5:2

(2:2, 0:0, 3:0)

Sestava: Fajgl (Pražan) - Augustín, Strýček, Jergl, Šťastný, Vávra, Rosendorf, Opravil Dominik - Kaukič, Netopil, Morev, Opravil Dan, Jelínek, Světlík, Laciga, Hradil, Zavřel, Matula, Matějka
Sestava: Málek (Kamenář) - Tomek, Koníček, Kubiš, Uhříček, Kollár, Budil - Vaněk, Kočica, Bujáček, Řehoř, Peška, Stiksa, Klusák, Kotek, Vaculín, Šiller

Branky a nahrávky: 4. Zavřel (Matějka), 12. Světlík (Zavřel, Strýček), 45. Netopil (Augustín, Morev), 49. Matula (Jergl, Hradil), 57. Hradil (Jelínek, Jergl) - 10. Stiksa (Šiller, Řehoř), 18. Šiller (Kotek, Peška). Rozhodčí: Ivan Čuňočka, Jan Pavel - David Holub, Radek Husák. Vyloučení: 6:9. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0.

Skóre třetího semifinále otevřel už ve třetí minutě zápasu domácí Zavřel. Ač faulovaný, dokázal blafákem překonat Málka. Spartak srovnal v desáté minutě. V přesilovce se ocital sám před bránou po přihrávce Šillera Stiksa a po otočce prostřelil gólmana domácích. Jenže ve dvanácté minutě byli domácí opět ve vedení. V přesilovce Zavřel přihrál puk na druhou stranu útočného pásma, kde se Světlík přesnou pumelicí nemýlil. Aktivnější domácí v první třetině další branky nepřidali. Naopak hosté dvě minuty před koncem třetiny předvedli rychlou akci, kdy Kotek střílel a Šiller před bránou změnil směr puku.
Ve druhé třetině se chtěli domácí aktivní hrou dostat opět do vedení. Vytvořili si hodně šancí, ale selhávali v koncovce. Největší příležitost měli paradoxně ve vlastním oslabení. Klusák hasil chybu, kdy brodské obraně ujel domácí hráč do brejku. Ujíždějícího Matulu brodský kapitán dojel, ale fauloval. Rozhodčí nesmyslně nařídil trestné střílení. Naštěstí Málek parádně nájezd vychytal. Ve druhé polovině třetiny bylo k vidění hodně přesilovek, ty však góly nepřinesly.
Ve 45. minutě se domácí po velkém tlaku opět dostali do vedení. Brodská obrana byla rozhozená a Netopil střílel v podstatě do prázdné brány. O čtyři minuty později Matula v přesilovce propálil všechno před sebou a domácí vedli už o dvě branky. Dvougólové vedení domácí uklidnilo. Čtyři minuty před koncem domácí podtrhli výborně sehranou třetinu dalším gólem, Hradil dorazil do brány svou vlastní střelu. Do finále tedy postupuje zaslouženě Kroměříž.