Soutěž 3. tříd Zlínského kraje



Soutěž 3. tříd Zlínského kraje 2023/24


DatumMístoKoloDomácíHostéVýsledek
So 14.10.2023 09:30 Brumov-Bylnice 1 HC Brumov-BylniceBerani Zlín0:0
So 14.10.2023 10:30 Brumov-Bylnice 1 HC Brumov-BylniceBerani Zlín0:0
So 14.10.2023 13:00 Uherské Hradiště 1 HC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod0:0
So 14.10.2023 14:00 Uherské Hradiště 1 HC Uherské HradištěHC SPARTAK Uherský Brod0:0
Ne 15.10.2023 09:30 Valašské Meziříčí 1 HC Bobři Val. MeziříčíHK Kroměříž0:0
Ne 15.10.2023 09:30 Valašské Meziříčí 1 HC Bobři Val. MeziříčíHK Kroměříž
Ne 15.10.2023 10:00 Uherský Ostroh 1 HOKEJ Uherský OstrohTigers Zlín0:0
Ne 15.10.2023 11:00 Uherský Ostroh 1 HOKEJ Uherský OstrohTigers Zlín
So 28.10.2023 08:00 Lhota u Vsetína 2 Valašský hokejový klubHC Bobři Val. Meziříčí0:0
So 28.10.2023 09:00 Lhota u Vsetína 2 Valašský hokejový klubHC Bobři Val. Meziříčí0:0
Ne 29.10.2023 10:45 Uherský Brod 2 HC SPARTAK Uherský BrodHOKEJ Uherský Ostroh0:0
Ne 29.10.2023 10:45 Uherský Brod 2 HC SPARTAK Uherský BrodHOKEJ Uherský Ostroh0:0
Ne 29.10.2023 10:45 Zlín 2 Berani ZlínHC Uherské Hradiště0:0
Ne 29.10.2023 11:45 Zlín 2 Berani ZlínHC Uherské Hradiště0:0
Ne 29.10.2023 09:30 Kroměříž 2 HK KroměřížHC Brumov-Bylnice0:0
Ne 29.10.2023 10:30 Kroměříž 2 HK KroměřížHC Brumov-Bylnice0:0
So 4.11.2023 10:45 Uherské Hradiště 3 HC Uherské HradištěHK Kroměříž0:0
So 4.11.2023 11:45 Uherské Hradiště 3 HC Uherské HradištěHK Kroměříž0:0
So 4.11.2023 13:30 Zlín 3 Tigers ZlínHC SPARTAK Uherský Brod0:0
So 4.11.2023 14:30 Zlín 3 Tigers ZlínHC SPARTAK Uherský Brod
Ne 5.11.2023 09:45 Brumov-Bylnice 3 HC Brumov-BylniceValašský hokejový klub0:0
Ne 5.11.2023 10:45 Brumov-Bylnice 3 HC Brumov-BylniceValašský hokejový klub0:0
Ne 5.11.2023 12:00 Uherský Ostroh 3 HOKEJ Uherský OstrohBerani Zlín0:0
Ne 5.11.2023 13:00 Uherský Ostroh 3 HOKEJ Uherský OstrohBerani Zlín0:0
Pá 17.11.2023 13:15 Kroměříž 4 HK KroměřížHOKEJ Uherský Ostroh0:0
Pá 17.11.2023 14:15 Kroměříž 4 HK KroměřížHOKEJ Uherský Ostroh0:0
Pá 17.11.2023 11:30 Valašské Meziříčí 4 HC Bobři Val. MeziříčíHC Brumov-Bylnice0:0
Pá 17.11.2023 11:30 Valašské Meziříčí 4 HC Bobři Val. MeziříčíHC Brumov-Bylnice0:0
So 18.11.2023 10:00 Lhota u Vsetína 4 Valašský hokejový klubHC Uherské Hradiště0:0
So 18.11.2023 10:00 Lhota u Vsetína 4 Valašský hokejový klubHC Uherské Hradiště0:0
Po 27.11.2023 16:00 Zlín 4 Berani ZlínTigers Zlín0:0
