:1)
So 9.12.2023 10:30 Bystřice nad Pernštejnem, Zimn 12 BK Zubři Bystřice n. PernštejnemHC Chotěboř7:2 (1:0, 4:2, 2:0)
So 9.12.2023 11:45 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 12 BK Havlíčkův BrodHC Lední medvědi Pelhřimov8:3 (2:1, 2:2, 4:0)
So 9.12.2023 11:00 Třebíč 12 SK H.Slavia TřebíčHC Sp. Velká Bíteš10:5 (5:0, 3:2, 2:3)
So 9.12.2023 11:30 Žďár nad Sázavou 12 SKLH Žďár n. SázavouNáměšť nad Oslavou5:8 (2:1, 1:2, 2:5)
So 9.12.2023 09:00 Ledeč nad Sázavou 12 HC Ledeč nad SázavouHHK Velké Meziříčí9:2 (3:1, 2:0, 4:1)
So 9.12.2023 11:30 Světlá nad Sázavou, Zimní stad 12 HC Světlá n. Sáz.HC Žihadla Moravské Budějovice5:6 (1:2, 2:1, 2:3)
Ne 10.12.2023 13:30 Jihlava 12 HC Dukla JihlavaRytíři z Telče8:2 (3:1, 3:0, 2:1)
Ne 10.12.2023 11:15 Jihlava 12 HC Dukla Jihlava BHC Chotěboř3:9 (0:2, 3:5, 0:2)
So 16.12.2023 11:30 Telč, Zimní stadion 11 Rytíři z TelčeHC Dukla Jihlava B18:1 (7:0, 6:1, 5:0)
So 16.12.2023 09:00 Moravské Budějovice, Zimní sta 13 HC Žihadla Moravské BudějoviceBK Zubři Bystřice n. Pernštejnem9:9 (2:2, 2:4, 5:3)
So 16.12.2023 09:00 Velké Meziříčí 13 HHK Velké MeziříčíHC Světlá n. Sáz.5:4 (2:1, 2:1, 1:2)
So 16.12.2023 10:00 Náměšť nad Oslavou 13 Náměšť nad OslavouHC Ledeč nad Sázavou11:4 (1:1, 7:2, 3:1)
So 16.12.2023 12:30 Velká Bíteš 13 HC Sp. Velká BítešSKLH Žďár n. Sázavou2:8 (0:4, 1:1, 1:3)
So 16.12.2023 09:00 Chotěboř 13 HC ChotěbořHC Dukla Jihlava3:12 (0:5, 1:3, 2:4)
Ne 17.12.2023 10:30 Moravské Budějovice, Zimní sta 11 HC Žihadla Moravské BudějoviceHC Ledeč nad Sázavou6:1 (3:0, 2:0, 1:1)
Ne 17.12.2023 14:15 Pelhřimov, Zimní stadion 13 HC Lední medvědi PelhřimovSK H.Slavia Třebíč13:9 (5:1, 3:3, 5:5)
Ne 17.12.2023 09:00 Telč, Zimní stadion 13 Rytíři z TelčeBK Havlíčkův Brod9:2 (2:0, 5:1, 2:1)
Ne 17.12.2023 10:30 Bystřice nad Pernštejnem, Zimn 13 BK Zubři Bystřice n. PernštejnemHC Dukla Jihlava B5:1 (3:0, 0:0, 2:1)
So 6.1.2024 10:45 Bystřice nad Pernštejnem, Zimn 14 BK Zubři Bystřice n. PernštejnemHC Dukla Jihlava3:8 (1:6, 1:2, 1:0)
So 6.1.2024 10:45 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 14 BK Havlíčkův BrodHC Chotěboř7:3 (2:0, 2:3, 3:0)
So 6.1.2024 11:30 Pelhřimov, Zimní stadion 14 HC Lední medvědi PelhřimovSKLH Žďár n. Sázavou6:4 (3:1, 2:3, 1:0)
So 6.1.2024 12:30 Velká Bíteš 14 HC Sp. Velká BítešHC Ledeč nad Sázavou3:4 (1:0, 1:3, 1:1)
So 6.1.2024 12:00 Náměšť nad Oslavou 14 Náměšť nad OslavouHC Světlá n. Sáz.7:3 (2:0, 1:3, 4:0)
Ne 7.1.2024 13:00 Velká Bíteš 11 HC Sp. Velká BítešBK Havlíčkův Brod4:4 (1:2, 0:1, 3:1)
Ne 7.1.2024 09:00 Telč, Zimní stadion 14 Rytíři z TelčeSK H.Slavia Třebíč9:10 (1:2, 3:4, 5:4)
St 10.1.2024 14:00 Jihlava 14 HC Dukla Jihlava BHC Dukla Jihlava3:11 (1:4, 0:2, 2:5)
So 13.1.2024 09:00 Moravské Budějovice, Zimní sta 15 HC Žihadla Moravské BudějoviceNáměšť nad Oslavou7:4 (4:2, 1:2, 2:0)
So 13.1.2024 10:15 Žďár nad Sázavou 15 SKLH Žďár n. SázavouRytíři z Telče6:6 (1:2, 3:2, 2:2)
So 13.1.2024 11:45 Třebíč 15 SK H.Slavia TřebíčHC Chotěboř10:6 (3:3, 5:1, 2:2)
So 13.1.2024 11:00 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 15 BK Havlíčkův BrodHC Dukla Jihlava2:3 (0:1, 0:0, 2:2)
Ne 14.1.2024 09:00 Velké Meziříčí 15 HHK Velké MeziříčíBK Zubři Bystřice n. Pernštejnem2:8 (0:4, 1:4, 1:0)
Ne 14.1.2024 14:30 Světlá nad Sázavou, Zimní stad 15 HC Světlá n. Sáz.HC Sp. Velká Bíteš1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Ne 14.1.2024 09:00 Ledeč nad Sázavou 15 HC Ledeč nad SázavouHC Lední medvědi Pelhřimov4:6 (1:2, 2:3, 1:1)
Ne 14.1.2024 09:00 Jihlava 15 HC Dukla Jihlava BBK Havlíčkův Brod4:11 (2:4, 1:3, 1:4)
Pá 19.1.2024 16:45 Bystřice nad Pernštejnem, Zimn 26 BK Zubři Bystřice n. PernštejnemHC Žihadla Moravské Budějovice3:2 (0:0, 1:0, 2:2)
So 20.1.2024 11:00 Chotěboř 16 HC ChotěbořSKLH Žďár n. Sázavou7:5 (3:0, 3:2, 1:3)
So 20.1.2024 09:00 Velká Bíteš 16 HC Sp. Velká BítešHC Žihadla Moravské Budějovice6:4 (3:0, 3:2, 0:2)
So 20.1.2024 10:00 Náměšť nad Oslavou 16 Náměšť nad OslavouHHK Velké Meziříčí5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
Ne 21.1.2024 10:30 Bystřice nad Pernštejnem, Zimn 16 BK Zubři Bystřice n. PernštejnemBK Havlíčkův Brod5:9 (0:2, 3:4, 2:3)
Ne 21.1.2024 09:00 Telč, Zimní stadion 16 Rytíři z TelčeHC Ledeč nad Sázavou8:1 (5:0, 3:0, 0:1)
Ne 21.1.2024 11:30 Pelhřimov, Zimní stadion 16 HC Lední medvědi PelhřimovHC Světlá n. Sáz.6:14 (1:4, 3:6, 2:4)
Ne 21.1.2024 12:45 Třebíč 16 SK H.Slavia TřebíčHC Dukla Jihlava B4:12 (1:1, 1:7, 2:4)
Pá 26.1.2024 16:00 Velké Meziříčí 14 HHK Velké MeziříčíHC Žihadla Moravské Budějovice6:10 (2:4, 3:3, 1:3)
Pá 26.1.2024 17:30 Chotěboř 22 HC ChotěbořHC Sp. Velká Bíteš9:3 (1:2, 7:1, 1:0)
So 27.1.2024 10:00 Náměšť nad Oslavou 17 Náměšť nad OslavouBK Zubři Bystřice n. Pernštejnem4:3 (1:0, 0:2, 3:1)
So 27.1.2024 09:00 Velké Meziříčí 17 HHK Velké MeziříčíHC Sp. Velká Bíteš3:4 (1:1, 2:3, 0:0)
So 27.1.2024 09:00 Moravské Budějovice, Zimní sta 17 HC Žihadla Moravské BudějoviceHC Lední medvědi Pelhřimov11:5 (2:1, 6:2, 3:2)
So 27.1.2024 09:00 Ledeč nad Sázavou 17 HC Ledeč nad SázavouHC Chotěboř3:14 (0:5, 1:4, 2:5)
So 27.1.2024 10:15 Žďár nad Sázavou 17 SKLH Žďár n. SázavouHC Dukla Jihlava3:10 (1:2, 1:5, 1:3)
Ne 28.1.2024 11:30 Jihlava 17 HC Dukla Jihlava BSKLH Žďár n. Sázavou12:5 (7:1, 2:1, 3:3)
So 3.2.2024 14:30 Jihlava 18 HC Dukla JihlavaHC Ledeč nad Sázavou8:1 (6:1, 1:0, 1:0)
So 3.2.2024 09:00 Chotěboř 18 HC ChotěbořHC Světlá n. Sáz.4:4 (1:4, 2:0, 1:0)
So 3.2.2024 10:00 Telč, Zimní stadion 18 Rytíři z TelčeHC Žihadla Moravské Budějovice7:2 (3:0, 2:1, 2:1)
So 3.2.2024 09:00 Velká Bíteš 18 HC Sp. Velká BítešNáměšť nad Oslavou5:4 (2:1, 2:2, 1:1)
Ne 4.2.2024 10:30 Bystřice nad Pernštejnem, Zimn 18 BK Zubři Bystřice n. PernštejnemSK H.Slavia Třebíč5:12 (3:3, 0:4, 2:5)
Ne 4.2.2024 11:30 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 18 BK Havlíčkův BrodSKLH Žďár n. Sázavou4:2 (2:1, 2:1, 0:0)
Ne 4.2.2024 11:30 Pelhřimov, Zimní stadion 18 HC Lední medvědi PelhřimovHHK Velké Meziříčí8:5 (3:2, 3:1, 2:2)
Ne 4.2.2024 11:15 Ledeč nad Sázavou 18 HC Ledeč nad SázavouHC Dukla Jihlava B5:5 (0:2, 1:1, 4:2)
St 7.2.2024 15:00 Třebíč 17 SK H.Slavia TřebíčBK Havlíčkův Brod5:4 (1:1, 0:1, 4:2)
Čt 8.2.2024 17:30 Světlá nad Sázavou, Zimní stad 19 HC Světlá n. Sáz.HC Dukla Jihlava2:6 (0:2, 2:0, 0:4)
So 10.2.2024 10:00 Velká Bíteš 19 HC Sp. Velká BítešBK Zubři Bystřice n. Pernštejnem9:5 (3:1, 4:1, 2:3)
So 10.2.2024 10:00 Náměšť nad Oslavou 19 Náměšť nad OslavouHC Lední medvědi Pelhřimov7:4 (4:1, 0:1, 3:2)
So 10.2.2024 09:00 Velké Meziříčí 19 HHK Velké MeziříčíRytíři z Telče4:10 (2:4, 0:1, 2:5)