Po 27.11.2023 17:00 Zlín 4 Berani ZlínTigers Zlín
So 2.12.2023 11:00 Uherské Hradiště 5 HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí0:0
So 2.12.2023 12:00 Uherské Hradiště 5 HC Uherské HradištěHC Bobři Val. Meziříčí0:0
So 2.12.2023 12:15 Uherský Ostroh 5 HOKEJ Uherský OstrohValašský hokejový klub0:0
So 2.12.2023 13:15 Uherský Ostroh 5 HOKEJ Uherský OstrohValašský hokejový klub
So 2.12.2023 09:00 Zlín 5 Tigers ZlínHK Kroměříž0:0
So 2.12.2023 10:00 Zlín 5 Tigers ZlínHK Kroměříž
So 2.12.2023 09:00 Uherský Brod 5 HC SPARTAK Uherský BrodBerani Zlín0:0
So 2.12.2023 09:00 Uherský Brod 5 HC SPARTAK Uherský BrodBerani Zlín0:0
So 16.12.2023 09:30 Brumov-Bylnice 6 HC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště0:0
So 16.12.2023 10:30 Brumov-Bylnice 6 HC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště0:0
Ne 17.12.2023 09:30 Kroměříž 6 HK KroměřížHC SPARTAK Uherský Brod0:0
Ne 17.12.2023 10:30 Kroměříž 6 HK KroměřížHC SPARTAK Uherský Brod0:0
Ne 17.12.2023 09:30 Valašské Meziříčí 6 HC Bobři Val. MeziříčíHOKEJ Uherský Ostroh
Ne 17.12.2023 09:30 Valašské Meziříčí 6 HC Bobři Val. MeziříčíHOKEJ Uherský Ostroh
So 13.1.2024 10:15 Uherský Ostroh 7 HOKEJ Uherský OstrohHC Brumov-Bylnice0:0
So 13.1.2024 11:15 Uherský Ostroh 7 HOKEJ Uherský OstrohHC Brumov-Bylnice0:0
So 13.1.2024 11:30 Uherský Brod 7 HC SPARTAK Uherský BrodValašský hokejový klub0:0
So 13.1.2024 12:30 Uherský Brod 7 HC SPARTAK Uherský BrodValašský hokejový klub0:0
Ne 14.1.2024 10:30 Zlín 7 Berani ZlínHK Kroměříž
Ne 14.1.2024 11:30 Zlín 7 Berani ZlínHK Kroměříž
Ne 14.1.2024 12:15 Uherské Hradiště 8 HC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh0:0
Ne 14.1.2024 13:15 Uherské Hradiště 8 HC Uherské HradištěHOKEJ Uherský Ostroh0:0
St 17.1.2024 17:15 Lhota u Vsetína 8 Valašský hokejový klubBerani Zlín
St 17.1.2024 18:15 Lhota u Vsetína 8 Valašský hokejový klubBerani Zlín
So 20.1.2024 09:00 Valašské Meziříčí 8 HC Bobři Val. MeziříčíHC SPARTAK Uherský Brod
So 20.1.2024 09:00 Valašské Meziříčí 8 HC Bobři Val. MeziříčíHC SPARTAK Uherský Brod
So 20.1.2024 09:00 Brumov-Bylnice 8 HC Brumov-BylniceTigers Zlín0:0
So 20.1.2024 10:00 Brumov-Bylnice 8 HC Brumov-BylniceTigers Zlín0:0
So 3.2.2024 09:00 Zlín 9 Tigers ZlínHC Uherské Hradiště
So 3.2.2024 09:50 Zlín 9 Tigers ZlínHC Uherské Hradiště
So 3.2.2024 09:00 Uherský Brod 9 HC SPARTAK Uherský BrodHC Brumov-Bylnice0:0