So 10.2.2024 09:00 Moravské Budějovice, Zimní sta 19 HC Žihadla Moravské BudějoviceHC Chotěboř4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
So 10.2.2024 10:00 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 19 BK Havlíčkův BrodHC Ledeč nad Sázavou12:1 (4:0, 2:1, 6:0)
So 10.2.2024 10:15 Žďár nad Sázavou 19 SKLH Žďár n. SázavouSK H.Slavia Třebíč1:2 (1:0, 0:0, 0:2)
So 17.2.2024 14:15 Třebíč 20 SK H.Slavia TřebíčHC Ledeč nad Sázavou14:2 (6:0, 4:0, 4:2)
Ne 18.2.2024 10:30 Bystřice nad Pernštejnem, Zimn 20 BK Zubři Bystřice n. PernštejnemSKLH Žďár n. Sázavou10:3 (3:0, 3:2, 4:1)
Ne 18.2.2024 12:15 Světlá nad Sázavou, Zimní stad 20 BK Havlíčkův BrodHC Světlá n. Sáz.6:1 (1:1, 3:0, 2:0)
Ne 18.2.2024 10:00 Jihlava 20 HC Dukla JihlavaHC Žihadla Moravské Budějovice11:2 (4:0, 2:2, 5:0)
Ne 18.2.2024 09:00 Telč, Zimní stadion 20 Rytíři z TelčeNáměšť nad Oslavou6:4 (3:3, 1:1, 2:0)
Ne 18.2.2024 11:30 Pelhřimov, Zimní stadion 20 HC Lední medvědi PelhřimovHC Sp. Velká Bíteš3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
Čt 22.2.2024 17:45 Světlá nad Sázavou, Zimní stad 17 HC Světlá n. Sáz.Rytíři z Telče3:9 (0:4, 2:3, 1:2)
Čt 22.2.2024 16:30 Chotěboř 20 HC ChotěbořHHK Velké Meziříčí10:7 (3:1, 0:1, 7:5)
So 24.2.2024 10:45 Bystřice nad Pernštejnem, Zimn 8 BK Zubři Bystřice n. PernštejnemHC Lední medvědi Pelhřimov9:4 (2:2, 5:0, 2:2)
So 24.2.2024 09:45 Moravské Budějovice, Zimní sta 20 HC Žihadla Moravské BudějoviceHC Dukla Jihlava B9:7 (3:4, 2:1, 4:2)
So 24.2.2024 09:00 Velká Bíteš 21 HC Sp. Velká BítešRytíři z Telče1:6 (0:2, 0:2, 1:2)
So 24.2.2024 10:00 Náměšť nad Oslavou 21 Náměšť nad OslavouHC Chotěboř7:6 (3:2, 4:2, 0:2)
So 24.2.2024 09:00 Velké Meziříčí 21 HHK Velké MeziříčíHC Dukla Jihlava2:12 (0:3, 1:6, 1:3)
So 24.2.2024 09:00 Ledeč nad Sázavou 21 HC Ledeč nad SázavouSKLH Žďár n. Sázavou0:17 (0:4, 0:7, 0:6)
Ne 25.2.2024 11:30 Pelhřimov, Zimní stadion 21 HC Lední medvědi PelhřimovBK Zubři Bystřice n. Pernštejnem5:5 (0:3, 2:1, 3:1)
Ne 25.2.2024 09:30 Moravské Budějovice, Zimní sta 21 HC Žihadla Moravské BudějoviceBK Havlíčkův Brod5:12 (0:2, 2:5, 3:5)
Ne 25.2.2024 13:30 Světlá nad Sázavou, Zimní stad 21 HC Světlá n. Sáz.SK H.Slavia Třebíč2:7 (0:1, 1:3, 1:3)
Ne 25.2.2024 09:15 Jihlava 21 HC Dukla Jihlava BHHK Velké Meziříčí6:2 (4:1, 1:0, 1:1)
So 2.3.2024 13:15 Třebíč 22 SK H.Slavia TřebíčHC Žihadla Moravské Budějovice6:10 (1:3, 2:3, 3:4)
So 2.3.2024 14:30 Jihlava 22 HC Dukla JihlavaNáměšť nad Oslavou9:1 (2:0, 4:1, 3:0)
So 2.3.2024 10:00 Telč, Zimní stadion 22 Rytíři z TelčeHC Lední medvědi Pelhřimov10:5 (2:2, 2:2, 6:1)
Ne 3.3.2024 10:30 Bystřice nad Pernštejnem, Zimn 22 BK Zubři Bystřice n. PernštejnemHC Ledeč nad Sázavou3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
Ne 3.3.2024 13:00 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 22 BK Havlíčkův BrodHHK Velké Meziříčí9:4 (6:3, 1:1, 2:0)
Ne 3.3.2024 10:40 Náměšť nad Oslavou 22 Náměšť nad OslavouHC Dukla Jihlava B4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
So 9.3.2024 10:00 Telč, Zimní stadion 23 Rytíři z TelčeBK Zubři Bystřice n. Pernštejnem9:3 (5:0, 3:1, 1:2)
So 9.3.2024 11:30 Pelhřimov, Zimní stadion 23 HC Lední medvědi PelhřimovHC Chotěboř4:9 (3:3, 1:3, 0:3)