So 3.2.2024 10:00 Uherský Brod 9 HC SPARTAK Uherský BrodHC Brumov-Bylnice0:0
So 3.2.2024 09:30 Kroměříž 9 HK KroměřížValašský hokejový klub
So 3.2.2024 10:30 Kroměříž 9 HK KroměřížValašský hokejový klub
Ne 4.2.2024 10:45 Zlín 9 Berani ZlínHC Bobři Val. Meziříčí
Ne 4.2.2024 11:45 Zlín 9 Berani ZlínHC Bobři Val. Meziříčí
So 10.2.2024 11:30 Kroměříž 10 HK KroměřížHC Bobři Val. Meziříčí0:0
So 10.2.2024 12:30 Kroměříž 10 HK KroměřížHC Bobři Val. Meziříčí0:0
So 10.2.2024 10:15 Uherský Brod 10 HC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště0:0
So 10.2.2024 10:15 Uherský Brod 10 HC SPARTAK Uherský BrodHC Uherské Hradiště0:0
St 14.2.2024 18:00 Zlín 10 Berani ZlínHC Brumov-Bylnice
St 14.2.2024 19:00 Zlín 10 Berani ZlínHC Brumov-Bylnice
So 2.3.2024 11:00 Uherské Hradiště 11 HC Uherské HradištěBerani Zlín0:0
So 2.3.2024 12:00 Uherské Hradiště 11 HC Uherské HradištěBerani Zlín0:0
Ne 3.3.2024 14:00 Uherský Ostroh 11 HOKEJ Uherský OstrohHC SPARTAK Uherský Brod0:0
Ne 3.3.2024 15:00 Uherský Ostroh 11 HOKEJ Uherský OstrohHC SPARTAK Uherský Brod0:0
Ne 3.3.2024 09:00 Valašské Meziříčí 11 HC Bobři Val. MeziříčíValašský hokejový klub0:0
Ne 3.3.2024 10:00 Valašské Meziříčí 11 HC Bobři Val. MeziříčíValašský hokejový klub0:0
Út 12.3.2024 16:20 Zlín 7 Tigers ZlínHC Bobři Val. Meziříčí0:0
Út 12.3.2024 16:45 Zlín 7 Tigers ZlínHC Bobři Val. Meziříčí0:0
So 16.3.2024 10:20 Zlín 10 Tigers ZlínHOKEJ Uherský Ostroh
So 16.3.2024 11:10 Zlín 10 Tigers ZlínHOKEJ Uherský Ostroh
So 16.3.2024 10:00 Lhota u Vsetína 12 Valašský hokejový klubHC Brumov-Bylnice0:0
So 16.3.2024 11:00 Lhota u Vsetína 12 Valašský hokejový klubHC Brumov-Bylnice0:0
So 16.3.2024 09:30 Kroměříž 12 HK KroměřížHC Uherské Hradiště
So 16.3.2024 10:30 Kroměříž 12 HK KroměřížHC Uherské Hradiště
Ne 17.3.2024 09:00 Uherský Brod 12 HC SPARTAK Uherský BrodTigers Zlín0:0
Ne 17.3.2024 09:00 Uherský Brod 12 HC SPARTAK Uherský BrodTigers Zlín0:0
So 23.3.2024 12:00 Vsetín 6 Valašský hokejový klubTigers Zlín
So 23.3.2024 13:00 Vsetín 6 Valašský hokejový klubTigers Zlín
Ne 24.3.2024 10:30 Zlín 12 Berani ZlínHOKEJ Uherský Ostroh
Ne 24.3.2024 11:30 Zlín 12 Berani ZlínHOKEJ Uherský Ostroh
Pá 29.3.2024 15:00 Brumov-Bylnice 11 HC Brumov-BylniceHK Kroměříž0:0
Pá 29.3.2024 16:00 Brumov-Bylnice 11 HC Brumov-BylniceHK Kroměříž0:0
U zápasů bez přesného času je uvedené datum pouze orientační.


error

Staň se naším fanouškem i na sociálních sítích!