So 9.3.2024 12:30 Velká Bíteš 23 HC Sp. Velká BítešHC Dukla Jihlava3:8 (0:4, 1:2, 2:2)
So 9.3.2024 10:25 Náměšť nad Oslavou 23 Náměšť nad OslavouBK Havlíčkův Brod4:8 (0:3, 2:3, 2:2)
So 9.3.2024 11:00 Velké Meziříčí 23 HHK Velké MeziříčíSK H.Slavia Třebíč1:11 (1:1, 0:4, 0:6)
So 9.3.2024 09:00 Moravské Budějovice, Zimní sta 23 HC Žihadla Moravské BudějoviceSKLH Žďár n. Sázavou4:9 (1:4, 1:3, 2:2)
So 9.3.2024 11:15 Světlá nad Sázavou, Zimní stad 23 HC Světlá n. Sáz.HC Ledeč nad Sázavou6:2 (2:1, 2:1, 2:0)
Ne 10.3.2024 11:15 Jihlava 23 HC Dukla Jihlava BHC Sp. Velká Bíteš11:3 (3:1, 5:1, 3:1)
Ne 10.3.2024 10:30 Moravské Budějovice, Zimní sta 25 HC Žihadla Moravské BudějoviceHC Světlá n. Sáz.3:7 (1:2, 1:2, 1:3)
So 16.3.2024 11:30 Světlá nad Sázavou, Zimní stad 11 HC Světlá n. Sáz.BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem3:9 (1:4, 0:1, 2:4)
So 16.3.2024 09:00 Ledeč nad Sázavou 24 HC Ledeč nad SázavouHC Žihadla Moravské Budějovice4:21 (0:9, 2:6, 2:6)
So 16.3.2024 11:30 Žďár nad Sázavou 24 SKLH Žďár n. SázavouHHK Velké Meziříčí11:4 (5:2, 3:1, 3:1)
So 16.3.2024 10:00 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 24 BK Havlíčkův BrodHC Sp. Velká Bíteš7:2 (1:0, 4:2, 2:0)
So 16.3.2024 13:15 Jihlava 24 HC Dukla JihlavaHC Lední medvědi Pelhřimov13:5 (4:3, 4:1, 5:1)
So 16.3.2024 09:00 Chotěboř 24 HC ChotěbořRytíři z Telče8:10 (1:3, 5:4, 2:3)
Ne 17.3.2024 10:30 Bystřice nad Pernštejnem, Zimn 24 BK Zubři Bystřice n. PernštejnemHC Světlá n. Sáz.4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
Ne 17.3.2024 15:15 Třebíč 24 SK H.Slavia TřebíčNáměšť nad Oslavou4:3 (1:2, 0:0, 3:1)
Ne 17.3.2024 11:30 Pelhřimov, Zimní stadion 24 HC Lední medvědi PelhřimovHC Dukla Jihlava B10:8 (2:2, 3:2, 5:4)
St 20.3.2024 16:45 Jihlava 16 HC Dukla JihlavaSK H.Slavia Třebíč11:3 (3:0, 4:2, 4:1)
Čt 21.3.2024 17:15 Žďár nad Sázavou 22 SKLH Žďár n. SázavouHC Světlá n. Sáz.11:1 (3:0, 3:0, 5:1)
Čt 21.3.2024 15:00 Jihlava 28 HC Dukla JihlavaHC Dukla Jihlava B18:3 (5:2, 2:1, 11:0)
Pá 22.3.2024 16:30 Telč, Zimní stadion 25 Rytíři z TelčeHC Dukla Jihlava3:5 (0:1, 2:2, 1:2)
Pá 22.3.2024 16:15 Velké Meziříčí 25 HHK Velké MeziříčíHC Ledeč nad Sázavou9:1 (1:0, 3:0, 5:1)
So 23.3.2024 13:30 Jihlava 27 HC Dukla Jihlava BBK Zubři Bystřice n. Pernštejnem3:2 (1:1, 0:0, 2:1)
So 23.3.2024 11:30 Pelhřimov, Zimní stadion 25 HC Lední medvědi PelhřimovBK Havlíčkův Brod3:11 (0:3, 1:2, 2:6)
So 23.3.2024 11:00 Ledeč nad Sázavou 26 HC Ledeč nad SázavouNáměšť nad Oslavou2:5 (1:2, 0:2, 1:1)
Ne 24.3.2024 10:30 Chotěboř 25 HC ChotěbořBK Zubři Bystřice n. Pernštejnem2:7 (0:4, 2:3, 0:0)
Ne 24.3.2024 16:00 Náměšť nad Oslavou 25 Náměšť nad OslavouSKLH Žďár n. Sázavou4:3 (2:0, 1:1, 1:2)
Ne 24.3.2024 11:15 Jihlava 25 HC Dukla Jihlava BRytíři z Telče3:6 (2:1, 1:4, 0:1)
Po 25.3.2024 17:00 Velká Bíteš 25 HC Sp. Velká BítešSK H.Slavia Třebíč8:3 (1:1, 4:2, 3:0)
Po 25.3.2024 17:15 Světlá nad Sázavou, Zimní stad 26 HC Světlá n. Sáz.HHK Velké Meziříčí5:2 (3:1, 2:1, 0:0)
Út 26.3.2024 17:15 Jihlava 26 HC Dukla JihlavaHC Chotěboř13:5 (5:3, 3:1, 5:1)
St 27.3.2024 17:30 Třebíč 26 SK H.Slavia TřebíčHC Lední medvědi Pelhřimov9:9 (1:3, 3:2, 5:4)
Pá 29.3.2024 16:30 Chotěboř 26 HC ChotěbořHC Dukla Jihlava B9:6 (4:1, 4:0, 1:5)
So 30.3.2024 15:00 Žďár nad Sázavou 26 SKLH Žďár n. SázavouHC Sp. Velká Bíteš5:2 (1:0, 3:0, 1:2)
So 30.3.2024 14:15 Havlíčkův Brod, Zimní stadion 26 BK Havlíčkův BrodRytíři z Telče7:1 (4:0, 2:1, 1:0)
Út 2.4.2024 16:45 Jihlava 19 HC Dukla Jihlava BHC Světlá n. Sáz.4:4 (0:3, 4:0, 0:1)


Liga mladších žáků „B“ sk. 14 - Jihočeská 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 30.9.2023 14:45 Vimperk 1 HC VimperkSpartak Soběslav9:2 (2:0, 4:2, 3:0)
So 30.9.2023 09:00 Písek, Zimní stadion 1 IHC Králové PísekLoko. Veselí n.Luž.13:18 (5:5, 3:7, 5:6)
So 30.9.2023 13:45 Strakonice 1 HC StrakoniceSlavoj Český Krumlov11:6 (5:2, 3:3, 3:1)
So 30.9.2023 11:15 České Budějovice 1 HC MAD BULLHC Strakonice B4:8 (2:3, 1:3, 1:2)
So 30.9.2023 10:00 Milevsko 1 HC Milevsko 1934HC Motor České Budějovice8:7 (4:2, 2:3, 2:2)
Ne 1.10.2023 14:15 Tábor, Zimní stadion 1 HC TáborHC Střelci Jindřichův Hradec1:9 (0:0, 1:6, 0:3)
So 7.10.2023 12:30 Český Krumlov, Zimní stadion 2 Slavoj Český KrumlovHC MAD BULL5:3 (3:1, 1:1, 1:1)
So 7.10.2023 09:30 Veselí nad Lužnicí 2 Loko. Veselí n.Luž.HC Strakonice8:2 (1:0, 5:0, 2:2)
So 7.10.2023 11:45 Vimperk 2 HC VimperkIHC Králové Písek18:4 (6:3, 7:0, 5:1)
Ne 8.10.2023 09:30 Soběslav 2 Spartak SoběslavHC Motor České Budějovice7:14 (2:4, 1:6, 4:4)
Ne 8.10.2023 09:50 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 2 HC Střelci Jindřichův HradecHC Milevsko 193411:2 (6:0, 3:0, 2:2)
Ne 8.10.2023 11:00 Strakonice 2 HC Strakonice BHC Tábor5:2 (1:2, 3:0, 1:0)
So 14.10.2023 09:00 Písek, Zimní stadion 3 IHC Králové PísekSpartak Soběslav5:11 (0:5, 3:2, 2:4)
So 14.10.2023 15:00 České Budějovice 3 HC MAD BULLLoko. Veselí n.Luž.3:20 (2:9, 1:4, 0:7)
So 14.10.2023 09:30 Tábor, Zimní stadion 3 HC TáborSlavoj Český Krumlov5:0 (0:0, 2:0, 3:0)
So 14.10.2023 12:15 Milevsko 3 HC Milevsko 1934HC Strakonice B16:5 (1:2, 7:0, 8:3)
So 14.10.2023 11:15 Bratislava 3 HC Motor České BudějoviceHC Střelci Jindřichův Hradec15:11 (5:4, 7:6, 3:1)
Ne 15.10.2023 09:15 Strakonice 3 HC StrakoniceHC Vimperk1:12 (0:4, 0:3, 1:5)
So 21.10.2023 10:00 Soběslav 4 Spartak SoběslavHC Střelci Jindřichův Hradec4:6 (0:0, 3:5, 1:1)
So 21.10.2023 10:00 Český Krumlov, Zimní stadion 4 Slavoj Český KrumlovHC Milevsko 19342:10 (1:4, 1:2, 0:4)
So 21.10.2023 11:30 Veselí nad Lužnicí 4 Loko. Veselí n.Luž.HC Tábor21:5 (7:1, 3:2, 11:2)
So 21.10.2023 11:45 Vimperk 4 HC VimperkHC MAD BULL8:2 (2:0, 2:2, 4:0)
So 21.10.2023 09:00 Písek, Zimní stadion 4 IHC Králové PísekHC Strakonice3:5 (1:2, 1:2, 1:1)
Ne 22.10.2023 11:00 Strakonice 4 HC Strakonice BHC Motor České Budějovice1:12 (0:3, 0:5, 1:4)
So 28.10.2023 11:15 České Budějovice 5 HC MAD BULLIHC Králové Písek8:11 (2:2, 3:4, 3:5)
So 28.10.2023 12:15 Milevsko 5 HC Milevsko 1934Loko. Veselí n.Luž.8:9 (4:2, 1:3, 3:4)
So 28.10.2023 12:00 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 5 HC Střelci Jindřichův HradecHC Strakonice B17:5 (6:0, 5:3, 6:2)
Ne 29.10.2023 09:15 Strakonice 5 HC StrakoniceSpartak Soběslav4:5 (1:3, 0:1, 3:1)
Ne 29.10.2023 10:00 Tábor, Zimní stadion 5 HC TáborHC Vimperk5:9 (3:2, 1:2, 1:5)
Ne 29.10.2023 11:15 České Budějovice 5 HC Motor České BudějoviceSlavoj Český Krumlov24:3 (10:1, 5:1, 9:1)
So 4.11.2023 10:00 Český Krumlov, Zimní stadion 6 Slavoj Český KrumlovHC Střelci Jindřichův Hradec2:10 (0:4, 0:4, 2:2)
So 4.11.2023 13:30 Veselí nad Lužnicí 6 Loko. Veselí n.Luž.HC Motor České Budějovice14:6 (3:0, 5:2, 6:4)
So 4.11.2023 09:00 Písek, Zimní stadion 6 IHC Králové PísekHC Tábor15:2 (4:0, 7:1, 4:1)
Ne 5.11.2023 09:30 Soběslav 6 Spartak SoběslavHC Strakonice B5:1 (1:0, 2:1, 2:0)
Ne 5.11.2023 10:30 Vimperk 6 HC VimperkHC Milevsko 193416:5 (6:0, 5:3, 5:2)
Ne 5.11.2023 11:00 Strakonice 6 HC StrakoniceHC MAD BULL8:3 (1:0, 5:3, 2:0)
So 11.11.2023 13:15 České Budějovice 7 HC MAD BULLSpartak Soběslav4:3 (1:3, 3:0, 0:0)
So 11.11.2023 12:15 Milevsko 7 HC Milevsko 1934IHC Králové Písek9:4 (4:1, 3:0, 2:3)
Ne 12.11.2023 14:15 Tábor, Zimní stadion 7 HC TáborHC Strakonice1:6 (0:1, 1:4, 0:1)
Ne 12.11.2023 10:00 České Budějovice 7 HC Motor České BudějoviceHC Vimperk7:6 (2:2, 3:3, 2:1)
Ne 12.11.2023 09:50 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 7 HC Střelci Jindřichův HradecLoko. Veselí n.Luž.13:2 (5:1, 2:0, 6:1)
Ne 12.11.2023 10:30 Strakonice 7 HC Strakonice BSlavoj Český Krumlov3:6 (1:1, 1:2, 1:3)
So 18.11.2023 10:00 Soběslav 8 Spartak SoběslavSlavoj Český Krumlov14:1 (6:0, 5:0, 3:1)
So 18.11.2023 13:15 Veselí nad Lužnicí 8 Loko. Veselí n.Luž.HC Strakonice B11:3 (2:0, 4:1, 5:2)
So 18.11.2023 10:00 Písek, Zimní stadion 8 IHC Králové PísekHC Motor České Budějovice4:27 (1:8, 1:8, 2:11)
So 18.11.2023 11:15 České Budějovice 8 HC MAD BULLHC Tábor11:4 (2:0, 5:3, 4:1)
Ne 19.11.2023 11:30 Vimperk 8 HC VimperkHC Střelci Jindřichův Hradec5:10 (0:7, 1:1, 4:2)
Ne 19.11.2023 14:30 Strakonice 8 HC StrakoniceHC Milevsko 19342:3 (0:0, 1:2, 1:1)
So 25.11.2023 09:45 Tábor, Zimní stadion 9 HC TáborSpartak Soběslav5:3 (2:0, 0:3, 3:0)
So 25.11.2023 12:45 Milevsko 9 HC Milevsko 1934HC MAD BULL6:8 (2:2, 0:2, 4:4)
So 25.11.2023 10:00 Český Krumlov, Zimní stadion 9 Slavoj Český KrumlovLoko. Veselí n.Luž.2:19 (0:4, 2:7, 0:8)
Ne 26.11.2023 11:15 České Budějovice 9 HC Motor České BudějoviceHC Strakonice9:5 (4:1, 2:2, 3:2)
Ne 26.11.2023 09:50 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 9 HC Střelci Jindřichův HradecIHC Králové Písek15:2 (5:1, 5:1, 5:0)
Ne 26.11.2023 12:45 Strakonice 9 HC Strakonice BHC Vimperk2:15 (0:8, 2:2, 0:5)
So 2.12.2023 09:00 Písek, Zimní stadion 10 IHC Králové PísekHC Strakonice B4:4 (1:1, 1:2, 2:1)
So 2.12.2023 15:00 České Budějovice 10 HC MAD BULLHC Motor České Budějovice3:21 (1:5, 0:4, 2:12)
So 2.12.2023 12:00 Tábor, Zimní stadion 10 HC TáborHC Milevsko 19344:13 (0:5, 2:4, 2:4)
Ne 3.12.2023 09:30 Soběslav 10 Spartak SoběslavLoko. Veselí n.Luž.2:11 (1:3, 0:4, 1:4)
Ne 3.12.2023 14:30 Strakonice 10 HC StrakoniceHC Střelci Jindřichův Hradec2:8 (1:2, 1:1, 0:5)
So 9.12.2023 10:00 Milevsko 11 HC Milevsko 1934Spartak Soběslav11:1 (1:0, 3:1, 7:0)
So 9.12.2023 10:00 Bratislava 11 HC Motor České BudějoviceHC Tábor36:9 (7:3, 13:4, 16:2)
So 9.12.2023 10:00 Český Krumlov, Zimní stadion 11 Slavoj Český KrumlovIHC Králové Písek7:15 (2:3, 2:6, 3:6)
So 9.12.2023 11:15 Veselí nad Lužnicí 11 Loko. Veselí n.Luž.HC Vimperk0:10 (0:3, 0:3, 0:4)
Ne 10.12.2023 13:15 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 11 HC Střelci Jindřichův HradecHC MAD BULL8:4 (4:0, 2:3, 2:1)
Ne 10.12.2023 09:15 Strakonice 11 HC Strakonice BHC Strakonice4:6 (2:0, 1:5, 1:1)
Ne 17.12.2023 13:30 Vimperk 10 HC VimperkSlavoj Český Krumlov15:0 (8:0, 5:0, 2:0)
So 6.1.2024 14:45 Soběslav 12 Spartak SoběslavHC Vimperk2:5 (1:1, 0:2, 1:2)
So 6.1.2024 14:15 Český Krumlov, Zimní stadion 12 Slavoj Český KrumlovHC Strakonice5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
So 6.1.2024 09:50 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 12 HC Střelci Jindřichův HradecHC Tábor27:0 (8:0, 8:0, 11:0)
So 6.1.2024 13:30 Bratislava 12 HC Motor České BudějoviceHC Milevsko 193411:5 (2:0, 6:4, 3:1)
Ne 7.1.2024 13:00 Veselí nad Lužnicí 12 Loko. Veselí n.Luž.IHC Králové Písek18:3 (6:1, 5:1, 7:1)
Ne 7.1.2024 12:45 Strakonice 12 HC Strakonice BHC MAD BULL6:5 (1:0, 2:1, 3:4)
So 13.1.2024 15:00 České Budějovice 13 HC MAD BULLSlavoj Český Krumlov4:10 (1:1, 1:5, 2:4)
So 13.1.2024 09:00 Písek, Zimní stadion 13 IHC Králové PísekHC Vimperk0:14 (0:4, 0:5, 0:5)
Ne 14.1.2024 09:00 Bratislava 13 HC Motor České BudějoviceSpartak Soběslav9:4 (3:0, 3:1, 3:3)
Ne 14.1.2024 10:00 Milevsko 13 HC Milevsko 1934HC Střelci Jindřichův Hradec6:4 (0:1, 2:1, 4:2)
Ne 14.1.2024 10:00 Tábor, Zimní stadion 13 HC TáborHC Strakonice B9:4 (4:2, 2:2, 3:0)
Ne 14.1.2024 12:15 Strakonice 13 HC StrakoniceLoko. Veselí n.Luž.3:2 (1:1, 0:0, 2:1)
Čt 18.1.2024 16:45 Strakonice 14 HC Strakonice BHC Milevsko 19342:3 (1:2, 0:0, 1:1)
So 20.1.2024 13:00 Vimperk 14 HC VimperkHC Strakonice12:1 (4:0, 4:1, 4:0)
Ne 21.1.2024 11:45 Soběslav 14 Spartak SoběslavIHC Králové Písek2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Ne 21.1.2024 15:30 Veselí nad Lužnicí 14 Loko. Veselí n.Luž.HC MAD BULL9:3 (1:0, 4:0, 4:3)
Ne 21.1.2024 09:00 Český Krumlov, Zimní stadion 14 Slavoj Český KrumlovHC Tábor10:3 (3:1, 4:1, 3:1)
Ne 21.1.2024 09:50 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 14 HC Střelci Jindřichův HradecHC Motor České Budějovice4:7 (1:1, 3:2, 0:4)
So 27.1.2024 13:20 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 15 HC Střelci Jindřichův HradecSpartak Soběslav4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
So 27.1.2024 10:00 Bratislava 15 HC Motor České BudějoviceHC Strakonice B6:4 (2:1, 2:0, 2:3)
So 27.1.2024 12:30 Milevsko 15 HC Milevsko 1934Slavoj Český Krumlov1:5 (1:0, 0:3, 0:2)
So 27.1.2024 15:00 Tábor, Zimní stadion 15 HC TáborLoko. Veselí n.Luž.3:10 (2:2, 1:4, 0:4)
So 27.1.2024 11:15 České Budějovice 15 HC MAD BULLHC Vimperk1:19 (0:6, 0:5, 1:8)
Ne 28.1.2024 14:30 Strakonice 15 HC StrakoniceIHC Králové Písek6:4 (3:1, 1:0, 2:3)
So 3.2.2024 12:15 Soběslav 16 Spartak SoběslavHC Strakonice9:1 (2:0, 3:0, 4:1)
So 3.2.2024 11:30 Veselí nad Lužnicí 16 Loko. Veselí n.Luž.HC Milevsko 19348:7 (3:0, 2:3, 3:4)
Ne 4.2.2024 09:15 Písek, Zimní stadion 16 IHC Králové PísekHC MAD BULL10:4 (3:0, 5:2, 2:2)
Ne 4.2.2024 11:45 Vimperk 16 HC VimperkHC Tábor20:1 (8:1, 4:0, 8:0)
Ne 4.2.2024 09:15 Strakonice 16 HC Strakonice BHC Střelci Jindřichův Hradec1:8 (0:3, 1:2, 0:3)
Ne 4.2.2024 13:00 Veselí nad Lužnicí 21 Loko. Veselí n.Luž.Spartak Soběslav6:2 (1:1, 2:1, 3:0)
Čt 8.2.2024 16:30 Český Krumlov, Zimní stadion 16 Slavoj Český KrumlovHC Motor České Budějovice4:19 (1:3, 0:9, 3:7)
So 10.2.2024 11:30 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 17 HC Střelci Jindřichův HradecSlavoj Český Krumlov13:2 (2:0, 8:0, 3:2)
So 10.2.2024 09:00 České Budějovice 17 HC Motor České BudějoviceLoko. Veselí n.Luž.10:9 (5:3, 2:4, 3:2)
So 10.2.2024 12:00 Tábor, Zimní stadion 17 HC TáborIHC Králové Písek4:4 (1:2, 0:1, 3:1)
So 10.2.2024 13:15 České Budějovice 17 HC MAD BULLHC Strakonice3:2 (1:2, 1:0, 1:0)
Ne 11.2.2024 15:15 Strakonice 17 HC Strakonice BSpartak Soběslav3:2 (3:0, 0:0, 0:2)
Ne 11.2.2024 10:00 Milevsko 17 HC Milevsko 1934HC Vimperk1:16 (0:6, 1:4, 0:6)
So 17.2.2024 13:15 Písek, Zimní stadion 18 IHC Králové PísekHC Milevsko 19343:7 (2:1, 1:4, 0:2)
So 17.2.2024 10:00 Vimperk 18 HC VimperkHC Motor České Budějovice17:3 (5:2, 3:1, 9:0)
So 17.2.2024 10:00 Český Krumlov, Zimní stadion 18 Slavoj Český KrumlovHC Strakonice B5:1 (0:1, 4:0, 1:0)
Ne 18.2.2024 09:30 Soběslav 18 Spartak SoběslavHC MAD BULL5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
Ne 18.2.2024 09:15 Strakonice 18 HC StrakoniceHC Tábor4:7 (1:1, 2:3, 1:3)
Ne 18.2.2024 12:00 Veselí nad Lužnicí 18 Loko. Veselí n.Luž.HC Střelci Jindřichův Hradec7:3 (4:0, 2:1, 1:2)
Pá 23.2.2024 17:00 Bratislava 21 HC Motor České BudějoviceHC MAD BULL9:5 (2:2, 2:2, 5:1)
So 24.2.2024 10:00 Český Krumlov, Zimní stadion 19 Slavoj Český KrumlovSpartak Soběslav3:6 (0:4, 2:1, 1:1)
So 24.2.2024 11:15 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 19 HC Střelci Jindřichův HradecHC Vimperk3:6 (1:1, 1:3, 1:2)
So 24.2.2024 12:30 Milevsko 19 HC Milevsko 1934HC Strakonice8:0 (0:0, 5:0, 3:0)
So 24.2.2024 15:00 Tábor, Zimní stadion 19 HC TáborHC MAD BULL3:3 (2:1, 0:1, 1:1)
Ne 25.2.2024 11:00 Strakonice 19 HC Strakonice BLoko. Veselí n.Luž.6:5 (2:3, 3:2, 1:0)
So 2.3.2024 09:15 Strakonice 20 HC StrakoniceHC Motor České Budějovice2:3 (2:1, 0:1, 0:1)
So 2.3.2024 09:00 Veselí nad Lužnicí 20 Loko. Veselí n.Luž.Slavoj Český Krumlov6:4 (0:1, 3:0, 3:3)
Ne 3.3.2024 09:30 Soběslav 20 Spartak SoběslavHC Tábor5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
Ne 3.3.2024 09:00 Písek, Zimní stadion 20 IHC Králové PísekHC Střelci Jindřichův Hradec7:14 (1:3, 2:7, 4:4)
Ne 3.3.2024 14:00 Vimperk 20 HC VimperkHC Strakonice B9:2 (5:0, 1:2, 3:0)
Čt 7.3.2024 16:30 České Budějovice 20 HC MAD BULLHC Milevsko 19349:5 (2:1, 5:3, 2:1)
So 9.3.2024 11:15 Bratislava 19 HC Motor České BudějoviceIHC Králové Písek7:4 (2:2, 2:0, 3:2)
So 9.3.2024 10:00 Český Krumlov, Zimní stadion 21 Slavoj Český KrumlovHC Vimperk2:18 (0:5, 1:4, 1:9)
So 9.3.2024 13:20 Jindřichův Hradec, Zimní stadi 21 HC Střelci Jindřichův HradecHC Strakonice9:2 (2:1, 2:1, 5:0)
Ne 10.3.2024 15:45 Strakonice 21 HC Strakonice BIHC Králové Písek6:3 (3:0, 1:2, 2:1)
Ne 10.3.2024 12:00 Milevsko 21 HC Milevsko 1934HC Tábor17:0 (5:0, 5:0, 7:0)
So 16.3.2024 14:30 Tábor, Zimní stadion 22 HC TáborHC Motor České Budějovice1:6 (0:3, 0:0, 1:3)
So 16.3.2024 13:45 Strakonice 22 HC StrakoniceHC Strakonice B6:1 (3:0, 3:1, 0:0)
So 16.3.2024 11:00 Písek, Zimní stadion 22 IHC Králové PísekSlavoj Český Krumlov5:9 (1:3, 3:2, 1:4)
Ne 17.3.2024 09:30 Soběslav 22 Spartak SoběslavHC Milevsko 19342:5 (0:2, 2:0, 0:3)
Ne 17.3.2024 13:15 České Budějovice 22 HC MAD BULLHC Střelci Jindřichův Hradec2:16 (0:6, 1:3, 1:7)
Po 18.3.2024 17:30 Vimperk 22 HC VimperkLoko. Veselí n.Luž.9:4 (7:1, 0:1, 2:2)
U zápasů bez přesného času je uvedené datum pouze orientační.


error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!